ПОЛОЖЕННЯ КОМАНД

друга "А" ЛІГА

ГРАФІК КОМАНД

друга "А" ЛІГА

ВІДВІДУВАНІСТЬ КОМАНД

друга "А" ЛІГА

СПОРТИВНА ФОРМА КОМАНД

друга "А" ЛІГА

ВІК ГРАВЦІВ

друга "А" ЛІГА
М Команда I П Н П РМ О
1 Полісся"Полісся" 18 11 5 2 24-6 38
2 Нива"Нива" Т 18 10 5 3 22-12 35
3 Верес"Верес" 18 10 3 5 31-20 33
4 Калуш"Калуш" 18 7 5 6 24-18 26
5 Поділля"Поділля" 18 7 5 6 21-22 26
6 Діназ"Діназ" 17 7 4 6 21-20 25
7 Чайка"Чайка" 18 6 4 8 19-18 22
8 Ужгород"Ужгород" 18 5 4 9 17-29 19
9 Нива"Нива" В 18 4 5 9 21-27 17
10 Буковина"Буковина" 18 5 2 11 24-33 17
11 Оболонь Бровар-2"Оболонь Бровар-2" 19 4 4 11 18-37 16
Поділитись:
М Команда
1 Полісся"Полісся"
2 Нива"Нива"
3 Верес"Верес"
4 Калуш"Калуш"
5 Поділля"Поділля"
6 Діназ"Діназ"
7 Чайка"Чайка"
8 Ужгород"Ужгород"
9 Нива"Нива"
10 Буковина"Буковина"
11 Оболонь Бровар-2"Оболонь Бровар-2"
Поділитись:
M Команда Вдома Середня Найбільша
1 Поділля"Поділля" 28650 1992 5100
2 Нива"Нива" 19100 1546 4000
3 Полісся"Полісся" 10490 1374 2000
4 Буковина"Буковина" 9650 950 1750
5 Калуш"Калуш" 9400 869 2500
6 Верес"Верес" 6300 854 1000
7 Ужгород"Ужгород" 4380 805 1000
8 Чайка"Чайка" 1430 753 250
9 Нива"Нива" 6540 734 2000
10 Оболонь Бровар-2"Оболонь Бровар-2" 3700 689 900
11 Діназ"Діназ" 2250 566 400
Поділитись:
М Команда Результати
1 Полісся"Полісся" 2:0 2:0 2:2
2 Нива"Нива" 3:1 1:2 0:0 0:0
3 Верес"Верес" 4:5 2:1 0:0 0:1
4 Калуш"Калуш" 0:2 2:1 1:1
5 Поділля"Поділля" 0:2 0:1 -:- 0:0
6 Діназ"Діназ" 1:2 1:2 -:- 1:1
7 Чайка"Чайка" 2:1 2:1 4:0 2:0
8 Ужгород"Ужгород" 0:4 0:2 0:2
9 Нива"Нива" 1:3 2:2 2:0
10 Буковина"Буковина" 5:4 1:0 1:2 2:2
11 Оболонь Бровар-2"Оболонь Бровар-2" 4:0 2:2 0:4 1:0
Поділитись:
Статистичні дані за віком футболістів на 03 листопада 2019 року
М Команда Заявлених на даний час Виходили на поле (кількість)
1 Полісся"Полісся" 23.5 25.1 (233)
2 Нива"Нива" 21 22.1 (203)
3 Верес"Верес" 25.3 26.6 (210)
4 Калуш"Калуш" 23.5 23.4 (224)
5 Поділля"Поділля" 22.6 24.9 (202)
6 Діназ"Діназ" 25.8 25.7 (206)
7 Чайка"Чайка" 24 24.7 (203)
8 Ужгород"Ужгород" 23.1 24.1 (219)
9 Нива"Нива" 22.2 23.8 (196)
10 Буковина"Буковина" 23 23.9 (196)
11 Оболонь Бровар-2"Оболонь Бровар-2" 21.1 21 (238)
Поділитись:
20 ТУР
СУБОТА 09.11.19
09.11. 14:00 Діназ Діназ 1:2 ЧайкаЧайка 200
НЕДІЛЯ 10.11.19
10.11. 14:00 Нива Нива 3:1 НиваНива 1000
10.11. 14:00 Буковина Буковина 5:4 ВересВерес 1750
10.11. 14:00 Полісся Полісся 2:0 ПоділляПоділля 1240
ПОНЕДІЛОК 11.11.19
11.11. 14:00 Оболонь Бровар-2 Оболонь Бровар-2 4:0 УжгородУжгород 200
НАСТУПНІ МАТЧІ
СУБОТА 16.11.19
16.11. 13:00 Верес Верес 13:00 ПоліссяПолісся
16.11. 14:00 Поділля Поділля 14:00 КалушКалуш
16.11. 14:00 Чайка Чайка 14:00 БуковинаБуковина
16.11. 14:00 Нива Нива 14:00 ДіназДіназ
16.11. 14:00 Ужгород Ужгород 14:00 НиваНива
БОМБАРДИРИ
Місце Гравець Команда Голи (з пенальті)
1 М'яч Михайло Шестаков Михайло Шестаков Верес (Рівне) 9 (2)
2 Ярослав Галенко Ярослав Галенко Полісся (Житомир) 8 (1)
3 Юрій Соломка Юрій Соломка Верес (Рівне) 8 (1)
4 Ілля Терещенко Ілля Терещенко Діназ (Вишгород) 7 (1)
5 Володимир Тименко Володимир Тименко Чайка (Петропавлівська Борщагівка) 7 (1)
6 Артур Загорулько Артур Загорулько Нива (Вінниця) 7 (3)
7 Сергій Кисленко Сергій Кисленко Нива (Тернопіль) 6 (0)
8 Адріан Пуканич Адріан Пуканич Ужгород (Ужгород) 5 (0)
9 Сергій Машталір Сергій Машталір Ужгород (Ужгород) 5 (0)
10 Антон Яременко Антон Яременко Верес (Рівне) 5 (0)
11 Василь Палагнюк Василь Палагнюк Буковина (Чернівці) 5 (2)
12 Валерій Степаненко Валерій Степаненко Оболонь Бровар-2 (Буча) 5 (5)
ДИСКВАЛІФІКОВАНІ
Місце Гравець Команда Дата дискваліфікації
1 Червона картка Володимир Ткач Володимир Ткач Оболонь Бровар-2 (Буча) 23.11
2 Андрій Волошин Андрій Волошин Діназ (Вишгород) 16.11
3 Данило Книш Данило Книш Калуш (Калуш) 16.11
4 Дмитро Попов Дмитро Попов Нива (Вінниця) 16.11
5 Єгор Попович Єгор Попович Калуш (Калуш) 16.11
6 Ігор Поручинський Ігор Поручинський Калуш (Калуш) 16.11
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору