«Нива» Вінниця

Нива

друга ліга
1958 Рік заснування
Кольори клубу
президент: в. о. Кудіяров Вадим Ігорович
адреса: 21000, м. Вінниця, вул. Визволення, 2, офіс 208
Фото команди

Команда майстрів міста Вінниці взяла початок з 1958 року, коли була створена футбольна команда "Локомотив". Виступаючи у чемпіонаті СРСР серед команд класу "Б", футболісти Вінниччини у повний голос заявили про себе досягненнями та перемогами. Перший тренер команди майстрів Вінниці Костянтин Щегоцький вже через рік в 1959 році завоював з командою перше місце в 4-й зоні класу "Б".


А в 1964 році команда Вінницького "Локомотиву" стала чемпіоном України, а усім гравцям "Локомотиву" було присвоєно звання майстрів спорту, й надано право виступати у класі "А "!


Під прапором "Локомотиву" команда виступала до 1979 року, потім була переведена на баланс "Колосу" і отримала назву "Нива" (Вінниця).

Вже в 1984 році, виступаючи у другій лізі Чемпіонату СРСР, команда очолювана Юхимом Школьниковим повторила успіх "Локомотиву" і стала чемпіоном України!
Багато майстрів гри номер №1 Вінниці неодноразово запрошувались до лав збірних СРСР, й зараз на устах вболівальників, - Валентин Трояновський, Анатолій Олександров, Анатолій Крощенко, Антон Востров, Степан Решко, Віктор Прокопенко, Петро Яковей, Василь Рац, Іван Вишневський, Іван Паламар, Іван Панчишин, Михайло Петров, Віталій Косовський, Олександр Горшков, Олег Надуда, Сергій Нагорняк.
Після утворення незалежної України вінницька "Нива" одразу ж прийняла участь в вищій лізі де з перемінним успіхом виступала до 1997 року. Але самим видатним досягненням "Ниви" - став єврокубкова осінь 1996 року! В фіналі Кубку України "Нива" зустрілась з київським "Динамо " і автоматично вийшла до Європейського Кубка Кубків. На першому етапі вінничани під керівництвом Павла Касанова, переграли естонський "Садам", але в 1/32 фіналу програли чемпіону Швейцарії "Сьону". Незважаючи на всі негаразди Вінницька "Нива" (з 2006 року "Нива-Світанок") знову постарається на повний голос заявити про себе, так як подільська земля завжди славилася своїми талантами.

Досягнення:
Чемпіон України - 1964 (клас "Б"), 1984 (2-а ліга)
Срібний призер - 1981,1985, бронзовий призер - 1983 р.
Учасник Чемпіонату України (вища ліга) - з 1992 року.
Краще місце - 10-е (1992/1993)
Фіналіст Кубка України - 1995/1996 рр.
Учасник Кубка Кубків УЄФА - 1996 р.

СКЛАД КОМАНДИ Дата народження Громадянство Амплуа Дата заявки Номер
Роман Адаменко
Адаменко
Роман
Олександрович
20.07.1992 українець захисник 27.02.2019 33
Ігор Богач
Богач
Ігор
Володимирович
03.05.1996 українець півзахисник 31.08.2018 24
Сергій Бондарчук
Бондарчук
Сергій
Віталійович
18.01.1997 українець захисник 27.02.2019 20
Ярослав Браславський
Браславський
Ярослав
Вікторович
04.04.1989 українець нападник 27.02.2019 25
Тимофій Брижчук
Брижчук
Тимофій
Анатолійович
18.02.1996 українець півзахисник 27.02.2019 55
Назар Виздрик
Виздрик
Назар
Тарасович
27.04.1996 українець захисник 28.03.2019 2
Максим Гурідов
Гурідов
Максим
Романович
12.06.1996 українець воротар 16.07.2018 99
Олександр Демченко
Демченко
Олександр
Вікторович
13.02.1996 українець півзахисник 27.02.2019 21
Денис Долінський
Долінський
Денис
Русланович
16.01.1998 українець півзахисник 16.07.2018 19
Олександр Дугієнко
Дугієнко
Олександр
Вячеславович
05.09.1994 українець захисник 27.02.2019 35
Владислав Когут
Когут
Владислав
Валентинович
09.06.1996 українець захисник 27.02.2019 16
Віктор Коровіков
Коровіков
Віктор
Едуардович
14.09.1994 українець нападник 16.07.2018 9
Роман Льопка
Льопка
Роман
Юрійович
26.01.1997 українець воротар 28.03.2019 44
Юрій Малєй
Малєй
Юрій
Володимирович
06.05.1992 українець півзахисник 28.03.2019 7
Ігор Маляренко
Маляренко
Ігор
Олександрович
09.10.1989 українець півзахисник 16.07.2018 11
Олександр Менжега
Менжега
Олександр
Миколайович
16.02.1988 українець захисник 27.02.2019 8
Леонід Мукомел
Мукомел
Леонід
Костянтинович
13.03.1994 українець воротар 27.02.2019 1
Володимир Найко
Найко
Володимир
Олександрович
17.01.1988 українець захисник 16.07.2018 6
Владислав Палій
Палій
Владислав
Іванович
01.07.1999 українець півзахисник 27.02.2019 12
Давид Подкуйко
Подкуйко
Давид
05.01.1999 українець півзахисник 27.02.2019 4
Андрій Рогозін
Рогозін
Андрій
Віталійович
05.07.1997 українець півзахисник 01.03.2019 17
Максим Яськов
Яськов
Максим
Борисович
14.08.1998 українець нападник 16.07.2018 10
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ МАТЧІ КОМАНДИ
1 Чайка "Чайка" 1 3-0 3
2 Калуш "Калуш" 1 1-0 3
3 Поділля "Поділля" 1 1-0 3
4 Нива "Нива" 1 1-1 1
5 Нива "Нива" 1 1-1 1
6 Полісся "Полісся" 1 0-0 1
7 Черкащина-Академія "Черкащина-Академія" 1 0-0 1
8 Верес "Верес" 1 0-1 0
9 Минай "Минай" 1 0-1 0
10 Буковина "Буковина" 1 0-3 0
1 Чайка "Чайка" 2 3-0 4
2 Полісся "Полісся" 2 1-0 4
3 Черкащина-Академія "Черкащина-Академія" 2 1-0 4
4 Калуш "Калуш" 2 1-0 4
5 Минай "Минай" 2 2-1 3
6 Буковина "Буковина" 2 2-3 3
7 Поділля "Поділля" 2 1-2 3
8 Нива "Нива" 2 1-2 1
9 Нива "Нива" 2 1-3 1
10 Верес "Верес" 2 0-2 0
1 Калуш "Калуш" 3 2-0 7
2 Черкащина-Академія "Черкащина-Академія" 3 2-0 7
3 Минай "Минай" 3 4-2 6
4 Полісся "Полісся" 3 1-0 5
5 Чайка "Чайка" 3 4-2 4
6 Поділля "Поділля" 3 1-2 4
7 Буковина "Буковина" 3 2-4 3
8 Нива "Нива" 3 1-2 2
9 Верес "Верес" 3 0-2 1
10 Нива "Нива" 3 1-4 1
1 Черкащина-Академія "Черкащина-Академія" 4 5-2 10
2 Калуш "Калуш" 4 4-3 7
3 Минай "Минай" 4 6-5 6
4 Буковина "Буковина" 4 5-5 6
5 Чайка "Чайка" 4 4-2 5
6 Нива "Нива" 4 3-2 5
7 Поділля "Поділля" 4 1-2 5
8 Полісся "Полісся" 4 1-2 5
9 Нива "Нива" 4 4-6 4
10 Верес "Верес" 4 1-5 1
1 Калуш "Калуш" 5 5-3 10
2 Черкащина-Академія "Черкащина-Академія" 5 6-5 10
3 Минай "Минай" 5 9-6 9
4 Буковина "Буковина" 5 7-7 7
5 Чайка "Чайка" 5 4-2 6
6 Нива "Нива" 5 5-4 6
7 Поділля "Поділля" 5 3-4 6
8 Полісся "Полісся" 5 3-4 6
9 Нива "Нива" 5 4-6 5
10 Верес "Верес" 5 1-6 1
1 Калуш "Калуш" 6 6-4 11
2 Черкащина-Академія "Черкащина-Академія" 6 7-6 11
3 Минай "Минай" 6 10-8 9
4 Нива "Нива" 6 7-5 9
5 Нива "Нива" 6 5-6 8
6 Чайка "Чайка" 6 5-3 7
7 Буковина "Буковина" 6 8-9 7
8 Полісся "Полісся" 6 4-5 7
9 Поділля "Поділля" 6 3-5 6
10 Верес "Верес" 6 3-7 4
1 Калуш "Калуш" 7 7-5 12
2 Черкащина-Академія "Черкащина-Академія" 7 8-7 12
3 Минай "Минай" 7 11-9 10
4 Нива "Нива" 7 8-6 10
5 Буковина "Буковина" 7 11-11 10
6 Нива "Нива" 7 6-7 9
7 Полісся "Полісся" 7 5-6 8
8 Чайка "Чайка" 7 5-4 7
9 Верес "Верес" 7 4-7 7
10 Поділля "Поділля" 7 5-8 6
1 Калуш "Калуш" 8 10-5 15
2 Черкащина-Академія "Черкащина-Академія" 8 10-8 15
3 Минай "Минай" 8 11-9 11
4 Нива "Нива" 8 8-6 11
5 Полісся "Полісся" 8 6-6 11
6 Нива "Нива" 8 6-7 10
7 Буковина "Буковина" 8 11-14 10
8 Верес "Верес" 8 4-7 8
9 Чайка "Чайка" 8 5-5 7
10 Поділля "Поділля" 8 6-10 6
1 Калуш "Калуш" 9 10-5 16
2 Черкащина-Академія "Черкащина-Академія" 9 11-10 15
3 Минай "Минай" 9 14-9 14
4 Полісся "Полісся" 9 7-6 14
5 Нива "Нива" 9 10-8 12
6 Верес "Верес" 9 6-8 11
7 Нива "Нива" 9 6-8 10
8 Буковина "Буковина" 9 11-17 10
9 Чайка "Чайка" 9 7-7 8
10 Поділля "Поділля" 9 6-10 7
1 Минай "Минай" 10 16-9 17
2 Полісся "Полісся" 10 8-6 17
3 Калуш "Калуш" 10 10-7 16
4 Нива "Нива" 10 11-8 15
5 Черкащина-Академія "Черкащина-Академія" 10 11-11 15
6 Верес "Верес" 10 7-8 14
7 Буковина "Буковина" 10 12-18 11
8 Нива "Нива" 10 6-9 10
9 Чайка "Чайка" 10 8-8 9
10 Поділля "Поділля" 10 6-11 7
1 Минай "Минай" 11 17-9 20
2 Калуш "Калуш" 11 11-7 19
3 Полісся "Полісся" 11 8-7 17
4 Верес "Верес" 11 8-8 17
5 Нива "Нива" 11 11-8 16
6 Черкащина-Академія "Черкащина-Академія" 11 11-11 16
7 Нива "Нива" 11 8-9 13
8 Буковина "Буковина" 11 12-20 11
9 Чайка "Чайка" 11 8-9 9
10 Поділля "Поділля" 11 6-12 7
1 Калуш "Калуш" 12 13-8 22
2 Минай "Минай" 12 18-10 21
3 Нива "Нива" 12 12-8 19
4 Черкащина-Академія "Черкащина-Академія" 12 13-11 19
5 Верес "Верес" 12 8-9 17
6 Полісся "Полісся" 12 8-9 17
7 Нива "Нива" 12 9-11 13
8 Буковина "Буковина" 12 12-22 11
9 Чайка "Чайка" 12 9-10 10
10 Поділля "Поділля" 12 8-12 10
1 Калуш "Калуш" 13 14-8 25
2 Минай "Минай" 13 21-10 24
3 Нива "Нива" 13 12-8 20
4 Верес "Верес" 13 9-9 20
5 Черкащина-Академія "Черкащина-Академія" 13 13-12 19
6 Полісся "Полісся" 13 8-9 18
7 Поділля "Поділля" 13 9-12 13
8 Нива "Нива" 13 9-14 13
9 Буковина "Буковина" 13 12-23 11
10 Чайка "Чайка" 13 9-11 10
1 Калуш "Калуш" 14 15-9 26
2 Минай "Минай" 14 21-13 24
3 Черкащина-Академія "Черкащина-Академія" 14 16-12 22
4 Верес "Верес" 14 10-10 21
5 Полісся "Полісся" 14 9-9 21
6 Нива "Нива" 14 12-10 20
7 Поділля "Поділля" 14 11-12 16
8 Нива "Нива" 14 11-14 16
9 Буковина "Буковина" 14 12-24 11
10 Чайка "Чайка" 14 9-13 10
1 Минай "Минай" 15 23-13 27
2 Калуш "Калуш" 15 15-10 26
3 Полісся "Полісся" 15 10-9 24
4 Нива "Нива" 15 16-10 23
5 Черкащина-Академія "Черкащина-Академія" 15 16-13 22
6 Верес "Верес" 15 10-12 21
7 Нива "Нива" 15 12-14 19
8 Поділля "Поділля" 15 11-13 16
9 Чайка "Чайка" 15 10-13 13
10 Буковина "Буковина" 15 12-28 11
1 Минай "Минай" 16 23-14 27
2 Полісся "Полісся" 16 11-9 27
3 Нива "Нива" 16 17-10 26
4 Калуш "Калуш" 16 15-11 26
5 Черкащина-Академія "Черкащина-Академія" 16 17-14 23
6 Верес "Верес" 16 10-15 21
7 Нива "Нива" 16 13-15 20
8 Поділля "Поділля" 16 11-13 17
9 Чайка "Чайка" 16 13-13 16
10 Буковина "Буковина" 16 12-28 12
1 Минай "Минай" 17 25-15 30
2 Полісся "Полісся" 17 12-9 30
3 Калуш "Калуш" 17 17-11 29
4 Нива "Нива" 17 18-12 26
5 Черкащина-Академія "Черкащина-Академія" 17 20-15 26
6 Верес "Верес" 17 11-15 24
7 Нива "Нива" 17 13-16 20
8 Поділля "Поділля" 17 12-16 17
9 Чайка "Чайка" 17 13-14 16
10 Буковина "Буковина" 17 12-30 12
1 Полісся "Полісся" 18 14-9 33
2 Минай "Минай" 18 25-15 31
3 Нива "Нива" 18 19-12 29
4 Черкащина-Академія "Черкащина-Академія" 18 21-15 29
5 Калуш "Калуш" 18 18-13 29
6 Верес "Верес" 18 11-16 24
7 Поділля "Поділля" 18 14-17 20
8 Нива "Нива" 18 13-18 20
9 Чайка "Чайка" 18 13-15 16
10 Буковина "Буковина" 18 12-30 13
1 Полісся "Полісся" 19 14-10 33
2 Черкащина-Академія "Черкащина-Академія" 19 24-15 32
3 Минай "Минай" 19 26-17 31
4 Калуш "Калуш" 19 18-13 30
5 Нива "Нива" 19 19-13 29
6 Верес "Верес" 19 11-16 25
7 Нива "Нива" 19 14-18 23
8 Поділля "Поділля" 19 14-20 20
9 Чайка "Чайка" 19 15-16 19
10 Буковина "Буковина" 19 13-30 16
1 Минай "Минай" 20 27-17 34
2 Черкащина-Академія "Черкащина-Академія" 20 25-16 33
3 Калуш "Калуш" 20 19-13 33
4 Полісся "Полісся" 20 14-11 33
5 Нива "Нива" 20 20-15 29
6 Верес "Верес" 20 11-16 26
7 Нива "Нива" 20 15-19 24
8 Чайка "Чайка" 20 17-17 22
9 Поділля "Поділля" 20 14-21 20
10 Буковина "Буковина" 20 13-30 17
1 Черкащина-Академія "Черкащина-Академія" 25 38-20 45
2 Минай "Минай" 25 36-24 43
3 Полісся "Полісся" 25 20-19 42
4 Нива "Нива" 25 27-19 41
5 Калуш "Калуш" 25 28-26 36
6 Верес "Верес" 25 19-23 35
7 Нива "Нива" 25 26-27 33
8 Чайка "Чайка" 25 23-25 28
9 Поділля "Поділля" 25 18-30 24
10 Буковина "Буковина" 25 16-38 18
1 Черкащина-Академія "Черкащина-Академія" 21 29-16 36
2 Минай "Минай" 21 27-18 34
3 Калуш "Калуш" 21 20-15 33
4 Полісся "Полісся" 21 14-15 33
5 Нива "Нива" 21 21-15 32
6 Верес "Верес" 21 13-17 29
7 Чайка "Чайка" 21 19-18 25
8 Нива "Нива" 21 16-21 24
9 Поділля "Поділля" 21 15-22 21
10 Буковина "Буковина" 21 14-31 18
1 Черкащина-Академія "Черкащина-Академія" 22 32-18 39
2 Полісся "Полісся" 22 16-16 36
3 Нива "Нива" 22 22-15 35
4 Минай "Минай" 22 29-21 34
5 Калуш "Калуш" 22 21-17 33
6 Верес "Верес" 22 14-17 32
7 Нива "Нива" 22 19-21 27
8 Чайка "Чайка" 22 19-19 25
9 Поділля "Поділля" 22 15-25 21
10 Буковина "Буковина" 22 14-32 18
1 Черкащина-Академія "Черкащина-Академія" 23 32-19 39
2 Нива "Нива" 23 23-15 38
3 Минай "Минай" 23 32-22 37
4 Полісся "Полісся" 23 17-18 36
5 Верес "Верес" 23 16-18 35
6 Калуш "Калуш" 23 22-20 33
7 Нива "Нива" 23 21-22 30
8 Чайка "Чайка" 23 21-19 28
9 Поділля "Поділля" 23 15-27 21
10 Буковина "Буковина" 23 15-34 18
1 Черкащина-Академія "Черкащина-Академія" 24 34-19 42
2 Нива "Нива" 24 26-17 41
3 Минай "Минай" 24 34-23 40
4 Полісся "Полісся" 24 18-18 39
5 Верес "Верес" 24 17-20 35
6 Калуш "Калуш" 24 24-23 33
7 Нива "Нива" 24 23-23 33
8 Чайка "Чайка" 24 22-21 28
9 Поділля "Поділля" 24 15-28 21
10 Буковина "Буковина" 24 15-36 18
1 Черкащина-Академія "Черкащина-Академія" 26 42-21 48
2 Минай "Минай" 26 39-25 46
3 Полісся "Полісся" 26 20-20 42
4 Нива "Нива" 26 28-22 41
5 Верес "Верес" 26 22-24 38
6 Нива "Нива" 26 27-27 36
7 Калуш "Калуш" 26 29-30 36
8 Чайка "Чайка" 26 27-25 31
9 Поділля "Поділля" 26 19-33 24
10 Буковина "Буковина" 26 16-42 18
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 1 Нива Нива 1:1 Нива Нива 22.07. 17:00
Тур 2 Черкащина-Академія Черкащина-Академія 1:0 Нива Нива 28.07. 17:00
Тур 3 Нива Нива 0:0 Верес Верес 05.08. 17:00
Тур 4 Полісся Полісся 0:2 Нива Нива 12.08. 18:00
Тур 5 Нива Нива 2:2 Поділля Поділля 18.08. 17:00
Тур 6 Нива Нива 2:1 Буковина Буковина 26.08. 17:00
Тур 7 Калуш Калуш 1:1 Нива Нива 02.09. 17:00
Тур 8 Нива Нива 0:0 Минай Минай 08.09. 17:00
Тур 9 Чайка Чайка 2:2 Нива Нива 15.09. 16:00
Тур 10 Нива Нива 0:1 Нива Нива 23.09. 16:00
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 11 Нива Нива 0:0 Черкащина-Академія Черкащина-Академія 30.09. 16:00
Тур 12 Верес Верес 0:1 Нива Нива 06.10. 16:00
Тур 13 Нива Нива 0:0 Полісся Полісся 13.10. 16:00
Тур 14 Поділля Поділля 2:0 Нива Нива 20.10. 16:00
Тур 15 Буковина Буковина 0:4 Нива Нива 28.10. 15:00
Тур 16 Нива Нива 1:0 Калуш Калуш 03.11. 14:38
Тур 17 Минай Минай 2:1 Нива Нива 10.11. 13:00
Тур 18 Нива Нива 1:0 Чайка Чайка 06.04. 15:00
Тур 19 Нива Нива 0:1 Нива Нива 13.04. 15:00
Тур 20 Чайка Чайка 2:1 Нива Нива 18.04. 15:00
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 21 Нива Нива 1:2 Полісся Полісся 15.05. 17:00
Тур 22 Минай Минай 0:1 Нива Нива 25.04. 16:00
Тур 23 Нива Нива 1:0 Буковина Буковина 01.05. 15:00
Тур 24 Нива Нива 1:0 Черкащина-Академія Черкащина-Академія 05.05. 16:00
Тур 25 Калуш Калуш 2:3 Нива Нива 10.05. 17:00
Тур 26 Нива Нива 1:3 Верес Верес 19.05. 17:00
Тур 27 Поділля Поділля -:- Нива Нива 25.05. 17:00
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору