ПОЛОЖЕННЯ КОМАНД

друга "Б" ЛІГА

ГРАФІК КОМАНД

друга "Б" ЛІГА

ВІДВІДУВАНІСТЬ КОМАНД

друга "Б" ЛІГА

СПОРТИВНА ФОРМА КОМАНД

друга "Б" ЛІГА

ВІК ГРАВЦІВ

друга "Б" ЛІГА
М Команда I П Н П РМ О
1 Кремінь"Кремінь" 13 8 4 1 19-5 28
2 Кристал"Кристал" 13 8 1 4 23-14 25
3 Гірник"Гірник" 13 7 4 2 25-17 25
4 Металург"Металург" 13 6 2 5 20-15 20
5 Мир"Мир" 13 5 3 5 18-16 18
6 Таврія Сімферополь"Таврія Сімферополь" 13 3 6 4 17-18 15
7 Енергія"Енергія" 13 4 2 7 12-15 14
8 Реал Фарма"Реал Фарма" 13 3 4 6 11-20 13
9 Миколаїв-2"Миколаїв-2" 13 3 4 6 11-21 13
10 Нікополь"Нікополь" 13 2 2 9 7-22 8
Поділитись:
М Команда
1 Кремінь"Кремінь"
2 Кристал"Кристал"
3 Гірник"Гірник"
4 Металург"Металург"
5 Мир"Мир"
6 Таврія Сімферополь"Таврія Сімферополь"
7 Енергія"Енергія"
8 Реал Фарма"Реал Фарма"
9 Миколаїв-2"Миколаїв-2"
10 Нікополь"Нікополь"
Поділитись:
M Команда Вдома Середня Найбільша
1 Металург"Металург" 14128 1492 3702
2 Кремінь"Кремінь" 9200 1240 1500
3 Кристал"Кристал" 8575 1060 1500
4 Гірник"Гірник" 6900 1016 1500
5 Енергія"Енергія" 5600 731 1000
6 Миколаїв-2"Миколаїв-2" 1390 684 300
7 Таврія Сімферополь"Таврія Сімферополь" 4800 666 1000
8 Реал Фарма"Реал Фарма" 1300 643 300
9 Мир"Мир" 2400 590 600
10 Нікополь"Нікополь" 4309 570 1200
Поділитись:
М Команда Результати
1 Кремінь"Кремінь" 1:0 1:0 0:1 2:0
2 Кристал"Кристал" 3:2 5:0 1:0 1:2
3 Гірник"Гірник" 1:1 1:1 3:1 2:1
4 Металург"Металург" 0:1 1:1 2:0 3:0
5 Мир"Мир" 1:1 1:1 2:1 1:1
6 Таврія Сімферополь"Таврія Сімферополь" 2:3 2:1 1:2 1:2
7 Енергія"Енергія" 2:0 1:2 0:1 0:2
8 Реал Фарма"Реал Фарма" 0:2 1:1 1:3 0:3
9 Миколаїв-2"Миколаїв-2" 0:0 0:1 0:2 2:1
10 Нікополь"Нікополь" 0:0 0:5 1:0 1:1
Поділитись:
Статистичні дані за віком футболістів на 10 листопада 2018 року
М Команда Заявлених на даний час Виходили на поле (кількість)
1 Кремінь"Кремінь" 24.3 24.7 (138)
2 Кристал"Кристал" 22.8 24.6 (140)
3 Гірник"Гірник" 23.1 25.1 (151)
4 Металург"Металург" 23.7 24.9 (137)
5 Мир"Мир" 24.8 25.4 (141)
6 Таврія Сімферополь"Таврія Сімферополь" 24.7 25.8 (138)
7 Енергія"Енергія" 23.4 22.7 (134)
8 Реал Фарма"Реал Фарма" 23.9 23.9 (133)
9 Миколаїв-2"Миколаїв-2" 20.4 20.9 (141)
10 Нікополь"Нікополь" 20.6 21.1 (137)
Поділитись:
13 ТУР
СУБОТА 13.10.18
13.10. 14:00 Миколаїв-2 Миколаїв-2 0:0 НікопольНікополь 70
13.10. 15:00 Енергія Енергія 2:0 Реал ФармаРеал Фарма 600
13.10. 15:00 Кремінь Кремінь 1:0 МеталургМеталург 1500
13.10. 16:00 Кристал Кристал 3:2 Таврія СімферопольТаврія Сімферополь 1300
НЕДІЛЯ 14.10.18
14.10. 15:00 Мир Мир 1:1 ГірникГірник 300
НАСТУПНІ МАТЧІ
П'ЯТНИЦЯ 19.10.18
19.10. Таврія Сімферополь Таврія Сімферополь -:- Миколаїв-2Миколаїв-2
СУБОТА 20.10.18
20.10. Гірник Гірник -:- ЕнергіяЕнергія Відеотрансляція
20.10. 15:00 Реал Фарма Реал Фарма 15:00 КристалКристал
20.10. 15:00 Нікополь Нікополь 15:00 КреміньКремінь
НЕДІЛЯ 21.10.18
21.10. Металург Металург -:- МирМир
БОМБАРДИРИ
Місце Гравець Команда Голи (з пенальті)
1 М'яч Олексій Бойко Олексій Бойко Мир (Горностаївка) 12 (1)
2 Костянтин Черній Костянтин Черній Кремінь (Кременчук) 8 (1)
3 Вадим Воронченко Вадим Воронченко Таврія Сімферополь (Херсон) 7 (2)
4 Ігор Бука Ігор Бука Гірник (Кривий Ріг) 6 (0)
5 Ігор Яровой Ігор Яровой Гірник (Кривий Ріг) 6 (2)
6 Едуард Сарапій Едуард Сарапій Металург (Запоріжжя) 6 (5)
7 Андрій Барладим Андрій Барладим Кристал (Херсон) 4 (0)
ДИСКВАЛІФІКОВАНІ
Місце Гравець Команда Дата дискваліфікації
1 Червона картка Олександр Матвєєв Олександр Матвєєв Металург (Запоріжжя) 21.10
2 Олексій Разуваєв Олексій Разуваєв Металург (Запоріжжя) 21.10
3 Олег Какушин Олег Какушин Реал Фарма (Одеса) 20.10
4 Іван Антонюк Іван Антонюк Миколаїв (Миколаїв) 19.10
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору