«Верес» Рівне

Верес

перша ліга
1957 Рік заснування
(068) 001-00-13 (0362) 62-34-06
Кольори клубу
президент: Надєїн Іван Олексійович
адреса: 33023, м. Рівне, вул. Грушевського, 77
Фото команди

Колишні назви: «Колгоспник» (1957-1966), «Горинь» (1967-1971), «Авангард» (1972- 1990). Сучасна назва з 1991 року.Команда в Рівному була заснована в 1957 році під назвою «Колгоспник». Серед команд майстрів СРСР рівняни дебютували в сезоні 1958 року в класі «Б». У своєму дебютному чемпіонаті «Колгоспник» посів 14-те місце серед 16-ти клубів третьої зони. Всього у класі «Б» наша команда відіграла 13 сезонів (446 матчі, 149 перемоги, 132 нічиїх і 165 поразок, різниця м'ячів - 515-537). Найкращим результатом є 7 місце, здобуте двічі поспіль - у сезонах 1968-го та 1969-го років.

Після реорганізації чемпіонату СРСР в 1971 році «Горинь», яка через рік змінила назву на «Авангард», отримала право грати в українській зоні другої ліги, де й виступала до самого розпаду Союзу.

У прем'єрному сезоні команда посіла останнє 26-те місце у таблиці. Починаючи з кінця 70-х років, «Авангард» почав прогресувати, а у 1981 році, під керівництвом відомих у минулому гравців київського «Динамо» Віктора Матвієнка та Володимира Трошкіна, до команди вперше прийшов серйозний успіх - третє місце у турнірі і бронзові медалі другої ліги.

За дев'ять років «Авангарду» вдалося повторити це досягнення. У тому пам'ятному для рівненського футболу сезоні 1990 року команду очолював Роман Покора. Всього в українській зоні другої ліги команда провела 21 сезон (922 гри, 346 перемог, 249 нічиїх, 327 поразок, різниця м'ячів - 964-950).

Після здобуття Україною незалежності «Верес» потрапив до першої української ліги. Посівши перше місце у своїй групі в стартовому чемпіонаті (1992 р.), команда вже в наступному сезоні вперше дебютувала у вищій лізі чемпіонату України.Сезон 1992/93 рр. «Верес» закінчив на останньому місці, і врятувався від пониження в класі лише завдяки розширенню вищої ліги.Наступний чемпіонат (1993/94 рр.) став одним з найпам'ятніших в історії команди. Саме тоді «Верес» запам'ятався усій Україні своїми яскравими перемогами над «Дніпром» (2:1), «Металістом» (4:0), «Шахтарем» (2:0), проходом за підсумками двох матчів київського «Динамо» в розіграші Кубка України (0:0 - в Рівному, 1:1 - у Києві). Після першого кола рівняни посідали почесне 4-те місце, але після зимової перерви здали свої позиції, і завершили чемпіонат дванадцятими.

Тоді ж «Верес» досягнув найбільшого успіху і в Кубку України - дійшов до півфіналу, поступившись там сімферопольській «Таврії» - 0:2, 0:0. На жаль, це були останні серйозні досягнення «Вереса». Після яскравого піднесення на вершину, почалося не менш стрімке падіння донизу.

Досягнення:

Бронзовий призер 2-ї ліги чемпіонату СРСР - 1981 та 1990 рр.

Фіналіст Кубка Української РСР - 1957 та 1991 рр.

Переможець першої ліги чемпіонату України - 1992 р. (весна).

Півфіналіст Кубка України - сезон 1993/94 рр.

Найбільше матчів у складі команди провів Володимир Новак - близько 550 ігор.

Найкращий бомбардир - Володимир Чирков - 89 м'ячів.

Він же є і рекордсменом за кількістю забитих голів у одному сезоні - 25 (1980 р.).

Перша гра: 20 квітня 1958 р. «Колгоспник» - ЛТІ (Ленінград) - 0:0.

Перший гол: Володимир Тимохін. (1958 р. «Колгоспник» - «Динамо» (Таллін) - 2:2.).

Перша перемога: 6 травня 1958 р. «Колгоспник» - «Волга» (Калінін) - 4:2.

Найбільша перемога: «Авангард» - «Кристал» (Херсон) - 6:0 (1982 р.).

Найбільші поразки: 7 жовтня 1994 р. «Таврія» (Сімферополь) - «Верес» - 7:0, 4 травня 1995 р. «Динамо» (Київ) - «Верес» - 7:0, 4 серпня 2007 р. «Оболонь-2» - «Верес» - 7:0

Найвідоміші гравці: Т.Приймак, А.Васін, Борис Русланов, В.Дударенко, Григорій Шаламай, Віктор Консевич, Б.Білоус, Віктор Денеж, С.Кочубинський, Олександр Кольцов, І.Маркевич, Тиберій Попович, Володимир Чирков, Георгій Яковишин, Володимир Новак, Юрій Кубишкін, Богдан Самардак, Ігор Кабанець, Олег Синицький, Святослав Сирота, ОлександрСвистунов, Олександр Червоний, Ігор Яворський, Олег Кучер, Денис Филимонов, Олександр Паляниця, Сергій Вознюк, Михайло Бурч, Вадим Васильєв, Віталій Шевчук.Найвідоміші тренериВіктор Матвієнко, Володимир Трошкін, Роман Покора, Віктор Носов, Михайло Дунець, Михайло Фоменко.

ТРЕНЕР

Тренер
Головний тренер
ВІРТ ЮРІЙ МИКОЛАЙОВИЧ

Призначили на посаду: липень 2019

Вихованець львівського футболу. Виступав за команди «Скала» (Стрий), ФК Львів, Металург (Донецьк), Борисфен (Бориспіль) і Шахтар (Донецьк).

Провів дві гри у футболці національної збірної України.

У 2012 році став тренером воротарів юнацького складу донецького «Металурга», а незабаром і тренером молодіжного складу, де допомагав Сергію Шищенку і пропрацював до 2015 року, після чого перейшов на посаду тренера в основну команду «Сталі» (Кам'янське).

6 червня 2017 року було офіційно оголошено про призначення Вірта головним тренером рівненського «Вереса». 26 вересня 2018 року очолив винниківський «Рух», а вже за два місяці залишив винниківський клуб.

СТАДІОН

Основний стадіон
Основний
«Авангард»
4 500 глядачів
вул. Замкова, 34, м. Рівне, 33028
СКЛАД КОМАНДИ Дата народження Громадянство Амплуа Дата заявки Номер
Максим Бабійчук
Бабійчук
Максим
Миколайович
28.04.1994 українець воротар 27.08.2020 1
Микола Гайдучик
Гайдучик
Микола
Михайлович
30.12.1999 українець нападник 25.02.2021 18
Роберт Гегедош
Гегедош
Роберт
Володимирович
02.05.1993 українець нападник 27.08.2020 88
Роман Гончаренко
Гончаренко
Роман
Олександрович
16.11.1993 українець півзахисник 27.08.2020 8
Ігор Гук
Гук
Ігор
Олегович
11.06.2002 українець захисник 29.09.2020 24
Артем Данилюк
Данилюк
Артем
Юрійович
06.07.2001 українець захисник 01.09.2020 19
Віталій Дахновський
Дахновський
Віталій
Олегович
10.02.1999 українець півзахисник 27.08.2020 99
Богдан Когут
Когут
Богдан
Ігорович
10.10.1987 українець воротар 27.08.2020 47
Валерій Кучеров
Кучеров
Валерій
Володимирович
11.08.1993 українець захисник 27.08.2020 29
Дмитро Махнєв
Махнєв
Дмитро
Віталійович
02.03.1996 українець захисник 27.08.2020 14
Роман Мірошник
Мірошник
Роман
Миколайович
03.01.1994 українець захисник 27.08.2020 33
Дмитро Нємчанінов
Нємчанінов
Дмитро
Андрійович
27.01.1990 українець півзахисник 25.02.2021 27
Сергій Панасенко
Панасенко
Сергій
Олександрович
09.03.1992 українець півзахисник 27.08.2020 21
Геннадій Пасіч
Пасіч
Геннадій
Анатолійович
13.07.1993 українець півзахисник 27.08.2020 17
Сергій Петько
Петько
Сергій
Юрійович
23.01.1994 українець захисник 27.08.2020 32
Дмитро Поворознюк
Поворознюк
Дмитро
Ігорович
14.09.1987 українець півзахисник 06.10.2020 44
Микита Полюлях
Полюлях
Микита
Анатолійович
15.03.1993 українець півзахисник 27.08.2020 77
Олександр Савошко
Савошко
Олександр
Андрійович
22.09.1998 українець півзахисник 25.02.2021 22
Михайло Сергійчук
Сергійчук
Михайло
Миколайович
29.07.1991 українець нападник 01.09.2020 7
Ігор Солдат
Солдат
Ігор
Володимирович
10.03.1991 українець захисник 27.08.2020 4
Віталій Тимофієнко
Тимофієнко
Віталій
Вікторович
04.01.1993 українець захисник 27.08.2020 10
Михайло Шестаков
Шестаков
Михайло
Сергійович
12.04.1990 українець нападник 27.08.2020 9
Вадим Ющишин
Ющишин
Вадим
Євгенович
23.11.1999 українець воротар 27.08.2020 23
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ МАТЧІ КОМАНДИ
1 Кремінь "Кремінь" 1 3-2 3
2 Альянс "Альянс" 1 3-2 3
3 Чорноморець "Чорноморець" 1 2-1 3
4 Миколаїв "Миколаїв" 1 2-1 3
5 Металіст 1925 "Металіст 1925" 1 1-1 1
6 Нива "Нива" 1 1-1 1
7 Верес "Верес" 0 0-0 0
8 Полісся "Полісся" 0 0-0 0
9 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 0 0-0 0
10 Оболонь "Оболонь" 0 0-0 0
11 Прикарпаття "Прикарпаття" 0 0-0 0
12 Агробізнес "Агробізнес" 0 0-0 0
13 Волинь "Волинь" 1 2-3 0
14 ВПК-Агро "ВПК-Агро" 1 2-3 0
15 Кристал "Кристал" 1 1-2 0
16 Авангард "Авангард" 1 1-2 0
1 Альянс "Альянс" 2 4-3 4
2 Кремінь "Кремінь" 2 3-2 4
3 Чорноморець "Чорноморець" 2 3-2 4
4 Металіст 1925 "Металіст 1925" 2 3-2 4
5 Оболонь "Оболонь" 1 4-1 3
6 Агробізнес "Агробізнес" 1 4-2 3
7 Миколаїв "Миколаїв" 2 3-3 3
8 Нива "Нива" 2 2-2 2
9 Волинь "Волинь" 2 3-4 1
10 ВПК-Агро "ВПК-Агро" 2 3-4 1
11 Верес "Верес" 1 0-0 1
12 Полісся "Полісся" 1 0-0 1
13 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 1 1-1 1
14 Авангард "Авангард" 2 1-2 1
15 Кристал "Кристал" 2 3-6 0
16 Прикарпаття "Прикарпаття" 1 1-4 0
1 Чорноморець "Чорноморець" 4 7-4 10
2 Металіст 1925 "Металіст 1925" 4 6-3 10
3 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 3 6-1 7
4 Альянс "Альянс" 4 6-5 7
5 Кремінь "Кремінь" 4 4-4 7
6 Агробізнес "Агробізнес" 3 6-4 6
7 Полісся "Полісся" 3 2-1 5
8 Верес "Верес" 3 3-1 4
9 Нива "Нива" 4 5-5 4
10 ВПК-Агро "ВПК-Агро" 4 6-9 4
11 Оболонь "Оболонь" 3 6-5 3
12 Миколаїв "Миколаїв" 3 3-4 3
13 Волинь "Волинь" 3 5-6 2
14 Авангард "Авангард" 4 4-6 2
15 Прикарпаття "Прикарпаття" 3 2-8 1
16 Кристал "Кристал" 4 4-9 0
1 Чорноморець "Чорноморець" 4 7-4 10
2 Металіст 1925 "Металіст 1925" 4 6-3 10
3 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 3 6-1 7
4 Альянс "Альянс" 4 6-5 7
5 Кремінь "Кремінь" 4 4-4 7
6 Агробізнес "Агробізнес" 3 6-4 6
7 Полісся "Полісся" 3 2-1 5
8 Верес "Верес" 3 3-1 4
9 ВПК-Агро "ВПК-Агро" 4 6-9 4
10 Оболонь "Оболонь" 3 6-5 3
11 Нива "Нива" 3 3-3 3
12 Миколаїв "Миколаїв" 3 3-4 3
13 Авангард "Авангард" 4 4-6 2
14 Волинь "Волинь" 2 3-4 1
15 Прикарпаття "Прикарпаття" 3 2-8 1
16 Кристал "Кристал" 4 4-9 0
1 Агробізнес "Агробізнес" 15 29-13 31
2 Верес "Верес" 14 22-8 30
3 Чорноморець "Чорноморець" 14 22-10 28
4 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 15 25-21 26
5 Металіст 1925 "Металіст 1925" 15 12-12 25
6 Миколаїв "Миколаїв" 15 26-12 25
7 Волинь "Волинь" 13 18-12 24
8 Оболонь "Оболонь" 15 24-14 23
9 Альянс "Альянс" 14 17-13 23
10 Полісся "Полісся" 14 15-14 19
11 Нива "Нива" 16 18-25 18
12 Кремінь "Кремінь" 16 15-23 18
13 ВПК-Агро "ВПК-Агро" 15 14-28 14
14 Прикарпаття "Прикарпаття" 13 9-19 12
15 Авангард "Авангард" 14 9-27 8
16 Кристал "Кристал" 16 11-35 4
1 Чорноморець "Чорноморець" 6 9-6 12
2 Металіст 1925 "Металіст 1925" 5 6-3 11
3 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 5 11-8 10
4 Миколаїв "Миколаїв" 5 10-5 9
5 Агробізнес "Агробізнес" 5 8-6 9
6 Волинь "Волинь" 5 8-7 8
7 Верес "Верес" 4 5-2 7
8 Альянс "Альянс" 4 6-5 7
9 Нива "Нива" 6 8-10 7
10 Полісся "Полісся" 5 3-2 7
11 Кремінь "Кремінь" 6 5-7 7
12 Прикарпаття "Прикарпаття" 5 4-9 5
13 ВПК-Агро "ВПК-Агро" 4 6-9 4
14 Оболонь "Оболонь" 4 7-7 3
15 Авангард "Авангард" 6 4-8 2
16 Кристал "Кристал" 5 4-10 0
1 Чорноморець "Чорноморець" 7 11-7 15
2 Металіст 1925 "Металіст 1925" 6 6-3 12
3 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 6 11-8 11
4 Миколаїв "Миколаїв" 6 11-6 10
5 Верес "Верес" 5 8-3 10
6 Агробізнес "Агробізнес" 6 8-6 10
7 Волинь "Волинь" 6 8-7 9
8 Альянс "Альянс" 4 6-5 7
9 Нива "Нива" 7 9-13 7
10 Полісся "Полісся" 5 3-2 7
11 Кремінь "Кремінь" 7 6-9 7
12 ВПК-Агро "ВПК-Агро" 5 7-9 7
13 Авангард "Авангард" 7 6-9 5
14 Прикарпаття "Прикарпаття" 6 4-10 5
15 Оболонь "Оболонь" 5 8-8 4
16 Кристал "Кристал" 6 5-12 0
1 Чорноморець "Чорноморець" 8 13-7 18
2 Металіст 1925 "Металіст 1925" 7 8-4 15
3 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 7 14-9 14
4 Волинь "Волинь" 7 10-7 12
5 Миколаїв "Миколаїв" 7 11-6 11
6 Верес "Верес" 6 8-3 11
7 Полісся "Полісся" 6 5-2 10
8 Агробізнес "Агробізнес" 7 8-7 10
9 Прикарпаття "Прикарпаття" 7 6-11 8
10 Альянс "Альянс" 5 6-7 7
11 Нива "Нива" 8 10-15 7
12 Кремінь "Кремінь" 8 6-11 7
13 ВПК-Агро "ВПК-Агро" 6 7-11 7
14 Оболонь "Оболонь" 6 9-8 7
15 Авангард "Авангард" 8 7-11 5
16 Кристал "Кристал" 7 6-15 0
1 Чорноморець "Чорноморець" 9 14-9 18
2 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 8 17-9 17
3 Волинь "Волинь" 8 11-7 15
4 Металіст 1925 "Металіст 1925" 8 8-7 15
5 Верес "Верес" 7 10-3 14
6 Миколаїв "Миколаїв" 8 12-6 14
7 Полісся "Полісся" 7 5-3 10
8 Агробізнес "Агробізнес" 8 8-9 10
9 Нива "Нива" 9 12-16 10
10 Альянс "Альянс" 6 9-7 10
11 Кремінь "Кремінь" 9 8-11 10
12 Прикарпаття "Прикарпаття" 8 6-12 8
13 Оболонь "Оболонь" 7 9-9 7
14 ВПК-Агро "ВПК-Агро" 7 7-13 7
15 Авангард "Авангард" 9 7-14 5
16 Кристал "Кристал" 8 7-15 3
1 Чорноморець "Чорноморець" 10 16-9 21
2 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 9 18-9 20
3 Верес "Верес" 8 13-5 17
4 Волинь "Волинь" 9 11-8 15
5 Металіст 1925 "Металіст 1925" 9 8-8 15
6 Миколаїв "Миколаїв" 9 12-8 14
7 Полісся "Полісся" 8 8-4 13
8 Агробізнес "Агробізнес" 9 11-9 13
9 Кремінь "Кремінь" 10 10-13 11
10 Нива "Нива" 10 14-18 11
11 Оболонь "Оболонь" 8 10-9 10
12 Альянс "Альянс" 7 9-8 10
13 Авангард "Авангард" 10 8-14 8
14 Прикарпаття "Прикарпаття" 9 6-15 8
15 ВПК-Агро "ВПК-Агро" 8 8-16 7
16 Кристал "Кристал" 9 9-18 3
1 Чорноморець "Чорноморець" 11 16-10 21
2 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 10 18-12 20
3 Верес "Верес" 9 13-5 18
4 Волинь "Волинь" 10 14-8 18
5 Металіст 1925 "Металіст 1925" 10 8-8 16
6 Полісся "Полісся" 9 11-4 16
7 Агробізнес "Агробізнес" 10 12-9 16
8 Миколаїв "Миколаїв" 10 13-9 15
9 Оболонь "Оболонь" 9 12-9 13
10 Кремінь "Кремінь" 11 11-14 12
11 Нива "Нива" 11 14-19 11
12 Альянс "Альянс" 8 9-10 10
13 ВПК-Агро "ВПК-Агро" 9 9-16 10
14 Прикарпаття "Прикарпаття" 10 7-16 9
15 Авангард "Авангард" 11 8-17 8
16 Кристал "Кристал" 10 10-19 4
1 Чорноморець "Чорноморець" 12 20-10 24
2 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 11 21-12 23
3 Волинь "Волинь" 11 16-9 21
4 Металіст 1925 "Металіст 1925" 11 9-8 19
5 Агробізнес "Агробізнес" 11 17-10 19
6 Миколаїв "Миколаїв" 11 17-9 18
7 Верес "Верес" 10 14-7 18
8 Полісся "Полісся" 10 11-5 16
9 Нива "Нива" 12 15-19 14
10 Оболонь "Оболонь" 10 13-11 13
11 Альянс "Альянс" 9 11-11 13
12 Кремінь "Кремінь" 12 12-19 12
13 ВПК-Агро "ВПК-Агро" 10 9-20 10
14 Прикарпаття "Прикарпаття" 11 7-17 9
15 Авангард "Авангард" 12 8-20 8
16 Кристал "Кристал" 11 10-23 4
1 Чорноморець "Чорноморець" 13 22-10 27
2 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 12 21-14 23
3 Агробізнес "Агробізнес" 12 20-12 22
4 Верес "Верес" 11 16-7 21
5 Волинь "Волинь" 12 16-11 21
6 Металіст 1925 "Металіст 1925" 12 9-10 19
7 Полісся "Полісся" 11 13-5 19
8 Миколаїв "Миколаїв" 12 17-9 19
9 Оболонь "Оболонь" 11 18-11 16
10 Нива "Нива" 13 15-19 15
11 Кремінь "Кремінь" 13 13-19 15
12 Альянс "Альянс" 10 11-12 13
13 Прикарпаття "Прикарпаття" 12 8-17 12
14 ВПК-Агро "ВПК-Агро" 11 11-23 10
15 Авангард "Авангард" 13 8-25 8
16 Кристал "Кристал" 12 10-24 4
1 Чорноморець "Чорноморець" 14 22-10 28
2 Агробізнес "Агробізнес" 13 24-12 25
3 Верес "Верес" 12 18-8 24
4 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 13 23-17 23
5 Миколаїв "Миколаїв" 13 20-10 22
6 Волинь "Волинь" 12 16-11 21
7 Оболонь "Оболонь" 12 21-13 19
8 Полісся "Полісся" 12 14-8 19
9 Металіст 1925 "Металіст 1925" 13 9-11 19
10 Кремінь "Кремінь" 14 14-19 18
11 Нива "Нива" 14 15-23 15
12 Альянс "Альянс" 11 11-12 14
13 ВПК-Агро "ВПК-Агро" 12 13-24 13
14 Прикарпаття "Прикарпаття" 12 8-17 12
15 Авангард "Авангард" 14 9-27 8
16 Кристал "Кристал" 13 11-26 4
1 Агробізнес "Агробізнес" 14 26-12 28
2 Чорноморець "Чорноморець" 14 22-10 28
3 Верес "Верес" 13 21-8 27
4 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 14 23-20 23
5 Оболонь "Оболонь" 13 24-13 22
6 Металіст 1925 "Металіст 1925" 14 10-11 22
7 Миколаїв "Миколаїв" 14 20-12 22
8 Волинь "Волинь" 12 16-11 21
9 Полісся "Полісся" 13 14-11 19
10 Нива "Нива" 15 17-23 18
11 Кремінь "Кремінь" 15 14-21 18
12 Альянс "Альянс" 12 13-12 17
13 ВПК-Агро "ВПК-Агро" 13 13-25 13
14 Прикарпаття "Прикарпаття" 12 8-17 12
15 Авангард "Авангард" 14 9-27 8
16 Кристал "Кристал" 14 11-28 4
1 Агробізнес "Агробізнес" 15 29-13 31
2 Чорноморець "Чорноморець" 15 25-11 31
3 Верес "Верес" 14 22-8 30
4 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 15 25-21 26
5 Металіст 1925 "Металіст 1925" 15 12-12 25
6 Миколаїв "Миколаїв" 15 26-12 25
7 Волинь "Волинь" 13 18-12 24
8 Оболонь "Оболонь" 15 24-14 23
9 Альянс "Альянс" 14 17-13 23
10 Полісся "Полісся" 14 15-14 19
11 Нива "Нива" 16 18-25 18
12 Кремінь "Кремінь" 16 15-23 18
13 ВПК-Агро "ВПК-Агро" 15 14-28 14
14 Прикарпаття "Прикарпаття" 13 9-19 12
15 Авангард "Авангард" 15 10-30 8
16 Кристал "Кристал" 16 11-35 4
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 1 Оболонь Оболонь -:- Верес Верес 12.03.
Тур 2 Полісся Полісся 0:0 Верес Верес 12.09. 16:00
Тур 3 Верес Верес 3:0 Прикарпаття Прикарпаття 21.09. 16:00
Тур 4 Чорноморець Чорноморець 1:0 Верес Верес 26.09. 17:00
Тур 5 Верес Верес 2:1 Кремінь Кремінь 06.10. 15:00
Тур 6 ВПК-Агро ВПК-Агро -:- Верес Верес 12.05.
Тур 7 Верес Верес 3:1 Нива Нива 16.10. 15:00
Тур 8 Миколаїв Миколаїв 0:0 Верес Верес 21.10. 15:00
Тур 9 Верес Верес 2:0 Агробізнес Агробізнес 26.10. 14:00
Тур 10 Кристал Кристал 2:3 Верес Верес 31.10. 14:00
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 11 Верес Верес 0:0 Металіст 1925 Металіст 1925 05.11. 14:00
Тур 12 Альянс Альянс 2:1 Верес Верес 10.11. 14:00
Тур 13 Верес Верес 2:0 Волинь Волинь 15.11. 14:00
Тур 14 Авангард Авангард 1:2 Верес Верес 20.11. 13:00
Тур 15 Верес Верес 3:0 Гірник-Спорт Гірник-Спорт 25.11. 13:00
Тур 16 Верес Верес 1:0 Оболонь Оболонь 29.11. 13:00
Тур 17 Верес Верес -:- Полісся Полісся 19.03.
Тур 18 Прикарпаття Прикарпаття -:- Верес Верес 26.03.
Тур 19 Верес Верес -:- Чорноморець Чорноморець 31.03.
Тур 20 Кремінь Кремінь -:- Верес Верес 05.04.
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 21 Верес Верес -:- ВПК-Агро ВПК-Агро 10.04.
Тур 22 Нива Нива -:- Верес Верес 16.04.
Тур 23 Верес Верес -:- Миколаїв Миколаїв 24.04.
Тур 24 Агробізнес Агробізнес -:- Верес Верес 29.04.
Тур 25 Верес Верес -:- Кристал Кристал 07.05.
Тур 26 Металіст 1925 Металіст 1925 -:- Верес Верес 16.05.
Тур 27 Верес Верес -:- Альянс Альянс 21.05.
Тур 28 Волинь Волинь -:- Верес Верес 26.05.
Тур 29 Верес Верес -:- Авангард Авангард 05.06.
Тур 30 Гірник-Спорт Гірник-Спорт -:- Верес Верес 12.06.
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору