«Авангард» Краматорськ

Авангард

перша ліга
1955 Рік заснування
(0626) 44-75-33
Кольори клубу
президент: Большаков О.С.
адреса: 84300, Донецька область, м. Краматорськ, вул. Горького, 2

З ініціативи службовців заводу Краматорського металургійного Товариства в 1912 році Харківський губернатор дозволив заснувати Краматорське спортивне Товариство. Метою Товариства був розвиток спорту в заводському селищі і, в тому числі, футбольної команди. Голова КСВ Карл Вюрфель став ініціатором заснування в 1913 році Футбол-ліги Донбасу. Команда КСВ розглядалася фахівцями як найперспективніша в Донбасі. Їй пророкували і перемогу в розіграші Кубка I Футбол-ліги Донбасу, який стартував 28 квітня (11 травня) 1913 року. Ось цю зустріч можна назвати першим офіційним матчем в історії Донбасу. До і після 1917 року завод КМО (після революції - завод КГММЗ) був в сел. Краматорська містоутворюючим підприємством і був єдиним заводом, який міг утримувати футбольну команду. Заводська футбольна команда СКМЗ (так називався машинобудівний завод, виділений зі складу КГММЗ на початку 30-х рр.) існувала всі наступні роки і брала участь у багатьох футбольних змаганнях і була правонаступницею і найстарішою командою Краматорська, який влітку 1932 року був віднесений до категорії міст. У 1936 році в Краматорську був побудований найбільший у Донбасі стадіон, який отримав назву «Авангард». На ньому тренувалася футбольна команда СКМЗ, яка в 1936 році виграла чемпіонат України серед робочих команд в 1-й групі. Стадіон у Краматорську отримав назву «Авангард». Таку ж назву в 1937 році з'явилося і у футбольної команди СКМЗ. У 1937 році «Авангард» уже брав участь у чемпіонаті СРСР як чемпіон України. У 1939 році команда завоювала кубок Україні. Команда в 1936 році зайняла 1 місце по Україні серед робочих команд і в 1937, 1938, 1961 років. дійшла до 1 / 16 фіналу Кубка СРСР, до 1 / 8 Фіналу Кубка СРСР 1939 р. Регулярно брала участь в Чемпіонаті СРСР (1946, 1948, 1949, 1960-1970) і кубку СРСР (1937-1939,1949,1961-1966 / 1967). Сучасний "Авангард" Офіційно клуб був зареєстрований в 1955 році. У сезоні 1998/1999 команда грала у Другій Лізі Україні під назвою ВВС Краматорськ. У 2010 році почалося відродження команди під керівництвом президента клубу Олександра Большакова та головного тренера Євгена Смаги. Були залучені футболісти, які виступали до цього за клуби «Металург» (Запоріжжя), «Іллічівець» (Маріуполь), «Кривбас» (Кривий Ріг), «Шахтар-3» (Донецьк) та інші. У цьому сезоні «Авангард» з першої спроби перервав гегемонію «Славхліба» і став чемпіоном області. У 2011 році головним тренером призначено Сергія Шевченка, команда виступає в Другій лізі України.

У сезоні 2012/13 клуб почав виступати в першій лізі України. За підсумками дебютного сезону у першості України команда посіла 7 місце.Навесні сезону 2013/14 «Авангард» був змушений знятися зі змагань через збройного конфлікту на сході України.У червні 2015 було анонсовано повернення футбольного клубу в професійний футбол.22 липня 2015 «Авангард» знову вийшов на поле, зігравши матч з «Полтавою» на домашньому стадіоні в 1/32 розіграшу Кубка України з футболу.

ТРЕНЕР

Тренер
Головний тренер
КОСЕВИЧ ОЛЕКСАНДР ОЛЕКСАНДРОВИЧ

На посту головного тренера краматорчан Косевич замінив Якова Кріпака, який очолював команду протягом трьох останніх років, але подав у відставку після поразки в матчі восьмого туру цього сезону першої ліги від ПФК «Суми» (0:2).

Олександр Косевич в 2004-2007 роках тренував «Кривбас», а в 2007 - 2008 — луганську «Зорю». З тих пір спеціаліст ніде не працював, хоча у 2013-му ходили чутки про те, що він міг повернутися до Кривого Рогу.

СТАДІОН

Основний стадіон
Основний
«Авангард»
6 400 глядачів
вул. Горького, 2, м. Краматорськ, 84300
СКЛАД КОМАНДИ Дата народження Громадянство Амплуа Дата заявки Номер
Микола Агапов
Агапов
Микола
Юрійович
13.11.1993 українець нападник 07.09.2016 13
Олександр Бринько
Бринько
Олександр
Стефанович
13.05.1989 українець захисник 20.07.2016 7
Максим Воробєй
Воробєй
Максим
Вікторович
27.02.1991 українець півзахисник 20.07.2016 18
Марат Даудов
Даудов
Марат
Магомедович
03.08.1989 українець півзахисник 15.03.2017 9
Єгор Демченко
Демченко
Єгор
Васильович
25.07.1997 українець півзахисник 13.03.2017 17
Артур Денчук
Денчук
Артур
Ігорович
03.04.1992 українець воротар 20.07.2016 75
Антон Євдокимов
Євдокимов
Антон
Вікторович
07.12.1995 українець півзахисник 30.09.2016 88
Віталій Єрмаков
Єрмаков
Віталій
Михайлович
07.06.1992 українець захисник 20.07.2016 5
Олександр Іващенко
Іващенко
Олександр
Володимирович
19.02.1985 українець нападник 02.03.2017 8
Олексій Лобов
Лобов
Олексій
Ігорович
16.08.1997 українець захисник 02.03.2017 55
Ігор Малиш
Малиш
Ігор
Анатолійович
15.07.1983 українець півзахисник 20.07.2016 14
Роман Мірошник
Мірошник
Роман
Миколайович
03.01.1994 українець захисник 20.07.2016 3
Андрій Полтавцев
Полтавцев
Андрій
Юрійович
07.12.1991 українець воротар 02.03.2017 36
Микита Полюлях
Полюлях
Микита
Анатолійович
15.03.1993 українець півзахисник 04.08.2016 77
Богдан Рябець
Рябець
Богдан
Анатолійович
01.11.1991 українець нападник 02.03.2017 24
Єгор Смірнов
Смірнов
Єгор
Андрійович
03.08.1996 українець захисник 02.03.2017 25
Віталій Собко
Собко
Віталій
Іванович
27.07.1987 українець півзахисник 20.07.2016 10
Віталій Тимофієнко
Тимофієнко
Віталій
Вікторович
04.01.1993 українець захисник 08.08.2016 22
Дмитро Ульянов
Ульянов
Дмитро
Сергійович
01.12.1993 українець захисник 20.07.2016 33
Дмитро Швець
Швець
Дмитро
Андрійович
04.07.1989 українець півзахисник 20.07.2016 11
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ МАТЧІ КОМАНДИ
1 Геліос "Геліос" 1 4-1 3
2 Десна "Десна" 1 2-0 3
3 Полтава "Полтава" 1 2-1 3
4 Іллічівець "Іллічівець" 1 2-1 3
5 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 1 2-1 3
6 Верес "Верес" 1 1-0 3
7 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 1 1-1 1
8 Суми "Суми" 1 1-1 1
9 Авангард "Авангард" 1 1-1 1
10 Арсенал-Київ "Арсенал-Київ" 1 1-1 1
11 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 1 0-0 1
12 Колос "Колос" 1 0-0 1
13 Інгулець "Інгулець" 1 1-2 0
14 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 1 1-2 0
15 Скала "Скала" 1 1-2 0
16 Буковина "Буковина" 1 0-1 0
17 Миколаїв "Миколаїв" 1 0-2 0
18 Тернопіль "Тернопіль" 1 1-4 0
1 Геліос "Геліос" 2 7-2 6
2 Іллічівець "Іллічівець" 2 5-2 6
3 Десна "Десна" 2 3-0 6
4 Верес "Верес" 2 3-0 6
5 Полтава "Полтава" 2 3-1 6
6 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 2 3-1 6
7 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 2 1-0 4
8 Буковина "Буковина" 2 2-1 3
9 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 2 1-2 1
10 Авангард "Авангард" 2 1-2 1
11 Арсенал-Київ "Арсенал-Київ" 2 1-2 1
12 Скала "Скала" 2 1-2 1
13 Суми "Суми" 2 1-3 1
14 Колос "Колос" 2 1-3 1
15 Миколаїв "Миколаїв" 2 0-2 1
16 Інгулець "Інгулець" 2 1-3 0
17 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 2 2-5 0
18 Тернопіль "Тернопіль" 2 1-6 0
1 Верес "Верес" 3 7-2 9
2 Іллічівець "Іллічівець" 3 6-2 9
3 Геліос "Геліос" 3 7-2 7
4 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 3 2-0 7
5 Десна "Десна" 3 3-1 6
6 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 3 3-2 6
7 Полтава "Полтава" 3 3-3 6
8 Колос "Колос" 3 4-4 4
9 Суми "Суми" 3 3-3 4
10 Скала "Скала" 3 3-3 4
11 Арсенал-Київ "Арсенал-Київ" 3 2-2 4
12 Буковина "Буковина" 3 3-4 3
13 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 3 3-5 3
14 Авангард "Авангард" 3 1-2 2
15 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 3 2-4 1
16 Миколаїв "Миколаїв" 3 0-3 1
17 Інгулець "Інгулець" 3 1-4 0
18 Тернопіль "Тернопіль" 3 3-10 0
1 Іллічівець "Іллічівець" 4 9-2 12
2 Верес "Верес" 4 8-4 9
3 Геліос "Геліос" 4 8-3 8
4 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 4 2-0 8
5 Десна "Десна" 4 4-2 7
6 Колос "Колос" 4 6-5 7
7 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 4 4-3 7
8 Полтава "Полтава" 4 4-4 7
9 Суми "Суми" 4 4-4 5
10 Скала "Скала" 4 3-3 5
11 Буковина "Буковина" 4 4-5 4
12 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 4 3-4 4
13 Арсенал-Київ "Арсенал-Київ" 4 2-5 4
14 Авангард "Авангард" 4 2-3 3
15 Інгулець "Інгулець" 4 2-4 3
16 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 4 3-6 3
17 Миколаїв "Миколаїв" 4 0-4 1
18 Тернопіль "Тернопіль" 4 4-11 1
1 Іллічівець "Іллічівець" 5 12-3 15
2 Верес "Верес" 5 11-4 12
3 Геліос "Геліос" 5 9-3 11
4 Колос "Колос" 5 8-5 10
5 Десна "Десна" 5 5-2 10
6 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 5 7-5 10
7 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 5 4-2 9
8 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 5 6-5 7
9 Полтава "Полтава" 5 5-7 7
10 Суми "Суми" 5 6-7 5
11 Скала "Скала" 5 3-4 5
12 Буковина "Буковина" 5 4-6 4
13 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 5 5-8 4
14 Миколаїв "Миколаїв" 5 2-5 4
15 Арсенал-Київ "Арсенал-Київ" 5 3-7 4
16 Інгулець "Інгулець" 5 3-7 3
17 Авангард "Авангард" 5 2-6 3
18 Тернопіль "Тернопіль" 5 4-13 1
1 Іллічівець "Іллічівець" 6 14-4 18
2 Геліос "Геліос" 6 11-3 14
3 Верес "Верес" 6 11-4 13
4 Колос "Колос" 6 10-6 13
5 Десна "Десна" 6 5-2 11
6 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 6 5-3 10
7 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 6 8-7 10
8 Буковина "Буковина" 6 7-6 7
9 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 6 7-7 7
10 Миколаїв "Миколаїв" 6 4-5 7
11 Арсенал-Київ "Арсенал-Київ" 6 5-8 7
12 Полтава "Полтава" 6 5-9 7
13 Авангард "Авангард" 6 4-6 6
14 Суми "Суми" 6 7-9 5
15 Скала "Скала" 6 3-7 5
16 Інгулець "Інгулець" 6 4-8 4
17 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 6 5-10 4
18 Тернопіль "Тернопіль" 6 4-15 1
1 Іллічівець "Іллічівець" 7 19-5 21
2 Геліос "Геліос" 7 12-3 17
3 Верес "Верес" 7 13-5 16
4 Десна "Десна" 7 7-2 14
5 Колос "Колос" 7 12-8 14
6 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 7 6-3 13
7 Буковина "Буковина" 7 9-6 10
8 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 7 10-8 10
9 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 7 8-8 10
10 Миколаїв "Миколаїв" 7 5-5 10
11 Авангард "Авангард" 7 6-8 7
12 Арсенал-Київ "Арсенал-Київ" 7 5-9 7
13 Полтава "Полтава" 7 6-12 7
14 Скала "Скала" 7 4-9 5
15 Суми "Суми" 7 8-14 5
16 Інгулець "Інгулець" 7 4-9 4
17 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 7 5-12 4
18 Тернопіль "Тернопіль" 7 4-17 1
1 Іллічівець "Іллічівець" 8 21-5 24
2 Верес "Верес" 8 19-6 19
3 Колос "Колос" 8 16-8 17
4 Геліос "Геліос" 8 12-4 17
5 Десна "Десна" 8 7-6 14
6 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 8 13-8 13
7 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 8 7-6 13
8 Буковина "Буковина" 8 10-7 11
9 Миколаїв "Миколаїв" 8 5-7 10
10 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 8 8-11 10
11 Арсенал-Київ "Арсенал-Київ" 8 6-9 10
12 Полтава "Полтава" 8 9-13 10
13 Суми "Суми" 8 10-14 8
14 Скала "Скала" 8 5-9 8
15 Авангард "Авангард" 8 6-10 7
16 Інгулець "Інгулець" 8 5-10 5
17 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 8 6-18 4
18 Тернопіль "Тернопіль" 8 4-18 1
1 Іллічівець "Іллічівець" 9 22-6 25
2 Верес "Верес" 9 23-6 22
3 Геліос "Геліос" 9 13-4 20
4 Колос "Колос" 9 16-9 17
5 Десна "Десна" 9 9-6 17
6 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 9 8-6 16
7 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 9 14-9 14
8 Миколаїв "Миколаїв" 9 9-7 13
9 Арсенал-Київ "Арсенал-Київ" 9 8-9 13
10 Буковина "Буковина" 9 10-9 11
11 Скала "Скала" 9 6-9 11
12 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 9 8-12 10
13 Полтава "Полтава" 9 9-14 10
14 Суми "Суми" 9 10-18 8
15 Авангард "Авангард" 9 6-12 7
16 Інгулець "Інгулець" 9 5-14 5
17 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 9 7-19 5
18 Тернопіль "Тернопіль" 9 5-19 2
1 Іллічівець "Іллічівець" 11 26-6 31
2 Верес "Верес" 11 25-8 24
3 Десна "Десна" 11 12-6 21
4 Геліос "Геліос" 11 13-9 20
5 Колос "Колос" 11 18-11 19
6 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 10 18-9 17
7 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 11 8-8 17
8 Миколаїв "Миколаїв" 10 9-7 14
9 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 11 11-12 14
10 Арсенал-Київ "Арсенал-Київ" 11 9-11 14
11 Полтава "Полтава" 11 13-17 14
12 Буковина "Буковина" 11 11-11 12
13 Скала "Скала" 11 6-13 11
14 Авангард "Авангард" 11 7-13 10
15 Інгулець "Інгулець" 11 10-16 9
16 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 11 8-19 9
17 Суми "Суми" 11 10-22 9
18 Тернопіль "Тернопіль" 11 7-23 5
1 Іллічівець "Іллічівець" 12 27-6 34
2 Верес "Верес" 12 25-8 25
3 Десна "Десна" 12 17-8 24
4 Геліос "Геліос" 12 13-9 21
5 Колос "Колос" 12 21-14 20
6 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 11 19-10 18
7 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 12 9-9 18
8 Полтава "Полтава" 12 16-18 17
9 Миколаїв "Миколаїв" 11 9-7 15
10 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 12 11-12 15
11 Арсенал-Київ "Арсенал-Київ" 12 12-14 15
12 Авангард "Авангард" 12 10-15 13
13 Буковина "Буковина" 12 11-12 12
14 Суми "Суми" 12 12-23 12
15 Скала "Скала" 12 7-15 11
16 Інгулець "Інгулець" 12 12-19 9
17 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 12 10-24 9
18 Тернопіль "Тернопіль" 12 8-26 5
1 Іллічівець "Іллічівець" 13 28-9 34
2 Верес "Верес" 13 28-9 28
3 Десна "Десна" 13 18-8 27
4 Геліос "Геліос" 13 14-9 24
5 Колос "Колос" 13 22-14 23
6 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 12 19-11 18
7 Арсенал-Київ "Арсенал-Київ" 13 14-14 18
8 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 13 9-11 18
9 Полтава "Полтава" 13 16-19 17
10 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 13 11-12 16
11 Буковина "Буковина" 13 13-12 15
12 Миколаїв "Миколаїв" 12 9-9 15
13 Суми "Суми" 13 14-23 15
14 Скала "Скала" 13 10-17 14
15 Авангард "Авангард" 13 10-17 13
16 Інгулець "Інгулець" 13 12-20 9
17 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 13 12-27 9
18 Тернопіль "Тернопіль" 13 8-26 6
1 Іллічівець "Іллічівець" 13 28-9 34
2 Верес "Верес" 13 28-9 28
3 Десна "Десна" 13 18-8 27
4 Геліос "Геліос" 13 14-9 24
5 Колос "Колос" 13 22-14 23
6 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 13 22-11 21
7 Арсенал-Київ "Арсенал-Київ" 13 14-14 18
8 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 13 9-11 18
9 Полтава "Полтава" 13 16-19 17
10 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 13 11-12 16
11 Буковина "Буковина" 13 13-12 15
12 Миколаїв "Миколаїв" 13 9-12 15
13 Суми "Суми" 13 14-23 15
14 Скала "Скала" 13 10-17 14
15 Авангард "Авангард" 13 10-17 13
16 Інгулець "Інгулець" 13 12-20 9
17 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 13 12-27 9
18 Тернопіль "Тернопіль" 13 8-26 6
1 Іллічівець "Іллічівець" 14 31-9 37
2 Верес "Верес" 14 30-10 31
3 Десна "Десна" 14 20-9 30
4 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 14 25-11 24
5 Геліос "Геліос" 14 14-10 24
6 Колос "Колос" 14 23-16 23
7 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 14 10-11 21
8 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 14 13-13 19
9 Арсенал-Київ "Арсенал-Київ" 14 15-16 18
10 Полтава "Полтава" 14 16-20 17
11 Авангард "Авангард" 14 11-17 16
12 Суми "Суми" 14 15-24 16
13 Буковина "Буковина" 14 13-15 15
14 Миколаїв "Миколаїв" 14 10-14 15
15 Скала "Скала" 14 10-18 14
16 Інгулець "Інгулець" 14 13-20 12
17 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 14 13-28 10
18 Тернопіль "Тернопіль" 14 8-29 6
1 Іллічівець "Іллічівець" 16 32-9 41
2 Десна "Десна" 16 22-11 33
3 Верес "Верес" 15 30-13 31
4 Геліос "Геліос" 16 16-10 30
5 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 15 27-12 27
6 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 16 13-11 25
7 Колос "Колос" 16 23-18 23
8 Полтава "Полтава" 16 19-21 23
9 Арсенал-Київ "Арсенал-Київ" 16 18-17 22
10 Авангард "Авангард" 16 14-18 20
11 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 16 15-18 19
12 Миколаїв "Миколаїв" 16 12-16 18
13 Суми "Суми" 16 16-26 17
14 Буковина "Буковина" 16 13-16 16
15 Скала "Скала" 16 12-21 15
16 Інгулець "Інгулець" 16 15-24 13
17 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 16 16-31 13
18 Тернопіль "Тернопіль" 16 11-32 9
1 Іллічівець "Іллічівець" 17 33-12 41
2 Десна "Десна" 17 25-12 36
3 Верес "Верес" 16 32-14 34
4 Геліос "Геліос" 17 17-12 30
5 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 16 27-13 27
6 Колос "Колос" 17 24-18 26
7 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 17 14-12 26
8 Авангард "Авангард" 17 16-18 23
9 Полтава "Полтава" 17 19-25 23
10 Арсенал-Київ "Арсенал-Київ" 17 19-19 22
11 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 17 17-20 20
12 Буковина "Буковина" 17 14-16 19
13 Миколаїв "Миколаїв" 17 12-18 18
14 Суми "Суми" 17 16-27 17
15 Інгулець "Інгулець" 17 17-25 16
16 Скала "Скала" 17 14-23 16
17 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 17 20-31 16
18 Тернопіль "Тернопіль" 17 12-33 10
1 Іллічівець "Іллічівець" 18 34-12 44
2 Десна "Десна" 18 28-13 39
3 Верес "Верес" 17 37-15 37
4 Геліос "Геліос" 18 18-12 33
5 Колос "Колос" 18 26-19 29
6 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 17 27-14 27
7 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 18 15-14 26
8 Авангард "Авангард" 18 17-18 26
9 Арсенал-Київ "Арсенал-Київ" 18 20-20 23
10 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 18 19-20 23
11 Полтава "Полтава" 18 19-26 23
12 Буковина "Буковина" 18 15-21 19
13 Інгулець "Інгулець" 18 18-25 19
14 Миколаїв "Миколаїв" 18 13-21 18
15 Суми "Суми" 18 17-28 18
16 Скала "Скала" 18 14-24 16
17 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 18 20-33 16
18 Тернопіль "Тернопіль" 18 12-34 10
1 Іллічівець "Іллічівець" 20 38-14 48
2 Верес "Верес" 19 40-16 43
3 Десна "Десна" 20 29-16 40
4 Геліос "Геліос" 20 19-13 35
5 Колос "Колос" 20 29-21 33
6 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 19 29-14 31
7 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 20 17-15 30
8 Арсенал-Київ "Арсенал-Київ" 20 23-21 29
9 Авангард "Авангард" 20 18-20 27
10 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 20 24-23 26
11 Полтава "Полтава" 20 22-28 26
12 Миколаїв "Миколаїв" 20 16-24 21
13 Інгулець "Інгулець" 20 20-30 20
14 Буковина "Буковина" 19 17-24 19
15 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 20 24-37 19
16 Суми "Суми" 20 19-33 18
17 Скала "Скала" 20 14-26 17
18 Тернопіль "Тернопіль" 19 12-35 10
1 Іллічівець "Іллічівець" 20 38-14 48
2 Верес "Верес" 20 42-16 46
3 Десна "Десна" 20 29-16 40
4 Геліос "Геліос" 20 19-13 35
5 Колос "Колос" 20 29-21 33
6 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 20 29-16 31
7 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 20 17-15 30
8 Арсенал-Київ "Арсенал-Київ" 20 23-21 29
9 Авангард "Авангард" 20 18-20 27
10 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 20 24-23 26
11 Полтава "Полтава" 20 22-28 23
12 Миколаїв "Миколаїв" 20 16-24 21
13 Інгулець "Інгулець" 20 20-30 20
14 Буковина "Буковина" 19 17-24 19
15 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 20 24-37 19
16 Суми "Суми" 20 19-33 18
17 Скала "Скала" 20 14-26 17
18 Тернопіль "Тернопіль" 19 12-35 10
1 Іллічівець "Іллічівець" 21 38-14 49
2 Верес "Верес" 21 44-19 46
3 Десна "Десна" 21 30-16 43
4 Колос "Колос" 21 32-23 36
5 Геліос "Геліос" 21 19-14 35
6 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 21 32-18 34
7 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 21 19-16 33
8 Арсенал-Київ "Арсенал-Київ" 21 23-21 30
9 Авангард "Авангард" 21 18-20 28
10 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 21 24-24 26
11 Полтава "Полтава" 21 23-28 26
12 Миколаїв "Миколаїв" 21 17-24 24
13 Буковина "Буковина" 20 17-24 20
14 Інгулець "Інгулець" 21 20-31 20
15 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 21 26-40 19
16 Суми "Суми" 21 21-35 19
17 Скала "Скала" 21 15-28 17
18 Тернопіль "Тернопіль" 20 14-37 11
1 Іллічівець "Іллічівець" 22 40-14 52
2 Верес "Верес" 22 44-20 46
3 Десна "Десна" 22 30-16 44
4 Колос "Колос" 22 36-24 39
5 Геліос "Геліос" 22 20-14 38
6 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 22 35-19 37
7 Арсенал-Київ "Арсенал-Київ" 22 24-21 33
8 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 22 21-21 33
9 Авангард "Авангард" 22 19-20 31
10 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 22 25-25 27
11 Полтава "Полтава" 22 23-30 26
12 Миколаїв "Миколаїв" 22 17-25 24
13 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 22 31-42 22
14 Буковина "Буковина" 21 17-24 21
15 Інгулець "Інгулець" 22 21-34 20
16 Суми "Суми" 22 22-36 20
17 Скала "Скала" 22 15-29 17
18 Тернопіль "Тернопіль" 21 15-41 11
1 Іллічівець "Іллічівець" 23 43-14 55
2 Десна "Десна" 23 32-16 47
3 Верес "Верес" 23 44-22 46
4 Колос "Колос" 23 36-24 40
5 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 23 35-19 38
6 Геліос "Геліос" 23 20-15 38
7 Арсенал-Київ "Арсенал-Київ" 23 24-21 34
8 Авангард "Авангард" 23 20-20 34
9 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 23 21-23 33
10 Полтава "Полтава" 23 24-30 29
11 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 23 25-28 27
12 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 23 32-42 25
13 Буковина "Буковина" 22 18-24 24
14 Миколаїв "Миколаїв" 23 17-26 24
15 Інгулець "Інгулець" 23 23-34 23
16 Суми "Суми" 23 22-36 21
17 Скала "Скала" 23 15-30 17
18 Тернопіль "Тернопіль" 22 15-42 11
1 Іллічівець "Іллічівець" 24 45-14 58
2 Десна "Десна" 24 34-16 50
3 Верес "Верес" 24 47-22 49
4 Колос "Колос" 24 37-24 43
5 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 24 36-20 39
6 Геліос "Геліос" 24 20-15 39
7 Арсенал-Київ "Арсенал-Київ" 24 24-21 35
8 Авангард "Авангард" 24 20-21 34
9 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 24 21-23 34
10 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 24 27-28 30
11 Полтава "Полтава" 24 25-31 30
12 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 24 32-42 26
13 Буковина "Буковина" 23 18-24 25
14 Інгулець "Інгулець" 24 23-34 24
15 Миколаїв "Миколаїв" 24 17-28 24
16 Суми "Суми" 24 22-38 21
17 Скала "Скала" 24 15-33 17
18 Тернопіль "Тернопіль" 23 15-44 11
1 Іллічівець "Іллічівець" 25 47-15 61
2 Десна "Десна" 25 35-16 53
3 Верес "Верес" 25 51-24 52
4 Колос "Колос" 25 37-25 43
5 Геліос "Геліос" 25 21-15 42
6 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 25 37-22 39
7 Арсенал-Київ "Арсенал-Київ" 25 24-22 35
8 Авангард "Авангард" 25 20-21 35
9 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 25 21-24 34
10 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 25 29-29 33
11 Полтава "Полтава" 25 26-31 33
12 Інгулець "Інгулець" 25 24-34 27
13 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 25 34-46 26
14 Буковина "Буковина" 24 18-25 25
15 Миколаїв "Миколаїв" 25 18-30 24
16 Суми "Суми" 25 22-38 22
17 Скала "Скала" 25 15-34 17
18 Тернопіль "Тернопіль" 24 16-44 14
1 Іллічівець "Іллічівець" 25 47-15 61
2 Десна "Десна" 25 35-16 53
3 Верес "Верес" 25 51-24 52
4 Колос "Колос" 25 37-25 43
5 Геліос "Геліос" 25 21-15 42
6 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 25 37-22 39
7 Арсенал-Київ "Арсенал-Київ" 25 24-22 35
8 Авангард "Авангард" 25 20-21 35
9 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 25 21-24 34
10 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 25 29-29 33
11 Полтава "Полтава" 25 26-31 33
12 Буковина "Буковина" 25 22-25 28
13 Інгулець "Інгулець" 25 24-34 27
14 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 25 34-46 26
15 Миколаїв "Миколаїв" 25 18-30 24
16 Суми "Суми" 25 22-38 22
17 Скала "Скала" 25 15-34 17
18 Тернопіль "Тернопіль" 25 16-48 14
1 Іллічівець "Іллічівець" 26 48-15 64
2 Десна "Десна" 26 37-16 56
3 Верес "Верес" 26 53-25 55
4 Колос "Колос" 26 39-26 46
5 Геліос "Геліос" 26 23-16 45
6 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 26 37-23 39
7 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 26 22-24 37
8 Арсенал-Київ "Арсенал-Київ" 26 24-23 35
9 Авангард "Авангард" 26 20-23 35
10 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 26 29-30 33
11 Полтава "Полтава" 26 27-33 33
12 Буковина "Буковина" 26 23-25 31
13 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 26 36-46 29
14 Інгулець "Інгулець" 26 25-36 27
15 Миколаїв "Миколаїв" 26 20-31 27
16 Суми "Суми" 26 23-40 22
17 Скала "Скала" 26 16-36 17
18 Тернопіль "Тернопіль" 26 16-50 14
1 Іллічівець "Іллічівець" 27 50-16 67
2 Верес "Верес" 27 55-25 58
3 Десна "Десна" 27 37-16 57
4 Колос "Колос" 27 40-29 46
5 Геліос "Геліос" 27 23-16 46
6 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 27 38-23 42
7 Авангард "Авангард" 27 22-23 38
8 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 27 23-26 37
9 Полтава "Полтава" 27 29-33 36
10 Арсенал-Київ "Арсенал-Київ" 27 24-25 35
11 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 27 29-30 34
12 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 27 39-47 32
13 Буковина "Буковина" 27 23-27 31
14 Інгулець "Інгулець" 27 27-36 30
15 Миколаїв "Миколаїв" 27 20-32 27
16 Суми "Суми" 27 23-40 23
17 Скала "Скала" 27 16-38 17
18 Тернопіль "Тернопіль" 27 16-52 14
1 Іллічівець "Іллічівець" 28 52-16 70
2 Верес "Верес" 28 56-25 61
3 Десна "Десна" 28 42-18 60
4 Колос "Колос" 28 40-29 47
5 Геліос "Геліос" 28 23-18 46
6 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 28 40-24 45
7 Авангард "Авангард" 28 23-24 39
8 Арсенал-Київ "Арсенал-Київ" 28 28-25 38
9 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 28 23-26 38
10 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 28 30-30 37
11 Полтава "Полтава" 28 29-34 36
12 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 28 40-48 33
13 Буковина "Буковина" 28 23-28 31
14 Інгулець "Інгулець" 28 27-36 31
15 Миколаїв "Миколаїв" 28 20-32 28
16 Суми "Суми" 28 24-42 23
17 Скала "Скала" 28 18-43 17
18 Тернопіль "Тернопіль" 28 16-56 14
1 Іллічівець "Іллічівець" 29 54-16 73
2 Десна "Десна" 29 44-18 63
3 Верес "Верес" 29 57-26 62
4 Геліос "Геліос" 29 25-18 49
5 Колос "Колос" 29 41-30 48
6 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 29 40-25 45
7 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 29 24-26 41
8 Авангард "Авангард" 29 24-25 40
9 Арсенал-Київ "Арсенал-Київ" 29 29-26 39
10 Полтава "Полтава" 29 30-34 39
11 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 29 31-31 38
12 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 29 40-50 33
13 Інгулець "Інгулець" 29 28-37 32
14 Буковина "Буковина" 29 23-30 31
15 Миколаїв "Миколаїв" 29 20-34 28
16 Суми "Суми" 29 28-42 26
17 Скала "Скала" 29 18-47 17
18 Тернопіль "Тернопіль" 29 16-57 14
1 Іллічівець "Іллічівець" 30 55-17 74
2 Десна "Десна" 30 46-19 66
3 Верес "Верес" 30 58-27 63
4 Колос "Колос" 30 43-30 51
5 Геліос "Геліос" 30 26-19 50
6 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 30 41-26 46
7 Авангард "Авангард" 30 27-25 43
8 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 30 33-31 41
9 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 30 24-27 41
10 Арсенал-Київ "Арсенал-Київ" 30 29-29 39
11 Полтава "Полтава" 30 30-36 39
12 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 30 43-50 36
13 Інгулець "Інгулець" 30 29-39 32
14 Буковина "Буковина" 30 24-33 31
15 Миколаїв "Миколаїв" 30 23-35 31
16 Суми "Суми" 30 29-42 29
17 Скала "Скала" 30 18-50 17
18 Тернопіль "Тернопіль" 30 16-59 14
1 Іллічівець "Іллічівець" 31 56-17 77
2 Десна "Десна" 31 51-20 69
3 Верес "Верес" 31 61-28 66
4 Колос "Колос" 31 45-30 54
5 Геліос "Геліос" 31 28-20 53
6 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 31 43-28 47
7 Авангард "Авангард" 31 28-25 46
8 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 31 33-33 41
9 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 31 25-29 41
10 Арсенал-Київ "Арсенал-Київ" 31 30-34 39
11 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 31 44-50 39
12 Полтава "Полтава" 31 30-37 39
13 Інгулець "Інгулець" 31 30-39 35
14 Буковина "Буковина" 31 26-35 32
15 Миколаїв "Миколаїв" 31 24-38 31
16 Суми "Суми" 31 29-43 29
17 Скала "Скала" 31 18-51 17
18 Тернопіль "Тернопіль" 31 16-60 14
1 Іллічівець "Іллічівець" 32 59-18 80
2 Десна "Десна" 32 52-20 72
3 Верес "Верес" 32 61-30 66
4 Колос "Колос" 32 46-33 54
5 Геліос "Геліос" 32 28-20 54
6 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 32 45-28 50
7 Авангард "Авангард" 32 30-26 49
8 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 32 27-29 44
9 Арсенал-Київ "Арсенал-Київ" 32 35-38 42
10 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 32 34-35 41
11 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 31 44-50 39
12 Полтава "Полтава" 32 30-38 39
13 Інгулець "Інгулець" 31 30-39 35
14 Миколаїв "Миколаїв" 32 31-39 34
15 Буковина "Буковина" 32 26-37 32
16 Суми "Суми" 32 29-43 30
17 Скала "Скала" 32 22-56 17
18 Тернопіль "Тернопіль" 32 17-67 14
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 1 Нафтовик-Укрнафта Нафтовик-Укрнафта 1:1 Авангард Авангард 24.07. 18:00
Тур 2 Авангард Авангард 0:1 Черкаський Дніпро Черкаський Дніпро 30.07. 18:00
Тур 3 Геліос Геліос 0:0 Авангард Авангард 05.08. 19:00
Тур 4 Авангард Авангард 1:1 Буковина Буковина 14.08. 17:30
Тур 5 Верес Верес 3:0 Авангард Авангард 20.08. 18:00
Тур 6 Авангард Авангард 2:0 Тернопіль Тернопіль 26.08. 17:30
Тур 7 Колос Колос 2:2 Авангард Авангард 03.09. 17:00
Тур 8 Авангард Авангард 0:2 Суми Суми 08.09. 17:30
Тур 9 Авангард Авангард 0:2 Десна Десна 13.09. 17:30
Тур 10 Скала Скала 0:1 Авангард Авангард 18.09. 17:00
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 11 Авангард Авангард 0:1 Гірник-Спорт Гірник-Спорт 24.09. 15:00
Тур 12 Інгулець Інгулець 2:3 Авангард Авангард 01.10. 18:00
Тур 13 Авангард Авангард 0:2 Арсенал-Київ Арсенал-Київ 08.10. 16:00
Тур 14 Полтава Полтава 0:1 Авангард Авангард 15.10. 16:00
Тур 15 Авангард Авангард 3:1 Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар 21.10. 17:30
Тур 16 Іллічівець Іллічівець 0:0 Авангард Авангард 30.10. 14:00
Тур 17 Авангард Авангард 2:0 Миколаїв Миколаїв 05.11. 17:30
Тур 18 Авангард Авангард 1:0 Нафтовик-Укрнафта Нафтовик-Укрнафта 09.11. 17:30
Тур 19 Черкаський Дніпро Черкаський Дніпро 1:0 Авангард Авангард 13.11. 14:00
Тур 20 Авангард Авангард 1:1 Геліос Геліос 19.11. 15:00
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 21 Буковина Буковина 0:0 Авангард Авангард 19.03. 15:00
Тур 22 Авангард Авангард 1:0 Верес Верес 25.03. 15:00
Тур 23 Тернопіль Тернопіль 0:1 Авангард Авангард 02.04. 15:00
Тур 24 Авангард Авангард 0:1 Колос Колос 08.04. 15:00
Тур 25 Суми Суми 0:0 Авангард Авангард 14.04. 16:00
Тур 26 Десна Десна 2:0 Авангард Авангард 22.04. 17:00
Тур 27 Авангард Авангард 2:0 Скала Скала 29.04. 16:00
Тур 28 Гірник-Спорт Гірник-Спорт 1:1 Авангард Авангард 03.05. 16:00
Тур 29 Авангард Авангард 1:1 Інгулець Інгулець 09.05. 17:00
Тур 30 Арсенал-Київ Арсенал-Київ 0:3 Авангард Авангард 13.05. 15:00
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 31 Авангард Авангард 1:0 Полтава Полтава 17.05. 17:00
Тур 32 Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар 1:2 Авангард Авангард 21.05. 16:00
Тур 33 Авангард Авангард -:- Іллічівець Іллічівець 27.05. 17:00
Тур 34 Миколаїв Миколаїв -:- Авангард Авангард 02.06. 17:00
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Вгору