«Миколаїв» Миколаїв

Миколаїв

перша ліга
1920 Рік заснування
(0512) 56-53-52
Кольори клубу
президент: В.о. директора - Чаус Ю.Б.
адреса: 54015, м. Миколаїв, пров. Спортивна, 1/1
Фото команди

Команда створена в 1920 році. У різні роки виступала під назвами «Металіст», команда заводу ім. А.Марті, «Суднобудівник», «Авангард», «ЕВІС», СК «Миколаїв», ФК «Миколаїв». У чемпіонаті колишнього СРСР команда суднобудівельного заводу, що носив вже ім'я Носенка, вперше брала участь в групі «В» в 1937 році, а роком раніше дебютувала в кубку СРСР. Після закінчення Другої світової «Авангард» відновив виступи в чемпіонаті СРСР.

У 1954 році заводські футболісти вперше виїхали у зарубіжну поїздку до Чехословакії, де провели три товариських матчі: «Банник» (Гвідлов) - 3:0, "Спартак" (Поважська Бистріца) - 2:1 і «Слован» (Нітра) - 2:2.

У 1957 році місту Миколаєву знов було надано місце в класі «Б» чемпіонату СРСР.

З 1966 року «Суднобудівник» виступав в II підгрупі класу «А». У 1969 році дійшов до півфіналу розіграшу Кубка СРСР. Найкращі результати, досягнуті в чемпіонатах колишнього Союзу: 1 місце - 1960 (клас «Б», 1 зона), 1968 рік (клас «А», II група, 2 підгрупа), 1974 (друга ліга, 6 зона); 2 місце - 1971 (друга ліга, 1 зона), 1990 (друга ліга, 1 зона); 3 місце - 1958 (клас «Б», 1 зона), 1959 (клас «Б», 1 зона), 1973 (друга ліга,  1 зона), 1984 (друга ліга, 6 зона), 1985 (друга ліга, 6 зона).У сезоні 2005/2006 років МФК «Миколаїв» посів перше місце в групі «Б» другої ліги і завоював путівку в першу лігу. У чемпіонаті  України серед команд першого дивізіону 2006/2007 років футболісти МФК «Миколаїв» зайняли 13 місце. У першості України серед команд першої ліги 2007/08 років футболісти МФК «Миколаїв» посіли 10 місце.

Досягнення:

Друге місце в Першості України серед команд першої ліги - 1993/94.

Перше місце в Першості України серед команд першої ліги - 1997/98

Перше місце в Першості України серед команд другої ліги - 2005/06.

ТРЕНЕР

Тренер
Головний тренер
ЧАУС ЮРІЙ

В.о. головного тренера МФК "Миколаїв"

Народився 14 серпня 1968 року

Призначений на посаду: жовтень 2019 року

На позиціях захисника та півзахисника виступав у складі аматорських колективів Миколаївщини. Очолював миколаївську «Енергію» в 2012-2013 роках. Працював директором і в.о. головного тренера миколаївського «Суднобудівника» (Друга ліга ПФЛ, 2016-2017). Пізніше почав виконувати аналогічні функції у МФК «Миколаїв» (Перша ліга ПФЛ, від 2018 року). Сезон 2019/20 розпочинав у якості старшого тренера МФК «Миколаїв-2» (Друга ліга ПФЛ), а від 16 жовтня 2019 року почав поєднувати роботу спортивного директора миколаївського клубу з виконанням обов’язків головного тренера першої команди.

СТАДІОН

Основний стадіон
Основний
«Центральний міський стадіон»
14 623 глядачів
вул. Спортивна, 1/1, м. Миколаїв, 54015
СКЛАД КОМАНДИ Дата народження Громадянство Амплуа Дата заявки Номер
Амір Агаларов
Агаларов
Амір
Успаханович
01.11.1996 українець воротар 22.07.2019 16
Дмитро Бардадим
Бардадим
Дмитро
Валерійович
18.05.1997 українець захисник 22.07.2019 36
Павло Березянський
Березянський
Павло
Андрійович
22.08.2000 українець захисник 22.07.2019 34
Віктор Берко
Берко
Віктор
Юрійович
21.09.1992 українець нападник 22.07.2019 7
Максим Білик
Білик
Максим
Валерійович
10.06.1990 українець захисник 22.07.2019 37
Сергій Біневський
Біневський
Сергій
Олександрович
14.10.2001 українець півзахисник 22.07.2019 19
Владислав Бугай
Бугай
Владислав
Сергійович
27.10.1997 українець нападник 26.07.2019 8
Олександр Бурахович
Бурахович
Олександр
Васильович
30.08.2000 українець півзахисник 22.07.2019 6
Вадим Виноградов
Виноградов
Вадим
Сергійович
10.09.2002 українець воротар 02.09.2019 13
Вадим Вітенчук
Вітенчук
Вадим
Вячеславович
13.01.1997 українець півзахисник 22.07.2019 44
Владислав Войцеховський
Войцеховський
Владислав
Павлович
19.04.1993 українець нападник 22.07.2019 11
Олександр Горват
Горват
Олександр
Васильович
17.06.1995 українець півзахисник 22.07.2019 18
Данило Гріненко
Гріненко
Данило
Миколайович
09.01.2001 українець захисник 22.07.2019 41
Сергій Жемчужний
Жемчужний
Сергій
Валерійович
02.04.2000 українець воротар 22.07.2019 71
Дмитро Задера
Задера
Дмитро
Олександрович
14.08.1998 українець півзахисник 22.07.2019 98
Денис Зайков
Зайков
Денис
Андрійович
10.03.2000 українець півзахисник 22.07.2019 32
Андрій Запорощенко
Запорощенко
Андрій
Олександрович
23.07.1998 українець захисник 22.07.2019 24
Євген Зарічнюк
Зарічнюк
Євген
Миколайович
03.02.1989 українець півзахисник 22.07.2019 25
Сергій Змієвський
Змієвський
Сергій
Олександрович
17.01.1999 українець півзахисник 22.07.2019 3
Володимир Кіричук
Кіричук
Володимир
Володимирович
28.02.1996 українець захисник 22.07.2019 29
Андрій Ковальов
Ковальов
Андрій
Володимирович
27.03.1990 українець півзахисник 22.07.2019 23
Сергій Кравченко
Кравченко
Сергій
Олександрович
23.03.1990 українець нападник 22.07.2019 17
Микита Крюков
Крюков
Микита
Олексійович
30.04.1991 українець воротар 22.07.2019 91
Богдан Куксенко
Куксенко
Богдан
Едуардович
11.02.1996 українець захисник 22.07.2019 39
Богдан Кушніренко
Кушніренко
Богдан
Сергійович
02.11.1995 українець захисник 22.07.2019 77
Владислав Ляшевський
Ляшевський
Владислав
Миколайович
31.08.1999 українець захисник 22.07.2019 2
Олексій Олійник
Олійник
Олексій
Олександрович
03.02.2001 українець захисник 22.07.2019 43
Сергій Панасенко
Панасенко
Сергій
Олександрович
09.03.1992 українець півзахисник 29.08.2019 21
Василь Пасічник
Пасічник
Василь
Іванович
16.07.1999 українець нападник 22.07.2019 30
Роман Попов
Попов
Роман
Олегович
29.06.1995 українець півзахисник 22.07.2019 95
Богдан Порох
Порох
Богдан
Валентинович
05.08.2000 українець захисник 22.07.2019 31
Артем Радченко
Радченко
Артем
Олегович
02.01.1995 українець нападник 22.07.2019 9
Валерій Рогозинський
Рогозинський
Валерій
Олегович
03.09.1995 українець захисник 22.07.2019 78
Владислав Росляков
Росляков
Владислав
Олександрович
21.11.1996 українець півзахисник 22.07.2019 65
Владислав Самек
Самек
Владислав
Андрійович
03.03.2001 українець захисник 22.07.2019 81
Дмитро Сартіна
Сартіна
Дмитро
Іванович
22.02.1992 українець захисник 22.07.2019 69
Захар Сахацький
Сахацький
Захар
Віталійович
17.12.2000 українець півзахисник 22.07.2019 50
Ігор Семенина
Семенина
Ігор
Богданович
01.01.1989 українець півзахисник 22.07.2019 10
Дмитро Семенов
Семенов
Дмитро
Костянтинович
04.11.1999 українець захисник 26.07.2019 4
Дмитро Сергєєв
Сергєєв
Дмитро
Миколайович
26.01.2002 українець захисник 02.09.2019 67
Андрій Слінкін
Слінкін
Андрій
Вікторович
19.02.1991 українець захисник 22.07.2019 33
Олександр Солдатов
Солдатов
Олександр
Володимирович
05.06.2001 українець нападник 22.07.2019 20
Іван Сондей
Сондей
Іван
Степанович
15.01.1994 українець півзахисник 22.07.2019 99
Денис Старченко
Старченко
Денис
Володимирович
18.07.1994 українець воротар 22.07.2019 1
Вячеслав Студенко
Студенко
Вячеслав
Валерійович
11.06.1999 українець нападник 22.07.2019 27
Максим Сула
Сула
Максим
Анатолійович
30.10.2002 українець нападник 22.07.2019 38
Максим Сурженко
Сурженко
Максим
Романович
28.07.1999 українець нападник 22.07.2019 54
Олександр Ткаченко
Ткаченко
Олександр
Сергійович
25.02.2001 українець півзахисник 22.07.2019 26
Олександр Толгаренко
Толгаренко
Олександр
Борисович
19.03.1996 українець півзахисник 22.07.2019 28
Данило Фальковський
Фальковський
Данило
Сергійович
21.05.1999 українець півзахисник 22.07.2019 22
Тимофій Хуссін
Хуссін
Тимофій
Моноварович
31.10.2002 українець півзахисник 02.09.2019 0
Даниїл Цвєтков
Цвєтков
Даниїл
Ігорович
07.04.2002 українець півзахисник 22.07.2019 48
Дмітрій Чілінгір
Чілінгір
Дмітрій
Георгійович
25.12.2002 українець нападник 02.09.2019 80
Владислав Швець
Швець
Владислав
Вячеславович
18.04.2000 українець півзахисник 22.07.2019 89
Ілля Ялосоветський
Ялосоветський
Ілля
Володимирович
26.01.2001 українець захисник 22.07.2019 35
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ МАТЧІ КОМАНДИ
1 Прикарпаття "Прикарпаття" 1 3-0 3
2 Чорноморець "Чорноморець" 1 3-1 3
3 Миколаїв "Миколаїв" 1 3-1 3
4 Авангард "Авангард" 1 3-2 3
5 Рух "Рух" 1 1-0 3
6 Металіст 1925 "Металіст 1925" 1 1-0 3
7 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 1 3-3 1
8 Металург "Металург" 1 3-3 1
9 Кремінь "Кремінь" 1 2-2 1
10 Агробізнес "Агробізнес" 1 2-2 1
11 Волинь "Волинь" 1 2-3 0
12 Інгулець "Інгулець" 1 0-1 0
13 Балкани "Балкани" 1 0-1 0
14 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 1 1-3 0
15 Черкащина "Черкащина" 1 1-3 0
16 Минай "Минай" 1 0-3 0
1 Прикарпаття "Прикарпаття" 2 6-0 6
2 Чорноморець "Чорноморець" 2 6-2 6
3 Миколаїв "Миколаїв" 2 4-2 4
4 Кремінь "Кремінь" 2 3-2 4
5 Рух "Рух" 2 2-1 4
6 Металіст 1925 "Металіст 1925" 2 1-0 4
7 Інгулець "Інгулець" 2 2-1 3
8 Авангард "Авангард" 2 3-5 3
9 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 2 5-5 2
10 Волинь "Волинь" 2 3-4 1
11 Металург "Металург" 2 3-4 1
12 Балкани "Балкани" 2 0-1 1
13 Черкащина "Черкащина" 2 3-5 1
14 Агробізнес "Агробізнес" 2 2-4 1
15 Минай "Минай" 2 1-4 1
16 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 2 2-6 0
1 Прикарпаття "Прикарпаття" 3 8-3 6
2 Чорноморець "Чорноморець" 3 6-3 6
3 Інгулець "Інгулець" 3 4-1 6
4 Авангард "Авангард" 3 6-6 6
5 Рух "Рух" 3 3-2 5
6 Металіст 1925 "Металіст 1925" 3 2-1 5
7 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 3 6-5 5
8 Кремінь "Кремінь" 3 5-4 5
9 Миколаїв "Миколаїв" 3 5-5 4
10 Минай "Минай" 3 2-4 4
11 Агробізнес "Агробізнес" 3 5-4 4
12 Волинь "Волинь" 3 6-6 4
13 Черкащина "Черкащина" 3 5-7 2
14 Металург "Металург" 3 3-6 1
15 Балкани "Балкани" 3 0-4 1
16 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 3 2-7 0
1 Інгулець "Інгулець" 4 5-1 9
2 Авангард "Авангард" 4 7-6 9
3 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 4 10-8 8
4 Рух "Рух" 4 5-3 8
5 Агробізнес "Агробізнес" 4 6-4 7
6 Миколаїв "Миколаїв" 4 8-7 7
7 Прикарпаття "Прикарпаття" 4 9-5 6
8 Чорноморець "Чорноморець" 4 6-4 6
9 Кремінь "Кремінь" 4 6-6 5
10 Металіст 1925 "Металіст 1925" 4 2-2 5
11 Балкани "Балкани" 4 4-4 4
12 Волинь "Волинь" 4 8-9 4
13 Минай "Минай" 4 5-8 4
14 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 4 4-8 3
15 Черкащина "Черкащина" 4 5-8 2
16 Металург "Металург" 4 3-10 1
1 Інгулець "Інгулець" 5 6-2 10
2 Авангард "Авангард" 5 8-7 10
3 Агробізнес "Агробізнес" 5 7-4 10
4 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 5 11-9 9
5 Металіст 1925 "Металіст 1925" 5 6-3 8
6 Рух "Рух" 5 5-4 8
7 Миколаїв "Миколаїв" 5 9-8 8
8 Прикарпаття "Прикарпаття" 5 10-6 7
9 Волинь "Волинь" 5 11-11 7
10 Минай "Минай" 5 8-9 7
11 Чорноморець "Чорноморець" 5 8-7 6
12 Черкащина "Черкащина" 5 8-8 5
13 Кремінь "Кремінь" 5 7-9 5
14 Балкани "Балкани" 5 4-7 4
15 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 5 5-9 4
16 Металург "Металург" 5 4-14 1
1 Агробізнес "Агробізнес" 6 9-4 13
2 Металіст 1925 "Металіст 1925" 6 9-3 11
3 Рух "Рух" 6 9-5 11
4 Авангард "Авангард" 6 9-8 11
5 Інгулець "Інгулець" 6 7-3 11
6 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 6 11-9 10
7 Чорноморець "Чорноморець" 6 11-9 9
8 Миколаїв "Миколаїв" 6 10-12 8
9 Минай "Минай" 6 9-10 8
10 Волинь "Волинь" 6 11-11 8
11 Прикарпаття "Прикарпаття" 6 12-9 7
12 Кремінь "Кремінь" 6 8-10 6
13 Черкащина "Черкащина" 6 8-11 5
14 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 6 5-9 5
15 Балкани "Балкани" 6 4-7 5
16 Металург "Металург" 6 4-16 1
1 Агробізнес "Агробізнес" 7 11-5 16
2 Металіст 1925 "Металіст 1925" 7 11-4 14
3 Рух "Рух" 7 10-5 14
4 Авангард "Авангард" 7 11-9 14
5 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 7 13-9 13
6 Інгулець "Інгулець" 7 8-5 11
7 Минай "Минай" 7 11-11 11
8 Волинь "Волинь" 7 14-11 11
9 Чорноморець "Чорноморець" 7 11-9 10
10 Миколаїв "Миколаїв" 7 10-12 9
11 Прикарпаття "Прикарпаття" 7 12-11 7
12 Кремінь "Кремінь" 7 8-13 6
13 Черкащина "Черкащина" 7 9-13 5
14 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 7 6-11 5
15 Балкани "Балкани" 7 5-9 5
16 Металург "Металург" 7 4-17 1
1 Агробізнес "Агробізнес" 8 15-5 19
2 Рух "Рух" 8 12-5 17
3 Авангард "Авангард" 8 13-9 17
4 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 8 15-9 16
5 Минай "Минай" 8 14-13 14
6 Металіст 1925 "Металіст 1925" 8 13-7 14
7 Волинь "Волинь" 8 14-11 12
8 Інгулець "Інгулець" 8 8-5 12
9 Чорноморець "Чорноморець" 8 11-11 10
10 Прикарпаття "Прикарпаття" 8 16-14 10
11 Миколаїв "Миколаїв" 8 10-14 9
12 Кремінь "Кремінь" 8 11-17 6
13 Черкащина "Черкащина" 8 9-16 5
14 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 8 6-15 5
15 Балкани "Балкани" 8 5-11 5
16 Металург "Металург" 8 7-17 4
1 Рух "Рух" 9 18-6 20
2 Агробізнес "Агробізнес" 9 16-7 19
3 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 9 16-9 19
4 Минай "Минай" 9 16-14 17
5 Металіст 1925 "Металіст 1925" 9 14-7 17
6 Авангард "Авангард" 9 13-10 17
7 Інгулець "Інгулець" 9 9-5 15
8 Волинь "Волинь" 9 16-13 13
9 Миколаїв "Миколаїв" 9 16-16 12
10 Чорноморець "Чорноморець" 9 11-12 10
11 Прикарпаття "Прикарпаття" 9 16-15 10
12 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 9 7-15 8
13 Балкани "Балкани" 9 7-13 6
14 Кремінь "Кремінь" 9 13-23 6
15 Черкащина "Черкащина" 9 10-22 5
16 Металург "Металург" 9 7-18 4
1 Агробізнес "Агробізнес" 10 18-8 22
2 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 10 17-9 22
3 Минай "Минай" 10 18-14 20
4 Рух "Рух" 10 18-7 20
5 Металіст 1925 "Металіст 1925" 10 16-7 20
6 Інгулець "Інгулець" 10 12-7 18
7 Авангард "Авангард" 10 14-12 17
8 Волинь "Волинь" 10 16-15 13
9 Чорноморець "Чорноморець" 10 15-14 13
10 Миколаїв "Миколаїв" 10 18-19 12
11 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 10 9-16 11
12 Прикарпаття "Прикарпаття" 10 16-17 10
13 Балкани "Балкани" 10 9-13 9
14 Кремінь "Кремінь" 10 15-27 6
15 Черкащина "Черкащина" 10 11-24 5
16 Металург "Металург" 10 7-20 4
1 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 11 18-9 25
2 Минай "Минай" 11 21-15 23
3 Металіст 1925 "Металіст 1925" 11 19-9 23
4 Агробізнес "Агробізнес" 11 19-10 22
5 Інгулець "Інгулець" 11 15-7 21
6 Рух "Рух" 10 18-7 20
7 Авангард "Авангард" 11 15-12 20
8 Волинь "Волинь" 11 18-16 16
9 Чорноморець "Чорноморець" 11 15-17 13
10 Балкани "Балкани" 11 11-14 12
11 Миколаїв "Миколаїв" 11 19-21 12
12 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 10 9-16 11
13 Прикарпаття "Прикарпаття" 11 18-20 10
14 Кремінь "Кремінь" 11 15-28 6
15 Черкащина "Черкащина" 11 12-27 5
16 Металург "Металург" 11 7-21 4
1 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 12 18-11 25
2 Металіст 1925 "Металіст 1925" 12 19-9 24
3 Інгулець "Інгулець" 12 17-7 24
4 Рух "Рух" 11 19-7 23
5 Минай "Минай" 12 21-16 23
6 Авангард "Авангард" 12 17-13 23
7 Агробізнес "Агробізнес" 12 20-12 22
8 Волинь "Волинь" 12 21-17 19
9 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 11 10-16 14
10 Чорноморець "Чорноморець" 11 15-17 13
11 Миколаїв "Миколаїв" 12 19-21 13
12 Прикарпаття "Прикарпаття" 12 20-21 13
13 Балкани "Балкани" 11 11-14 12
14 Кремінь "Кремінь" 12 15-29 6
15 Черкащина "Черкащина" 12 13-29 5
16 Металург "Металург" 12 8-24 4
1 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 13 21-11 28
2 Інгулець "Інгулець" 13 20-7 27
3 Агробізнес "Агробізнес" 13 22-12 25
4 Металіст 1925 "Металіст 1925" 13 19-9 25
5 Рух "Рух" 12 20-8 24
6 Минай "Минай" 13 22-17 24
7 Авангард "Авангард" 13 18-14 24
8 Волинь "Волинь" 13 24-17 22
9 Прикарпаття "Прикарпаття" 13 22-22 16
10 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 12 11-17 15
11 Чорноморець "Чорноморець" 12 15-17 14
12 Миколаїв "Миколаїв" 13 19-23 13
13 Балкани "Балкани" 12 11-17 12
14 Кремінь "Кремінь" 13 15-32 6
15 Черкащина "Черкащина" 13 13-32 5
16 Металург "Металург" 13 9-26 4
1 Агробізнес "Агробізнес" 14 24-12 28
2 Металіст 1925 "Металіст 1925" 14 21-10 28
3 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 14 22-13 28
4 Рух "Рух" 13 21-8 27
5 Минай "Минай" 14 24-17 27
6 Інгулець "Інгулець" 14 20-8 27
7 Волинь "Волинь" 14 28-19 25
8 Авангард "Авангард" 14 18-16 24
9 Прикарпаття "Прикарпаття" 14 22-22 17
10 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 13 13-21 15
11 Миколаїв "Миколаїв" 14 20-24 14
12 Чорноморець "Чорноморець" 13 15-19 14
13 Балкани "Балкани" 13 12-18 13
14 Кремінь "Кремінь" 14 16-33 7
15 Черкащина "Черкащина" 14 13-32 6
16 Металург "Металург" 14 10-27 5
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 1 Гірник-Спорт Гірник-Спорт 1:3 Миколаїв Миколаїв 27.07. 18:00
Тур 2 Миколаїв Миколаїв 1:1 Минай Минай 03.08. 17:30
Тур 3 Авангард Авангард 3:1 Миколаїв Миколаїв 10.08. 17:00
Тур 4 Миколаїв Миколаїв 3:2 Волинь Волинь 17.08. 17:00
Тур 5 Прикарпаття Прикарпаття 1:1 Миколаїв Миколаїв 23.08. 18:30
Тур 6 Рух Рух 4:1 Миколаїв Миколаїв 31.08. 17:00
Тур 7 Миколаїв Миколаїв 0:0 Чорноморець Чорноморець 04.09. 19:00
Тур 8 Оболонь Бровар Оболонь Бровар 2:0 Миколаїв Миколаїв 09.09. 19:00
Тур 9 Миколаїв Миколаїв 6:2 Кремінь Кремінь 14.09. 17:00
Тур 10 Інгулець Інгулець 3:2 Миколаїв Миколаїв 22.09. 15:00
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 11 Миколаїв Миколаїв 1:2 Балкани Балкани 29.09. 16:00
Тур 12 Металіст 1925 Металіст 1925 0:0 Миколаїв Миколаїв 05.10. 16:30
Тур 13 Миколаїв Миколаїв 0:2 Агробізнес Агробізнес 12.10. 15:00
Тур 14 Металург Металург 1:1 Миколаїв Миколаїв 20.10. 16:00
Тур 15 Миколаїв Миколаїв -:- Черкащина Черкащина 26.10. 15:00
Тур 16 Миколаїв Миколаїв -:- Гірник-Спорт Гірник-Спорт 02.11.
Тур 17 Минай Минай -:- Миколаїв Миколаїв 09.11.
Тур 18 Миколаїв Миколаїв -:- Авангард Авангард 16.11.
Тур 19 Волинь Волинь -:- Миколаїв Миколаїв 23.11.
Тур 20 Миколаїв Миколаїв -:- Прикарпаття Прикарпаття 22.03.
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 21 Миколаїв Миколаїв -:- Рух Рух 28.03.
Тур 22 Чорноморець Чорноморець -:- Миколаїв Миколаїв 04.04.
Тур 23 Миколаїв Миколаїв -:- Оболонь Бровар Оболонь Бровар 12.04.
Тур 24 Кремінь Кремінь -:- Миколаїв Миколаїв 17.04.
Тур 25 Миколаїв Миколаїв -:- Інгулець Інгулець 25.04.
Тур 26 Балкани Балкани -:- Миколаїв Миколаїв 02.05.
Тур 27 Миколаїв Миколаїв -:- Металіст 1925 Металіст 1925 06.05.
Тур 28 Агробізнес Агробізнес -:- Миколаїв Миколаїв 10.05.
Тур 29 Миколаїв Миколаїв -:- Металург Металург 16.05.
Тур 30 Черкащина Черкащина -:- Миколаїв Миколаїв 23.05.
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору