«Авангард» Краматорськ

Авангард

перша ліга
1955 Рік заснування
+38050-150-19-55
Кольори клубу
президент: Безсонний А. О.
адреса: 84300, Донецька область, м. Краматорськ, вул. Кондрата Гампера, 2
Фото команди

З ініціативи службовців заводу Краматорського металургійного Товариства в 1912 році Харківський губернатор дозволив заснувати Краматорське спортивне Товариство. Метою Товариства був розвиток спорту в заводському селищі і, в тому числі, футбольної команди. Голова КСВ Карл Вюрфель став ініціатором заснування в 1913 році Футбол-ліги Донбасу. Команда КСВ розглядалася фахівцями як найперспективніша в Донбасі. 

Їй пророкували і перемогу в розіграші Кубка I Футбол-ліги Донбасу, який стартував 28 квітня (11 травня) 1913 року. Ось цю зустріч можна назвати першим офіційним матчем в історії Донбасу. До і після 1917 року завод КМО (після революції - завод КГММЗ) був в сел. Краматорська містоутворюючим підприємством і був єдиним заводом, який міг утримувати футбольну команду. 

Заводська футбольна команда СКМЗ (так називався машинобудівний завод, виділений зі складу КГММЗ на початку 30-х рр.) існувала всі наступні роки і брала участь у багатьох футбольних змаганнях і була правонаступницею і найстарішою командою Краматорська, який влітку 1932 року був віднесений до категорії міст. У 1936 році в Краматорську був побудований найбільший у Донбасі стадіон, який отримав назву «Авангард». На ньому тренувалася футбольна команда СКМЗ, яка в 1936 році виграла чемпіонат України серед робочих команд в 1-й групі. Стадіон у Краматорську отримав назву «Авангард». Таку ж назву в 1937 році з'явилося і у футбольної команди СКМЗ. У 1937 році «Авангард» уже брав участь у чемпіонаті СРСР як чемпіон України. У 1939 році команда завоювала кубок Україні. Команда в 1936 році зайняла 1 місце по Україні серед робочих команд і в 1937, 1938, 1961 років. дійшла до 1 / 16 фіналу Кубка СРСР, до 1 / 8 Фіналу Кубка СРСР 1939 р. Регулярно брала участь в Чемпіонаті СРСР (1946, 1948, 1949, 1960-1970) і кубку СРСР (1937-1939,1949,1961-1966 / 1967). 

Сучасний "Авангард" Офіційно клуб був зареєстрований в 1955 році. У сезоні 1998/1999 команда грала у Другій Лізі Україні під назвою ВВС Краматорськ. У 2010 році почалося відродження команди під керівництвом президента клубу Олександра Большакова та головного тренера Євгена Смаги. Були залучені футболісти, які виступали до цього за клуби «Металург» (Запоріжжя), «Іллічівець» (Маріуполь), «Кривбас» (Кривий Ріг), «Шахтар-3» (Донецьк) та інші. У цьому сезоні «Авангард» з першої спроби перервав гегемонію «Славхліба» і став чемпіоном області. У 2011 році головним тренером призначено Сергія Шевченка, команда виступає в Другій лізі України.

У сезоні 2012/13 клуб почав виступати в першій лізі України. За підсумками дебютного сезону у першості України команда посіла 7 місце.Навесні сезону 2013/14 «Авангард» був змушений знятися зі змагань через збройного конфлікту на сході України.У червні 2015 було анонсовано повернення футбольного клубу в професійний футбол.22 липня 2015 «Авангард» знову вийшов на поле, зігравши матч з «Полтавою» на домашньому стадіоні в 1/32 розіграшу Кубка України з футболу.

ТРЕНЕР

Тренер
Головний тренер
КОСЕВИЧ ОЛЕКСАНДР ОЛЕКСАНДРОВИЧ

Народився 04 вересня 1965 року

Коли призначили на посаду: вересень 2016 року

На посту головного тренера краматорчан Косевич замінив Якова Кріпака, який очолював команду протягом трьох останніх років, але подав у відставку після поразки в матчі восьмого туру цього сезону першої ліги від ПФК «Суми» (0:2).

Олександр Косевич в 2004-2007 роках тренував «Кривбас», а в 2007 - 2008 — луганську «Зорю». З тих пір спеціаліст ніде не працював, хоча у 2013-му ходили чутки про те, що він міг повернутися до Кривого Рогу.

СТАДІОН

Основний стадіон
Основний
«Авангард»
6 400 глядачів
вул. Конрада Гампера, 2, м. Краматорськ, 84300
СКЛАД КОМАНДИ Дата народження Громадянство Амплуа Дата заявки Номер
Олександр Аксьонов
Аксьонов
Олександр
Олександрович
07.01.1994 українець півзахисник 26.07.2019 16
Максим Башинський
Башинський
Максим
Сергійович
01.02.1999 українець нападник 24.07.2019 20
Володимир Близнюк
Близнюк
Володимир
Ілліч
28.07.2000 українець півзахисник 30.08.2019 28
Владислав Бородай
Бородай
Владислав
Костянтинович
10.11.1999 українець півзахисник 24.07.2019 14
Олег Бородай
Бородай
Олег
Вадимович
07.01.1993 українець захисник 24.07.2019 5
Ілля Брюхов
Брюхов
Ілля
Павлович
08.08.1998 українець захисник 24.07.2019 4
Данило Владимиров
Владимиров
Данило
Андрійович
15.06.2000 українець захисник 24.07.2019 6
Максим Воробєй
Воробєй
Максим
Вікторович
27.02.1991 українець захисник 24.07.2019 18
Андрій Дедяєв
Дедяєв
Андрій
Юрійович
09.11.1994 українець півзахисник 24.07.2019 22
Єгор Демченко
Демченко
Єгор
Васильович
25.07.1997 українець півзахисник 02.09.2019 17
Артур Денчук
Денчук
Артур
Ігорович
03.04.1992 українець воротар 24.07.2019 75
Владислав Ємець
Ємець
Владислав
Євгенійович
09.09.1997 українець захисник 24.07.2019 29
Богдан Каторкін
Каторкін
Богдан
Анатолійович
04.07.2000 українець захисник 24.07.2019 23
Ігор Кірієнко
Кірієнко
Ігор
Сергійович
05.03.1986 українець нападник 27.09.2019 57
Владислав Клюєв
Клюєв
Владислав
Ігорович
12.01.1999 українець півзахисник 26.07.2019 45
Денис Курилець
Курилець
Денис
Вікторович
06.02.2001 українець півзахисник 09.08.2019 99
Валерій Куценко
Куценко
Валерій
Вікторович
02.11.1986 українець півзахисник 04.09.2019 32
Євгеній Литвин
Литвин
Євгеній
Олегович
08.03.2001 українець захисник 24.07.2019 74
Олексій Лобов
Лобов
Олексій
Ігорович
16.08.1997 українець захисник 24.07.2019 55
Максим Максименко
Максименко
Максим
Ігорович
20.05.2000 українець півзахисник 26.07.2019 81
Іван Матяж
Матяж
Іван
Сергійович
15.02.1988 українець півзахисник 24.07.2019 9
Роман Мірошник
Мірошник
Роман
Миколайович
03.01.1994 українець захисник 31.07.2019 3
Олексій Моісеєнко
Моісеєнко
Олексій
Анатолійович
25.10.1991 українець захисник 02.09.2019 7
Сергій Островерх
Островерх
Сергій
Геннадійович
27.05.1999 українець півзахисник 26.07.2019 44
Ярослав Плечій
Плечій
Ярослав
Олександрович
21.05.1999 українець півзахисник 24.07.2019 26
Микита Полюлях
Полюлях
Микита
Анатолійович
15.03.1993 українець півзахисник 24.07.2019 77
Армізан Різванов
Різванов
Армізан
Махір Огли
25.10.1999 українець півзахисник 30.08.2019 15
Андрій Романов
Романов
Андрій
Євгенович
16.04.2000 українець захисник 25.07.2019 21
Владислав Савін
Савін
Владислав
Олексійович
07.07.1997 українець захисник 02.09.2019 97
Юрій Сеницький
Сеницький
Юрій
Іванович
15.05.1997 українець захисник 24.07.2019 19
Віталій Собко
Собко
Віталій
Іванович
27.07.1987 українець півзахисник 24.07.2019 10
Вадим Солдатенко
Солдатенко
Вадим
Павлович
28.05.1996 українець воротар 24.07.2019 38
Ібрагім Суаіб
Суаіб
Ібрагім
25.02.1999 українець воротар 24.07.2019 31
Олександр Сухаров
Сухаров
Олександр
Юрійович
18.02.1994 українець захисник 24.07.2019 43
Владислав Таранда
Таранда
Владислав
Ігорович
04.01.2000 українець захисник 24.07.2019 27
Артем Тищенко
Тищенко
Артем
Станіславович
16.03.2000 українець нападник 24.07.2019 70
Дмитро Ульянов
Ульянов
Дмитро
Сергійович
01.12.1993 українець захисник 02.09.2019 33
Герман Хоружий
Хоружий
Герман
Геннадійович
06.08.1999 українець півзахисник 25.07.2019 24
Олександр Чебаненко
Чебаненко
Олександр
Юрійович
20.10.2000 українець півзахисник 24.07.2019 39
Вадим Шаврін
Шаврін
Вадим
Олегович
15.05.1988 українець нападник 24.07.2019 8
Микита Шевцов
Шевцов
Микита
Дмитрович
27.10.1999 українець захисник 24.07.2019 2
Вадим Яворський
Яворський
Вадим
Юрійович
26.06.1994 українець нападник 24.07.2019 11
Микита Якубенко
Якубенко
Микита
Олександрович
15.10.2000 українець воротар 24.07.2019 12
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ МАТЧІ КОМАНДИ
1 Прикарпаття "Прикарпаття" 1 3-0 3
2 Чорноморець "Чорноморець" 1 3-1 3
3 Миколаїв "Миколаїв" 1 3-1 3
4 Авангард "Авангард" 1 3-2 3
5 Рух "Рух" 1 1-0 3
6 Металіст 1925 "Металіст 1925" 1 1-0 3
7 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 1 3-3 1
8 Металург "Металург" 1 3-3 1
9 Кремінь "Кремінь" 1 2-2 1
10 Агробізнес "Агробізнес" 1 2-2 1
11 Волинь "Волинь" 1 2-3 0
12 Інгулець "Інгулець" 1 0-1 0
13 Балкани "Балкани" 1 0-1 0
14 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 1 1-3 0
15 Черкащина "Черкащина" 1 1-3 0
16 Минай "Минай" 1 0-3 0
1 Прикарпаття "Прикарпаття" 2 6-0 6
2 Чорноморець "Чорноморець" 2 6-2 6
3 Миколаїв "Миколаїв" 2 4-2 4
4 Кремінь "Кремінь" 2 3-2 4
5 Рух "Рух" 2 2-1 4
6 Металіст 1925 "Металіст 1925" 2 1-0 4
7 Інгулець "Інгулець" 2 2-1 3
8 Авангард "Авангард" 2 3-5 3
9 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 2 5-5 2
10 Волинь "Волинь" 2 3-4 1
11 Металург "Металург" 2 3-4 1
12 Балкани "Балкани" 2 0-1 1
13 Черкащина "Черкащина" 2 3-5 1
14 Агробізнес "Агробізнес" 2 2-4 1
15 Минай "Минай" 2 1-4 1
16 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 2 2-6 0
1 Прикарпаття "Прикарпаття" 3 8-3 6
2 Чорноморець "Чорноморець" 3 6-3 6
3 Інгулець "Інгулець" 3 4-1 6
4 Авангард "Авангард" 3 6-6 6
5 Рух "Рух" 3 3-2 5
6 Металіст 1925 "Металіст 1925" 3 2-1 5
7 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 3 6-5 5
8 Кремінь "Кремінь" 3 5-4 5
9 Миколаїв "Миколаїв" 3 5-5 4
10 Минай "Минай" 3 2-4 4
11 Агробізнес "Агробізнес" 3 5-4 4
12 Волинь "Волинь" 3 6-6 4
13 Черкащина "Черкащина" 3 5-7 2
14 Металург "Металург" 3 3-6 1
15 Балкани "Балкани" 3 0-4 1
16 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 3 2-7 0
1 Інгулець "Інгулець" 4 5-1 9
2 Авангард "Авангард" 4 7-6 9
3 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 4 10-8 8
4 Рух "Рух" 4 5-3 8
5 Агробізнес "Агробізнес" 4 6-4 7
6 Миколаїв "Миколаїв" 4 8-7 7
7 Прикарпаття "Прикарпаття" 4 9-5 6
8 Чорноморець "Чорноморець" 4 6-4 6
9 Кремінь "Кремінь" 4 6-6 5
10 Металіст 1925 "Металіст 1925" 4 2-2 5
11 Балкани "Балкани" 4 4-4 4
12 Волинь "Волинь" 4 8-9 4
13 Минай "Минай" 4 5-8 4
14 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 4 4-8 3
15 Черкащина "Черкащина" 4 5-8 2
16 Металург "Металург" 4 3-10 1
1 Інгулець "Інгулець" 5 6-2 10
2 Авангард "Авангард" 5 8-7 10
3 Агробізнес "Агробізнес" 5 7-4 10
4 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 5 11-9 9
5 Металіст 1925 "Металіст 1925" 5 6-3 8
6 Рух "Рух" 5 5-4 8
7 Миколаїв "Миколаїв" 5 9-8 8
8 Прикарпаття "Прикарпаття" 5 10-6 7
9 Волинь "Волинь" 5 11-11 7
10 Минай "Минай" 5 8-9 7
11 Чорноморець "Чорноморець" 5 8-7 6
12 Черкащина "Черкащина" 5 8-8 5
13 Кремінь "Кремінь" 5 7-9 5
14 Балкани "Балкани" 5 4-7 4
15 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 5 5-9 4
16 Металург "Металург" 5 4-14 1
1 Агробізнес "Агробізнес" 6 9-4 13
2 Металіст 1925 "Металіст 1925" 6 9-3 11
3 Рух "Рух" 6 9-5 11
4 Авангард "Авангард" 6 9-8 11
5 Інгулець "Інгулець" 6 7-3 11
6 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 6 11-9 10
7 Чорноморець "Чорноморець" 6 11-9 9
8 Миколаїв "Миколаїв" 6 10-12 8
9 Минай "Минай" 6 9-10 8
10 Волинь "Волинь" 6 11-11 8
11 Прикарпаття "Прикарпаття" 6 12-9 7
12 Кремінь "Кремінь" 6 8-10 6
13 Черкащина "Черкащина" 6 8-11 5
14 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 6 5-9 5
15 Балкани "Балкани" 6 4-7 5
16 Металург "Металург" 6 4-16 1
1 Агробізнес "Агробізнес" 7 11-5 16
2 Металіст 1925 "Металіст 1925" 7 11-4 14
3 Рух "Рух" 7 10-5 14
4 Авангард "Авангард" 7 11-9 14
5 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 7 13-9 13
6 Інгулець "Інгулець" 7 8-5 11
7 Минай "Минай" 7 11-11 11
8 Волинь "Волинь" 7 14-11 11
9 Чорноморець "Чорноморець" 7 11-9 10
10 Миколаїв "Миколаїв" 7 10-12 9
11 Прикарпаття "Прикарпаття" 7 12-11 7
12 Кремінь "Кремінь" 7 8-13 6
13 Черкащина "Черкащина" 7 9-13 5
14 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 7 6-11 5
15 Балкани "Балкани" 7 5-9 5
16 Металург "Металург" 7 4-17 1
1 Агробізнес "Агробізнес" 8 15-5 19
2 Рух "Рух" 8 12-5 17
3 Авангард "Авангард" 8 13-9 17
4 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 8 15-9 16
5 Минай "Минай" 8 14-13 14
6 Металіст 1925 "Металіст 1925" 8 13-7 14
7 Волинь "Волинь" 8 14-11 12
8 Інгулець "Інгулець" 8 8-5 12
9 Чорноморець "Чорноморець" 8 11-11 10
10 Прикарпаття "Прикарпаття" 8 16-14 10
11 Миколаїв "Миколаїв" 8 10-14 9
12 Кремінь "Кремінь" 8 11-17 6
13 Черкащина "Черкащина" 8 9-16 5
14 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 8 6-15 5
15 Балкани "Балкани" 8 5-11 5
16 Металург "Металург" 8 7-17 4
1 Рух "Рух" 9 18-6 20
2 Агробізнес "Агробізнес" 9 16-7 19
3 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 9 16-9 19
4 Минай "Минай" 9 16-14 17
5 Металіст 1925 "Металіст 1925" 9 14-7 17
6 Авангард "Авангард" 9 13-10 17
7 Інгулець "Інгулець" 9 9-5 15
8 Волинь "Волинь" 9 16-13 13
9 Миколаїв "Миколаїв" 9 16-16 12
10 Чорноморець "Чорноморець" 9 11-12 10
11 Прикарпаття "Прикарпаття" 9 16-15 10
12 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 9 7-15 8
13 Балкани "Балкани" 9 7-13 6
14 Кремінь "Кремінь" 9 13-23 6
15 Черкащина "Черкащина" 9 10-22 5
16 Металург "Металург" 9 7-18 4
1 Агробізнес "Агробізнес" 10 18-8 22
2 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 10 17-9 22
3 Минай "Минай" 10 18-14 20
4 Рух "Рух" 10 18-7 20
5 Металіст 1925 "Металіст 1925" 10 16-7 20
6 Інгулець "Інгулець" 10 12-7 18
7 Авангард "Авангард" 10 14-12 17
8 Волинь "Волинь" 10 16-15 13
9 Чорноморець "Чорноморець" 10 15-14 13
10 Миколаїв "Миколаїв" 10 18-19 12
11 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 10 9-16 11
12 Прикарпаття "Прикарпаття" 10 16-17 10
13 Балкани "Балкани" 10 9-13 9
14 Кремінь "Кремінь" 10 15-27 6
15 Черкащина "Черкащина" 10 11-24 5
16 Металург "Металург" 10 7-20 4
1 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 11 18-9 25
2 Минай "Минай" 11 21-15 23
3 Металіст 1925 "Металіст 1925" 11 19-9 23
4 Агробізнес "Агробізнес" 11 19-10 22
5 Інгулець "Інгулець" 11 15-7 21
6 Рух "Рух" 10 18-7 20
7 Авангард "Авангард" 11 15-12 20
8 Волинь "Волинь" 11 18-16 16
9 Чорноморець "Чорноморець" 11 15-17 13
10 Балкани "Балкани" 11 11-14 12
11 Миколаїв "Миколаїв" 11 19-21 12
12 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 10 9-16 11
13 Прикарпаття "Прикарпаття" 11 18-20 10
14 Кремінь "Кремінь" 11 15-28 6
15 Черкащина "Черкащина" 11 12-27 5
16 Металург "Металург" 11 7-21 4
1 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 12 18-11 25
2 Металіст 1925 "Металіст 1925" 12 19-9 24
3 Інгулець "Інгулець" 12 17-7 24
4 Рух "Рух" 11 19-7 23
5 Минай "Минай" 12 21-16 23
6 Авангард "Авангард" 12 17-13 23
7 Агробізнес "Агробізнес" 12 20-12 22
8 Волинь "Волинь" 12 21-17 19
9 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 11 10-16 14
10 Чорноморець "Чорноморець" 11 15-17 13
11 Миколаїв "Миколаїв" 12 19-21 13
12 Прикарпаття "Прикарпаття" 12 20-21 13
13 Балкани "Балкани" 11 11-14 12
14 Кремінь "Кремінь" 12 15-29 6
15 Черкащина "Черкащина" 12 13-29 5
16 Металург "Металург" 12 8-24 4
1 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 13 21-11 28
2 Інгулець "Інгулець" 13 20-7 27
3 Агробізнес "Агробізнес" 13 22-12 25
4 Металіст 1925 "Металіст 1925" 13 19-9 25
5 Рух "Рух" 12 20-8 24
6 Минай "Минай" 13 22-17 24
7 Авангард "Авангард" 13 18-14 24
8 Волинь "Волинь" 13 24-17 22
9 Прикарпаття "Прикарпаття" 13 22-22 16
10 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 12 11-17 15
11 Чорноморець "Чорноморець" 12 15-17 14
12 Миколаїв "Миколаїв" 13 19-23 13
13 Балкани "Балкани" 12 11-17 12
14 Кремінь "Кремінь" 13 15-32 6
15 Черкащина "Черкащина" 13 13-32 5
16 Металург "Металург" 13 9-26 4
1 Агробізнес "Агробізнес" 14 24-12 28
2 Металіст 1925 "Металіст 1925" 14 21-10 28
3 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 14 22-13 28
4 Рух "Рух" 13 21-8 27
5 Минай "Минай" 14 24-17 27
6 Інгулець "Інгулець" 14 20-8 27
7 Волинь "Волинь" 14 28-19 25
8 Авангард "Авангард" 14 18-16 24
9 Прикарпаття "Прикарпаття" 14 22-22 17
10 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 13 13-21 15
11 Миколаїв "Миколаїв" 14 20-24 14
12 Чорноморець "Чорноморець" 13 15-19 14
13 Балкани "Балкани" 13 12-18 13
14 Кремінь "Кремінь" 14 16-33 7
15 Черкащина "Черкащина" 14 13-32 6
16 Металург "Металург" 14 10-27 5
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 1 Авангард Авангард 3:2 Волинь Волинь 27.07. 17:00
Тур 2 Прикарпаття Прикарпаття 2:2 Авангард Авангард 02.08. 18:30
Тур 3 Авангард Авангард 3:1 Миколаїв Миколаїв 10.08. 17:00
Тур 4 Чорноморець Чорноморець 0:1 Авангард Авангард 17.08. 18:00
Тур 5 Авангард Авангард 1:1 Оболонь Бровар Оболонь Бровар 24.08. 17:00
Тур 6 Кремінь Кремінь 1:1 Авангард Авангард 31.08. 17:00
Тур 7 Авангард Авангард 2:1 Інгулець Інгулець 04.09. 17:00
Тур 8 Балкани Балкани 0:2 Авангард Авангард 08.09. 16:00
Тур 9 Авангард Авангард 0:1 Металіст 1925 Металіст 1925 14.09. 17:00
Тур 10 Агробізнес Агробізнес 2:1 Авангард Авангард 20.09. 16:00
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 11 Авангард Авангард 1:0 Металург Металург 28.09. 15:00
Тур 12 Черкащина Черкащина 1:2 Авангард Авангард 05.10. 15:00
Тур 13 Авангард Авангард 1:1 Гірник-Спорт Гірник-Спорт 12.10. 15:00
Тур 14 Минай Минай 2:0 Авангард Авангард 19.10. 15:00
Тур 15 Авангард Авангард -:- Рух Рух 26.10. 15:00
Тур 16 Волинь Волинь -:- Авангард Авангард 02.11.
Тур 17 Авангард Авангард -:- Прикарпаття Прикарпаття 09.11.
Тур 18 Миколаїв Миколаїв -:- Авангард Авангард 16.11.
Тур 19 Авангард Авангард -:- Чорноморець Чорноморець 23.11.
Тур 20 Оболонь Бровар Оболонь Бровар -:- Авангард Авангард 22.03.
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 21 Авангард Авангард -:- Кремінь Кремінь 28.03.
Тур 22 Інгулець Інгулець -:- Авангард Авангард 04.04.
Тур 23 Авангард Авангард -:- Балкани Балкани 12.04.
Тур 24 Металіст 1925 Металіст 1925 -:- Авангард Авангард 17.04.
Тур 25 Авангард Авангард -:- Агробізнес Агробізнес 25.04.
Тур 26 Металург Металург -:- Авангард Авангард 02.05.
Тур 27 Авангард Авангард -:- Черкащина Черкащина 06.05.
Тур 28 Гірник-Спорт Гірник-Спорт -:- Авангард Авангард 10.05.
Тур 29 Авангард Авангард -:- Минай Минай 16.05.
Тур 30 Рух Рух -:- Авангард Авангард 23.05.
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору