«Дніпро» Дніпро

Дніпро

друга ліга
Рік заснування
Кольори клубу
президент:
адреса:

ТРЕНЕР

Даних про тренера немає.

СТАДІОН

НОВИНИ

Новин, повязаних з командою, немає

СКЛАД КОМАНДИ Дата народження Громадянство Амплуа Дата заявки Номер
Олександр Андрушко
Андрушко
Олександр
Сергійович
17.02.1999 українець захисник 07.07.2017 6
Віктор Бабічин
Бабічин
Віктор
Вікторович
22.08.2000 українець воротар 07.07.2017 71
Олексій Бандурін
Бандурін
Олексій
Сергійович
25.03.1998 українець півзахисник 07.07.2017 11
Олексій Баштаненко
Баштаненко
Олексій
Володимирович
16.03.1994 українець воротар 19.07.2017 99
Дмитро Бондар
Бондар
Дмитро
Олександрович
20.12.1998 українець захисник 07.07.2017 2
Іван Будняк
Будняк
Іван
Сергійович
17.01.1999 українець півзахисник 07.07.2017 8
Дмитро Вергун
Вергун
Дмитро
Олександрович
12.06.1996 українець півзахисник 07.07.2017 7
Максим Войтіховський
Войтіховський
Максим
Ігорович
07.01.1999 українець півзахисник 07.07.2017 21
Артем Джумига
Джумига
Артем
Сергійович
30.05.2000 українець півзахисник 18.07.2017 20
Арсентій Дорошенко
Дорошенко
Арсентій
Олександрович
27.06.2000 українець півзахисник 07.07.2017 30
Кирило Зайков
Зайков
Кирило
Сергійович
28.04.2001 українець захисник 07.07.2017 22
Олег Ільїн
Ільїн
Олег
Андрійович
08.06.1997 українець півзахисник 07.07.2017 17
Олексій Карповський
Карповський
Олексій
Олегович
12.04.2001 українець півзахисник 07.07.2017 24
Володимир Кіричук
Кіричук
Володимир
Володимирович
28.02.1996 українець захисник 07.07.2017 14
Денис Костишин
Костишин
Денис
Русланович
31.08.1997 українець нападник 07.07.2017 18
Олександр Кулініч
Кулініч
Олександр
Миколайович
23.01.2000 українець захисник 07.07.2017 4
Максим Луговський
Луговський
Максим
Юрійович
08.08.2000 українець воротар 07.07.2017 12
Іван Михайленко
Михайленко
Іван
Дмитрович
19.04.1999 українець нападник 07.07.2017 9
Олександр Назаренко
Назаренко
Олександр
Євгенійович
01.02.2000 українець півзахисник 07.07.2017 19
Єгор Назарина
Назарина
Єгор
Анатолійович
10.07.1997 українець півзахисник 19.07.2017 29
Микита Нечистенко
Нечистенко
Микита
Олександрович
12.07.2000 українець захисник 07.07.2017 16
Сергій Палюх
Палюх
Сергій
Анатолійович
02.01.1996 українець захисник 07.07.2017 5
Данило Поддубний
Поддубний
Данило
Максимович
28.10.1999 українець півзахисник 07.07.2017 10
Іван Пономаренко
Пономаренко
Іван
Володимирович
10.05.1998 українець воротар 07.07.2017 1
Антон Рикун
Рикун
Антон
Олександрович
21.06.2000 українець півзахисник 07.07.2017 23
Кирило Романюк
Романюк
Кирило
Сергійович
21.03.2001 українець захисник 07.07.2017 13
Богдан Романюк
Романюк
Богдан
Сергійович
21.03.2001 українець захисник 07.07.2017 27
Богдан Рудавський
Рудавський
Богдан
Олександрович
28.12.2000 українець захисник 07.07.2017 28
Дмитро Семенов
Семенов
Дмитро
Костянтинович
04.11.1999 українець захисник 07.07.2017 3
Денис Тарадуда
Тарадуда
Денис
Олегович
17.08.2000 українець захисник 07.07.2017 15
Олексій Хижняк
Хижняк
Олексій
Сергійович
09.01.2001 українець нападник 07.07.2017 26
Кирило Ховайко
Ховайко
Кирило
Юрійович
17.06.2001 українець півзахисник 07.07.2017 25
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ МАТЧІ КОМАНДИ
1 Інгулець-2 "Інгулець-2" 1 6-1 3
2 Таврія-Сімферополь "Таврія-Сімферополь" 1 2-1 3
3 Реал Фарма "Реал Фарма" 1 2-1 3
4 Енергія "Енергія" 1 1-0 3
5 Дніпро-1 "Дніпро-1" 1 1-0 3
6 Мир "Мир" 1 0-0 1
7 Нікополь "Нікополь" 1 0-0 1
8 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 1 1-2 0
9 Дніпро "Дніпро" 1 1-2 0
10 Суднобудівник "Суднобудівник" 1 0-1 0
11 Металіст 1925 "Металіст 1925" 1 0-1 0
12 Металург "Металург" 1 1-6 0
1 Дніпро-1 "Дніпро-1" 2 9-0 6
2 Таврія-Сімферополь "Таврія-Сімферополь" 2 5-3 6
3 Енергія "Енергія" 2 3-2 4
4 Реал Фарма "Реал Фарма" 2 2-1 4
5 Мир "Мир" 2 2-1 4
6 Інгулець-2 "Інгулець-2" 2 8-4 3
7 Нікополь "Нікополь" 2 0-0 2
8 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 2 3-4 1
9 Дніпро "Дніпро" 2 3-4 1
10 Суднобудівник "Суднобудівник" 2 2-3 1
11 Металіст 1925 "Металіст 1925" 2 1-3 0
12 Металург "Металург" 2 1-14 0
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 1 Реал Фарма Реал Фарма 2:1 Дніпро Дніпро 15.07. 18:00
Тур 2 Дніпро Дніпро 2:2 Енергія Енергія 22.07. 18:00
Тур 3 Миколаїв-2 Миколаїв-2 -:- Дніпро Дніпро 31.07.
Тур 4 Дніпро Дніпро -:- Інгулець-2 Інгулець-2 05.08.
Тур 5 Дніпро-1 Дніпро-1 -:- Дніпро Дніпро 09.08.
Тур 6 Дніпро Дніпро -:- Металіст 1925 Металіст 1925 13.08.
Тур 7 Металург Металург -:- Дніпро Дніпро 19.08.
Тур 8 Дніпро Дніпро -:- Таврія-Сімферополь Таврія-Сімферополь 26.08.
Тур 9 Суднобудівник Суднобудівник -:- Дніпро Дніпро 30.08.
Тур 10 Мир Мир -:- Дніпро Дніпро 03.09.
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 11 Дніпро Дніпро -:- Нікополь Нікополь 09.09.
Тур 12 Дніпро Дніпро -:- Реал Фарма Реал Фарма 16.09.
Тур 13 Енергія Енергія -:- Дніпро Дніпро 24.09.
Тур 14 Дніпро Дніпро -:- Миколаїв-2 Миколаїв-2 30.09.
Тур 15 Інгулець-2 Інгулець-2 -:- Дніпро Дніпро 07.10.
Тур 16 Дніпро Дніпро -:- Дніпро-1 Дніпро-1 11.10.
Тур 17 Металіст 1925 Металіст 1925 -:- Дніпро Дніпро 15.10.
Тур 18 Дніпро Дніпро -:- Металург Металург 21.10.
Тур 19 Таврія-Сімферополь Таврія-Сімферополь -:- Дніпро Дніпро 29.10.
Тур 20 Дніпро Дніпро -:- Суднобудівник Суднобудівник 04.11.
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 21 Дніпро Дніпро -:- Мир Мир 11.11.
Тур 22 Нікополь Нікополь -:- Дніпро Дніпро 18.11.
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Вгору