«Гірник-Спорт» Горішні Плавні

Гірник-Спорт

перша ліга
1989 Рік заснування
(05348) 7-74-75 7-73-09
Кольори клубу
президент: Каплун П.М.
адреса: м. Горішні Плавні, вул. Будівельників, 16
Фото команди

У 60-ті роки минулого століття поруч із Кременчуком розгорнулося чергове всесоюзне комсомольське будівництво. На багатих покладах залізної руди в короткі терміни було збудовано гірничо-збагачувальний комбінат (нині ВАТ «Полтавський ГЗК»). Поруч із ГЗК виросло сучасне місто, яке зараз населяють понад 50 тисяч чоловік. Над назвою міста думали недовго, тим більше, молодих комсомольців в ньому було предостатньо – так виник Комсомольськ. Ну а де молодь, там і спорт, особливо футбол. Втім, довгий час навіть на обласному аматорському рівні комсомольські футболісти перебували в тіні своїх колег із Полтави, Кременчука, Лубен. Лише в 1991 місцевий "Локомотив" дебютував в республіканській першості, а з початком проведення національних чемпіонатів став їхнім учасником.

Із другого кола сезону 1992/93 честь міста почав захищати "Гірник", а в грудні 1994-го перетворений в "Гірник-Спорт". Комсомольський клуб по праву може називатися старожилом другої ліги. В першості України ФК «Гірник-Спорт» дебютував в 1995 році. Того року в групі «Б» виступало 21 команда. По закінченні сезону 1995/96 з турніру вилітали відразу п'ять клубів. Дебютанту змагань «великого» футболу вдалося зачепитися за рятівне 16-е місце. Головне завдання на сезон - збереження «прописки» - було виконано. А вже в наступному році «Гірник-Спорт» покращив результат. Завершивши першість на 14-му місці, команда підняла планку досягнень. За підсумками сезону 1997/98 рр. «Гірнику-Спорту» вдався серйозний прорив: турнірними сходами команда з Комсомольська піднялася відразу на десять позицій і тепер фінішувала четвертою. В наступному році (сезон 1998/99) клуб повторив досягнення. Обидва рази «Гірник-Спорт» на серйозну для цього клубу висоту виводив тренер Анатолій Думанський. Так тривало і інші сезони аж до 2013-го: команда знаходилася в середині турнирної таблиці, вважаючись, так званим, «міцним середнячком». На підвищення в класі «Гірник-Спорт» ніколи не претендував, адже керівництво ніколи не ставило завдання вийти до першої ліги. Скоріше клуб виконував соціальну місію - забирав дітей з вулиці до своєї школи, де завжди виховувалося більш як 10 вікових категорій дітей, розвивав спортивну інфраструктуру в місті, давав шанс розкритися на професіональному рівні своїм вихованцям. І от коли було побудовано власний затишний стадіон на 2500 тисяч глядачів, кілька полів зі штучним та натуральним покриттям для тренувань, чітко налагоджена футбольна вертикаль від шестирічних дітей до професійної команди, вишколені всі клубні служби, президент клубу Петро Каплун прийняв рішення піти далі в розвитку клубу. На посаду головного тренера було запрошено відомого українського фахівця Ігоря Жабченка, перед яким поставили завдання потрапити до першої п'ятірки другої ліги за підсумками найбільш непередбачуваного і інтригуючого сезону в другій лізі, що вперше в історії складалася з однієї групи. Тим більше, фундамент для цього було закладено - відразу ж після свого приходу в лютому 2013-го «Гірник-Спорт» вже за кілька місяців виграв втішний FavBet турнір другої ліги. Наскільки було виконано головне завдання, всі вже знають - «Гірник-Спорт» за підсумками сезону 2013/14 буквально на прапорці виграв «золото» чемпіонату, переписавши низку клубних і рекордів ліги. Підвищившись у класі, від «гірників» віддані вболівальники, яких у Комсомольську помітно додалося, з нового сезону будуть вимагати тільки перемог. Та й самі футболісти навряд чи погодяться перервати свою безпрограшну серію в офіційних матчах, яка почалася в далекому жовтні 2013-го. Свій дебютний матч у першій лізі «Гірник-Спорт» провів 26 червня 2014, здобувши перемогу з рахунком 1: 0 у виїзному поєдинку проти «Полтави», а перший для клубу гол, у другому українському дивізіоні, записав на свій рахунок Олександр Андрієвський. В цілому, першу частину сезону новачки турніру, провели досить успішно, пішовши на зимову перерву перебуваючи на 3 місці в турнірній таблиці.

ТРЕНЕР

Тренер
Головний тренер
ПУЧКОВ СЕРГІЙ ВАЛЕНТИНОВИЧ

За два десятиліття тренерської роботи Сергій Валентинович попрацював у МФК «Миколаїв», ФК «Черкаси», «Кристалі» (Херсон), ФК «Севастополь», «Таврії» (Сімферополь), «Славутичі» (Черкаси), «Металурзі» (Запоріжжя), вірменському «Гандзасарі».

«Гірник-Спорт» – новий виклик у яскравій кар’єрі Пучкова, котрий після дворічної перерви скучив за роботою й готовий створювати новий сильний колектив, як це було у нього в найкращих командах.

Досягнення:

Володар Кубка України 2010.

Бронзовий призер Першої ліги 2012.

Переможець Другої ліги 2007 (група «Б»), срібний призер (група «Б») 2005, бронзовий 2006 (група «Б»), 2013 (Група «А)».

СТАДІОН

Основний стадіон
Основний
«Юність»
2 500 глядачів
39800, Полтавська обл., м. Комсомольськ, вул. Добровольського, 4
СКЛАД КОМАНДИ Дата народження Громадянство Амплуа Дата заявки Номер
Олександр Аксьонов
Аксьонов
Олександр
Олександрович
07.01.1994 українець півзахисник 26.02.2018 25
Юрій Батюшин
Батюшин
Юрій
Валентинович
07.12.1992 українець півзахисник 16.08.2017 23
Артем Бафталовський
Бафталовський
Артем
Валентинович
14.12.1995 українець півзахисник 26.02.2018 77
Сергій Білоус
Білоус
Сергій
Андрійович
18.06.1999 українець півзахисник 01.03.2018 11
Богдан Боровський
Боровський
Богдан
Станіславович
17.09.1992 українець півзахисник 26.02.2018 18
Андрій Єфремов
Єфремов
Андрій
Юрійович
14.02.1993 українець півзахисник 26.02.2018 22
Юрій Камінський
Камінський
Юрій
Сергійович
02.05.1996 українець воротар 14.07.2017 1
Володимир Корольков
Корольков
Володимир
Анатолійович
31.01.1986 українець півзахисник 26.02.2018 8
Юрій Кравчук
Кравчук
Юрій
Вячеславович
06.04.1994 українець захисник 07.07.2017 5
Роман Кунєв
Кунєв
Роман
Петрович
20.09.1990 українець нападник 01.03.2018 35
Ігор Носарєв
Носарєв
Ігор
Миколайович
18.05.1991 українець захисник 07.07.2017 2
Юрій Павлик
Павлик
Юрій
Олександрович
15.02.1994 українець півзахисник 07.07.2017 54
Сергій Панасенко
Панасенко
Сергій
Олександрович
09.03.1992 українець півзахисник 07.07.2017 24
Олексій Пінчук
Пінчук
Олексій
В'ячеславович
17.02.1992 українець захисник 07.07.2017 29
Павло Поштаренко
Поштаренко
Павло
Олександрович
12.04.1991 українець воротар 23.08.2017 33
Андрій Рязанцев
Рязанцев
Андрій
Дмитрович
22.11.1998 українець воротар 07.07.2017 12
Дмитро Сидоренко
Сидоренко
Дмитро
Віталійович
31.07.1994 українець захисник 07.07.2017 20
Андрій Скарлош
Скарлош
Андрій
Володимирович
25.06.1987 українець півзахисник 26.02.2018 10
Андрій Фаюк
Фаюк
Андрій
Олексійович
30.09.1993 українець півзахисник 07.07.2017 7
Юрій Цапій
Цапій
Юрій
Васильович
14.10.1986 українець захисник 07.07.2017 21
Костянтин Черній
Черній
Костянтин
Михайлович
17.08.1992 українець нападник 18.08.2017 19
Андрій Шевчук
Шевчук
Андрій
Володимирович
12.08.1985 українець нападник 07.07.2017 14
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ МАТЧІ КОМАНДИ
1 Інгулець "Інгулець" 1 3-0 3
2 Геліос "Геліос" 1 2-0 3
3 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 1 3-2 3
4 Жемчужина "Жемчужина" 1 2-1 3
5 Рух "Рух" 1 1-0 3
6 Суми "Суми" 1 1-0 3
7 Десна "Десна" 1 1-0 3
8 Полтава "Полтава" 1 1-0 3
9 Арсенал "Арсенал" 1 1-1 1
10 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 1 1-1 1
11 Кремінь "Кремінь" 1 2-3 0
12 Миколаїв "Миколаїв" 1 1-2 0
13 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 1 0-1 0
14 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 1 0-1 0
15 Волинь "Волинь" 1 0-1 0
16 Колос "Колос" 1 0-1 0
17 Балкани "Балкани" 1 0-2 0
18 Авангард "Авангард" 1 0-3 0
1 Геліос "Геліос" 2 5-1 6
2 Інгулець "Інгулець" 2 4-0 6
3 Полтава "Полтава" 2 3-1 6
4 Арсенал "Арсенал" 2 4-3 4
5 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 2 2-1 4
6 Суми "Суми" 2 2-1 4
7 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 2 2-1 3
8 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 2 3-3 3
9 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 2 3-3 3
10 Рух "Рух" 2 3-3 3
11 Жемчужина "Жемчужина" 2 2-2 3
12 Десна "Десна" 2 2-2 3
13 Колос "Колос" 2 1-2 1
14 Волинь "Волинь" 2 0-1 1
15 Балкани "Балкани" 2 0-2 1
16 Миколаїв "Миколаїв" 2 3-5 0
17 Кремінь "Кремінь" 2 2-5 0
18 Авангард "Авангард" 2 1-6 0
1 Геліос "Геліос" 3 6-1 9
2 Арсенал "Арсенал" 3 7-4 7
3 Полтава "Полтава" 3 4-2 7
4 Десна "Десна" 3 5-2 6
5 Інгулець "Інгулець" 3 5-3 6
6 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 3 2-1 5
7 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 3 2-1 4
8 Колос "Колос" 3 2-2 4
9 Суми "Суми" 3 2-2 4
10 Миколаїв "Миколаїв" 3 5-5 3
11 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 3 3-4 3
12 Жемчужина "Жемчужина" 3 2-3 3
13 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 3 3-5 3
14 Кремінь "Кремінь" 3 3-5 3
15 Рух "Рух" 3 3-6 3
16 Авангард "Авангард" 3 3-7 3
17 Балкани "Балкани" 3 1-3 2
18 Волинь "Волинь" 3 1-3 1
1 Полтава "Полтава" 4 7-2 10
2 Арсенал "Арсенал" 4 8-4 10
3 Десна "Десна" 4 7-2 9
4 Інгулець "Інгулець" 4 7-3 9
5 Геліос "Геліос" 4 6-2 9
6 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 4 4-2 8
7 Колос "Колос" 4 6-3 7
8 Миколаїв "Миколаїв" 4 7-6 6
9 Жемчужина "Жемчужина" 4 5-4 6
10 Балкани "Балкани" 4 2-3 5
11 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 4 3-3 4
12 Суми "Суми" 4 3-4 4
13 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 4 3-6 3
14 Рух "Рух" 4 3-7 3
15 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 4 3-7 3
16 Кремінь "Кремінь" 4 4-9 3
17 Авангард "Авангард" 4 3-10 3
18 Волинь "Волинь" 4 2-6 1
1 Арсенал "Арсенал" 5 10-4 13
2 Полтава "Полтава" 5 8-2 13
3 Геліос "Геліос" 5 8-3 12
4 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 5 7-2 11
5 Колос "Колос" 5 9-5 10
6 Інгулець "Інгулець" 5 8-4 10
7 Десна "Десна" 5 9-5 9
8 Миколаїв "Миколаїв" 5 8-6 9
9 Балкани "Балкани" 5 3-3 8
10 Жемчужина "Жемчужина" 5 5-5 6
11 Авангард "Авангард" 5 5-11 6
12 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 5 4-4 5
13 Суми "Суми" 5 3-5 4
14 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 5 3-7 3
15 Рух "Рух" 5 4-9 3
16 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 5 4-9 3
17 Кремінь "Кремінь" 5 4-12 3
18 Волинь "Волинь" 5 2-8 1
1 Арсенал "Арсенал" 6 11-4 16
2 Геліос "Геліос" 6 10-3 15
3 Інгулець "Інгулець" 6 10-5 13
4 Колос "Колос" 6 10-5 13
5 Полтава "Полтава" 6 8-3 13
6 Десна "Десна" 6 11-5 12
7 Миколаїв "Миколаїв" 6 10-6 12
8 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 6 7-3 11
9 Авангард "Авангард" 6 7-12 9
10 Балкани "Балкани" 6 3-5 8
11 Жемчужина "Жемчужина" 6 7-7 7
12 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 6 4-6 5
13 Суми "Суми" 6 4-7 4
14 Рух "Рух" 6 6-11 4
15 Волинь "Волинь" 6 5-10 4
16 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 6 4-9 3
17 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 6 6-12 3
18 Кремінь "Кремінь" 6 4-14 3
1 Арсенал "Арсенал" 7 11-4 17
2 Геліос "Геліос" 7 11-4 16
3 Інгулець "Інгулець" 7 11-5 16
4 Полтава "Полтава" 7 11-5 16
5 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 7 9-3 14
6 Десна "Десна" 7 11-5 13
7 Колос "Колос" 7 10-6 13
8 Миколаїв "Миколаїв" 7 10-8 12
9 Балкани "Балкани" 7 4-5 11
10 Авангард "Авангард" 7 7-12 10
11 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 7 5-6 8
12 Жемчужина "Жемчужина" 7 8-9 7
13 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 7 6-10 6
14 Суми "Суми" 7 5-8 5
15 Рух "Рух" 7 6-11 5
16 Волинь "Волинь" 7 5-11 4
17 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 7 8-15 3
18 Кремінь "Кремінь" 7 4-15 3
1 Арсенал "Арсенал" 8 14-5 20
2 Полтава "Полтава" 8 13-7 17
3 Інгулець "Інгулець" 8 11-5 17
4 Десна "Десна" 8 14-6 16
5 Геліос "Геліос" 8 11-5 16
6 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 8 9-3 15
7 Колос "Колос" 8 12-8 14
8 Миколаїв "Миколаїв" 8 12-10 13
9 Авангард "Авангард" 8 8-12 13
10 Балкани "Балкани" 8 4-6 11
11 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 8 7-8 9
12 Жемчужина "Жемчужина" 8 9-12 7
13 Волинь "Волинь" 8 6-11 7
14 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 8 9-15 6
15 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 8 7-13 6
16 Кремінь "Кремінь" 8 5-15 6
17 Суми "Суми" 8 5-9 5
18 Рух "Рух" 8 6-12 5
1 Арсенал "Арсенал" 9 15-5 23
2 Полтава "Полтава" 9 17-7 20
3 Інгулець "Інгулець" 9 13-6 20
4 Геліос "Геліос" 9 14-5 19
5 Колос "Колос" 9 13-8 17
6 Десна "Десна" 9 14-7 16
7 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 9 9-6 15
8 Балкани "Балкани" 9 8-8 14
9 Миколаїв "Миколаїв" 9 13-12 13
10 Авангард "Авангард" 9 8-13 13
11 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 9 7-10 9
12 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 9 8-13 9
13 Кремінь "Кремінь" 9 8-16 9
14 Рух "Рух" 9 8-12 8
15 Жемчужина "Жемчужина" 9 11-16 7
16 Волинь "Волинь" 9 7-14 7
17 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 9 9-16 6
18 Суми "Суми" 9 5-13 5
1 Арсенал "Арсенал" 10 18-6 26
2 Полтава "Полтава" 10 19-7 23
3 Геліос "Геліос" 10 17-6 22
4 Колос "Колос" 10 14-8 20
5 Інгулець "Інгулець" 10 13-7 20
6 Десна "Десна" 10 17-7 19
7 Авангард "Авангард" 10 14-15 16
8 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 10 9-8 15
9 Балкани "Балкани" 10 9-11 14
10 Миколаїв "Миколаїв" 10 14-15 13
11 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 10 7-10 10
12 Волинь "Волинь" 10 9-14 10
13 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 10 8-13 10
14 Кремінь "Кремінь" 10 8-18 9
15 Рух "Рух" 10 8-13 8
16 Суми "Суми" 10 6-13 8
17 Жемчужина "Жемчужина" 10 13-22 7
18 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 10 9-19 6
1 Арсенал "Арсенал" 11 20-6 29
2 Полтава "Полтава" 11 20-7 26
3 Інгулець "Інгулець" 11 17-7 23
4 Десна "Десна" 11 20-8 22
5 Геліос "Геліос" 11 17-10 22
6 Колос "Колос" 11 14-9 20
7 Авангард "Авангард" 11 14-17 16
8 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 11 9-9 15
9 Балкани "Балкани" 11 9-11 15
10 Миколаїв "Миколаїв" 11 15-16 14
11 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 11 9-13 13
12 Волинь "Волинь" 11 10-15 11
13 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 11 8-13 10
14 Жемчужина "Жемчужина" 11 14-22 10
15 Кремінь "Кремінь" 11 9-19 10
16 Рух "Рух" 11 9-14 9
17 Суми "Суми" 11 6-14 8
18 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 11 9-19 7
1 Арсенал "Арсенал" 12 23-6 32
2 Полтава "Полтава" 12 22-7 29
3 Десна "Десна" 12 23-8 25
4 Геліос "Геліос" 12 19-11 25
5 Інгулець "Інгулець" 12 18-8 24
6 Колос "Колос" 12 15-11 20
7 Авангард "Авангард" 12 16-18 19
8 Балкани "Балкани" 12 10-12 16
9 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 12 10-13 16
10 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 12 9-10 15
11 Миколаїв "Миколаїв" 12 15-18 14
12 Рух "Рух" 12 10-14 12
13 Волинь "Волинь" 12 11-16 12
14 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 12 9-14 11
15 Жемчужина "Жемчужина" 12 14-25 10
16 Кремінь "Кремінь" 12 9-20 10
17 Суми "Суми" 12 6-17 8
18 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 12 10-21 7
1 Арсенал "Арсенал" 13 25-7 35
2 Полтава "Полтава" 13 24-8 32
3 Десна "Десна" 13 24-8 28
4 Геліос "Геліос" 13 21-11 28
5 Інгулець "Інгулець" 13 19-10 24
6 Авангард "Авангард" 13 18-19 22
7 Колос "Колос" 13 16-13 20
8 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 13 11-13 19
9 Балкани "Балкани" 13 11-13 17
10 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 13 9-11 15
11 Миколаїв "Миколаїв" 13 16-19 15
12 Рух "Рух" 13 11-15 13
13 Волинь "Волинь" 13 11-18 12
14 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 13 10-16 11
15 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 13 11-21 10
16 Жемчужина "Жемчужина" 13 14-26 10
17 Кремінь "Кремінь" 13 9-21 10
18 Суми "Суми" 13 7-18 9
1 Арсенал "Арсенал" 14 26-7 38
2 Полтава "Полтава" 14 25-8 35
3 Десна "Десна" 14 24-8 29
4 Геліос "Геліос" 14 21-12 28
5 Інгулець "Інгулець" 14 20-11 25
6 Авангард "Авангард" 14 19-19 25
7 Колос "Колос" 14 17-13 23
8 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 14 12-13 22
9 Балкани "Балкани" 14 12-14 18
10 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 14 9-11 16
11 Миколаїв "Миколаїв" 14 16-20 15
12 Рух "Рух" 14 12-16 14
13 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 14 10-16 12
14 Волинь "Волинь" 14 11-19 12
15 Жемчужина "Жемчужина" 14 14-26 11
16 Кремінь "Кремінь" 14 10-22 11
17 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 14 11-22 10
18 Суми "Суми" 14 7-19 9
1 Арсенал "Арсенал" 15 26-7 39
2 Полтава "Полтава" 15 25-10 35
3 Десна "Десна" 15 32-9 32
4 Геліос "Геліос" 15 21-12 29
5 Інгулець "Інгулець" 15 22-11 28
6 Авангард "Авангард" 15 22-19 28
7 Колос "Колос" 15 18-13 26
8 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 15 12-15 22
9 Балкани "Балкани" 15 13-14 21
10 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 15 9-12 16
11 Рух "Рух" 15 12-16 15
12 Волинь "Волинь" 15 13-19 15
13 Миколаїв "Миколаїв" 15 17-28 15
14 Жемчужина "Жемчужина" 15 17-28 14
15 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 15 10-16 13
16 Кремінь "Кремінь" 15 10-25 11
17 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 15 11-23 10
18 Суми "Суми" 15 9-22 9
1 Арсенал "Арсенал" 16 29-8 42
2 Полтава "Полтава" 16 25-11 35
3 Десна "Десна" 16 32-9 33
4 Геліос "Геліос" 16 22-12 32
5 Інгулець "Інгулець" 16 22-11 29
6 Колос "Колос" 16 19-13 29
7 Авангард "Авангард" 16 22-20 28
8 Балкани "Балкани" 16 13-14 22
9 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 16 12-16 22
10 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 16 10-12 19
11 Рух "Рух" 16 13-16 18
12 Жемчужина "Жемчужина" 16 21-29 17
13 Миколаїв "Миколаїв" 16 17-28 16
14 Волинь "Волинь" 16 13-20 15
15 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 16 10-16 14
16 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 16 11-23 11
17 Кремінь "Кремінь" 16 11-29 11
18 Суми "Суми" 16 10-25 9
1 Арсенал "Арсенал" 17 30-9 43
2 Полтава "Полтава" 17 26-11 38
3 Десна "Десна" 17 32-9 34
4 Геліос "Геліос" 17 22-12 33
5 Інгулець "Інгулець" 17 23-11 32
6 Колос "Колос" 17 20-15 29
7 Авангард "Авангард" 17 24-22 29
8 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 17 13-16 25
9 Балкани "Балкани" 17 13-15 22
10 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 17 10-12 20
11 Рух "Рух" 17 13-17 18
12 Жемчужина "Жемчужина" 17 21-29 18
13 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 17 12-17 17
14 Миколаїв "Миколаїв" 17 19-30 17
15 Волинь "Волинь" 17 13-21 15
16 Суми "Суми" 17 13-27 12
17 Кремінь "Кремінь" 17 12-30 12
18 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 17 13-26 11
1 Арсенал "Арсенал" 18 35-10 46
2 Полтава "Полтава" 18 30-11 41
3 Десна "Десна" 18 34-9 37
4 Геліос "Геліос" 18 24-13 36
5 Інгулець "Інгулець" 18 23-11 33
6 Колос "Колос" 18 22-16 32
7 Авангард "Авангард" 18 24-22 30
8 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 18 13-20 25
9 Балкани "Балкани" 18 14-17 22
10 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 18 11-17 20
11 Миколаїв "Миколаїв" 18 23-31 20
12 Рух "Рух" 18 14-19 18
13 Жемчужина "Жемчужина" 18 22-33 18
14 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 18 12-18 17
15 Волинь "Волинь" 18 13-23 15
16 Суми "Суми" 18 14-27 15
17 Кремінь "Кремінь" 18 13-30 15
18 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 18 13-27 11
1 Арсенал "Арсенал" 21 41-12 52
2 Полтава "Полтава" 21 36-14 47
3 Інгулець "Інгулець" 22 30-12 45
4 Колос "Колос" 21 26-16 41
5 Геліос "Геліос" 21 29-17 40
6 Десна "Десна" 21 37-15 37
7 Авангард "Авангард" 21 28-25 34
8 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 21 15-26 28
9 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 21 16-19 27
10 Балкани "Балкани" 21 20-22 26
11 Рух "Рух" 21 21-21 25
12 Миколаїв "Миколаїв" 21 26-35 23
13 Жемчужина "Жемчужина" 21 27-41 21
14 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 22 16-25 20
15 Суми "Суми" 21 16-29 19
16 Волинь "Волинь" 21 18-33 18
17 Кремінь "Кремінь" 21 15-34 18
18 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 21 13-34 11
1 Арсенал "Арсенал" 20 38-11 49
2 Полтава "Полтава" 20 36-12 47
3 Геліос "Геліос" 20 28-14 40
4 Інгулець "Інгулець" 20 26-11 39
5 Колос "Колос" 20 25-16 38
6 Десна "Десна" 20 36-13 37
7 Авангард "Авангард" 20 26-25 31
8 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 20 16-19 26
9 Балкани "Балкани" 20 19-21 25
10 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 20 13-25 25
11 Рух "Рух" 20 20-20 24
12 Миколаїв "Миколаїв" 20 26-34 23
13 Суми "Суми" 20 16-29 18
14 Жемчужина "Жемчужина" 19 22-36 18
15 Волинь "Волинь" 20 15-29 18
16 Кремінь "Кремінь" 20 15-33 18
17 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 21 15-25 17
18 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 20 13-32 11
1 Арсенал "Арсенал" 21 41-12 52
2 Полтава "Полтава" 21 36-14 47
3 Інгулець "Інгулець" 21 28-11 42
4 Колос "Колос" 21 26-16 41
5 Геліос "Геліос" 21 29-17 40
6 Десна "Десна" 21 37-15 37
7 Авангард "Авангард" 21 28-25 34
8 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 21 15-26 28
9 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 21 16-19 27
10 Балкани "Балкани" 21 20-22 26
11 Рух "Рух" 21 21-21 25
12 Миколаїв "Миколаїв" 21 26-35 23
13 Жемчужина "Жемчужина" 20 26-39 21
14 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 22 16-25 20
15 Суми "Суми" 21 16-29 19
16 Волинь "Волинь" 21 18-33 18
17 Кремінь "Кремінь" 21 15-34 18
18 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 21 13-34 11
1 Арсенал "Арсенал" 22 44-13 55
2 Полтава "Полтава" 22 39-14 50
3 Інгулець "Інгулець" 22 30-12 45
4 Колос "Колос" 22 26-17 41
5 Десна "Десна" 22 38-15 40
6 Геліос "Геліос" 22 30-20 40
7 Авангард "Авангард" 22 28-27 34
8 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 22 16-26 31
9 Рух "Рух" 22 23-21 28
10 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 22 17-21 27
11 Балкани "Балкани" 22 20-23 26
12 Миколаїв "Миколаїв" 22 26-35 24
13 Жемчужина "Жемчужина" 22 27-44 21
14 Кремінь "Кремінь" 22 17-35 21
15 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 22 16-25 20
16 Суми "Суми" 22 16-29 20
17 Волинь "Волинь" 22 19-36 18
18 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 22 16-35 14
1 Арсенал "Арсенал" 26 50-19 59
2 Полтава "Полтава" 26 45-21 56
3 Інгулець "Інгулець" 26 36-13 54
4 Десна "Десна" 26 47-20 50
5 Колос "Колос" 26 32-22 47
6 Геліос "Геліос" 26 33-26 46
7 Рух "Рух" 26 29-23 38
8 Авангард "Авангард" 26 33-33 38
9 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 26 20-30 38
10 Миколаїв "Миколаїв" 26 30-40 31
11 Балкани "Балкани" 26 25-30 30
12 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 26 20-27 30
13 Суми "Суми" 26 23-31 29
14 Жемчужина "Жемчужина" 26 31-48 25
15 Кремінь "Кремінь" 26 21-43 25
16 Волинь "Волинь" 26 24-39 24
17 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 26 17-31 20
18 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 26 21-41 18
1 Арсенал "Арсенал" 24 47-15 58
2 Полтава "Полтава" 24 42-18 53
3 Інгулець "Інгулець" 23 32-12 48
4 Десна "Десна" 24 43-17 46
5 Колос "Колос" 24 31-21 44
6 Геліос "Геліос" 24 31-24 43
7 Рух "Рух" 24 25-21 34
8 Авангард "Авангард" 23 29-30 34
9 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 23 17-29 31
10 Балкани "Балкани" 24 23-26 29
11 Миколаїв "Миколаїв" 24 29-37 28
12 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 24 19-26 27
13 Жемчужина "Жемчужина" 24 30-46 24
14 Суми "Суми" 23 20-29 23
15 Кремінь "Кремінь" 24 19-39 22
16 Волинь "Волинь" 23 20-36 21
17 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 24 16-27 20
18 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 23 17-37 14
1 Арсенал "Арсенал" 25 47-16 58
2 Полтава "Полтава" 25 44-19 56
3 Десна "Десна" 25 44-17 49
4 Інгулець "Інгулець" 24 32-13 48
5 Колос "Колос" 25 31-22 44
6 Геліос "Геліос" 25 32-26 43
7 Авангард "Авангард" 24 32-31 37
8 Рух "Рух" 25 27-23 35
9 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 24 18-29 34
10 Миколаїв "Миколаїв" 25 30-37 31
11 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 25 20-26 30
12 Балкани "Балкани" 25 24-29 29
13 Суми "Суми" 24 21-29 26
14 Кремінь "Кремінь" 25 21-40 25
15 Жемчужина "Жемчужина" 25 30-47 24
16 Волинь "Волинь" 25 21-39 21
17 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 25 17-29 20
18 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 25 21-40 18
1 Арсенал "Арсенал" 26 50-19 59
2 Полтава "Полтава" 26 45-21 56
3 Інгулець "Інгулець" 25 35-13 51
4 Десна "Десна" 26 47-20 50
5 Колос "Колос" 26 32-22 47
6 Геліос "Геліос" 26 33-26 46
7 Рух "Рух" 26 29-23 38
8 Авангард "Авангард" 25 32-32 37
9 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 25 19-29 37
10 Миколаїв "Миколаїв" 26 30-40 31
11 Балкани "Балкани" 26 25-30 30
12 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 26 20-27 30
13 Суми "Суми" 25 23-30 29
14 Жемчужина "Жемчужина" 26 31-48 25
15 Кремінь "Кремінь" 26 21-43 25
16 Волинь "Волинь" 26 24-39 24
17 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 26 17-31 20
18 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 26 21-41 18
1 Арсенал "Арсенал" 27 51-19 62
2 Полтава "Полтава" 27 47-21 59
3 Інгулець "Інгулець" 27 40-13 57
4 Десна "Десна" 27 48-22 50
5 Колос "Колос" 27 32-26 47
6 Геліос "Геліос" 27 33-27 46
7 Авангард "Авангард" 27 35-35 39
8 Рух "Рух" 27 29-24 38
9 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 27 21-32 38
10 Миколаїв "Миколаїв" 27 31-40 34
11 Суми "Суми" 27 24-31 32
12 Балкани "Балкани" 27 25-31 30
13 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 27 20-28 30
14 Волинь "Волинь" 27 25-39 27
15 Жемчужина "Жемчужина" 27 33-50 26
16 Кремінь "Кремінь" 27 21-45 25
17 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 27 19-32 23
18 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 27 23-42 21
1 Арсенал "Арсенал" 28 51-20 62
2 Полтава "Полтава" 28 49-22 62
3 Інгулець "Інгулець" 28 42-13 60
4 Десна "Десна" 28 52-23 53
5 Колос "Колос" 28 33-26 50
6 Геліос "Геліос" 28 33-29 46
7 Авангард "Авангард" 28 36-35 42
8 Рух "Рух" 28 30-24 41
9 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 28 22-32 41
10 Миколаїв "Миколаїв" 28 32-40 37
11 Балкани "Балкани" 28 26-31 33
12 Суми "Суми" 28 24-32 32
13 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 28 21-30 30
14 Волинь "Волинь" 28 25-40 27
15 Жемчужина "Жемчужина" 28 33-51 26
16 Кремінь "Кремінь" 28 21-46 25
17 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 28 20-36 23
18 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 28 23-43 21
1 Арсенал "Арсенал" 29 53-20 65
2 Інгулець "Інгулець" 29 43-13 63
3 Полтава "Полтава" 29 50-24 62
4 Десна "Десна" 29 54-23 56
5 Колос "Колос" 29 35-27 53
6 Геліос "Геліос" 29 34-31 46
7 Рух "Рух" 29 31-24 44
8 Авангард "Авангард" 29 37-37 42
9 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 29 22-34 41
10 Миколаїв "Миколаїв" 29 34-41 40
11 Балкани "Балкани" 29 27-32 34
12 Суми "Суми" 29 24-34 32
13 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 29 21-31 30
14 Кремінь "Кремінь" 29 23-46 28
15 Волинь "Волинь" 29 25-41 27
16 Жемчужина "Жемчужина" 29 33-53 26
17 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 29 21-37 24
18 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 29 25-44 24
1 Арсенал "Арсенал" 30 54-21 66
2 Полтава "Полтава" 30 52-24 65
3 Інгулець "Інгулець" 30 43-15 63
4 Десна "Десна" 30 58-24 59
5 Колос "Колос" 30 36-28 54
6 Геліос "Геліос" 30 34-33 46
7 Рух "Рух" 30 34-27 45
8 Авангард "Авангард" 30 39-38 45
9 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 30 25-36 44
10 Миколаїв "Миколаїв" 30 37-44 41
11 Балкани "Балкани" 30 28-33 35
12 Суми "Суми" 30 25-35 33
13 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 30 23-34 30
14 Волинь "Волинь" 30 27-41 30
15 Кремінь "Кремінь" 30 24-50 28
16 Жемчужина "Жемчужина" 30 33-53 27
17 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 30 25-44 25
18 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 30 22-39 24
1 Полтава "Полтава" 31 54-24 68
2 Арсенал "Арсенал" 31 54-22 66
3 Інгулець "Інгулець" 31 44-15 66
4 Десна "Десна" 31 60-24 62
5 Колос "Колос" 31 37-28 57
6 Геліос "Геліос" 31 34-35 46
7 Рух "Рух" 31 34-28 45
8 Авангард "Авангард" 31 40-40 45
9 Миколаїв "Миколаїв" 31 38-44 44
10 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 31 25-37 44
11 Балкани "Балкани" 31 29-34 36
12 Суми "Суми" 31 27-36 36
13 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 31 23-36 30
14 Волинь "Волинь" 31 27-42 30
15 Кремінь "Кремінь" 31 25-51 29
16 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 31 26-44 28
17 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 31 23-39 27
18 Жемчужина "Жемчужина" 31 33-54 27
1 Полтава "Полтава" 32 55-24 71
2 Арсенал "Арсенал" 32 56-23 69
3 Інгулець "Інгулець" 32 44-17 66
4 Десна "Десна" 32 63-24 65
5 Колос "Колос" 32 38-28 60
6 Рух "Рух" 32 34-28 48
7 Авангард "Авангард" 32 41-40 48
8 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 32 27-37 47
9 Геліос "Геліос" 32 34-35 46
10 Миколаїв "Миколаїв" 32 38-47 44
11 Суми "Суми" 32 27-36 39
12 Балкани "Балкани" 32 29-34 37
13 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 32 23-36 31
14 Волинь "Волинь" 32 27-43 30
15 Кремінь "Кремінь" 32 25-52 29
16 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 32 26-45 28
17 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 32 24-41 27
18 Жемчужина "Жемчужина" 32 33-54 27
1 Арсенал "Арсенал" 33 57-23 72
2 Полтава "Полтава" 33 56-25 72
3 Десна "Десна" 33 66-25 68
4 Інгулець "Інгулець" 33 45-20 66
5 Колос "Колос" 33 39-29 61
6 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 33 30-38 50
7 Авангард "Авангард" 33 42-41 49
8 Рух "Рух" 33 35-30 48
9 Геліос "Геліос" 33 35-38 46
10 Миколаїв "Миколаїв" 33 38-48 44
11 Балкани "Балкани" 33 30-34 40
12 Суми "Суми" 33 27-37 39
13 Волинь "Волинь" 33 29-44 33
14 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 33 24-37 32
15 Кремінь "Кремінь" 33 25-52 32
16 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 33 26-42 30
17 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 33 27-47 28
18 Жемчужина "Жемчужина" 33 33-54 27
1 Арсенал "Арсенал" 34 59-23 75
2 Полтава "Полтава" 34 56-26 72
3 Десна "Десна" 34 71-25 71
4 Інгулець "Інгулець" 34 46-20 69
5 Колос "Колос" 34 39-30 61
6 Авангард "Авангард" 34 44-42 52
7 Рух "Рух" 34 36-30 51
8 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 34 30-40 50
9 Геліос "Геліос" 34 35-43 46
10 Миколаїв "Миколаїв" 34 39-50 44
11 Балкани "Балкани" 34 30-35 40
12 Суми "Суми" 33 27-37 39
13 Волинь "Волинь" 34 31-44 36
14 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 34 24-37 35
15 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 34 27-42 33
16 Кремінь "Кремінь" 34 25-54 32
17 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 33 27-47 28
18 Жемчужина "Жемчужина" 34 33-54 27
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 1 Гірник-Спорт Гірник-Спорт 0:1 Полтава Полтава 16.07. 18:00
Тур 2 Рух Рух 2:3 Гірник-Спорт Гірник-Спорт 21.07. 17:00
Тур 3 Гірник-Спорт Гірник-Спорт 0:1 Колос Колос 30.07. 17:00
Тур 4 Гірник-Спорт Гірник-Спорт 0:2 Десна Десна 05.08. 17:00
Тур 5 Балкани Балкани 1:0 Гірник-Спорт Гірник-Спорт 09.08. 18:00
Тур 6 Гірник-Спорт Гірник-Спорт 1:2 Авангард Авангард 13.08. 17:00
Тур 7 Жемчужина Жемчужина 1:2 Гірник-Спорт Гірник-Спорт 19.08. 17:00
Тур 8 Гірник-Спорт Гірник-Спорт 1:3 Арсенал Арсенал 26.08. 17:00
Тур 9 Черкаський Дніпро Черкаський Дніпро 0:1 Гірник-Спорт Гірник-Спорт 30.08. 17:30
Тур 10 Гірник-Спорт Гірник-Спорт 0:0 Нафтовик-Укрнафта Нафтовик-Укрнафта 03.09. 16:00
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 11 Суми Суми 0:1 Гірник-Спорт Гірник-Спорт 09.09. 16:00
Тур 12 Гірник-Спорт Гірник-Спорт 1:0 Кремінь Кремінь 16.09. 16:00
Тур 13 Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар 0:1 Гірник-Спорт Гірник-Спорт 25.09. 19:00
Тур 14 Гірник-Спорт Гірник-Спорт 1:0 Миколаїв Миколаїв 30.09. 16:00
Тур 15 Інгулець Інгулець 2:0 Гірник-Спорт Гірник-Спорт 06.10. 18:00
Тур 16 Гірник-Спорт Гірник-Спорт 0:1 Геліос Геліос 11.10. 15:00
Тур 17 Волинь Волинь 0:1 Гірник-Спорт Гірник-Спорт 16.10. 18:00
Тур 18 Полтава Полтава 4:0 Гірник-Спорт Гірник-Спорт 21.10. 15:00
Тур 19 Гірник-Спорт Гірник-Спорт 0:4 Рух Рух 29.10. 14:00
Тур 20 Колос Колос 1:0 Гірник-Спорт Гірник-Спорт 04.11. 14:00
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 21 Десна Десна 1:2 Гірник-Спорт Гірник-Спорт 11.11. 15:00
Тур 22 Гірник-Спорт Гірник-Спорт 1:0 Балкани Балкани 16.11. 13:00
Тур 23 Авангард Авангард 1:1 Гірник-Спорт Гірник-Спорт 10.04. 17:00
Тур 24 Гірник-Спорт Гірник-Спорт 1:3 Жемчужина Жемчужина 25.03. 13:00
Тур 25 Арсенал Арсенал 0:1 Гірник-Спорт Гірник-Спорт 01.04. 16:00
Тур 26 Гірник-Спорт Гірник-Спорт 1:0 Черкаський Дніпро Черкаський Дніпро 06.04. 16:00
Тур 27 Нафтовик-Укрнафта Нафтовик-Укрнафта 2:1 Гірник-Спорт Гірник-Спорт 14.04. 15:00
Тур 28 Гірник-Спорт Гірник-Спорт 1:0 Суми Суми 18.04. 17:00
Тур 29 Кремінь Кремінь 2:0 Гірник-Спорт Гірник-Спорт 22.04. 16:00
Тур 30 Гірник-Спорт Гірник-Спорт 3:2 Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар 28.04. 16:00
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 31 Миколаїв Миколаїв 1:0 Гірник-Спорт Гірник-Спорт 02.05. 17:30
Тур 32 Гірник-Спорт Гірник-Спорт 2:0 Інгулець Інгулець 06.05. 17:00
Тур 33 Геліос Геліос 1:3 Гірник-Спорт Гірник-Спорт 12.05. 17:30
Тур 34 Гірник-Спорт Гірник-Спорт 0:2 Волинь Волинь 19.05. 17:30
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору