«Прикарпаття» Івано-Франківськ

Прикарпаття

перша ліга
1998 Рік заснування
(0342) 75-04-47
Кольори клубу
президент: Ольшанецький В. М.
адреса: 76000, м. Івано-Франківськ, вул. Б. Хмельницього, 59А
Фото команди

Професіональний футбольний клуб «Прикарпаття» (м. Івано-Франківськ) було відроджено в 2016 році.

Базою для відродження професіонального футболу в області стала команда «Тепловик», яка була створена на базі Івано-Франківського державного міського підприємства "Івано-Франківськтеплокомуненерго" у 1998 році.

Така співпраця клубу стала предметом розмови нової влади Івано-Франківщини щодо розвитку професійного футболу і міський голова Руслан Марцінків ініціював проект по відродженню професійної команди на Прикарпатті. Його підтримали голова обласної Ради Олександр Сич та голова облдержадміністрації Олег Гончарук.

Саме це спільне рішення нової влади Прикарпаття стало днем відродження професійної команди на теренах нашого краю.

Клубна футбольна команда «Тепловик» була учасником чемпіонату України з футболу серед аматорських команд сезону 2016 року. А в сезоні 2016/17 років дебютувада в Чемпіонаті України серед команд Другої Ліги. Взимку 2017 року команда перейменована на «Тепловик Прикарпаття», а з сезону 2017/18 років виступатиме під такою рідною вболівальникам з Івано-Франківщини назвою «Прикарпаття»

Домашні матчі команда проводить на МЦС «Рух» в м. Івано-Франківську, який вміщує 6200 індивідуальних пластикових сидінь.

Команду очолює знаний прикарпатський тренер та гравець Володимир Ковалюк, якому допомагають у роботі також відомі у минулому футболісти - Зеновій Василів, Ігор Гогіль та Олег Рипан. Організовує роботу нового професіонального клубу також відомий у футбольних колах тандем - президент Василь Ольшанецький та спортивний директор Микола Татарин. Адміністратор команди – Олександр Бурлака, лікар – Богдан Левицький, масажист – Олексій Харченко. Прес-службу клубу очолює Олександр Дем’янчук.

В сезоні 2016/17 років «Прикарпаття» зайняло 10 місце в Чемпіонаті України серед команд Другої Ліги, набравши 46 очок у 32 матчах (14 перемог, 4 нічиї та 14 поразок, різниця м’ячів 51-35). Найкращим бомбардиром та гравцем чемпіонату став форвард івано-франківської команди Ігор Худобяк, який 24 рази відзначився у воротах суперників. Капітан команди Володимир Боришкевич став одним з кращих асистентів змагань, записавши до свого активу 10 результативних передач. Прес-служба клубу за підсумка сезону отримала нагороду «Прогрес року».

ТРЕНЕР

Тренер
Головний тренер
КОВАЛЮК ВОЛОДИМИР ВАСИЛЬОВИЧ

Народився 03 березня 1972 року

Коли призначили на посаду: червень 2016 року.

Ковалюк – справжня легенда прикарпатського футболу, виступав на позиціях захисника й півзахисника у «Динамо», «Шахтарі», «Дніпрі», «Карпатах» і низці інших клубів. Був останнім тренером «Прикарпаття», яке кілька років тому знялося з другої ліги, став першим, хто очолив команду після відродження.

СТАДІОН

Основний стадіон
Основний
МЦС «Рух»
6 500 глядачів
76000, м. Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 128
СКЛАД КОМАНДИ Дата народження Громадянство Амплуа Дата заявки Номер
Роман Барчук
Барчук
Роман
Богданович
30.01.1990 українець нападник 29.08.2018 90
Тарас Бойко
Бойко
Тарас
Віталійович
07.02.1995 українець півзахисник 09.07.2018 33
Роман Борисевич
Борисевич
Роман
Володимирович
20.06.1993 українець півзахисник 09.07.2018 31
Володимир Боришкевич
Боришкевич
Володимир
Іванович
21.05.1987 українець півзахисник 09.07.2018 8
Роман Бочкур
Бочкур
Роман
Романович
27.08.1987 українець захисник 09.07.2018 27
Олег Веприк
Веприк
Олег
Олексійович
02.04.1983 українець півзахисник 09.07.2018 10
Остап Вульчин
Вульчин
Остап
Володимирович
23.09.1992 українець воротар 09.07.2018 26
Василь Геник
Геник
Василь
Миколайович
15.07.1998 українець захисник 09.07.2018 34
Андрій Громоляк
Громоляк
Андрій
Іванович
18.05.1989 українець захисник 09.07.2018 4
Віктор Данищук
Данищук
Віктор
Юрійович
12.08.1983 українець захисник 09.07.2018 12
Василь Дербах
Дербах
Василь
Васильович
27.09.1996 українець півзахисник 29.10.2018 6
Роман Дитко
Дитко
Роман
Андрійович
21.08.1996 українець півзахисник 09.07.2018 96
Микола Квасний
Квасний
Микола
Петрович
04.01.1995 українець захисник 09.07.2018 99
Петро Ковальчук
Ковальчук
Петро
Ярославович
28.05.1984 українець захисник 09.07.2018 2
Артур Комар
Комар
Артур
Ярославович
19.10.1995 українець півзахисник 09.07.2018 7
Ярослав Конкольняк
Конкольняк
Ярослав
Михайлович
03.03.1991 українець захисник 09.07.2018 20
Святослав Лаврук
Лаврук
Святослав
Васильович
15.06.1996 українець захисник 04.09.2018 15
Андрій Новак
Новак
Андрій
Юрійович
06.12.1988 українець воротар 13.08.2018 54
Богдан Оринчак
Оринчак
Богдан
Миколайович
10.09.1993 українець півзахисник 09.07.2018 11
Іван Піцан
Піцан
Іван
Ігорович
19.01.1990 українець воротар 09.07.2018 24
Роман Прошак
Прошак
Роман
Григорович
05.10.1996 українець захисник 09.07.2018 17
Андрій Слободян
Слободян
Андрій
Володимирович
11.01.1999 українець нападник 08.08.2018 37
Василь Француз
Француз
Василь
Павлович
12.01.1996 українець захисник 09.07.2018 3
Ігор Худобяк
Худобяк
Ігор
Орестович
05.04.1987 українець нападник 09.07.2018 9
Василь Цюцюра
Цюцюра
Василь
Ігорович
26.02.1994 українець нападник 09.07.2018 14
Віктор Яневич
Яневич
Віктор
Васильович
16.01.1985 українець захисник 09.07.2018 5
Орест Януш
Януш
Орест
Миколайович
15.07.1988 українець півзахисник 09.07.2018 22
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ МАТЧІ КОМАНДИ
1 Авангард "Авангард" 1 4-2 3
2 Дніпро-1 "Дніпро-1" 1 3-1 3
3 Металіст 1925 "Металіст 1925" 1 2-0 3
4 Волинь "Волинь" 1 2-0 3
5 Суми "Суми" 1 2-1 3
6 Балкани "Балкани" 1 1-0 3
7 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 1 0-0 1
8 Миколаїв "Миколаїв" 1 0-0 1
9 Колос "Колос" 0 0-0 0
10 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 1 1-2 0
11 Прикарпаття "Прикарпаття" 1 0-1 0
12 Інгулець "Інгулець" 1 2-4 0
13 Рух "Рух" 1 1-3 0
14 Агробізнес "Агробізнес" 1 0-2 0
15 Зірка "Зірка" 1 0-2 0
1 Дніпро-1 "Дніпро-1" 2 9-1 6
2 Волинь "Волинь" 2 4-0 6
3 Суми "Суми" 2 5-2 6
4 Авангард "Авангард" 2 4-2 4
5 Балкани "Балкани" 2 1-0 4
6 Металіст 1925 "Металіст 1925" 2 2-2 3
7 Прикарпаття "Прикарпаття" 2 1-1 3
8 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 2 0-0 2
9 Миколаїв "Миколаїв" 1 0-0 1
10 Колос "Колос" 1 0-0 1
11 Рух "Рух" 2 1-3 1
12 Агробізнес "Агробізнес" 2 0-2 1
13 Інгулець "Інгулець" 2 2-5 0
14 Зірка "Зірка" 2 1-5 0
15 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 2 1-8 0
1 Дніпро-1 "Дніпро-1" 3 11-1 9
2 Волинь "Волинь" 3 6-0 9
3 Авангард "Авангард" 3 5-2 7
4 Металіст 1925 "Металіст 1925" 3 6-3 6
5 Суми "Суми" 3 6-6 6
6 Миколаїв "Миколаїв" 2 2-1 4
7 Балкани "Балкани" 3 2-2 4
8 Прикарпаття "Прикарпаття" 3 1-2 3
9 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 3 3-9 3
10 Колос "Колос" 2 0-0 2
11 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 3 1-2 2
12 Рух "Рух" 2 1-3 1
13 Інгулець "Інгулець" 3 2-5 1
14 Агробізнес "Агробізнес" 3 0-4 1
15 Зірка "Зірка" 3 1-7 0
1 Волинь "Волинь" 4 7-0 12
2 Дніпро-1 "Дніпро-1" 4 11-3 9
3 Металіст 1925 "Металіст 1925" 4 8-3 9
4 Авангард "Авангард" 4 5-3 7
5 Балкани "Балкани" 4 4-3 7
6 Суми "Суми" 4 7-7 7
7 Колос "Колос" 3 1-0 5
8 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 4 2-2 5
9 Інгулець "Інгулець" 4 4-5 4
10 Миколаїв "Миколаїв" 3 2-3 4
11 Прикарпаття "Прикарпаття" 4 1-3 3
12 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 3 3-9 3
13 Агробізнес "Агробізнес" 4 1-5 2
14 Рух "Рух" 3 2-5 1
15 Зірка "Зірка" 4 1-8 0
1 Волинь "Волинь" 5 10-0 15
2 Дніпро-1 "Дніпро-1" 5 12-3 12
3 Металіст 1925 "Металіст 1925" 5 8-4 9
4 Авангард "Авангард" 5 7-5 8
5 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 5 3-2 8
6 Інгулець "Інгулець" 5 5-5 7
7 Балкани "Балкани" 5 4-4 7
8 Миколаїв "Миколаїв" 4 3-3 7
9 Суми "Суми" 5 7-10 7
10 Колос "Колос" 4 3-2 6
11 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 4 4-9 6
12 Прикарпаття "Прикарпаття" 5 1-4 3
13 Агробізнес "Агробізнес" 5 1-6 2
14 Рух "Рух" 4 2-6 1
15 Зірка "Зірка" 4 1-8 0
1 Дніпро-1 "Дніпро-1" 6 17-3 15
2 Волинь "Волинь" 6 10-5 15
3 Авангард "Авангард" 6 13-5 11
4 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 6 4-2 11
5 Балкани "Балкани" 6 7-4 10
6 Інгулець "Інгулець" 6 9-7 10
7 Металіст 1925 "Металіст 1925" 5 8-4 9
8 Колос "Колос" 5 5-2 9
9 Миколаїв "Миколаїв" 5 3-5 7
10 Суми "Суми" 6 7-16 7
11 Прикарпаття "Прикарпаття" 6 2-4 6
12 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 5 6-13 6
13 Агробізнес "Агробізнес" 6 1-7 2
14 Рух "Рух" 5 2-7 1
15 Зірка "Зірка" 5 1-11 0
1 Дніпро-1 "Дніпро-1" 7 21-3 18
2 Волинь "Волинь" 7 12-9 15
3 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 7 8-4 14
4 Авангард "Авангард" 7 13-5 12
5 Металіст 1925 "Металіст 1925" 6 11-4 12
6 Колос "Колос" 6 7-2 12
7 Інгулець "Інгулець" 7 9-9 10
8 Балкани "Балкани" 7 7-7 10
9 Миколаїв "Миколаїв" 6 3-5 8
10 Прикарпаття "Прикарпаття" 7 4-6 7
11 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 6 8-15 7
12 Суми "Суми" 7 7-20 7
13 Зірка "Зірка" 6 3-11 3
14 Агробізнес "Агробізнес" 6 1-7 2
15 Рух "Рух" 6 2-9 1
1 Дніпро-1 "Дніпро-1" 8 23-4 21
2 Колос "Колос" 7 12-4 15
3 Волинь "Волинь" 7 12-9 15
4 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 8 8-6 14
5 Інгулець "Інгулець" 8 10-9 13
6 Авангард "Авангард" 8 14-7 12
7 Металіст 1925 "Металіст 1925" 7 11-5 12
8 Миколаїв "Миколаїв" 7 7-6 11
9 Балкани "Балкани" 8 7-7 11
10 Прикарпаття "Прикарпаття" 8 11-7 10
11 Суми "Суми" 8 9-20 10
12 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 7 10-20 7
13 Агробізнес "Агробізнес" 7 1-7 3
14 Зірка "Зірка" 7 4-18 3
15 Рух "Рух" 7 3-13 1
1 Дніпро-1 "Дніпро-1" 9 24-7 21
2 Колос "Колос" 8 14-4 18
3 Волинь "Волинь" 8 16-11 18
4 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 9 11-7 17
5 Інгулець "Інгулець" 9 12-10 16
6 Металіст 1925 "Металіст 1925" 8 13-5 15
7 Миколаїв "Миколаїв" 8 8-6 14
8 Авангард "Авангард" 9 17-10 13
9 Балкани "Балкани" 9 9-11 11
10 Прикарпаття "Прикарпаття" 9 11-9 10
11 Суми "Суми" 8 9-20 10
12 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 8 10-21 7
13 Агробізнес "Агробізнес" 8 2-9 3
14 Зірка "Зірка" 8 4-20 3
15 Рух "Рух" 8 6-16 2
1 Дніпро-1 "Дніпро-1" 9 24-7 21
2 Колос "Колос" 9 14-4 19
3 Волинь "Волинь" 9 17-12 19
4 Миколаїв "Миколаїв" 9 11-7 17
5 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 10 11-8 17
6 Інгулець "Інгулець" 10 13-11 17
7 Авангард "Авангард" 10 18-10 16
8 Металіст 1925 "Металіст 1925" 9 13-5 16
9 Прикарпаття "Прикарпаття" 10 12-9 13
10 Балкани "Балкани" 10 10-12 12
11 Суми "Суми" 9 10-21 11
12 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 9 10-21 8
13 Агробізнес "Агробізнес" 9 2-10 3
14 Рух "Рух" 9 6-16 3
15 Зірка "Зірка" 9 5-23 3
1 Дніпро-1 "Дніпро-1" 10 27-7 24
2 Колос "Колос" 10 17-4 22
3 Волинь "Волинь" 10 18-12 22
4 Інгулець "Інгулець" 11 14-11 20
5 Металіст 1925 "Металіст 1925" 10 14-5 19
6 Авангард "Авангард" 11 19-11 17
7 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 10 11-8 17
8 Миколаїв "Миколаїв" 10 11-8 17
9 Прикарпаття "Прикарпаття" 11 12-10 13
10 Балкани "Балкани" 11 10-15 12
11 Суми "Суми" 10 10-22 11
12 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 10 11-22 9
13 Рух "Рух" 10 8-16 6
14 Агробізнес "Агробізнес" 10 2-13 3
15 Зірка "Зірка" 10 5-25 3
1 Дніпро-1 "Дніпро-1" 11 29-8 27
2 Колос "Колос" 11 18-5 23
3 Волинь "Волинь" 11 19-13 23
4 Металіст 1925 "Металіст 1925" 11 15-6 20
5 Інгулець "Інгулець" 12 15-13 20
6 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 11 12-9 18
7 Миколаїв "Миколаїв" 11 12-9 18
8 Авангард "Авангард" 11 19-11 17
9 Прикарпаття "Прикарпаття" 12 13-11 14
10 Балкани "Балкани" 12 11-16 13
11 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 11 12-22 12
12 Суми "Суми" 11 11-23 12
13 Рух "Рух" 11 9-17 7
14 Агробізнес "Агробізнес" 11 3-14 4
15 Зірка "Зірка" 11 5-26 3
1 Дніпро-1 "Дніпро-1" 12 31-9 30
2 Колос "Колос" 12 24-5 26
3 Волинь "Волинь" 12 20-13 26
4 Металіст 1925 "Металіст 1925" 12 17-7 23
5 Інгулець "Інгулець" 13 16-14 21
6 Авангард "Авангард" 12 24-12 20
7 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 12 13-10 19
8 Миколаїв "Миколаїв" 12 12-10 18
9 Прикарпаття "Прикарпаття" 13 14-13 14
10 Балкани "Балкани" 12 11-16 13
11 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 12 13-24 12
12 Суми "Суми" 12 11-29 12
13 Рух "Рух" 12 10-18 8
14 Агробізнес "Агробізнес" 12 4-15 5
15 Зірка "Зірка" 12 6-31 3
1 Дніпро-1 "Дніпро-1" 13 32-10 31
2 Волинь "Волинь" 13 23-14 29
3 Колос "Колос" 13 25-6 27
4 Металіст 1925 "Металіст 1925" 13 20-7 26
5 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 13 14-10 22
6 Інгулець "Інгулець" 13 16-14 21
7 Авангард "Авангард" 13 25-14 20
8 Миколаїв "Миколаїв" 13 13-11 19
9 Балкани "Балкани" 13 13-17 16
10 Прикарпаття "Прикарпаття" 14 14-14 14
11 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 13 14-25 13
12 Суми "Суми" 13 12-30 13
13 Рух "Рух" 13 11-21 8
14 Агробізнес "Агробізнес" 13 5-16 6
15 Зірка "Зірка" 13 6-34 3
1 Дніпро-1 "Дніпро-1" 14 36-10 34
2 Волинь "Волинь" 14 28-17 32
3 Металіст 1925 "Металіст 1925" 14 21-7 29
4 Колос "Колос" 14 26-7 28
5 Інгулець "Інгулець" 14 18-15 24
6 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 14 15-11 23
7 Авангард "Авангард" 14 25-15 20
8 Миколаїв "Миколаїв" 14 13-15 19
9 Балкани "Балкани" 14 14-19 16
10 Прикарпаття "Прикарпаття" 14 14-14 14
11 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 14 17-30 13
12 Суми "Суми" 14 12-31 13
13 Рух "Рух" 14 12-21 11
14 Агробізнес "Агробізнес" 14 10-16 9
15 Зірка "Зірка" 14 6-39 3
1 Дніпро-1 "Дніпро-1" 15 39-10 37
2 Волинь "Волинь" 15 31-18 35
3 Металіст 1925 "Металіст 1925" 15 23-7 32
4 Колос "Колос" 14 26-7 28
5 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 15 17-12 26
6 Інгулець "Інгулець" 15 19-18 24
7 Авангард "Авангард" 15 28-16 23
8 Миколаїв "Миколаїв" 15 14-17 19
9 Балкани "Балкани" 15 17-21 19
10 Прикарпаття "Прикарпаття" 15 16-17 14
11 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 15 19-32 14
12 Суми "Суми" 15 14-33 14
13 Рух "Рух" 15 12-24 11
14 Агробізнес "Агробізнес" 15 10-18 9
15 Зірка "Зірка" 15 7-42 3
1 Дніпро-1 "Дніпро-1" 16 42-10 40
2 Металіст 1925 "Металіст 1925" 16 24-7 35
3 Волинь "Волинь" 16 31-19 35
4 Колос "Колос" 15 26-7 29
5 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 16 20-12 29
6 Авангард "Авангард" 16 29-16 26
7 Інгулець "Інгулець" 16 19-22 24
8 Балкани "Балкани" 16 17-21 20
9 Миколаїв "Миколаїв" 15 14-17 19
10 Прикарпаття "Прикарпаття" 16 20-17 17
11 Суми "Суми" 16 17-36 15
12 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 16 19-35 14
13 Рух "Рух" 16 12-27 11
14 Агробізнес "Агробізнес" 16 10-19 9
15 Зірка "Зірка" 16 10-45 4
1 Дніпро-1 "Дніпро-1" 17 46-10 43
2 Металіст 1925 "Металіст 1925" 17 27-8 38
3 Волинь "Волинь" 17 31-19 36
4 Колос "Колос" 16 27-7 32
5 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 17 21-12 32
6 Авангард "Авангард" 17 32-17 29
7 Інгулець "Інгулець" 17 19-23 24
8 Балкани "Балкани" 16 17-21 20
9 Миколаїв "Миколаїв" 15 14-17 19
10 Прикарпаття "Прикарпаття" 17 21-20 17
11 Суми "Суми" 17 18-39 15
12 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 17 19-36 14
13 Рух "Рух" 16 12-27 11
14 Агробізнес "Агробізнес" 17 10-19 10
15 Зірка "Зірка" 17 10-49 4
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 1 Прикарпаття Прикарпаття 0:1 Балкани Балкани 20.07. 18:00
Тур 2 Інгулець Інгулець 0:1 Прикарпаття Прикарпаття 28.07. 19:00
Тур 3 Прикарпаття Прикарпаття 0:1 Авангард Авангард 03.08. 18:30
Тур 4 Прикарпаття Прикарпаття 0:1 Колос Колос 10.08. 18:30
Тур 5 Миколаїв Миколаїв 1:0 Прикарпаття Прикарпаття 17.08. 18:00
Тур 6 Прикарпаття Прикарпаття 1:0 Рух Рух 26.08. 18:30
Тур 7 Гірник-Спорт Гірник-Спорт 2:2 Прикарпаття Прикарпаття 01.09. 17:00
Тур 8 Прикарпаття Прикарпаття 7:1 Зірка Зірка 09.09. 18:30
Тур 9 Металіст 1925 Металіст 1925 2:0 Прикарпаття Прикарпаття 15.09. 18:00
Тур 10 Прикарпаття Прикарпаття 1:0 Агробізнес Агробізнес 23.09. 18:00
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 11 Волинь Волинь 1:0 Прикарпаття Прикарпаття 01.10. 19:00
Тур 12 Прикарпаття Прикарпаття 1:1 Суми Суми 07.10. 17:06
Тур 13 Дніпро-1 Дніпро-1 2:1 Прикарпаття Прикарпаття 13.10. 18:00
Тур 14 Прикарпаття Прикарпаття 0:1 Оболонь Бровар Оболонь Бровар 21.10. 16:00
Тур 16 Балкани Балкани 3:2 Прикарпаття Прикарпаття 03.11. 14:00
Тур 17 Прикарпаття Прикарпаття 4:0 Інгулець Інгулець 11.11. 14:00
Тур 18 Авангард Авангард 3:1 Прикарпаття Прикарпаття 17.11. 14:00
Тур 19 Колос Колос -:- Прикарпаття Прикарпаття 24.03.
Тур 20 Прикарпаття Прикарпаття -:- Миколаїв Миколаїв 31.03.
Тур 21 Рух Рух -:- Прикарпаття Прикарпаття 06.04.
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 22 Прикарпаття Прикарпаття -:- Гірник-Спорт Гірник-Спорт 13.04.
Тур 23 Зірка Зірка -:- Прикарпаття Прикарпаття 17.04.
Тур 24 Прикарпаття Прикарпаття -:- Металіст 1925 Металіст 1925 21.04.
Тур 25 Агробізнес Агробізнес -:- Прикарпаття Прикарпаття 26.04.
Тур 26 Прикарпаття Прикарпаття -:- Волинь Волинь 01.05.
Тур 27 Суми Суми -:- Прикарпаття Прикарпаття 05.05.
Тур 28 Прикарпаття Прикарпаття -:- Дніпро-1 Дніпро-1 11.05.
Тур 29 Оболонь Бровар Оболонь Бровар -:- Прикарпаття Прикарпаття 19.05.
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору