«Миколаїв» Миколаїв

Миколаїв

перша ліга
1920 Рік заснування
(0512) 56-53-52
Кольори клубу
президент: Директор - Токарський А. М.
адреса: 54015, м. Миколаїв, пров. Спортивна, 1/1
Фото команди

Команда створена в 1920 році. У різні роки виступала під назвами «Металіст», команда заводу ім. А.Марті, «Суднобудівник», «Авангард», «ЕВІС», СК «Миколаїв», ФК «Миколаїв».У чемпіонаті колишнього СРСР команда суднобудівельного заводу, що носив вже ім'я Носенко, вперше брала участь в групі «В» в 1937 році, а роком раніше дебютувала в кубку СРСР.Після закінчення Великої Вітчизняної війни «Авангард» відновив виступу в чемпіонаті СРСР.У 1954 році заводські футболісти вперше виїхали зарубіжну поїздку до Чехословакії, де провели три товариську гру: «Банник» (Гвідлов) - 3:0, спартак» (Поважська Бистріца) - 2:1 і «Слован» (Нітра) - 2:2.У 1957 році місту Миколаєву знов було надано місце в класі «Б» чемпіонату СРСР.

З 1966 року «Суднобудівник» виступав в II підгрупі класу «А». У 1969 році дійшов до півфіналу розиграшу Кубка СРСР.Кращі результати, досягнуті в чемпіонатах колишнього Союзу: 1 місце - 1960 (клас «Б», 1 зона), 1968 рік (клас «А», II група, 2 підгрупа), 1974 (друга ліга, 6 зона); 2 місце - 1971 (друга ліга, 1 зона), 1990 (друга ліга, 1 зона); 3 місце - 1958 (клас «Б», 1 зона), 1959 (клас «Б», 1 зона), 1973 (друга ліга,  1 зона), 1984 (друга ліга, 6 зона), 1985 (друга ліга, 6 зона).У сезоні 2005/2006 років МФК «Миколаїв» зайняв перше місце в групі «Б» другої ліги і завоював путівку в першу лігу. У чемпіонаті  України серед команд першого дивізіону 2006/2007 років футболісти МФК «Миколаїв» зайняли 13 місце. У першості України серед команд першої ліги 2007/2008 років футболісти МФК «Миколаїв» зайняли 10 місце.Досягнення:Друге місце в Першості України серед команд першої ліги - 1993/94Перше місце в Першості України серед команд першої ліги - 1997/98Перше місце в Першості України серед команд другої ліги - 2005/06

ТРЕНЕР

Тренер
Головний тренер
ЗАБРАНСЬКИЙ РУСЛАН МИХАЙЛОВИЧ

Забранський був улюбленцем миколаївської публіки, граючи на вістрі атак миколаївського клубу в 90-х, а нині вже втретє повернувся в клуб, який став рідним.

Минулого сезону вивів МФК «Миколаїв» у півфінал Кубка України, здолавши по ходу кількох маститих суперників у серіях післяматчевих пенальті.

Досягнення:

Переможець Другої ліги 2011 (група «А»)

СТАДІОН

Основний стадіон
Основний
«Центральний міський стадіон»
14 623 глядачів
вул. Спортивна, 1/1, м. Миколаїв, 54015
СКЛАД КОМАНДИ Дата народження Громадянство Амплуа Дата заявки Номер
Сергій Алексанов
Алексанов
Сергій
Іванович
12.02.1990 українець півзахисник 12.07.2017 8
Ярослав Важинський
Важинський
Ярослав
Володимирович
21.03.1994 українець воротар 01.09.2017 75
Василь Гаврилюк
Гаврилюк
Василь
Володимирович
02.03.1991 українець захисник 12.07.2017 17
Сергій Герасимець
Герасимець
Сергій
Сергійович
20.08.1988 українець півзахисник 12.07.2017 13
Максим Жичиков
Жичиков
Максим
Сергійович
07.11.1992 українець півзахисник 01.09.2017 50
Андрій Ковальов
Ковальов
Андрій
Володимирович
27.03.1990 українець півзахисник 12.07.2017 23
Олександр Лучик
Лучик
Олександр
Юрійович
30.04.1994 українець півзахисник 12.07.2017 29
Віталій Момот
Момот
Віталій
Анатолійович
02.04.1990 українець захисник 12.07.2017 18
Дмитро Назаренко
Назаренко
Дмитро
Миколайович
14.09.1987 українець захисник 01.09.2017 15
Роман Попов
Попов
Роман
Олегович
29.06.1995 українець півзахисник 01.09.2017 10
Валерій Рогозинський
Рогозинський
Валерій
Олегович
03.09.1995 українець захисник 01.09.2017 78
Ігор Сікорський
Сікорський
Ігор
Олександрович
29.07.1988 українець нападник 12.07.2017 70
Михайло Цебро
Цебро
Михайло
Вячеславович
23.07.1994 українець захисник 01.09.2017 14
Станіслав Чучман
Чучман
Станіслав
Романович
28.01.1991 українець півзахисник 01.09.2017 69
Вадим Яворський
Яворський
Вадим
Юрійович
26.06.1994 українець нападник 01.09.2017 22
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ МАТЧІ КОМАНДИ
1 Інгулець "Інгулець" 1 3-0 3
2 Геліос "Геліос" 1 2-0 3
3 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 1 3-2 3
4 Жемчужина "Жемчужина" 1 2-1 3
5 Рух "Рух" 1 1-0 3
6 Суми "Суми" 1 1-0 3
7 Десна "Десна" 1 1-0 3
8 Полтава "Полтава" 1 1-0 3
9 Арсенал "Арсенал" 1 1-1 1
10 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 1 1-1 1
11 Кремінь "Кремінь" 1 2-3 0
12 Миколаїв "Миколаїв" 1 1-2 0
13 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 1 0-1 0
14 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 1 0-1 0
15 Волинь "Волинь" 1 0-1 0
16 Колос "Колос" 1 0-1 0
17 Балкани "Балкани" 1 0-2 0
18 Авангард "Авангард" 1 0-3 0
1 Геліос "Геліос" 2 5-1 6
2 Інгулець "Інгулець" 2 4-0 6
3 Полтава "Полтава" 2 3-1 6
4 Арсенал "Арсенал" 2 4-3 4
5 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 2 2-1 4
6 Суми "Суми" 2 2-1 4
7 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 2 2-1 3
8 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 2 3-3 3
9 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 2 3-3 3
10 Рух "Рух" 2 3-3 3
11 Жемчужина "Жемчужина" 2 2-2 3
12 Десна "Десна" 2 2-2 3
13 Колос "Колос" 2 1-2 1
14 Волинь "Волинь" 2 0-1 1
15 Балкани "Балкани" 2 0-2 1
16 Миколаїв "Миколаїв" 2 3-5 0
17 Кремінь "Кремінь" 2 2-5 0
18 Авангард "Авангард" 2 1-6 0
1 Геліос "Геліос" 3 6-1 9
2 Арсенал "Арсенал" 3 7-4 7
3 Полтава "Полтава" 3 4-2 7
4 Десна "Десна" 3 5-2 6
5 Інгулець "Інгулець" 3 5-3 6
6 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 3 2-1 5
7 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 3 2-1 4
8 Колос "Колос" 3 2-2 4
9 Суми "Суми" 3 2-2 4
10 Миколаїв "Миколаїв" 3 5-5 3
11 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 3 3-4 3
12 Жемчужина "Жемчужина" 3 2-3 3
13 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 3 3-5 3
14 Кремінь "Кремінь" 3 3-5 3
15 Рух "Рух" 3 3-6 3
16 Авангард "Авангард" 3 3-7 3
17 Балкани "Балкани" 3 1-3 2
18 Волинь "Волинь" 3 1-3 1
1 Полтава "Полтава" 4 7-2 10
2 Арсенал "Арсенал" 4 8-4 10
3 Десна "Десна" 4 7-2 9
4 Інгулець "Інгулець" 4 7-3 9
5 Геліос "Геліос" 4 6-2 9
6 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 4 4-2 8
7 Колос "Колос" 4 6-3 7
8 Миколаїв "Миколаїв" 4 7-6 6
9 Жемчужина "Жемчужина" 4 5-4 6
10 Балкани "Балкани" 4 2-3 5
11 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 4 3-3 4
12 Суми "Суми" 4 3-4 4
13 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 4 3-6 3
14 Рух "Рух" 4 3-7 3
15 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 4 3-7 3
16 Кремінь "Кремінь" 4 4-9 3
17 Авангард "Авангард" 4 3-10 3
18 Волинь "Волинь" 4 2-6 1
1 Арсенал "Арсенал" 5 10-4 13
2 Полтава "Полтава" 5 8-2 13
3 Геліос "Геліос" 5 8-3 12
4 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 5 7-2 11
5 Колос "Колос" 5 9-5 10
6 Інгулець "Інгулець" 5 8-4 10
7 Десна "Десна" 5 9-5 9
8 Миколаїв "Миколаїв" 5 8-6 9
9 Балкани "Балкани" 5 3-3 8
10 Жемчужина "Жемчужина" 5 5-5 6
11 Авангард "Авангард" 5 5-11 6
12 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 5 4-4 5
13 Суми "Суми" 5 3-5 4
14 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 5 3-7 3
15 Рух "Рух" 5 4-9 3
16 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 5 4-9 3
17 Кремінь "Кремінь" 5 4-12 3
18 Волинь "Волинь" 5 2-8 1
1 Арсенал "Арсенал" 6 11-4 16
2 Геліос "Геліос" 6 10-3 15
3 Інгулець "Інгулець" 6 10-5 13
4 Колос "Колос" 6 10-5 13
5 Полтава "Полтава" 6 8-3 13
6 Десна "Десна" 6 11-5 12
7 Миколаїв "Миколаїв" 6 10-6 12
8 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 6 7-3 11
9 Авангард "Авангард" 6 7-12 9
10 Балкани "Балкани" 6 3-5 8
11 Жемчужина "Жемчужина" 6 7-7 7
12 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 6 4-6 5
13 Суми "Суми" 6 4-7 4
14 Рух "Рух" 6 6-11 4
15 Волинь "Волинь" 6 5-10 4
16 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 6 4-9 3
17 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 6 6-12 3
18 Кремінь "Кремінь" 6 4-14 3
1 Арсенал "Арсенал" 7 11-4 17
2 Геліос "Геліос" 7 11-4 16
3 Інгулець "Інгулець" 7 11-5 16
4 Полтава "Полтава" 7 11-5 16
5 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 7 9-3 14
6 Десна "Десна" 7 11-5 13
7 Колос "Колос" 7 10-6 13
8 Миколаїв "Миколаїв" 7 10-8 12
9 Балкани "Балкани" 7 4-5 11
10 Авангард "Авангард" 7 7-12 10
11 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 7 5-6 8
12 Жемчужина "Жемчужина" 7 8-9 7
13 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 7 6-10 6
14 Суми "Суми" 7 5-8 5
15 Рух "Рух" 7 6-11 5
16 Волинь "Волинь" 7 5-11 4
17 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 7 8-15 3
18 Кремінь "Кремінь" 7 4-15 3
1 Арсенал "Арсенал" 8 14-5 20
2 Полтава "Полтава" 8 13-7 17
3 Інгулець "Інгулець" 8 11-5 17
4 Десна "Десна" 8 14-6 16
5 Геліос "Геліос" 8 11-5 16
6 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 8 9-3 15
7 Колос "Колос" 8 12-8 14
8 Миколаїв "Миколаїв" 8 12-10 13
9 Авангард "Авангард" 8 8-12 13
10 Балкани "Балкани" 8 4-6 11
11 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 8 7-8 9
12 Жемчужина "Жемчужина" 8 9-12 7
13 Волинь "Волинь" 8 6-11 7
14 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 8 9-15 6
15 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 8 7-13 6
16 Кремінь "Кремінь" 8 5-15 6
17 Суми "Суми" 8 5-9 5
18 Рух "Рух" 8 6-12 5
1 Арсенал "Арсенал" 9 15-5 23
2 Полтава "Полтава" 9 17-7 20
3 Інгулець "Інгулець" 9 13-6 20
4 Геліос "Геліос" 9 14-5 19
5 Колос "Колос" 9 13-8 17
6 Десна "Десна" 9 14-7 16
7 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 9 9-6 15
8 Балкани "Балкани" 9 8-8 14
9 Миколаїв "Миколаїв" 9 13-12 13
10 Авангард "Авангард" 9 8-13 13
11 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 9 7-10 9
12 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 9 8-13 9
13 Кремінь "Кремінь" 9 8-16 9
14 Рух "Рух" 9 8-12 8
15 Жемчужина "Жемчужина" 9 11-16 7
16 Волинь "Волинь" 9 7-14 7
17 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 9 9-16 6
18 Суми "Суми" 9 5-13 5
1 Арсенал "Арсенал" 10 18-6 26
2 Полтава "Полтава" 10 19-7 23
3 Геліос "Геліос" 10 17-6 22
4 Колос "Колос" 10 14-8 20
5 Інгулець "Інгулець" 10 13-7 20
6 Десна "Десна" 10 17-7 19
7 Авангард "Авангард" 10 14-15 16
8 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 10 9-8 15
9 Балкани "Балкани" 10 9-11 14
10 Миколаїв "Миколаїв" 10 14-15 13
11 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 10 7-10 10
12 Волинь "Волинь" 10 9-14 10
13 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 10 8-13 10
14 Кремінь "Кремінь" 10 8-18 9
15 Рух "Рух" 10 8-13 8
16 Суми "Суми" 10 6-13 8
17 Жемчужина "Жемчужина" 10 13-22 7
18 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 10 9-19 6
1 Арсенал "Арсенал" 11 20-6 29
2 Полтава "Полтава" 11 20-7 26
3 Інгулець "Інгулець" 11 17-7 23
4 Десна "Десна" 11 20-8 22
5 Геліос "Геліос" 11 17-10 22
6 Колос "Колос" 11 14-9 20
7 Авангард "Авангард" 11 14-17 16
8 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 11 9-9 15
9 Балкани "Балкани" 11 9-11 15
10 Миколаїв "Миколаїв" 11 15-16 14
11 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 11 9-13 13
12 Волинь "Волинь" 11 10-15 11
13 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 11 8-13 10
14 Жемчужина "Жемчужина" 11 14-22 10
15 Кремінь "Кремінь" 11 9-19 10
16 Рух "Рух" 11 9-14 9
17 Суми "Суми" 11 6-14 8
18 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 11 9-19 7
1 Арсенал "Арсенал" 12 23-6 32
2 Полтава "Полтава" 12 22-7 29
3 Десна "Десна" 12 23-8 25
4 Геліос "Геліос" 12 19-11 25
5 Інгулець "Інгулець" 12 18-8 24
6 Колос "Колос" 12 15-11 20
7 Авангард "Авангард" 12 16-18 19
8 Балкани "Балкани" 12 10-12 16
9 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 12 10-13 16
10 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 12 9-10 15
11 Миколаїв "Миколаїв" 12 15-18 14
12 Рух "Рух" 12 10-14 12
13 Волинь "Волинь" 12 11-16 12
14 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 12 9-14 11
15 Жемчужина "Жемчужина" 12 14-25 10
16 Кремінь "Кремінь" 12 9-20 10
17 Суми "Суми" 12 6-17 8
18 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 12 10-21 7
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 1 Жемчужина Жемчужина 2:1 Миколаїв Миколаїв 14.07. 18:00
Тур 2 Миколаїв Миколаїв 2:3 Арсенал Арсенал 22.07. 18:00
Тур 3 Черкаський Дніпро Черкаський Дніпро 0:2 Миколаїв Миколаїв 30.07. 18:00
Тур 4 Миколаїв Миколаїв 2:1 Нафтовик-Укрнафта Нафтовик-Укрнафта 05.08. 19:00
Тур 5 Суми Суми 0:1 Миколаїв Миколаїв 09.08. 18:00
Тур 6 Миколаїв Миколаїв 2:0 Кремінь Кремінь 14.08. 19:00
Тур 7 Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар 2:0 Миколаїв Миколаїв 19.08. 20:00
Тур 8 Колос Колос 2:2 Миколаїв Миколаїв 26.08. 18:00
Тур 9 Миколаїв Миколаїв 1:2 Інгулець Інгулець 30.08. 19:00
Тур 10 Геліос Геліос 3:1 Миколаїв Миколаїв 04.09. 16:30
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 11 Миколаїв Миколаїв 1:1 Волинь Волинь 10.09. 18:00
Тур 12 Полтава Полтава 2:0 Миколаїв Миколаїв 16.09. 16:00
Тур 13 Миколаїв Миколаїв -:- Рух Рух 24.09. 17:00
Тур 14 Гірник-Спорт Гірник-Спорт -:- Миколаїв Миколаїв 30.09.
Тур 15 Миколаїв Миколаїв -:- Десна Десна 07.10.
Тур 16 Балкани Балкани -:- Миколаїв Миколаїв 11.10.
Тур 17 Миколаїв Миколаїв -:- Авангард Авангард 15.10.
Тур 18 Миколаїв Миколаїв -:- Жемчужина Жемчужина 21.10.
Тур 19 Арсенал Арсенал -:- Миколаїв Миколаїв 29.10.
Тур 20 Миколаїв Миколаїв -:- Черкаський Дніпро Черкаський Дніпро 04.11.
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 21 Нафтовик-Укрнафта Нафтовик-Укрнафта -:- Миколаїв Миколаїв 11.11.
Тур 22 Миколаїв Миколаїв -:- Суми Суми 18.11.
Тур 23 Кремінь Кремінь -:- Миколаїв Миколаїв 18.03.
Тур 24 Миколаїв Миколаїв -:- Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар 25.03.
Тур 25 Миколаїв Миколаїв -:- Колос Колос 01.04.
Тур 26 Інгулець Інгулець -:- Миколаїв Миколаїв 06.04.
Тур 27 Миколаїв Миколаїв -:- Геліос Геліос 14.04.
Тур 28 Волинь Волинь -:- Миколаїв Миколаїв 18.04.
Тур 29 Миколаїв Миколаїв -:- Полтава Полтава 22.04.
Тур 30 Рух Рух -:- Миколаїв Миколаїв 28.04.
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 31 Миколаїв Миколаїв -:- Гірник-Спорт Гірник-Спорт 02.05.
Тур 32 Десна Десна -:- Миколаїв Миколаїв 06.05.
Тур 33 Миколаїв Миколаїв -:- Балкани Балкани 12.05.
Тур 34 Авангард Авангард -:- Миколаїв Миколаїв 19.05.
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Вгору