«Енергія» Нова Каховка

Енергія

друга ліга
1952 Рік заснування
(05549) 4-53-13
Кольори клубу
президент: Мустафаєв А. Б.
адреса: 74900, м. Нова Каховка, пр. Дніпровський, 28
Фото команди

 З 1952 року по 1956-й рік команда захищала спортивну честь будівельників і експлуатаційників Каховської ГЕС, з 1957 року представляла в змаганнях по футболу колектив електромашзаводу, з 1991-го року і до теперішнього часу існує самостійно як футбольний клуб. «Енергія» сімнадцятикратний чемпіон і п'ятнадцятикратний володар Кубку Херсонської області. Вперше новокаховська команда виграла чемпіонське звання в 1960 році, Кубок області в 1964-му році. Володар Кубку облпрофспілки 1954 році, одинадцятикратний чемпіон обласної ради ДСТ «Авангард», чемпіон Укради ДСТ «Енергія» (1952р., 1954р.) і володарем Кубку союзного ЦР ДСТ«Енергія» 1952 року.

Чемпіон (1964р., 1972р.), віце-чемпіон (1979р., 1984р.), бронзовий призер першості УРСР серед команд колективів фізкультури (КФК) 1980 року; володар Кубку республіки для КФК 1979 і 1982 роках; четверть фіналістом Кубку СРСР серед КФК (1972р.,1979р.). В 1979 році новокаховська «Енергія» представляла Херсонщину у футбольному турнірі Спартакіади УРСР (8 місце). Найбільших успіхів на обласній і республіканській арені новокаховські футболісти здобули під керівництвом В.М. Григор'єва, О.М. Блінова і В.Р. Резнікова. «Енергія» - учасник першості СРСР серед команд класу «Б» (1967р.-1970 р.). Не менш успішно футболісти «Енергії» виступили в розіграші Кубку облпрофради, першості Херсонського раднархоза і обласному кубковому турнірі на призи редакції газети « Новий день», «Робочої газети» (І місце в 2009 році). Кращий бомбардир «Енергії'» за всю її історію участі в міських, обласних, республіканських і всесоюзних змаганнях - Володимир Богданов, більш ніж 500 голів. З 2002 року дитячо-юнацькі команди «Енергії» приймають участь в першості України в І лізі.

ТРЕНЕР

Тренер
Головний тренер
ФЕДОРЧУК ОЛЕГ ВІКТОРОВИЧ

Призначили на посаду: лютий 2016 року.

Федорчук пройшов всіма щаблями від дитячого тренера до наставника клубу вищої ліги («Таврія»). Підготував низку відомих нині футболістів, у тому числі – збірників Ковпака, Пилявського, плеяду віце-чемпіонів Європи серед юніорів 2000 року. Вважається найтитулованішим тренером в історії другої ліги, де особливої шани набув, очолюючи «Нафком» (Ірпінь-Бровари) та «Ниву» (Вінниця).

Досягнення:

Переможець Другої ліги (група «Б») 2003, срібний призер – 2000 та 2002 (група «Б»), 2010 (група «А»).

Володар Кубка ліги ПФЛ 2010 року.

СТАДІОН

Основний стадіон
Основний
«Енергія»
3 000 глядачів
пр. Дніпровський, 28, Нова Каховка, Херсонська обл., 74900
СКЛАД КОМАНДИ Дата народження Громадянство Амплуа Дата заявки Номер
Амір Агаларов
Агаларов
Амір
Успаханович
01.11.1996 українець воротар 27.02.2018 12
Дмитро Бондаренко
Бондаренко
Дмитро
Вікторович
10.03.1999 українець півзахисник 07.07.2017 11
Роман Бочак
Бочак
Роман
Борисович
03.02.1994 українець нападник 07.07.2017 18
Владислав Вакулінський
Вакулінський
Владислав
Богданович
19.01.1997 українець півзахисник 07.07.2017 9
Дмитро Волков
Волков
Дмитро
Валерійович
22.04.1993 українець півзахисник 07.07.2017 15
Валерій Грабець
Грабець
Валерій
Валерійович
11.12.1998 українець захисник 07.07.2017 4
Андрій Дедяєв
Дедяєв
Андрій
Юрійович
09.11.1994 українець півзахисник 07.07.2017 8
Дмитро Зелінський
Зелінський
Дмитро
Дмитрович
17.06.1991 українець воротар 07.07.2017 1
Максим Зінатуллін
Зінатуллін
Максим
Олегович
24.09.1998 українець півзахисник 04.10.2017 7
Богдан Кірєєв
Кірєєв
Богдан
Олександрович
21.03.1998 українець півзахисник 07.07.2017 17
Євген Кравчук
Кравчук
Євген
Сергійович
22.09.1994 українець захисник 18.08.2017 2
Дмитро Махнєв
Махнєв
Дмитро
Віталійович
02.03.1996 українець захисник 12.07.2017 19
Сергій Молочко
Молочко
Сергій
Володимирович
14.10.1993 українець півзахисник 07.07.2017 10
Валентин Плутенко
Плутенко
Валентин
Юрійович
09.10.1998 українець захисник 23.03.2018 16
Ярослав Прокипчук
Прокипчук
Ярослав
Іванович
06.02.1992 українець півзахисник 07.07.2017 13
Кирило Процишин
Процишин
Кирило
Олегович
22.02.1995 українець захисник 07.07.2017 3
Владислав Росляков
Росляков
Владислав
Олександрович
21.11.1996 українець півзахисник 27.02.2018 5
Вадим Россохатий
Россохатий
Вадим
Юрійович
25.04.1995 українець півзахисник 07.07.2017 6
Павло Черняєв
Черняєв
Павло
Вікторович
11.09.1990 українець півзахисник 07.07.2017 14
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ МАТЧІ КОМАНДИ
1 Інгулець-2 "Інгулець-2" 1 6-1 3
2 Таврія Сімферополь "Таврія Сімферополь" 1 2-1 3
3 Реал Фарма "Реал Фарма" 1 2-1 3
4 Енергія "Енергія" 1 1-0 3
5 Дніпро-1 "Дніпро-1" 1 1-0 3
6 Мир "Мир" 1 0-0 1
7 Нікополь "Нікополь" 1 0-0 1
8 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 1 1-2 0
9 Дніпро "Дніпро" 1 1-2 0
10 Суднобудівник "Суднобудівник" 1 0-1 0
11 Металіст 1925 "Металіст 1925" 1 0-1 0
12 Металург "Металург" 1 1-6 0
1 Дніпро-1 "Дніпро-1" 2 9-0 6
2 Таврія Сімферополь "Таврія Сімферополь" 2 5-3 6
3 Енергія "Енергія" 2 3-2 4
4 Реал Фарма "Реал Фарма" 2 2-1 4
5 Мир "Мир" 2 2-1 4
6 Інгулець-2 "Інгулець-2" 2 8-4 3
7 Нікополь "Нікополь" 2 0-0 2
8 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 2 3-4 1
9 Дніпро "Дніпро" 2 3-4 1
10 Суднобудівник "Суднобудівник" 2 2-3 1
11 Металіст 1925 "Металіст 1925" 2 1-3 0
12 Металург "Металург" 2 1-14 0
1 Дніпро-1 "Дніпро-1" 3 13-0 9
2 Енергія "Енергія" 3 5-2 7
3 Мир "Мир" 3 4-1 7
4 Таврія Сімферополь "Таврія Сімферополь" 3 5-7 6
5 Інгулець-2 "Інгулець-2" 3 8-4 4
6 Дніпро "Дніпро" 3 7-6 4
7 Реал Фарма "Реал Фарма" 3 2-3 4
8 Металіст 1925 "Металіст 1925" 3 5-3 3
9 Суднобудівник "Суднобудівник" 3 2-3 2
10 Нікополь "Нікополь" 3 0-2 2
11 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 3 5-8 1
12 Металург "Металург" 3 1-18 0
1 Металіст 1925 "Металіст 1925" 18 49-14 44
2 Дніпро-1 "Дніпро-1" 18 43-9 41
3 Дніпро "Дніпро" 18 37-15 37
4 Енергія "Енергія" 18 34-19 35
5 Реал Фарма "Реал Фарма" 18 29-22 27
6 Мир "Мир" 18 19-14 27
7 Таврія Сімферополь "Таврія Сімферополь" 18 26-23 25
8 Нікополь "Нікополь" 18 14-22 21
9 Суднобудівник "Суднобудівник" 18 24-42 16
10 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 18 20-38 15
11 Інгулець-2 "Інгулець-2" 18 19-39 10
12 Металург "Металург" 18 8-65 6
1 Мир "Мир" 5 10-3 13
2 Дніпро-1 "Дніпро-1" 4 13-0 10
3 Енергія "Енергія" 5 8-5 10
4 Металіст 1925 "Металіст 1925" 5 13-4 9
5 Таврія Сімферополь "Таврія Сімферополь" 5 6-10 9
6 Дніпро "Дніпро" 5 9-6 8
7 Реал Фарма "Реал Фарма" 5 5-4 7
8 Нікополь "Нікополь" 5 4-3 6
9 Інгулець-2 "Інгулець-2" 5 9-7 5
10 Суднобудівник "Суднобудівник" 4 3-8 2
11 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 5 5-14 1
12 Металург "Металург" 5 1-22 0
1 Мир "Мир" 6 10-3 14
2 Енергія "Енергія" 6 11-7 13
3 Металіст 1925 "Металіст 1925" 6 16-6 12
4 Дніпро-1 "Дніпро-1" 5 13-2 10
5 Реал Фарма "Реал Фарма" 6 10-4 10
6 Таврія Сімферополь "Таврія Сімферополь" 6 6-10 10
7 Нікополь "Нікополь" 6 6-3 9
8 Дніпро "Дніпро" 6 11-9 8
9 Інгулець-2 "Інгулець-2" 6 9-12 5
10 Суднобудівник "Суднобудівник" 5 6-9 5
11 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 6 7-17 1
12 Металург "Металург" 6 2-25 0
1 Енергія "Енергія" 7 14-8 16
2 Металіст 1925 "Металіст 1925" 7 20-6 15
3 Мир "Мир" 7 10-3 15
4 Дніпро-1 "Дніпро-1" 6 17-3 13
5 Таврія Сімферополь "Таврія Сімферополь" 7 10-12 13
6 Дніпро "Дніпро" 7 16-9 11
7 Реал Фарма "Реал Фарма" 7 11-8 10
8 Нікополь "Нікополь" 7 6-7 9
9 Інгулець-2 "Інгулець-2" 7 10-15 5
10 Суднобудівник "Суднобудівник" 6 8-13 5
11 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 7 7-17 2
12 Металург "Металург" 7 2-30 0
1 Металіст 1925 "Металіст 1925" 8 22-7 18
2 Дніпро-1 "Дніпро-1" 7 18-3 16
3 Енергія "Енергія" 8 14-9 16
4 Мир "Мир" 8 11-5 15
5 Дніпро "Дніпро" 8 17-9 14
6 Таврія Сімферополь "Таврія Сімферополь" 8 10-13 13
7 Нікополь "Нікополь" 8 7-7 12
8 Реал Фарма "Реал Фарма" 8 12-10 10
9 Суднобудівник "Суднобудівник" 7 10-14 8
10 Інгулець-2 "Інгулець-2" 8 10-16 5
11 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 8 8-17 5
12 Металург "Металург" 8 2-31 0
1 Металіст 1925 "Металіст 1925" 9 26-8 21
2 Дніпро-1 "Дніпро-1" 8 21-3 19
3 Дніпро "Дніпро" 9 19-9 17
4 Енергія "Енергія" 9 15-13 16
5 Мир "Мир" 9 11-6 15
6 Таврія Сімферополь "Таврія Сімферополь" 9 11-14 14
7 Реал Фарма "Реал Фарма" 9 14-10 13
8 Нікополь "Нікополь" 9 8-8 13
9 Інгулець-2 "Інгулець-2" 9 11-16 8
10 Суднобудівник "Суднобудівник" 8 10-16 8
11 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 9 8-20 5
12 Металург "Металург" 9 2-33 0
1 Металіст 1925 "Металіст 1925" 10 32-10 24
2 Дніпро-1 "Дніпро-1" 9 26-3 22
3 Енергія "Енергія" 10 17-13 19
4 Дніпро "Дніпро" 10 19-9 18
5 Мир "Мир" 10 11-6 16
6 Таврія Сімферополь "Таврія Сімферополь" 10 11-14 15
7 Реал Фарма "Реал Фарма" 10 14-10 14
8 Нікополь "Нікополь" 10 10-10 14
9 Суднобудівник "Суднобудівник" 9 12-18 9
10 Інгулець-2 "Інгулець-2" 10 11-21 8
11 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 10 10-26 5
12 Металург "Металург" 10 2-35 0
1 Металіст 1925 "Металіст 1925" 11 34-11 27
2 Дніпро-1 "Дніпро-1" 10 26-4 22
3 Енергія "Енергія" 11 19-13 22
4 Дніпро "Дніпро" 11 21-9 21
5 Мир "Мир" 11 12-6 19
6 Реал Фарма "Реал Фарма" 11 20-11 17
7 Таврія Сімферополь "Таврія Сімферополь" 11 11-16 15
8 Нікополь "Нікополь" 11 10-12 14
9 Суднобудівник "Суднобудівник" 10 13-24 9
10 Інгулець-2 "Інгулець-2" 11 12-23 8
11 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 11 13-28 8
12 Металург "Металург" 11 4-38 0
1 Металіст 1925 "Металіст 1925" 12 35-12 28
2 Енергія "Енергія" 12 24-14 25
3 Дніпро "Дніпро" 12 24-10 24
4 Дніпро-1 "Дніпро-1" 11 27-5 23
5 Мир "Мир" 12 15-6 22
6 Реал Фарма "Реал Фарма" 12 21-14 17
7 Таврія Сімферополь "Таврія Сімферополь" 12 12-18 15
8 Нікополь "Нікополь" 12 10-15 14
9 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 12 15-29 11
10 Суднобудівник "Суднобудівник" 11 14-29 9
11 Інгулець-2 "Інгулець-2" 12 13-25 8
12 Металург "Металург" 12 6-39 3
1 Металіст 1925 "Металіст 1925" 13 35-12 29
2 Дніпро "Дніпро" 13 26-11 27
3 Дніпро-1 "Дніпро-1" 12 30-5 26
4 Енергія "Енергія" 13 25-16 25
5 Мир "Мир" 13 15-6 23
6 Реал Фарма "Реал Фарма" 13 22-14 20
7 Таврія Сімферополь "Таврія Сімферополь" 13 14-18 18
8 Нікополь "Нікополь" 13 10-16 14
9 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 13 19-30 14
10 Суднобудівник "Суднобудівник" 12 15-33 9
11 Інгулець-2 "Інгулець-2" 13 13-27 8
12 Металург "Металург" 13 6-42 3
1 Металіст 1925 "Металіст 1925" 14 40-12 32
2 Дніпро "Дніпро" 14 27-11 30
3 Дніпро-1 "Дніпро-1" 13 32-6 29
4 Енергія "Енергія" 14 25-17 25
5 Реал Фарма "Реал Фарма" 14 26-16 23
6 Мир "Мир" 14 17-10 23
7 Таврія Сімферополь "Таврія Сімферополь" 14 15-20 18
8 Нікополь "Нікополь" 14 11-16 17
9 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 14 19-31 14
10 Суднобудівник "Суднобудівник" 13 19-35 12
11 Інгулець-2 "Інгулець-2" 14 15-31 8
12 Металург "Металург" 14 6-47 3
1 Металіст 1925 "Металіст 1925" 15 43-14 35
2 Дніпро-1 "Дніпро-1" 14 35-6 32
3 Дніпро "Дніпро" 15 30-14 31
4 Енергія "Енергія" 15 27-17 28
5 Реал Фарма "Реал Фарма" 15 26-18 23
6 Мир "Мир" 15 17-12 23
7 Нікополь "Нікополь" 15 11-16 18
8 Таврія Сімферополь "Таврія Сімферополь" 15 17-23 18
9 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 15 19-31 15
10 Суднобудівник "Суднобудівник" 14 19-38 12
11 Інгулець-2 "Інгулець-2" 15 18-34 9
12 Металург "Металург" 15 8-47 6
1 Металіст 1925 "Металіст 1925" 16 44-14 38
2 Дніпро "Дніпро" 16 32-14 34
3 Дніпро-1 "Дніпро-1" 15 35-8 32
4 Енергія "Енергія" 16 28-18 29
5 Реал Фарма "Реал Фарма" 16 28-18 26
6 Мир "Мир" 16 18-13 24
7 Таврія Сімферополь "Таврія Сімферополь" 16 25-23 21
8 Нікополь "Нікополь" 16 13-16 21
9 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 16 19-33 15
10 Суднобудівник "Суднобудівник" 15 19-39 12
11 Інгулець-2 "Інгулець-2" 16 18-36 9
12 Металург "Металург" 16 8-55 6
1 Металіст 1925 "Металіст 1925" 17 45-14 41
2 Дніпро-1 "Дніпро-1" 16 37-9 35
3 Дніпро "Дніпро" 17 32-15 34
4 Енергія "Енергія" 17 32-19 32
5 Реал Фарма "Реал Фарма" 17 29-19 27
6 Мир "Мир" 17 18-14 24
7 Таврія Сімферополь "Таврія Сімферополь" 17 26-23 24
8 Нікополь "Нікополь" 17 14-18 21
9 Суднобудівник "Суднобудівник" 16 24-39 15
10 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 17 20-37 15
11 Інгулець-2 "Інгулець-2" 17 19-37 10
12 Металург "Металург" 17 8-60 6
1 Металіст 1925 "Металіст 1925" 18 49-14 44
2 Дніпро-1 "Дніпро-1" 18 43-9 41
3 Дніпро "Дніпро" 18 37-15 37
4 Енергія "Енергія" 18 34-19 35
5 Реал Фарма "Реал Фарма" 18 29-22 27
6 Мир "Мир" 18 19-14 27
7 Таврія Сімферополь "Таврія Сімферополь" 18 26-23 25
8 Нікополь "Нікополь" 18 14-22 21
9 Суднобудівник "Суднобудівник" 18 24-42 16
10 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 18 20-38 15
11 Інгулець-2 "Інгулець-2" 18 19-39 10
12 Металург "Металург" 18 8-65 6
1 Металіст 1925 "Металіст 1925" 19 54-14 47
2 Дніпро-1 "Дніпро-1" 19 45-9 44
3 Дніпро "Дніпро" 19 38-17 37
4 Енергія "Енергія" 19 34-21 35
5 Мир "Мир" 19 20-14 30
6 Таврія Сімферополь "Таврія Сімферополь" 19 28-24 28
7 Реал Фарма "Реал Фарма" 19 29-27 27
8 Нікополь "Нікополь" 19 18-22 24
9 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 19 20-38 16
10 Суднобудівник "Суднобудівник" 19 24-43 16
11 Інгулець-2 "Інгулець-2" 19 19-39 11
12 Металург "Металург" 19 8-69 6
1 Металіст 1925 "Металіст 1925" 20 56-15 50
2 Дніпро-1 "Дніпро-1" 20 48-9 47
3 Дніпро "Дніпро" 20 43-17 40
4 Енергія "Енергія" 20 35-23 35
5 Мир "Мир" 20 24-14 33
6 Таврія Сімферополь "Таврія Сімферополь" 20 29-25 29
7 Реал Фарма "Реал Фарма" 20 30-28 28
8 Нікополь "Нікополь" 20 19-23 25
9 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 20 20-41 16
10 Суднобудівник "Суднобудівник" 20 24-48 16
11 Інгулець-2 "Інгулець-2" 20 19-43 11
12 Металург "Металург" 20 9-70 7
1 Дніпро-1 "Дніпро-1" 21 51-9 50
2 Металіст 1925 "Металіст 1925" 21 56-16 50
3 Дніпро "Дніпро" 21 44-18 41
4 Енергія "Енергія" 21 46-23 38
5 Мир "Мир" 21 25-15 34
6 Таврія Сімферополь "Таврія Сімферополь" 21 32-26 32
7 Реал Фарма "Реал Фарма" 21 31-31 28
8 Нікополь "Нікополь" 21 21-23 28
9 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 21 21-41 19
10 Суднобудівник "Суднобудівник" 21 24-50 16
11 Інгулець-2 "Інгулець-2" 21 19-46 11
12 Металург "Металург" 21 9-81 7
1 Дніпро-1 "Дніпро-1" 22 55-10 53
2 Металіст 1925 "Металіст 1925" 22 56-16 51
3 Дніпро "Дніпро" 22 44-18 42
4 Енергія "Енергія" 22 48-25 39
5 Мир "Мир" 22 26-19 34
6 Таврія Сімферополь "Таврія Сімферополь" 22 34-28 33
7 Реал Фарма "Реал Фарма" 22 35-31 31
8 Нікополь "Нікополь" 22 21-23 29
9 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 22 24-41 22
10 Суднобудівник "Суднобудівник" 22 24-54 16
11 Інгулець-2 "Інгулець-2" 22 19-46 12
12 Металург "Металург" 22 9-84 7
1 Дніпро-1 "Дніпро-1" 23 58-10 56
2 Металіст 1925 "Металіст 1925" 23 60-16 54
3 Енергія "Енергія" 23 48-26 39
4 Таврія Сімферополь "Таврія Сімферополь" 23 35-28 36
5 Мир "Мир" 23 26-19 35
6 Реал Фарма "Реал Фарма" 23 35-32 31
7 Нікополь "Нікополь" 23 21-23 30
8 Дніпро "Дніпро" 23 46-18 27
9 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 23 25-41 25
10 Суднобудівник "Суднобудівник" 23 24-56 16
11 Інгулець-2 "Інгулець-2" 23 19-50 12
12 Металург "Металург" 23 9-87 7
1 Дніпро-1 "Дніпро-1" 24 59-10 59
2 Металіст 1925 "Металіст 1925" 24 60-17 54
3 Енергія "Енергія" 24 51-27 42
4 Таврія Сімферополь "Таврія Сімферополь" 24 35-28 37
5 Мир "Мир" 24 26-19 36
6 Реал Фарма "Реал Фарма" 24 39-32 34
7 Нікополь "Нікополь" 24 21-23 31
8 Дніпро "Дніпро" 24 49-19 30
9 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 24 25-41 26
10 Суднобудівник "Суднобудівник" 24 25-59 16
11 Інгулець-2 "Інгулець-2" 24 20-53 12
12 Металург "Металург" 24 9-91 7
1 Дніпро-1 "Дніпро-1" 25 61-11 62
2 Металіст 1925 "Металіст 1925" 25 63-17 57
3 Енергія "Енергія" 25 53-28 45
4 Таврія Сімферополь "Таврія Сімферополь" 25 37-28 40
5 Мир "Мир" 25 31-19 39
6 Реал Фарма "Реал Фарма" 25 41-32 37
7 Нікополь "Нікополь" 25 21-25 31
8 Дніпро "Дніпро" 25 50-21 30
9 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 25 25-43 26
10 Суднобудівник "Суднобудівник" 25 25-64 16
11 Інгулець-2 "Інгулець-2" 25 21-55 12
12 Металург "Металург" 25 9-94 7
1 Дніпро-1 "Дніпро-1" 26 62-11 65
2 Металіст 1925 "Металіст 1925" 26 66-17 60
3 Енергія "Енергія" 26 53-29 45
4 Таврія Сімферополь "Таврія Сімферополь" 26 41-28 43
5 Мир "Мир" 26 32-20 40
6 Реал Фарма "Реал Фарма" 26 42-33 38
7 Нікополь "Нікополь" 26 25-25 34
8 Дніпро "Дніпро" 26 50-24 30
9 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 26 26-44 27
10 Суднобудівник "Суднобудівник" 26 25-68 16
11 Інгулець-2 "Інгулець-2" 26 22-56 13
12 Металург "Металург" 26 9-98 7
1 Дніпро-1 "Дніпро-1" 27 63-12 66
2 Металіст 1925 "Металіст 1925" 27 66-18 60
3 Енергія "Енергія" 27 54-29 48
4 Таврія Сімферополь "Таврія Сімферополь" 27 42-28 46
5 Реал Фарма "Реал Фарма" 27 46-34 41
6 Мир "Мир" 27 33-21 41
7 Нікополь "Нікополь" 27 27-27 35
8 Дніпро "Дніпро" 27 52-25 33
9 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 27 28-46 28
10 Суднобудівник "Суднобудівник" 27 26-72 16
11 Інгулець-2 "Інгулець-2" 27 22-57 13
12 Металург "Металург" 27 10-100 7
1 Дніпро-1 "Дніпро-1" 28 67-14 69
2 Металіст 1925 "Металіст 1925" 28 67-22 60
3 Енергія "Енергія" 28 55-29 51
4 Таврія Сімферополь "Таврія Сімферополь" 28 44-32 46
5 Мир "Мир" 28 37-22 44
6 Реал Фарма "Реал Фарма" 28 47-34 44
7 Нікополь "Нікополь" 28 31-29 38
8 Дніпро "Дніпро" 28 52-26 33
9 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 28 36-46 31
10 Суднобудівник "Суднобудівник" 28 28-76 16
11 Інгулець-2 "Інгулець-2" 28 22-58 13
12 Металург "Металург" 28 10-108 7
1 Дніпро-1 "Дніпро-1" 29 67-15 69
2 Металіст 1925 "Металіст 1925" 29 67-24 60
3 Енергія "Енергія" 29 62-29 54
4 Таврія Сімферополь "Таврія Сімферополь" 29 46-32 49
5 Мир "Мир" 29 40-23 47
6 Реал Фарма "Реал Фарма" 29 48-34 47
7 Нікополь "Нікополь" 29 33-30 41
8 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 29 39-47 34
9 Дніпро "Дніпро" 29 53-29 33
10 Суднобудівник "Суднобудівник" 29 29-79 16
11 Інгулець-2 "Інгулець-2" 29 23-60 13
12 Металург "Металург" 29 10-115 7
1 Дніпро-1 "Дніпро-1" 30 68-15 72
2 Металіст 1925 "Металіст 1925" 30 68-25 61
3 Енергія "Енергія" 30 64-29 57
4 Таврія Сімферополь "Таврія Сімферополь" 30 48-33 52
5 Реал Фарма "Реал Фарма" 30 49-35 48
6 Мир "Мир" 30 40-25 47
7 Нікополь "Нікополь" 30 33-31 41
8 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 30 40-47 37
9 Дніпро "Дніпро" 30 54-31 33
10 Суднобудівник "Суднобудівник" 30 31-80 19
11 Інгулець-2 "Інгулець-2" 30 23-61 13
12 Металург "Металург" 30 11-117 7
1 Дніпро-1 "Дніпро-1" 31 73-15 75
2 Металіст 1925 "Металіст 1925" 31 68-26 61
3 Енергія "Енергія" 31 64-30 57
4 Таврія Сімферополь "Таврія Сімферополь" 31 49-33 55
5 Реал Фарма "Реал Фарма" 31 50-35 51
6 Мир "Мир" 31 43-26 50
7 Нікополь "Нікополь" 31 34-31 44
8 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 31 40-52 37
9 Дніпро "Дніпро" 31 54-32 33
10 Суднобудівник "Суднобудівник" 31 32-82 19
11 Інгулець-2 "Інгулець-2" 31 25-62 16
12 Металург "Металург" 31 12-120 7
1 Дніпро-1 "Дніпро-1" 32 81-15 78
2 Металіст 1925 "Металіст 1925" 32 72-26 64
3 Енергія "Енергія" 32 65-31 58
4 Таврія Сімферополь "Таврія Сімферополь" 32 50-33 58
5 Реал Фарма "Реал Фарма" 32 51-36 52
6 Мир "Мир" 32 43-27 50
7 Нікополь "Нікополь" 32 35-32 45
8 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 32 40-56 37
9 Дніпро "Дніпро" 32 55-33 34
10 Інгулець-2 "Інгулець-2" 32 29-64 19
11 Суднобудівник "Суднобудівник" 32 32-90 19
12 Металург "Металург" 32 14-124 7
1 Дніпро-1 "Дніпро-1" 33 87-15 81
2 Металіст 1925 "Металіст 1925" 33 77-27 67
3 Енергія "Енергія" 33 67-32 61
4 Таврія Сімферополь "Таврія Сімферополь" 33 59-33 61
5 Мир "Мир" 33 47-30 53
6 Реал Фарма "Реал Фарма" 33 54-40 52
7 Нікополь "Нікополь" 33 36-34 45
8 Дніпро "Дніпро" 33 57-34 37
9 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 33 41-58 37
10 Інгулець-2 "Інгулець-2" 33 29-70 19
11 Суднобудівник "Суднобудівник" 33 33-95 19
12 Металург "Металург" 33 14-133 7
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 1 Енергія Енергія 1:0 Суднобудівник Суднобудівник 15.07. 18:00
Тур 2 Дніпро Дніпро 2:2 Енергія Енергія 22.07. 18:00
Тур 3 Енергія Енергія 2:0 Нікополь Нікополь 30.07. 18:00
Тур 4 Реал Фарма Реал Фарма 0:1 Енергія Енергія 05.08. 17:30
Тур 5 Енергія Енергія 2:3 Мир Мир 09.08. 18:00
Тур 6 Енергія Енергія 3:2 Миколаїв-2 Миколаїв-2 13.08. 17:30
Тур 7 Інгулець-2 Інгулець-2 1:3 Енергія Енергія 19.08. 15:30
Тур 8 Енергія Енергія 0:1 Дніпро-1 Дніпро-1 26.08. 17:00
Тур 9 Металіст 1925 Металіст 1925 4:1 Енергія Енергія 30.08. 17:00
Тур 10 Енергія Енергія 2:0 Металург Металург 03.09. 17:00
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 11 Таврія Сімферополь Таврія Сімферополь 0:2 Енергія Енергія 09.09. 13:00
Тур 12 Суднобудівник Суднобудівник 1:5 Енергія Енергія 15.09. 16:00
Тур 13 Енергія Енергія 1:2 Дніпро Дніпро 24.09. 16:00
Тур 14 Нікополь Нікополь 1:0 Енергія Енергія 30.09. 16:00
Тур 15 Енергія Енергія 2:0 Реал Фарма Реал Фарма 07.10. 15:30
Тур 16 Мир Мир 1:1 Енергія Енергія 11.10. 15:30
Тур 17 Миколаїв-2 Миколаїв-2 1:4 Енергія Енергія 16.10. 15:00
Тур 18 Енергія Енергія 2:0 Інгулець-2 Інгулець-2 22.10. 15:00
Тур 19 Дніпро-1 Дніпро-1 2:0 Енергія Енергія 30.10. 17:00
Тур 20 Енергія Енергія 1:2 Металіст 1925 Металіст 1925 05.11. 14:00
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 21 Металург Металург 0:11 Енергія Енергія 10.11. 13:00
Тур 22 Енергія Енергія 2:2 Таврія Сімферополь Таврія Сімферополь 18.11. 13:00
Тур 23 Енергія Енергія 0:1 Миколаїв-2 Миколаїв-2 31.03. 15:00
Тур 24 Суднобудівник Суднобудівник 1:3 Енергія Енергія 07.04. 13:00
Тур 25 Енергія Енергія 2:1 Інгулець-2 Інгулець-2 14.04. 16:00
Тур 26 Дніпро-1 Дніпро-1 1:0 Енергія Енергія 22.04. 17:00
Тур 27 Енергія Енергія 1:0 Металіст 1925 Металіст 1925 28.04. 16:00
Тур 28 Дніпро Дніпро 0:1 Енергія Енергія 02.05. 17:00
Тур 29 Енергія Енергія 7:0 Металург Металург 06.05. 17:10
Тур 30 Енергія Енергія 2:0 Мир Мир 12.05. 17:00
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 31 Таврія Сімферополь Таврія Сімферополь 1:0 Енергія Енергія 19.05. 17:00
Тур 32 Енергія Енергія 1:1 Реал Фарма Реал Фарма 26.05. 17:30
Тур 33 Нікополь Нікополь 1:2 Енергія Енергія 02.06. 17:30
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору