«Десна» Чернігів

Десна

перша ліга
1960 Рік заснування
(046) 265-12-05 265-12-05
Кольори клубу
президент: Чеботарьов О.І.
адреса: 14000, м. Чернігів, вул. Шевченка, 61

Колишні назви: «Авангард» (1960). Сучасна назва з 1961 року. У 1972-1975 роках місто Чернігів у чемпіонатах СРСР представляв СК «Чернігів» (фактично - СКА Київ).Команду створено у 1960 році під назвою «Авангард» і включено до української зони класу «Б» чемпіонату СРСР. Наступного року перейменовано на «Десну». Протягом сезонів 1960-1961 ворота команди захищав відомий згодом майстер Віктор Банников. Після того, як 22 жовтня 1961 р. чернігівці зіграли 1:1 у товариській грі із шведським «Гаммарбю». на якій був присутній наставник «Динамо» (Київ) В'ячеслав Соловков, Банникова запросили до київського клубу.У першості команда зазвичай фінішувала у середині турнірної таблиці та не боролась за найвищі місця.

Успішним був виступ у Кубку СРСР 1965 року, коли український клуб дістався 1/8 фіналу, перегравши такі колективи як «Гірник» (Кривий Ріг), «Авангард» (Жовті Води), «Шахтар» (Олександрія), СКА (Київ), «Шинник» (Ярославль), «Нафтовик» (Баку). Переможну ходу чернігівців лише у 1/8 фіналу зупинив казахський «Кайрат» - у Алма-Аті «Десна» програла 3:4, але цей успіх залишився найвищим досягненням чернігівців за всю історію виступів у Кубку СРСР.Наступного сезону команда боролася за лідерство у першій зоні УРСР класу «Б» переможці мали можливість змагатися за вихід до другої групи класу «А» (пізніше перетвореної на першу лігу). «Десна» пропустила уперед лиш Хмельницьке «Динамо», а загалом посіла 4-те місце в першості УРСР у класі «Б». Одним з найкращих гравців команди у 1965-1966 роках був голкіпер Олександр Говоров, котрий протягом сезону 1966 перейшов до «Шахтаря» (Донецьк).Протягом чемпіонату 1970 року за команду виступали, зокрема, півзахисники Андрій Біба - колишній футболіст «Динамо» Київ та Юрій Морозов, який згодом виступатиме за «Зорю» (Ворошиловград) та ЦСКА (Москва). Наставником був Олег Базилевич. Чернігівці посіли непогане 11-те місце серед 22 колективів Української та Білоруської РСР, але у кінці року клуб було ліквідовано. Натомість з 1972 року домашні ігри у Чернігові почав проводити київський СКА: у 1972-му клуб виступав під назвою команда міста Чернігова, а в 1973-1975 СК «Чернігів».У 1977 році «Десну» відроджено, а за результатами чемпіонату-1982 гравці посіли друге місце в українській зоні другої ліги під керівництвом головного тренера Єфима Школьникова. Серед гравців можна було виділити 19-річного стопера Олега Кузнєцова, якого наступного сезону запросив до «Динамо» Валерій Лобановський та ветерана вінницького і московського «Локомотива» 38-річного Анатолія Веретинського. Це було останнім вагомим досягненням Десни у радянський час до 1988 року команда у другій лізі не піднімалась вище від 20-го місця.Після проголошення незалежності «Десна» виступала у першій лізі чемпіонату України, поки у сезоні 1993/94 не посіла останнє, 20-те місце й не опустилась до другої. В другій лізі чернігівці були серед найкращих і вже у першості 1996/97 клуб перемагає у своїй групі та ненадовго повертається до першої ліги - на сезони 1997/98, 1998/99.Щороку команда була серед фаворитів на підвищення у класі у 2003-му фінішувала третьою, а наступні два сезони - другою. Вивести команду до першої ліги зумів наставник Олександр Томах, якого, проте, було звільнено через незадовільні результати у чемпіонаті 2006/07 років клуб посів лише 14-те місце серед 19 команд. 23 серпня 2007 року новим власником клубу став Олексій Савченко громадський діяч, голова ГО «За Чернігів!».У сезоні 2007/08 «Десна» посіла 4-те місце у першій лізі. 23 жовтня 2008 року, коли на початку нового сезону клуб був серед аутсайдерів першості. У листопаді 2008 року Олексій Савченко оголосив про продаж 50% чернігівського клубу за 10 млн. гривень співвласником став народний депутат від Партії регіонів, власник групи компаній «Олімп» Павло Климець. Ця угода стала найдорожчим продажем футбольного клубу в історії української першої ліги.У 2010 році Десна стала відчувати серйозні фінансові труднощі. 9 червня 2010 Дисциплінарним комітетом ПФЛ України було вирішено зняти Десну зі змагань і виключити її з ПФЛ за неявку на матч проти Сталі (Алчевськ) чемпіонату України 2009-2010 і після його завершення була виключена зі складу ПФЛ.Однак завдяки старанням міської влади і нових власників клубу Десну вдалося врятувати. Була створена юридично нова організація СФК Десна Чернігів. Клуб заявили в другу лігу, а склад команди формувався з нуля за лічені дні до початку чемпіонату. У першому офіційному матчі сезону за Десну було заявлено всього 14 осіб, серед яких був лише один гравець Десни минулого сезону - Артем Антонов, який лише іноді виходив на заміну. Проте новому керівництву вдалося поступово налагодити роботу клубу. Протягом чемпіонату команда практично повністю змінила склад, і в підсумку довгий час навіть боролася за повернення в першу лігу, однак на фінішній прямій пішов спад, і команда посіла п'яте місце в групі А другої ліги.У наступному сезоні 2011/12 Десна посіла друге місце в своїй групі і отримала право зіграти в першому матчі плей-офф за вихід в першу лігу з краматорським Авангардом, але програла цей матч з рахунком 0: 1. Після перемоги над черкаським Славутичем (3: 1) в сезоні 2012/13 команда достроково зайняла перше місце в групі А і отримала право виступати в першій лізі.За підсумками «дебютного» сезону в першій лізі сезону 2013/14 Десна посіла 5 місце. Клубу з Чернігова могла допомогти вдача і ситуація в Україні, в достроковому виході в Прем'єр-Лігу. Президент сіверян намагався всіма силами, але на жаль Севастополь відмовився від участі у Прем'єр-лізі, і питання про Десну в еліті українського футболу стихло, наче й не починалося. У цьому сезоні Десна вдало виступила в Кубку України до чвертьфіналу, де на жаль, поступилася чемпіону України - донецькому Шахтареві. У раунді «1/8" чернігівцям протистояв ще один представник Прем'єр-Ліги запорізький Металург. Матч з Металургом в Чернігові вийшов чудовим, Десна не тільки пройшла команду рангом вище по пенальті, але і нічого не дала їй зробити біля своїх воріт.Досягнення: Виступи:Чемпіонати СРСР:1960-1968 р.- клас "Б";1969-1970 р. - 2 група класу "А";1977-1989 р.-2 ліга;1990-1991 р. - 2 ліга (республіканські зони):Чемпіонати незалежної України:1992-1994 р.- перша ліга;1994-1997 р.- друга ліга;    1997-1999 р.- перша ліга:1999-2006 р.- друга ліга;З 2006 р.- перша ліга.Медалі: Золоті:-    За перемогу в груповому турнірі другої ліги чемпіонату України. (1997р.);-    За перемогу в груповому турнірі другої ліги чемпіонату України. (2006р.).        Срібні:-    За друге місце в турнірі української зони другої всесоюзної ліги (1982р.);-    За друге місце в груповому турнірі другої літи (2004р.);-    За друге місце в груповому турнірі другої ліги (2005р.);        Бронзові:-    За третє місце в груповому турнірі другої ліги (2003 р.).

ТРЕНЕР

Тренер
Головний тренер
РЯБОКОНЬ ОЛЕКСАНДР ДМИТРОВИЧ

Тренерський стаж Олександра Дмитровича починається з 2000 року, коли він з успіхом очолював «Борисфен». Також Рябоконь керував «Оболонь» (Київ), «Динамо» (Мінськ Білорусь), «Дніпро» (Черкаси), ФК «Львів», ФК «Севастополь».

Чернігівська «Десна» – особлива команда в його тренерській долі, адже він був і її гравцем, і тренером. Це вже четвертий прихід Рябоконя до «сіверян» – і наразі найуспішніший.

Досягнення:

Переможець Другої ліги 2000 (група «Б») і 2013

Срібний призер Першої ліги 2003, Другої ліги 2012 (група «А»)

СТАДІОН

Основний стадіон
Основний
ім. Ю.О. Гагаріна
12 060 глядачів
вул. Шевченка, 61, м. Чернігів, 14027
СКЛАД КОМАНДИ Дата народження Громадянство Амплуа Дата заявки Номер
Вячеслав Акімов
Акімов
Вячеслав
Валерійович
17.10.1989 українець півзахисник 04.10.2016 19
Леван Арвеладзе
Арвеладзе
Леван
Гівійович
06.04.1993 українець півзахисник 27.02.2017 9
Максим Банасевич
Банасевич
Максим
Валерійович
31.01.1995 українець нападник 27.02.2017 8
Вадим Бовтрук
Бовтрук
Вадим
Ігорович
18.08.1991 українець півзахисник 21.07.2016 11
Антон Братков
Братков
Антон
Вікторович
14.05.1993 українець захисник 02.09.2016 22
Олександр Волков
Волков
Олександр
Миколайович
07.02.1989 українець нападник 22.07.2016 89
Денис Галенков
Галенков
Денис
Ігорович
13.10.1995 українець нападник 22.07.2016 77
Олександр Головко
Головко
Олександр
Олександрович
11.03.1995 українець захисник 04.10.2016 2
Єгор Картушов
Картушов
Єгор
Олександрович
05.01.1991 українець захисник 21.07.2016 12
Ігор Кірієнко
Кірієнко
Ігор
Сергійович
05.03.1986 українець нападник 14.03.2017 69
Лука Коберідзе
Коберідзе
Лука
09.09.1994 грузин півзахисник 21.07.2016 13
Ілля Коваленко
Коваленко
Ілля
Олександрович
20.03.1990 українець півзахисник 27.02.2017 90
Володимир Лисенко
Лисенко
Володимир
Володимирович
20.04.1988 українець нападник 27.02.2017 20
Максим Максименко
Максименко
Максим
Олександрович
28.05.1990 українець захисник 21.07.2016 5
Костянтин Махновський
Махновський
Костянтин
Михайлович
01.01.1989 українець воротар 21.07.2016 25
Сергій Мелашенко
Мелашенко
Сергій
Юрійович
16.08.1996 українець воротар 12.08.2016 79
Вадим Мельник
Мельник
Вадим
Васильович
16.05.1980 українець захисник 21.07.2016 4
Андрій Мостовий
Мостовий
Андрій
Володимирович
24.01.1988 українець півзахисник 21.07.2016 14
Ігор Солдат
Солдат
Ігор
Володимирович
10.03.1991 українець захисник 21.07.2016 17
Денис Фаворов
Фаворов
Денис
Володимирович
01.04.1991 українець захисник 21.07.2016 21
Олександр Філіппов
Філіппов
Олександр
Олександрович
23.10.1992 українець нападник 21.07.2016 10
Євгеній Чепурненко
Чепурненко
Євгеній
Костянтинович
06.09.1989 українець півзахисник 21.07.2016 7
Олександр Чорноморець
Чорноморець
Олександр
Сергійович
05.04.1993 українець захисник 21.07.2016 27
Олег Шевченко
Шевченко
Олег
Євгенович
23.04.1988 українець воротар 21.07.2016 1
Павло Щедраков
Щедраков
Павло
Сергійович
17.01.1985 українець захисник 21.07.2016 3
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ МАТЧІ КОМАНДИ
1 Геліос "Геліос" 1 4-1 3
2 Десна "Десна" 1 2-0 3
3 Полтава "Полтава" 1 2-1 3
4 Іллічівець "Іллічівець" 1 2-1 3
5 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 1 2-1 3
6 Верес "Верес" 1 1-0 3
7 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 1 1-1 1
8 Суми "Суми" 1 1-1 1
9 Авангард "Авангард" 1 1-1 1
10 Арсенал-Київ "Арсенал-Київ" 1 1-1 1
11 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 1 0-0 1
12 Колос "Колос" 1 0-0 1
13 Інгулець "Інгулець" 1 1-2 0
14 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 1 1-2 0
15 Скала "Скала" 1 1-2 0
16 Буковина "Буковина" 1 0-1 0
17 Миколаїв "Миколаїв" 1 0-2 0
18 Тернопіль "Тернопіль" 1 1-4 0
1 Геліос "Геліос" 2 7-2 6
2 Іллічівець "Іллічівець" 2 5-2 6
3 Десна "Десна" 2 3-0 6
4 Верес "Верес" 2 3-0 6
5 Полтава "Полтава" 2 3-1 6
6 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 2 3-1 6
7 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 2 1-0 4
8 Буковина "Буковина" 2 2-1 3
9 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 2 1-2 1
10 Авангард "Авангард" 2 1-2 1
11 Арсенал-Київ "Арсенал-Київ" 2 1-2 1
12 Скала "Скала" 2 1-2 1
13 Суми "Суми" 2 1-3 1
14 Колос "Колос" 2 1-3 1
15 Миколаїв "Миколаїв" 2 0-2 1
16 Інгулець "Інгулець" 2 1-3 0
17 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 2 2-5 0
18 Тернопіль "Тернопіль" 2 1-6 0
1 Верес "Верес" 3 7-2 9
2 Іллічівець "Іллічівець" 3 6-2 9
3 Геліос "Геліос" 3 7-2 7
4 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 3 2-0 7
5 Десна "Десна" 3 3-1 6
6 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 3 3-2 6
7 Полтава "Полтава" 3 3-3 6
8 Колос "Колос" 3 4-4 4
9 Суми "Суми" 3 3-3 4
10 Скала "Скала" 3 3-3 4
11 Арсенал-Київ "Арсенал-Київ" 3 2-2 4
12 Буковина "Буковина" 3 3-4 3
13 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 3 3-5 3
14 Авангард "Авангард" 3 1-2 2
15 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 3 2-4 1
16 Миколаїв "Миколаїв" 3 0-3 1
17 Інгулець "Інгулець" 3 1-4 0
18 Тернопіль "Тернопіль" 3 3-10 0
1 Іллічівець "Іллічівець" 4 9-2 12
2 Верес "Верес" 4 8-4 9
3 Геліос "Геліос" 4 8-3 8
4 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 4 2-0 8
5 Десна "Десна" 4 4-2 7
6 Колос "Колос" 4 6-5 7
7 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 4 4-3 7
8 Полтава "Полтава" 4 4-4 7
9 Суми "Суми" 4 4-4 5
10 Скала "Скала" 4 3-3 5
11 Буковина "Буковина" 4 4-5 4
12 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 4 3-4 4
13 Арсенал-Київ "Арсенал-Київ" 4 2-5 4
14 Авангард "Авангард" 4 2-3 3
15 Інгулець "Інгулець" 4 2-4 3
16 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 4 3-6 3
17 Миколаїв "Миколаїв" 4 0-4 1
18 Тернопіль "Тернопіль" 4 4-11 1
1 Іллічівець "Іллічівець" 5 12-3 15
2 Верес "Верес" 5 11-4 12
3 Геліос "Геліос" 5 9-3 11
4 Колос "Колос" 5 8-5 10
5 Десна "Десна" 5 5-2 10
6 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 5 7-5 10
7 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 5 4-2 9
8 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 5 6-5 7
9 Полтава "Полтава" 5 5-7 7
10 Суми "Суми" 5 6-7 5
11 Скала "Скала" 5 3-4 5
12 Буковина "Буковина" 5 4-6 4
13 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 5 5-8 4
14 Миколаїв "Миколаїв" 5 2-5 4
15 Арсенал-Київ "Арсенал-Київ" 5 3-7 4
16 Інгулець "Інгулець" 5 3-7 3
17 Авангард "Авангард" 5 2-6 3
18 Тернопіль "Тернопіль" 5 4-13 1
1 Іллічівець "Іллічівець" 6 14-4 18
2 Геліос "Геліос" 6 11-3 14
3 Верес "Верес" 6 11-4 13
4 Колос "Колос" 6 10-6 13
5 Десна "Десна" 6 5-2 11
6 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 6 5-3 10
7 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 6 8-7 10
8 Буковина "Буковина" 6 7-6 7
9 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 6 7-7 7
10 Миколаїв "Миколаїв" 6 4-5 7
11 Арсенал-Київ "Арсенал-Київ" 6 5-8 7
12 Полтава "Полтава" 6 5-9 7
13 Авангард "Авангард" 6 4-6 6
14 Суми "Суми" 6 7-9 5
15 Скала "Скала" 6 3-7 5
16 Інгулець "Інгулець" 6 4-8 4
17 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 6 5-10 4
18 Тернопіль "Тернопіль" 6 4-15 1
1 Іллічівець "Іллічівець" 7 19-5 21
2 Геліос "Геліос" 7 12-3 17
3 Верес "Верес" 7 13-5 16
4 Десна "Десна" 7 7-2 14
5 Колос "Колос" 7 12-8 14
6 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 7 6-3 13
7 Буковина "Буковина" 7 9-6 10
8 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 7 10-8 10
9 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 7 8-8 10
10 Миколаїв "Миколаїв" 7 5-5 10
11 Авангард "Авангард" 7 6-8 7
12 Арсенал-Київ "Арсенал-Київ" 7 5-9 7
13 Полтава "Полтава" 7 6-12 7
14 Скала "Скала" 7 4-9 5
15 Суми "Суми" 7 8-14 5
16 Інгулець "Інгулець" 7 4-9 4
17 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 7 5-12 4
18 Тернопіль "Тернопіль" 7 4-17 1
1 Іллічівець "Іллічівець" 8 21-5 24
2 Верес "Верес" 8 19-6 19
3 Колос "Колос" 8 16-8 17
4 Геліос "Геліос" 8 12-4 17
5 Десна "Десна" 8 7-6 14
6 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 8 13-8 13
7 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 8 7-6 13
8 Буковина "Буковина" 8 10-7 11
9 Миколаїв "Миколаїв" 8 5-7 10
10 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 8 8-11 10
11 Арсенал-Київ "Арсенал-Київ" 8 6-9 10
12 Полтава "Полтава" 8 9-13 10
13 Суми "Суми" 8 10-14 8
14 Скала "Скала" 8 5-9 8
15 Авангард "Авангард" 8 6-10 7
16 Інгулець "Інгулець" 8 5-10 5
17 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 8 6-18 4
18 Тернопіль "Тернопіль" 8 4-18 1
1 Іллічівець "Іллічівець" 9 22-6 25
2 Верес "Верес" 9 23-6 22
3 Геліос "Геліос" 9 13-4 20
4 Колос "Колос" 9 16-9 17
5 Десна "Десна" 9 9-6 17
6 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 9 8-6 16
7 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 9 14-9 14
8 Миколаїв "Миколаїв" 9 9-7 13
9 Арсенал-Київ "Арсенал-Київ" 9 8-9 13
10 Буковина "Буковина" 9 10-9 11
11 Скала "Скала" 9 6-9 11
12 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 9 8-12 10
13 Полтава "Полтава" 9 9-14 10
14 Суми "Суми" 9 10-18 8
15 Авангард "Авангард" 9 6-12 7
16 Інгулець "Інгулець" 9 5-14 5
17 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 9 7-19 5
18 Тернопіль "Тернопіль" 9 5-19 2
1 Іллічівець "Іллічівець" 11 26-6 31
2 Верес "Верес" 11 25-8 24
3 Десна "Десна" 11 12-6 21
4 Геліос "Геліос" 11 13-9 20
5 Колос "Колос" 11 18-11 19
6 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 10 18-9 17
7 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 11 8-8 17
8 Миколаїв "Миколаїв" 10 9-7 14
9 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 11 11-12 14
10 Арсенал-Київ "Арсенал-Київ" 11 9-11 14
11 Полтава "Полтава" 11 13-17 14
12 Буковина "Буковина" 11 11-11 12
13 Скала "Скала" 11 6-13 11
14 Авангард "Авангард" 11 7-13 10
15 Інгулець "Інгулець" 11 10-16 9
16 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 11 8-19 9
17 Суми "Суми" 11 10-22 9
18 Тернопіль "Тернопіль" 11 7-23 5
1 Іллічівець "Іллічівець" 12 27-6 34
2 Верес "Верес" 12 25-8 25
3 Десна "Десна" 12 17-8 24
4 Геліос "Геліос" 12 13-9 21
5 Колос "Колос" 12 21-14 20
6 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 11 19-10 18
7 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 12 9-9 18
8 Полтава "Полтава" 12 16-18 17
9 Миколаїв "Миколаїв" 11 9-7 15
10 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 12 11-12 15
11 Арсенал-Київ "Арсенал-Київ" 12 12-14 15
12 Авангард "Авангард" 12 10-15 13
13 Буковина "Буковина" 12 11-12 12
14 Суми "Суми" 12 12-23 12
15 Скала "Скала" 12 7-15 11
16 Інгулець "Інгулець" 12 12-19 9
17 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 12 10-24 9
18 Тернопіль "Тернопіль" 12 8-26 5
1 Іллічівець "Іллічівець" 13 28-9 34
2 Верес "Верес" 13 28-9 28
3 Десна "Десна" 13 18-8 27
4 Геліос "Геліос" 13 14-9 24
5 Колос "Колос" 13 22-14 23
6 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 12 19-11 18
7 Арсенал-Київ "Арсенал-Київ" 13 14-14 18
8 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 13 9-11 18
9 Полтава "Полтава" 13 16-19 17
10 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 13 11-12 16
11 Буковина "Буковина" 13 13-12 15
12 Миколаїв "Миколаїв" 12 9-9 15
13 Суми "Суми" 13 14-23 15
14 Скала "Скала" 13 10-17 14
15 Авангард "Авангард" 13 10-17 13
16 Інгулець "Інгулець" 13 12-20 9
17 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 13 12-27 9
18 Тернопіль "Тернопіль" 13 8-26 6
1 Іллічівець "Іллічівець" 13 28-9 34
2 Верес "Верес" 13 28-9 28
3 Десна "Десна" 13 18-8 27
4 Геліос "Геліос" 13 14-9 24
5 Колос "Колос" 13 22-14 23
6 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 13 22-11 21
7 Арсенал-Київ "Арсенал-Київ" 13 14-14 18
8 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 13 9-11 18
9 Полтава "Полтава" 13 16-19 17
10 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 13 11-12 16
11 Буковина "Буковина" 13 13-12 15
12 Миколаїв "Миколаїв" 13 9-12 15
13 Суми "Суми" 13 14-23 15
14 Скала "Скала" 13 10-17 14
15 Авангард "Авангард" 13 10-17 13
16 Інгулець "Інгулець" 13 12-20 9
17 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 13 12-27 9
18 Тернопіль "Тернопіль" 13 8-26 6
1 Іллічівець "Іллічівець" 14 31-9 37
2 Верес "Верес" 14 30-10 31
3 Десна "Десна" 14 20-9 30
4 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 14 25-11 24
5 Геліос "Геліос" 14 14-10 24
6 Колос "Колос" 14 23-16 23
7 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 14 10-11 21
8 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 14 13-13 19
9 Арсенал-Київ "Арсенал-Київ" 14 15-16 18
10 Полтава "Полтава" 14 16-20 17
11 Авангард "Авангард" 14 11-17 16
12 Суми "Суми" 14 15-24 16
13 Буковина "Буковина" 14 13-15 15
14 Миколаїв "Миколаїв" 14 10-14 15
15 Скала "Скала" 14 10-18 14
16 Інгулець "Інгулець" 14 13-20 12
17 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 14 13-28 10
18 Тернопіль "Тернопіль" 14 8-29 6
1 Іллічівець "Іллічівець" 16 32-9 41
2 Десна "Десна" 16 22-11 33
3 Верес "Верес" 15 30-13 31
4 Геліос "Геліос" 16 16-10 30
5 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 15 27-12 27
6 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 16 13-11 25
7 Колос "Колос" 16 23-18 23
8 Полтава "Полтава" 16 19-21 23
9 Арсенал-Київ "Арсенал-Київ" 16 18-17 22
10 Авангард "Авангард" 16 14-18 20
11 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 16 15-18 19
12 Миколаїв "Миколаїв" 16 12-16 18
13 Суми "Суми" 16 16-26 17
14 Буковина "Буковина" 16 13-16 16
15 Скала "Скала" 16 12-21 15
16 Інгулець "Інгулець" 16 15-24 13
17 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 16 16-31 13
18 Тернопіль "Тернопіль" 16 11-32 9
1 Іллічівець "Іллічівець" 17 33-12 41
2 Десна "Десна" 17 25-12 36
3 Верес "Верес" 16 32-14 34
4 Геліос "Геліос" 17 17-12 30
5 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 16 27-13 27
6 Колос "Колос" 17 24-18 26
7 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 17 14-12 26
8 Авангард "Авангард" 17 16-18 23
9 Полтава "Полтава" 17 19-25 23
10 Арсенал-Київ "Арсенал-Київ" 17 19-19 22
11 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 17 17-20 20
12 Буковина "Буковина" 17 14-16 19
13 Миколаїв "Миколаїв" 17 12-18 18
14 Суми "Суми" 17 16-27 17
15 Інгулець "Інгулець" 17 17-25 16
16 Скала "Скала" 17 14-23 16
17 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 17 20-31 16
18 Тернопіль "Тернопіль" 17 12-33 10
1 Іллічівець "Іллічівець" 18 34-12 44
2 Десна "Десна" 18 28-13 39
3 Верес "Верес" 17 37-15 37
4 Геліос "Геліос" 18 18-12 33
5 Колос "Колос" 18 26-19 29
6 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 17 27-14 27
7 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 18 15-14 26
8 Авангард "Авангард" 18 17-18 26
9 Арсенал-Київ "Арсенал-Київ" 18 20-20 23
10 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 18 19-20 23
11 Полтава "Полтава" 18 19-26 23
12 Буковина "Буковина" 18 15-21 19
13 Інгулець "Інгулець" 18 18-25 19
14 Миколаїв "Миколаїв" 18 13-21 18
15 Суми "Суми" 18 17-28 18
16 Скала "Скала" 18 14-24 16
17 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 18 20-33 16
18 Тернопіль "Тернопіль" 18 12-34 10
1 Іллічівець "Іллічівець" 20 38-14 48
2 Верес "Верес" 19 40-16 43
3 Десна "Десна" 20 29-16 40
4 Геліос "Геліос" 20 19-13 35
5 Колос "Колос" 20 29-21 33
6 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 19 29-14 31
7 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 20 17-15 30
8 Арсенал-Київ "Арсенал-Київ" 20 23-21 29
9 Авангард "Авангард" 20 18-20 27
10 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 20 24-23 26
11 Полтава "Полтава" 20 22-28 26
12 Миколаїв "Миколаїв" 20 16-24 21
13 Інгулець "Інгулець" 20 20-30 20
14 Буковина "Буковина" 19 17-24 19
15 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 20 24-37 19
16 Суми "Суми" 20 19-33 18
17 Скала "Скала" 20 14-26 17
18 Тернопіль "Тернопіль" 19 12-35 10
1 Іллічівець "Іллічівець" 20 38-14 48
2 Верес "Верес" 20 42-16 46
3 Десна "Десна" 20 29-16 40
4 Геліос "Геліос" 20 19-13 35
5 Колос "Колос" 20 29-21 33
6 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 20 29-16 31
7 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 20 17-15 30
8 Арсенал-Київ "Арсенал-Київ" 20 23-21 29
9 Авангард "Авангард" 20 18-20 27
10 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 20 24-23 26
11 Полтава "Полтава" 20 22-28 23
12 Миколаїв "Миколаїв" 20 16-24 21
13 Інгулець "Інгулець" 20 20-30 20
14 Буковина "Буковина" 19 17-24 19
15 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 20 24-37 19
16 Суми "Суми" 20 19-33 18
17 Скала "Скала" 20 14-26 17
18 Тернопіль "Тернопіль" 19 12-35 10
1 Іллічівець "Іллічівець" 21 38-14 49
2 Верес "Верес" 21 44-19 46
3 Десна "Десна" 21 30-16 43
4 Колос "Колос" 21 32-23 36
5 Геліос "Геліос" 21 19-14 35
6 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 21 32-18 34
7 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 21 19-16 33
8 Арсенал-Київ "Арсенал-Київ" 21 23-21 30
9 Авангард "Авангард" 21 18-20 28
10 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 21 24-24 26
11 Полтава "Полтава" 21 23-28 26
12 Миколаїв "Миколаїв" 21 17-24 24
13 Буковина "Буковина" 20 17-24 20
14 Інгулець "Інгулець" 21 20-31 20
15 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 21 26-40 19
16 Суми "Суми" 21 21-35 19
17 Скала "Скала" 21 15-28 17
18 Тернопіль "Тернопіль" 20 14-37 11
1 Іллічівець "Іллічівець" 22 40-14 52
2 Верес "Верес" 22 44-20 46
3 Десна "Десна" 22 30-16 44
4 Колос "Колос" 22 36-24 39
5 Геліос "Геліос" 22 20-14 38
6 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 22 35-19 37
7 Арсенал-Київ "Арсенал-Київ" 22 24-21 33
8 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 22 21-21 33
9 Авангард "Авангард" 22 19-20 31
10 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 22 25-25 27
11 Полтава "Полтава" 22 23-30 26
12 Миколаїв "Миколаїв" 22 17-25 24
13 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 22 31-42 22
14 Буковина "Буковина" 21 17-24 21
15 Інгулець "Інгулець" 22 21-34 20
16 Суми "Суми" 22 22-36 20
17 Скала "Скала" 22 15-29 17
18 Тернопіль "Тернопіль" 21 15-41 11
1 Іллічівець "Іллічівець" 23 43-14 55
2 Десна "Десна" 23 32-16 47
3 Верес "Верес" 23 44-22 46
4 Колос "Колос" 23 36-24 40
5 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 23 35-19 38
6 Геліос "Геліос" 23 20-15 38
7 Арсенал-Київ "Арсенал-Київ" 23 24-21 34
8 Авангард "Авангард" 23 20-20 34
9 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 23 21-23 33
10 Полтава "Полтава" 23 24-30 29
11 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 23 25-28 27
12 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 23 32-42 25
13 Буковина "Буковина" 22 18-24 24
14 Миколаїв "Миколаїв" 23 17-26 24
15 Інгулець "Інгулець" 23 23-34 23
16 Суми "Суми" 23 22-36 21
17 Скала "Скала" 23 15-30 17
18 Тернопіль "Тернопіль" 22 15-42 11
1 Іллічівець "Іллічівець" 24 45-14 58
2 Десна "Десна" 24 34-16 50
3 Верес "Верес" 24 47-22 49
4 Колос "Колос" 24 37-24 43
5 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 24 36-20 39
6 Геліос "Геліос" 24 20-15 39
7 Арсенал-Київ "Арсенал-Київ" 24 24-21 35
8 Авангард "Авангард" 24 20-21 34
9 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 24 21-23 34
10 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 24 27-28 30
11 Полтава "Полтава" 24 25-31 30
12 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 24 32-42 26
13 Буковина "Буковина" 23 18-24 25
14 Інгулець "Інгулець" 24 23-34 24
15 Миколаїв "Миколаїв" 24 17-28 24
16 Суми "Суми" 24 22-38 21
17 Скала "Скала" 24 15-33 17
18 Тернопіль "Тернопіль" 23 15-44 11
1 Іллічівець "Іллічівець" 25 47-15 61
2 Десна "Десна" 25 35-16 53
3 Верес "Верес" 25 51-24 52
4 Колос "Колос" 25 37-25 43
5 Геліос "Геліос" 25 21-15 42
6 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 25 37-22 39
7 Арсенал-Київ "Арсенал-Київ" 25 24-22 35
8 Авангард "Авангард" 25 20-21 35
9 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 25 21-24 34
10 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 25 29-29 33
11 Полтава "Полтава" 25 26-31 33
12 Інгулець "Інгулець" 25 24-34 27
13 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 25 34-46 26
14 Буковина "Буковина" 24 18-25 25
15 Миколаїв "Миколаїв" 25 18-30 24
16 Суми "Суми" 25 22-38 22
17 Скала "Скала" 25 15-34 17
18 Тернопіль "Тернопіль" 24 16-44 14
1 Іллічівець "Іллічівець" 25 47-15 61
2 Десна "Десна" 25 35-16 53
3 Верес "Верес" 25 51-24 52
4 Колос "Колос" 25 37-25 43
5 Геліос "Геліос" 25 21-15 42
6 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 25 37-22 39
7 Арсенал-Київ "Арсенал-Київ" 25 24-22 35
8 Авангард "Авангард" 25 20-21 35
9 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 25 21-24 34
10 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 25 29-29 33
11 Полтава "Полтава" 25 26-31 33
12 Буковина "Буковина" 25 22-25 28
13 Інгулець "Інгулець" 25 24-34 27
14 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 25 34-46 26
15 Миколаїв "Миколаїв" 25 18-30 24
16 Суми "Суми" 25 22-38 22
17 Скала "Скала" 25 15-34 17
18 Тернопіль "Тернопіль" 25 16-48 14
1 Іллічівець "Іллічівець" 26 48-15 64
2 Десна "Десна" 26 37-16 56
3 Верес "Верес" 26 53-25 55
4 Колос "Колос" 26 39-26 46
5 Геліос "Геліос" 26 23-16 45
6 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 26 37-23 39
7 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 26 22-24 37
8 Арсенал-Київ "Арсенал-Київ" 26 24-23 35
9 Авангард "Авангард" 26 20-23 35
10 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 26 29-30 33
11 Полтава "Полтава" 26 27-33 33
12 Буковина "Буковина" 26 23-25 31
13 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 26 36-46 29
14 Інгулець "Інгулець" 26 25-36 27
15 Миколаїв "Миколаїв" 26 20-31 27
16 Суми "Суми" 26 23-40 22
17 Скала "Скала" 26 16-36 17
18 Тернопіль "Тернопіль" 26 16-50 14
1 Іллічівець "Іллічівець" 27 50-16 67
2 Верес "Верес" 27 55-25 58
3 Десна "Десна" 27 37-16 57
4 Колос "Колос" 27 40-29 46
5 Геліос "Геліос" 27 23-16 46
6 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 27 38-23 42
7 Авангард "Авангард" 27 22-23 38
8 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 27 23-26 37
9 Полтава "Полтава" 27 29-33 36
10 Арсенал-Київ "Арсенал-Київ" 27 24-25 35
11 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 27 29-30 34
12 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 27 39-47 32
13 Буковина "Буковина" 27 23-27 31
14 Інгулець "Інгулець" 27 27-36 30
15 Миколаїв "Миколаїв" 27 20-32 27
16 Суми "Суми" 27 23-40 23
17 Скала "Скала" 27 16-38 17
18 Тернопіль "Тернопіль" 27 16-52 14
1 Іллічівець "Іллічівець" 28 52-16 70
2 Верес "Верес" 28 56-25 61
3 Десна "Десна" 28 42-18 60
4 Колос "Колос" 28 40-29 47
5 Геліос "Геліос" 28 23-18 46
6 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 28 40-24 45
7 Авангард "Авангард" 28 23-24 39
8 Арсенал-Київ "Арсенал-Київ" 28 28-25 38
9 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 28 23-26 38
10 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 28 30-30 37
11 Полтава "Полтава" 28 29-34 36
12 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 28 40-48 33
13 Буковина "Буковина" 28 23-28 31
14 Інгулець "Інгулець" 28 27-36 31
15 Миколаїв "Миколаїв" 28 20-32 28
16 Суми "Суми" 28 24-42 23
17 Скала "Скала" 28 18-43 17
18 Тернопіль "Тернопіль" 28 16-56 14
1 Іллічівець "Іллічівець" 29 54-16 73
2 Десна "Десна" 29 44-18 63
3 Верес "Верес" 29 57-26 62
4 Геліос "Геліос" 29 25-18 49
5 Колос "Колос" 29 41-30 48
6 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 29 40-25 45
7 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 29 24-26 41
8 Авангард "Авангард" 29 24-25 40
9 Арсенал-Київ "Арсенал-Київ" 29 29-26 39
10 Полтава "Полтава" 29 30-34 39
11 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 29 31-31 38
12 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 29 40-50 33
13 Інгулець "Інгулець" 29 28-37 32
14 Буковина "Буковина" 29 23-30 31
15 Миколаїв "Миколаїв" 29 20-34 28
16 Суми "Суми" 29 28-42 26
17 Скала "Скала" 29 18-47 17
18 Тернопіль "Тернопіль" 29 16-57 14
1 Іллічівець "Іллічівець" 30 55-17 74
2 Десна "Десна" 30 46-19 66
3 Верес "Верес" 30 58-27 63
4 Колос "Колос" 30 43-30 51
5 Геліос "Геліос" 30 26-19 50
6 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 30 41-26 46
7 Авангард "Авангард" 30 27-25 43
8 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 30 33-31 41
9 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 30 24-27 41
10 Арсенал-Київ "Арсенал-Київ" 30 29-29 39
11 Полтава "Полтава" 30 30-36 39
12 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 30 43-50 36
13 Інгулець "Інгулець" 30 29-39 32
14 Буковина "Буковина" 30 24-33 31
15 Миколаїв "Миколаїв" 30 23-35 31
16 Суми "Суми" 30 29-42 29
17 Скала "Скала" 30 18-50 17
18 Тернопіль "Тернопіль" 30 16-59 14
1 Іллічівець "Іллічівець" 31 56-17 77
2 Десна "Десна" 31 51-20 69
3 Верес "Верес" 31 61-28 66
4 Колос "Колос" 31 45-30 54
5 Геліос "Геліос" 31 28-20 53
6 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 31 43-28 47
7 Авангард "Авангард" 31 28-25 46
8 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 31 33-33 41
9 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 31 25-29 41
10 Арсенал-Київ "Арсенал-Київ" 31 30-34 39
11 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 31 44-50 39
12 Полтава "Полтава" 31 30-37 39
13 Інгулець "Інгулець" 31 30-39 35
14 Буковина "Буковина" 31 26-35 32
15 Миколаїв "Миколаїв" 31 24-38 31
16 Суми "Суми" 31 29-43 29
17 Скала "Скала" 31 18-51 17
18 Тернопіль "Тернопіль" 31 16-60 14
1 Іллічівець "Іллічівець" 32 59-18 80
2 Десна "Десна" 32 52-20 72
3 Верес "Верес" 32 61-30 66
4 Колос "Колос" 32 46-33 54
5 Геліос "Геліос" 32 28-20 54
6 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 32 45-28 50
7 Авангард "Авангард" 32 30-26 49
8 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 32 27-29 44
9 Арсенал-Київ "Арсенал-Київ" 32 35-38 42
10 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 32 34-35 41
11 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 31 44-50 39
12 Полтава "Полтава" 32 30-38 39
13 Інгулець "Інгулець" 31 30-39 35
14 Миколаїв "Миколаїв" 32 31-39 34
15 Буковина "Буковина" 32 26-37 32
16 Суми "Суми" 32 29-43 30
17 Скала "Скала" 32 22-56 17
18 Тернопіль "Тернопіль" 32 17-67 14
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 1 Миколаїв Миколаїв 0:2 Десна Десна 24.07. 18:00
Тур 2 Десна Десна 1:0 Нафтовик-Укрнафта Нафтовик-Укрнафта 30.07. 18:30
Тур 3 Черкаський Дніпро Черкаський Дніпро 1:0 Десна Десна 05.08. 18:00
Тур 4 Десна Десна 1:1 Геліос Геліос 14.08. 18:00
Тур 5 Буковина Буковина 0:1 Десна Десна 19.08. 18:00
Тур 6 Десна Десна 0:0 Верес Верес 26.08. 18:00
Тур 7 Тернопіль Тернопіль 0:2 Десна Десна 04.09. 17:00
Тур 8 Десна Десна 0:4 Колос Колос 09.09. 17:00
Тур 9 Авангард Авангард 0:2 Десна Десна 13.09. 17:30
Тур 10 Суми Суми 0:0 Десна Десна 18.09. 16:30
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 11 Десна Десна 3:0 Скала Скала 25.09. 16:30
Тур 12 Гірник-Спорт Гірник-Спорт 2:5 Десна Десна 01.10. 15:30
Тур 13 Десна Десна 1:0 Інгулець Інгулець 08.10. 16:00
Тур 14 Арсенал-Київ Арсенал-Київ 1:2 Десна Десна 15.10. 15:00
Тур 15 Десна Десна 0:1 Полтава Полтава 22.10. 15:00
Тур 16 Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар 1:2 Десна Десна 30.10. 15:00
Тур 17 Десна Десна 3:1 Іллічівець Іллічівець 05.11. 14:00
Тур 18 Десна Десна 3:1 Миколаїв Миколаїв 09.11. 14:00
Тур 19 Нафтовик-Укрнафта Нафтовик-Укрнафта 2:0 Десна Десна 13.11. 14:00
Тур 20 Десна Десна 1:1 Черкаський Дніпро Черкаський Дніпро 19.11. 13:00
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 21 Геліос Геліос 0:1 Десна Десна 18.03. 17:00
Тур 22 Десна Десна 0:0 Буковина Буковина 25.03. 16:00
Тур 23 Верес Верес 0:2 Десна Десна 02.04. 15:00
Тур 24 Десна Десна 2:0 Тернопіль Тернопіль 08.04. 17:00
Тур 25 Колос Колос 0:1 Десна Десна 15.04. 16:00
Тур 26 Десна Десна 2:0 Авангард Авангард 22.04. 17:00
Тур 27 Десна Десна 0:0 Суми Суми 29.04. 17:00
Тур 28 Скала Скала 2:5 Десна Десна 04.05. 17:00
Тур 29 Десна Десна 2:0 Гірник-Спорт Гірник-Спорт 08.05. 18:00
Тур 30 Інгулець Інгулець 1:2 Десна Десна 13.05. 19:00
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 31 Десна Десна 5:1 Арсенал-Київ Арсенал-Київ 17.05. 18:00
Тур 32 Полтава Полтава 0:1 Десна Десна 21.05. 17:00
Тур 33 Десна Десна -:- Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар 27.05. 17:00
Тур 34 Іллічівець Іллічівець -:- Десна Десна 02.06. 17:00
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Вгору