ПОЛОЖЕННЯ КОМАНД

друга "А" ЛІГА

ГРАФІК КОМАНД

друга "А" ЛІГА

ВІДВІДУВАНІСТЬ КОМАНД

друга "А" ЛІГА

СПОРТИВНА ФОРМА КОМАНД

друга "А" ЛІГА

ВІК ГРАВЦІВ

друга "А" ЛІГА
М Команда I П Н П РМ О
1 Карпати Львів"Карпати Львів" 18 16 0 2 46-7 48
2 Лівий берег"Лівий берег" 19 15 1 3 47-14 46
3 ЛНЗ"ЛНЗ" 17 13 2 2 36-9 41
4 Діназ"Діназ" 19 13 1 5 33-18 40
5 Епіцентр"Епіцентр" 19 12 1 6 30-19 37
6 Мункач"Мункач" 19 8 5 6 25-24 29
7 Карпати Галич"Карпати Галич" 18 7 4 7 23-23 25
8 Нива"Нива" В 17 7 4 6 29-20 25
9 Буковина"Буковина" 17 6 5 6 20-17 23
10 Чернігів"Чернігів" 18 5 5 8 17-24 20
11 Дніпро"Дніпро" 18 5 2 11 24-32 17
12 Чайка"Чайка" 19 3 6 10 16-40 15
13 Рубікон"Рубікон" 18 3 2 13 12-38 11
14 АФСК Київ"АФСК Київ" 19 1 5 13 8-38 8
15 Любомир"Любомир" 19 1 1 17 8-51 4
- Згідно з рішенням КДК УАФ від 19.08.2021 року щодо порушення Регламенту дозволеної кількості замін футболістів ФК "Мункач" Мукачево зараховується технічна поразка (0:3), а команді "Нива" Вінниця – технічна перемога (3:0).
Поділитись:
М Команда
1 Карпати Львів"Карпати Львів"
2 Лівий берег"Лівий берег"
3 ЛНЗ"ЛНЗ"
4 Діназ"Діназ"
5 Епіцентр"Епіцентр"
6 Мункач"Мункач"
7 Карпати Галич"Карпати Галич"
8 Нива"Нива"
9 Буковина"Буковина"
10 Чернігів"Чернігів"
11 Дніпро"Дніпро"
12 Чайка"Чайка"
13 Рубікон"Рубікон"
14 АФСК Київ"АФСК Київ"
15 Любомир"Любомир"
- Згідно з рішенням КДК УАФ від 19.08.2021 року щодо порушення Регламенту дозволеної кількості замін футболістів ФК "Мункач" Мукачево зараховується технічна поразка (0:3), а команді "Нива" Вінниця – технічна перемога (3:0).
Поділитись:
M Команда Вдома Середня Найбільша
1 Карпати Львів"Карпати Львів" 32150 2297 9200
2 Нива"Нива" 15700 1058 2800
3 Лівий берег"Лівий берег" 6450 1045 850
4 АФСК Київ"АФСК Київ" 750 695 200
5 Буковина"Буковина" 8050 656 1500
6 Рубікон"Рубікон" 1300 618 300
7 Епіцентр"Епіцентр" 5895 579 1200
8 Чернігів"Чернігів" 2140 494 450
9 ЛНЗ"ЛНЗ" 6300 492 1200
10 Діназ"Діназ" 1772 475 300
11 Мункач"Мункач" 1470 365 350
12 Любомир"Любомир" 1300 359 300
13 Карпати Галич"Карпати Галич" 2350 342 1000
14 Дніпро"Дніпро" 3270 326 950
15 Чайка"Чайка" 1650 283 200
- Згідно з рішенням КДК УАФ від 19.08.2021 року щодо порушення Регламенту дозволеної кількості замін футболістів ФК "Мункач" Мукачево зараховується технічна поразка (0:3), а команді "Нива" Вінниця – технічна перемога (3:0).
Поділитись:
М Команда Результати
1 Карпати Львів"Карпати Львів" 2:0 3:0 5:1 5:0
2 Лівий берег"Лівий берег" 2:1 0:0 1:0 1:3
3 ЛНЗ"ЛНЗ" 3:0 2:0 1:1 2:0
4 Діназ"Діназ" 0:2 0:2 2:0 2:1
5 Епіцентр"Епіцентр" 5:0 0:1 1:1 3:1
6 Мункач"Мункач" 1:2 1:1 0:0 1:1
7 Карпати Галич"Карпати Галич" 3:0 0:0 5:0
8 Нива"Нива" 1:1 2:0 2:1
9 Буковина"Буковина" 1:0 -:- 1:1
10 Чернігів"Чернігів" 3:1 0:1 2:1
11 Дніпро"Дніпро" 0:1 1:0 1:5 1:2
12 Чайка"Чайка" 0:5 0:0 0:2 0:5
13 Рубікон"Рубікон" 0:3 -:- 1:2 0:5
14 АФСК Київ"АФСК Київ" 1:3 0:3 0:2 0:2
15 Любомир"Любомир" 0:3 1:0 0:1 1:2
- Згідно з рішенням КДК УАФ від 19.08.2021 року щодо порушення Регламенту дозволеної кількості замін футболістів ФК "Мункач" Мукачево зараховується технічна поразка (0:3), а команді "Нива" Вінниця – технічна перемога (3:0).
Поділитись:
Статистичні дані за віком футболістів на 07 травня 2022 року
М Команда Заявлених на даний час Виходили на поле (кількість)
1 Карпати Львів"Карпати Львів" 26.6 27.8 (182)
2 Лівий берег"Лівий берег" 28.2 30.8 (189)
3 ЛНЗ"ЛНЗ" 27 27.8 (182)
4 Діназ"Діназ" 27 26.9 (200)
5 Епіцентр"Епіцентр" 26.3 27.3 (185)
6 Мункач"Мункач" 19.5 20.5 (186)
7 Карпати Галич"Карпати Галич" 20.2 21.1 (176)
8 Нива"Нива" 24.5 26.6 (176)
9 Буковина"Буковина" 21.8 23.9 (180)
10 Чернігів"Чернігів" 23.4 23.9 (175)
11 Дніпро"Дніпро" 20.5 21.9 (183)
12 Чайка"Чайка" 22.4 23.3 (192)
13 Рубікон"Рубікон" 21.7 22.5 (186)
14 АФСК Київ"АФСК Київ" 19.7 21.2 (167)
15 Любомир"Любомир" 20.9 22 (190)
- Згідно з рішенням КДК УАФ від 19.08.2021 року щодо порушення Регламенту дозволеної кількості замін футболістів ФК "Мункач" Мукачево зараховується технічна поразка (0:3), а команді "Нива" Вінниця – технічна перемога (3:0).
Поділитись:
20 ТУР
П'ЯТНИЦЯ 26.11.21
26.11. 14:00 Епіцентр Епіцентр 5:0 ЧайкаЧайка 150
СУБОТА 27.11.21
27.11. 13:30 Лівий берег Лівий берег 2:1 МункачМункач 450
27.11. 13:30 Буковина Буковина 1:0 ДніпроДніпро 700
27.11. 13:30 Карпати Галич Карпати Галич 3:0 РубіконРубікон 0
27.11. 14:00 ЛНЗ ЛНЗ 3:0 ЛюбомирЛюбомир 300
27.11. 17:00 Карпати Львів Карпати Львів 2:0 ДіназДіназ 4000
НЕДІЛЯ 28.11.21
28.11. 13:00 АФСК Київ АФСК Київ 1:3 ЧернігівЧернігів 50
НАСТУПНІ МАТЧІ
СУБОТА 19.03.22
19.03. ЛНЗ ЛНЗ -:- НиваНива
СУБОТА 26.03.22
26.03. Любомир Любомир -:- ЧайкаЧайка
26.03. Мункач Мункач -:- ЕпіцентрЕпіцентр
26.03. Рубікон Рубікон -:- НиваНива
26.03. Дніпро Дніпро -:- Карпати ГаличКарпати Галич
26.03. АФСК Київ АФСК Київ -:- БуковинаБуковина
26.03. Діназ Діназ -:- ЧернігівЧернігів
26.03. Карпати Львів Карпати Львів -:- ЛНЗЛНЗ
БОМБАРДИРИ
Місце Гравець Команда Голи (з пенальті)
1 М'яч Артур Загорулько Артур Загорулько Нива (Вінниця) 12 (2)
2 Денис Кожанов Денис Кожанов Карпати Львів (Львів) 11 (5)
3 Василь Палагнюк Василь Палагнюк Буковина (Чернівці) 10 (4)
4 Євгеній Чепурненко Євгеній Чепурненко Діназ (Вишгород) 10 (4)
5 Максим Гірний Максим Гірний Мункач (Мукачево) 9 (2)
6 Ярослав Галенко Ярослав Галенко ЛНЗ (Черкаси) 8 (1)
7 Євгеній Немтінов Євгеній Немтінов Епіцентр (Дунаївці) 7 (1)
ДИСКВАЛІФІКОВАНІ
Місце Гравець Команда Дата дискваліфікації
1 Червона картка Гілмар Алдаір Болівар Мартінез Гілмар Алдаір Болівар Мартінез Карпати Галич (Галич) 26.03
2 Даниїл Волков Даниїл Волков Мункач (Мукачево) 26.03
3 Андрій Волошин Андрій Волошин Діназ (Вишгород) 26.03
4 Микита Зеленський Микита Зеленський Карпати Галич (Галич) 26.03
5 Володимир Крохмаль Володимир Крохмаль Діназ (Вишгород) 26.03
6 Роман Лебедь Роман Лебедь Карпати Галич (Галич) 26.03
7 Євгеній Могіль Євгеній Могіль Рубікон (Київ) 26.03
8 Кірілл Самойленко Кірілл Самойленко Дніпро (Черкаси) 26.03
9 Євгеній Чепурненко Євгеній Чепурненко Діназ (Вишгород) 26.03
10 Богдан Швець Богдан Швець Рубікон (Київ) 26.03
11 Денис Громок Денис Громок Нива (Вінниця) 19.03
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору