«Калуш» Калуш

Калуш

друга ліга
1947 Рік заснування
Кольори клубу
президент: Білецький Андрій Ігорoвич
адреса: 77300, м.Калуш , Івано-Франківська область, вул. Чорновола , 12

ТРЕНЕР

Тренер
Головний тренер
КАЧУР ВАСИЛЬ МИХАЙЛОВИЧ

Призначено на посаду: червень 2019 року

Український футболіст, що грав на позиції захисника та півзахисника. Відомий насамперед виступами за футбольний клуб «Борисфен», у складі якого зіграв близько 150 офіційних матчів, відомий також виступами за низку інших українських клубів та у клубі «Торпедо» (Могильов) у найвищому білоруському дивізіоні.

Після закінчення виступів на футбольних полях працював тренером у аматорських клубах Івано-Франківської області.

СТАДІОН

Основний стадіон
Основний
Хімік
7 000 глядачів
м. Калуш, вулиця Чорновола, 103
СКЛАД КОМАНДИ Дата народження Громадянство Амплуа Дата заявки Номер
Ігор Богач
Богач
Ігор
Володимирович
03.05.1996 українець півзахисник 15.07.2019 40
Максим Вайло
Вайло
Максим
Віталійович
13.05.1995 українець воротар 22.10.2019 41
Дос Габріель
Габріель
Дос
Сантос Франціско
16.03.1999 бразилець півзахисник 27.08.2019 9
Роман Генега
Генега
Роман
Олегович
11.08.1997 українець півзахисник 15.07.2019 57
Владислав Гончар
Гончар
Владислав
Володимирович
31.05.1999 українець захисник 01.08.2019 2
Владислав Горбаченко
Горбаченко
Владислав
Олегович
11.03.1997 українець нападник 26.07.2019 11
Роман Гудак
Гудак
Роман
Семенович
16.06.1992 українець захисник 15.07.2019 22
Богдан Денега
Денега
Богдан
Ігорович
10.06.1996 українець півзахисник 15.07.2019 77
Андрій Драган
Драган
Андрій
Русланович
21.10.1989 українець нападник 01.08.2019 6
Володимир Заваляк
Заваляк
Володимир
Ігорович
24.07.1996 українець захисник 15.07.2019 15
Кирило Злотар
Злотар
Кирило
Георгійович
14.07.1997 українець воротар 01.08.2019 31
Данило Книш
Книш
Данило
Сергійович
03.03.1996 українець нападник 15.07.2019 14
Андрій Кохман
Кохман
Андрій
Володимирович
25.05.1990 українець нападник 15.07.2019 29
Святослав Лаврук
Лаврук
Святослав
Васильович
15.06.1996 українець захисник 15.07.2019 5
Роман Лебедь
Лебедь
Роман
Ростиславович
04.04.1997 українець півзахисник 15.07.2019 10
Іван Легкий
Легкий
Іван
Романович
07.07.1996 українець півзахисник 15.07.2019 37
Олег Матушевський
Матушевський
Олег
Іванович
19.02.1995 українець захисник 15.07.2019 33
Ярослав Олевич
Олевич
Ярослав
Володимирович
21.02.1990 українець захисник 15.07.2019 3
Тарас Пецків
Пецків
Тарас
Романович
09.03.1999 українець нападник 15.07.2019 99
Єгор Попович
Попович
Єгор
Вадимович
07.01.1992 українець воротар 15.07.2019 1
Ігор Поручинський
Поручинський
Ігор
Олегович
20.10.1994 українець захисник 15.07.2019 35
Андрій Ременюк
Ременюк
Андрій
Сергійович
03.02.1999 українець півзахисник 20.08.2019 23
Володимир Савошко
Савошко
Володимир
Андрійович
25.05.1995 українець півзахисник 15.07.2019 17
Володимир Сениця
Сениця
Володимир
Андрійович
26.04.1997 українець захисник 15.07.2019 4
Дмитро Скакун
Скакун
Дмитро
Олегович
04.02.1993 українець півзахисник 15.07.2019 7
Владислав Танчин
Танчин
Владислав
Ігорович
16.02.1997 українець півзахисник 15.07.2019 30
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ МАТЧІ КОМАНДИ
1 Ужгород "Ужгород" 1 3-1 3
2 Верес "Верес" 1 1-0 3
3 Полісся "Полісся" 1 1-0 3
4 Оболонь Бровар-2 "Оболонь Бровар-2" 1 1-0 3
5 Калуш "Калуш" 1 0-0 1
6 Чайка "Чайка" 1 0-0 1
7 Нива "Нива" 0 0-0 0
8 Поділля "Поділля" 1 0-1 0
9 Нива "Нива" 1 0-1 0
10 Діназ "Діназ" 1 0-1 0
11 Буковина "Буковина" 1 1-3 0
1 Полісся "Полісся" 2 3-1 6
2 Оболонь Бровар-2 "Оболонь Бровар-2" 2 3-1 6
3 Калуш "Калуш" 2 3-0 4
4 Верес "Верес" 1 1-0 3
5 Нива "Нива" 1 3-0 3
6 Ужгород "Ужгород" 2 4-3 3
7 Поділля "Поділля" 2 1-1 3
8 Чайка "Чайка" 2 0-1 1
9 Буковина "Буковина" 2 2-5 0
10 Нива "Нива" 2 0-4 0
11 Діназ "Діназ" 2 0-4 0
1 Полісся "Полісся" 3 7-2 9
2 Калуш "Калуш" 3 5-1 7
3 Верес "Верес" 2 2-0 6
4 Нива "Нива" 2 5-0 6
5 Оболонь Бровар-2 "Оболонь Бровар-2" 3 4-5 6
6 Поділля "Поділля" 3 3-2 6
7 Ужгород "Ужгород" 3 5-5 3
8 Чайка "Чайка" 3 0-2 1
9 Діназ "Діназ" 2 0-4 0
10 Буковина "Буковина" 3 2-7 0
11 Нива "Нива" 3 1-6 0
1 Нива "Нива" 3 6-0 9
2 Полісся "Полісся" 4 7-3 9
3 Калуш "Калуш" 4 5-1 8
4 Верес "Верес" 3 3-1 7
5 Оболонь Бровар-2 "Оболонь Бровар-2" 4 4-5 7
6 Поділля "Поділля" 4 3-2 7
7 Ужгород "Ужгород" 4 5-5 4
8 Діназ "Діназ" 3 3-6 3
9 Чайка "Чайка" 3 0-2 1
10 Нива "Нива" 4 2-7 1
11 Буковина "Буковина" 4 4-10 0
1 Нива "Нива" 4 9-1 12
2 Верес "Верес" 4 5-2 10
3 Полісся "Полісся" 5 7-3 10
4 Поділля "Поділля" 5 4-2 10
5 Калуш "Калуш" 5 6-4 8
6 Оболонь Бровар-2 "Оболонь Бровар-2" 5 4-6 7
7 Ужгород "Ужгород" 5 6-7 4
8 Чайка "Чайка" 4 2-3 4
9 Діназ "Діназ" 4 3-6 4
10 Нива "Нива" 5 3-9 1
11 Буковина "Буковина" 4 4-10 0
1 Нива "Нива" 5 11-3 13
2 Верес "Верес" 5 9-2 13
3 Полісся "Полісся" 6 9-3 13
4 Калуш "Калуш" 6 9-4 11
5 Поділля "Поділля" 6 6-4 11
6 Ужгород "Ужгород" 6 8-8 7
7 Оболонь Бровар-2 "Оболонь Бровар-2" 6 4-10 7
8 Чайка "Чайка" 5 3-5 4
9 Діназ "Діназ" 5 3-9 4
10 Нива "Нива" 5 3-9 1
11 Буковина "Буковина" 5 4-12 0
1 Нива "Нива" 10 16-4 26
2 Полісся "Полісся" 10 14-4 22
3 Поділля "Поділля" 10 14-11 18
4 Верес "Верес" 10 12-10 17
5 Калуш "Калуш" 10 15-11 15
6 Діназ "Діназ" 10 14-13 15
7 Ужгород "Ужгород" 10 15-15 12
8 Оболонь Бровар-2 "Оболонь Бровар-2" 10 9-19 8
9 Буковина "Буковина" 10 11-21 7
10 Чайка "Чайка" 10 6-11 6
11 Нива "Нива" 10 10-17 6
1 Нива "Нива" 7 13-3 19
2 Полісся "Полісся" 7 11-3 16
3 Поділля "Поділля" 8 11-6 15
4 Верес "Верес" 7 9-7 13
5 Калуш "Калуш" 8 9-8 11
6 Оболонь Бровар-2 "Оболонь Бровар-2" 8 7-14 8
7 Діназ "Діназ" 7 8-10 8
8 Ужгород "Ужгород" 6 8-8 7
9 Чайка "Чайка" 7 5-8 5
10 Нива "Нива" 6 5-10 4
11 Буковина "Буковина" 7 7-16 3
1 Нива "Нива" 8 14-3 22
2 Поділля "Поділля" 9 12-6 18
3 Полісся "Полісся" 8 11-4 16
4 Верес "Верес" 8 11-7 16
5 Калуш "Калуш" 8 9-8 11
6 Ужгород "Ужгород" 7 11-9 10
7 Діназ "Діназ" 8 8-10 9
8 Оболонь Бровар-2 "Оболонь Бровар-2" 9 8-17 8
9 Чайка "Чайка" 8 5-8 6
10 Нива "Нива" 7 5-11 4
11 Буковина "Буковина" 8 7-18 3
1 Нива "Нива" 9 14-3 23
2 Полісся "Полісся" 9 13-4 19
3 Поділля "Поділля" 10 14-11 18
4 Верес "Верес" 9 11-9 16
5 Калуш "Калуш" 9 14-10 14
6 Діназ "Діназ" 9 10-11 12
7 Ужгород "Ужгород" 8 11-9 11
8 Оболонь Бровар-2 "Оболонь Бровар-2" 9 8-17 8
9 Буковина "Буковина" 9 9-19 6
10 Чайка "Чайка" 9 6-10 6
11 Нива "Нива" 8 6-13 4
1 Нива "Нива" 10 16-4 26
2 Полісся "Полісся" 10 14-4 22
3 Поділля "Поділля" 10 14-11 18
4 Верес "Верес" 10 12-10 17
5 Калуш "Калуш" 10 15-11 15
6 Діназ "Діназ" 10 14-13 15
7 Ужгород "Ужгород" 9 13-13 11
8 Оболонь Бровар-2 "Оболонь Бровар-2" 10 9-19 8
9 Буковина "Буковина" 10 11-21 7
10 Чайка "Чайка" 10 6-11 6
11 Нива "Нива" 9 8-15 5
1 Нива "Нива" 10 16-4 26
2 Полісся "Полісся" 11 14-4 23
3 Верес "Верес" 11 17-10 20
4 Діназ "Діназ" 11 16-14 18
5 Поділля "Поділля" 11 14-16 18
6 Калуш "Калуш" 11 15-12 15
7 Ужгород "Ужгород" 11 16-15 15
8 Чайка "Чайка" 11 7-11 9
9 Оболонь Бровар-2 "Оболонь Бровар-2" 11 10-21 8
10 Нива "Нива" 11 10-17 7
11 Буковина "Буковина" 11 11-22 7
1 Нива "Нива" 11 16-5 26
2 Полісся "Полісся" 12 14-4 24
3 Діназ "Діназ" 12 17-14 21
4 Верес "Верес" 11 17-10 20
5 Поділля "Поділля" 12 15-17 19
6 Калуш "Калуш" 12 17-12 18
7 Ужгород "Ужгород" 12 16-15 16
8 Буковина "Буковина" 12 14-22 10
9 Чайка "Чайка" 12 8-12 10
10 Оболонь Бровар-2 "Оболонь Бровар-2" 12 10-24 8
11 Нива "Нива" 12 10-19 7
1 Нива "Нива" 12 18-6 29
2 Полісся "Полісся" 13 17-4 27
3 Верес "Верес" 12 19-11 23
4 Діназ "Діназ" 12 17-14 21
5 Ужгород "Ужгород" 13 17-15 19
6 Поділля "Поділля" 13 15-19 19
7 Калуш "Калуш" 13 17-13 18
8 Буковина "Буковина" 13 15-24 10
9 Чайка "Чайка" 13 9-14 10
10 Нива "Нива" 13 12-19 10
11 Оболонь Бровар-2 "Оболонь Бровар-2" 13 10-27 8
1 Нива "Нива" 13 18-6 30
2 Полісся "Полісся" 14 17-4 28
3 Верес "Верес" 13 22-13 26
4 Діназ "Діназ" 13 18-14 24
5 Поділля "Поділля" 14 18-19 22
6 Калуш "Калуш" 14 18-14 19
7 Ужгород "Ужгород" 14 17-18 19
8 Буковина "Буковина" 14 15-25 10
9 Чайка "Чайка" 13 9-14 10
10 Нива "Нива" 14 14-22 10
11 Оболонь Бровар-2 "Оболонь Бровар-2" 14 11-28 9
1 Полісся "Полісся" 15 18-4 31
2 Нива "Нива" 14 18-9 30
3 Верес "Верес" 14 25-13 29
4 Поділля "Поділля" 15 21-19 25
5 Діназ "Діназ" 14 18-15 24
6 Калуш "Калуш" 15 21-14 22
7 Ужгород "Ужгород" 15 17-21 19
8 Нива "Нива" 15 16-22 13
9 Буковина "Буковина" 14 15-25 10
10 Чайка "Чайка" 14 9-16 10
11 Оболонь Бровар-2 "Оболонь Бровар-2" 15 11-31 9
1 Полісся "Полісся" 16 20-6 32
2 Нива "Нива" 15 18-9 31
3 Верес "Верес" 15 25-14 29
4 Поділля "Поділля" 16 21-19 26
5 Діназ "Діназ" 15 19-16 25
6 Калуш "Калуш" 16 22-15 23
7 Ужгород "Ужгород" 16 17-23 19
8 Нива "Нива" 15 16-22 13
9 Чайка "Чайка" 15 11-16 13
10 Оболонь Бровар-2 "Оболонь Бровар-2" 16 12-31 12
11 Буковина "Буковина" 15 17-27 11
1 Нива "Нива" 16 18-9 32
2 Полісся "Полісся" 16 20-6 32
3 Верес "Верес" 16 25-14 30
4 Калуш "Калуш" 17 24-16 26
5 Поділля "Поділля" 16 21-19 26
6 Діназ "Діназ" 15 19-16 25
7 Ужгород "Ужгород" 17 17-25 19
8 Нива "Нива" 16 18-22 16
9 Чайка "Чайка" 16 15-16 16
10 Оболонь Бровар-2 "Оболонь Бровар-2" 17 12-35 12
11 Буковина "Буковина" 16 18-29 11
1 Полісся "Полісся" 17 22-6 35
2 Верес "Верес" 17 27-15 33
3 Нива "Нива" 17 19-11 32
4 Калуш "Калуш" 18 24-18 26
5 Поділля "Поділля" 17 21-20 26
6 Діназ "Діназ" 16 20-18 25
7 Чайка "Чайка" 17 17-17 19
8 Ужгород "Ужгород" 17 17-25 19
9 Нива "Нива" 17 20-24 17
10 Буковина "Буковина" 17 19-29 14
11 Оболонь Бровар-2 "Оболонь Бровар-2" 18 14-37 13
1 Полісся "Полісся" 18 24-6 38
2 Нива "Нива" 18 22-12 35
3 Верес "Верес" 18 31-20 33
4 Калуш "Калуш" 18 24-18 26
5 Поділля "Поділля" 18 21-22 26
6 Діназ "Діназ" 17 21-20 25
7 Чайка "Чайка" 18 19-18 22
8 Ужгород "Ужгород" 18 17-29 19
9 Нива "Нива" 18 21-27 17
10 Буковина "Буковина" 18 24-33 17
11 Оболонь Бровар-2 "Оболонь Бровар-2" 19 18-37 16
1 Нива "Нива" 19 26-12 38
2 Полісся "Полісся" 19 25-8 38
3 Верес "Верес" 19 33-21 36
4 Поділля "Поділля" 19 22-22 29
5 Калуш "Калуш" 19 24-19 26
6 Чайка "Чайка" 19 22-18 25
7 Діназ "Діназ" 18 21-21 25
8 Нива "Нива" 19 22-27 20
9 Ужгород "Ужгород" 19 17-33 19
10 Буковина "Буковина" 19 24-36 17
11 Оболонь Бровар-2 "Оболонь Бровар-2" 19 18-37 16
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 1 Калуш Калуш 0:0 Чайка Чайка 28.07. 18:00
Тур 2 Нива Нива 0:3 Калуш Калуш 03.08. 17:00
Тур 3 Калуш Калуш 2:1 Ужгород Ужгород 11.08. 17:00
Тур 4 Оболонь Бровар-2 Оболонь Бровар-2 0:0 Калуш Калуш 16.08. 17:00
Тур 5 Калуш Калуш 1:3 Нива Нива 24.08. 17:00
Тур 6 Діназ Діназ 0:3 Калуш Калуш 31.08. 16:00
Тур 7 Калуш Калуш 0:2 Буковина Буковина 04.09. 18:00
Тур 8 Полісся Полісся 2:0 Калуш Калуш 08.09. 17:30
Тур 10 Калуш Калуш 5:2 Поділля Поділля 18.09. 17:00
Тур 11 Верес Верес 1:1 Калуш Калуш 22.09. 16:00
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 12 Чайка Чайка 1:0 Калуш Калуш 28.09. 16:00
Тур 13 Калуш Калуш 2:0 Нива Нива 05.10. 16:00
Тур 14 Ужгород Ужгород 1:0 Калуш Калуш 09.10. 16:00
Тур 15 Калуш Калуш 1:1 Оболонь Бровар-2 Оболонь Бровар-2 13.10. 16:00
Тур 16 Нива Нива 0:3 Калуш Калуш 19.10. 15:00
Тур 17 Калуш Калуш 1:1 Діназ Діназ 23.10. 15:00
Тур 18 Буковина Буковина 1:2 Калуш Калуш 27.10. 15:00
Тур 19 Калуш Калуш 0:2 Полісся Полісся 03.11. 14:00
Тур 21 Поділля Поділля 1:0 Калуш Калуш 16.11. 14:00
Тур 22 Калуш Калуш -:- Верес Верес 23.11. 14:00
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору