«Верес» Рівне

Верес

друга ліга
1957 Рік заснування
(068) 001-00-13 (0362) 62-34-06
Кольори клубу
президент: Надєїн Іван Олексійович
адреса: 33023, м. Рівне, вул. Грушевського, 77

Колишні назви: «Колгоспник» (1957-1966), «Горинь» (1967-1971), «Авангард» (1972- 1990). Сучасна назва з 1991 року.Команда в Рівному була заснована в 1957 році під назвою «Колгоспник». Серед команд майстрів СРСР рівняни дебютували в сезоні 1958 року в класі «Б». У своєму дебютному чемпіонаті «Колгоспник» посів 14-те місце серед 16-ти клубів третьої зони. Всього у класі «Б» наша команда відіграла 13 сезонів (446 матчі, 149 перемоги, 132 нічиїх і 165 поразок, різниця м'ячів - 515-537). Найкращим результатом є 7 місце, здобуте двічі поспіль - у сезонах 1968-го та 1969-го років.

Після реорганізації чемпіонату СРСР в 1971 році «Горинь», яка через рік змінила назву на «Авангард», отримала право грати в українській зоні другої ліги, де й виступала до самого розпаду Союзу.

У прем'єрному сезоні команда посіла останнє 26-те місце у таблиці. Починаючи з кінця 70-х років, «Авангард» почав прогресувати, а у 1981 році, під керівництвом відомих у минулому гравців київського «Динамо» Віктора Матвієнка та Володимира Трошкіна, до команди вперше прийшов серйозний успіх - третє місце у турнірі і бронзові медалі другої ліги.

За дев'ять років «Авангарду» вдалося повторити це досягнення. У тому пам'ятному для рівненського футболу сезоні 1990 року команду очолював Роман Покора. Всього в українській зоні другої ліги команда провела 21 сезон (922 гри, 346 перемог, 249 нічиїх, 327 поразок, різниця м'ячів - 964-950).

Після здобуття Україною незалежності «Верес» потрапив до першої української ліги. Посівши перше місце у своїй групі в стартовому чемпіонаті (1992 р.), команда вже в наступному сезоні вперше дебютувала у вищій лізі чемпіонату України.Сезон 1992/93 рр. «Верес» закінчив на останньому місці, і врятувався від пониження в класі лише завдяки розширенню вищої ліги.Наступний чемпіонат (1993/94 рр.) став одним з найпам'ятніших в історії команди. Саме тоді «Верес» запам'ятався усій Україні своїми яскравими перемогами над «Дніпром» (2:1), «Металістом» (4:0), «Шахтарем» (2:0), проходом за підсумками двох матчів київського «Динамо» в розіграші Кубка України (0:0 - в Рівному, 1:1 - у Києві). Після першого кола рівняни посідали почесне 4-те місце, але після зимової перерви здали свої позиції, і завершили чемпіонат дванадцятими.

Тоді ж «Верес» досягнув найбільшого успіху і в Кубку України - дійшов до півфіналу, поступившись там сімферопольській «Таврії» - 0:2, 0:0. На жаль, це були останні серйозні досягнення «Вереса». Після яскравого піднесення на вершину, почалося не менш стрімке падіння донизу.

Досягнення:

Бронзовий призер 2-ї ліги чемпіонату СРСР - 1981 та 1990 рр.

Фіналіст Кубка Української РСР - 1957 та 1991 рр.

Переможець першої ліги чемпіонату України - 1992 р. (весна).

Півфіналіст Кубка України - сезон 1993/94 рр.

Найбільше матчів у складі команди провів Володимир Новак - близько 550 ігор.

Найкращий бомбардир - Володимир Чирков - 89 м'ячів.

Він же є і рекордсменом за кількістю забитих голів у одному сезоні - 25 (1980 р.).

Перша гра: 20 квітня 1958 р. «Колгоспник» - ЛТІ (Ленінград) - 0:0.

Перший гол: Володимир Тимохін. (1958 р. «Колгоспник» - «Динамо» (Таллін) - 2:2.).

Перша перемога: 6 травня 1958 р. «Колгоспник» - «Волга» (Калінін) - 4:2.

Найбільша перемога: «Авангард» - «Кристал» (Херсон) - 6:0 (1982 р.).

Найбільші поразки: 7 жовтня 1994 р. «Таврія» (Сімферополь) - «Верес» - 7:0, 4 травня 1995 р. «Динамо» (Київ) - «Верес» - 7:0, 4 серпня 2007 р. «Оболонь-2» - «Верес» - 7:0

Найвідоміші гравці: Т.Приймак, А.Васін, Борис Русланов, В.Дударенко, Григорій Шаламай, Віктор Консевич, Б.Білоус, Віктор Денеж, С.Кочубинський, Олександр Кольцов, І.Маркевич, Тиберій Попович, Володимир Чирков, Георгій Яковишин, Володимир Новак, Юрій Кубишкін, Богдан Самардак, Ігор Кабанець, Олег Синицький, Святослав Сирота, ОлександрСвистунов, Олександр Червоний, Ігор Яворський, Олег Кучер, Денис Филимонов, Олександр Паляниця, Сергій Вознюк, Михайло Бурч, Вадим Васильєв, Віталій Шевчук.Найвідоміші тренериВіктор Матвієнко, Володимир Трошкін, Роман Покора, Віктор Носов, Михайло Дунець, Михайло Фоменко.

ТРЕНЕР

Тренер
Головний тренер
ВІРТ ЮРІЙ МИКОЛАЙОВИЧ

Призначили на посаду: липень 2019

Вихованець львівського футболу. Виступав за команди «Скала» (Стрий), ФК Львів, Металург (Донецьк), Борисфен (Бориспіль) і Шахтар (Донецьк).

Провів дві гри у футболці національної збірної України.

У 2012 році став тренером воротарів юнацького складу донецького «Металурга», а незабаром і тренером молодіжного складу, де допомагав Сергію Шищенку і пропрацював до 2015 року, після чого перейшов на посаду тренера в основну команду «Сталі» (Кам'янське).

6 червня 2017 року було офіційно оголошено про призначення Вірта головним тренером рівненського «Вереса». 26 вересня 2018 року очолив винниківський «Рух», а вже за два місяці залишив винниківський клуб.

СТАДІОН

Основний стадіон
Основний
«Авангард»
4 500 глядачів
вул. Замкова, 34, м. Рівне, 33028
СКЛАД КОМАНДИ Дата народження Громадянство Амплуа Дата заявки Номер
Максим Бабійчук
Бабійчук
Максим
Миколайович
28.04.1994 українець воротар 18.07.2019 1
Іван Гребенюк
Гребенюк
Іван
Юрійович
08.04.1995 українець півзахисник 18.07.2019 21
Олександр Дударенко
Дударенко
Олександр
Сергійович
10.04.1995 українець захисник 18.07.2019 20
Антон Євдокимов
Євдокимов
Антон
Вікторович
07.12.1995 українець півзахисник 18.07.2019 7
Юрій Іваночко
Іваночко
Юрій
Степанович
04.04.1998 українець півзахисник 18.07.2019 19
Валерій Кучеров
Кучеров
Валерій
Володимирович
11.08.1993 українець захисник 18.07.2019 29
Сергій Любчак
Любчак
Сергій
Юрійович
15.04.1986 українець захисник 18.07.2019 14
Віталій Микитин
Микитин
Віталій
Ігорович
04.11.1998 українець півзахисник 18.07.2019 99
Мар'ян Мисик
Мисик
Мар'ян
Олегович
02.10.1996 українець півзахисник 02.09.2019 33
Сергій Петько
Петько
Сергій
Юрійович
23.01.1994 українець захисник 24.07.2019 32
Тарас Пінчук
Пінчук
Тарас
Володимирович
27.04.1989 українець захисник 18.07.2019 2
Валерій Сад
Сад
Валерій
Валер'янович
18.12.1998 українець нападник 18.07.2019 8
Ігор Солдат
Солдат
Ігор
Володимирович
10.03.1991 українець захисник 18.07.2019 4
Юрій Соломка
Соломка
Юрій
Анатолійович
04.01.1990 українець нападник 18.07.2019 69
Віталій Тимофієнко
Тимофієнко
Віталій
Вікторович
04.01.1993 українець захисник 18.07.2019 11
Ігор Фіяло
Фіяло
Ігор
Володимирович
10.01.1997 українець воротар 18.07.2019 55
Дмитро Ховбоша
Ховбоша
Дмитро
Вікторович
05.02.1989 українець захисник 18.07.2019 3
Сергій Чеботаєв
Чеботаєв
Сергій
Євгенович
07.03.1988 українець нападник 18.07.2019 25
Михайло Шестаков
Шестаков
Михайло
Сергійович
12.04.1990 українець нападник 18.07.2019 9
Вадим Ющишин
Ющишин
Вадим
Євгенович
23.11.1999 українець воротар 02.09.2019 23
Антон Яременко
Яременко
Антон
Олександрович
29.07.1993 українець нападник 18.07.2019 22
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ МАТЧІ КОМАНДИ
1 Ужгород "Ужгород" 1 3-1 3
2 Верес "Верес" 1 1-0 3
3 Полісся "Полісся" 1 1-0 3
4 Оболонь Бровар-2 "Оболонь Бровар-2" 1 1-0 3
5 Калуш "Калуш" 1 0-0 1
6 Чайка "Чайка" 1 0-0 1
7 Нива "Нива" 0 0-0 0
8 Поділля "Поділля" 1 0-1 0
9 Нива "Нива" 1 0-1 0
10 Діназ "Діназ" 1 0-1 0
11 Буковина "Буковина" 1 1-3 0
1 Полісся "Полісся" 2 3-1 6
2 Оболонь Бровар-2 "Оболонь Бровар-2" 2 3-1 6
3 Калуш "Калуш" 2 3-0 4
4 Верес "Верес" 1 1-0 3
5 Нива "Нива" 1 3-0 3
6 Ужгород "Ужгород" 2 4-3 3
7 Поділля "Поділля" 2 1-1 3
8 Чайка "Чайка" 2 0-1 1
9 Буковина "Буковина" 2 2-5 0
10 Нива "Нива" 2 0-4 0
11 Діназ "Діназ" 2 0-4 0
1 Полісся "Полісся" 3 7-2 9
2 Калуш "Калуш" 3 5-1 7
3 Верес "Верес" 2 2-0 6
4 Нива "Нива" 2 5-0 6
5 Оболонь Бровар-2 "Оболонь Бровар-2" 3 4-5 6
6 Поділля "Поділля" 3 3-2 6
7 Ужгород "Ужгород" 3 5-5 3
8 Чайка "Чайка" 3 0-2 1
9 Діназ "Діназ" 2 0-4 0
10 Буковина "Буковина" 3 2-7 0
11 Нива "Нива" 3 1-6 0
1 Нива "Нива" 3 6-0 9
2 Полісся "Полісся" 4 7-3 9
3 Калуш "Калуш" 4 5-1 8
4 Верес "Верес" 3 3-1 7
5 Оболонь Бровар-2 "Оболонь Бровар-2" 4 4-5 7
6 Поділля "Поділля" 4 3-2 7
7 Ужгород "Ужгород" 4 5-5 4
8 Діназ "Діназ" 3 3-6 3
9 Чайка "Чайка" 3 0-2 1
10 Нива "Нива" 4 2-7 1
11 Буковина "Буковина" 4 4-10 0
1 Нива "Нива" 4 9-1 12
2 Верес "Верес" 4 5-2 10
3 Полісся "Полісся" 5 7-3 10
4 Поділля "Поділля" 5 4-2 10
5 Калуш "Калуш" 5 6-4 8
6 Оболонь Бровар-2 "Оболонь Бровар-2" 5 4-6 7
7 Ужгород "Ужгород" 5 6-7 4
8 Чайка "Чайка" 4 2-3 4
9 Діназ "Діназ" 4 3-6 4
10 Нива "Нива" 5 3-9 1
11 Буковина "Буковина" 4 4-10 0
1 Нива "Нива" 5 11-3 13
2 Верес "Верес" 5 9-2 13
3 Полісся "Полісся" 6 9-3 13
4 Калуш "Калуш" 6 9-4 11
5 Поділля "Поділля" 6 6-4 11
6 Ужгород "Ужгород" 6 8-8 7
7 Оболонь Бровар-2 "Оболонь Бровар-2" 6 4-10 7
8 Чайка "Чайка" 5 3-5 4
9 Діназ "Діназ" 5 3-9 4
10 Нива "Нива" 5 3-9 1
11 Буковина "Буковина" 5 4-12 0
1 Нива "Нива" 10 16-4 26
2 Полісся "Полісся" 10 14-4 22
3 Поділля "Поділля" 10 14-11 18
4 Верес "Верес" 10 12-10 17
5 Калуш "Калуш" 10 15-11 15
6 Діназ "Діназ" 10 14-13 15
7 Ужгород "Ужгород" 10 15-15 12
8 Оболонь Бровар-2 "Оболонь Бровар-2" 10 9-19 8
9 Буковина "Буковина" 10 11-21 7
10 Чайка "Чайка" 10 6-11 6
11 Нива "Нива" 10 10-17 6
1 Нива "Нива" 7 13-3 19
2 Полісся "Полісся" 7 11-3 16
3 Поділля "Поділля" 8 11-6 15
4 Верес "Верес" 7 9-7 13
5 Калуш "Калуш" 8 9-8 11
6 Оболонь Бровар-2 "Оболонь Бровар-2" 8 7-14 8
7 Діназ "Діназ" 7 8-10 8
8 Ужгород "Ужгород" 6 8-8 7
9 Чайка "Чайка" 7 5-8 5
10 Нива "Нива" 6 5-10 4
11 Буковина "Буковина" 7 7-16 3
1 Нива "Нива" 8 14-3 22
2 Поділля "Поділля" 9 12-6 18
3 Полісся "Полісся" 8 11-4 16
4 Верес "Верес" 8 11-7 16
5 Калуш "Калуш" 8 9-8 11
6 Ужгород "Ужгород" 7 11-9 10
7 Діназ "Діназ" 8 8-10 9
8 Оболонь Бровар-2 "Оболонь Бровар-2" 9 8-17 8
9 Чайка "Чайка" 8 5-8 6
10 Нива "Нива" 7 5-11 4
11 Буковина "Буковина" 8 7-18 3
1 Нива "Нива" 9 14-3 23
2 Полісся "Полісся" 9 13-4 19
3 Поділля "Поділля" 10 14-11 18
4 Верес "Верес" 9 11-9 16
5 Калуш "Калуш" 9 14-10 14
6 Діназ "Діназ" 9 10-11 12
7 Ужгород "Ужгород" 8 11-9 11
8 Оболонь Бровар-2 "Оболонь Бровар-2" 9 8-17 8
9 Буковина "Буковина" 9 9-19 6
10 Чайка "Чайка" 9 6-10 6
11 Нива "Нива" 8 6-13 4
1 Нива "Нива" 10 16-4 26
2 Полісся "Полісся" 10 14-4 22
3 Поділля "Поділля" 10 14-11 18
4 Верес "Верес" 10 12-10 17
5 Калуш "Калуш" 10 15-11 15
6 Діназ "Діназ" 10 14-13 15
7 Ужгород "Ужгород" 9 13-13 11
8 Оболонь Бровар-2 "Оболонь Бровар-2" 10 9-19 8
9 Буковина "Буковина" 10 11-21 7
10 Чайка "Чайка" 10 6-11 6
11 Нива "Нива" 9 8-15 5
1 Нива "Нива" 10 16-4 26
2 Полісся "Полісся" 11 14-4 23
3 Верес "Верес" 11 17-10 20
4 Діназ "Діназ" 11 16-14 18
5 Поділля "Поділля" 11 14-16 18
6 Калуш "Калуш" 11 15-12 15
7 Ужгород "Ужгород" 11 16-15 15
8 Чайка "Чайка" 11 7-11 9
9 Оболонь Бровар-2 "Оболонь Бровар-2" 11 10-21 8
10 Нива "Нива" 11 10-17 7
11 Буковина "Буковина" 11 11-22 7
1 Нива "Нива" 11 16-5 26
2 Полісся "Полісся" 12 14-4 24
3 Діназ "Діназ" 12 17-14 21
4 Верес "Верес" 11 17-10 20
5 Поділля "Поділля" 12 15-17 19
6 Калуш "Калуш" 12 17-12 18
7 Ужгород "Ужгород" 12 16-15 16
8 Буковина "Буковина" 12 14-22 10
9 Чайка "Чайка" 12 8-12 10
10 Оболонь Бровар-2 "Оболонь Бровар-2" 12 10-24 8
11 Нива "Нива" 12 10-19 7
1 Нива "Нива" 12 18-6 29
2 Полісся "Полісся" 13 17-4 27
3 Верес "Верес" 12 19-11 23
4 Діназ "Діназ" 12 17-14 21
5 Ужгород "Ужгород" 13 17-15 19
6 Поділля "Поділля" 13 15-19 19
7 Калуш "Калуш" 13 17-13 18
8 Буковина "Буковина" 13 15-24 10
9 Чайка "Чайка" 13 9-14 10
10 Нива "Нива" 13 12-19 10
11 Оболонь Бровар-2 "Оболонь Бровар-2" 13 10-27 8
1 Нива "Нива" 13 18-6 30
2 Полісся "Полісся" 14 17-4 28
3 Верес "Верес" 13 22-13 26
4 Діназ "Діназ" 13 18-14 24
5 Поділля "Поділля" 14 18-19 22
6 Калуш "Калуш" 14 18-14 19
7 Ужгород "Ужгород" 14 17-18 19
8 Буковина "Буковина" 14 15-25 10
9 Чайка "Чайка" 13 9-14 10
10 Нива "Нива" 14 14-22 10
11 Оболонь Бровар-2 "Оболонь Бровар-2" 14 11-28 9
1 Полісся "Полісся" 15 18-4 31
2 Нива "Нива" 14 18-9 30
3 Верес "Верес" 14 25-13 29
4 Поділля "Поділля" 15 21-19 25
5 Діназ "Діназ" 14 18-15 24
6 Калуш "Калуш" 15 21-14 22
7 Ужгород "Ужгород" 15 17-21 19
8 Нива "Нива" 15 16-22 13
9 Буковина "Буковина" 14 15-25 10
10 Чайка "Чайка" 14 9-16 10
11 Оболонь Бровар-2 "Оболонь Бровар-2" 15 11-31 9
1 Полісся "Полісся" 16 20-6 32
2 Нива "Нива" 15 18-9 31
3 Верес "Верес" 15 25-14 29
4 Поділля "Поділля" 16 21-19 26
5 Діназ "Діназ" 15 19-16 25
6 Калуш "Калуш" 16 22-15 23
7 Ужгород "Ужгород" 16 17-23 19
8 Нива "Нива" 15 16-22 13
9 Чайка "Чайка" 15 11-16 13
10 Оболонь Бровар-2 "Оболонь Бровар-2" 16 12-31 12
11 Буковина "Буковина" 15 17-27 11
1 Нива "Нива" 16 18-9 32
2 Полісся "Полісся" 16 20-6 32
3 Верес "Верес" 16 25-14 30
4 Калуш "Калуш" 17 24-16 26
5 Поділля "Поділля" 16 21-19 26
6 Діназ "Діназ" 15 19-16 25
7 Ужгород "Ужгород" 17 17-25 19
8 Нива "Нива" 16 18-22 16
9 Чайка "Чайка" 16 15-16 16
10 Оболонь Бровар-2 "Оболонь Бровар-2" 17 12-35 12
11 Буковина "Буковина" 16 18-29 11
1 Полісся "Полісся" 17 22-6 35
2 Верес "Верес" 17 27-15 33
3 Нива "Нива" 17 19-11 32
4 Калуш "Калуш" 18 24-18 26
5 Поділля "Поділля" 17 21-20 26
6 Діназ "Діназ" 16 20-18 25
7 Чайка "Чайка" 17 17-17 19
8 Ужгород "Ужгород" 17 17-25 19
9 Нива "Нива" 17 20-24 17
10 Буковина "Буковина" 17 19-29 14
11 Оболонь Бровар-2 "Оболонь Бровар-2" 18 14-37 13
1 Полісся "Полісся" 18 24-6 38
2 Нива "Нива" 18 22-12 35
3 Верес "Верес" 18 31-20 33
4 Калуш "Калуш" 18 24-18 26
5 Поділля "Поділля" 18 21-22 26
6 Діназ "Діназ" 17 21-20 25
7 Чайка "Чайка" 18 19-18 22
8 Ужгород "Ужгород" 18 17-29 19
9 Нива "Нива" 18 21-27 17
10 Буковина "Буковина" 18 24-33 17
11 Оболонь Бровар-2 "Оболонь Бровар-2" 19 18-37 16
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 1 Поділля Поділля 0:1 Верес Верес 27.07. 17:00
Тур 3 Верес Верес 1:0 Чайка Чайка 10.08. 18:00
Тур 4 Нива Нива 1:1 Верес Верес 16.08. 17:00
Тур 5 Ужгород Ужгород 1:2 Верес Верес 24.08. 17:00
Тур 6 Оболонь Бровар-2 Оболонь Бровар-2 0:4 Верес Верес 01.09. 17:00
Тур 7 Верес Верес 0:1 Нива Нива 05.09. 17:00
Тур 8 Діназ Діназ 4:0 Верес Верес 08.09. 16:00
Тур 9 Верес Верес 2:0 Буковина Буковина 14.09. 17:00
Тур 10 Полісся Полісся 2:0 Верес Верес 18.09. 17:00
Тур 11 Верес Верес 1:1 Калуш Калуш 22.09. 16:00
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 12 Верес Верес 5:0 Поділля Поділля 28.09. 16:00
Тур 14 Чайка Чайка 1:2 Верес Верес 09.10. 15:00
Тур 15 Верес Верес 3:2 Нива Нива 13.10. 16:00
Тур 16 Верес Верес 3:0 Ужгород Ужгород 19.10. 15:00
Тур 17 Верес Верес 0:1 Оболонь Бровар-2 Оболонь Бровар-2 23.10. 15:00
Тур 18 Нива Нива 0:0 Верес Верес 27.10. 15:00
Тур 19 Верес Верес 2:1 Діназ Діназ 02.11. 14:00
Тур 20 Буковина Буковина 5:4 Верес Верес 10.11. 14:00
Тур 21 Верес Верес -:- Полісся Полісся 16.11. 13:00
Тур 22 Калуш Калуш -:- Верес Верес 23.11.
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору