«Металіст 1925» Харків

Металіст 1925

друга ліга
2016 Рік заснування
057 76 1925 6
Кольори клубу
президент: Генеральний директор - Лінке Володмир Іванович
адреса: 61001, м. Харків, вул. Плеханівська, 65, стадіон "Металіст" (станція метро "Спортивна")
Фото команди

"Металіст 1925" - футбольний клуб, створений на базі ТОВ "Авангард" Харків" (зараз - ТОВ "ФК "Металіст 1925" Харків"). Засновниками "Металісту 1925" є юридичні та фізичні особи.

 

Свій перший матч в історії "Металіст 1925" зіграв 21-го серпня 2016-го року проти третьої команди "Інгульця". Результат того поєдинку - 2:1 на користь харків’ян (точні удари а активі Владислава Краєва та Сергія Давидова). Першу ж домашню гру "жовто-сині" провели 28-го серпня проти МФК "Житомир", результатом неї стала нульова нічия.

Той поєдинок зібрав рекордну кількість вболівальників для чемпіонату ААФУ - 6 652 глядача. Свій же власний рекорд команда оновила вже навесні, коли за харківським дербі проти "Соллі Плюс" спостерігало майже 10 000 вболівальників.

Досягнення клубу:

Віце-чемпіон України серед аматорських команд - 2016/2017 рр.

Зимовий чемпіон Харківської області - 2017 р.

Зимовий чемпіон Харкова (молодіжна команда) - 2017 р.

Прес-служба: +38 (095) 301-69-20, +38 (093) 500-18-90

Селекційний відділ: ‎‎+38 (098) 026-62-82, +38 (063) 521-69-00

 

ТРЕНЕР

Тренер
Головний тренер
ІВАНОВ ОЛЕКСАНДР МИХАЙЛОВИЧ

На посаду призначений 27 вересня 2017 року.

Вихованець СДЮШОР "Металіст" та УФК №1. Перші тренери - Богданов В.П. та Кольцов М.М.

 

Народився 23 листопада 1965 р. у Харкові. Майстер спорту СРСР, Заслужений тренер України. Переможець Всесоюзних молодіжних ігор (1982 р.), переможець Спартакіади народів СРСР (1986 р.), володар Кубку СРСР (1988 р.), володар Кубку Фінляндії (1991 р.).

За харківський "Металіст" в різних турнірах провів 134 матчі, з них 117 - в чемпіонатах СРСР. В 1988-му році у складі "Металісту" став володарем Кубку СРСР, а в сезоні 1988/1989 рр. грав у Кубку володарів кубків УЄФА.

В 1991-му році перейшов у фінський клуб ТСП, з яким одразу ж завоював Кубок Фінляндії. В 1992-му році повернувся до України. Виступав за "Динамо" (Київ), "Торпедо" (Запоріжжя), "Ворсклу" (Полтава) та інші клуби. Деякий час грав у Росії та Угорщині. Кар'єру футболіста завершив у 1997-му році.

З 2003-го по 2014-й рр. працював у структурі харківського "Металіста" (спочатку в академії, згодом в юнацькій команді та вже потім у головній), з 2014-го року з Мироном Маркевичем перейшов до "Дніпра". В сезоні 2014/2015 рр. разом із "Дніпром" став фіналістом Ліги Європи УЄФА. З 2016-го р. за погодженням із Мироном Маркевичем працював тренером-консультантом команди "Рух" (Винники, Львівська область).

СТАДІОН

Основний стадіон
Основний
ОСК "Металіст"
40 003 глядачів
Харків, Плеханівська, 65
Резервний стадіон
Резервний
Сонячний
4 924 глядачів
с. Пятихатки, Бєлгородське шосе
СКЛАД КОМАНДИ Дата народження Громадянство Амплуа Дата заявки Номер
Юрій Буличев
Буличев
Юрій
Петрович
12.10.1982 українець захисник 05.07.2017 34
Едмар Галовський де Ласерда
Галовський де Ласерда
Едмар
16.06.1980 українець півзахисник 20.07.2017 80
Сергій Давидов
Давидов
Сергій
Вікторович
16.12.1984 українець нападник 05.07.2017 9
Ярослав Дехтяренко
Дехтяренко
Ярослав
Максимович
05.04.1998 українець півзахисник 05.07.2017 14
Денис Дьяков
Дьяков
Денис
Вікторович
27.02.1997 українець воротар 24.07.2017 81
Владислав Ємельянов
Ємельянов
Владислав
Віталійович
07.07.1996 українець захисник 05.07.2017 45
Олександр Жданов
Жданов
Олександр
Миколайович
27.05.1984 українець захисник 14.07.2017 44
Данило Каневцев
Каневцев
Данило
Дмитрович
26.07.1996 українець воротар 29.08.2017 1
Іван Коваленко
Коваленко
Іван
Олександрович
10.03.1999 українець захисник 07.07.2017 4
Микита Коновалов
Коновалов
Микита
Сергійович
10.06.1994 українець півзахисник 26.07.2017 94
Владислав Краєв
Краєв
Владислав
Сергійович
05.02.1995 українець півзахисник 05.07.2017 8
Андрій Маслов
Маслов
Андрій
Миколайович
13.10.1977 українець захисник 05.07.2017 39
Дмитро Нерубенко
Нерубенко
Дмитро
Олексійович
19.06.1993 українець півзахисник 05.07.2017 79
Олександр Півоваров
Півоваров
Олександр
Олександрович
04.12.1985 українець півзахисник 05.07.2017 33
Олександр Процевський
Процевський
Олександр
Сергійович
22.11.1995 українець захисник 05.07.2017 43
Андрій Ралюченко
Ралюченко
Андрій
Сергійович
08.06.1995 українець півзахисник 05.07.2017 32
Сергій Романов
Романов
Сергій
Сергійович
21.07.1997 українець півзахисник 05.07.2017 20
Владислав Сидоренко
Сидоренко
Владислав
Віталійович
12.02.1995 українець захисник 05.07.2017 17
Олег Синиця
Синиця
Олег
Вікторович
20.03.1996 українець півзахисник 05.07.2017 10
Денис Скотаренко
Скотаренко
Денис
Юрійович
31.12.1991 українець нападник 05.07.2017 91
Михайло Стороженко
Стороженко
Михайло
Олексійович
24.11.1997 українець нападник 05.07.2017 11
Максим Тельнов
Тельнов
Максим
Олександрович
05.07.1988 українець воротар 05.07.2017 13
Владислав Федак
Федак
Владислав
Вячеславович
30.05.1997 українець воротар 05.07.2017 23
Філіп Ларрі Хамільтон-Роллінгс
Хамільтон-Роллінгс
Філіп Ларрі
Володимир
22.02.1993 українець захисник 05.07.2017 6
Єгор Чегурко
Чегурко
Єгор
Володимирович
27.01.1995 українець півзахисник 02.08.2017 27
Ігор Чередніченко
Чередніченко
Ігор
Вікторович
09.05.1984 українець захисник 05.07.2017 5
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ МАТЧІ КОМАНДИ
1 Інгулець-2 "Інгулець-2" 1 6-1 3
2 Таврія-Сімферополь "Таврія-Сімферополь" 1 2-1 3
3 Реал Фарма "Реал Фарма" 1 2-1 3
4 Енергія "Енергія" 1 1-0 3
5 Дніпро-1 "Дніпро-1" 1 1-0 3
6 Мир "Мир" 1 0-0 1
7 Нікополь "Нікополь" 1 0-0 1
8 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 1 1-2 0
9 Дніпро "Дніпро" 1 1-2 0
10 Суднобудівник "Суднобудівник" 1 0-1 0
11 Металіст 1925 "Металіст 1925" 1 0-1 0
12 Металург "Металург" 1 1-6 0
1 Дніпро-1 "Дніпро-1" 2 9-0 6
2 Таврія-Сімферополь "Таврія-Сімферополь" 2 5-3 6
3 Енергія "Енергія" 2 3-2 4
4 Реал Фарма "Реал Фарма" 2 2-1 4
5 Мир "Мир" 2 2-1 4
6 Інгулець-2 "Інгулець-2" 2 8-4 3
7 Нікополь "Нікополь" 2 0-0 2
8 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 2 3-4 1
9 Дніпро "Дніпро" 2 3-4 1
10 Суднобудівник "Суднобудівник" 2 2-3 1
11 Металіст 1925 "Металіст 1925" 2 1-3 0
12 Металург "Металург" 2 1-14 0
1 Дніпро-1 "Дніпро-1" 3 13-0 9
2 Енергія "Енергія" 3 5-2 7
3 Мир "Мир" 3 4-1 7
4 Таврія-Сімферополь "Таврія-Сімферополь" 3 5-7 6
5 Інгулець-2 "Інгулець-2" 3 8-4 4
6 Дніпро "Дніпро" 3 7-6 4
7 Реал Фарма "Реал Фарма" 3 2-3 4
8 Металіст 1925 "Металіст 1925" 3 5-3 3
9 Суднобудівник "Суднобудівник" 3 2-3 2
10 Нікополь "Нікополь" 3 0-2 2
11 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 3 5-8 1
12 Металург "Металург" 3 1-18 0
1 Металіст 1925 "Металіст 1925" 18 49-14 44
2 Дніпро-1 "Дніпро-1" 18 43-9 41
3 Дніпро "Дніпро" 18 37-15 37
4 Енергія "Енергія" 18 34-19 35
5 Реал Фарма "Реал Фарма" 18 29-22 27
6 Мир "Мир" 18 19-14 27
7 Таврія-Сімферополь "Таврія-Сімферополь" 18 26-23 25
8 Нікополь "Нікополь" 18 14-22 21
9 Суднобудівник "Суднобудівник" 18 24-42 16
10 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 18 20-38 15
11 Інгулець-2 "Інгулець-2" 18 19-39 10
12 Металург "Металург" 18 8-65 6
1 Мир "Мир" 5 10-3 13
2 Дніпро-1 "Дніпро-1" 4 13-0 10
3 Енергія "Енергія" 5 8-5 10
4 Металіст 1925 "Металіст 1925" 5 13-4 9
5 Таврія-Сімферополь "Таврія-Сімферополь" 5 6-10 9
6 Дніпро "Дніпро" 5 9-6 8
7 Реал Фарма "Реал Фарма" 5 5-4 7
8 Нікополь "Нікополь" 5 4-3 6
9 Інгулець-2 "Інгулець-2" 5 9-7 5
10 Суднобудівник "Суднобудівник" 4 3-8 2
11 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 5 5-14 1
12 Металург "Металург" 5 1-22 0
1 Мир "Мир" 6 10-3 14
2 Енергія "Енергія" 6 11-7 13
3 Металіст 1925 "Металіст 1925" 6 16-6 12
4 Дніпро-1 "Дніпро-1" 5 13-2 10
5 Реал Фарма "Реал Фарма" 6 10-4 10
6 Таврія-Сімферополь "Таврія-Сімферополь" 6 6-10 10
7 Нікополь "Нікополь" 6 6-3 9
8 Дніпро "Дніпро" 6 11-9 8
9 Інгулець-2 "Інгулець-2" 6 9-12 5
10 Суднобудівник "Суднобудівник" 5 6-9 5
11 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 6 7-17 1
12 Металург "Металург" 6 2-25 0
1 Енергія "Енергія" 7 14-8 16
2 Металіст 1925 "Металіст 1925" 7 20-6 15
3 Мир "Мир" 7 10-3 15
4 Дніпро-1 "Дніпро-1" 6 17-3 13
5 Таврія-Сімферополь "Таврія-Сімферополь" 7 10-12 13
6 Дніпро "Дніпро" 7 16-9 11
7 Реал Фарма "Реал Фарма" 7 11-8 10
8 Нікополь "Нікополь" 7 6-7 9
9 Інгулець-2 "Інгулець-2" 7 10-15 5
10 Суднобудівник "Суднобудівник" 6 8-13 5
11 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 7 7-17 2
12 Металург "Металург" 7 2-30 0
1 Металіст 1925 "Металіст 1925" 8 22-7 18
2 Дніпро-1 "Дніпро-1" 7 18-3 16
3 Енергія "Енергія" 8 14-9 16
4 Мир "Мир" 8 11-5 15
5 Дніпро "Дніпро" 8 17-9 14
6 Таврія-Сімферополь "Таврія-Сімферополь" 8 10-13 13
7 Нікополь "Нікополь" 8 7-7 12
8 Реал Фарма "Реал Фарма" 8 12-10 10
9 Суднобудівник "Суднобудівник" 7 10-14 8
10 Інгулець-2 "Інгулець-2" 8 10-16 5
11 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 8 8-17 5
12 Металург "Металург" 8 2-31 0
1 Металіст 1925 "Металіст 1925" 9 26-8 21
2 Дніпро-1 "Дніпро-1" 8 21-3 19
3 Дніпро "Дніпро" 9 19-9 17
4 Енергія "Енергія" 9 15-13 16
5 Мир "Мир" 9 11-6 15
6 Таврія-Сімферополь "Таврія-Сімферополь" 9 11-14 14
7 Реал Фарма "Реал Фарма" 9 14-10 13
8 Нікополь "Нікополь" 9 8-8 13
9 Інгулець-2 "Інгулець-2" 9 11-16 8
10 Суднобудівник "Суднобудівник" 8 10-16 8
11 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 9 8-20 5
12 Металург "Металург" 9 2-33 0
1 Металіст 1925 "Металіст 1925" 10 32-10 24
2 Дніпро-1 "Дніпро-1" 9 26-3 22
3 Енергія "Енергія" 10 17-13 19
4 Дніпро "Дніпро" 10 19-9 18
5 Мир "Мир" 10 11-6 16
6 Таврія-Сімферополь "Таврія-Сімферополь" 10 11-14 15
7 Реал Фарма "Реал Фарма" 10 14-10 14
8 Нікополь "Нікополь" 10 10-10 14
9 Суднобудівник "Суднобудівник" 9 12-18 9
10 Інгулець-2 "Інгулець-2" 10 11-21 8
11 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 10 10-26 5
12 Металург "Металург" 10 2-35 0
1 Металіст 1925 "Металіст 1925" 11 34-11 27
2 Дніпро-1 "Дніпро-1" 10 26-4 22
3 Енергія "Енергія" 11 19-13 22
4 Дніпро "Дніпро" 11 21-9 21
5 Мир "Мир" 11 12-6 19
6 Реал Фарма "Реал Фарма" 11 20-11 17
7 Таврія-Сімферополь "Таврія-Сімферополь" 11 11-16 15
8 Нікополь "Нікополь" 11 10-12 14
9 Суднобудівник "Суднобудівник" 10 13-24 9
10 Інгулець-2 "Інгулець-2" 11 12-23 8
11 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 11 13-28 8
12 Металург "Металург" 11 4-38 0
1 Металіст 1925 "Металіст 1925" 12 35-12 28
2 Енергія "Енергія" 12 24-14 25
3 Дніпро "Дніпро" 12 24-10 24
4 Дніпро-1 "Дніпро-1" 11 27-5 23
5 Мир "Мир" 12 15-6 22
6 Реал Фарма "Реал Фарма" 12 21-14 17
7 Таврія-Сімферополь "Таврія-Сімферополь" 12 12-18 15
8 Нікополь "Нікополь" 12 10-15 14
9 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 12 15-29 11
10 Суднобудівник "Суднобудівник" 11 14-29 9
11 Інгулець-2 "Інгулець-2" 12 13-25 8
12 Металург "Металург" 12 6-39 3
1 Металіст 1925 "Металіст 1925" 13 35-12 29
2 Дніпро "Дніпро" 13 26-11 27
3 Дніпро-1 "Дніпро-1" 12 30-5 26
4 Енергія "Енергія" 13 25-16 25
5 Мир "Мир" 13 15-6 23
6 Реал Фарма "Реал Фарма" 13 22-14 20
7 Таврія-Сімферополь "Таврія-Сімферополь" 13 14-18 18
8 Нікополь "Нікополь" 13 10-16 14
9 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 13 19-30 14
10 Суднобудівник "Суднобудівник" 12 15-33 9
11 Інгулець-2 "Інгулець-2" 13 13-27 8
12 Металург "Металург" 13 6-42 3
1 Металіст 1925 "Металіст 1925" 14 40-12 32
2 Дніпро "Дніпро" 14 27-11 30
3 Дніпро-1 "Дніпро-1" 13 32-6 29
4 Енергія "Енергія" 14 25-17 25
5 Реал Фарма "Реал Фарма" 14 26-16 23
6 Мир "Мир" 14 17-10 23
7 Таврія-Сімферополь "Таврія-Сімферополь" 14 15-20 18
8 Нікополь "Нікополь" 14 11-16 17
9 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 14 19-31 14
10 Суднобудівник "Суднобудівник" 13 19-35 12
11 Інгулець-2 "Інгулець-2" 14 15-31 8
12 Металург "Металург" 14 6-47 3
1 Металіст 1925 "Металіст 1925" 15 43-14 35
2 Дніпро-1 "Дніпро-1" 14 35-6 32
3 Дніпро "Дніпро" 15 30-14 31
4 Енергія "Енергія" 15 27-17 28
5 Реал Фарма "Реал Фарма" 15 26-18 23
6 Мир "Мир" 15 17-12 23
7 Нікополь "Нікополь" 15 11-16 18
8 Таврія-Сімферополь "Таврія-Сімферополь" 15 17-23 18
9 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 15 19-31 15
10 Суднобудівник "Суднобудівник" 14 19-38 12
11 Інгулець-2 "Інгулець-2" 15 18-34 9
12 Металург "Металург" 15 8-47 6
1 Металіст 1925 "Металіст 1925" 16 44-14 38
2 Дніпро "Дніпро" 16 32-14 34
3 Дніпро-1 "Дніпро-1" 15 35-8 32
4 Енергія "Енергія" 16 28-18 29
5 Реал Фарма "Реал Фарма" 16 28-18 26
6 Мир "Мир" 16 18-13 24
7 Таврія-Сімферополь "Таврія-Сімферополь" 16 25-23 21
8 Нікополь "Нікополь" 16 13-16 21
9 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 16 19-33 15
10 Суднобудівник "Суднобудівник" 15 19-39 12
11 Інгулець-2 "Інгулець-2" 16 18-36 9
12 Металург "Металург" 16 8-55 6
1 Металіст 1925 "Металіст 1925" 17 45-14 41
2 Дніпро-1 "Дніпро-1" 16 37-9 35
3 Дніпро "Дніпро" 17 32-15 34
4 Енергія "Енергія" 17 32-19 32
5 Реал Фарма "Реал Фарма" 17 29-19 27
6 Мир "Мир" 17 18-14 24
7 Таврія-Сімферополь "Таврія-Сімферополь" 17 26-23 24
8 Нікополь "Нікополь" 17 14-18 21
9 Суднобудівник "Суднобудівник" 16 24-39 15
10 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 17 20-37 15
11 Інгулець-2 "Інгулець-2" 17 19-37 10
12 Металург "Металург" 17 8-60 6
1 Металіст 1925 "Металіст 1925" 18 49-14 44
2 Дніпро-1 "Дніпро-1" 18 43-9 41
3 Дніпро "Дніпро" 18 37-15 37
4 Енергія "Енергія" 18 34-19 35
5 Реал Фарма "Реал Фарма" 18 29-22 27
6 Мир "Мир" 18 19-14 27
7 Таврія-Сімферополь "Таврія-Сімферополь" 18 26-23 25
8 Нікополь "Нікополь" 18 14-22 21
9 Суднобудівник "Суднобудівник" 18 24-42 16
10 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 18 20-38 15
11 Інгулець-2 "Інгулець-2" 18 19-39 10
12 Металург "Металург" 18 8-65 6
1 Металіст 1925 "Металіст 1925" 19 54-14 47
2 Дніпро-1 "Дніпро-1" 19 45-9 44
3 Дніпро "Дніпро" 19 38-17 37
4 Енергія "Енергія" 19 34-21 35
5 Мир "Мир" 19 20-14 30
6 Таврія-Сімферополь "Таврія-Сімферополь" 19 28-24 28
7 Реал Фарма "Реал Фарма" 19 29-27 27
8 Нікополь "Нікополь" 19 18-22 24
9 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 19 20-38 16
10 Суднобудівник "Суднобудівник" 19 24-43 16
11 Інгулець-2 "Інгулець-2" 19 19-39 11
12 Металург "Металург" 19 8-69 6
1 Металіст 1925 "Металіст 1925" 20 56-15 50
2 Дніпро-1 "Дніпро-1" 20 48-9 47
3 Дніпро "Дніпро" 20 43-17 40
4 Енергія "Енергія" 20 35-23 35
5 Мир "Мир" 20 24-14 33
6 Таврія-Сімферополь "Таврія-Сімферополь" 20 29-25 29
7 Реал Фарма "Реал Фарма" 20 30-28 28
8 Нікополь "Нікополь" 20 19-23 25
9 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 20 20-41 16
10 Суднобудівник "Суднобудівник" 20 24-48 16
11 Інгулець-2 "Інгулець-2" 20 19-43 11
12 Металург "Металург" 20 9-70 7
1 Дніпро-1 "Дніпро-1" 21 51-9 50
2 Металіст 1925 "Металіст 1925" 21 56-16 50
3 Дніпро "Дніпро" 21 44-18 41
4 Енергія "Енергія" 21 46-23 38
5 Мир "Мир" 21 25-15 34
6 Таврія-Сімферополь "Таврія-Сімферополь" 21 32-26 32
7 Реал Фарма "Реал Фарма" 21 31-31 28
8 Нікополь "Нікополь" 21 21-23 28
9 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 21 21-41 19
10 Суднобудівник "Суднобудівник" 21 24-50 16
11 Інгулець-2 "Інгулець-2" 21 19-46 11
12 Металург "Металург" 21 9-81 7
1 Дніпро-1 "Дніпро-1" 22 55-10 53
2 Металіст 1925 "Металіст 1925" 22 56-16 51
3 Дніпро "Дніпро" 22 44-18 39
4 Енергія "Енергія" 22 48-25 39
5 Мир "Мир" 22 26-19 34
6 Таврія-Сімферополь "Таврія-Сімферополь" 22 34-28 33
7 Реал Фарма "Реал Фарма" 22 35-31 31
8 Нікополь "Нікополь" 22 21-23 29
9 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 22 24-41 22
10 Суднобудівник "Суднобудівник" 22 24-54 16
11 Інгулець-2 "Інгулець-2" 22 19-46 12
12 Металург "Металург" 22 9-84 7
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 1 Дніпро-1 Дніпро-1 1:0 Металіст 1925 Металіст 1925 15.07. 18:00
Тур 2 Мир Мир 2:1 Металіст 1925 Металіст 1925 22.07. 17:30
Тур 3 Металіст 1925 Металіст 1925 4:0 Металург Металург 29.07. 17:00
Тур 4 Таврія-Сімферополь Таврія-Сімферополь 0:3 Металіст 1925 Металіст 1925 05.08. 18:00
Тур 5 Металіст 1925 Металіст 1925 5:1 Суднобудівник Суднобудівник 09.08. 17:30
Тур 6 Дніпро Дніпро 2:3 Металіст 1925 Металіст 1925 13.08. 18:00
Тур 7 Металіст 1925 Металіст 1925 4:0 Нікополь Нікополь 19.08. 17:30
Тур 8 Реал Фарма Реал Фарма 1:2 Металіст 1925 Металіст 1925 25.08. 15:00
Тур 9 Металіст 1925 Металіст 1925 4:1 Енергія Енергія 30.08. 17:00
Тур 10 Миколаїв-2 Миколаїв-2 2:6 Металіст 1925 Металіст 1925 04.09. 17:00
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 11 Металіст 1925 Металіст 1925 2:1 Інгулець-2 Інгулець-2 10.09. 17:00
Тур 12 Металіст 1925 Металіст 1925 1:1 Дніпро-1 Дніпро-1 17.09. 17:00
Тур 13 Металіст 1925 Металіст 1925 0:0 Мир Мир 24.09. 17:00
Тур 14 Металург Металург 0:5 Металіст 1925 Металіст 1925 29.09. 12:00
Тур 15 Металіст 1925 Металіст 1925 3:2 Таврія-Сімферополь Таврія-Сімферополь 07.10. 15:00
Тур 16 Суднобудівник Суднобудівник 0:1 Металіст 1925 Металіст 1925 11.10. 14:00
Тур 17 Металіст 1925 Металіст 1925 1:0 Дніпро Дніпро 15.10. 15:00
Тур 18 Нікополь Нікополь 0:4 Металіст 1925 Металіст 1925 21.10. 15:00
Тур 19 Металіст 1925 Металіст 1925 5:0 Реал Фарма Реал Фарма 29.10. 14:00
Тур 20 Енергія Енергія 1:2 Металіст 1925 Металіст 1925 05.11. 14:00
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 21 Металіст 1925 Металіст 1925 0:1 Миколаїв-2 Миколаїв-2 12.11. 16:00
Тур 22 Інгулець-2 Інгулець-2 0:0 Металіст 1925 Металіст 1925 17.11. 13:00
Тур 23 Металіст 1925 Металіст 1925 -:- Інгулець-2 Інгулець-2 31.03.
Тур 24 Дніпро-1 Дніпро-1 -:- Металіст 1925 Металіст 1925 06.04.
Тур 25 Металіст 1925 Металіст 1925 -:- Металург Металург 14.04.
Тур 26 Металіст 1925 Металіст 1925 -:- Дніпро Дніпро 21.04.
Тур 27 Енергія Енергія -:- Металіст 1925 Металіст 1925 28.04.
Тур 28 Металіст 1925 Металіст 1925 -:- Мир Мир 02.05.
Тур 29 Таврія-Сімферополь Таврія-Сімферополь -:- Металіст 1925 Металіст 1925 06.05.
Тур 30 Металіст 1925 Металіст 1925 -:- Реал Фарма Реал Фарма 12.05.
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 31 Нікополь Нікополь -:- Металіст 1925 Металіст 1925 19.05.
Тур 32 Металіст 1925 Металіст 1925 -:- Миколаїв-2 Миколаїв-2 27.05.
Тур 33 Суднобудівник Суднобудівник -:- Металіст 1925 Металіст 1925 02.06.
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору