«Кремінь» Кременчук

Кремінь

перша ліга
2003 Рік заснування
(0536) 74-64-79 74-68-25
Кольори клубу
президент: Директор - Недяк А. Д.
адреса: 39601, Полтавська обл., м. Кременчук, вул. Чкалова, 6-А
Фото команди

Історія Кременчуцького футболу має гарні традиції. В 1959 році була створена команда "Дніпро", яка досить успішно виступала в класі "Б". В середині 80-х років честь Кременчука став захищати "Кремінь", який в 1988 році став чемпіоном України серед КФК. А в 1990 році він вже дебютував в другій лізі першості СРСР. Потім виступав у вищій лізі чемпіонату України, де в 1993 і 1995 роках займав 9-місце.

Поступово "Кремінь" став втрачати свої позиції і в 90-х рр. в першій лізі грав "Нафтохімік", а в другій -"Вагонобудівник", котрих, як і ще один клуб, в 2001-му році спіткала така ж доля.

Ще був "Кремез" в Любительській лізі.З метою подальшого розвитку футболу - одного з масових та видовищних видів спорту в Україні - депутатами Кременчуцької міської ради було прийняте рішення на XVI сесії міської ради IV скликання від 23.10.2003 р. "Про створення комунального закладу фізичної культури і спорту "Міський футбольний клуб "Кремінь". Так почався новий виток футбольної історії Кременчука.З моменту заснування в 2003 році МФК «Кремінь» приймав участь у Чемпіонаті та розіграші Кубка України з футболу серед аматорських команд, Чемпіонаті та розіграшу Кубка Полтавської області.

Найвищі досягнення періоду 2003-2005 рр.:

-    володар Кубку першості Полтавської області (2004);

-    переможець чемпіонату області з футболу 2003-2004 рр.;

-    переможець чемпіонату області з футболу 2004-2005 рр.

З серпня 2005 року МФК "Кремінь" отримав статус професіонального клубу другої ліги та приймає участь у Всеукраїнських змаганнях з футболу серед команд клубів Професіональної Футбольної Ліги України.Але клуб має не тільки дорослу команду. В складі МФК "Кремінь" є дитячо-юнацьке футбольне відділення, до якого входять дванадцять навчально-тренувальних груп. Чотири вікові групи (1995, 1994, 1993, 1992 років народження) беруть участь у Чемпіонаті України вищої ліги.

За підсумками Всеукраїнських змагань з футболу серед юніорів та дитячо-юнацьких команд сезону 2008/2009 рр. МФК "Кремінь" займає сьоме місце. Три молодші вікові групи (1998, 1997, 1996 років народження) виступають у Всеукраїнських змаганнях з футболу на призи клубу "Шкіряний м'яч". Дитячо-юнацька футбольна команда "Кремінь" (1995 р.н.) є бронзовим призером сезону 2006 року та фіналістом змагань 2007 року.В червні 2009 року команда "Кремінь" (1995 р.н.) брала участь у міжнародному турнірі, присвяченому 60-річчю ФК "Хемік" м. Бидгощ (Польща), та посіла перше місце.

Також створена молодіжна команда МФК "Кремінь-2", яка бере участь у Чемпіонаті Полтавської області з футболу. До складу цієї команди входять перспективні гравці юнацьких команд та гравці, які закінчили виступи в юнацькому футболі.

СКЛАД КОМАНДИ Дата народження Громадянство Амплуа Дата заявки Номер
Орест Будюк
Будюк
Орест
Васильович
23.08.1995 українець воротар 19.07.2019 23
Вадим Воронченко
Воронченко
Вадим
Анатолійович
11.01.1989 українець нападник 19.07.2019 89
Роман Гончаренко
Гончаренко
Роман
Олександрович
16.11.1993 українець захисник 19.07.2019 3
Олександр Городенко
Городенко
Олександр
Степанович
24.05.2000 українець захисник 19.07.2019 5
Олександр Єрмаченко
Єрмаченко
Олександр
Валерійович
29.01.1993 українець півзахисник 23.07.2019 17
Владислав Закорський
Закорський
Владислав
Володимирович
17.02.2000 українець воротар 19.07.2019 99
Дмитро Зозуля
Зозуля
Дмитро
Володимирович
09.06.1988 українець захисник 19.07.2019 88
Дмитро Козьбан
Козьбан
Дмитро
Сергійович
27.04.1989 українець нападник 19.09.2019 10
Ігор Кошман
Кошман
Ігор
Сергійович
07.03.1995 українець півзахисник 19.09.2019 29
Іван Куць
Куць
Іван
Олександрович
20.01.2000 українець нападник 19.07.2019 9
Роман Локтіонов
Локтіонов
Роман
Борисович
18.10.1986 українець нападник 19.07.2019 10
Назар Маліновський
Маліновський
Назар
Вячеславович
18.04.1998 українець захисник 19.07.2019 4
Анатолій Масалов
Масалов
Анатолій
Анатолійович
17.02.1990 українець півзахисник 19.07.2019 8
Євген Мурашов
Мурашов
Євген
Ігорович
09.05.1995 українець півзахисник 19.07.2019 7
Артем Недоля
Недоля
Артем
Олександрович
20.10.1993 українець півзахисник 10.10.2019 15
Андрій Олійник
Олійник
Андрій
Олегович
16.01.1986 українець воротар 19.07.2019 1
Юрій Павлик
Павлик
Юрій
Олександрович
15.02.1994 українець півзахисник 23.07.2019 11
Владислав Сидоренко
Сидоренко
Владислав
Романович
24.10.1997 українець півзахисник 19.07.2019 16
Дмитро Скоблов
Скоблов
Дмитро
Сергійович
30.11.1989 українець півзахисник 24.07.2019 18
Ростислав Тарануха
Тарануха
Ростислав
Ярославович
26.01.1997 українець нападник 24.07.2019 19
Михайло Удод
Удод
Михайло
Сергійович
17.02.1997 українець нападник 08.08.2019 45
Сергій Ченбай
Ченбай
Сергій
Дмитрович
06.11.1992 українець захисник 19.07.2019 21
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ МАТЧІ КОМАНДИ
1 Прикарпаття "Прикарпаття" 1 3-0 3
2 Чорноморець "Чорноморець" 1 3-1 3
3 Миколаїв "Миколаїв" 1 3-1 3
4 Авангард "Авангард" 1 3-2 3
5 Рух "Рух" 1 1-0 3
6 Металіст 1925 "Металіст 1925" 1 1-0 3
7 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 1 3-3 1
8 Металург "Металург" 1 3-3 1
9 Кремінь "Кремінь" 1 2-2 1
10 Агробізнес "Агробізнес" 1 2-2 1
11 Волинь "Волинь" 1 2-3 0
12 Інгулець "Інгулець" 1 0-1 0
13 Балкани "Балкани" 1 0-1 0
14 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 1 1-3 0
15 Черкащина "Черкащина" 1 1-3 0
16 Минай "Минай" 1 0-3 0
1 Прикарпаття "Прикарпаття" 2 6-0 6
2 Чорноморець "Чорноморець" 2 6-2 6
3 Миколаїв "Миколаїв" 2 4-2 4
4 Кремінь "Кремінь" 2 3-2 4
5 Рух "Рух" 2 2-1 4
6 Металіст 1925 "Металіст 1925" 2 1-0 4
7 Інгулець "Інгулець" 2 2-1 3
8 Авангард "Авангард" 2 3-5 3
9 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 2 5-5 2
10 Волинь "Волинь" 2 3-4 1
11 Металург "Металург" 2 3-4 1
12 Балкани "Балкани" 2 0-1 1
13 Черкащина "Черкащина" 2 3-5 1
14 Агробізнес "Агробізнес" 2 2-4 1
15 Минай "Минай" 2 1-4 1
16 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 2 2-6 0
1 Прикарпаття "Прикарпаття" 3 8-3 6
2 Чорноморець "Чорноморець" 3 6-3 6
3 Інгулець "Інгулець" 3 4-1 6
4 Авангард "Авангард" 3 6-6 6
5 Рух "Рух" 3 3-2 5
6 Металіст 1925 "Металіст 1925" 3 2-1 5
7 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 3 6-5 5
8 Кремінь "Кремінь" 3 5-4 5
9 Миколаїв "Миколаїв" 3 5-5 4
10 Минай "Минай" 3 2-4 4
11 Агробізнес "Агробізнес" 3 5-4 4
12 Волинь "Волинь" 3 6-6 4
13 Черкащина "Черкащина" 3 5-7 2
14 Металург "Металург" 3 3-6 1
15 Балкани "Балкани" 3 0-4 1
16 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 3 2-7 0
1 Інгулець "Інгулець" 4 5-1 9
2 Авангард "Авангард" 4 7-6 9
3 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 4 10-8 8
4 Рух "Рух" 4 5-3 8
5 Агробізнес "Агробізнес" 4 6-4 7
6 Миколаїв "Миколаїв" 4 8-7 7
7 Прикарпаття "Прикарпаття" 4 9-5 6
8 Чорноморець "Чорноморець" 4 6-4 6
9 Кремінь "Кремінь" 4 6-6 5
10 Металіст 1925 "Металіст 1925" 4 2-2 5
11 Балкани "Балкани" 4 4-4 4
12 Волинь "Волинь" 4 8-9 4
13 Минай "Минай" 4 5-8 4
14 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 4 4-8 3
15 Черкащина "Черкащина" 4 5-8 2
16 Металург "Металург" 4 3-10 1
1 Інгулець "Інгулець" 5 6-2 10
2 Авангард "Авангард" 5 8-7 10
3 Агробізнес "Агробізнес" 5 7-4 10
4 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 5 11-9 9
5 Металіст 1925 "Металіст 1925" 5 6-3 8
6 Рух "Рух" 5 5-4 8
7 Миколаїв "Миколаїв" 5 9-8 8
8 Прикарпаття "Прикарпаття" 5 10-6 7
9 Волинь "Волинь" 5 11-11 7
10 Минай "Минай" 5 8-9 7
11 Чорноморець "Чорноморець" 5 8-7 6
12 Черкащина "Черкащина" 5 8-8 5
13 Кремінь "Кремінь" 5 7-9 5
14 Балкани "Балкани" 5 4-7 4
15 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 5 5-9 4
16 Металург "Металург" 5 4-14 1
1 Агробізнес "Агробізнес" 6 9-4 13
2 Металіст 1925 "Металіст 1925" 6 9-3 11
3 Рух "Рух" 6 9-5 11
4 Авангард "Авангард" 6 9-8 11
5 Інгулець "Інгулець" 6 7-3 11
6 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 6 11-9 10
7 Чорноморець "Чорноморець" 6 11-9 9
8 Миколаїв "Миколаїв" 6 10-12 8
9 Минай "Минай" 6 9-10 8
10 Волинь "Волинь" 6 11-11 8
11 Прикарпаття "Прикарпаття" 6 12-9 7
12 Кремінь "Кремінь" 6 8-10 6
13 Черкащина "Черкащина" 6 8-11 5
14 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 6 5-9 5
15 Балкани "Балкани" 6 4-7 5
16 Металург "Металург" 6 4-16 1
1 Агробізнес "Агробізнес" 7 11-5 16
2 Металіст 1925 "Металіст 1925" 7 11-4 14
3 Рух "Рух" 7 10-5 14
4 Авангард "Авангард" 7 11-9 14
5 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 7 13-9 13
6 Інгулець "Інгулець" 7 8-5 11
7 Минай "Минай" 7 11-11 11
8 Волинь "Волинь" 7 14-11 11
9 Чорноморець "Чорноморець" 7 11-9 10
10 Миколаїв "Миколаїв" 7 10-12 9
11 Прикарпаття "Прикарпаття" 7 12-11 7
12 Кремінь "Кремінь" 7 8-13 6
13 Черкащина "Черкащина" 7 9-13 5
14 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 7 6-11 5
15 Балкани "Балкани" 7 5-9 5
16 Металург "Металург" 7 4-17 1
1 Агробізнес "Агробізнес" 8 15-5 19
2 Рух "Рух" 8 12-5 17
3 Авангард "Авангард" 8 13-9 17
4 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 8 15-9 16
5 Минай "Минай" 8 14-13 14
6 Металіст 1925 "Металіст 1925" 8 13-7 14
7 Волинь "Волинь" 8 14-11 12
8 Інгулець "Інгулець" 8 8-5 12
9 Чорноморець "Чорноморець" 8 11-11 10
10 Прикарпаття "Прикарпаття" 8 16-14 10
11 Миколаїв "Миколаїв" 8 10-14 9
12 Кремінь "Кремінь" 8 11-17 6
13 Черкащина "Черкащина" 8 9-16 5
14 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 8 6-15 5
15 Балкани "Балкани" 8 5-11 5
16 Металург "Металург" 8 7-17 4
1 Рух "Рух" 9 18-6 20
2 Агробізнес "Агробізнес" 9 16-7 19
3 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 9 16-9 19
4 Минай "Минай" 9 16-14 17
5 Металіст 1925 "Металіст 1925" 9 14-7 17
6 Авангард "Авангард" 9 13-10 17
7 Інгулець "Інгулець" 9 9-5 15
8 Волинь "Волинь" 9 16-13 13
9 Миколаїв "Миколаїв" 9 16-16 12
10 Чорноморець "Чорноморець" 9 11-12 10
11 Прикарпаття "Прикарпаття" 9 16-15 10
12 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 9 7-15 8
13 Балкани "Балкани" 9 7-13 6
14 Кремінь "Кремінь" 9 13-23 6
15 Черкащина "Черкащина" 9 10-22 5
16 Металург "Металург" 9 7-18 4
1 Агробізнес "Агробізнес" 10 18-8 22
2 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 10 17-9 22
3 Минай "Минай" 10 18-14 20
4 Рух "Рух" 10 18-7 20
5 Металіст 1925 "Металіст 1925" 10 16-7 20
6 Інгулець "Інгулець" 10 12-7 18
7 Авангард "Авангард" 10 14-12 17
8 Волинь "Волинь" 10 16-15 13
9 Чорноморець "Чорноморець" 10 15-14 13
10 Миколаїв "Миколаїв" 10 18-19 12
11 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 10 9-16 11
12 Прикарпаття "Прикарпаття" 10 16-17 10
13 Балкани "Балкани" 10 9-13 9
14 Кремінь "Кремінь" 10 15-27 6
15 Черкащина "Черкащина" 10 11-24 5
16 Металург "Металург" 10 7-20 4
1 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 11 18-9 25
2 Минай "Минай" 11 21-15 23
3 Металіст 1925 "Металіст 1925" 11 19-9 23
4 Агробізнес "Агробізнес" 11 19-10 22
5 Інгулець "Інгулець" 11 15-7 21
6 Рух "Рух" 10 18-7 20
7 Авангард "Авангард" 11 15-12 20
8 Волинь "Волинь" 11 18-16 16
9 Чорноморець "Чорноморець" 11 15-17 13
10 Балкани "Балкани" 11 11-14 12
11 Миколаїв "Миколаїв" 11 19-21 12
12 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 10 9-16 11
13 Прикарпаття "Прикарпаття" 11 18-20 10
14 Кремінь "Кремінь" 11 15-28 6
15 Черкащина "Черкащина" 11 12-27 5
16 Металург "Металург" 11 7-21 4
1 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 12 18-11 25
2 Металіст 1925 "Металіст 1925" 12 19-9 24
3 Інгулець "Інгулець" 12 17-7 24
4 Рух "Рух" 11 19-7 23
5 Минай "Минай" 12 21-16 23
6 Авангард "Авангард" 12 17-13 23
7 Агробізнес "Агробізнес" 12 20-12 22
8 Волинь "Волинь" 12 21-17 19
9 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 11 10-16 14
10 Чорноморець "Чорноморець" 11 15-17 13
11 Миколаїв "Миколаїв" 12 19-21 13
12 Прикарпаття "Прикарпаття" 12 20-21 13
13 Балкани "Балкани" 11 11-14 12
14 Кремінь "Кремінь" 12 15-29 6
15 Черкащина "Черкащина" 12 13-29 5
16 Металург "Металург" 12 8-24 4
1 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 13 21-11 28
2 Інгулець "Інгулець" 13 20-7 27
3 Агробізнес "Агробізнес" 13 22-12 25
4 Металіст 1925 "Металіст 1925" 13 19-9 25
5 Рух "Рух" 12 20-8 24
6 Минай "Минай" 13 22-17 24
7 Авангард "Авангард" 13 18-14 24
8 Волинь "Волинь" 13 24-17 22
9 Прикарпаття "Прикарпаття" 13 22-22 16
10 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 12 11-17 15
11 Чорноморець "Чорноморець" 12 15-17 14
12 Миколаїв "Миколаїв" 13 19-23 13
13 Балкани "Балкани" 12 11-17 12
14 Кремінь "Кремінь" 13 15-32 6
15 Черкащина "Черкащина" 13 13-32 5
16 Металург "Металург" 13 9-26 4
1 Агробізнес "Агробізнес" 14 24-12 28
2 Металіст 1925 "Металіст 1925" 14 21-10 28
3 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 14 22-13 28
4 Інгулець "Інгулець" 13 20-7 27
5 Минай "Минай" 14 24-17 27
6 Волинь "Волинь" 14 28-19 25
7 Рух "Рух" 12 20-8 24
8 Авангард "Авангард" 14 18-16 24
9 Прикарпаття "Прикарпаття" 14 22-22 17
10 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 13 13-21 15
11 Чорноморець "Чорноморець" 13 15-19 14
12 Балкани "Балкани" 13 12-18 13
13 Миколаїв "Миколаїв" 13 19-23 13
14 Кремінь "Кремінь" 14 16-33 7
15 Черкащина "Черкащина" 14 13-32 6
16 Металург "Металург" 13 9-26 4
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 1 Агробізнес Агробізнес 2:2 Кремінь Кремінь 27.07. 18:00
Тур 2 Кремінь Кремінь 1:0 Металург Металург 03.08. 17:07
Тур 3 Черкащина Черкащина 2:2 Кремінь Кремінь 10.08. 18:00
Тур 4 Кремінь Кремінь 1:2 Гірник-Спорт Гірник-Спорт 16.08. 17:00
Тур 5 Минай Минай 3:1 Кремінь Кремінь 23.08. 17:00
Тур 6 Кремінь Кремінь 1:1 Авангард Авангард 31.08. 17:00
Тур 7 Волинь Волинь 3:0 Кремінь Кремінь 04.09. 19:00
Тур 8 Кремінь Кремінь 3:4 Прикарпаття Прикарпаття 08.09. 17:00
Тур 9 Миколаїв Миколаїв 6:2 Кремінь Кремінь 14.09. 17:00
Тур 10 Кремінь Кремінь 2:4 Чорноморець Чорноморець 21.09. 16:00
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 11 Оболонь Бровар Оболонь Бровар 1:0 Кремінь Кремінь 29.09. 17:00
Тур 12 Рух Рух 1:0 Кремінь Кремінь 06.10. 16:00
Тур 13 Кремінь Кремінь 0:3 Інгулець Інгулець 11.10. 15:00
Тур 14 Балкани Балкани 1:1 Кремінь Кремінь 19.10. 15:00
Тур 15 Кремінь Кремінь -:- Металіст 1925 Металіст 1925 26.10.
Тур 16 Кремінь Кремінь -:- Агробізнес Агробізнес 02.11.
Тур 17 Металург Металург -:- Кремінь Кремінь 09.11.
Тур 18 Кремінь Кремінь -:- Черкащина Черкащина 16.11.
Тур 19 Гірник-Спорт Гірник-Спорт -:- Кремінь Кремінь 23.11.
Тур 20 Кремінь Кремінь -:- Минай Минай 22.03.
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 21 Авангард Авангард -:- Кремінь Кремінь 28.03.
Тур 22 Кремінь Кремінь -:- Волинь Волинь 04.04.
Тур 23 Прикарпаття Прикарпаття -:- Кремінь Кремінь 12.04.
Тур 24 Кремінь Кремінь -:- Миколаїв Миколаїв 17.04.
Тур 25 Чорноморець Чорноморець -:- Кремінь Кремінь 25.04.
Тур 26 Кремінь Кремінь -:- Оболонь Бровар Оболонь Бровар 02.05.
Тур 27 Кремінь Кремінь -:- Рух Рух 06.05.
Тур 28 Інгулець Інгулець -:- Кремінь Кремінь 10.05.
Тур 29 Кремінь Кремінь -:- Балкани Балкани 16.05.
Тур 30 Металіст 1925 Металіст 1925 -:- Кремінь Кремінь 23.05.
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору