«Оболонь-Бровар» Київ

Оболонь-Бровар

перша ліга
2013 Рік заснування
(044) 489-96-30
Кольори клубу
президент: Слободян О. В.
адреса: 04214, м. Київ, вул. Північна, 26
Фото команди

На початку 2013 року стало відомо, що колишній почесний президент футбольного клубу «Оболонь» Олександр Слободян створює нову команду під назвою «Оболонь-Бровар». Юридично команда не могла залишити стару назву. Дізнавшись про появу нового клубу, вболівальники «Оболоні» відразу ж звернулися до керівництва «Оболонь-Бровар» з проханням залишити атрибутику старого клубу. І ще попросили не ставити на емблемі рік заснування клубу. Втім, новий клуб не має жодного відношення і до старої команди — це дві різні структури. Старий клуб був громадською організацією, а цей став ТОВ «Оболонь-Бровар», де засновником і стовідсотковим власником є ПАТ «Оболонь».

З колишньої «Оболоні» у новому клубі залишилися лише лікарі, адміністратори, масажисти і тренер другої команди Олег Мазуренко. З футболістів — кілька гравців другої команди, а також повернулися досвідчені Андрій Корнєв та Валерій Іващенко, які свого часу грали в «Оболоні». Всі решта — випускники ДЮФШ «Зміна-Оболонь». Головним тренером нової команди був призначений Сергій Солдатов, який працював до цього в ДЮФШ з випускним класом, який і склав основу команди «Оболонь-Бровар». Навесні 2013 року керівництво клубу подало документи в атестаційну комісію ФФУ для отримання статусу професійного, а також заявку на участь в аматорському чемпіонаті 2013 року. Перший матч в ААФУ команда зіграла 8 травня 2013 року проти "Авангарда" із Корюківки (0:0). Перший м’яч в ААФУ забив Василь Білошицький, сталося це у другому турі (08.05.13) у матчі проти "Зорі" з Білозір’я (1:1). 14 червня 2013 року стало відомо, що "Оболонь-Бровар" отримала атестат учасника чемпіонату України серед команд другої ліги сезону 2013/2014.

ТРЕНЕР

Тренер
Головний тренер
МАЗУРЕНКО ОЛЕГ МИКОЛАЙОВИЧ

Із моменту заснування клубу – лютого 2013 року – наставником команди був Сергій Солдатов. Під його керівництвом пивовари вийшли до Першої ліги, й фінішували третіми у минулому сезоні. Після звільнення вакантний пост наставника команди було довірено помічнику Солдатова - Олегу Мазуренку, який у якості гравця захищав кольори «Оболоні» (2002-2004; 2008-2011).

До зимової перерви новий наставник пивоварів працював із приставкою «в.о», а нині на чолі молодого тренерського штабу, сформованого із фахівців, які багато років віддали оболонського клубу як гравці, буде вести київську команду до нових звитяг.

СТАДІОН

Основний стадіон
Основний
«Оболонь-Арена»
5 007 глядачів
вул. Північна, 26, м. Київ, 04214
СКЛАД КОМАНДИ Дата народження Громадянство Амплуа Дата заявки Номер
Микита Безуглий
Безуглий
Микита
Сергійович
01.08.1995 українець захисник 10.07.2017 90
Вадим Бовтрук
Бовтрук
Вадим
Ігорович
18.08.1991 українець півзахисник 20.07.2017 15
Іван Борисенко
Борисенко
Іван
Володимирович
01.10.1997 українець півзахисник 30.08.2017 70
Ярослав Гурмак
Гурмак
Ярослав
Іванович
29.06.1998 українець півзахисник 10.07.2017 20
Олександр Гуськов
Гуськов
Олександр
Володимирович
22.01.1994 українець півзахисник 10.07.2017 9
Дмитро Єременко
Єременко
Дмитро
Сергійович
20.06.1990 українець півзахисник 10.07.2017 28
Костянтин Коваленко
Коваленко
Костянтин
Петрович
05.12.1986 українець захисник 10.07.2017 16
Артем Ковбаса
Ковбаса
Артем
Петрович
19.01.1997 українець півзахисник 10.07.2017 19
Олександр Козак
Козак
Олександр
Сергійович
25.07.1994 українець півзахисник 20.07.2017 25
Андрій Корнєв
Корнєв
Андрій
Володимирович
01.11.1978 українець півзахисник 10.07.2017 6
Артем Корольчук
Корольчук
Артем
Леонідович
05.10.1990 українець нападник 10.07.2017 22
Тарас Пінчук
Пінчук
Тарас
Володимирович
27.04.1989 українець захисник 10.07.2017 4
Василь Продан
Продан
Василь
Васильович
15.03.1988 українець півзахисник 10.07.2017 29
Єгор Прокопенко
Прокопенко
Єгор
Володимирович
24.05.1998 українець захисник 30.08.2017 24
Владислав Рябцев
Рябцев
Владислав
Олексійович
22.06.1996 українець нападник 21.08.2017 7
Дмитро Сартіна
Сартіна
Дмитро
Іванович
22.02.1992 українець захисник 10.07.2017 69
Григорій Сахнюк(Гаранян)
Сахнюк(Гаранян)
Григорій
Вікторович
11.01.1987 українець нападник 10.07.2017 21
Антон Ситников
Ситников
Антон
Олександрович
12.07.1991 українець воротар 10.07.2017 23
Олег Слободян
Слободян
Олег
Олександрович
03.10.1996 українець півзахисник 10.07.2017 10
Артем Тєрєхов
Тєрєхов
Артем
Віталійович
31.03.1992 українець захисник 10.07.2017 3
Володимир Ткач
Ткач
Володимир
Володимирович
04.09.1999 українець півзахисник 10.07.2017 77
Вячеслав Турчанов
Турчанов
Вячеслав
Ігорович
03.08.1991 українець півзахисник 10.07.2017 17
Іван Тюрін
Тюрін
Іван
Віталійович
21.05.1997 українець воротар 17.08.2017 97
Владислав Ульянченко
Ульянченко
Владислав
Володимирович
18.07.1997 українець півзахисник 10.07.2017 11
Назарій Федорівський
Федорівський
Назарій
Васильвич
17.04.1996 українець воротар 10.07.2017 1
Євгеній Шевченко
Шевченко
Євгеній
Костянтинович
02.12.1995 українець захисник 10.07.2017 95
Антон Шевчук
Шевчук
Антон
Юрійович
08.02.1990 українець півзахисник 10.07.2017 8
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ МАТЧІ КОМАНДИ
1 Інгулець "Інгулець" 1 3-0 3
2 Геліос "Геліос" 1 2-0 3
3 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 1 3-2 3
4 Жемчужина "Жемчужина" 1 2-1 3
5 Рух "Рух" 1 1-0 3
6 Суми "Суми" 1 1-0 3
7 Десна "Десна" 1 1-0 3
8 Полтава "Полтава" 1 1-0 3
9 Арсенал "Арсенал" 1 1-1 1
10 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 1 1-1 1
11 Кремінь "Кремінь" 1 2-3 0
12 Миколаїв "Миколаїв" 1 1-2 0
13 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 1 0-1 0
14 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 1 0-1 0
15 Волинь "Волинь" 1 0-1 0
16 Колос "Колос" 1 0-1 0
17 Балкани "Балкани" 1 0-2 0
18 Авангард "Авангард" 1 0-3 0
1 Геліос "Геліос" 2 5-1 6
2 Інгулець "Інгулець" 2 4-0 6
3 Полтава "Полтава" 2 3-1 6
4 Арсенал "Арсенал" 2 4-3 4
5 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 2 2-1 4
6 Суми "Суми" 2 2-1 4
7 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 2 2-1 3
8 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 2 3-3 3
9 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 2 3-3 3
10 Рух "Рух" 2 3-3 3
11 Жемчужина "Жемчужина" 2 2-2 3
12 Десна "Десна" 2 2-2 3
13 Колос "Колос" 2 1-2 1
14 Волинь "Волинь" 2 0-1 1
15 Балкани "Балкани" 2 0-2 1
16 Миколаїв "Миколаїв" 2 3-5 0
17 Кремінь "Кремінь" 2 2-5 0
18 Авангард "Авангард" 2 1-6 0
1 Геліос "Геліос" 3 6-1 9
2 Арсенал "Арсенал" 3 7-4 7
3 Полтава "Полтава" 3 4-2 7
4 Десна "Десна" 3 5-2 6
5 Інгулець "Інгулець" 3 5-3 6
6 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 3 2-1 5
7 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 3 2-1 4
8 Колос "Колос" 3 2-2 4
9 Суми "Суми" 3 2-2 4
10 Миколаїв "Миколаїв" 3 5-5 3
11 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 3 3-4 3
12 Жемчужина "Жемчужина" 3 2-3 3
13 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 3 3-5 3
14 Кремінь "Кремінь" 3 3-5 3
15 Рух "Рух" 3 3-6 3
16 Авангард "Авангард" 3 3-7 3
17 Балкани "Балкани" 3 1-3 2
18 Волинь "Волинь" 3 1-3 1
1 Полтава "Полтава" 4 7-2 10
2 Арсенал "Арсенал" 4 8-4 10
3 Десна "Десна" 4 7-2 9
4 Інгулець "Інгулець" 4 7-3 9
5 Геліос "Геліос" 4 6-2 9
6 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 4 4-2 8
7 Колос "Колос" 4 6-3 7
8 Миколаїв "Миколаїв" 4 7-6 6
9 Жемчужина "Жемчужина" 4 5-4 6
10 Балкани "Балкани" 4 2-3 5
11 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 4 3-3 4
12 Суми "Суми" 4 3-4 4
13 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 4 3-6 3
14 Рух "Рух" 4 3-7 3
15 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 4 3-7 3
16 Кремінь "Кремінь" 4 4-9 3
17 Авангард "Авангард" 4 3-10 3
18 Волинь "Волинь" 4 2-6 1
1 Арсенал "Арсенал" 5 10-4 13
2 Полтава "Полтава" 5 8-2 13
3 Геліос "Геліос" 5 8-3 12
4 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 5 7-2 11
5 Колос "Колос" 5 9-5 10
6 Інгулець "Інгулець" 5 8-4 10
7 Десна "Десна" 5 9-5 9
8 Миколаїв "Миколаїв" 5 8-6 9
9 Балкани "Балкани" 5 3-3 8
10 Жемчужина "Жемчужина" 5 5-5 6
11 Авангард "Авангард" 5 5-11 6
12 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 5 4-4 5
13 Суми "Суми" 5 3-5 4
14 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 5 3-7 3
15 Рух "Рух" 5 4-9 3
16 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 5 4-9 3
17 Кремінь "Кремінь" 5 4-12 3
18 Волинь "Волинь" 5 2-8 1
1 Арсенал "Арсенал" 6 11-4 16
2 Геліос "Геліос" 6 10-3 15
3 Інгулець "Інгулець" 6 10-5 13
4 Колос "Колос" 6 10-5 13
5 Полтава "Полтава" 6 8-3 13
6 Десна "Десна" 6 11-5 12
7 Миколаїв "Миколаїв" 6 10-6 12
8 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 6 7-3 11
9 Авангард "Авангард" 6 7-12 9
10 Балкани "Балкани" 6 3-5 8
11 Жемчужина "Жемчужина" 6 7-7 7
12 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 6 4-6 5
13 Суми "Суми" 6 4-7 4
14 Рух "Рух" 6 6-11 4
15 Волинь "Волинь" 6 5-10 4
16 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 6 4-9 3
17 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 6 6-12 3
18 Кремінь "Кремінь" 6 4-14 3
1 Арсенал "Арсенал" 7 11-4 17
2 Геліос "Геліос" 7 11-4 16
3 Інгулець "Інгулець" 7 11-5 16
4 Полтава "Полтава" 7 11-5 16
5 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 7 9-3 14
6 Десна "Десна" 7 11-5 13
7 Колос "Колос" 7 10-6 13
8 Миколаїв "Миколаїв" 7 10-8 12
9 Балкани "Балкани" 7 4-5 11
10 Авангард "Авангард" 7 7-12 10
11 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 7 5-6 8
12 Жемчужина "Жемчужина" 7 8-9 7
13 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 7 6-10 6
14 Суми "Суми" 7 5-8 5
15 Рух "Рух" 7 6-11 5
16 Волинь "Волинь" 7 5-11 4
17 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 7 8-15 3
18 Кремінь "Кремінь" 7 4-15 3
1 Арсенал "Арсенал" 8 14-5 20
2 Полтава "Полтава" 8 13-7 17
3 Інгулець "Інгулець" 8 11-5 17
4 Десна "Десна" 8 14-6 16
5 Геліос "Геліос" 8 11-5 16
6 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 8 9-3 15
7 Колос "Колос" 8 12-8 14
8 Миколаїв "Миколаїв" 8 12-10 13
9 Авангард "Авангард" 8 8-12 13
10 Балкани "Балкани" 8 4-6 11
11 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 8 7-8 9
12 Жемчужина "Жемчужина" 8 9-12 7
13 Волинь "Волинь" 8 6-11 7
14 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 8 9-15 6
15 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 8 7-13 6
16 Кремінь "Кремінь" 8 5-15 6
17 Суми "Суми" 8 5-9 5
18 Рух "Рух" 8 6-12 5
1 Арсенал "Арсенал" 9 15-5 23
2 Полтава "Полтава" 9 17-7 20
3 Інгулець "Інгулець" 9 13-6 20
4 Геліос "Геліос" 9 14-5 19
5 Колос "Колос" 9 13-8 17
6 Десна "Десна" 9 14-7 16
7 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 9 9-6 15
8 Балкани "Балкани" 9 8-8 14
9 Миколаїв "Миколаїв" 9 13-12 13
10 Авангард "Авангард" 9 8-13 13
11 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 9 7-10 9
12 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 9 8-13 9
13 Кремінь "Кремінь" 9 8-16 9
14 Рух "Рух" 9 8-12 8
15 Жемчужина "Жемчужина" 9 11-16 7
16 Волинь "Волинь" 9 7-14 7
17 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 9 9-16 6
18 Суми "Суми" 9 5-13 5
1 Арсенал "Арсенал" 10 18-6 26
2 Полтава "Полтава" 10 19-7 23
3 Геліос "Геліос" 10 17-6 22
4 Колос "Колос" 10 14-8 20
5 Інгулець "Інгулець" 10 13-7 20
6 Десна "Десна" 10 17-7 19
7 Авангард "Авангард" 10 14-15 16
8 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 10 9-8 15
9 Балкани "Балкани" 10 9-11 14
10 Миколаїв "Миколаїв" 10 14-15 13
11 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 10 7-10 10
12 Волинь "Волинь" 10 9-14 10
13 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 10 8-13 10
14 Кремінь "Кремінь" 10 8-18 9
15 Рух "Рух" 10 8-13 8
16 Суми "Суми" 10 6-13 8
17 Жемчужина "Жемчужина" 10 13-22 7
18 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 10 9-19 6
1 Арсенал "Арсенал" 11 20-6 29
2 Полтава "Полтава" 11 20-7 26
3 Інгулець "Інгулець" 11 17-7 23
4 Десна "Десна" 11 20-8 22
5 Геліос "Геліос" 11 17-10 22
6 Колос "Колос" 11 14-9 20
7 Авангард "Авангард" 11 14-17 16
8 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 11 9-9 15
9 Балкани "Балкани" 11 9-11 15
10 Миколаїв "Миколаїв" 11 15-16 14
11 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 11 9-13 13
12 Волинь "Волинь" 11 10-15 11
13 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 11 8-13 10
14 Жемчужина "Жемчужина" 11 14-22 10
15 Кремінь "Кремінь" 11 9-19 10
16 Рух "Рух" 11 9-14 9
17 Суми "Суми" 11 6-14 8
18 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 11 9-19 7
1 Арсенал "Арсенал" 12 23-6 32
2 Полтава "Полтава" 12 22-7 29
3 Десна "Десна" 12 23-8 25
4 Геліос "Геліос" 12 19-11 25
5 Інгулець "Інгулець" 12 18-8 24
6 Колос "Колос" 12 15-11 20
7 Авангард "Авангард" 12 16-18 19
8 Балкани "Балкани" 12 10-12 16
9 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 12 10-13 16
10 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 12 9-10 15
11 Миколаїв "Миколаїв" 12 15-18 14
12 Рух "Рух" 12 10-14 12
13 Волинь "Волинь" 12 11-16 12
14 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 12 9-14 11
15 Жемчужина "Жемчужина" 12 14-25 10
16 Кремінь "Кремінь" 12 9-20 10
17 Суми "Суми" 12 6-17 8
18 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 12 10-21 7
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 1 Арсенал Арсенал 1:1 Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар 15.07. 16:30
Тур 2 Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар 1:0 Черкаський Дніпро Черкаський Дніпро 21.07. 19:00
Тур 3 Нафтовик-Укрнафта Нафтовик-Укрнафта 0:0 Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар 30.07. 18:00
Тур 4 Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар 2:1 Суми Суми 05.08. 19:30
Тур 5 Кремінь Кремінь 0:3 Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар 09.08. 18:00
Тур 6 Колос Колос 1:0 Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар 13.08. 18:00
Тур 7 Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар 2:0 Миколаїв Миколаїв 19.08. 20:00
Тур 8 Інгулець Інгулець 0:0 Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар 26.08. 18:00
Тур 9 Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар 0:3 Геліос Геліос 31.08. 19:30
Тур 10 Волинь Волинь 2:0 Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар 04.09. 18:00
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 11 Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар 0:1 Полтава Полтава 09.09. 18:00
Тур 12 Рух Рух 1:0 Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар 16.09. 16:00
Тур 13 Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар -:- Гірник-Спорт Гірник-Спорт 25.09. 19:00
Тур 14 Десна Десна -:- Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар 30.09.
Тур 15 Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар -:- Балкани Балкани 07.10.
Тур 16 Авангард Авангард -:- Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар 11.10.
Тур 17 Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар -:- Жемчужина Жемчужина 15.10.
Тур 18 Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар -:- Арсенал Арсенал 21.10.
Тур 19 Черкаський Дніпро Черкаський Дніпро -:- Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар 29.10.
Тур 20 Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар -:- Нафтовик-Укрнафта Нафтовик-Укрнафта 04.11.
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 21 Суми Суми -:- Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар 11.11.
Тур 22 Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар -:- Кремінь Кремінь 18.11.
Тур 23 Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар -:- Колос Колос 18.03.
Тур 24 Миколаїв Миколаїв -:- Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар 25.03.
Тур 25 Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар -:- Інгулець Інгулець 01.04.
Тур 26 Геліос Геліос -:- Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар 06.04.
Тур 27 Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар -:- Волинь Волинь 14.04.
Тур 28 Полтава Полтава -:- Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар 18.04.
Тур 29 Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар -:- Рух Рух 22.04.
Тур 30 Гірник-Спорт Гірник-Спорт -:- Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар 28.04.
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 31 Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар -:- Десна Десна 02.05.
Тур 32 Балкани Балкани -:- Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар 06.05.
Тур 33 Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар -:- Авангард Авангард 12.05.
Тур 34 Жемчужина Жемчужина -:- Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар 19.05.
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Вгору