«Прикарпаття» Івано-Франківськ

Прикарпаття

перша ліга
1998 Рік заснування
(0342) 75-04-47
Кольори клубу
президент: Ольшанецький В. М.
адреса: 76000, м. Івано-Франківськ, вул. Б. Хмельницього, 59А
Фото команди

Професіональний футбольний клуб «Прикарпаття» (м. Івано-Франківськ) було відроджено в 2016 році.

Базою для відродження професіонального футболу в області стала команда «Тепловик», яка була створена на базі Івано-Франківського державного міського підприємства "Івано-Франківськтеплокомуненерго" у 1998 році.

Така співпраця клубу стала предметом розмови нової влади Івано-Франківщини щодо розвитку професійного футболу і міський голова Руслан Марцінків ініціював проект по відродженню професійної команди на Прикарпатті. Його підтримали голова обласної Ради Олександр Сич та голова облдержадміністрації Олег Гончарук.

Саме це спільне рішення нової влади Прикарпаття стало днем відродження професійної команди на теренах нашого краю.

Клубна футбольна команда «Тепловик» була учасником чемпіонату України з футболу серед аматорських команд сезону 2016 року. А в сезоні 2016/17 років дебютувада в Чемпіонаті України серед команд Другої Ліги. Взимку 2017 року команда перейменована на «Тепловик Прикарпаття», а з сезону 2017/18 років виступатиме під такою рідною вболівальникам з Івано-Франківщини назвою «Прикарпаття»

Домашні матчі команда проводить на МЦС «Рух» в м. Івано-Франківську, який вміщує 6200 індивідуальних пластикових сидінь.

Команду очолює знаний прикарпатський тренер та гравець Володимир Ковалюк, якому допомагають у роботі також відомі у минулому футболісти - Зеновій Василів, Ігор Гогіль та Олег Рипан. Організовує роботу нового професіонального клубу також відомий у футбольних колах тандем - президент Василь Ольшанецький та спортивний директор Микола Татарин. Адміністратор команди – Олександр Бурлака, лікар – Богдан Левицький, масажист – Олексій Харченко. Прес-службу клубу очолює Олександр Дем’янчук.

В сезоні 2016/17 років «Прикарпаття» зайняло 10 місце в Чемпіонаті України серед команд Другої Ліги, набравши 46 очок у 32 матчах (14 перемог, 4 нічиї та 14 поразок, різниця м’ячів 51-35). Найкращим бомбардиром та гравцем чемпіонату став форвард івано-франківської команди Ігор Худобяк, який 24 рази відзначився у воротах суперників. Капітан команди Володимир Боришкевич став одним з кращих асистентів змагань, записавши до свого активу 10 результативних передач. Прес-служба клубу за підсумка сезону отримала нагороду «Прогрес року».

ТРЕНЕР

Тренер
Головний тренер
КОВАЛЮК ВОЛОДИМИР ВАСИЛЬОВИЧ

Народився 03 березня 1972 року

Коли призначили на посаду: червень 2016 року.

Ковалюк – справжня легенда прикарпатського футболу, виступав на позиціях захисника й півзахисника у «Динамо», «Шахтарі», «Дніпрі», «Карпатах» і низці інших клубів.

Був останнім тренером «Прикарпаття», яке кілька років тому знялося з другої ліги, став першим, хто очолив команду після відродження.

СТАДІОН

Основний стадіон
Основний
МЦС «Рух»
6 500 глядачів
76000, м. Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 128
СКЛАД КОМАНДИ Дата народження Громадянство Амплуа Дата заявки Номер
Роман Барчук
Барчук
Роман
Богданович
30.01.1990 українець нападник 19.07.2019 90
Тарас Бойко
Бойко
Тарас
Віталійович
07.02.1995 українець півзахисник 19.07.2019 33
Роман Борисевич
Борисевич
Роман
Володимирович
20.06.1993 українець півзахисник 19.07.2019 31
Володимир Боришкевич
Боришкевич
Володимир
Іванович
21.05.1987 українець півзахисник 19.07.2019 8
Роман Бочкур
Бочкур
Роман
Романович
27.08.1987 українець захисник 19.07.2019 27
Остап Вульчин
Вульчин
Остап
Володимирович
23.09.1992 українець воротар 19.07.2019 26
Василь Геник
Геник
Василь
Миколайович
15.07.1998 українець захисник 19.07.2019 34
Віктор Данищук
Данищук
Віктор
Юрійович
12.08.1983 українець захисник 19.07.2019 12
Василь Дербах
Дербах
Василь
Васильович
27.09.1996 українець півзахисник 19.07.2019 6
Роман Дитко
Дитко
Роман
Андрійович
21.08.1996 українець півзахисник 19.07.2019 96
Петро Ковальчук
Ковальчук
Петро
Ярославович
28.05.1984 українець захисник 19.07.2019 2
Ярослав Конкольняк
Конкольняк
Ярослав
Михайлович
03.03.1991 українець захисник 19.07.2019 20
Роман Кузьмин
Кузьмин
Роман
Васильович
19.06.1996 українець півзахисник 19.07.2019 7
Андрій Новак
Новак
Андрій
Юрійович
06.12.1988 українець воротар 19.07.2019 54
Богдан Оринчак
Оринчак
Богдан
Миколайович
10.09.1993 українець півзахисник 19.07.2019 11
Іван Пастух
Пастух
Іван
Русланович
18.03.1998 українець захисник 19.07.2019 4
Іван Піцан
Піцан
Іван
Ігорович
19.01.1990 українець воротар 19.07.2019 24
Володимир Радульський
Радульський
Володимир
Тарасович
02.07.1998 українець захисник 19.07.2019 37
Владислав Семотюк
Семотюк
Владислав
Миколайович
14.11.2000 українець півзахисник 19.07.2019 17
Олександр Солдатенко
Солдатенко
Олександр
Євгенович
10.06.1996 українець півзахисник 19.07.2019 15
Василь Стеф'юк
Стеф'юк
Василь
Васильович
12.10.1999 українець воротар 19.07.2019 1
Василь Француз
Француз
Василь
Павлович
12.01.1996 українець захисник 19.07.2019 3
Андрій Хома
Хома
Андрій
Володимирович
23.09.2001 українець нападник 19.07.2019 10
Ігор Худобяк
Худобяк
Ігор
Орестович
05.04.1987 українець нападник 19.07.2019 9
Василь Цюцюра
Цюцюра
Василь
Ігорович
26.02.1994 українець нападник 19.07.2019 14
Юрій Шпирка
Шпирка
Юрій
Богданович
22.04.1998 українець півзахисник 22.08.2019 99
Віктор Яневич
Яневич
Віктор
Васильович
16.01.1985 українець захисник 19.07.2019 5
Орест Януш
Януш
Орест
Миколайович
15.07.1988 українець півзахисник 19.07.2019 22
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ МАТЧІ КОМАНДИ
1 Прикарпаття "Прикарпаття" 1 3-0 3
2 Чорноморець "Чорноморець" 1 3-1 3
3 Миколаїв "Миколаїв" 1 3-1 3
4 Авангард "Авангард" 1 3-2 3
5 Рух "Рух" 1 1-0 3
6 Металіст 1925 "Металіст 1925" 1 1-0 3
7 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 1 3-3 1
8 Металург "Металург" 1 3-3 1
9 Кремінь "Кремінь" 1 2-2 1
10 Агробізнес "Агробізнес" 1 2-2 1
11 Волинь "Волинь" 1 2-3 0
12 Інгулець "Інгулець" 1 0-1 0
13 Балкани "Балкани" 1 0-1 0
14 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 1 1-3 0
15 Черкащина "Черкащина" 1 1-3 0
16 Минай "Минай" 1 0-3 0
1 Прикарпаття "Прикарпаття" 2 6-0 6
2 Чорноморець "Чорноморець" 2 6-2 6
3 Миколаїв "Миколаїв" 2 4-2 4
4 Кремінь "Кремінь" 2 3-2 4
5 Рух "Рух" 2 2-1 4
6 Металіст 1925 "Металіст 1925" 2 1-0 4
7 Інгулець "Інгулець" 2 2-1 3
8 Авангард "Авангард" 2 3-5 3
9 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 2 5-5 2
10 Волинь "Волинь" 2 3-4 1
11 Металург "Металург" 2 3-4 1
12 Балкани "Балкани" 2 0-1 1
13 Черкащина "Черкащина" 2 3-5 1
14 Агробізнес "Агробізнес" 2 2-4 1
15 Минай "Минай" 2 1-4 1
16 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 2 2-6 0
1 Прикарпаття "Прикарпаття" 3 8-3 6
2 Чорноморець "Чорноморець" 3 6-3 6
3 Інгулець "Інгулець" 3 4-1 6
4 Авангард "Авангард" 3 6-6 6
5 Рух "Рух" 3 3-2 5
6 Металіст 1925 "Металіст 1925" 3 2-1 5
7 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 3 6-5 5
8 Кремінь "Кремінь" 3 5-4 5
9 Миколаїв "Миколаїв" 3 5-5 4
10 Минай "Минай" 3 2-4 4
11 Агробізнес "Агробізнес" 3 5-4 4
12 Волинь "Волинь" 3 6-6 4
13 Черкащина "Черкащина" 3 5-7 2
14 Металург "Металург" 3 3-6 1
15 Балкани "Балкани" 3 0-4 1
16 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 3 2-7 0
1 Інгулець "Інгулець" 4 5-1 9
2 Авангард "Авангард" 4 7-6 9
3 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 4 10-8 8
4 Рух "Рух" 4 5-3 8
5 Агробізнес "Агробізнес" 4 6-4 7
6 Миколаїв "Миколаїв" 4 8-7 7
7 Прикарпаття "Прикарпаття" 4 9-5 6
8 Чорноморець "Чорноморець" 4 6-4 6
9 Кремінь "Кремінь" 4 6-6 5
10 Металіст 1925 "Металіст 1925" 4 2-2 5
11 Балкани "Балкани" 4 4-4 4
12 Волинь "Волинь" 4 8-9 4
13 Минай "Минай" 4 5-8 4
14 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 4 4-8 3
15 Черкащина "Черкащина" 4 5-8 2
16 Металург "Металург" 4 3-10 1
1 Інгулець "Інгулець" 5 6-2 10
2 Авангард "Авангард" 5 8-7 10
3 Агробізнес "Агробізнес" 5 7-4 10
4 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 5 11-9 9
5 Металіст 1925 "Металіст 1925" 5 6-3 8
6 Рух "Рух" 5 5-4 8
7 Миколаїв "Миколаїв" 5 9-8 8
8 Прикарпаття "Прикарпаття" 5 10-6 7
9 Волинь "Волинь" 5 11-11 7
10 Минай "Минай" 5 8-9 7
11 Чорноморець "Чорноморець" 5 8-7 6
12 Черкащина "Черкащина" 5 8-8 5
13 Кремінь "Кремінь" 5 7-9 5
14 Балкани "Балкани" 5 4-7 4
15 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 5 5-9 4
16 Металург "Металург" 5 4-14 1
1 Агробізнес "Агробізнес" 6 9-4 13
2 Металіст 1925 "Металіст 1925" 6 9-3 11
3 Рух "Рух" 6 9-5 11
4 Авангард "Авангард" 6 9-8 11
5 Інгулець "Інгулець" 6 7-3 11
6 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 6 11-9 10
7 Чорноморець "Чорноморець" 6 11-9 9
8 Миколаїв "Миколаїв" 6 10-12 8
9 Минай "Минай" 6 9-10 8
10 Волинь "Волинь" 6 11-11 8
11 Прикарпаття "Прикарпаття" 6 12-9 7
12 Кремінь "Кремінь" 6 8-10 6
13 Черкащина "Черкащина" 6 8-11 5
14 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 6 5-9 5
15 Балкани "Балкани" 6 4-7 5
16 Металург "Металург" 6 4-16 1
1 Агробізнес "Агробізнес" 7 11-5 16
2 Металіст 1925 "Металіст 1925" 7 11-4 14
3 Рух "Рух" 7 10-5 14
4 Авангард "Авангард" 7 11-9 14
5 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 7 13-9 13
6 Інгулець "Інгулець" 7 8-5 11
7 Минай "Минай" 7 11-11 11
8 Волинь "Волинь" 7 14-11 11
9 Чорноморець "Чорноморець" 7 11-9 10
10 Миколаїв "Миколаїв" 7 10-12 9
11 Прикарпаття "Прикарпаття" 7 12-11 7
12 Кремінь "Кремінь" 7 8-13 6
13 Черкащина "Черкащина" 7 9-13 5
14 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 7 6-11 5
15 Балкани "Балкани" 7 5-9 5
16 Металург "Металург" 7 4-17 1
1 Агробізнес "Агробізнес" 8 15-5 19
2 Рух "Рух" 8 12-5 17
3 Авангард "Авангард" 8 13-9 17
4 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 8 15-9 16
5 Минай "Минай" 8 14-13 14
6 Металіст 1925 "Металіст 1925" 8 13-7 14
7 Волинь "Волинь" 8 14-11 12
8 Інгулець "Інгулець" 8 8-5 12
9 Чорноморець "Чорноморець" 8 11-11 10
10 Прикарпаття "Прикарпаття" 8 16-14 10
11 Миколаїв "Миколаїв" 8 10-14 9
12 Кремінь "Кремінь" 8 11-17 6
13 Черкащина "Черкащина" 8 9-16 5
14 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 8 6-15 5
15 Балкани "Балкани" 8 5-11 5
16 Металург "Металург" 8 7-17 4
1 Рух "Рух" 9 18-6 20
2 Агробізнес "Агробізнес" 9 16-7 19
3 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 9 16-9 19
4 Минай "Минай" 9 16-14 17
5 Металіст 1925 "Металіст 1925" 9 14-7 17
6 Авангард "Авангард" 9 13-10 17
7 Інгулець "Інгулець" 9 9-5 15
8 Волинь "Волинь" 9 16-13 13
9 Миколаїв "Миколаїв" 9 16-16 12
10 Чорноморець "Чорноморець" 9 11-12 10
11 Прикарпаття "Прикарпаття" 9 16-15 10
12 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 9 7-15 8
13 Балкани "Балкани" 9 7-13 6
14 Кремінь "Кремінь" 9 13-23 6
15 Черкащина "Черкащина" 9 10-22 5
16 Металург "Металург" 9 7-18 4
1 Агробізнес "Агробізнес" 10 18-8 22
2 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 10 17-9 22
3 Минай "Минай" 10 18-14 20
4 Рух "Рух" 10 18-7 20
5 Металіст 1925 "Металіст 1925" 10 16-7 20
6 Інгулець "Інгулець" 10 12-7 18
7 Авангард "Авангард" 10 14-12 17
8 Волинь "Волинь" 10 16-15 13
9 Чорноморець "Чорноморець" 10 15-14 13
10 Миколаїв "Миколаїв" 10 18-19 12
11 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 10 9-16 11
12 Прикарпаття "Прикарпаття" 10 16-17 10
13 Балкани "Балкани" 10 9-13 9
14 Кремінь "Кремінь" 10 15-27 6
15 Черкащина "Черкащина" 10 11-24 5
16 Металург "Металург" 10 7-20 4
1 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 11 18-9 25
2 Минай "Минай" 11 21-15 23
3 Металіст 1925 "Металіст 1925" 11 19-9 23
4 Агробізнес "Агробізнес" 11 19-10 22
5 Інгулець "Інгулець" 11 15-7 21
6 Рух "Рух" 10 18-7 20
7 Авангард "Авангард" 11 15-12 20
8 Волинь "Волинь" 11 18-16 16
9 Чорноморець "Чорноморець" 11 15-17 13
10 Балкани "Балкани" 11 11-14 12
11 Миколаїв "Миколаїв" 11 19-21 12
12 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 10 9-16 11
13 Прикарпаття "Прикарпаття" 11 18-20 10
14 Кремінь "Кремінь" 11 15-28 6
15 Черкащина "Черкащина" 11 12-27 5
16 Металург "Металург" 11 7-21 4
1 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 12 18-11 25
2 Металіст 1925 "Металіст 1925" 12 19-9 24
3 Інгулець "Інгулець" 12 17-7 24
4 Рух "Рух" 11 19-7 23
5 Минай "Минай" 12 21-16 23
6 Авангард "Авангард" 12 17-13 23
7 Агробізнес "Агробізнес" 12 20-12 22
8 Волинь "Волинь" 12 21-17 19
9 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 11 10-16 14
10 Чорноморець "Чорноморець" 11 15-17 13
11 Миколаїв "Миколаїв" 12 19-21 13
12 Прикарпаття "Прикарпаття" 12 20-21 13
13 Балкани "Балкани" 11 11-14 12
14 Кремінь "Кремінь" 12 15-29 6
15 Черкащина "Черкащина" 12 13-29 5
16 Металург "Металург" 12 8-24 4
1 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 13 21-11 28
2 Інгулець "Інгулець" 13 20-7 27
3 Агробізнес "Агробізнес" 13 22-12 25
4 Металіст 1925 "Металіст 1925" 13 19-9 25
5 Рух "Рух" 12 20-8 24
6 Минай "Минай" 13 22-17 24
7 Авангард "Авангард" 13 18-14 24
8 Волинь "Волинь" 13 24-17 22
9 Прикарпаття "Прикарпаття" 13 22-22 16
10 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 12 11-17 15
11 Чорноморець "Чорноморець" 12 15-17 14
12 Миколаїв "Миколаїв" 13 19-23 13
13 Балкани "Балкани" 12 11-17 12
14 Кремінь "Кремінь" 13 15-32 6
15 Черкащина "Черкащина" 13 13-32 5
16 Металург "Металург" 13 9-26 4
1 Агробізнес "Агробізнес" 14 24-12 28
2 Металіст 1925 "Металіст 1925" 14 21-10 28
3 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 14 22-13 28
4 Рух "Рух" 13 21-8 27
5 Минай "Минай" 14 24-17 27
6 Інгулець "Інгулець" 14 20-8 27
7 Волинь "Волинь" 14 28-19 25
8 Авангард "Авангард" 14 18-16 24
9 Прикарпаття "Прикарпаття" 14 22-22 17
10 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 13 13-21 15
11 Миколаїв "Миколаїв" 14 20-24 14
12 Чорноморець "Чорноморець" 13 15-19 14
13 Балкани "Балкани" 13 12-18 13
14 Кремінь "Кремінь" 14 16-33 7
15 Черкащина "Черкащина" 14 13-32 6
16 Металург "Металург" 14 10-27 5
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 1 Минай Минай 0:3 Прикарпаття Прикарпаття 27.07. 18:00
Тур 2 Прикарпаття Прикарпаття 2:2 Авангард Авангард 02.08. 18:30
Тур 3 Волинь Волинь 3:2 Прикарпаття Прикарпаття 10.08. 19:00
Тур 4 Рух Рух 2:1 Прикарпаття Прикарпаття 17.08. 18:00
Тур 5 Прикарпаття Прикарпаття 1:1 Миколаїв Миколаїв 23.08. 18:30
Тур 6 Чорноморець Чорноморець 3:2 Прикарпаття Прикарпаття 30.08. 18:00
Тур 7 Прикарпаття Прикарпаття 0:2 Оболонь Бровар Оболонь Бровар 04.09. 18:30
Тур 8 Кремінь Кремінь 3:4 Прикарпаття Прикарпаття 08.09. 17:00
Тур 9 Прикарпаття Прикарпаття 0:1 Інгулець Інгулець 14.09. 17:00
Тур 10 Балкани Балкани 2:0 Прикарпаття Прикарпаття 21.09. 16:30
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 11 Прикарпаття Прикарпаття 2:3 Металіст 1925 Металіст 1925 27.09. 18:00
Тур 12 Агробізнес Агробізнес 1:2 Прикарпаття Прикарпаття 05.10. 15:00
Тур 13 Прикарпаття Прикарпаття 2:1 Металург Металург 11.10. 18:00
Тур 14 Черкащина Черкащина 0:0 Прикарпаття Прикарпаття 19.10. 15:00
Тур 15 Прикарпаття Прикарпаття -:- Гірник-Спорт Гірник-Спорт 26.10.
Тур 16 Прикарпаття Прикарпаття -:- Минай Минай 02.11.
Тур 17 Авангард Авангард -:- Прикарпаття Прикарпаття 09.11.
Тур 18 Прикарпаття Прикарпаття -:- Волинь Волинь 16.11.
Тур 19 Прикарпаття Прикарпаття -:- Рух Рух 23.11.
Тур 20 Миколаїв Миколаїв -:- Прикарпаття Прикарпаття 22.03.
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 21 Прикарпаття Прикарпаття -:- Чорноморець Чорноморець 28.03.
Тур 22 Оболонь Бровар Оболонь Бровар -:- Прикарпаття Прикарпаття 04.04.
Тур 23 Прикарпаття Прикарпаття -:- Кремінь Кремінь 12.04.
Тур 24 Інгулець Інгулець -:- Прикарпаття Прикарпаття 17.04.
Тур 25 Прикарпаття Прикарпаття -:- Балкани Балкани 25.04.
Тур 26 Металіст 1925 Металіст 1925 -:- Прикарпаття Прикарпаття 02.05.
Тур 27 Прикарпаття Прикарпаття -:- Агробізнес Агробізнес 06.05.
Тур 28 Металург Металург -:- Прикарпаття Прикарпаття 10.05.
Тур 29 Прикарпаття Прикарпаття -:- Черкащина Черкащина 16.05.
Тур 30 Гірник-Спорт Гірник-Спорт -:- Прикарпаття Прикарпаття 23.05.
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору