«Енергія» Нова Каховка

Енергія

друга ліга
1952 Рік заснування
(05549) 4-53-13
Кольори клубу
президент: Мустафаєв А. Б.
адреса: 74900, м. Нова Каховка, пр. Дніпровський, 28
Фото команди

 З 1952 року по 1956-й рік команда захищала спортивну честь будівельників і експлуатаційників Каховської ГЕС, з 1957 року представляла в змаганнях по футболу колектив електромашзаводу, з 1991-го року і до теперішнього часу існує самостійно як футбольний клуб. «Енергія» сімнадцятикратний чемпіон і п'ятнадцятикратний володар Кубку Херсонської області. Вперше новокаховська команда виграла чемпіонське звання в 1960 році, Кубок області в 1964-му році. Володар Кубку облпрофспілки 1954 році, одинадцятикратний чемпіон обласної ради ДСТ «Авангард», чемпіон Укради ДСТ «Енергія» (1952р., 1954р.) і володарем Кубку союзного ЦР ДСТ«Енергія» 1952 року.

Чемпіон (1964р., 1972р.), віце-чемпіон (1979р., 1984р.), бронзовий призер першості УРСР серед команд колективів фізкультури (КФК) 1980 року; володар Кубку республіки для КФК 1979 і 1982 роках; четверть фіналістом Кубку СРСР серед КФК (1972р.,1979р.). В 1979 році новокаховська «Енергія» представляла Херсонщину у футбольному турнірі Спартакіади УРСР (8 місце). Найбільших успіхів на обласній і республіканській арені новокаховські футболісти здобули під керівництвом В.М. Григор'єва, О.М. Блінова і В.Р. Резнікова. «Енергія» - учасник першості СРСР серед команд класу «Б» (1967р.-1970 р.). Не менш успішно футболісти «Енергії» виступили в розіграші Кубку облпрофради, першості Херсонського раднархоза і обласному кубковому турнірі на призи редакції газети « Новий день», «Робочої газети» (І місце в 2009 році). Кращий бомбардир «Енергії'» за всю її історію участі в міських, обласних, республіканських і всесоюзних змаганнях - Володимир Богданов, більш ніж 500 голів. З 2002 року дитячо-юнацькі команди «Енергії» приймають участь в першості України в І лізі.

ТРЕНЕР

Тренер
Головний тренер
ФЕДОРЧУК ОЛЕГ ВІКТОРОВИЧ

Народився 10 лютого 1961 року.

Призначили на посаду: лютий 2016 року.

Федорчук пройшов всіма щаблями від дитячого тренера до наставника клубу вищої ліги («Таврія»). Підготував низку відомих нині футболістів, у тому числі – збірників Ковпака, Пилявського, плеяду віце-чемпіонів Європи серед юніорів 2000 року. Вважається найтитулованішим тренером в історії другої ліги, де особливої шани набув, очолюючи «Нафком» (Ірпінь-Бровари) та «Ниву» (Вінниця).

Досягнення:

Переможець Другої ліги (група «Б») 2003, срібний призер – 2000 та 2002 (група «Б»), 2010 (група «А»).

Володар Кубка ліги ПФЛ 2010 року.

СТАДІОН

Основний стадіон
Основний
«Енергія»
3 000 глядачів
пр. Дніпровський, 28, Нова Каховка, Херсонська обл., 74900
СКЛАД КОМАНДИ Дата народження Громадянство Амплуа Дата заявки Номер
Євгеній Андрощук
Андрощук
Євгеній
Анатолійович
16.11.2003 українець півзахисник 02.10.2020 3
Павло Бесараб
Бесараб
Павло
Вадимович
07.03.1996 українець захисник 22.08.2020 15
Володимир Біжко
Біжко
Володимир
Олександрович
23.02.1989 українець захисник 22.08.2020 19
Максим Богданов
Богданов
Максим
Вікторович
05.06.1992 українець півзахисник 22.08.2020 7
Андрій Гавриленко
Гавриленко
Андрій
Геннадіойвич
17.08.2000 українець півзахисник 22.08.2020 20
Артем Данковський
Данковський
Артем
Олександрович
17.10.2000 українець півзахисник 22.08.2020 17
Сергій Дворник
Дворник
Сергій
Олександрович
12.05.1998 українець воротар 22.08.2020 30
Валерій Доля
Доля
Валерій
Сергійович
12.11.1998 українець півзахисник 22.08.2020 13
Олексій Заїка
Заїка
Олексій
Сергійович
09.08.2000 українець захисник 22.08.2020 16
Іван Кірієнко
Кірієнко
Іван
Васильович
10.04.2003 українець захисник 22.08.2020 18
Микита Комісар
Комісар
Микита
Олексійович
22.05.1998 українець нападник 22.08.2020 10
Владислав Логовський
Логовський
Владислав
Олегович
07.04.1996 українець воротар 22.08.2020 12
Дмитро Мохначук
Мохначук
Дмитро
Миколайович
06.06.1999 українець захисник 22.08.2020 5
Олександр Нестерук
Нестерук
Олександр
Андрійович
01.03.2000 українець захисник 22.08.2020 2
Вадим Россохатий
Россохатий
Вадим
Юрійович
25.04.1995 українець півзахисник 22.08.2020 6
Олександр Солдатов
Солдатов
Олександр
Володимирович
05.06.2001 українець нападник 22.08.2020 9
Вячеслав Студенко
Студенко
Вячеслав
Валерійович
11.06.1999 українець нападник 22.08.2020 11
Вадим Тенжицький
Тенжицький
Вадим
Сергійович
17.11.1999 українець нападник 22.08.2020 14
Олександр Шевченко
Шевченко
Олександр
Григорович
24.10.1992 українець захисник 22.08.2020 4
Вадим Шовковий
Шовковий
Вадим
Андрійович
02.11.2002 українець півзахисник 22.08.2020 8
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ МАТЧІ КОМАНДИ
1 Метал "Метал" 1 4-0 3
2 Металург "Металург" 1 3-0 3
3 Енергія "Енергія" 1 2-1 3
4 Кривбас "Кривбас" 1 1-0 3
5 Яруд "Яруд" 1 1-1 1
6 Таврія Сімферополь "Таврія Сімферополь" 1 1-1 1
7 Балкани "Балкани" 1 0-0 1
8 Перемога "Перемога" 1 0-0 1
9 Черкащина "Черкащина" 0 0-0 0
10 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 1 1-2 0
11 Реал Фарма "Реал Фарма" 1 0-1 0
12 Нікополь "Нікополь" 1 0-3 0
13 Дніпро "Дніпро" 1 0-4 0
1 Метал "Метал" 2 10-0 6
2 Кривбас "Кривбас" 2 7-1 6
3 Балкани "Балкани" 2 4-0 4
4 Металург "Металург" 2 3-0 4
5 Таврія Сімферополь "Таврія Сімферополь" 2 3-1 4
6 Енергія "Енергія" 2 2-3 3
7 Перемога "Перемога" 2 0-0 2
8 Черкащина "Черкащина" 1 0-0 1
9 Дніпро "Дніпро" 2 0-4 1
10 Яруд "Яруд" 1 1-1 1
11 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 2 1-6 0
12 Реал Фарма "Реал Фарма" 2 0-7 0
13 Нікополь "Нікополь" 2 1-9 0
1 Метал "Метал" 3 12-0 9
2 Металург "Металург" 3 4-0 7
3 Таврія Сімферополь "Таврія Сімферополь" 3 4-1 7
4 Кривбас "Кривбас" 3 7-2 6
5 Енергія "Енергія" 3 5-4 6
6 Перемога "Перемога" 3 1-0 5
7 Балкани "Балкани" 3 4-1 4
8 Черкащина "Черкащина" 2 2-0 4
9 Яруд "Яруд" 2 2-4 1
10 Дніпро "Дніпро" 2 0-4 1
11 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 3 1-7 0
12 Реал Фарма "Реал Фарма" 3 0-9 0
13 Нікополь "Нікополь" 3 1-11 0
1 Метал "Метал" 4 14-0 12
2 Таврія Сімферополь "Таврія Сімферополь" 4 8-2 10
3 Кривбас "Кривбас" 4 8-3 7
4 Балкани "Балкани" 4 7-2 7
5 Черкащина "Черкащина" 3 4-0 7
6 Металург "Металург" 4 5-4 7
7 Енергія "Енергія" 3 5-4 6
8 Перемога "Перемога" 4 1-2 5
9 Реал Фарма "Реал Фарма" 4 1-9 3
10 Яруд "Яруд" 3 3-7 1
11 Дніпро "Дніпро" 3 0-5 1
12 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 4 2-8 1
13 Нікополь "Нікополь" 4 1-13 0
1 Метал "Метал" 5 16-0 15
2 Таврія Сімферополь "Таврія Сімферополь" 4 8-2 10
3 Металург "Металург" 5 8-4 10
4 Енергія "Енергія" 4 9-4 9
5 Черкащина "Черкащина" 4 5-1 8
6 Кривбас "Кривбас" 4 8-3 7
7 Балкани "Балкани" 5 7-6 7
8 Перемога "Перемога" 5 2-3 6
9 Реал Фарма "Реал Фарма" 4 1-9 3
10 Дніпро "Дніпро" 4 0-5 2
11 Яруд "Яруд" 4 3-10 1
12 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 5 2-10 1
13 Нікополь "Нікополь" 5 1-13 1
1 Метал "Метал" 6 18-1 18
2 Металург "Металург" 6 12-4 13
3 Черкащина "Черкащина" 5 7-1 11
4 Таврія Сімферополь "Таврія Сімферополь" 5 9-4 10
5 Енергія "Енергія" 5 9-8 9
6 Перемога "Перемога" 6 3-4 7
7 Балкани "Балкани" 5 7-6 7
8 Кривбас "Кривбас" 4 8-3 7
9 Нікополь "Нікополь" 6 4-14 4
10 Реал Фарма "Реал Фарма" 5 2-12 3
11 Дніпро "Дніпро" 5 1-6 3
12 Яруд "Яруд" 4 3-10 1
13 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 6 2-12 1
1 Метал "Метал" 7 21-1 21
2 Металург "Металург" 7 14-4 16
3 Таврія Сімферополь "Таврія Сімферополь" 6 11-5 13
4 Черкащина "Черкащина" 6 8-3 11
5 Перемога "Перемога" 7 5-4 10
6 Кривбас "Кривбас" 5 12-5 10
7 Енергія "Енергія" 6 11-12 9
8 Балкани "Балкани" 6 7-8 7
9 Дніпро "Дніпро" 6 3-7 6
10 Нікополь "Нікополь" 6 4-14 4
11 Реал Фарма "Реал Фарма" 6 2-14 3
12 Яруд "Яруд" 5 3-13 1
13 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 7 3-14 1
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 1 Миколаїв-2 Миколаїв-2 1:2 Енергія Енергія 06.09. 17:00
Тур 2 Енергія Енергія 0:2 Таврія Сімферополь Таврія Сімферополь 12.09. 16:30
Тур 3 Яруд Яруд 1:3 Енергія Енергія 20.09. 16:00
Тур 5 Енергія Енергія 4:0 Балкани Балкани 03.10. 16:00
Тур 6 Металург Металург 4:0 Енергія Енергія 10.10. 16:00
Тур 7 Енергія Енергія 2:4 Кривбас Кривбас 17.10. 15:37
Тур 8 Метал Метал -:- Енергія Енергія 23.10. 15:00
Тур 9 Енергія Енергія -:- Черкащина Черкащина 31.10.
Тур 10 Дніпро Дніпро -:- Енергія Енергія 07.11.
Тур 11 Енергія Енергія -:- Реал Фарма Реал Фарма 14.11.
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 12 Нікополь Нікополь -:- Енергія Енергія 21.11.
Тур 13 Енергія Енергія -:- Перемога Перемога 19.03.
Тур 14 Енергія Енергія -:- Миколаїв-2 Миколаїв-2 27.03.
Тур 15 Таврія Сімферополь Таврія Сімферополь -:- Енергія Енергія 03.04.
Тур 16 Енергія Енергія -:- Яруд Яруд 09.04.
Тур 18 Балкани Балкани -:- Енергія Енергія 19.04.
Тур 19 Енергія Енергія -:- Металург Металург 25.04.
Тур 20 Кривбас Кривбас -:- Енергія Енергія 30.04.
Тур 21 Енергія Енергія -:- Метал Метал 07.05.
Тур 22 Черкащина Черкащина -:- Енергія Енергія 15.05.
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 23 Енергія Енергія -:- Дніпро Дніпро 22.05.
Тур 24 Реал Фарма Реал Фарма -:- Енергія Енергія 29.05.
Тур 25 Енергія Енергія -:- Нікополь Нікополь 04.06.
Тур 26 Перемога Перемога -:- Енергія Енергія 11.06.
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору