ПОЛОЖЕННЯ КОМАНД

друга "Б" ЛІГА

ГРАФІК КОМАНД

друга "Б" ЛІГА

ВІДВІДУВАНІСТЬ КОМАНД

друга "Б" ЛІГА

СПОРТИВНА ФОРМА КОМАНД

друга "Б" ЛІГА

ВІК ГРАВЦІВ

друга "Б" ЛІГА
М Команда I П Н П РМ О
1 Кристал"Кристал" 15 12 2 1 39-12 38
2 ВПК-Агро"ВПК-Агро" 15 12 1 2 39-10 37
3 Альянс"Альянс" 14 10 2 2 34-8 32
4 Гірник"Гірник" 15 7 2 6 26-20 23
5 Миколаїв-2"Миколаїв-2" 15 4 6 5 15-23 18
6 Енергія"Енергія" 15 4 6 5 17-20 18
7 Нікополь"Нікополь" 15 4 4 7 15-21 16
8 Реал Фарма"Реал Фарма" 14 3 4 7 7-23 13
9 Чорноморець-2"Чорноморець-2" 14 2 4 8 11-28 10
10 Таврія Сімферополь"Таврія Сімферополь" 14 3 1 10 8-27 10
11 Авангард-2"Авангард-2" 14 1 4 9 11-30 7
Поділитись:
М Команда
1 Кристал"Кристал"
2 ВПК-Агро"ВПК-Агро"
3 Альянс"Альянс"
4 Гірник"Гірник"
5 Миколаїв-2"Миколаїв-2"
6 Енергія"Енергія"
7 Нікополь"Нікополь"
8 Реал Фарма"Реал Фарма"
9 Чорноморець-2"Чорноморець-2"
10 Таврія Сімферополь"Таврія Сімферополь"
11 Авангард-2"Авангард-2"
Поділитись:
M Команда Вдома Середня Найбільша
1 Альянс"Альянс" 19310 1357 3500
2 Гірник"Гірник" 7083 799 1583
3 Кристал"Кристал" 4400 669 1000
4 Нікополь"Нікополь" 4250 649 1000
5 Енергія"Енергія" 5000 647 1200
6 ВПК-Агро"ВПК-Агро" 2850 558 500
7 Таврія Сімферополь"Таврія Сімферополь" 2550 512 500
8 Чорноморець-2"Чорноморець-2" 1200 430 300
9 Миколаїв-2"Миколаїв-2" 1700 350 500
10 Реал Фарма"Реал Фарма" 1300 247 200
11 Авангард-2"Авангард-2" 1300 247 300
Поділитись:
М Команда Результати
1 Кристал"Кристал" -:- 2:1 1:1 2:1
2 ВПК-Агро"ВПК-Агро" 3:0 1:0 5:1
3 Альянс"Альянс" -:- 2:0 0:1 2:0
4 Гірник"Гірник" 1:2 2:1 1:5
5 Миколаїв-2"Миколаїв-2" -:- 0:3 1:2 0:1
6 Енергія"Енергія" -:- 1:1 1:1 1:1
7 Нікополь"Нікополь" -:- 3:0 2:0 0:2
8 Реал Фарма"Реал Фарма" -:- 1:1 1:0
9 Чорноморець-2"Чорноморець-2" -:- 1:1 1:2
10 Таврія Сімферополь"Таврія Сімферополь" 0:2 0:2 1:1
11 Авангард-2"Авангард-2" -:- 0:3 1:1
Поділитись:
Статистичні дані за віком футболістів на 03 листопада 2019 року
М Команда Заявлених на даний час Виходили на поле (кількість)
1 Кристал"Кристал" 22.6 24.5 (214)
2 ВПК-Агро"ВПК-Агро" 26.4 26.4 (235)
3 Альянс"Альянс" 23.9 24.6 (215)
4 Гірник"Гірник" 24.7 25.8 (215)
5 Миколаїв-2"Миколаїв-2" 20 20.9 (236)
6 Енергія"Енергія" 21.4 21.5 (229)
7 Нікополь"Нікополь" 22.6 23.1 (205)
8 Реал Фарма"Реал Фарма" 22.8 22.7 (215)
9 Чорноморець-2"Чорноморець-2" 18.6 19 (204)
10 Таврія Сімферополь"Таврія Сімферополь" 23.4 23.4 (201)
11 Авангард-2"Авангард-2" 20.7 20.7 (195)
Поділитись:
16 ТУР
П'ЯТНИЦЯ 18.10.19
18.10. 13:00 Авангард-2 Авангард-2 0:3 НікопольНікополь 100
18.10. 13:08 Чорноморець-2 Чорноморець-2 1:1 ЕнергіяЕнергія 100
СУБОТА 19.10.19
19.10. 14:00 Гірник Гірник 1:2 КристалКристал 1000
19.10. 15:00 Таврія Сімферополь Таврія Сімферополь 0:2 АльянсАльянс 350
19.10. 15:00 ВПК-Агро ВПК-Агро 3:0 Миколаїв-2Миколаїв-2 300
НАСТУПНІ МАТЧІ
СЕРЕДА 23.10.19
23.10. 15:00 Кристал Кристал 4:0 Миколаїв-2Миколаїв-2 Відеотрансляція
23.10. 15:00 Енергія Енергія 3:1 Реал ФармаРеал Фарма
23.10. 15:00 Нікополь Нікополь 4:1 Чорноморець-2Чорноморець-2 Відеотрансляція
23.10. 15:00 Таврія Сімферополь Таврія Сімферополь 1:2 ВПК-АгроВПК-Агро
23.10. 18:00 Альянс Альянс 2:0 Авангард-2Авангард-2 Відеотрансляція
БОМБАРДИРИ
Місце Гравець Команда Голи (з пенальті)
1 М'яч Андрій Барладим Андрій Барладим Кристал (Херсон) 9 (0)
2 Євген Зарічнюк Євген Зарічнюк Миколаїв-2 (Миколаїв) 7 (0)
3 Сергій Цой Сергій Цой Кристал (Херсон) 7 (3)
4 Ярослав Сидоренко Ярослав Сидоренко Альянс (Липова Долина) 6 (0)
5 Іван Гливий Іван Гливий Кристал (Херсон) 6 (0)
6 Богдан Шмигельский Богдан Шмигельский ВПК-Агро (Шевченківка) 6 (0)
7 Сергій Мандровський Сергій Мандровський Нікополь (Нікополь) 6 (0)
8 Сергій Гвоздевич Сергій Гвоздевич Гірник (Кривий Ріг) 6 (1)
9 Владислав Шарай Владислав Шарай Альянс (Липова Долина) 6 (3)
10 Фарид Сулейман Фарид Сулейман Альянс (Липова Долина) 5 (0)
11 Станіслав Шарай Станіслав Шарай Альянс (Липова Долина) 5 (0)
ДИСКВАЛІФІКОВАНІ
Місце Гравець Команда Дата дискваліфікації
1 Червона картка Максим Войтіховський Максим Войтіховський Чорноморець (Одеса) 26.10
2 Богдан Коваленко Богдан Коваленко Чорноморець (Одеса) 26.10
3 Сергій Алексанов Сергій Алексанов ВПК-Агро (Шевченківка) 23.10
4 Владислав Бородай Владислав Бородай Авангард-2 (Краматорськ) 23.10
5 Ігор Катеруша Ігор Катеруша Нікополь (Нікополь) 23.10
6 Владислав Ляшевський Владислав Ляшевський Миколаїв-2 (Миколаїв) 23.10
7 Владислав Цуркан Владислав Цуркан Чорноморець-2 (Одеса) 23.10
8 Владислав Шарай Владислав Шарай Альянс (Липова Долина) 23.10
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору