«Миколаїв-2» Миколаїв

Миколаїв-2

перша ліга
1920 Рік заснування
(0512) 56-53-52
Кольори клубу
президент: Директор - Токарський А. М.
адреса: 54015, м. Миколаїв, пров. Спортивна, 1/1
Фото команди

Команда створена в 1920 році. У різні роки виступала під назвами «Металіст», команда заводу ім. А.Марті, «Суднобудівник», «Авангард», «ЕВІС», СК «Миколаїв», ФК «Миколаїв».У чемпіонаті колишнього СРСР команда суднобудівельного заводу, що носив вже ім'я Носенко, вперше брала участь в групі «В» в 1937 році, а роком раніше дебютувала в кубку СРСР.Після закінчення Великої Вітчизняної війни «Авангард» відновив виступу в чемпіонаті СРСР.У 1954 році заводські футболісти вперше виїхали зарубіжну поїздку до Чехословакії, де провели три товариську гру: «Банник» (Гвідлов) - 3:0, спартак» (Поважська Бистріца) - 2:1 і «Слован» (Нітра) - 2:2.У 1957 році місту Миколаєву знов було надано місце в класі «Б» чемпіонату СРСР.

З 1966 року «Суднобудівник» виступав в II підгрупі класу «А». У 1969 році дійшов до півфіналу розиграшу Кубка СРСР.Кращі результати, досягнуті в чемпіонатах колишнього Союзу: 1 місце - 1960 (клас «Б», 1 зона), 1968 рік (клас «А», II група, 2 підгрупа), 1974 (друга ліга, 6 зона); 2 місце - 1971 (друга ліга, 1 зона), 1990 (друга ліга, 1 зона); 3 місце - 1958 (клас «Б», 1 зона), 1959 (клас «Б», 1 зона), 1973 (друга ліга,  1 зона), 1984 (друга ліга, 6 зона), 1985 (друга ліга, 6 зона).У сезоні 2005/2006 років МФК «Миколаїв» зайняв перше місце в групі «Б» другої ліги і завоював путівку в першу лігу. У чемпіонаті  України серед команд першого дивізіону 2006/2007 років футболісти МФК «Миколаїв» зайняли 13 місце. У першості України серед команд першої ліги 2007/2008 років футболісти МФК «Миколаїв» зайняли 10 місце.Досягнення:Друге місце в Першості України серед команд першої ліги - 1993/94Перше місце в Першості України серед команд першої ліги - 1997/98Перше місце в Першості України серед команд другої ліги - 2005/06

ТРЕНЕР

Даних про тренера немає.

СТАДІОН

НОВИНИ

Новин, повязаних з командою, немає

СКЛАД КОМАНДИ Дата народження Громадянство Амплуа Дата заявки Номер
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ МАТЧІ КОМАНДИ
1 Інгулець "Інгулець" 1 3-0 3
2 Геліос "Геліос" 1 2-0 3
3 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 1 3-2 3
4 Жемчужина "Жемчужина" 1 2-1 3
5 Рух "Рух" 1 1-0 3
6 Суми "Суми" 1 1-0 3
7 Десна "Десна" 1 1-0 3
8 Полтава "Полтава" 1 1-0 3
9 Арсенал "Арсенал" 1 1-1 1
10 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 1 1-1 1
11 Кремінь "Кремінь" 1 2-3 0
12 Миколаїв "Миколаїв" 1 1-2 0
13 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 1 0-1 0
14 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 1 0-1 0
15 Волинь "Волинь" 1 0-1 0
16 Колос "Колос" 1 0-1 0
17 Балкани "Балкани" 1 0-2 0
18 Авангард "Авангард" 1 0-3 0
1 Геліос "Геліос" 2 5-1 6
2 Інгулець "Інгулець" 2 4-0 6
3 Полтава "Полтава" 2 3-1 6
4 Арсенал "Арсенал" 2 4-3 4
5 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 2 2-1 4
6 Суми "Суми" 2 2-1 4
7 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 2 2-1 3
8 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 2 3-3 3
9 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 2 3-3 3
10 Рух "Рух" 2 3-3 3
11 Жемчужина "Жемчужина" 2 2-2 3
12 Десна "Десна" 2 2-2 3
13 Колос "Колос" 2 1-2 1
14 Волинь "Волинь" 2 0-1 1
15 Балкани "Балкани" 2 0-2 1
16 Миколаїв "Миколаїв" 2 3-5 0
17 Кремінь "Кремінь" 2 2-5 0
18 Авангард "Авангард" 2 1-6 0
1 Геліос "Геліос" 3 6-1 9
2 Арсенал "Арсенал" 3 7-4 7
3 Полтава "Полтава" 3 4-2 7
4 Десна "Десна" 3 5-2 6
5 Інгулець "Інгулець" 3 5-3 6
6 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 3 2-1 5
7 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 3 2-1 4
8 Колос "Колос" 3 2-2 4
9 Суми "Суми" 3 2-2 4
10 Миколаїв "Миколаїв" 3 5-5 3
11 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 3 3-4 3
12 Жемчужина "Жемчужина" 3 2-3 3
13 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 3 3-5 3
14 Кремінь "Кремінь" 3 3-5 3
15 Рух "Рух" 3 3-6 3
16 Авангард "Авангард" 3 3-7 3
17 Балкани "Балкани" 3 1-3 2
18 Волинь "Волинь" 3 1-3 1
1 Полтава "Полтава" 4 7-2 10
2 Арсенал "Арсенал" 4 8-4 10
3 Десна "Десна" 4 7-2 9
4 Інгулець "Інгулець" 4 7-3 9
5 Геліос "Геліос" 4 6-2 9
6 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 4 4-2 8
7 Колос "Колос" 4 6-3 7
8 Миколаїв "Миколаїв" 4 7-6 6
9 Жемчужина "Жемчужина" 4 5-4 6
10 Балкани "Балкани" 4 2-3 5
11 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 4 3-3 4
12 Суми "Суми" 4 3-4 4
13 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 4 3-6 3
14 Рух "Рух" 4 3-7 3
15 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 4 3-7 3
16 Кремінь "Кремінь" 4 4-9 3
17 Авангард "Авангард" 4 3-10 3
18 Волинь "Волинь" 4 2-6 1
1 Арсенал "Арсенал" 5 10-4 13
2 Полтава "Полтава" 5 8-2 13
3 Геліос "Геліос" 5 8-3 12
4 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 5 7-2 11
5 Колос "Колос" 5 9-5 10
6 Інгулець "Інгулець" 5 8-4 10
7 Десна "Десна" 5 9-5 9
8 Миколаїв "Миколаїв" 5 8-6 9
9 Балкани "Балкани" 5 3-3 8
10 Жемчужина "Жемчужина" 5 5-5 6
11 Авангард "Авангард" 5 5-11 6
12 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 5 4-4 5
13 Суми "Суми" 5 3-5 4
14 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 5 3-7 3
15 Рух "Рух" 5 4-9 3
16 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 5 4-9 3
17 Кремінь "Кремінь" 5 4-12 3
18 Волинь "Волинь" 5 2-8 1
1 Арсенал "Арсенал" 6 11-4 16
2 Геліос "Геліос" 6 10-3 15
3 Інгулець "Інгулець" 6 10-5 13
4 Колос "Колос" 6 10-5 13
5 Полтава "Полтава" 6 8-3 13
6 Десна "Десна" 6 11-5 12
7 Миколаїв "Миколаїв" 6 10-6 12
8 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 6 7-3 11
9 Авангард "Авангард" 6 7-12 9
10 Балкани "Балкани" 6 3-5 8
11 Жемчужина "Жемчужина" 6 7-7 7
12 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 6 4-6 5
13 Суми "Суми" 6 4-7 4
14 Рух "Рух" 6 6-11 4
15 Волинь "Волинь" 6 5-10 4
16 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 6 4-9 3
17 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 6 6-12 3
18 Кремінь "Кремінь" 6 4-14 3
1 Арсенал "Арсенал" 7 11-4 17
2 Геліос "Геліос" 7 11-4 16
3 Інгулець "Інгулець" 7 11-5 16
4 Полтава "Полтава" 7 11-5 16
5 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 7 9-3 14
6 Десна "Десна" 7 11-5 13
7 Колос "Колос" 7 10-6 13
8 Миколаїв "Миколаїв" 7 10-8 12
9 Балкани "Балкани" 7 4-5 11
10 Авангард "Авангард" 7 7-12 10
11 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 7 5-6 8
12 Жемчужина "Жемчужина" 7 8-9 7
13 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 7 6-10 6
14 Суми "Суми" 7 5-8 5
15 Рух "Рух" 7 6-11 5
16 Волинь "Волинь" 7 5-11 4
17 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 7 8-15 3
18 Кремінь "Кремінь" 7 4-15 3
1 Арсенал "Арсенал" 8 14-5 20
2 Полтава "Полтава" 8 13-7 17
3 Інгулець "Інгулець" 8 11-5 17
4 Десна "Десна" 8 14-6 16
5 Геліос "Геліос" 8 11-5 16
6 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 8 9-3 15
7 Колос "Колос" 8 12-8 14
8 Миколаїв "Миколаїв" 8 12-10 13
9 Авангард "Авангард" 8 8-12 13
10 Балкани "Балкани" 8 4-6 11
11 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 8 7-8 9
12 Жемчужина "Жемчужина" 8 9-12 7
13 Волинь "Волинь" 8 6-11 7
14 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 8 9-15 6
15 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 8 7-13 6
16 Кремінь "Кремінь" 8 5-15 6
17 Суми "Суми" 8 5-9 5
18 Рух "Рух" 8 6-12 5
1 Арсенал "Арсенал" 9 15-5 23
2 Полтава "Полтава" 9 17-7 20
3 Інгулець "Інгулець" 9 13-6 20
4 Геліос "Геліос" 9 14-5 19
5 Колос "Колос" 9 13-8 17
6 Десна "Десна" 9 14-7 16
7 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 9 9-6 15
8 Балкани "Балкани" 9 8-8 14
9 Миколаїв "Миколаїв" 9 13-12 13
10 Авангард "Авангард" 9 8-13 13
11 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 9 7-10 9
12 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 9 8-13 9
13 Кремінь "Кремінь" 9 8-16 9
14 Рух "Рух" 9 8-12 8
15 Жемчужина "Жемчужина" 9 11-16 7
16 Волинь "Волинь" 9 7-14 7
17 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 9 9-16 6
18 Суми "Суми" 9 5-13 5
1 Арсенал "Арсенал" 10 18-6 26
2 Полтава "Полтава" 10 19-7 23
3 Геліос "Геліос" 10 17-6 22
4 Колос "Колос" 10 14-8 20
5 Інгулець "Інгулець" 10 13-7 20
6 Десна "Десна" 10 17-7 19
7 Авангард "Авангард" 10 14-15 16
8 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 10 9-8 15
9 Балкани "Балкани" 10 9-11 14
10 Миколаїв "Миколаїв" 10 14-15 13
11 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 10 7-10 10
12 Волинь "Волинь" 10 9-14 10
13 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 10 8-13 10
14 Кремінь "Кремінь" 10 8-18 9
15 Рух "Рух" 10 8-13 8
16 Суми "Суми" 10 6-13 8
17 Жемчужина "Жемчужина" 10 13-22 7
18 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 10 9-19 6
1 Арсенал "Арсенал" 11 20-6 29
2 Полтава "Полтава" 11 20-7 26
3 Інгулець "Інгулець" 11 17-7 23
4 Десна "Десна" 11 20-8 22
5 Геліос "Геліос" 11 17-10 22
6 Колос "Колос" 11 14-9 20
7 Авангард "Авангард" 11 14-17 16
8 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 11 9-9 15
9 Балкани "Балкани" 11 9-11 15
10 Миколаїв "Миколаїв" 11 15-16 14
11 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 11 9-13 13
12 Волинь "Волинь" 11 10-15 11
13 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 11 8-13 10
14 Жемчужина "Жемчужина" 11 14-22 10
15 Кремінь "Кремінь" 11 9-19 10
16 Рух "Рух" 11 9-14 9
17 Суми "Суми" 11 6-14 8
18 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 11 9-19 7
1 Арсенал "Арсенал" 12 23-6 32
2 Полтава "Полтава" 12 22-7 29
3 Десна "Десна" 12 23-8 25
4 Геліос "Геліос" 12 19-11 25
5 Інгулець "Інгулець" 12 18-8 24
6 Колос "Колос" 12 15-11 20
7 Авангард "Авангард" 12 16-18 19
8 Балкани "Балкани" 12 10-12 16
9 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 12 10-13 16
10 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 12 9-10 15
11 Миколаїв "Миколаїв" 12 15-18 14
12 Рух "Рух" 12 10-14 12
13 Волинь "Волинь" 12 11-16 12
14 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 12 9-14 11
15 Жемчужина "Жемчужина" 12 14-25 10
16 Кремінь "Кремінь" 12 9-20 10
17 Суми "Суми" 12 6-17 8
18 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 12 10-21 7
1 Арсенал "Арсенал" 13 25-7 35
2 Полтава "Полтава" 13 24-8 32
3 Десна "Десна" 13 24-8 28
4 Геліос "Геліос" 13 21-11 28
5 Інгулець "Інгулець" 13 19-10 24
6 Авангард "Авангард" 13 18-19 22
7 Колос "Колос" 13 16-13 20
8 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 13 11-13 19
9 Балкани "Балкани" 13 11-13 17
10 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 13 9-11 15
11 Миколаїв "Миколаїв" 13 16-19 15
12 Рух "Рух" 13 11-15 13
13 Волинь "Волинь" 13 11-18 12
14 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 13 10-16 11
15 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 13 11-21 10
16 Жемчужина "Жемчужина" 13 14-26 10
17 Кремінь "Кремінь" 13 9-21 10
18 Суми "Суми" 13 7-18 9
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Вгору