ПОЛОЖЕННЯ КОМАНД

друга "Б" ЛІГА

ГРАФІК КОМАНД

друга "Б" ЛІГА

ВІДВІДУВАНІСТЬ КОМАНД

друга "Б" ЛІГА

СПОРТИВНА ФОРМА КОМАНД

друга "Б" ЛІГА

ВІК ГРАВЦІВ

друга "Б" ЛІГА
М Команда I П Н П РМ О
1 Метал"Метал" 3 3 0 0 12-0 9
2 Кривбас"Кривбас" 2 2 0 0 7-1 6
3 Балкани"Балкани" 2 1 1 0 4-0 4
4 Металург"Металург" 2 1 1 0 3-0 4
5 Таврія Сімферополь"Таврія Сімферополь" 2 1 1 0 3-1 4
6 Черкащина"Черкащина" 2 1 1 0 2-0 4
7 Енергія"Енергія" 2 1 0 1 2-3 3
8 Перемога"Перемога" 2 0 2 0 0-0 2
9 Яруд"Яруд" 1 0 1 0 1-1 1
10 Дніпро"Дніпро" 2 0 1 1 0-4 1
11 Миколаїв-2"Миколаїв-2" 2 0 0 2 1-6 0
12 Реал Фарма"Реал Фарма" 3 0 0 3 0-9 0
13 Нікополь"Нікополь" 3 0 0 3 1-11 0
Поділитись:
М Команда
1 Метал"Метал"
2 Кривбас"Кривбас"
3 Балкани"Балкани"
4 Металург"Металург"
5 Таврія Сімферополь"Таврія Сімферополь"
6 Черкащина"Черкащина"
7 Енергія"Енергія"
8 Перемога"Перемога"
9 Яруд"Яруд"
10 Дніпро"Дніпро"
11 Миколаїв-2"Миколаїв-2"
12 Реал Фарма"Реал Фарма"
13 Нікополь"Нікополь"
Поділитись:
M Команда Вдома Середня Найбільша
1 Нікополь"Нікополь" 700 625 400
2 Метал"Метал" 477 526 477
3 Дніпро"Дніпро" 700 450 700
4 Металург"Металург" 550 425 550
5 Таврія Сімферополь"Таврія Сімферополь" 70 320 70
6 Енергія"Енергія" 570 285 570
7 Черкащина"Черкащина" 200 260 200
8 Перемога"Перемога" 100 217 100
9 Кривбас"Кривбас" 550 210 550
10 Реал Фарма"Реал Фарма" 140 206 80
11 Яруд"Яруд" 0 70 0
12 Балкани"Балкани" 0 50 0
13 Миколаїв-2"Миколаїв-2" 0 0 0
Поділитись:
М Команда Результати
1 Метал"Метал" 2:0 6:0 4:0
2 Кривбас"Кривбас" -:- 6:1 1:0
3 Балкани"Балкани" -:- 4:0 0:0
4 Металург"Металург" 0:0 3:0
5 Таврія Сімферополь"Таврія Сімферополь" -:- 2:0 1:1
6 Черкащина"Черкащина" 2:0 0:0
7 Енергія"Енергія" -:- 0:2 2:1
8 Перемога"Перемога" -:- 0:0 0:0
9 Яруд"Яруд" -:- 1:1
10 Дніпро"Дніпро" 0:0 0:4
11 Миколаїв-2"Миколаїв-2" 0:4 1:2
12 Реал Фарма"Реал Фарма" 0:2 0:6 0:1
13 Нікополь"Нікополь" 0:2 1:6 0:3
Поділитись:
Статистичні дані за віком футболістів на 27 вересня 2020 року
М Команда Заявлених на даний час Виходили на поле (кількість)
1 Метал"Метал" 26.2 27 (41)
2 Кривбас"Кривбас" 25.9 26.8 (30)
3 Балкани"Балкани" 25.4 24.1 (29)
4 Металург"Металург" 22.8 23.5 (27)
5 Таврія Сімферополь"Таврія Сімферополь" 25.7 25.6 (27)
6 Черкащина"Черкащина" 24.7 25.7 (25)
7 Енергія"Енергія" 22 22.5 (30)
8 Перемога"Перемога" 22.2 23 (28)
9 Яруд"Яруд" 21.1 23.5 (11)
10 Дніпро"Дніпро" 20.3 20.9 (27)
11 Миколаїв-2"Миколаїв-2" 19.4 19.4 (32)
12 Реал Фарма"Реал Фарма" 21.8 20.4 (42)
13 Нікополь"Нікополь" 23.2 23.1 (35)
Поділитись:
2 ТУР
П'ЯТНИЦЯ 11.09.20
11.09. 17:00 Балкани Балкани 4:0 Миколаїв-2Миколаїв-2 0
11.09. 17:00 Метал Метал 6:0 Реал ФармаРеал Фарма 477
11.09. 17:06 Кривбас Кривбас 6:1 НікопольНікополь 550
СУБОТА 12.09.20
12.09. 16:30 Енергія Енергія 0:2 Таврія СімферопольТаврія Сімферополь 570
12.09. 17:00 Черкащина Черкащина 0:0 ДніпроДніпро 200
ПОНЕДІЛОК 14.09.20
14.09. 18:00 Металург Металург 0:0 ПеремогаПеремога 550
НАСТУПНІ МАТЧІ
СУБОТА 19.09.20
19.09. 16:00 Нікополь Нікополь 0:2 МеталМетал Відеотрансляція
19.09. 16:30 Реал Фарма Реал Фарма 0:2 ЧеркащинаЧеркащина Відеотрансляція
НЕДІЛЯ 20.09.20
20.09. 16:00 Перемога Перемога 16:00 КривбасКривбас
20.09. 16:00 Яруд Яруд 16:00 ЕнергіяЕнергія
ПОНЕДІЛОК 21.09.20
21.09. 16:00 Таврія Сімферополь Таврія Сімферополь 16:00 БалканиБалкани Відеотрансляція
ВІВТОРОК 22.09.20
22.09. 16:00 Миколаїв-2 Миколаїв-2 16:00 МеталургМеталург
БОМБАРДИРИ
Місце Гравець Команда Голи (з пенальті)
1 М'яч Руслан Фомін Руслан Фомін Метал (Харків) 4 (0)
2 Владислав Нехтій Владислав Нехтій Метал (Харків) 4 (0)
3 Андрій Григорик Андрій Григорик Кривбас (Кривий Ріг) 3 (1)
4 Богдан Куксенко Богдан Куксенко Миколаїв-2 (Миколаїв) 2 (0)
5 Костянтин Пархоменко Костянтин Пархоменко Балкани (с. Зоря) 2 (0)
6 Євгеній Рязанцев Євгеній Рязанцев Метал (Харків) 2 (0)
7 Едуард Сарапій Едуард Сарапій Металург (Запоріжжя) 2 (0)
ДИСКВАЛІФІКОВАНІ
Місце Гравець Команда Дата дискваліфікації
1 Червона картка Данило Бібік Данило Бібік Яруд (Маріуполь) 20.09
2 Сергій Твердоух Сергій Твердоух Нікополь (Нікополь) 19.09
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору