«Нива» Вінниця

Нива

друга ліга
1958 Рік заснування
Кольори клубу
президент: в. о. Кудіяров Вадим Ігорович
адреса: 21000, м. Вінниця, вул. Визволення, 2, офіс 208
Фото команди

Команда майстрів міста Вінниці взяла початок з 1958 року, коли була створена футбольна команда "Локомотив". Виступаючи у чемпіонаті СРСР серед команд класу "Б", футболісти Вінниччини у повний голос заявили про себе досягненнями та перемогами. Перший тренер команди майстрів Вінниці Костянтин Щегоцький вже через рік в 1959 році завоював з командою перше місце в 4-й зоні класу "Б".


А в 1964 році команда Вінницького "Локомотиву" стала чемпіоном України, а усім гравцям "Локомотиву" було присвоєно звання майстрів спорту, й надано право виступати у класі "А "!


Під прапором "Локомотиву" команда виступала до 1979 року, потім була переведена на баланс "Колосу" і отримала назву "Нива" (Вінниця).

Вже в 1984 році, виступаючи у другій лізі Чемпіонату СРСР, команда очолювана Юхимом Школьниковим повторила успіх "Локомотиву" і стала чемпіоном України!
Багато майстрів гри номер №1 Вінниці неодноразово запрошувались до лав збірних СРСР, й зараз на устах вболівальників, - Валентин Трояновський, Анатолій Олександров, Анатолій Крощенко, Антон Востров, Степан Решко, Віктор Прокопенко, Петро Яковей, Василь Рац, Іван Вишневський, Іван Паламар, Іван Панчишин, Михайло Петров, Віталій Косовський, Олександр Горшков, Олег Надуда, Сергій Нагорняк.
Після утворення незалежної України вінницька "Нива" одразу ж прийняла участь в вищій лізі де з перемінним успіхом виступала до 1997 року. Але самим видатним досягненням "Ниви" - став єврокубкова осінь 1996 року! В фіналі Кубку України "Нива" зустрілась з київським "Динамо " і автоматично вийшла до Європейського Кубка Кубків. На першому етапі вінничани під керівництвом Павла Касанова, переграли естонський "Садам", але в 1/32 фіналу програли чемпіону Швейцарії "Сьону". Незважаючи на всі негаразди Вінницька "Нива" (з 2006 року "Нива-Світанок") знову постарається на повний голос заявити про себе, так як подільська земля завжди славилася своїми талантами.

Досягнення:
Чемпіон України - 1964 (клас "Б"), 1984 (2-а ліга)
Срібний призер - 1981,1985, бронзовий призер - 1983 р.
Учасник Чемпіонату України (вища ліга) - з 1992 року.
Краще місце - 10-е (1992/1993)
Фіналіст Кубка України - 1995/1996 рр.
Учасник Кубка Кубків УЄФА - 1996 р.

СКЛАД КОМАНДИ Дата народження Громадянство Амплуа Дата заявки Номер
Сергій Бондарчук
Бондарчук
Сергій
Віталійович
18.01.1997 українець захисник 18.07.2019 20
Ярослав Браславський
Браславський
Ярослав
Вікторович
04.04.1989 українець нападник 18.07.2019 9
Тимофій Брижчук
Брижчук
Тимофій
Анатолійович
18.02.1996 українець півзахисник 18.07.2019 10
Антон Брижчук
Брижчук
Антон
Анатолійович
29.06.1998 українець нападник 18.07.2019 7
Назар Виздрик
Виздрик
Назар
Тарасович
27.04.1996 українець захисник 18.07.2019 2
Денис Громок
Громок
Денис
Михайлович
02.10.2000 українець півзахисник 23.07.2019 34
Ашот Гукасян
Гукасян
Ашот
Суренович
22.06.2001 українець нападник 18.07.2019 33
Максим Гурідов
Гурідов
Максим
Романович
12.06.1996 українець воротар 18.07.2019 99
Владислав Дворовенко
Дворовенко
Владислав
Святославович
25.01.1997 українець захисник 16.08.2019 95
Олександр Демченко
Демченко
Олександр
Вікторович
13.02.1996 українець півзахисник 16.09.2019 8
Денис Долінський
Долінський
Денис
Русланович
16.01.1998 українець півзахисник 18.07.2019 19
Артур Загорулько
Загорулько
Артур
Юрійович
13.02.1993 українець півзахисник 18.07.2019 93
Олександр Калітов
Калітов
Олександр
Володимирович
29.09.1993 українець півзахисник 22.07.2019 25
Назар Кобенда
Кобенда
Назар
Олегович
27.05.2001 українець захисник 18.07.2019 21
Владислав Когут
Когут
Владислав
Валентинович
09.06.1996 українець захисник 18.07.2019 16
Дмитро Лукіянчук
Лукіянчук
Дмитро
Вадимович
23.08.2001 українець захисник 30.08.2019 3
Ігор Маляренко
Маляренко
Ігор
Олександрович
09.10.1989 українець півзахисник 18.07.2019 11
Леонід Мукомел
Мукомел
Леонід
Костянтинович
13.03.1994 українець воротар 18.07.2019 1
Богдан Нагайський
Нагайський
Богдан
Леонидович
20.01.2002 українець півзахисник 18.07.2019 55
Давид Подкуйко
Подкуйко
Давид
05.01.1999 українець півзахисник 18.07.2019 4
Дмитро Попов
Попов
Дмитро
Олегович
28.08.1990 українець захисник 18.07.2019 5
Андрій Рогозін
Рогозін
Андрій
Віталійович
05.07.1997 українець півзахисник 18.07.2019 17
Олександр Сич
Сич
Олександр
Олександрович
02.03.1998 українець півзахисник 30.08.2019 14
Деян Федорук
Федорук
Деян
Олегович
27.09.2001 українець захисник 18.07.2019 12
Денис Червінський
Червінський
Денис
Вікторович
27.12.1997 українець захисник 18.07.2019 6
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ МАТЧІ КОМАНДИ
1 Ужгород "Ужгород" 1 3-1 3
2 Верес "Верес" 1 1-0 3
3 Полісся "Полісся" 1 1-0 3
4 Оболонь Бровар-2 "Оболонь Бровар-2" 1 1-0 3
5 Калуш "Калуш" 1 0-0 1
6 Чайка "Чайка" 1 0-0 1
7 Нива "Нива" 0 0-0 0
8 Поділля "Поділля" 1 0-1 0
9 Нива "Нива" 1 0-1 0
10 Діназ "Діназ" 1 0-1 0
11 Буковина "Буковина" 1 1-3 0
1 Полісся "Полісся" 2 3-1 6
2 Оболонь Бровар-2 "Оболонь Бровар-2" 2 3-1 6
3 Калуш "Калуш" 2 3-0 4
4 Верес "Верес" 1 1-0 3
5 Нива "Нива" 1 3-0 3
6 Ужгород "Ужгород" 2 4-3 3
7 Поділля "Поділля" 2 1-1 3
8 Чайка "Чайка" 2 0-1 1
9 Буковина "Буковина" 2 2-5 0
10 Нива "Нива" 2 0-4 0
11 Діназ "Діназ" 2 0-4 0
1 Полісся "Полісся" 3 7-2 9
2 Калуш "Калуш" 3 5-1 7
3 Верес "Верес" 2 2-0 6
4 Нива "Нива" 2 5-0 6
5 Оболонь Бровар-2 "Оболонь Бровар-2" 3 4-5 6
6 Поділля "Поділля" 3 3-2 6
7 Ужгород "Ужгород" 3 5-5 3
8 Чайка "Чайка" 3 0-2 1
9 Діназ "Діназ" 2 0-4 0
10 Буковина "Буковина" 3 2-7 0
11 Нива "Нива" 3 1-6 0
1 Нива "Нива" 3 6-0 9
2 Полісся "Полісся" 4 7-3 9
3 Калуш "Калуш" 4 5-1 8
4 Верес "Верес" 3 3-1 7
5 Оболонь Бровар-2 "Оболонь Бровар-2" 4 4-5 7
6 Поділля "Поділля" 4 3-2 7
7 Ужгород "Ужгород" 4 5-5 4
8 Діназ "Діназ" 3 3-6 3
9 Чайка "Чайка" 3 0-2 1
10 Нива "Нива" 4 2-7 1
11 Буковина "Буковина" 4 4-10 0
1 Нива "Нива" 4 9-1 12
2 Верес "Верес" 4 5-2 10
3 Полісся "Полісся" 5 7-3 10
4 Поділля "Поділля" 5 4-2 10
5 Калуш "Калуш" 5 6-4 8
6 Оболонь Бровар-2 "Оболонь Бровар-2" 5 4-6 7
7 Ужгород "Ужгород" 5 6-7 4
8 Чайка "Чайка" 4 2-3 4
9 Діназ "Діназ" 4 3-6 4
10 Нива "Нива" 5 3-9 1
11 Буковина "Буковина" 4 4-10 0
1 Нива "Нива" 5 11-3 13
2 Верес "Верес" 5 9-2 13
3 Полісся "Полісся" 6 9-3 13
4 Калуш "Калуш" 6 9-4 11
5 Поділля "Поділля" 6 6-4 11
6 Ужгород "Ужгород" 6 8-8 7
7 Оболонь Бровар-2 "Оболонь Бровар-2" 6 4-10 7
8 Чайка "Чайка" 5 3-5 4
9 Діназ "Діназ" 5 3-9 4
10 Нива "Нива" 5 3-9 1
11 Буковина "Буковина" 5 4-12 0
1 Нива "Нива" 6 12-3 16
2 Верес "Верес" 6 9-3 13
3 Полісся "Полісся" 6 9-3 13
4 Поділля "Поділля" 7 7-5 12
5 Калуш "Калуш" 7 9-6 11
6 Оболонь Бровар-2 "Оболонь Бровар-2" 7 6-12 8
7 Ужгород "Ужгород" 6 8-8 7
8 Чайка "Чайка" 6 5-7 5
9 Діназ "Діназ" 6 4-10 5
10 Буковина "Буковина" 6 6-12 3
11 Нива "Нива" 5 3-9 1
1 Нива "Нива" 7 13-3 19
2 Полісся "Полісся" 7 11-3 16
3 Поділля "Поділля" 8 11-6 15
4 Верес "Верес" 7 9-7 13
5 Калуш "Калуш" 8 9-8 11
6 Оболонь Бровар-2 "Оболонь Бровар-2" 8 7-14 8
7 Діназ "Діназ" 7 8-10 8
8 Ужгород "Ужгород" 6 8-8 7
9 Чайка "Чайка" 7 5-8 5
10 Нива "Нива" 6 5-10 4
11 Буковина "Буковина" 7 7-16 3
1 Нива "Нива" 8 14-3 22
2 Поділля "Поділля" 9 12-6 18
3 Полісся "Полісся" 8 11-4 16
4 Верес "Верес" 8 11-7 16
5 Калуш "Калуш" 8 9-8 11
6 Ужгород "Ужгород" 7 11-9 10
7 Діназ "Діназ" 8 8-10 9
8 Оболонь Бровар-2 "Оболонь Бровар-2" 9 8-17 8
9 Чайка "Чайка" 8 5-8 6
10 Нива "Нива" 7 5-11 4
11 Буковина "Буковина" 8 7-18 3
1 Нива "Нива" 9 14-3 23
2 Полісся "Полісся" 9 13-4 19
3 Поділля "Поділля" 10 14-11 18
4 Верес "Верес" 9 11-9 16
5 Калуш "Калуш" 9 14-10 14
6 Діназ "Діназ" 9 10-11 12
7 Ужгород "Ужгород" 8 11-9 11
8 Оболонь Бровар-2 "Оболонь Бровар-2" 9 8-17 8
9 Буковина "Буковина" 9 9-19 6
10 Чайка "Чайка" 9 6-10 6
11 Нива "Нива" 8 6-13 4
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 1 Полісся Полісся 1:0 Нива Нива 27.07. 18:00
Тур 2 Нива Нива 0:3 Калуш Калуш 03.08. 17:00
Тур 3 Поділля Поділля 2:1 Нива Нива 10.08. 17:00
Тур 4 Нива Нива 1:1 Верес Верес 16.08. 17:00
Тур 5 Чайка Чайка 2:1 Нива Нива 24.08. 17:00
Тур 7 Нива Нива -:- Ужгород Ужгород 25.09. 16:00
Тур 8 Оболонь Бровар-2 Оболонь Бровар-2 1:2 Нива Нива 08.09. 16:00
Тур 9 Нива Нива 0:1 Нива Нива 14.09. 17:00
Тур 10 Діназ Діназ 2:1 Нива Нива 18.09. 16:00
Тур 11 Нива Нива -:- Буковина Буковина 21.09. 16:00
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 12 Нива Нива -:- Полісся Полісся 29.09.
Тур 13 Калуш Калуш -:- Нива Нива 05.10.
Тур 14 Нива Нива -:- Поділля Поділля 09.10.
Тур 15 Верес Верес -:- Нива Нива 13.10.
Тур 16 Нива Нива -:- Чайка Чайка 19.10.
Тур 18 Ужгород Ужгород -:- Нива Нива 27.10.
Тур 19 Нива Нива -:- Оболонь Бровар-2 Оболонь Бровар-2 02.11.
Тур 20 Нива Нива -:- Нива Нива 10.11.
Тур 21 Нива Нива -:- Діназ Діназ 16.11.
Тур 22 Буковина Буковина -:- Нива Нива 23.11.
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору