«Миколаїв-2» Миколаїв

Миколаїв-2

друга ліга
1920 Рік заснування
(0512) 56-53-52
Кольори клубу
президент: В.о. директора - Чаус Ю.Б.
адреса: 54015, м. Миколаїв, пров. Спортивна, 1/1
Фото команди

Команда створена в 1920 році. У різні роки виступала під назвами «Металіст», команда заводу ім. А.Марті, «Суднобудівник», «Авангард», «ЕВІС», СК «Миколаїв», ФК «Миколаїв».У чемпіонаті колишнього СРСР команда суднобудівельного заводу, що носив вже ім'я Носенко, вперше брала участь в групі «В» в 1937 році, а роком раніше дебютувала в кубку СРСР.Після закінчення Великої Вітчизняної війни «Авангард» відновив виступу в чемпіонаті СРСР.У 1954 році заводські футболісти вперше виїхали зарубіжну поїздку до Чехословакії, де провели три товариську гру: «Банник» (Гвідлов) - 3:0, спартак» (Поважська Бистріца) - 2:1 і «Слован» (Нітра) - 2:2.У 1957 році місту Миколаєву знов було надано місце в класі «Б» чемпіонату СРСР.

З 1966 року «Суднобудівник» виступав в II підгрупі класу «А». У 1969 році дійшов до півфіналу розиграшу Кубка СРСР.Кращі результати, досягнуті в чемпіонатах колишнього Союзу: 1 місце - 1960 (клас «Б», 1 зона), 1968 рік (клас «А», II група, 2 підгрупа), 1974 (друга ліга, 6 зона); 2 місце - 1971 (друга ліга, 1 зона), 1990 (друга ліга, 1 зона); 3 місце - 1958 (клас «Б», 1 зона), 1959 (клас «Б», 1 зона), 1973 (друга ліга,  1 зона), 1984 (друга ліга, 6 зона), 1985 (друга ліга, 6 зона).У сезоні 2005/2006 років МФК «Миколаїв» зайняв перше місце в групі «Б» другої ліги і завоював путівку в першу лігу. У чемпіонаті  України серед команд першого дивізіону 2006/2007 років футболісти МФК «Миколаїв» зайняли 13 місце. У першості України серед команд першої ліги 2007/2008 років футболісти МФК «Миколаїв» зайняли 10 місце.Досягнення:Друге місце в Першості України серед команд першої ліги - 1993/94Перше місце в Першості України серед команд першої ліги - 1997/98Перше місце в Першості України серед команд другої ліги - 2005/06

ТРЕНЕР

Тренер
Головний тренер
МАЗАРАТІ В'ЯЧЕСЛАВ ГРИГОРОВИЧ

Працює з червня 2017 року

Спеціаліст уже працюав з цим клубом. У 2007-2009, 2010 і 2014 роках працював головним тренером МФК "Миколаїв", а другу команду очоював з 2009 по 2010 рік.

СТАДІОН

Основний стадіон
Основний
Парк Перемоги
1 000 глядачів
Миколаїв, вулиця Шевченка, 32
СКЛАД КОМАНДИ Дата народження Громадянство Амплуа Дата заявки Номер
Іван Антонюк
Антонюк
Іван
Васильович
21.05.1998 українець півзахисник 18.07.2018 70
Дмитро Бардадим
Бардадим
Дмитро
Валерійович
18.05.1997 українець захисник 18.07.2018 36
Владислав Барський
Барський
Владислав
Валерійович
17.07.1997 українець півзахисник 18.07.2018 4
Павло Березянський
Березянський
Павло
Андрійович
22.08.2000 українець захисник 18.07.2018 34
Віктор Берко
Берко
Віктор
Юрійович
21.09.1992 українець нападник 18.07.2018 7
Тимофій Брижчук
Брижчук
Тимофій
Анатолійович
18.02.1996 українець півзахисник 18.07.2018 55
Олександр Бурахович
Бурахович
Олександр
Васильович
30.08.2000 українець півзахисник 18.07.2018 6
Євгеній Вітенко
Вітенко
Євгеній
Ігорович
19.02.1997 українець нападник 18.07.2018 97
Валерій Восконян
Восконян
Валерій
Миколайович
06.04.1994 українець воротар 18.07.2018 25
Олександр Горват
Горват
Олександр
Васильович
17.06.1995 українець півзахисник 18.07.2018 18
Денис Григорович
Григорович
Денис
Валерійович
10.04.2000 українець півзахисник 18.07.2018 42
Данило Гріненко
Гріненко
Данило
Миколайович
09.01.2001 українець захисник 18.07.2018 41
Андрій Жаботенко
Жаботенко
Андрій
Олександрович
23.03.2000 українець захисник 18.07.2018 33
Сергій Жемчужний
Жемчужний
Сергій
Валерійович
02.04.2000 українець воротар 18.07.2018 1
Денис Зайков
Зайков
Денис
Андрійович
10.03.2000 українець півзахисник 18.07.2018 32
Сергій Змієвський
Змієвський
Сергій
Олександрович
17.01.1999 українець півзахисник 18.07.2018 3
Олександр Ізмалков
Ізмалков
Олександр
Михайлович
18.01.2000 українець захисник 18.07.2018 61
Віталій Кірєєв
Кірєєв
Віталій
Валерійович
15.03.1996 українець нападник 07.09.2018 37
Кирило Коломієць
Коломієць
Кирило
Русланович
22.04.2001 українець захисник 18.07.2018 38
Владислав Кучеренко
Кучеренко
Владислав
Семенович
03.01.2000 українець півзахисник 18.07.2018 67
Богдан Кушніренко
Кушніренко
Богдан
Сергійович
02.11.1995 українець захисник 25.09.2018 14
Владислав Ляшевський
Ляшевський
Владислав
Миколайович
31.08.1999 українець захисник 18.07.2018 2
Олександр Мінін
Мінін
Олександр
Валентинович
19.02.2000 українець нападник 18.07.2018 9
Василь Пасічник
Пасічник
Василь
Іванович
16.07.1999 українець нападник 18.07.2018 30
Вадим Петров
Петров
Вадим
Сергійович
29.09.1995 українець півзахисник 18.09.2018 17
Єгор Попович
Попович
Єгор
Вадимович
07.01.1992 українець воротар 18.07.2018 75
Богдан Порох
Порох
Богдан
Валентинович
05.08.2000 українець захисник 03.09.2018 31
Артем Радченко
Радченко
Артем
Олегович
02.01.1995 українець нападник 28.09.2018 22
Захар Сахацький
Сахацький
Захар
Віталійович
17.12.2000 українець півзахисник 18.07.2018 50
Кирило Соболевський
Соболевський
Кирило
Олександрович
17.01.1999 українець півзахисник 25.07.2018 44
Денис Старченко
Старченко
Денис
Володимирович
18.07.1994 українець воротар 18.07.2018 16
Вячеслав Студенко
Студенко
Вячеслав
Валерійович
11.06.1999 українець нападник 18.07.2018 27
Олександр Ткаченко
Ткаченко
Олександр
Сергійович
25.02.2001 українець півзахисник 18.07.2018 26
Олександр Толгаренко
Толгаренко
Олександр
Борисович
19.03.1996 українець півзахисник 18.07.2018 28
Костянтин Чаус
Чаус
Костянтин
Юрійович
22.09.1990 українець півзахисник 18.07.2018 21
Роман Чумак
Чумак
Роман
Юрійович
01.10.1982 українець воротар 18.07.2018 51
Микита Шарабура
Шарабура
Микита
Сергійович
07.03.1998 українець півзахисник 18.07.2018 13
Владислав Швець
Швець
Владислав
Вячеславович
18.04.2000 українець півзахисник 18.07.2018 89
Ілля Ялосоветський
Ялосоветський
Ілля
Володимирович
26.01.2001 українець захисник 18.07.2018 35
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ МАТЧІ КОМАНДИ
1 Кремінь "Кремінь" 1 2-0 3
2 Реал Фарма "Реал Фарма" 1 1-0 3
3 Нікополь "Нікополь" 1 1-0 3
4 Кристал "Кристал" 1 1-0 3
5 Гірник "Гірник" 1 3-3 1
6 Таврія Сімферополь "Таврія Сімферополь" 1 3-3 1
7 Металург "Металург" 1 0-1 0
8 Мир "Мир" 1 0-1 0
9 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 1 0-1 0
10 Енергія "Енергія" 1 0-2 0
1 Кремінь "Кремінь" 2 5-0 6
2 Реал Фарма "Реал Фарма" 2 4-1 6
3 Таврія Сімферополь "Таврія Сімферополь" 2 5-4 4
4 Металург "Металург" 2 4-1 3
5 Нікополь "Нікополь" 2 1-1 3
6 Енергія "Енергія" 2 1-2 3
7 Кристал "Кристал" 2 1-3 3
8 Гірник "Гірник" 2 4-6 1
9 Мир "Мир" 2 1-3 0
10 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 2 0-5 0
1 Кремінь "Кремінь" 3 6-1 7
2 Реал Фарма "Реал Фарма" 3 4-4 6
3 Кристал "Кристал" 3 4-4 6
4 Таврія Сімферополь "Таврія Сімферополь" 3 6-5 5
5 Гірник "Гірник" 3 7-7 4
6 Енергія "Енергія" 3 2-3 4
7 Металург "Металург" 3 5-4 3
8 Мир "Мир" 3 4-3 3
9 Нікополь "Нікополь" 3 2-4 3
10 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 3 1-6 1
1 Кремінь "Кремінь" 4 7-2 8
2 Гірник "Гірник" 4 10-9 7
3 Кристал "Кристал" 4 5-5 7
4 Реал Фарма "Реал Фарма" 4 4-4 7
5 Таврія Сімферополь "Таврія Сімферополь" 4 7-6 6
6 Енергія "Енергія" 4 2-3 5
7 Металург "Металург" 4 6-5 4
8 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 4 4-8 4
9 Мир "Мир" 4 6-6 3
10 Нікополь "Нікополь" 4 4-7 3
1 Кремінь "Кремінь" 5 8-2 11
2 Кристал "Кристал" 5 7-6 10
3 Енергія "Енергія" 5 4-3 8
4 Таврія Сімферополь "Таврія Сімферополь" 5 7-6 7
5 Гірник "Гірник" 5 10-11 7
6 Реал Фарма "Реал Фарма" 5 5-6 7
7 Мир "Мир" 5 8-7 6
8 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 5 4-8 5
9 Металург "Металург" 5 7-7 4
10 Нікополь "Нікополь" 5 4-8 3
1 Кремінь "Кремінь" 6 8-2 12
2 Гірник "Гірник" 6 11-11 10
3 Кристал "Кристал" 6 7-7 10
4 Мир "Мир" 6 10-8 9
5 Таврія Сімферополь "Таврія Сімферополь" 6 7-6 8
6 Енергія "Енергія" 6 5-5 8
7 Реал Фарма "Реал Фарма" 6 6-7 8
8 Металург "Металург" 6 9-8 7
9 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 6 5-9 6
10 Нікополь "Нікополь" 6 5-10 3
1 Кремінь "Кремінь" 7 11-2 15
2 Гірник "Гірник" 7 14-11 13
3 Кристал "Кристал" 7 9-8 13
4 Таврія Сімферополь "Таврія Сімферополь" 7 9-6 11
5 Металург "Металург" 7 10-8 10
6 Мир "Мир" 7 11-10 9
7 Енергія "Енергія" 7 5-6 8
8 Реал Фарма "Реал Фарма" 7 6-10 8
9 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 7 5-12 6
10 Нікополь "Нікополь" 7 5-12 3
1 Кремінь "Кремінь" 8 13-4 16
2 Гірник "Гірник" 8 16-13 14
3 Металург "Металург" 8 13-9 13
4 Кристал "Кристал" 8 9-9 13
5 Мир "Мир" 8 13-10 12
6 Таврія Сімферополь "Таврія Сімферополь" 8 10-9 11
7 Енергія "Енергія" 8 6-6 11
8 Реал Фарма "Реал Фарма" 8 8-10 11
9 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 8 5-14 6
10 Нікополь "Нікополь" 8 5-14 3
1 Кремінь "Кремінь" 9 15-4 19
2 Гірник "Гірник" 9 18-13 17
3 Кристал "Кристал" 9 13-10 16
4 Металург "Металург" 9 14-13 13
5 Мир "Мир" 9 13-12 12
6 Таврія Сімферополь "Таврія Сімферополь" 9 11-10 12
7 Реал Фарма "Реал Фарма" 9 9-11 12
8 Енергія "Енергія" 9 9-10 11
9 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 9 9-17 9
10 Нікополь "Нікополь" 9 5-16 3
1 Кремінь "Кремінь" 10 17-4 22
2 Гірник "Гірник" 10 20-14 20
3 Металург "Металург" 10 17-13 16
4 Кристал "Кристал" 10 14-12 16
5 Мир "Мир" 10 14-13 13
6 Таврія Сімферополь "Таврія Сімферополь" 10 12-12 12
7 Реал Фарма "Реал Фарма" 10 9-14 12
8 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 10 11-18 12
9 Енергія "Енергія" 10 9-12 11
10 Нікополь "Нікополь" 10 6-17 4
1 Гірник "Гірник" 11 23-15 23
2 Кремінь "Кремінь" 11 17-5 22
3 Металург "Металург" 11 19-13 19
4 Кристал "Кристал" 11 15-12 19
5 Мир "Мир" 11 16-14 16
6 Таврія Сімферополь "Таврія Сімферополь" 11 13-14 12
7 Реал Фарма "Реал Фарма" 11 10-17 12
8 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 11 11-20 12
9 Енергія "Енергія" 11 9-13 11
10 Нікополь "Нікополь" 11 7-17 7
1 Кремінь "Кремінь" 12 18-5 25
2 Гірник "Гірник" 12 24-16 24
3 Кристал "Кристал" 12 20-12 22
4 Металург "Металург" 12 20-14 20
5 Мир "Мир" 12 17-15 17
6 Таврія Сімферополь "Таврія Сімферополь" 12 15-15 15
7 Реал Фарма "Реал Фарма" 12 11-18 13
8 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 12 11-21 12
9 Енергія "Енергія" 12 10-15 11
10 Нікополь "Нікополь" 12 7-22 7
1 Кремінь "Кремінь" 13 19-5 28
2 Кристал "Кристал" 13 23-14 25
3 Гірник "Гірник" 13 25-17 25
4 Металург "Металург" 13 20-15 20
5 Мир "Мир" 13 18-16 18
6 Таврія Сімферополь "Таврія Сімферополь" 13 17-18 15
7 Енергія "Енергія" 13 12-15 14
8 Реал Фарма "Реал Фарма" 13 11-20 13
9 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 13 11-21 13
10 Нікополь "Нікополь" 13 7-22 8
1 Кремінь "Кремінь" 14 23-6 31
2 Кристал "Кристал" 14 25-15 28
3 Гірник "Гірник" 14 27-19 26
4 Мир "Мир" 14 21-18 21
5 Металург "Металург" 14 22-18 20
6 Таврія Сімферополь "Таврія Сімферополь" 14 19-18 18
7 Енергія "Енергія" 14 14-17 15
8 Реал Фарма "Реал Фарма" 14 12-22 13
9 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 14 11-23 13
10 Нікополь "Нікополь" 14 8-26 8
1 Кремінь "Кремінь" 15 23-6 32
2 Кристал "Кристал" 15 27-15 31
3 Гірник "Гірник" 15 27-21 26
4 Мир "Мир" 15 22-18 24
5 Металург "Металург" 15 24-18 23
6 Таврія Сімферополь "Таврія Сімферополь" 15 19-18 19
7 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 15 13-23 16
8 Енергія "Енергія" 15 14-18 15
9 Реал Фарма "Реал Фарма" 15 12-24 13
10 Нікополь "Нікополь" 15 8-28 8
1 Кремінь "Кремінь" 16 25-6 35
2 Кристал "Кристал" 16 27-18 31
3 Гірник "Гірник" 16 34-24 29
4 Мир "Мир" 16 25-18 27
5 Металург "Металург" 16 26-19 26
6 Таврія Сімферополь "Таврія Сімферополь" 16 22-18 22
7 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 16 16-30 16
8 Енергія "Енергія" 16 15-20 15
9 Реал Фарма "Реал Фарма" 16 12-26 13
10 Нікополь "Нікополь" 16 8-31 8
1 Кремінь "Кремінь" 17 25-6 36
2 Кристал "Кристал" 17 30-18 34
3 Гірник "Гірник" 17 34-24 30
4 Металург "Металург" 17 27-19 29
5 Мир "Мир" 17 25-19 27
6 Таврія Сімферополь "Таврія Сімферополь" 17 22-19 22
7 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 17 17-30 19
8 Реал Фарма "Реал Фарма" 17 13-26 16
9 Енергія "Енергія" 17 15-23 15
10 Нікополь "Нікополь" 17 8-32 8
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 1 Кристал Кристал 1:0 Миколаїв-2 Миколаїв-2 22.07. 18:00
Тур 2 Металург Металург 4:0 Миколаїв-2 Миколаїв-2 28.07. 18:00
Тур 3 Миколаїв-2 Миколаїв-2 1:1 Кремінь Кремінь 04.08. 18:00
Тур 4 Нікополь Нікополь 2:3 Миколаїв-2 Миколаїв-2 11.08. 17:30
Тур 5 Миколаїв-2 Миколаїв-2 0:0 Таврія Сімферополь Таврія Сімферополь 16.08. 18:00
Тур 6 Реал Фарма Реал Фарма 1:1 Миколаїв-2 Миколаїв-2 25.08. 17:00
Тур 7 Миколаїв-2 Миколаїв-2 0:3 Гірник Гірник 02.09. 17:30
Тур 8 Мир Мир 2:0 Миколаїв-2 Миколаїв-2 09.09. 17:00
Тур 9 Миколаїв-2 Миколаїв-2 4:3 Енергія Енергія 16.09. 16:00
Тур 10 Миколаїв-2 Миколаїв-2 2:1 Кристал Кристал 22.09. 16:00
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 11 Миколаїв-2 Миколаїв-2 0:2 Металург Металург 30.09. 16:00
Тур 12 Кремінь Кремінь 1:0 Миколаїв-2 Миколаїв-2 06.10. 15:00
Тур 13 Миколаїв-2 Миколаїв-2 0:0 Нікополь Нікополь 13.10. 14:00
Тур 14 Таврія Сімферополь Таврія Сімферополь 2:0 Миколаїв-2 Миколаїв-2 19.10. 15:00
Тур 15 Миколаїв-2 Миколаїв-2 2:0 Реал Фарма Реал Фарма 27.10. 14:00
Тур 16 Гірник Гірник 7:3 Миколаїв-2 Миколаїв-2 04.11. 14:00
Тур 17 Миколаїв-2 Миколаїв-2 1:0 Мир Мир 09.11. 14:00
Тур 18 Енергія Енергія -:- Миколаїв-2 Миколаїв-2 31.03.
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору