«Чорноморець-2» Одеса

Чорноморець-2

друга ліга
1936 Рік заснування
Кольори клубу
президент: Климов Леонід Михайлович
адреса: пр-т Гагаріна, 12-а Одеса, 65039

ТРЕНЕР

Тренер
Головний тренер
СТАРОВИК ВІТАЛІЙ ВІКТОРОВИЧ
Народився 3 вересня 1978 року.
 
Призначили на посаду: жовтень 2019
Виступав на позиції півзахисника за низку українських, російських, білоруських і молдовських команд, серед яких - луганська "Зоря", київське "Динамо-3", ФК "Черкаси", "Ністру" (Атаки, Молдова). На тренерській роботі - з 2012 року (був граючим тренером "Реал Фарми").
Від 2014 року працював у СДЮШОР "Чорноморець", входив у тренерський штаб українського аматорського клубу "Кримтеплиця", з липня 2019 року входив у тренерський штаб "Чорноморця", після відставки Червенкова виконуючи обов'язки головного тренера першої команди. 17 жовтня 2019 року призначений старшим тренером "Чорноморця-2". 

СТАДІОН

СКЛАД КОМАНДИ Дата народження Громадянство Амплуа Дата заявки Номер
Максим Брагару
Брагару
Максим
Ігорович
21.07.2002 українець півзахисник 25.07.2019 45
Данило Варакута
Варакута
Данило
Андрійович
04.11.2001 українець воротар 25.07.2019 1
Вячеслав Велєв
Велєв
Вячеслав
Сергійович
21.05.2000 українець нападник 25.07.2019 19
Костянтин Граматік
Граматік
Костянтин
Анатолійович
21.05.2000 українець півзахисник 25.07.2019 4
Валерій Даскалиця
Даскалиця
Валерій
Вікторович
17.02.2002 українець воротар 25.07.2019 71
Петро Долгов
Долгов
Петро
Дмитрович
29.06.2000 українець півзахисник 25.07.2019 29
Богдан Курілко
Курілко
Богдан
Андрійович
13.11.2000 українець воротар 19.02.2020 75
Олександр Михайліченко
Михайліченко
Олександр
Вадимович
22.07.2000 українець півзахисник 19.02.2020 28
Дмитро Плачков
Плачков
Дмитро
Миколайович
03.01.2001 українець нападник 25.07.2019 55
Олександр Польовий
Польовий
Олександр
Віталійович
01.05.2000 українець захисник 25.07.2019 96
Микита Тітаєвський
Тітаєвський
Микита
Андрійович
13.01.2000 українець півзахисник 25.07.2019 40
Андрій Штогрін
Штогрін
Андрій
Віталійович
14.12.1998 українець нападник 25.07.2019 22
Роман Яловенко
Яловенко
Роман
Русланович
08.02.1997 українець півзахисник 20.02.2020 77
Деніс Янаков
Янаков
Деніс
Олексійович
01.01.1999 українець півзахисник 20.02.2020 17
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ МАТЧІ КОМАНДИ
1 Гірник "Гірник" 1 4-1 3
2 Енергія "Енергія" 1 3-1 3
3 Кристал "Кристал" 1 2-0 3
4 ВПК-Агро "ВПК-Агро" 1 2-0 3
5 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 1 2-1 3
6 Альянс "Альянс" 0 0-0 0
7 Авангард-2 "Авангард-2" 1 1-2 0
8 Нікополь "Нікополь" 1 1-3 0
9 Реал Фарма "Реал Фарма" 1 0-2 0
10 Таврія Сімферополь "Таврія Сімферополь" 1 0-2 0
11 Чорноморець-2 "Чорноморець-2" 1 1-4 0
1 Гірник "Гірник" 2 7-1 6
2 ВПК-Агро "ВПК-Агро" 2 5-0 6
3 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 2 4-1 6
4 Енергія "Енергія" 2 4-2 4
5 Кристал "Кристал" 2 2-0 4
6 Альянс "Альянс" 1 1-1 1
7 Авангард-2 "Авангард-2" 2 1-2 1
8 Таврія Сімферополь "Таврія Сімферополь" 1 0-2 0
9 Нікополь "Нікополь" 2 1-6 0
10 Чорноморець-2 "Чорноморець-2" 2 1-6 0
11 Реал Фарма "Реал Фарма" 2 0-5 0
1 Гірник "Гірник" 3 8-1 9
2 Кристал "Кристал" 3 4-0 7
3 Енергія "Енергія" 3 5-2 7
4 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 3 5-2 7
5 ВПК-Агро "ВПК-Агро" 3 5-1 6
6 Альянс "Альянс" 2 2-2 2
7 Авангард-2 "Авангард-2" 2 1-2 1
8 Нікополь "Нікополь" 3 2-7 1
9 Реал Фарма "Реал Фарма" 3 1-6 1
10 Таврія Сімферополь "Таврія Сімферополь" 2 0-3 0
11 Чорноморець-2 "Чорноморець-2" 3 1-8 0
1 Кристал "Кристал" 4 9-0 10
2 Гірник "Гірник" 4 11-4 10
3 Енергія "Енергія" 4 7-3 10
4 ВПК-Агро "ВПК-Агро" 4 6-1 9
5 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 4 8-5 8
6 Таврія Сімферополь "Таврія Сімферополь" 3 1-3 3
7 Альянс "Альянс" 3 2-3 2
8 Авангард-2 "Авангард-2" 3 2-4 1
9 Нікополь "Нікополь" 4 2-8 1
10 Реал Фарма "Реал Фарма" 4 1-11 1
11 Чорноморець-2 "Чорноморець-2" 3 1-8 0
1 Кристал "Кристал" 5 10-0 13
2 Енергія "Енергія" 5 11-3 13
3 Гірник "Гірник" 5 11-5 10
4 ВПК-Агро "ВПК-Агро" 5 7-2 10
5 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 5 9-6 9
6 Альянс "Альянс" 4 5-3 5
7 Таврія Сімферополь "Таврія Сімферополь" 4 1-6 3
8 Авангард-2 "Авангард-2" 4 3-5 2
9 Нікополь "Нікополь" 5 3-9 2
10 Реал Фарма "Реал Фарма" 4 1-11 1
11 Чорноморець-2 "Чорноморець-2" 4 1-12 0
1 Кристал "Кристал" 6 17-1 16
2 Енергія "Енергія" 6 11-3 14
3 ВПК-Агро "ВПК-Агро" 6 10-2 13
4 Гірник "Гірник" 5 11-5 10
5 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 6 10-13 9
6 Альянс "Альянс" 5 9-4 8
7 Нікополь "Нікополь" 6 7-10 5
8 Таврія Сімферополь "Таврія Сімферополь" 5 1-9 3
9 Авангард-2 "Авангард-2" 5 4-9 2
10 Реал Фарма "Реал Фарма" 5 1-11 2
11 Чорноморець-2 "Чорноморець-2" 5 2-16 0
1 Кристал "Кристал" 7 20-3 19
2 Енергія "Енергія" 7 11-5 14
3 Гірник "Гірник" 6 13-5 13
4 ВПК-Агро "ВПК-Агро" 7 12-5 13
5 Альянс "Альянс" 6 13-4 11
6 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 6 10-13 9
7 Нікополь "Нікополь" 7 8-10 8
8 Таврія Сімферополь "Таврія Сімферополь" 6 4-9 6
9 Авангард-2 "Авангард-2" 6 4-12 2
10 Реал Фарма "Реал Фарма" 6 1-12 2
11 Чорноморець-2 "Чорноморець-2" 6 2-20 0
1 Кристал "Кристал" 7 20-3 19
2 Гірник "Гірник" 7 16-6 16
3 ВПК-Агро "ВПК-Агро" 8 17-6 16
4 Альянс "Альянс" 7 18-4 14
5 Енергія "Енергія" 8 11-6 14
6 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 7 11-13 12
7 Нікополь "Нікополь" 8 9-13 8
8 Таврія Сімферополь "Таврія Сімферополь" 7 5-15 6
9 Чорноморець-2 "Чорноморець-2" 7 8-21 3
10 Авангард-2 "Авангард-2" 7 5-17 2
11 Реал Фарма "Реал Фарма" 7 1-17 2
1 Кристал "Кристал" 8 23-4 22
2 Альянс "Альянс" 8 21-6 17
3 Гірник "Гірник" 8 18-9 16
4 ВПК-Агро "ВПК-Агро" 8 17-6 16
5 Енергія "Енергія" 9 12-9 14
6 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 8 12-14 13
7 Таврія Сімферополь "Таврія Сімферополь" 8 6-15 9
8 Нікополь "Нікополь" 9 10-14 9
9 Чорноморець-2 "Чорноморець-2" 8 9-21 6
10 Авангард-2 "Авангард-2" 8 5-18 2
11 Реал Фарма "Реал Фарма" 8 1-18 2
1 Кристал "Кристал" 9 26-4 25
2 Альянс "Альянс" 9 24-6 20
3 Гірник "Гірник" 9 21-9 19
4 ВПК-Агро "ВПК-Агро" 9 21-6 19
5 Енергія "Енергія" 9 12-9 14
6 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 9 12-17 13
7 Таврія Сімферополь "Таврія Сімферополь" 9 6-18 9
8 Нікополь "Нікополь" 10 10-17 9
9 Чорноморець-2 "Чорноморець-2" 9 9-25 6
10 Реал Фарма "Реал Фарма" 9 3-19 5
11 Авангард-2 "Авангард-2" 9 6-20 2
1 Кристал "Кристал" 10 27-6 25
2 Альянс "Альянс" 10 26-7 23
3 ВПК-Агро "ВПК-Агро" 10 25-8 22
4 Гірник "Гірник" 10 22-11 19
5 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 10 14-17 16
6 Енергія "Енергія" 10 14-13 14
7 Таврія Сімферополь "Таврія Сімферополь" 10 6-20 9
8 Нікополь "Нікополь" 10 10-17 9
9 Чорноморець-2 "Чорноморець-2" 10 9-25 7
10 Реал Фарма "Реал Фарма" 10 3-19 6
11 Авангард-2 "Авангард-2" 10 8-21 5
1 Кристал "Кристал" 11 29-7 28
2 ВПК-Агро "ВПК-Агро" 11 28-9 25
3 Альянс "Альянс" 10 26-7 23
4 Гірник "Гірник" 11 22-11 20
5 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 11 14-17 17
6 Енергія "Енергія" 11 14-13 15
7 Нікополь "Нікополь" 11 10-17 10
8 Таврія Сімферополь "Таврія Сімферополь" 11 7-22 9
9 Чорноморець-2 "Чорноморець-2" 11 9-25 8
10 Реал Фарма "Реал Фарма" 11 4-22 6
11 Авангард-2 "Авангард-2" 11 8-21 6
1 Кристал "Кристал" 12 34-9 31
2 ВПК-Агро "ВПК-Агро" 12 30-9 28
3 Альянс "Альянс" 11 30-7 26
4 Гірник "Гірник" 12 22-12 20
5 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 12 14-17 18
6 Енергія "Енергія" 12 14-17 15
7 Нікополь "Нікополь" 12 10-19 10
8 Чорноморець-2 "Чорноморець-2" 12 9-25 9
9 Таврія Сімферополь "Таврія Сімферополь" 11 7-22 9
10 Реал Фарма "Реал Фарма" 12 5-22 9
11 Авангард-2 "Авангард-2" 12 10-26 6
1 Кристал "Кристал" 13 36-10 34
2 ВПК-Агро "ВПК-Агро" 13 35-10 31
3 Альянс "Альянс" 12 32-7 29
4 Гірник "Гірник" 13 23-17 20
5 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 13 14-18 18
6 Енергія "Енергія" 13 15-18 16
7 Реал Фарма "Реал Фарма" 13 6-22 12
8 Таврія Сімферополь "Таврія Сімферополь" 12 8-23 10
9 Нікополь "Нікополь" 13 10-21 10
10 Чорноморець-2 "Чорноморець-2" 13 10-27 9
11 Авангард-2 "Авангард-2" 12 10-26 6
1 Кристал "Кристал" 14 37-11 35
2 ВПК-Агро "ВПК-Агро" 14 36-10 34
3 Альянс "Альянс" 13 32-8 29
4 Гірник "Гірник" 14 25-18 23
5 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 14 15-20 18
6 Енергія "Енергія" 14 16-19 17
7 Нікополь "Нікополь" 14 12-21 13
8 Реал Фарма "Реал Фарма" 14 7-23 13
9 Таврія Сімферополь "Таврія Сімферополь" 13 8-25 10
10 Чорноморець-2 "Чорноморець-2" 13 10-27 9
11 Авангард-2 "Авангард-2" 13 11-27 7
1 Кристал "Кристал" 15 39-12 38
2 ВПК-Агро "ВПК-Агро" 15 39-10 37
3 Альянс "Альянс" 14 34-8 32
4 Гірник "Гірник" 15 26-20 23
5 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 15 15-23 18
6 Енергія "Енергія" 15 17-20 18
7 Нікополь "Нікополь" 15 15-21 16
8 Реал Фарма "Реал Фарма" 14 7-23 13
9 Чорноморець-2 "Чорноморець-2" 14 11-28 10
10 Таврія Сімферополь "Таврія Сімферополь" 14 8-27 10
11 Авангард-2 "Авангард-2" 14 11-30 7
1 Кристал "Кристал" 16 43-12 41
2 ВПК-Агро "ВПК-Агро" 16 41-11 40
3 Альянс "Альянс" 15 36-8 35
4 Гірник "Гірник" 15 26-20 23
5 Енергія "Енергія" 16 20-21 21
6 Нікополь "Нікополь" 16 19-22 19
7 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 16 15-27 18
8 Реал Фарма "Реал Фарма" 15 8-26 13
9 Чорноморець-2 "Чорноморець-2" 15 12-32 10
10 Таврія Сімферополь "Таврія Сімферополь" 15 9-29 10
11 Авангард-2 "Авангард-2" 15 11-32 7
1 ВПК-Агро "ВПК-Агро" 20 48-15 48
2 Альянс "Альянс" 19 51-10 47
3 Кристал "Кристал" 19 45-17 44
4 Гірник "Гірник" 19 30-22 30
5 Енергія "Енергія" 20 25-26 25
6 Нікополь "Нікополь" 20 22-24 24
7 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 19 17-31 22
8 Таврія Сімферополь "Таврія Сімферополь" 18 11-31 16
9 Реал Фарма "Реал Фарма" 19 10-35 16
10 Авангард-2 "Авангард-2" 18 15-35 11
11 Чорноморець-2 "Чорноморець-2" 19 14-42 10
1 ВПК-Агро "ВПК-Агро" 18 44-12 44
2 Альянс "Альянс" 17 46-9 41
3 Кристал "Кристал" 17 43-14 41
4 Гірник "Гірник" 17 27-20 27
5 Нікополь "Нікополь" 18 21-22 23
6 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 17 17-28 21
7 Енергія "Енергія" 18 21-24 21
8 Таврія Сімферополь "Таврія Сімферополь" 16 10-29 13
9 Реал Фарма "Реал Фарма" 17 8-33 13
10 Чорноморець-2 "Чорноморець-2" 17 13-38 10
11 Авангард-2 "Авангард-2" 16 12-33 8
1 ВПК-Агро "ВПК-Агро" 18 44-12 44
2 Альянс "Альянс" 18 48-10 44
3 Кристал "Кристал" 18 43-16 41
4 Гірник "Гірник" 18 28-22 27
5 Енергія "Енергія" 19 23-24 24
6 Нікополь "Нікополь" 19 21-22 24
7 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 18 17-28 22
8 Таврія Сімферополь "Таврія Сімферополь" 17 11-29 16
9 Реал Фарма "Реал Фарма" 18 8-34 13
10 Авангард-2 "Авангард-2" 17 14-33 11
11 Чорноморець-2 "Чорноморець-2" 18 13-40 10
1 ВПК-Агро "ВПК-Агро" 20 48-15 48
2 Альянс "Альянс" 19 51-10 47
3 Кристал "Кристал" 19 45-17 44
4 Гірник "Гірник" 19 30-22 30
5 Енергія "Енергія" 20 25-26 25
6 Нікополь "Нікополь" 20 22-24 24
7 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 19 17-31 22
8 Таврія Сімферополь "Таврія Сімферополь" 18 11-31 16
9 Реал Фарма "Реал Фарма" 19 10-35 16
10 Авангард-2 "Авангард-2" 18 15-35 11
11 Чорноморець-2 "Чорноморець-2" 19 14-42 10
1 ВПК-Агро "ВПК-Агро" 20 48-15 48
2 Кристал "Кристал" 20 47-17 47
3 Альянс "Альянс" 20 51-12 47
4 Гірник "Гірник" 20 33-22 33
5 Енергія "Енергія" 20 25-26 25
6 Нікополь "Нікополь" 20 22-24 24
7 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 20 18-32 23
8 Таврія Сімферополь "Таврія Сімферополь" 20 12-32 17
9 Реал Фарма "Реал Фарма" 20 10-38 16
10 Авангард-2 "Авангард-2" 20 15-38 14
11 Чорноморець-2 "Чорноморець-2" 20 17-42 13
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 1 Гірник Гірник 4:1 Чорноморець-2 Чорноморець-2 27.07. 17:00
Тур 2 Чорноморець-2 Чорноморець-2 0:2 Миколаїв-2 Миколаїв-2 04.08. 17:00
Тур 3 Кристал Кристал 2:0 Чорноморець-2 Чорноморець-2 10.08. 17:30
Тур 5 Енергія Енергія 4:0 Чорноморець-2 Чорноморець-2 24.08. 17:00
Тур 6 Чорноморець-2 Чорноморець-2 1:4 Нікополь Нікополь 30.08. 17:00
Тур 7 Альянс Альянс 4:0 Чорноморець-2 Чорноморець-2 04.09. 18:00
Тур 8 Чорноморець-2 Чорноморець-2 6:1 Таврія Сімферополь Таврія Сімферополь 08.09. 17:00
Тур 9 Авангард-2 Авангард-2 0:1 Чорноморець-2 Чорноморець-2 12.09. 14:00
Тур 10 ВПК-Агро ВПК-Агро 4:0 Чорноморець-2 Чорноморець-2 18.09. 16:00
Тур 11 Чорноморець-2 Чорноморець-2 0:0 Реал Фарма Реал Фарма 22.09. 16:00
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 12 Чорноморець-2 Чорноморець-2 0:0 Гірник Гірник 30.09. 14:00
Тур 13 Миколаїв-2 Миколаїв-2 0:0 Чорноморець-2 Чорноморець-2 04.10. 15:00
Тур 14 Чорноморець-2 Чорноморець-2 1:2 Кристал Кристал 09.10. 13:00
Тур 16 Чорноморець-2 Чорноморець-2 1:1 Енергія Енергія 18.10. 13:08
Тур 17 Нікополь Нікополь 4:1 Чорноморець-2 Чорноморець-2 23.10. 15:00
Тур 18 Чорноморець-2 Чорноморець-2 1:5 Альянс Альянс 27.10. 13:00
Тур 19 Таврія Сімферополь Таврія Сімферополь 1:0 Чорноморець-2 Чорноморець-2 02.11. 14:00
Тур 20 Чорноморець-2 Чорноморець-2 0:2 Авангард-2 Авангард-2 10.11. 12:00
Тур 21 Чорноморець-2 Чорноморець-2 1:2 ВПК-Агро ВПК-Агро 17.11. 12:00
Тур 22 Реал Фарма Реал Фарма 0:3 Чорноморець-2 Чорноморець-2 23.11. 13:15
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 23 Кристал Кристал -:- Чорноморець-2 Чорноморець-2 22.03.
Тур 24 Чорноморець-2 Чорноморець-2 -:- Альянс Альянс 28.03.
Тур 25 Гірник Гірник -:- Чорноморець-2 Чорноморець-2 04.04.
Тур 26 Чорноморець-2 Чорноморець-2 -:- Енергія Енергія 11.04.
Тур 27 Нікополь Нікополь -:- Чорноморець-2 Чорноморець-2 17.04.
Тур 28 Чорноморець-2 Чорноморець-2 -:- Миколаїв-2 Миколаїв-2 25.04.
Тур 29 Таврія Сімферополь Таврія Сімферополь -:- Чорноморець-2 Чорноморець-2 02.05.
Тур 30 Чорноморець-2 Чорноморець-2 -:- Реал Фарма Реал Фарма 06.05.
Тур 31 Авангард-2 Авангард-2 -:- Чорноморець-2 Чорноморець-2 10.05.
Тур 33 Чорноморець-2 Чорноморець-2 -:- ВПК-Агро ВПК-Агро 23.05.
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору