ПОЛОЖЕННЯ КОМАНД

друга "Б" ЛІГА

ГРАФІК КОМАНД

друга "Б" ЛІГА

ВІДВІДУВАНІСТЬ КОМАНД

друга "Б" ЛІГА

СПОРТИВНА ФОРМА КОМАНД

друга "Б" ЛІГА

ВІК ГРАВЦІВ

друга "Б" ЛІГА
М Команда I П Н П РМ О
1 Металург"Металург" 19 13 6 0 34-7 45
2 Скорук"Скорук" 20 12 5 3 33-14 41
3 Перемога"Перемога" 20 12 3 5 34-14 39
4 Балкани"Балкани" 20 10 9 1 34-14 39
5 Таврія"Таврія" 19 9 6 4 28-19 33
6 Полтава"Полтава" 20 9 4 7 29-27 31
7 Тростянець"Тростянець" 19 9 4 6 34-29 31
8 Миколаїв"Миколаїв" 17 8 6 3 35-24 30
9 Вовчанськ"Вовчанськ" 20 7 6 7 27-25 27
10 Вікторія"Вікторія" 19 8 3 8 22-23 27
11 Яруд"Яруд" 20 6 6 8 36-29 24
12 Нікополь"Нікополь" 20 5 5 10 22-42 20
13 Енергія"Енергія" 20 5 2 13 20-40 17
14 Реал Фарма"Реал Фарма" 20 4 2 14 22-49 14
15 Кристал"Кристал" 20 2 3 15 19-36 9
16 Суми"Суми" 19 1 2 16 16-53 5
- Згідно з рішенням КДК УАФ від 06.10.2021 року ФК "Суми" Суми зараховується технічна поразка (0:3) (за відміну матчу), а команді "Таврія" Сімферополь – технічна перемога (3:0).
Поділитись:
М Команда
1 Металург"Металург"
2 Скорук"Скорук"
3 Перемога"Перемога"
4 Балкани"Балкани"
5 Таврія"Таврія"
6 Полтава"Полтава"
7 Тростянець"Тростянець"
8 Миколаїв"Миколаїв"
9 Вовчанськ"Вовчанськ"
10 Вікторія"Вікторія"
11 Яруд"Яруд"
12 Нікополь"Нікополь"
13 Енергія"Енергія"
14 Реал Фарма"Реал Фарма"
15 Кристал"Кристал"
16 Суми"Суми"
- Згідно з рішенням КДК УАФ від 06.10.2021 року ФК "Суми" Суми зараховується технічна поразка (0:3) (за відміну матчу), а команді "Таврія" Сімферополь – технічна перемога (3:0).
Поділитись:
M Команда Вдома Середня Найбільша
1 Металург"Металург" 12752 890 4154
2 Вовчанськ"Вовчанськ" 8530 591 1500
3 Полтава"Полтава" 6450 533 1000
4 Суми"Суми" 1910 501 600
5 Скорук"Скорук" 4040 477 920
6 Таврія"Таврія" 2050 443 400
7 Перемога"Перемога" 3070 402 800
8 Тростянець"Тростянець" 3799 374 812
9 Нікополь"Нікополь" 3500 361 600
10 Енергія"Енергія" 3450 360 800
11 Балкани"Балкани" 2650 342 600
12 Вікторія"Вікторія" 1600 341 400
13 Кристал"Кристал" 4050 321 800
14 Яруд"Яруд" 2220 286 500
15 Реал Фарма"Реал Фарма" 1750 273 500
16 Миколаїв"Миколаїв" 2430 223 350
- Згідно з рішенням КДК УАФ від 06.10.2021 року ФК "Суми" Суми зараховується технічна поразка (0:3) (за відміну матчу), а команді "Таврія" Сімферополь – технічна перемога (3:0).
Поділитись:
М Команда Результати
1 Металург"Металург" -:- 1:0 0:0 6:0
2 Скорук"Скорук" 2:1 0:1 3:1 0:0
3 Перемога"Перемога" 3:1 2:0 3:1 0:2
4 Балкани"Балкани" 1:1 4:1 0:0 0:0
5 Таврія"Таврія" 2:1 0:0 2:0
6 Полтава"Полтава" 4:1 1:0 1:3 2:0
7 Тростянець"Тростянець" -:- 1:4 2:1 5:3
8 Миколаїв"Миколаїв" -:- -:- 1:1
9 Вовчанськ"Вовчанськ" 1:0 0:0 0:2 3:5
10 Вікторія"Вікторія" 0:1 -:- 3:1 2:0
11 Яруд"Яруд" 1:2 0:1 1:3 3:2
12 Нікополь"Нікополь" 1:2 0:1 1:2 0:6
13 Енергія"Енергія" 1:3 3:1 1:3 0:2
14 Реал Фарма"Реал Фарма" 1:1 1:0 2:0 1:1
15 Кристал"Кристал" 1:4 0:2 2:0 0:2
16 Суми"Суми" -:- 1:3 0:2 2:3
- Згідно з рішенням КДК УАФ від 06.10.2021 року ФК "Суми" Суми зараховується технічна поразка (0:3) (за відміну матчу), а команді "Таврія" Сімферополь – технічна перемога (3:0).
Поділитись:
Статистичні дані за віком футболістів на 17 квітня 2022 року
М Команда Заявлених на даний час Виходили на поле (кількість)
1 Металург"Металург" 24.2 26.1 (229)
2 Скорук"Скорук" 26 27.3 (237)
3 Перемога"Перемога" 24 26.3 (230)
4 Балкани"Балкани" 24.7 25.7 (229)
5 Таврія"Таврія" 25.6 26.7 (230)
6 Полтава"Полтава" 24.1 24.8 (239)
7 Тростянець"Тростянець" 25.4 26.1 (252)
8 Миколаїв"Миколаїв" 21.2 24.3 (234)
9 Вовчанськ"Вовчанськ" 23.2 24.2 (253)
10 Вікторія"Вікторія" 29.5 30.6 (243)
11 Яруд"Яруд" 21.4 22.5 (240)
12 Нікополь"Нікополь" 19.9 20.5 (239)
13 Енергія"Енергія" 21.3 22.4 (229)
14 Реал Фарма"Реал Фарма" 22.9 23.8 (237)
15 Кристал"Кристал" 21.2 22.2 (243)
16 Суми"Суми" 22.9 24.5 (203)
- Згідно з рішенням КДК УАФ від 06.10.2021 року ФК "Суми" Суми зараховується технічна поразка (0:3) (за відміну матчу), а команді "Таврія" Сімферополь – технічна перемога (3:0).
Поділитись:
20 ТУР
СЕРЕДА 24.11.21
24.11. 13:00 Реал Фарма Реал Фарма 1:1 БалканиБалкани 100
П'ЯТНИЦЯ 26.11.21
26.11. 13:00 Перемога Перемога 3:1 ЕнергіяЕнергія 120
СУБОТА 27.11.21
27.11. Тростянець Тростянець -:- МеталургМеталург 0
27.11. Суми Суми -:- МиколаївМиколаїв 0
27.11. 12:00 Полтава Полтава 4:1 КристалКристал 100
27.11. 12:00 Вікторія Вікторія 0:1 ВовчанськВовчанськ 0
27.11. 13:00 Таврія Таврія 2:1 НікопольНікополь 100
27.11. 13:00 Скорук Скорук 2:1 ЯрудЯруд 250
НАСТУПНІ МАТЧІ
П'ЯТНИЦЯ 18.03.22
18.03. Таврія Таврія -:- МиколаївМиколаїв Відеотрансляція
СУБОТА 26.03.22
26.03. Кристал Кристал -:- ЯрудЯруд
26.03. Енергія Енергія -:- ПолтаваПолтава
26.03. Миколаїв Миколаїв -:- ПеремогаПеремога
26.03. Вовчанськ Вовчанськ -:- СумиСуми
26.03. Нікополь Нікополь -:- ВікторіяВікторія
26.03. Балкани Балкани -:- ТавріяТаврія
26.03. Металург Металург -:- Реал ФармаРеал Фарма
26.03. Тростянець Тростянець -:- СкорукСкорук
БОМБАРДИРИ
Місце Гравець Команда Голи (з пенальті)
1 М'яч Гліб Літюк Гліб Літюк Яруд (Маріуполь) 13 (3)
2 Сергій Кравченко Сергій Кравченко Миколаїв (Миколаїв) 13 (4)
3 Олексій Бойко Олексій Бойко Таврія (Сімферополь) 13 (6)
4 Антон Кіча Антон Кіча Перемога (Дніпро) 12 (2)
5 Володимир Прийомов Володимир Прийомов Балкани (с. Зоря) 11 (1)
6 Олексій Сидоров Олексій Сидоров Металург (Запоріжжя) 10 (1)
7 Вадим Шаврін Вадим Шаврін Вікторія (Миколаївка) 9 (3)
8 Богдан Приблуда Богдан Приблуда Балкани (с. Зоря) 8 (0)
9 Віталій Полянський Віталій Полянський Тростянець (Тростянець) 8 (0)
10 Артем Пилипенко Артем Пилипенко Суми (Суми) 7 (0)
ДИСКВАЛІФІКОВАНІ
Місце Гравець Команда Дата дискваліфікації
1 Червона картка Мохамед Яссін Абузраа Мохамед Яссін Абузраа Реал Фарма (Одеса) 26.03
2 Сергій Басов Сергій Басов Металург (Запоріжжя) 26.03
3 Єгор Булгаков Єгор Булгаков Яруд (Маріуполь) 26.03
4 Ярослав Бутіч Ярослав Бутіч Нікополь (Нікополь) 26.03
5 Владислав Веремєєв Владислав Веремєєв Скорук (Нікопольський район) 26.03
6 Станіслав Демків Станіслав Демків Вовчанськ (Вовчанськ) 26.03
7 Микита Жуков Микита Жуков Скорук (Нікопольський район) 26.03
8 Сергій Заєць Сергій Заєць Нікополь (Нікополь) 26.03
9 Владислав Клюєв Владислав Клюєв Кристал (Херсон) 26.03
10 Іван Козак Іван Козак Кристал (Херсон) 26.03
11 Єгор Корицький Єгор Корицький Яруд (Маріуполь) 26.03
12 Дмитро Крапивний Дмитро Крапивний Металург (Запоріжжя) 26.03
13 Олексій Красов Олексій Красов Скорук (Нікопольський район) 26.03
14 Богдан Литвяк Богдан Литвяк Перемога (Дніпро) 26.03
15 Станіслав-Нурі Малиш Станіслав-Нурі Малиш Скорук (Нікопольський район) 26.03
16 Тедум Генрі Пааго Тедум Генрі Пааго Тростянець (Тростянець) 26.03
17 Артем Пилипенко Артем Пилипенко Суми (Суми) 26.03
18 Віталій Полянський Віталій Полянський Тростянець (Тростянець) 26.03
19 Ярослав Терехов Ярослав Терехов Енергія (Нова Каховка) 26.03
20 Олександр Томенко Олександр Томенко Полтава (Полтава) 26.03
21 Ігор Юречко Ігор Юречко Балкани (с. Зоря) 26.03
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору