«Миколаїв-2» Миколаїв

Миколаїв-2

друга ліга
1920 Рік заснування
(0512) 56-53-52
Кольори клубу
президент: В.о. директора - Чаус Ю.Б.
адреса: 54015, м. Миколаїв, пров. Спортивна, 1/1
Фото команди

Команда створена в 1920 році. У різні роки виступала під назвами «Металіст», команда заводу ім. А.Марті, «Суднобудівник», «Авангард», «ЕВІС», СК «Миколаїв», ФК «Миколаїв».У чемпіонаті колишнього СРСР команда суднобудівельного заводу, що носив вже ім'я Носенко, вперше брала участь в групі «В» в 1937 році, а роком раніше дебютувала в кубку СРСР.Після закінчення Великої Вітчизняної війни «Авангард» відновив виступу в чемпіонаті СРСР.У 1954 році заводські футболісти вперше виїхали зарубіжну поїздку до Чехословакії, де провели три товариську гру: «Банник» (Гвідлов) - 3:0, спартак» (Поважська Бистріца) - 2:1 і «Слован» (Нітра) - 2:2.У 1957 році місту Миколаєву знов було надано місце в класі «Б» чемпіонату СРСР.

З 1966 року «Суднобудівник» виступав в II підгрупі класу «А». У 1969 році дійшов до півфіналу розиграшу Кубка СРСР.Кращі результати, досягнуті в чемпіонатах колишнього Союзу: 1 місце - 1960 (клас «Б», 1 зона), 1968 рік (клас «А», II група, 2 підгрупа), 1974 (друга ліга, 6 зона); 2 місце - 1971 (друга ліга, 1 зона), 1990 (друга ліга, 1 зона); 3 місце - 1958 (клас «Б», 1 зона), 1959 (клас «Б», 1 зона), 1973 (друга ліга,  1 зона), 1984 (друга ліга, 6 зона), 1985 (друга ліга, 6 зона).У сезоні 2005/2006 років МФК «Миколаїв» зайняв перше місце в групі «Б» другої ліги і завоював путівку в першу лігу. У чемпіонаті  України серед команд першого дивізіону 2006/2007 років футболісти МФК «Миколаїв» зайняли 13 місце. У першості України серед команд першої ліги 2007/2008 років футболісти МФК «Миколаїв» зайняли 10 місце.Досягнення:Друге місце в Першості України серед команд першої ліги - 1993/94Перше місце в Першості України серед команд першої ліги - 1997/98Перше місце в Першості України серед команд другої ліги - 2005/06

ТРЕНЕР

Тренер
Головний тренер
ПОПЕЛИШКО МИКОЛА

Призначений на посаду: січень 2020 року

Народився 30 березня 1984 року

Вихованець СДЮСШОР «Миколаїв».

Грав за такі команди: Миколаїв, Миколаїв-2, Колос (Степове), Воронівка, Тепловик, Степове, Варварівка, Суднобудівник, СтройКа.

Тренерську діяльність почав з юнацької команди «Торпедо».

СТАДІОН

Основний стадіон
Основний
Парк Перемоги
1 000 глядачів
Миколаїв, вулиця Шевченка, 32
СКЛАД КОМАНДИ Дата народження Громадянство Амплуа Дата заявки Номер
Амір Агаларов
Агаларов
Амір
Успаханович
01.11.1996 українець воротар 15.09.2020 16
Павло Березянський
Березянський
Павло
Андрійович
22.08.2000 українець захисник 27.08.2020 34
Сергій Біневський
Біневський
Сергій
Олександрович
14.10.2001 українець півзахисник 27.08.2020 19
Кирило Бойчук
Бойчук
Кирило
Сергійович
17.02.2003 українець півзахисник 27.08.2020 24
Андрій Боровський
Боровський
Андрій
Дмитрович
13.12.2003 українець захисник 27.08.2020 18
Олександр Бурахович
Бурахович
Олександр
Васильович
30.08.2000 українець півзахисник 27.08.2020 6
Родіон Гончар
Гончар
Родіон
Миколайович
04.02.2002 українець захисник 27.08.2020 67
Данило Гріненко
Гріненко
Данило
Миколайович
09.01.2001 українець захисник 27.08.2020 41
Віталій Гуменний
Гуменний
Віталій
Андрійович
14.12.2003 українець воротар 27.08.2020 28
Сергій Жемчужний
Жемчужний
Сергій
Валерійович
02.04.2000 українець воротар 27.08.2020 71
Сергій Змієвський
Змієвський
Сергій
Олександрович
17.01.1999 українець півзахисник 27.08.2020 3
Олександр Каведяєв
Каведяєв
Олександр
Сергійович
10.03.2001 українець півзахисник 27.08.2020 78
Богдан Куксенко
Куксенко
Богдан
Едуардович
11.02.1996 українець захисник 27.08.2020 39
Богдан Лободров
Лободров
Богдан
Олександрович
10.03.1996 українець воротар 27.08.2020 1
Борис Лотоцький
Лотоцький
Борис
Валерійович
11.04.2003 українець захисник 27.08.2020 15
Владислав Ляшевський
Ляшевський
Владислав
Миколайович
31.08.1999 українець захисник 27.08.2020 2
Назар Мельничук
Мельничук
Назар
Тарасович
24.02.1995 українець захисник 04.09.2020 8
Василь Пасічник
Пасічник
Василь
Іванович
16.07.1999 українець нападник 27.08.2020 30
Богдан Порох
Порох
Богдан
Валентинович
05.08.2000 українець захисник 27.08.2020 31
Максим Прядун
Прядун
Максим
Олександрович
17.02.1997 українець нападник 06.10.2020 11
Владислав Самек
Самек
Владислав
Андрійович
03.03.2001 українець захисник 27.08.2020 81
Дмитро Сергєєв
Сергєєв
Дмитро
Миколайович
26.01.2002 українець захисник 27.08.2020 57
Родіон Сердюк
Сердюк
Родіон
Сергійович
05.01.1999 українець захисник 27.08.2020 69
Максим Сула
Сула
Максим
Анатолійович
30.10.2002 українець нападник 27.08.2020 38
Максим Сурженко
Сурженко
Максим
Романович
28.07.1999 українець нападник 27.08.2020 54
Данило Фальковський
Фальковський
Данило
Сергійович
21.05.1999 українець півзахисник 27.08.2020 22
Тимофій Хуссін
Хуссін
Тимофій
Моноварович
31.10.2002 українець півзахисник 27.08.2020 97
Даниїл Цвєтков
Цвєтков
Даниїл
Ігорович
07.04.2002 українець півзахисник 27.08.2020 48
Євген Черпаков
Черпаков
Євген
Сергійович
29.03.2000 українець нападник 27.08.2020 43
Дмітрій Чілінгір
Чілінгір
Дмітрій
Георгійович
25.12.2002 українець нападник 27.08.2020 80
Владислав Швець
Швець
Владислав
Вячеславович
18.04.2000 українець півзахисник 27.08.2020 89
Назарій-Любомир Ямборко
Ямборко
Назарій-Любомир
Дмитрович
23.09.2002 українець півзахисник 01.09.2020 20
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ МАТЧІ КОМАНДИ
1 Метал "Метал" 1 4-0 3
2 Металург "Металург" 1 3-0 3
3 Енергія "Енергія" 1 2-1 3
4 Кривбас "Кривбас" 1 1-0 3
5 Яруд "Яруд" 1 1-1 1
6 Таврія Сімферополь "Таврія Сімферополь" 1 1-1 1
7 Балкани "Балкани" 1 0-0 1
8 Перемога "Перемога" 1 0-0 1
9 Черкащина "Черкащина" 0 0-0 0
10 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 1 1-2 0
11 Реал Фарма "Реал Фарма" 1 0-1 0
12 Нікополь "Нікополь" 1 0-3 0
13 Дніпро "Дніпро" 1 0-4 0
1 Метал "Метал" 2 10-0 6
2 Кривбас "Кривбас" 2 7-1 6
3 Балкани "Балкани" 2 4-0 4
4 Металург "Металург" 2 3-0 4
5 Таврія Сімферополь "Таврія Сімферополь" 2 3-1 4
6 Енергія "Енергія" 2 2-3 3
7 Перемога "Перемога" 2 0-0 2
8 Черкащина "Черкащина" 1 0-0 1
9 Дніпро "Дніпро" 2 0-4 1
10 Яруд "Яруд" 1 1-1 1
11 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 2 1-6 0
12 Реал Фарма "Реал Фарма" 2 0-7 0
13 Нікополь "Нікополь" 2 1-9 0
1 Метал "Метал" 3 12-0 9
2 Металург "Металург" 3 4-0 7
3 Таврія Сімферополь "Таврія Сімферополь" 3 4-1 7
4 Кривбас "Кривбас" 3 7-2 6
5 Енергія "Енергія" 3 5-4 6
6 Перемога "Перемога" 3 1-0 5
7 Балкани "Балкани" 3 4-1 4
8 Черкащина "Черкащина" 2 2-0 4
9 Яруд "Яруд" 2 2-4 1
10 Дніпро "Дніпро" 2 0-4 1
11 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 3 1-7 0
12 Реал Фарма "Реал Фарма" 3 0-9 0
13 Нікополь "Нікополь" 3 1-11 0
1 Метал "Метал" 4 14-0 12
2 Таврія Сімферополь "Таврія Сімферополь" 4 8-2 10
3 Кривбас "Кривбас" 4 8-3 7
4 Балкани "Балкани" 4 7-2 7
5 Черкащина "Черкащина" 3 4-0 7
6 Металург "Металург" 4 5-4 7
7 Енергія "Енергія" 3 5-4 6
8 Перемога "Перемога" 4 1-2 5
9 Реал Фарма "Реал Фарма" 4 1-9 3
10 Яруд "Яруд" 3 3-7 1
11 Дніпро "Дніпро" 3 0-5 1
12 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 4 2-8 1
13 Нікополь "Нікополь" 4 1-13 0
1 Метал "Метал" 5 16-0 15
2 Таврія Сімферополь "Таврія Сімферополь" 4 8-2 10
3 Металург "Металург" 5 8-4 10
4 Енергія "Енергія" 4 9-4 9
5 Черкащина "Черкащина" 4 5-1 8
6 Кривбас "Кривбас" 4 8-3 7
7 Балкани "Балкани" 5 7-6 7
8 Перемога "Перемога" 5 2-3 6
9 Реал Фарма "Реал Фарма" 4 1-9 3
10 Дніпро "Дніпро" 4 0-5 2
11 Яруд "Яруд" 4 3-10 1
12 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 5 2-10 1
13 Нікополь "Нікополь" 5 1-13 1
1 Метал "Метал" 6 18-1 18
2 Металург "Металург" 6 12-4 13
3 Черкащина "Черкащина" 5 7-1 11
4 Таврія Сімферополь "Таврія Сімферополь" 5 9-4 10
5 Енергія "Енергія" 5 9-8 9
6 Перемога "Перемога" 6 3-4 7
7 Балкани "Балкани" 5 7-6 7
8 Кривбас "Кривбас" 4 8-3 7
9 Нікополь "Нікополь" 6 4-14 4
10 Реал Фарма "Реал Фарма" 5 2-12 3
11 Дніпро "Дніпро" 5 1-6 3
12 Яруд "Яруд" 4 3-10 1
13 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 6 2-12 1
1 Метал "Метал" 7 21-1 21
2 Металург "Металург" 7 14-4 16
3 Таврія Сімферополь "Таврія Сімферополь" 6 11-5 13
4 Черкащина "Черкащина" 6 8-3 11
5 Перемога "Перемога" 7 5-4 10
6 Кривбас "Кривбас" 5 12-5 10
7 Енергія "Енергія" 6 11-12 9
8 Балкани "Балкани" 6 7-8 7
9 Дніпро "Дніпро" 6 3-7 6
10 Нікополь "Нікополь" 6 4-14 4
11 Реал Фарма "Реал Фарма" 6 2-14 3
12 Яруд "Яруд" 5 3-13 1
13 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 7 3-14 1
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 1 Миколаїв-2 Миколаїв-2 1:2 Енергія Енергія 06.09. 17:00
Тур 2 Балкани Балкани 4:0 Миколаїв-2 Миколаїв-2 11.09. 17:00
Тур 3 Миколаїв-2 Миколаїв-2 0:1 Металург Металург 22.09. 16:00
Тур 4 Кривбас Кривбас 1:1 Миколаїв-2 Миколаїв-2 27.09. 16:00
Тур 5 Миколаїв-2 Миколаїв-2 0:2 Метал Метал 03.10. 16:00
Тур 6 Черкащина Черкащина 2:0 Миколаїв-2 Миколаїв-2 10.10. 15:00
Тур 7 Миколаїв-2 Миколаїв-2 1:2 Дніпро Дніпро 17.10. 15:30
Тур 8 Реал Фарма Реал Фарма -:- Миколаїв-2 Миколаїв-2 24.10.
Тур 9 Миколаїв-2 Миколаїв-2 -:- Нікополь Нікополь 31.10.
Тур 10 Перемога Перемога -:- Миколаїв-2 Миколаїв-2 07.11.
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 12 Миколаїв-2 Миколаїв-2 -:- Таврія Сімферополь Таврія Сімферополь 21.11.
Тур 13 Яруд Яруд -:- Миколаїв-2 Миколаїв-2 19.03.
Тур 14 Енергія Енергія -:- Миколаїв-2 Миколаїв-2 27.03.
Тур 15 Миколаїв-2 Миколаїв-2 -:- Балкани Балкани 03.04.
Тур 16 Металург Металург -:- Миколаїв-2 Миколаїв-2 09.04.
Тур 17 Миколаїв-2 Миколаїв-2 -:- Кривбас Кривбас 14.04.
Тур 18 Метал Метал -:- Миколаїв-2 Миколаїв-2 19.04.
Тур 19 Миколаїв-2 Миколаїв-2 -:- Черкащина Черкащина 25.04.
Тур 20 Дніпро Дніпро -:- Миколаїв-2 Миколаїв-2 30.04.
Тур 21 Миколаїв-2 Миколаїв-2 -:- Реал Фарма Реал Фарма 07.05.
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 22 Нікополь Нікополь -:- Миколаїв-2 Миколаїв-2 15.05.
Тур 23 Миколаїв-2 Миколаїв-2 -:- Перемога Перемога 22.05.
Тур 25 Таврія Сімферополь Таврія Сімферополь -:- Миколаїв-2 Миколаїв-2 04.06.
Тур 26 Миколаїв-2 Миколаїв-2 -:- Яруд Яруд 11.06.
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору