«Авангард» Краматорськ

Авангард

перша ліга
1955 Рік заснування
(0626) 44-75-33
Кольори клубу
президент: Безсонний А. О.
адреса: 84300, Донецька область, м. Краматорськ, вул. Кондрата Гампера, 2
Фото команди

З ініціативи службовців заводу Краматорського металургійного Товариства в 1912 році Харківський губернатор дозволив заснувати Краматорське спортивне Товариство. Метою Товариства був розвиток спорту в заводському селищі і, в тому числі, футбольної команди. Голова КСВ Карл Вюрфель став ініціатором заснування в 1913 році Футбол-ліги Донбасу. Команда КСВ розглядалася фахівцями як найперспективніша в Донбасі. 

Їй пророкували і перемогу в розіграші Кубка I Футбол-ліги Донбасу, який стартував 28 квітня (11 травня) 1913 року. Ось цю зустріч можна назвати першим офіційним матчем в історії Донбасу. До і після 1917 року завод КМО (після революції - завод КГММЗ) був в сел. Краматорська містоутворюючим підприємством і був єдиним заводом, який міг утримувати футбольну команду. 

Заводська футбольна команда СКМЗ (так називався машинобудівний завод, виділений зі складу КГММЗ на початку 30-х рр.) існувала всі наступні роки і брала участь у багатьох футбольних змаганнях і була правонаступницею і найстарішою командою Краматорська, який влітку 1932 року був віднесений до категорії міст. У 1936 році в Краматорську був побудований найбільший у Донбасі стадіон, який отримав назву «Авангард». На ньому тренувалася футбольна команда СКМЗ, яка в 1936 році виграла чемпіонат України серед робочих команд в 1-й групі. Стадіон у Краматорську отримав назву «Авангард». Таку ж назву в 1937 році з'явилося і у футбольної команди СКМЗ. У 1937 році «Авангард» уже брав участь у чемпіонаті СРСР як чемпіон України. У 1939 році команда завоювала кубок Україні. Команда в 1936 році зайняла 1 місце по Україні серед робочих команд і в 1937, 1938, 1961 років. дійшла до 1 / 16 фіналу Кубка СРСР, до 1 / 8 Фіналу Кубка СРСР 1939 р. Регулярно брала участь в Чемпіонаті СРСР (1946, 1948, 1949, 1960-1970) і кубку СРСР (1937-1939,1949,1961-1966 / 1967). 

Сучасний "Авангард" Офіційно клуб був зареєстрований в 1955 році. У сезоні 1998/1999 команда грала у Другій Лізі Україні під назвою ВВС Краматорськ. У 2010 році почалося відродження команди під керівництвом президента клубу Олександра Большакова та головного тренера Євгена Смаги. Були залучені футболісти, які виступали до цього за клуби «Металург» (Запоріжжя), «Іллічівець» (Маріуполь), «Кривбас» (Кривий Ріг), «Шахтар-3» (Донецьк) та інші. У цьому сезоні «Авангард» з першої спроби перервав гегемонію «Славхліба» і став чемпіоном області. У 2011 році головним тренером призначено Сергія Шевченка, команда виступає в Другій лізі України.

У сезоні 2012/13 клуб почав виступати в першій лізі України. За підсумками дебютного сезону у першості України команда посіла 7 місце.Навесні сезону 2013/14 «Авангард» був змушений знятися зі змагань через збройного конфлікту на сході України.У червні 2015 було анонсовано повернення футбольного клубу в професійний футбол.22 липня 2015 «Авангард» знову вийшов на поле, зігравши матч з «Полтавою» на домашньому стадіоні в 1/32 розіграшу Кубка України з футболу.

ТРЕНЕР

Тренер
Головний тренер
КОСЕВИЧ ОЛЕКСАНДР ОЛЕКСАНДРОВИЧ

Народився 04 вересня 1965 року

Коли призначили на посаду: вересень 2016 року

На посту головного тренера краматорчан Косевич замінив Якова Кріпака, який очолював команду протягом трьох останніх років, але подав у відставку після поразки в матчі восьмого туру цього сезону першої ліги від ПФК «Суми» (0:2).

Олександр Косевич в 2004-2007 роках тренував «Кривбас», а в 2007 - 2008 — луганську «Зорю». З тих пір спеціаліст ніде не працював, хоча у 2013-му ходили чутки про те, що він міг повернутися до Кривого Рогу.

СТАДІОН

Основний стадіон
Основний
«Авангард»
6 400 глядачів
вул. Горького, 2, м. Краматорськ, 84300
СКЛАД КОМАНДИ Дата народження Громадянство Амплуа Дата заявки Номер
Олег Бараннік
Бараннік
Олег
Васильович
20.03.1992 українець нападник 31.07.2018 11
Максим Воробєй
Воробєй
Максим
Вікторович
27.02.1991 українець захисник 17.07.2018 18
Дмитро Гранкін
Гранкін
Дмитро
Олександрович
11.06.1990 українець півзахисник 17.07.2018 22
Єгор Демченко
Демченко
Єгор
Васильович
25.07.1997 українець півзахисник 17.07.2018 17
Артур Денчук
Денчук
Артур
Ігорович
03.04.1992 українець воротар 17.07.2018 75
Владислав Ємець
Ємець
Владислав
Євгенійович
09.09.1997 українець захисник 17.07.2018 29
Дмитро Задерецький
Задерецький
Дмитро
Вадимович
03.08.1994 українець захисник 17.07.2018 20
Олександр Іващенко
Іващенко
Олександр
Володимирович
19.02.1985 українець нападник 17.07.2018 8
Ігор Кірієнко
Кірієнко
Ігор
Сергійович
05.03.1986 українець нападник 17.07.2018 57
Олексій Лобов
Лобов
Олексій
Ігорович
16.08.1997 українець захисник 17.07.2018 55
Олександр Лучик
Лучик
Олександр
Юрійович
30.04.1994 українець півзахисник 17.07.2018 6
Іван Матяж
Матяж
Іван
Сергійович
15.02.1988 українець півзахисник 07.09.2018 9
Роман Мірошник
Мірошник
Роман
Миколайович
03.01.1994 українець захисник 17.07.2018 3
Олексій Моісеєнко
Моісеєнко
Олексій
Анатолійович
25.10.1991 українець захисник 17.07.2018 7
Станіслав Нечипоренко
Нечипоренко
Станіслав
Ростиславович
22.01.1997 українець захисник 17.07.2018 5
Микита Полюлях
Полюлях
Микита
Анатолійович
15.03.1993 українець півзахисник 17.07.2018 77
Микита Савченко
Савченко
Микита
Володимирович
08.12.1998 українець воротар 20.07.2018 12
Юрій Сеницький
Сеницький
Юрій
Іванович
15.05.1997 українець захисник 17.07.2018 19
Дмитро Скоблов
Скоблов
Дмитро
Сергійович
30.11.1989 українець півзахисник 17.07.2018 21
Віталій Собко
Собко
Віталій
Іванович
27.07.1987 українець півзахисник 17.07.2018 10
Вадим Солдатенко
Солдатенко
Вадим
Павлович
28.05.1996 українець воротар 17.07.2018 38
Олександр Сухаров
Сухаров
Олександр
Юрійович
18.02.1994 українець захисник 19.07.2018 43
Вадим Счастливцев
Счастливцев
Вадим
Віталійович
18.04.1998 українець захисник 07.09.2018 4
Михайло Удод
Удод
Михайло
Сергійович
17.02.1997 українець нападник 17.07.2018 49
Віктор Хомченко
Хомченко
Віктор
Вікторович
11.11.1994 українець нападник 03.09.2018 94
Михайло Шершень
Шершень
Михайло
Сергійович
27.04.1995 українець захисник 17.07.2018 23
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ МАТЧІ КОМАНДИ
1 Авангард "Авангард" 1 4-2 3
2 Дніпро-1 "Дніпро-1" 1 3-1 3
3 Металіст 1925 "Металіст 1925" 1 2-0 3
4 Волинь "Волинь" 1 2-0 3
5 Суми "Суми" 1 2-1 3
6 Балкани "Балкани" 1 1-0 3
7 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 1 0-0 1
8 Миколаїв "Миколаїв" 1 0-0 1
9 Колос "Колос" 0 0-0 0
10 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 1 1-2 0
11 Прикарпаття "Прикарпаття" 1 0-1 0
12 Інгулець "Інгулець" 1 2-4 0
13 Рух "Рух" 1 1-3 0
14 Агробізнес "Агробізнес" 1 0-2 0
15 Зірка "Зірка" 1 0-2 0
1 Дніпро-1 "Дніпро-1" 2 9-1 6
2 Волинь "Волинь" 2 4-0 6
3 Суми "Суми" 2 5-2 6
4 Авангард "Авангард" 2 4-2 4
5 Балкани "Балкани" 2 1-0 4
6 Металіст 1925 "Металіст 1925" 2 2-2 3
7 Прикарпаття "Прикарпаття" 2 1-1 3
8 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 2 0-0 2
9 Миколаїв "Миколаїв" 1 0-0 1
10 Колос "Колос" 1 0-0 1
11 Рух "Рух" 2 1-3 1
12 Агробізнес "Агробізнес" 2 0-2 1
13 Інгулець "Інгулець" 2 2-5 0
14 Зірка "Зірка" 2 1-5 0
15 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 2 1-8 0
1 Дніпро-1 "Дніпро-1" 3 11-1 9
2 Волинь "Волинь" 3 6-0 9
3 Авангард "Авангард" 3 5-2 7
4 Металіст 1925 "Металіст 1925" 3 6-3 6
5 Суми "Суми" 3 6-6 6
6 Миколаїв "Миколаїв" 2 2-1 4
7 Балкани "Балкани" 3 2-2 4
8 Прикарпаття "Прикарпаття" 3 1-2 3
9 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 3 3-9 3
10 Колос "Колос" 2 0-0 2
11 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 3 1-2 2
12 Рух "Рух" 2 1-3 1
13 Інгулець "Інгулець" 3 2-5 1
14 Агробізнес "Агробізнес" 3 0-4 1
15 Зірка "Зірка" 3 1-7 0
1 Волинь "Волинь" 4 7-0 12
2 Дніпро-1 "Дніпро-1" 4 11-3 9
3 Металіст 1925 "Металіст 1925" 4 8-3 9
4 Авангард "Авангард" 4 5-3 7
5 Балкани "Балкани" 4 4-3 7
6 Суми "Суми" 4 7-7 7
7 Колос "Колос" 3 1-0 5
8 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 4 2-2 5
9 Інгулець "Інгулець" 4 4-5 4
10 Миколаїв "Миколаїв" 3 2-3 4
11 Прикарпаття "Прикарпаття" 4 1-3 3
12 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 3 3-9 3
13 Агробізнес "Агробізнес" 4 1-5 2
14 Рух "Рух" 3 2-5 1
15 Зірка "Зірка" 4 1-8 0
1 Волинь "Волинь" 5 10-0 15
2 Дніпро-1 "Дніпро-1" 5 12-3 12
3 Металіст 1925 "Металіст 1925" 5 8-4 9
4 Авангард "Авангард" 5 7-5 8
5 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 5 3-2 8
6 Інгулець "Інгулець" 5 5-5 7
7 Балкани "Балкани" 5 4-4 7
8 Миколаїв "Миколаїв" 4 3-3 7
9 Суми "Суми" 5 7-10 7
10 Колос "Колос" 4 3-2 6
11 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 4 4-9 6
12 Прикарпаття "Прикарпаття" 5 1-4 3
13 Агробізнес "Агробізнес" 5 1-6 2
14 Рух "Рух" 4 2-6 1
15 Зірка "Зірка" 4 1-8 0
1 Дніпро-1 "Дніпро-1" 6 17-3 15
2 Волинь "Волинь" 6 10-5 15
3 Авангард "Авангард" 6 13-5 11
4 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 6 4-2 11
5 Балкани "Балкани" 6 7-4 10
6 Інгулець "Інгулець" 6 9-7 10
7 Металіст 1925 "Металіст 1925" 5 8-4 9
8 Колос "Колос" 5 5-2 9
9 Миколаїв "Миколаїв" 5 3-5 7
10 Суми "Суми" 6 7-16 7
11 Прикарпаття "Прикарпаття" 6 2-4 6
12 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 5 6-13 6
13 Агробізнес "Агробізнес" 6 1-7 2
14 Рух "Рух" 5 2-7 1
15 Зірка "Зірка" 5 1-11 0
1 Дніпро-1 "Дніпро-1" 7 21-3 18
2 Волинь "Волинь" 7 12-9 15
3 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 7 8-4 14
4 Авангард "Авангард" 7 13-5 12
5 Металіст 1925 "Металіст 1925" 6 11-4 12
6 Колос "Колос" 6 7-2 12
7 Інгулець "Інгулець" 7 9-9 10
8 Балкани "Балкани" 7 7-7 10
9 Миколаїв "Миколаїв" 6 3-5 8
10 Прикарпаття "Прикарпаття" 7 4-6 7
11 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 6 8-15 7
12 Суми "Суми" 7 7-20 7
13 Зірка "Зірка" 6 3-11 3
14 Агробізнес "Агробізнес" 6 1-7 2
15 Рух "Рух" 6 2-9 1
1 Дніпро-1 "Дніпро-1" 8 23-4 21
2 Колос "Колос" 7 12-4 15
3 Волинь "Волинь" 7 12-9 15
4 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 8 8-6 14
5 Інгулець "Інгулець" 8 10-9 13
6 Авангард "Авангард" 8 14-7 12
7 Металіст 1925 "Металіст 1925" 7 11-5 12
8 Миколаїв "Миколаїв" 7 7-6 11
9 Балкани "Балкани" 8 7-7 11
10 Прикарпаття "Прикарпаття" 8 11-7 10
11 Суми "Суми" 8 9-20 10
12 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 7 10-20 7
13 Агробізнес "Агробізнес" 7 1-7 3
14 Зірка "Зірка" 7 4-18 3
15 Рух "Рух" 7 3-13 1
1 Дніпро-1 "Дніпро-1" 9 24-7 21
2 Колос "Колос" 8 14-4 18
3 Волинь "Волинь" 8 16-11 18
4 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 9 11-7 17
5 Інгулець "Інгулець" 9 12-10 16
6 Металіст 1925 "Металіст 1925" 8 13-5 15
7 Миколаїв "Миколаїв" 8 8-6 14
8 Авангард "Авангард" 9 17-10 13
9 Балкани "Балкани" 9 9-11 11
10 Прикарпаття "Прикарпаття" 9 11-9 10
11 Суми "Суми" 8 9-20 10
12 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 8 10-21 7
13 Агробізнес "Агробізнес" 8 2-9 3
14 Зірка "Зірка" 8 4-20 3
15 Рух "Рух" 8 6-16 2
1 Дніпро-1 "Дніпро-1" 9 24-7 21
2 Колос "Колос" 9 14-4 19
3 Волинь "Волинь" 9 17-12 19
4 Миколаїв "Миколаїв" 9 11-7 17
5 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 10 11-8 17
6 Інгулець "Інгулець" 10 13-11 17
7 Авангард "Авангард" 10 18-10 16
8 Металіст 1925 "Металіст 1925" 9 13-5 16
9 Прикарпаття "Прикарпаття" 10 12-9 13
10 Балкани "Балкани" 10 10-12 12
11 Суми "Суми" 9 10-21 11
12 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 9 10-21 8
13 Агробізнес "Агробізнес" 9 2-10 3
14 Рух "Рух" 9 6-16 3
15 Зірка "Зірка" 9 5-23 3
1 Дніпро-1 "Дніпро-1" 10 27-7 24
2 Колос "Колос" 10 17-4 22
3 Волинь "Волинь" 10 18-12 22
4 Інгулець "Інгулець" 11 14-11 20
5 Металіст 1925 "Металіст 1925" 10 14-5 19
6 Авангард "Авангард" 11 19-11 17
7 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 10 11-8 17
8 Миколаїв "Миколаїв" 10 11-8 17
9 Прикарпаття "Прикарпаття" 11 12-10 13
10 Балкани "Балкани" 11 10-15 12
11 Суми "Суми" 10 10-22 11
12 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 10 11-22 9
13 Рух "Рух" 10 8-16 6
14 Агробізнес "Агробізнес" 10 2-13 3
15 Зірка "Зірка" 10 5-25 3
1 Дніпро-1 "Дніпро-1" 11 29-8 27
2 Колос "Колос" 11 18-5 23
3 Волинь "Волинь" 11 19-13 23
4 Металіст 1925 "Металіст 1925" 11 15-6 20
5 Інгулець "Інгулець" 12 15-13 20
6 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 11 12-9 18
7 Миколаїв "Миколаїв" 11 12-9 18
8 Авангард "Авангард" 11 19-11 17
9 Прикарпаття "Прикарпаття" 12 13-11 14
10 Балкани "Балкани" 12 11-16 13
11 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 11 12-22 12
12 Суми "Суми" 11 11-23 12
13 Рух "Рух" 11 9-17 7
14 Агробізнес "Агробізнес" 11 3-14 4
15 Зірка "Зірка" 11 5-26 3
1 Дніпро-1 "Дніпро-1" 12 31-9 30
2 Колос "Колос" 12 24-5 26
3 Волинь "Волинь" 12 20-13 26
4 Металіст 1925 "Металіст 1925" 12 17-7 23
5 Інгулець "Інгулець" 13 16-14 21
6 Авангард "Авангард" 12 24-12 20
7 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 12 13-10 19
8 Миколаїв "Миколаїв" 12 12-10 18
9 Прикарпаття "Прикарпаття" 13 14-13 14
10 Балкани "Балкани" 12 11-16 13
11 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 12 13-24 12
12 Суми "Суми" 12 11-29 12
13 Рух "Рух" 12 10-18 8
14 Агробізнес "Агробізнес" 12 4-15 5
15 Зірка "Зірка" 12 6-31 3
1 Дніпро-1 "Дніпро-1" 13 32-10 31
2 Волинь "Волинь" 13 23-14 29
3 Колос "Колос" 13 25-6 27
4 Металіст 1925 "Металіст 1925" 13 20-7 26
5 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 13 14-10 22
6 Інгулець "Інгулець" 13 16-14 21
7 Авангард "Авангард" 13 25-14 20
8 Миколаїв "Миколаїв" 13 13-11 19
9 Балкани "Балкани" 13 13-17 16
10 Прикарпаття "Прикарпаття" 14 14-14 14
11 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 13 14-25 13
12 Суми "Суми" 13 12-30 13
13 Рух "Рух" 13 11-21 8
14 Агробізнес "Агробізнес" 13 5-16 6
15 Зірка "Зірка" 13 6-34 3
1 Дніпро-1 "Дніпро-1" 14 36-10 34
2 Волинь "Волинь" 14 28-17 32
3 Металіст 1925 "Металіст 1925" 14 21-7 29
4 Колос "Колос" 14 26-7 28
5 Інгулець "Інгулець" 14 18-15 24
6 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 14 15-11 23
7 Авангард "Авангард" 14 25-15 20
8 Миколаїв "Миколаїв" 14 13-15 19
9 Балкани "Балкани" 14 14-19 16
10 Прикарпаття "Прикарпаття" 14 14-14 14
11 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 14 17-30 13
12 Суми "Суми" 14 12-31 13
13 Рух "Рух" 14 12-21 11
14 Агробізнес "Агробізнес" 14 10-16 9
15 Зірка "Зірка" 14 6-39 3
1 Дніпро-1 "Дніпро-1" 15 39-10 37
2 Волинь "Волинь" 15 31-18 35
3 Металіст 1925 "Металіст 1925" 15 23-7 32
4 Колос "Колос" 14 26-7 28
5 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 15 17-12 26
6 Інгулець "Інгулець" 15 19-18 24
7 Авангард "Авангард" 15 28-16 23
8 Миколаїв "Миколаїв" 15 14-17 19
9 Балкани "Балкани" 15 17-21 19
10 Прикарпаття "Прикарпаття" 15 16-17 14
11 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 15 19-32 14
12 Суми "Суми" 15 14-33 14
13 Рух "Рух" 15 12-24 11
14 Агробізнес "Агробізнес" 15 10-18 9
15 Зірка "Зірка" 15 7-42 3
1 Дніпро-1 "Дніпро-1" 16 42-10 40
2 Металіст 1925 "Металіст 1925" 16 24-7 35
3 Волинь "Волинь" 16 31-19 35
4 Колос "Колос" 15 26-7 29
5 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 16 20-12 29
6 Авангард "Авангард" 16 29-16 26
7 Інгулець "Інгулець" 16 19-22 24
8 Балкани "Балкани" 16 17-21 20
9 Миколаїв "Миколаїв" 15 14-17 19
10 Прикарпаття "Прикарпаття" 16 20-17 17
11 Суми "Суми" 16 17-36 15
12 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 16 19-35 14
13 Рух "Рух" 16 12-27 11
14 Агробізнес "Агробізнес" 16 10-19 9
15 Зірка "Зірка" 16 10-45 4
1 Дніпро-1 "Дніпро-1" 17 46-10 43
2 Металіст 1925 "Металіст 1925" 17 27-8 38
3 Волинь "Волинь" 17 31-19 36
4 Колос "Колос" 16 27-7 32
5 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 17 21-12 32
6 Авангард "Авангард" 17 32-17 29
7 Інгулець "Інгулець" 17 19-23 24
8 Балкани "Балкани" 16 17-21 20
9 Миколаїв "Миколаїв" 15 14-17 19
10 Прикарпаття "Прикарпаття" 17 21-20 17
11 Суми "Суми" 17 18-39 15
12 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 17 19-36 14
13 Рух "Рух" 16 12-27 11
14 Агробізнес "Агробізнес" 17 10-19 10
15 Зірка "Зірка" 17 10-49 4
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 1 Інгулець Інгулець 2:4 Авангард Авангард 21.07. 18:00
Тур 2 Авангард Авангард 0:0 Агробізнес Агробізнес 29.07. 18:00
Тур 3 Прикарпаття Прикарпаття 0:1 Авангард Авангард 03.08. 18:30
Тур 4 Авангард Авангард 0:1 Волинь Волинь 10.08. 18:00
Тур 5 Колос Колос 2:2 Авангард Авангард 18.08. 18:00
Тур 6 Авангард Авангард 6:0 Суми Суми 26.08. 17:00
Тур 7 Миколаїв Миколаїв 0:0 Авангард Авангард 01.09. 17:30
Тур 8 Авангард Авангард 1:2 Дніпро-1 Дніпро-1 09.09. 17:00
Тур 9 Рух Рух 3:3 Авангард Авангард 15.09. 17:00
Тур 10 Оболонь Бровар Оболонь Бровар 0:1 Авангард Авангард 23.09. 16:00
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 11 Гірник-Спорт Гірник-Спорт 1:1 Авангард Авангард 30.09. 15:00
Тур 13 Зірка Зірка 1:5 Авангард Авангард 13.10. 15:00
Тур 14 Авангард Авангард 1:2 Балкани Балкани 20.10. 13:00
Тур 15 Металіст 1925 Металіст 1925 1:0 Авангард Авангард 27.10. 18:00
Тур 16 Авангард Авангард 3:1 Інгулець Інгулець 03.11. 14:00
Тур 17 Агробізнес Агробізнес 0:1 Авангард Авангард 10.11. 13:00
Тур 18 Авангард Авангард 3:1 Прикарпаття Прикарпаття 17.11. 14:00
Тур 19 Волинь Волинь -:- Авангард Авангард 24.03.
Тур 20 Авангард Авангард -:- Колос Колос 31.03.
Тур 21 Суми Суми -:- Авангард Авангард 06.04.
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 22 Авангард Авангард -:- Миколаїв Миколаїв 13.04.
Тур 23 Дніпро-1 Дніпро-1 -:- Авангард Авангард 17.04.
Тур 24 Авангард Авангард -:- Рух Рух 21.04.
Тур 25 Авангард Авангард -:- Оболонь Бровар Оболонь Бровар 26.04.
Тур 26 Авангард Авангард -:- Гірник-Спорт Гірник-Спорт 01.05.
Тур 28 Авангард Авангард -:- Зірка Зірка 11.05.
Тур 29 Балкани Балкани -:- Авангард Авангард 19.05.
Тур 30 Авангард Авангард -:- Металіст 1925 Металіст 1925 25.05.
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору