ПОЛОЖЕННЯ КОМАНД

друга "А" ЛІГА

ГРАФІК КОМАНД

друга "А" ЛІГА

ВІДВІДУВАНІСТЬ КОМАНД

друга "А" ЛІГА

СПОРТИВНА ФОРМА КОМАНД

друга "А" ЛІГА

ВІК ГРАВЦІВ

друга "А" ЛІГА
М Команда I П Н П РМ О
1 Поділля"Поділля" 7 4 3 0 11-5 15
2 Ужгород"Ужгород" 6 5 0 1 9-5 15
3 Епіцентр"Епіцентр" 6 4 2 0 11-3 14
4 Карпати Галич"Карпати Галич" 7 3 2 2 10-8 11
5 Діназ"Діназ" 5 3 1 1 17-9 10
6 Чайка"Чайка" 7 2 3 2 11-9 9
7 Рубікон"Рубікон" 7 2 3 2 7-9 9
8 Буковина"Буковина" 6 2 2 2 6-9 8
9 Чернігів"Чернігів" 5 2 1 2 6-7 7
10 Оболонь-2"Оболонь-2" 5 1 2 2 5-5 5
11 Карпати Львів"Карпати Львів" 6 1 1 4 7-12 4
12 Волинь-2"Волинь-2" 6 1 0 5 4-10 3
13 Калуш"Калуш" 0 0 0 0 0-0 0
14 Нива"Нива" В 7 0 0 7 7-20 0
Поділитись:
М Команда
1 Поділля"Поділля"
2 Ужгород"Ужгород"
3 Епіцентр"Епіцентр"
4 Карпати Галич"Карпати Галич"
5 Діназ"Діназ"
6 Чайка"Чайка"
7 Рубікон"Рубікон"
8 Буковина"Буковина"
9 Чернігів"Чернігів"
10 Оболонь-2"Оболонь-2"
11 Карпати Львів"Карпати Львів"
12 Волинь-2"Волинь-2"
13 Калуш"Калуш"
14 Нива"Нива"
Поділитись:
M Команда Вдома Середня Найбільша
1 Поділля"Поділля" 900 271 300
2 Карпати Львів"Карпати Львів" 1100 194 1100
3 Рубікон"Рубікон" 200 163 100
4 Буковина"Буковина" 900 159 900
5 Карпати Галич"Карпати Галич" 600 125 200
6 Епіцентр"Епіцентр" 800 122 300
7 Чайка"Чайка" 400 106 150
8 Ужгород"Ужгород" 0 80 0
9 Волинь-2"Волинь-2" 100 69 100
10 Оболонь-2"Оболонь-2" 370 63 270
11 Діназ"Діназ" 65 46 65
12 Нива"Нива" 0 17 0
13 Чернігів"Чернігів" 122 15 72
14 Калуш"Калуш" 0 0 0
Поділитись:
М Команда Результати
1 Поділля"Поділля" -:- 2:1 2:1 0:0
2 Ужгород"Ужгород" -:- -:- 1:2 2:1
3 Епіцентр"Епіцентр" -:- 4:1 2:0 1:1
4 Карпати Галич"Карпати Галич" -:- 2:3 1:0 2:0
5 Діназ"Діназ" -:- 3:2 -:- -:-
6 Чайка"Чайка" -:- 1:1 3:1 1:1
7 Рубікон"Рубікон" -:- 2:2 1:0 2:1
8 Буковина"Буковина" -:- 2:2 -:- 0:0
9 Чернігів"Чернігів" -:- 2:2 -:- -:-
10 Оболонь-2"Оболонь-2" -:- 2:2 0:1 -:-
11 Карпати Львів"Карпати Львів" -:- 1:1 0:2 1:2
12 Волинь-2"Волинь-2" -:- 1:4 0:1 0:2
13 Калуш"Калуш" -:- -:- -:-
14 Нива"Нива" 1:2 1:3 1:2
Поділитись:
Статистичні дані за віком футболістів на 07 травня 2021 року
М Команда Заявлених на даний час Виходили на поле (кількість)
1 Поділля"Поділля" 24.6 25.8 (97)
2 Ужгород"Ужгород" 23.2 25.5 (79)
3 Епіцентр"Епіцентр" 24.5 25.7 (88)
4 Карпати Галич"Карпати Галич" 22.7 23.3 (101)
5 Діназ"Діназ" 25.9 26.6 (73)
6 Чайка"Чайка" 23.6 24.9 (92)
7 Рубікон"Рубікон" 23.1 24.7 (103)
8 Буковина"Буковина" 22.7 24.3 (78)
9 Чернігів"Чернігів" 23.8 25.1 (67)
10 Оболонь-2"Оболонь-2" 22.4 22.8 (68)
11 Карпати Львів"Карпати Львів" 18.3 19.3 (83)
12 Волинь-2"Волинь-2" 18.5 18.8 (89)
13 Калуш"Калуш"
14 Нива"Нива" 22.8 24.3 (95)
Поділитись:
7 ТУР
СУБОТА 17.10.20
17.10. Ужгород Ужгород -:- КалушКалуш 0
17.10. 15:00 Оболонь-2 Оболонь-2 2:2 РубіконРубікон 0
17.10. 15:00 Діназ Діназ 3:2 Карпати ГаличКарпати Галич 0
17.10. 15:00 Буковина Буковина 2:2 ЧернігівЧернігів 0
17.10. 15:00 Нива Нива 1:2 ПоділляПоділля 0
17.10. 15:30 Волинь-2 Волинь-2 1:4 ЕпіцентрЕпіцентр 0
НЕДІЛЯ 18.10.20
18.10. 14:00 Карпати Львів Карпати Львів 1:1 ЧайкаЧайка 0
НАСТУПНІ МАТЧІ
П'ЯТНИЦЯ 23.10.20
23.10. 12:00 Оболонь-2 Оболонь-2 12:00 ЕпіцентрЕпіцентр
23.10. 14:00 Карпати Львів Карпати Львів 14:00 Волинь-2Волинь-2
23.10. 15:30 Карпати Галич Карпати Галич 15:30 БуковинаБуковина
СУБОТА 24.10.20
24.10. Калуш Калуш -:- НиваНива
24.10. 12:00 Чайка Чайка 12:00 ПоділляПоділля
24.10. 14:00 Діназ Діназ 14:00 РубіконРубікон
24.10. 15:00 Ужгород Ужгород 15:00 ЧернігівЧернігів
БОМБАРДИРИ
Місце Гравець Команда Голи (з пенальті)
1 М'яч Адріан Пуканич Адріан Пуканич Ужгород (Ужгород) 5 (0)
2 Євгеній Чепурненко Євгеній Чепурненко Діназ (Вишгород) 5 (1)
3 Максим Тищенко Максим Тищенко Рубікон (Київ) 5 (2)
4 Фаді Салбак Фаді Салбак Поділля (Хмельницький) 4 (0)
5 Володимир Тименко Володимир Тименко Чайка (Петропавлівська Борщагівка) 4 (2)
6 Дмитро Касімов Дмитро Касімов Оболонь-2 (Буча) 3 (0)
7 Микола Буй Микола Буй Епіцентр (Дунаївці) 3 (0)
8 Василь Палагнюк Василь Палагнюк Буковина (Чернівці) 3 (0)
9 Денис Громок Денис Громок Нива (Вінниця) 3 (0)
10 Вадим Мердєєв Вадим Мердєєв Карпати Галич (Галич) 3 (0)
ДИСКВАЛІФІКОВАНІ
Місце Гравець Команда Дата дискваліфікації
1 Червона картка Володимир Дмитренко Володимир Дмитренко Діназ (Вишгород) 25.10
2 Денис Громок Денис Громок Нива (Вінниця) 24.10
3 Дмитро Задерецький Дмитро Задерецький Поділля (Хмельницький) 24.10
4 Андрій Ліповуз Андрій Ліповуз Поділля (Хмельницький) 24.10
5 Віталій Ментей Віталій Ментей Чернігів (Чернігів) 24.10
6 Дмитро Попов Дмитро Попов Нива (Вінниця) 24.10
7 Віктор Ряшко Віктор Ряшко Ужгород (Ужгород) 24.10
8 Владислав Шкіндер Владислав Шкіндер Ужгород (Ужгород) 24.10
9 Владислав Мудрик Владислав Мудрик Карпати Львів (Львів) 23.10
10 Ігор Нагорний Ігор Нагорний Буковина (Чернівці) 23.10
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору