«Нафтовик-Укрнафта» Охтирка

Нафтовик-Укрнафта

перша ліга
1980 Рік заснування
(05446) 2-43-95
Кольори клубу
президент: Полунін А.В.
адреса: 42700, Сумська обл., м. Охтирка, вул. Пушкіна, 5

Історія «Нафтовика» бере свій початок з кінця лютого 1980 року, коли за ініціативи адміністрації нафтогазовидобувного управління (зараз НГВУ «Охтирканафтогаз») при підтримці АТ «Укрнафта» була створена футбольна команда. Велику особисту роль в її створенні зіграв Роман Костянтинович Рапій, який на той час очолював НГВУ. Завдяки його піклуванню «Нафтовик» зумів за короткий період пройти шлях від аматорського колективу до команди майстрів. Вже в рік створення новачки перемогли у другій лізі обласної першості. Наступного сезону нафтовики стали срібними призерами чемпіонату Сумщини, фіналістами Кубка області і зайняли друге місце в першості республіканської ради «Авангард».

В 1982 році команда завойовує Кубок області і повторює це досягнення ще двічі – в 1983 і 1984 роках. У 1982 році футболісти «Нафтовика» приймають старт в самому масовому футбольному турнірі – першості України серед команд колективів фізкультури. Дебют виявився непоганим – шосте місце серед 9-ти учасників четвертої зони. В 1983 році – третє місце, а наступного сезону вже друге. Зірковим став для «Нафтовика» 1985 рік. Перемігши в своїй зоні, охтирчани вийшли в фінал, де разом зі спартаківцями Самбора, полтавською «Ворсклою», долинськими одноклубниками, ровеньківським «Соколом» та «Енергією» з Нової Каховки вели боротьбу за єдину путівку в другу лігу союзної першості. Футболісти з Охтирки отримали чотири перемоги і достроково, за тур до закінчення змагань, стали чемпіонами України. Всього за чотири роки виступів серед команд колективів фізкультури «Нафтовик» зіграв 60 матчів, 39 з яких виграв, 6 разів зіграв внічию і 15 зустрічей програв. Різниця забитих і пропущених м’ячів 109–64=+45. Успішно виступала команда і в другій лізі першості колишнього Союзу. В рік дебюту (1986 р.) «Нафтовик» був дев'ятнадцятим серед 28 команд, але вже наступного сезону рішучий крок вперед – шосте місце. Потім, після двох років спаду, повторив своє досягнення і виступив в фіналі Кубка України, де по сумі двох ігор поступився житомирському «Поліссю». І, накінець, в сезоні 1991 року зайняв перше місце у своїй зоні і завоював звання чемпіона України. Найбільша перемога «Нафтовика» у другій лізі – 5:0 над луцьким «Торпедо» в Охтирці 07.09.1987 року і в Сєвєродонецьку над місцевим «Хіміком» 23.05.1993 року. До речі, в останній грі Володимир Тимченко вперше в історії команди за час виступів серед команд майстрів зробив хет-трик (забив три м'ячі в одному матчі). Найбільша поразка – 0:4 від павлоградського «Шахтаря» в Охтирці 15.06.1996 року. Найбільше ігор за команду у другій лізі провів Анатолій Єрмак – 265. Рубікон в 200 матчів також перейшли Віктор Попович – 263, Василь Єрмак – 245, Сергій Фомін – 239, Борис Шуршин – 222. Кращі бомбардири: Борис Шуршин – 46 забитих м'ячів, Вадим Колесник – 31, Юрій Лень – 27, Сергій Фомін – 23, Володимир Тимченко – 21. За результатами останнього чемпіонату СРСР в другій лізі «Нафтовику» передбачалось побачення з буферною, а відбулося... з вищою лігою, але вже національного чемпіонату України. Дебют був не з найкращих – в своїй групі команда опинилась в нижній трійці команд, яка залишала елітну лігу. Не останню роль в цьому зіграла і структура весняного скороченого чемпіонату. На протязі восьми років «Нафтовик» хотів довести своє право на повернення в групу найсильнійших команд України, але кожного разу йому чогось не вистачало. А в дев'ятому чемпіонаті охтирські футболісти, невдало провівши сезон, вимушені були розпрощатися з першою лігою. Та тільки на рік. У другій лізі вони за декілька турів до завершення сезону упевнено зайняли перше місце у своїй групі і повернулися до першої ліги. А 16-й чемпіонат став для «Нафтовика-Укрнафти» золотим. Команда за 5 турів до закінчення першості виборола путівку до вищої ліги, і за два тури до фінішу – золоті медалі та звання майстрів спорту України. Провівши сезон 2007/08 рр. у вищій лізі українського футболу «Нафтовик-Укрнафта» знову повернувся у першу лігу де виступає і в даний час. В ці роки команда займала місця в середині турнірної таблиці або навіть нижче. І тільки в сезоні 2012/13 рр. «Нафтовик-Укрнафта» зайняв почесне п’яте місце в турнірній таблиці. Найбільшу перемогу в чемпіонатах України «Нафтовик» здобув 15.09.1992 року в Охтирці над шепетівським «Темпом» – 7:0. Найбільші поразки: – 0:5 від сєверодонецького «Хіміка» 25.06.1995 року в Сєвєродонецьку та 2:7 від фарм-клубу київських армійців 27.08.1997 року в Києві. 11.10.1994 року в матчі «Бажановець» – «Нафтовик» нападаючий охтирчан Олексій Грачов вперше за історію команди забив «покер» – відправивши у ворота суперників чотири м'ячі в одному матчі (до речі його досягнення до цього часу так ніхто і не зміг повторити). Більше 200 матчів в чемпіонатах України за команду провели: Богдан Єсип – 265, Олексій Грачов – 260, Олександр Захаров – 259, Вадим Харченко – 251, Василь Єрмак – 238, Сергій Сухарєв – 233, Олег Леш – 220. Десятка кращих бомбардирів «Нафтовика-Укрнафти» в чемпіонатах України виглядає так: Богдан Єсип – 72, Олексій Грачов – 65, Вадим Харченко – 49, Олександр Захаров – 46, Сергій Чорношвець -31, Володимир Мельниченко – 29, Ігор Задорожний – 27, Борис Шуршин – 25, Олександр Саванчук – 22, Едуард Піскун – 21. Досить вдало виступали футболісти «Нафтовика-Укрнафти» і в Кубку України, пробившись у 1992, 2005 та 2007 роках до 1/4 фіналу. Всього ж охтирчани в цих змаганнях провели 53 матчі (+23 =10 -20, м'ячі 71-67). Найбільше матчів провели Олексій Грачов – 20, Сергій Сухарєв – 20, Василь Єрмак – 19, Богдан Єсип – 19, Олександр Захаров – 18. Кращі бомбардири в цих іграх – Богдан Єсип – 7 м’ячів, Олексій Грачов – 6, Вадим Харченко – 5, та Ігор Продан – 4. ДОСЯГНЕННЯ: Чемпіон УССР серед команд другої ліги СРСР  – 1991 р. Чемпіон УССР серед команд колективів фізкультури – 1985 р. Переможець чемпіонату України (перша ліга) – 2006/07 рр. Бронзовий призер чемпіонатів України (перша ліга) – 1992/93, 2003/04 рр. Переможець чемпіонату України (друга ліга) – 2000/01 рр. Володар Кубка Сумської області – 1982, 1983, 1984 рр. Володар Кубка Обласної Ради ДСТ «Авангард» – 1982 р. Володар «Рубінового кубку» для найрезультативніших команд республіки (87 мячів) – 1991 р. Найвище досягнення в Кубку СРСР – 1/16 фіналу 1991 р. Фіналіст Кубка УССР другої ліги СРСР – 1990 р. Півфіналіст Кубка України другої ліги СРСР – 1991 р. Найвище досягнення в Кубку України – 1/4 фіналу 1992, 2004/05, 2007/08 рр. Володар Кубка Федерації футболу Закарпатської області «Віжибу» – 2000 р. З ЧАСУ СТВОРЕННЯ КОМАНДИ ЇЇ ОЧОЛЮВАЛИ ГОЛОВНІ ТРЕНЕРИ: Валерій ДУШКОВ (1980-1984, 1990-1992) Анатолій КОНОПЛЬОВ (1985) Євген КАМІНСЬКИЙ (1986) Андрій БІБА (1986-1989, 1994-1995) Геннадій МАКАРОВ (1992-1993) Олександр ДОВБІЙ (1996-1997) Василь ЄРМАК (1997-1999, 2000-2002) Віктор ПОЖЕЧЕВСЬКИЙ (1999-2000) Сергй ШЕВЧЕНКО (2002-2007, 2009-2010) Віктор ІЩЕНКО (2007) Валерій ГОРОДОВ (2007-2008) Радік ЯМЛІХАНОВ (2008-2009) Вадим КОЛЕСНИК (2009, 2010, 2011) Сергій МІЗІН (2010-2012) Євген ЯРОВЕНКО (2012 по д. ч)

ТРЕНЕР

Тренер
Головний тренер
КНИШ ВОЛОДИМИР МИКОЛАЙОВИЧ

Володимир Книш до призначення працював асистентом головного тренера. Фахівець раніше очолював команди "Дніпро-2", академії "Дніпра", молдовську "Академія", стрийську "Скалу", а також аматорський "Олімпік" із Петриківки.

На чолі нової команди демонструє ігровий та тренувальний прогрес, свідчення чому – вихід у чвертьфінал Кубка України, завдяки чому Охтирка знову, вперше через десятиліття, побачить київське «Динамо».

СТАДІОН

Основний стадіон
Основний
«Нафтовик-Укрнафта»
5 265 глядачів
вул. Пушкіна, 5, м. Охтирка, Сумська обл., 42700
СКЛАД КОМАНДИ Дата народження Громадянство Амплуа Дата заявки Номер
Денис Антюх
Антюх
Денис
Миколайович
30.07.1997 українець нападник 07.07.2016 30
Максим Білик
Білик
Максим
Валерійович
10.06.1990 українець захисник 24.02.2017 37
Леонід Бояринцев
Бояринцев
Леонід
Андрійович
18.09.1982 українець захисник 18.07.2016 4
Андрій Власюк
Власюк
Андрій
Олександрович
28.05.1992 українець захисник 18.07.2016 28
Владислав Войцеховський
Войцеховський
Владислав
Павлович
19.04.1993 українець нападник 18.07.2016 7
Андрій Герт
Герт
Андрій
Євгенович
02.09.1994 українець півзахисник 07.07.2016 3
Роман Данкович
Данкович
Роман
Михайлович
28.12.1992 українець воротар 18.07.2016 92
Сергій Загинайлов
Загинайлов
Сергій
Геннадійович
03.01.1991 українець нападник 30.03.2017 26
Владислав Зайчук
Зайчук
Владислав
Леонідович
15.11.1980 українець захисник 18.07.2016 23
Олександр Лапін
Лапін
Олександр
Олександрович
21.05.1996 українець захисник 24.02.2017 18
Олександр Логінов
Логінов
Олександр
Миколайович
23.07.1991 українець захисник 07.07.2016 21
Євгеній Лозовий
Лозовий
Євгеній
Вікторович
25.03.1988 українець півзахисник 18.07.2016 11
Євгеній Пасіч
Пасіч
Євгеній
Анатолійович
13.07.1993 українець півзахисник 07.07.2016 42
Геннадій Пасіч
Пасіч
Геннадій
Анатолійович
13.07.1993 українець півзахисник 07.07.2016 41
Станіслав Передистий
Передистий
Станіслав
Юрійович
17.09.1989 українець захисник 24.02.2017 17
Вячеслав Піднебенной
Піднебенной
Вячеслав
Григорович
03.05.1988 українець півзахисник 24.02.2017 10
Іван Сондей
Сондей
Іван
Степанович
15.01.1994 українець півзахисник 18.07.2016 22
Сергій Суханов
Суханов
Сергій
Володимирович
06.04.1995 українець захисник 28.02.2017 9
Іраклій Циколія
Циколія
Іраклій
Гурамович
26.05.1987 українець захисник 24.02.2017 44
Василь Цюцюра
Цюцюра
Василь
Ігорович
26.02.1994 українець нападник 24.02.2017 8
Віталій Чеботарьов
Чеботарьов
Віталій
Віталійович
07.02.1996 українець воротар 18.07.2016 1
Костянтин Черній
Черній
Костянтин
Михайлович
17.08.1992 українець захисник 18.07.2016 15
Валерій Юрчук
Юрчук
Валерій
Володимирович
12.04.1990 українець воротар 18.07.2016 33
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ МАТЧІ КОМАНДИ
1 Геліос "Геліос" 1 4-1 3
2 Десна "Десна" 1 2-0 3
3 Полтава "Полтава" 1 2-1 3
4 Іллічівець "Іллічівець" 1 2-1 3
5 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 1 2-1 3
6 Верес "Верес" 1 1-0 3
7 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 1 1-1 1
8 Суми "Суми" 1 1-1 1
9 Авангард "Авангард" 1 1-1 1
10 Арсенал-Київ "Арсенал-Київ" 1 1-1 1
11 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 1 0-0 1
12 Колос "Колос" 1 0-0 1
13 Інгулець "Інгулець" 1 1-2 0
14 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 1 1-2 0
15 Скала "Скала" 1 1-2 0
16 Буковина "Буковина" 1 0-1 0
17 Миколаїв "Миколаїв" 1 0-2 0
18 Тернопіль "Тернопіль" 1 1-4 0
1 Геліос "Геліос" 2 7-2 6
2 Іллічівець "Іллічівець" 2 5-2 6
3 Десна "Десна" 2 3-0 6
4 Верес "Верес" 2 3-0 6
5 Полтава "Полтава" 2 3-1 6
6 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 2 3-1 6
7 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 2 1-0 4
8 Буковина "Буковина" 2 2-1 3
9 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 2 1-2 1
10 Авангард "Авангард" 2 1-2 1
11 Арсенал-Київ "Арсенал-Київ" 2 1-2 1
12 Скала "Скала" 2 1-2 1
13 Суми "Суми" 2 1-3 1
14 Колос "Колос" 2 1-3 1
15 Миколаїв "Миколаїв" 2 0-2 1
16 Інгулець "Інгулець" 2 1-3 0
17 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 2 2-5 0
18 Тернопіль "Тернопіль" 2 1-6 0
1 Верес "Верес" 3 7-2 9
2 Іллічівець "Іллічівець" 3 6-2 9
3 Геліос "Геліос" 3 7-2 7
4 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 3 2-0 7
5 Десна "Десна" 3 3-1 6
6 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 3 3-2 6
7 Полтава "Полтава" 3 3-3 6
8 Колос "Колос" 3 4-4 4
9 Суми "Суми" 3 3-3 4
10 Скала "Скала" 3 3-3 4
11 Арсенал-Київ "Арсенал-Київ" 3 2-2 4
12 Буковина "Буковина" 3 3-4 3
13 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 3 3-5 3
14 Авангард "Авангард" 3 1-2 2
15 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 3 2-4 1
16 Миколаїв "Миколаїв" 3 0-3 1
17 Інгулець "Інгулець" 3 1-4 0
18 Тернопіль "Тернопіль" 3 3-10 0
1 Іллічівець "Іллічівець" 4 9-2 12
2 Верес "Верес" 4 8-4 9
3 Геліос "Геліос" 4 8-3 8
4 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 4 2-0 8
5 Десна "Десна" 4 4-2 7
6 Колос "Колос" 4 6-5 7
7 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 4 4-3 7
8 Полтава "Полтава" 4 4-4 7
9 Суми "Суми" 4 4-4 5
10 Скала "Скала" 4 3-3 5
11 Буковина "Буковина" 4 4-5 4
12 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 4 3-4 4
13 Арсенал-Київ "Арсенал-Київ" 4 2-5 4
14 Авангард "Авангард" 4 2-3 3
15 Інгулець "Інгулець" 4 2-4 3
16 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 4 3-6 3
17 Миколаїв "Миколаїв" 4 0-4 1
18 Тернопіль "Тернопіль" 4 4-11 1
1 Іллічівець "Іллічівець" 5 12-3 15
2 Верес "Верес" 5 11-4 12
3 Геліос "Геліос" 5 9-3 11
4 Колос "Колос" 5 8-5 10
5 Десна "Десна" 5 5-2 10
6 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 5 7-5 10
7 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 5 4-2 9
8 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 5 6-5 7
9 Полтава "Полтава" 5 5-7 7
10 Суми "Суми" 5 6-7 5
11 Скала "Скала" 5 3-4 5
12 Буковина "Буковина" 5 4-6 4
13 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 5 5-8 4
14 Миколаїв "Миколаїв" 5 2-5 4
15 Арсенал-Київ "Арсенал-Київ" 5 3-7 4
16 Інгулець "Інгулець" 5 3-7 3
17 Авангард "Авангард" 5 2-6 3
18 Тернопіль "Тернопіль" 5 4-13 1
1 Іллічівець "Іллічівець" 6 14-4 18
2 Геліос "Геліос" 6 11-3 14
3 Верес "Верес" 6 11-4 13
4 Колос "Колос" 6 10-6 13
5 Десна "Десна" 6 5-2 11
6 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 6 5-3 10
7 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 6 8-7 10
8 Буковина "Буковина" 6 7-6 7
9 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 6 7-7 7
10 Миколаїв "Миколаїв" 6 4-5 7
11 Арсенал-Київ "Арсенал-Київ" 6 5-8 7
12 Полтава "Полтава" 6 5-9 7
13 Авангард "Авангард" 6 4-6 6
14 Суми "Суми" 6 7-9 5
15 Скала "Скала" 6 3-7 5
16 Інгулець "Інгулець" 6 4-8 4
17 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 6 5-10 4
18 Тернопіль "Тернопіль" 6 4-15 1
1 Іллічівець "Іллічівець" 7 19-5 21
2 Геліос "Геліос" 7 12-3 17
3 Верес "Верес" 7 13-5 16
4 Десна "Десна" 7 7-2 14
5 Колос "Колос" 7 12-8 14
6 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 7 6-3 13
7 Буковина "Буковина" 7 9-6 10
8 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 7 10-8 10
9 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 7 8-8 10
10 Миколаїв "Миколаїв" 7 5-5 10
11 Авангард "Авангард" 7 6-8 7
12 Арсенал-Київ "Арсенал-Київ" 7 5-9 7
13 Полтава "Полтава" 7 6-12 7
14 Скала "Скала" 7 4-9 5
15 Суми "Суми" 7 8-14 5
16 Інгулець "Інгулець" 7 4-9 4
17 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 7 5-12 4
18 Тернопіль "Тернопіль" 7 4-17 1
1 Іллічівець "Іллічівець" 8 21-5 24
2 Верес "Верес" 8 19-6 19
3 Колос "Колос" 8 16-8 17
4 Геліос "Геліос" 8 12-4 17
5 Десна "Десна" 8 7-6 14
6 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 8 13-8 13
7 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 8 7-6 13
8 Буковина "Буковина" 8 10-7 11
9 Миколаїв "Миколаїв" 8 5-7 10
10 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 8 8-11 10
11 Арсенал-Київ "Арсенал-Київ" 8 6-9 10
12 Полтава "Полтава" 8 9-13 10
13 Суми "Суми" 8 10-14 8
14 Скала "Скала" 8 5-9 8
15 Авангард "Авангард" 8 6-10 7
16 Інгулець "Інгулець" 8 5-10 5
17 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 8 6-18 4
18 Тернопіль "Тернопіль" 8 4-18 1
1 Іллічівець "Іллічівець" 9 22-6 25
2 Верес "Верес" 9 23-6 22
3 Геліос "Геліос" 9 13-4 20
4 Колос "Колос" 9 16-9 17
5 Десна "Десна" 9 9-6 17
6 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 9 8-6 16
7 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 9 14-9 14
8 Миколаїв "Миколаїв" 9 9-7 13
9 Арсенал-Київ "Арсенал-Київ" 9 8-9 13
10 Буковина "Буковина" 9 10-9 11
11 Скала "Скала" 9 6-9 11
12 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 9 8-12 10
13 Полтава "Полтава" 9 9-14 10
14 Суми "Суми" 9 10-18 8
15 Авангард "Авангард" 9 6-12 7
16 Інгулець "Інгулець" 9 5-14 5
17 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 9 7-19 5
18 Тернопіль "Тернопіль" 9 5-19 2
1 Іллічівець "Іллічівець" 11 26-6 31
2 Верес "Верес" 11 25-8 24
3 Десна "Десна" 11 12-6 21
4 Геліос "Геліос" 11 13-9 20
5 Колос "Колос" 11 18-11 19
6 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 10 18-9 17
7 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 11 8-8 17
8 Миколаїв "Миколаїв" 10 9-7 14
9 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 11 11-12 14
10 Арсенал-Київ "Арсенал-Київ" 11 9-11 14
11 Полтава "Полтава" 11 13-17 14
12 Буковина "Буковина" 11 11-11 12
13 Скала "Скала" 11 6-13 11
14 Авангард "Авангард" 11 7-13 10
15 Інгулець "Інгулець" 11 10-16 9
16 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 11 8-19 9
17 Суми "Суми" 11 10-22 9
18 Тернопіль "Тернопіль" 11 7-23 5
1 Іллічівець "Іллічівець" 12 27-6 34
2 Верес "Верес" 12 25-8 25
3 Десна "Десна" 12 17-8 24
4 Геліос "Геліос" 12 13-9 21
5 Колос "Колос" 12 21-14 20
6 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 11 19-10 18
7 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 12 9-9 18
8 Полтава "Полтава" 12 16-18 17
9 Миколаїв "Миколаїв" 11 9-7 15
10 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 12 11-12 15
11 Арсенал-Київ "Арсенал-Київ" 12 12-14 15
12 Авангард "Авангард" 12 10-15 13
13 Буковина "Буковина" 12 11-12 12
14 Суми "Суми" 12 12-23 12
15 Скала "Скала" 12 7-15 11
16 Інгулець "Інгулець" 12 12-19 9
17 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 12 10-24 9
18 Тернопіль "Тернопіль" 12 8-26 5
1 Іллічівець "Іллічівець" 13 28-9 34
2 Верес "Верес" 13 28-9 28
3 Десна "Десна" 13 18-8 27
4 Геліос "Геліос" 13 14-9 24
5 Колос "Колос" 13 22-14 23
6 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 12 19-11 18
7 Арсенал-Київ "Арсенал-Київ" 13 14-14 18
8 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 13 9-11 18
9 Полтава "Полтава" 13 16-19 17
10 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 13 11-12 16
11 Буковина "Буковина" 13 13-12 15
12 Миколаїв "Миколаїв" 12 9-9 15
13 Суми "Суми" 13 14-23 15
14 Скала "Скала" 13 10-17 14
15 Авангард "Авангард" 13 10-17 13
16 Інгулець "Інгулець" 13 12-20 9
17 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 13 12-27 9
18 Тернопіль "Тернопіль" 13 8-26 6
1 Іллічівець "Іллічівець" 13 28-9 34
2 Верес "Верес" 13 28-9 28
3 Десна "Десна" 13 18-8 27
4 Геліос "Геліос" 13 14-9 24
5 Колос "Колос" 13 22-14 23
6 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 13 22-11 21
7 Арсенал-Київ "Арсенал-Київ" 13 14-14 18
8 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 13 9-11 18
9 Полтава "Полтава" 13 16-19 17
10 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 13 11-12 16
11 Буковина "Буковина" 13 13-12 15
12 Миколаїв "Миколаїв" 13 9-12 15
13 Суми "Суми" 13 14-23 15
14 Скала "Скала" 13 10-17 14
15 Авангард "Авангард" 13 10-17 13
16 Інгулець "Інгулець" 13 12-20 9
17 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 13 12-27 9
18 Тернопіль "Тернопіль" 13 8-26 6
1 Іллічівець "Іллічівець" 14 31-9 37
2 Верес "Верес" 14 30-10 31
3 Десна "Десна" 14 20-9 30
4 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 14 25-11 24
5 Геліос "Геліос" 14 14-10 24
6 Колос "Колос" 14 23-16 23
7 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 14 10-11 21
8 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 14 13-13 19
9 Арсенал-Київ "Арсенал-Київ" 14 15-16 18
10 Полтава "Полтава" 14 16-20 17
11 Авангард "Авангард" 14 11-17 16
12 Суми "Суми" 14 15-24 16
13 Буковина "Буковина" 14 13-15 15
14 Миколаїв "Миколаїв" 14 10-14 15
15 Скала "Скала" 14 10-18 14
16 Інгулець "Інгулець" 14 13-20 12
17 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 14 13-28 10
18 Тернопіль "Тернопіль" 14 8-29 6
1 Іллічівець "Іллічівець" 16 32-9 41
2 Десна "Десна" 16 22-11 33
3 Верес "Верес" 15 30-13 31
4 Геліос "Геліос" 16 16-10 30
5 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 15 27-12 27
6 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 16 13-11 25
7 Колос "Колос" 16 23-18 23
8 Полтава "Полтава" 16 19-21 23
9 Арсенал-Київ "Арсенал-Київ" 16 18-17 22
10 Авангард "Авангард" 16 14-18 20
11 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 16 15-18 19
12 Миколаїв "Миколаїв" 16 12-16 18
13 Суми "Суми" 16 16-26 17
14 Буковина "Буковина" 16 13-16 16
15 Скала "Скала" 16 12-21 15
16 Інгулець "Інгулець" 16 15-24 13
17 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 16 16-31 13
18 Тернопіль "Тернопіль" 16 11-32 9
1 Іллічівець "Іллічівець" 17 33-12 41
2 Десна "Десна" 17 25-12 36
3 Верес "Верес" 16 32-14 34
4 Геліос "Геліос" 17 17-12 30
5 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 16 27-13 27
6 Колос "Колос" 17 24-18 26
7 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 17 14-12 26
8 Авангард "Авангард" 17 16-18 23
9 Полтава "Полтава" 17 19-25 23
10 Арсенал-Київ "Арсенал-Київ" 17 19-19 22
11 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 17 17-20 20
12 Буковина "Буковина" 17 14-16 19
13 Миколаїв "Миколаїв" 17 12-18 18
14 Суми "Суми" 17 16-27 17
15 Інгулець "Інгулець" 17 17-25 16
16 Скала "Скала" 17 14-23 16
17 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 17 20-31 16
18 Тернопіль "Тернопіль" 17 12-33 10
1 Іллічівець "Іллічівець" 18 34-12 44
2 Десна "Десна" 18 28-13 39
3 Верес "Верес" 17 37-15 37
4 Геліос "Геліос" 18 18-12 33
5 Колос "Колос" 18 26-19 29
6 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 17 27-14 27
7 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 18 15-14 26
8 Авангард "Авангард" 18 17-18 26
9 Арсенал-Київ "Арсенал-Київ" 18 20-20 23
10 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 18 19-20 23
11 Полтава "Полтава" 18 19-26 23
12 Буковина "Буковина" 18 15-21 19
13 Інгулець "Інгулець" 18 18-25 19
14 Миколаїв "Миколаїв" 18 13-21 18
15 Суми "Суми" 18 17-28 18
16 Скала "Скала" 18 14-24 16
17 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 18 20-33 16
18 Тернопіль "Тернопіль" 18 12-34 10
1 Іллічівець "Іллічівець" 20 38-14 48
2 Верес "Верес" 19 40-16 43
3 Десна "Десна" 20 29-16 40
4 Геліос "Геліос" 20 19-13 35
5 Колос "Колос" 20 29-21 33
6 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 19 29-14 31
7 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 20 17-15 30
8 Арсенал-Київ "Арсенал-Київ" 20 23-21 29
9 Авангард "Авангард" 20 18-20 27
10 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 20 24-23 26
11 Полтава "Полтава" 20 22-28 26
12 Миколаїв "Миколаїв" 20 16-24 21
13 Інгулець "Інгулець" 20 20-30 20
14 Буковина "Буковина" 19 17-24 19
15 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 20 24-37 19
16 Суми "Суми" 20 19-33 18
17 Скала "Скала" 20 14-26 17
18 Тернопіль "Тернопіль" 19 12-35 10
1 Іллічівець "Іллічівець" 20 38-14 48
2 Верес "Верес" 20 42-16 46
3 Десна "Десна" 20 29-16 40
4 Геліос "Геліос" 20 19-13 35
5 Колос "Колос" 20 29-21 33
6 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 20 29-16 31
7 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 20 17-15 30
8 Арсенал-Київ "Арсенал-Київ" 20 23-21 29
9 Авангард "Авангард" 20 18-20 27
10 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 20 24-23 26
11 Полтава "Полтава" 20 22-28 23
12 Миколаїв "Миколаїв" 20 16-24 21
13 Інгулець "Інгулець" 20 20-30 20
14 Буковина "Буковина" 19 17-24 19
15 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 20 24-37 19
16 Суми "Суми" 20 19-33 18
17 Скала "Скала" 20 14-26 17
18 Тернопіль "Тернопіль" 19 12-35 10
1 Іллічівець "Іллічівець" 21 38-14 49
2 Верес "Верес" 21 44-19 46
3 Десна "Десна" 21 30-16 43
4 Колос "Колос" 21 32-23 36
5 Геліос "Геліос" 21 19-14 35
6 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 21 32-18 34
7 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 21 19-16 33
8 Арсенал-Київ "Арсенал-Київ" 21 23-21 30
9 Авангард "Авангард" 21 18-20 28
10 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 21 24-24 26
11 Полтава "Полтава" 21 23-28 26
12 Миколаїв "Миколаїв" 21 17-24 24
13 Буковина "Буковина" 20 17-24 20
14 Інгулець "Інгулець" 21 20-31 20
15 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 21 26-40 19
16 Суми "Суми" 21 21-35 19
17 Скала "Скала" 21 15-28 17
18 Тернопіль "Тернопіль" 20 14-37 11
1 Іллічівець "Іллічівець" 22 40-14 52
2 Верес "Верес" 22 44-20 46
3 Десна "Десна" 22 30-16 44
4 Колос "Колос" 22 36-24 39
5 Геліос "Геліос" 22 20-14 38
6 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 22 35-19 37
7 Арсенал-Київ "Арсенал-Київ" 22 24-21 33
8 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 22 21-21 33
9 Авангард "Авангард" 22 19-20 31
10 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 22 25-25 27
11 Полтава "Полтава" 22 23-30 26
12 Миколаїв "Миколаїв" 22 17-25 24
13 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 22 31-42 22
14 Буковина "Буковина" 21 17-24 21
15 Інгулець "Інгулець" 22 21-34 20
16 Суми "Суми" 22 22-36 20
17 Скала "Скала" 22 15-29 17
18 Тернопіль "Тернопіль" 21 15-41 11
1 Іллічівець "Іллічівець" 23 43-14 55
2 Десна "Десна" 23 32-16 47
3 Верес "Верес" 23 44-22 46
4 Колос "Колос" 23 36-24 40
5 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 23 35-19 38
6 Геліос "Геліос" 23 20-15 38
7 Арсенал-Київ "Арсенал-Київ" 23 24-21 34
8 Авангард "Авангард" 23 20-20 34
9 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 23 21-23 33
10 Полтава "Полтава" 23 24-30 29
11 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 23 25-28 27
12 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 23 32-42 25
13 Буковина "Буковина" 22 18-24 24
14 Миколаїв "Миколаїв" 23 17-26 24
15 Інгулець "Інгулець" 23 23-34 23
16 Суми "Суми" 23 22-36 21
17 Скала "Скала" 23 15-30 17
18 Тернопіль "Тернопіль" 22 15-42 11
1 Іллічівець "Іллічівець" 24 45-14 58
2 Десна "Десна" 24 34-16 50
3 Верес "Верес" 24 47-22 49
4 Колос "Колос" 24 37-24 43
5 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 24 36-20 39
6 Геліос "Геліос" 24 20-15 39
7 Арсенал-Київ "Арсенал-Київ" 24 24-21 35
8 Авангард "Авангард" 24 20-21 34
9 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 24 21-23 34
10 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 24 27-28 30
11 Полтава "Полтава" 24 25-31 30
12 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 24 32-42 26
13 Буковина "Буковина" 23 18-24 25
14 Інгулець "Інгулець" 24 23-34 24
15 Миколаїв "Миколаїв" 24 17-28 24
16 Суми "Суми" 24 22-38 21
17 Скала "Скала" 24 15-33 17
18 Тернопіль "Тернопіль" 23 15-44 11
1 Іллічівець "Іллічівець" 25 47-15 61
2 Десна "Десна" 25 35-16 53
3 Верес "Верес" 25 51-24 52
4 Колос "Колос" 25 37-25 43
5 Геліос "Геліос" 25 21-15 42
6 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 25 37-22 39
7 Арсенал-Київ "Арсенал-Київ" 25 24-22 35
8 Авангард "Авангард" 25 20-21 35
9 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 25 21-24 34
10 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 25 29-29 33
11 Полтава "Полтава" 25 26-31 33
12 Інгулець "Інгулець" 25 24-34 27
13 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 25 34-46 26
14 Буковина "Буковина" 24 18-25 25
15 Миколаїв "Миколаїв" 25 18-30 24
16 Суми "Суми" 25 22-38 22
17 Скала "Скала" 25 15-34 17
18 Тернопіль "Тернопіль" 24 16-44 14
1 Іллічівець "Іллічівець" 25 47-15 61
2 Десна "Десна" 25 35-16 53
3 Верес "Верес" 25 51-24 52
4 Колос "Колос" 25 37-25 43
5 Геліос "Геліос" 25 21-15 42
6 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 25 37-22 39
7 Арсенал-Київ "Арсенал-Київ" 25 24-22 35
8 Авангард "Авангард" 25 20-21 35
9 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 25 21-24 34
10 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 25 29-29 33
11 Полтава "Полтава" 25 26-31 33
12 Буковина "Буковина" 25 22-25 28
13 Інгулець "Інгулець" 25 24-34 27
14 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 25 34-46 26
15 Миколаїв "Миколаїв" 25 18-30 24
16 Суми "Суми" 25 22-38 22
17 Скала "Скала" 25 15-34 17
18 Тернопіль "Тернопіль" 25 16-48 14
1 Іллічівець "Іллічівець" 26 48-15 64
2 Десна "Десна" 26 37-16 56
3 Верес "Верес" 26 53-25 55
4 Колос "Колос" 26 39-26 46
5 Геліос "Геліос" 26 23-16 45
6 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 26 37-23 39
7 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 26 22-24 37
8 Арсенал-Київ "Арсенал-Київ" 26 24-23 35
9 Авангард "Авангард" 26 20-23 35
10 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 26 29-30 33
11 Полтава "Полтава" 26 27-33 33
12 Буковина "Буковина" 26 23-25 31
13 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 26 36-46 29
14 Інгулець "Інгулець" 26 25-36 27
15 Миколаїв "Миколаїв" 26 20-31 27
16 Суми "Суми" 26 23-40 22
17 Скала "Скала" 26 16-36 17
18 Тернопіль "Тернопіль" 26 16-50 14
1 Іллічівець "Іллічівець" 27 50-16 67
2 Верес "Верес" 27 55-25 58
3 Десна "Десна" 27 37-16 57
4 Колос "Колос" 27 40-29 46
5 Геліос "Геліос" 27 23-16 46
6 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 27 38-23 42
7 Авангард "Авангард" 27 22-23 38
8 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 27 23-26 37
9 Полтава "Полтава" 27 29-33 36
10 Арсенал-Київ "Арсенал-Київ" 27 24-25 35
11 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 27 29-30 34
12 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 27 39-47 32
13 Буковина "Буковина" 27 23-27 31
14 Інгулець "Інгулець" 27 27-36 30
15 Миколаїв "Миколаїв" 27 20-32 27
16 Суми "Суми" 27 23-40 23
17 Скала "Скала" 27 16-38 17
18 Тернопіль "Тернопіль" 27 16-52 14
1 Іллічівець "Іллічівець" 28 52-16 70
2 Верес "Верес" 28 56-25 61
3 Десна "Десна" 28 42-18 60
4 Колос "Колос" 28 40-29 47
5 Геліос "Геліос" 28 23-18 46
6 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 28 40-24 45
7 Авангард "Авангард" 28 23-24 39
8 Арсенал-Київ "Арсенал-Київ" 28 28-25 38
9 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 28 23-26 38
10 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 28 30-30 37
11 Полтава "Полтава" 28 29-34 36
12 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 28 40-48 33
13 Буковина "Буковина" 28 23-28 31
14 Інгулець "Інгулець" 28 27-36 31
15 Миколаїв "Миколаїв" 28 20-32 28
16 Суми "Суми" 28 24-42 23
17 Скала "Скала" 28 18-43 17
18 Тернопіль "Тернопіль" 28 16-56 14
1 Іллічівець "Іллічівець" 29 54-16 73
2 Десна "Десна" 29 44-18 63
3 Верес "Верес" 29 57-26 62
4 Геліос "Геліос" 29 25-18 49
5 Колос "Колос" 29 41-30 48
6 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 29 40-25 45
7 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 29 24-26 41
8 Авангард "Авангард" 29 24-25 40
9 Арсенал-Київ "Арсенал-Київ" 29 29-26 39
10 Полтава "Полтава" 29 30-34 39
11 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 29 31-31 38
12 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 29 40-50 33
13 Інгулець "Інгулець" 29 28-37 32
14 Буковина "Буковина" 29 23-30 31
15 Миколаїв "Миколаїв" 29 20-34 28
16 Суми "Суми" 29 28-42 26
17 Скала "Скала" 29 18-47 17
18 Тернопіль "Тернопіль" 29 16-57 14
1 Іллічівець "Іллічівець" 30 55-17 74
2 Десна "Десна" 30 46-19 66
3 Верес "Верес" 30 58-27 63
4 Колос "Колос" 30 43-30 51
5 Геліос "Геліос" 30 26-19 50
6 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 30 41-26 46
7 Авангард "Авангард" 30 27-25 43
8 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 30 33-31 41
9 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 30 24-27 41
10 Арсенал-Київ "Арсенал-Київ" 30 29-29 39
11 Полтава "Полтава" 30 30-36 39
12 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 30 43-50 36
13 Інгулець "Інгулець" 30 29-39 32
14 Буковина "Буковина" 30 24-33 31
15 Миколаїв "Миколаїв" 30 23-35 31
16 Суми "Суми" 30 29-42 29
17 Скала "Скала" 30 18-50 17
18 Тернопіль "Тернопіль" 30 16-59 14
1 Іллічівець "Іллічівець" 31 56-17 77
2 Десна "Десна" 31 51-20 69
3 Верес "Верес" 31 61-28 66
4 Колос "Колос" 31 45-30 54
5 Геліос "Геліос" 31 28-20 53
6 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 31 43-28 47
7 Авангард "Авангард" 31 28-25 46
8 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 31 33-33 41
9 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 31 25-29 41
10 Арсенал-Київ "Арсенал-Київ" 31 30-34 39
11 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 31 44-50 39
12 Полтава "Полтава" 31 30-37 39
13 Інгулець "Інгулець" 31 30-39 35
14 Буковина "Буковина" 31 26-35 32
15 Миколаїв "Миколаїв" 31 24-38 31
16 Суми "Суми" 31 29-43 29
17 Скала "Скала" 31 18-51 17
18 Тернопіль "Тернопіль" 31 16-60 14
1 Іллічівець "Іллічівець" 32 59-18 80
2 Десна "Десна" 32 52-20 72
3 Верес "Верес" 32 61-30 66
4 Колос "Колос" 32 46-33 54
5 Геліос "Геліос" 32 28-20 54
6 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 32 45-28 50
7 Авангард "Авангард" 32 30-26 49
8 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 32 27-29 44
9 Арсенал-Київ "Арсенал-Київ" 32 35-38 42
10 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 32 34-35 41
11 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 31 44-50 39
12 Полтава "Полтава" 32 30-38 39
13 Інгулець "Інгулець" 31 30-39 35
14 Миколаїв "Миколаїв" 32 31-39 34
15 Буковина "Буковина" 32 26-37 32
16 Суми "Суми" 32 29-43 30
17 Скала "Скала" 32 22-56 17
18 Тернопіль "Тернопіль" 32 17-67 14
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 1 Нафтовик-Укрнафта Нафтовик-Укрнафта 1:1 Авангард Авангард 24.07. 18:00
Тур 2 Десна Десна 1:0 Нафтовик-Укрнафта Нафтовик-Укрнафта 30.07. 18:30
Тур 3 Нафтовик-Укрнафта Нафтовик-Укрнафта 1:2 Скала Скала 05.08. 18:00
Тур 4 Гірник-Спорт Гірник-Спорт 0:1 Нафтовик-Укрнафта Нафтовик-Укрнафта 14.08. 18:00
Тур 5 Нафтовик-Укрнафта Нафтовик-Укрнафта 3:1 Інгулець Інгулець 19.08. 18:00
Тур 6 Арсенал-Київ Арсенал-Київ 2:1 Нафтовик-Укрнафта Нафтовик-Укрнафта 26.08. 17:00
Тур 7 Нафтовик-Укрнафта Нафтовик-Укрнафта 3:1 Полтава Полтава 03.09. 17:00
Тур 8 Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар 0:3 Нафтовик-Укрнафта Нафтовик-Укрнафта 08.09. 18:30
Тур 9 Нафтовик-Укрнафта Нафтовик-Укрнафта 1:1 Іллічівець Іллічівець 13.09. 17:00
Тур 10 Миколаїв Миколаїв 0:3 Нафтовик-Укрнафта Нафтовик-Укрнафта 13.10. 18:30
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 11 Нафтовик-Укрнафта Нафтовик-Укрнафта 4:0 Суми Суми 25.09. 16:00
Тур 12 Нафтовик-Укрнафта Нафтовик-Укрнафта 1:1 Черкаський Дніпро Черкаський Дніпро 01.10. 15:00
Тур 13 Геліос Геліос 1:0 Нафтовик-Укрнафта Нафтовик-Укрнафта 09.10. 16:00
Тур 14 Нафтовик-Укрнафта Нафтовик-Укрнафта 3:0 Буковина Буковина 17.10. 18:00
Тур 15 Верес Верес 2:0 Нафтовик-Укрнафта Нафтовик-Укрнафта 12.03. 14:00
Тур 16 Нафтовик-Укрнафта Нафтовик-Укрнафта 2:1 Тернопіль Тернопіль 30.10. 15:00
Тур 17 Колос Колос 1:0 Нафтовик-Укрнафта Нафтовик-Укрнафта 05.11. 14:00
Тур 18 Авангард Авангард 1:0 Нафтовик-Укрнафта Нафтовик-Укрнафта 09.11. 17:30
Тур 19 Нафтовик-Укрнафта Нафтовик-Укрнафта 2:0 Десна Десна 13.11. 14:00
Тур 20 Скала Скала 0:0 Нафтовик-Укрнафта Нафтовик-Укрнафта 19.11. 13:00
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 21 Нафтовик-Укрнафта Нафтовик-Укрнафта 3:2 Гірник-Спорт Гірник-Спорт 18.03. 14:00
Тур 22 Інгулець Інгулець 1:3 Нафтовик-Укрнафта Нафтовик-Укрнафта 25.03. 15:00
Тур 23 Нафтовик-Укрнафта Нафтовик-Укрнафта 0:0 Арсенал-Київ Арсенал-Київ 01.04. 15:00
Тур 24 Полтава Полтава 1:1 Нафтовик-Укрнафта Нафтовик-Укрнафта 09.04. 14:00
Тур 25 Нафтовик-Укрнафта Нафтовик-Укрнафта 1:2 Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар 14.04. 16:00
Тур 26 Іллічівець Іллічівець 1:0 Нафтовик-Укрнафта Нафтовик-Укрнафта 22.04. 14:00
Тур 27 Нафтовик-Укрнафта Нафтовик-Укрнафта 1:0 Миколаїв Миколаїв 29.04. 14:00
Тур 28 Суми Суми 1:2 Нафтовик-Укрнафта Нафтовик-Укрнафта 03.05. 17:00
Тур 29 Черкаський Дніпро Черкаський Дніпро 1:0 Нафтовик-Укрнафта Нафтовик-Укрнафта 08.05. 17:00
Тур 30 Нафтовик-Укрнафта Нафтовик-Укрнафта 1:1 Геліос Геліос 13.05. 17:00
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 31 Буковина Буковина 2:2 Нафтовик-Укрнафта Нафтовик-Укрнафта 17.05. 18:00
Тур 32 Нафтовик-Укрнафта Нафтовик-Укрнафта 2:0 Верес Верес 21.05. 17:00
Тур 33 Тернопіль Тернопіль -:- Нафтовик-Укрнафта Нафтовик-Укрнафта 27.05. 17:00
Тур 34 Нафтовик-Укрнафта Нафтовик-Укрнафта -:- Колос Колос 02.06. 17:00
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Вгору