«Металіст 1925» Харків

Металіст 1925

перша ліга
2016 Рік заснування
057 76 1925 6
Кольори клубу
президент: Генеральний директор - Лінке Володимир Іванович
адреса: 61001, м. Харків, вул. Плеханівська, 65, стадіон "Металіст" (станція метро "Спортивна")
Фото команди

"Металіст 1925" - футбольний клуб, створений на базі ТОВ "Авангард" Харків" (зараз - ТОВ "ФК "Металіст 1925" Харків"). Засновниками "Металісту 1925" є юридичні та фізичні особи.

 

Свій перший матч в історії "Металіст 1925" зіграв 21-го серпня 2016-го року проти третьої команди "Інгульця". Результат того поєдинку - 2:1 на користь харків’ян (точні удари а активі Владислава Краєва та Сергія Давидова). Першу ж домашню гру "жовто-сині" провели 28-го серпня проти МФК "Житомир", результатом неї стала нульова нічия.

Той поєдинок зібрав рекордну кількість вболівальників для чемпіонату ААФУ - 6 652 глядача. Свій же власний рекорд команда оновила вже навесні, коли за харківським дербі проти "Соллі Плюс" спостерігало майже 10 000 вболівальників.

Досягнення клубу:

Віце-чемпіон України серед аматорських команд - 2016/2017 рр.

Зимовий чемпіон Харківської області - 2017 р.

Зимовий чемпіон Харкова (молодіжна команда) - 2017 р.

Прес-служба: +38 (095) 301-69-20, +38 (093) 500-18-90

Селекційний відділ: ‎‎+38 (098) 026-62-82, +38 (063) 521-69-00

 

ТРЕНЕР

Тренер
Головний тренер
ДЕМЧЕНКО АНДРІЙ

Народився 20 серпня 1976 року

Коли призначили на посаду: червень 2019

Ігрова кар'єра: ЦСКА (Москва, Росія), "Аякс" (Амстердам, Нідерланди), "Металург" (Запоріжжя), "Іллічівець" (Маріуполь), "Оболонь" (Київ), "Дачія" (Кишинів, Молдова) та "Геліос" (Харків). У складі "Аяксу" у 1995-му р. став володарем Суперкубку УЄФА та Міжконтинентального Кубку.

Тренерська кар'єра: "Імекс" (Запоріжжя), "Металург" (Запоріжжя), "Обод" (Ташкент, Узбекистан), "Верес" (Рівне), ФК "Львів" та "Металіст 1925" (Харків).

СТАДІОН

Основний стадіон
Основний
ОСК "Металіст"
40 003 глядачів
Харків, Плеханівська, 65
Резервний стадіон
Резервний
Сонячний
4 924 глядачів
с. Пятихатки, Бєлгородське шосе
СКЛАД КОМАНДИ Дата народження Громадянство Амплуа Дата заявки Номер
Арсен Бєліменко
Бєліменко
Арсен
Ахмедович
27.10.2000 українець воротар 14.08.2019 12
Євгеній Білокінь
Білокінь
Євгеній
Юрійович
16.06.1998 українець півзахисник 01.08.2019 29
Сергій Давидов
Давидов
Сергій
Вікторович
16.12.1984 українець нападник 24.07.2019 9
Олександр Демченко
Демченко
Олександр
Вікторович
13.02.1996 українець півзахисник 24.07.2019 21
Ярослав Дехтяренко
Дехтяренко
Ярослав
Максимович
05.04.1998 українець півзахисник 24.07.2019 14
Владислав Дмитренко
Дмитренко
Владислав
Миколайович
24.05.2000 українець нападник 09.08.2019 22
Денис Дьяков
Дьяков
Денис
Вікторович
27.02.1997 українець воротар 24.07.2019 81
Максим Єрмоленко
Єрмоленко
Максим
Андрійович
14.05.1998 українець нападник 24.07.2019 7
Кирило Єрмошенко
Єрмошенко
Кирило
Сергійович
05.08.1998 українець нападник 24.07.2019 17
Олександр Жданов
Жданов
Олександр
Миколайович
27.05.1984 українець захисник 24.07.2019 44
Вадим Жук
Жук
Вадим
Вадимович
15.04.1991 українець захисник 24.07.2019 3
Іван Коваленко
Коваленко
Іван
Олександрович
10.03.1999 українець захисник 24.07.2019 4
Віталій Кольцов
Кольцов
Віталій
Валерійович
20.03.1994 українець півзахисник 26.07.2019 8
Владислав Кравченко
Кравченко
Владислав
Ігорович
23.02.1993 українець захисник 24.07.2019 5
Олександр Осман
Осман
Олександр
Вікторович
18.04.1996 українець захисник 24.07.2019 27
Дмитро Поспєлов
Поспєлов
Дмитро
Олексійович
19.10.1991 українець захисник 24.07.2019 60
Євген Проданов
Проданов
Євген
Євгенович
24.01.1998 українець нападник 24.07.2019 70
Сергій Романов
Романов
Сергій
Сергійович
21.07.1997 українець півзахисник 24.07.2019 20
Антон Савін
Савін
Антон
Васильович
07.02.1990 українець нападник 24.07.2019 77
Денис Сидоренко
Сидоренко
Денис
Борисович
18.04.1989 українець воротар 24.07.2019 1
Михайло Стороженко
Стороженко
Михайло
Олексійович
24.11.1997 українець нападник 24.07.2019 11
Максим Цвіренко
Цвіренко
Максим
Ігорович
06.12.1998 українець захисник 24.07.2019 24
Михайло Шершень
Шершень
Михайло
Сергійович
27.04.1995 українець захисник 24.07.2019 23
Ярослав Ямполь
Ямполь
Ярослав
Геннадійович
21.04.1990 українець півзахисник 24.07.2019 10
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ МАТЧІ КОМАНДИ
1 Прикарпаття "Прикарпаття" 1 3-0 3
2 Чорноморець "Чорноморець" 1 3-1 3
3 Миколаїв "Миколаїв" 1 3-1 3
4 Авангард "Авангард" 1 3-2 3
5 Рух "Рух" 1 1-0 3
6 Металіст 1925 "Металіст 1925" 1 1-0 3
7 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 1 3-3 1
8 Металург "Металург" 1 3-3 1
9 Кремінь "Кремінь" 1 2-2 1
10 Агробізнес "Агробізнес" 1 2-2 1
11 Волинь "Волинь" 1 2-3 0
12 Інгулець "Інгулець" 1 0-1 0
13 Балкани "Балкани" 1 0-1 0
14 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 1 1-3 0
15 Черкащина "Черкащина" 1 1-3 0
16 Минай "Минай" 1 0-3 0
1 Чорноморець "Чорноморець" 2 6-2 6
2 Прикарпаття "Прикарпаття" 2 5-2 4
3 Миколаїв "Миколаїв" 2 4-2 4
4 Авангард "Авангард" 2 5-4 4
5 Кремінь "Кремінь" 2 3-2 4
6 Рух "Рух" 2 2-1 4
7 Металіст 1925 "Металіст 1925" 2 1-0 4
8 Інгулець "Інгулець" 2 2-1 3
9 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 2 5-5 2
10 Волинь "Волинь" 2 3-4 1
11 Металург "Металург" 2 3-4 1
12 Балкани "Балкани" 2 0-1 1
13 Черкащина "Черкащина" 2 3-5 1
14 Агробізнес "Агробізнес" 2 2-4 1
15 Минай "Минай" 2 1-4 1
16 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 2 2-6 0
1 Авангард "Авангард" 3 8-5 7
2 Чорноморець "Чорноморець" 3 6-3 6
3 Інгулець "Інгулець" 3 4-1 6
4 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 3 6-5 5
5 Кремінь "Кремінь" 3 5-4 5
6 Рух "Рух" 3 3-2 5
7 Металіст 1925 "Металіст 1925" 3 2-1 5
8 Прикарпаття "Прикарпаття" 3 7-5 4
9 Агробізнес "Агробізнес" 3 5-4 4
10 Волинь "Волинь" 3 6-6 4
11 Миколаїв "Миколаїв" 3 5-5 4
12 Минай "Минай" 3 2-4 4
13 Черкащина "Черкащина" 3 5-7 2
14 Металург "Металург" 3 3-6 1
15 Балкани "Балкани" 3 0-4 1
16 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 3 2-7 0
1 Авангард "Авангард" 4 9-5 10
2 Інгулець "Інгулець" 4 5-1 9
3 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 4 10-8 8
4 Рух "Рух" 4 5-3 8
5 Агробізнес "Агробізнес" 4 6-4 7
6 Миколаїв "Миколаїв" 4 8-7 7
7 Чорноморець "Чорноморець" 4 6-4 6
8 Кремінь "Кремінь" 4 6-6 5
9 Металіст 1925 "Металіст 1925" 4 2-2 5
10 Прикарпаття "Прикарпаття" 4 8-7 4
11 Балкани "Балкани" 4 4-4 4
12 Волинь "Волинь" 4 8-9 4
13 Минай "Минай" 4 5-8 4
14 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 4 4-8 3
15 Черкащина "Черкащина" 4 5-8 2
16 Металург "Металург" 4 3-10 1
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 1 Металіст 1925 Металіст 1925 1:0 Інгулець Інгулець 27.07. 19:00
Тур 2 Балкани Балкани 0:0 Металіст 1925 Металіст 1925 03.08. 15:30
Тур 3 Металіст 1925 Металіст 1925 1:1 Рух Рух 10.08. 18:00
Тур 4 Металіст 1925 Металіст 1925 0:1 Агробізнес Агробізнес 16.08. 19:00
Тур 5 Металург Металург -:- Металіст 1925 Металіст 1925 23.08.
Тур 6 Металіст 1925 Металіст 1925 -:- Черкащина Черкащина 31.08.
Тур 7 Гірник-Спорт Гірник-Спорт -:- Металіст 1925 Металіст 1925 04.09.
Тур 8 Металіст 1925 Металіст 1925 -:- Минай Минай 08.09.
Тур 9 Авангард Авангард -:- Металіст 1925 Металіст 1925 14.09.
Тур 10 Металіст 1925 Металіст 1925 -:- Волинь Волинь 21.09.
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 11 Прикарпаття Прикарпаття -:- Металіст 1925 Металіст 1925 28.09.
Тур 12 Металіст 1925 Металіст 1925 -:- Миколаїв Миколаїв 05.10.
Тур 13 Чорноморець Чорноморець -:- Металіст 1925 Металіст 1925 12.10.
Тур 14 Металіст 1925 Металіст 1925 -:- Оболонь Бровар Оболонь Бровар 19.10.
Тур 15 Кремінь Кремінь -:- Металіст 1925 Металіст 1925 26.10.
Тур 16 Інгулець Інгулець -:- Металіст 1925 Металіст 1925 02.11.
Тур 17 Металіст 1925 Металіст 1925 -:- Балкани Балкани 09.11.
Тур 18 Рух Рух -:- Металіст 1925 Металіст 1925 16.11.
Тур 19 Агробізнес Агробізнес -:- Металіст 1925 Металіст 1925 23.11.
Тур 20 Металіст 1925 Металіст 1925 -:- Металург Металург 22.03.
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 21 Черкащина Черкащина -:- Металіст 1925 Металіст 1925 28.03.
Тур 22 Металіст 1925 Металіст 1925 -:- Гірник-Спорт Гірник-Спорт 04.04.
Тур 23 Минай Минай -:- Металіст 1925 Металіст 1925 12.04.
Тур 24 Металіст 1925 Металіст 1925 -:- Авангард Авангард 17.04.
Тур 25 Волинь Волинь -:- Металіст 1925 Металіст 1925 25.04.
Тур 26 Металіст 1925 Металіст 1925 -:- Прикарпаття Прикарпаття 02.05.
Тур 27 Миколаїв Миколаїв -:- Металіст 1925 Металіст 1925 06.05.
Тур 28 Металіст 1925 Металіст 1925 -:- Чорноморець Чорноморець 10.05.
Тур 29 Оболонь Бровар Оболонь Бровар -:- Металіст 1925 Металіст 1925 16.05.
Тур 30 Металіст 1925 Металіст 1925 -:- Кремінь Кремінь 23.05.
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору