«Кривбас» Кривий Ріг

Кривбас

друга ліга
0 Рік заснування
(0564) 92-22-08
Кольори клубу
президент: Караманіц К.Ф.
адреса: м. Кривий Ріг, пр. Дзержинського, 36

Велика історія криворізького футболу починаєтся 18-го квітня 1959 року

1959
Команда міста Кривий Ріг
Саме в цей день на базі спортивного клубу Гірник була створена футбольна команда, яка отримала назву «Команда міста Кривий Ріг»

1960
Авангард
Впродовж 9-ти років криворіжці виступали у дивізіоні «Б» та декілька разів міняли назву.
Авангард у 1962 році став Гірником

1962
Гірник
Три сезони клуб грав під цією назвою, а у 1966-му змінив її на знайоме всім ім’я - «Кривбас»

1966
Кривбас
Починаючі з 1968 року клуб грає в класі «А», а з годом в другій лізі, переможцем якої «Кривбас» і стає у 1971 році.

1971
Чемпіони УСРС
За свою історію клуб чотири рази був чемпіоном УРСР в 71-му, 75-му, 76-му та 81-му роках.

В ті часи «Кривбас» був однією з найсильніших команд України.

1992
Чемпіони Першої Ліги
З перемог починалися і виступу клубу у чемпіонаті за часів незалежності. Кривбас став чемпіоном Першої ліги та вийшов у Вищу.

1999
Бронзові медалісти
Вже за шість років команда Кривбас під кирівництвом Олега Тарана стає бронзовим призером чемпіонату України. 

1999
Кубок УЄФА
Такий успіх дозволяє Кривбасу дебютувати у Кубку УЄФА. Зустріч з італійскою Пармою, у складі якої грали Буфон, Баджо, Креспо, Канаваро та Тюрам, назавжди запам’ятається криворізьким вболівальникам.
  
2000
Фіналісти кубка
У 2000-му році Кривбас повторює та примножує успіх. Окрім бронзи та єврокубків  клуб стає фіналістом Кубку України.

2013
Банкрутство
Рік 2013-й найтяжчій для криворізького футболу. Кривбас втрачає фінансування, та починаєтся поцедура банкрутства.

2015
Кривбасс майе бути
У 2015-му завдяки фанатам клубу та активістам зявляється громадська організація «Кривбасс має бути», яка зберегла ім'я та символіку клубу. Кривбас грає серед аматорів і здається, ця чорна смуга надовго.

2020
Нова історія
Але як відомо, за чорною смугою завжди йде біла, а за білою - червона. Саме 20 серпня 2020 року починаєтся нова історія червоно-білих. Нова історія криворізького футболу. Нова історія Великого Клубу

ТРЕНЕР

Тренер
Головний тренер
ПРИХОДЬКО ГЕННАДІЙ МИКОЛАЙОВИЧ

Народився 14 серпня 1973 року

Від 2010 року - незмінний головний тренер "Гірника".
На позиціях півзахисника та захисника виступав за білоцерківську "Рось", "Дніпро", "Зірку", "Поліграфтехніку" та низку інших клубів. Із латвійським "Дінабургом" ставав фіналістом місцевого кубка.
Після завершення кар'єри працював зі зміною "Кривбасу".

СТАДІОН

Основний стадіон
Основний
Шахта "Жовтнева"
2 500 глядачів
50014, м. Кривий Ріг, вул. Колонківська, 1
СКЛАД КОМАНДИ Дата народження Громадянство Амплуа Дата заявки Номер
Віктор Берко
Берко
Віктор
Юрійович
21.09.1992 українець нападник 20.08.2020 11
Ігор Бука
Бука
Ігор
Сергійович
21.03.1990 українець півзахисник 21.08.2020 7
Сергій Воронін
Воронін
Сергій
Олександрович
24.03.1987 українець захисник 16.09.2020 77
Андрій Голуб
Голуб
Андрій
Олександрович
23.11.1987 українець захисник 21.08.2020 13
Олександр Горват
Горват
Олександр
Васильович
17.06.1995 українець півзахисник 20.08.2020 18
Андрій Григорик
Григорик
Андрій
В'ячеславович
31.03.1988 українець півзахисник 21.08.2020 25
Олександр Гуськов
Гуськов
Олександр
Володимирович
22.01.1994 українець півзахисник 09.09.2020 22
Андрій Дедяєв
Дедяєв
Андрій
Юрійович
09.11.1994 українець півзахисник 20.08.2020 89
Володимир Заїменко
Заїменко
Володимир
Вікторович
18.04.1997 українець захисник 20.08.2020 3
Кирило Злотар
Злотар
Кирило
Георгійович
14.07.1997 українець воротар 20.08.2020 1
Євген Кателін
Кателін
Євген
Євгенович
03.06.1993 українець нападник 25.08.2020 71
Ігор Коцюмака
Коцюмака
Ігор
Олександрович
12.03.1995 українець захисник 25.08.2020 19
Роман Льопка
Льопка
Роман
Юрійович
26.01.1997 українець воротар 03.09.2020 41
Назар Маліновський
Маліновський
Назар
Вячеславович
18.04.1998 українець півзахисник 20.08.2020 17
Олександр Мішуренко
Мішуренко
Олександр
Володимирович
25.10.1988 українець нападник 16.10.2020 9
Олександр П'ятов
П'ятов
Олександр
Володимирович
28.07.1996 українець півзахисник 25.08.2020 5
Гліб Попчук
Попчук
Гліб
Вікторович
11.10.2000 українець захисник 25.08.2020 75
Арсеній Процишин
Процишин
Арсеній
Олегович
29.08.1995 українець захисник 18.09.2020 45
Андрій Ременюк
Ременюк
Андрій
Сергійович
03.02.1999 українець півзахисник 16.10.2020 23
В'ячеслав Рябов
Рябов
В'ячеслав
Георгійович
21.06.1989 українець півзахисник 20.08.2020 2
Богдан Сокол
Сокол
Богдан
Олегович
09.06.1995 українець захисник 21.08.2020 12
Дмитро Черниш
Черниш
Дмитро
Валерійович
01.04.1998 українець воротар 21.08.2020 31
Костянтин Черній
Черній
Костянтин
Михайлович
17.08.1992 українець нападник 26.08.2020 88
Андрій Шмат
Шмат
Андрій
Анатолійович
11.08.1996 українець півзахисник 25.08.2020 10
Ігор Яровой
Яровой
Ігор
Олегович
08.04.1996 українець півзахисник 21.08.2020 8
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ МАТЧІ КОМАНДИ
1 Метал "Метал" 1 4-0 3
2 Металург "Металург" 1 3-0 3
3 Енергія "Енергія" 1 2-1 3
4 Кривбас "Кривбас" 1 1-0 3
5 Яруд "Яруд" 1 1-1 1
6 Таврія Сімферополь "Таврія Сімферополь" 1 1-1 1
7 Балкани "Балкани" 1 0-0 1
8 Перемога "Перемога" 1 0-0 1
9 Черкащина "Черкащина" 0 0-0 0
10 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 1 1-2 0
11 Реал Фарма "Реал Фарма" 1 0-1 0
12 Нікополь "Нікополь" 1 0-3 0
13 Дніпро "Дніпро" 1 0-4 0
1 Метал "Метал" 2 10-0 6
2 Кривбас "Кривбас" 2 7-1 6
3 Балкани "Балкани" 2 4-0 4
4 Металург "Металург" 2 3-0 4
5 Таврія Сімферополь "Таврія Сімферополь" 2 3-1 4
6 Енергія "Енергія" 2 2-3 3
7 Перемога "Перемога" 2 0-0 2
8 Черкащина "Черкащина" 1 0-0 1
9 Дніпро "Дніпро" 2 0-4 1
10 Яруд "Яруд" 1 1-1 1
11 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 2 1-6 0
12 Реал Фарма "Реал Фарма" 2 0-7 0
13 Нікополь "Нікополь" 2 1-9 0
1 Метал "Метал" 3 12-0 9
2 Металург "Металург" 3 4-0 7
3 Таврія Сімферополь "Таврія Сімферополь" 3 4-1 7
4 Кривбас "Кривбас" 3 7-2 6
5 Енергія "Енергія" 3 5-4 6
6 Перемога "Перемога" 3 1-0 5
7 Балкани "Балкани" 3 4-1 4
8 Черкащина "Черкащина" 2 2-0 4
9 Яруд "Яруд" 2 2-4 1
10 Дніпро "Дніпро" 2 0-4 1
11 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 3 1-7 0
12 Реал Фарма "Реал Фарма" 3 0-9 0
13 Нікополь "Нікополь" 3 1-11 0
1 Метал "Метал" 4 14-0 12
2 Таврія Сімферополь "Таврія Сімферополь" 4 8-2 10
3 Кривбас "Кривбас" 4 8-3 7
4 Балкани "Балкани" 4 7-2 7
5 Черкащина "Черкащина" 3 4-0 7
6 Металург "Металург" 4 5-4 7
7 Енергія "Енергія" 3 5-4 6
8 Перемога "Перемога" 4 1-2 5
9 Реал Фарма "Реал Фарма" 4 1-9 3
10 Яруд "Яруд" 3 3-7 1
11 Дніпро "Дніпро" 3 0-5 1
12 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 4 2-8 1
13 Нікополь "Нікополь" 4 1-13 0
1 Метал "Метал" 5 16-0 15
2 Таврія Сімферополь "Таврія Сімферополь" 4 8-2 10
3 Металург "Металург" 5 8-4 10
4 Енергія "Енергія" 4 9-4 9
5 Черкащина "Черкащина" 4 5-1 8
6 Кривбас "Кривбас" 4 8-3 7
7 Балкани "Балкани" 5 7-6 7
8 Перемога "Перемога" 5 2-3 6
9 Реал Фарма "Реал Фарма" 4 1-9 3
10 Дніпро "Дніпро" 4 0-5 2
11 Яруд "Яруд" 4 3-10 1
12 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 5 2-10 1
13 Нікополь "Нікополь" 5 1-13 1
1 Метал "Метал" 6 18-1 18
2 Металург "Металург" 6 12-4 13
3 Черкащина "Черкащина" 5 7-1 11
4 Таврія Сімферополь "Таврія Сімферополь" 5 9-4 10
5 Енергія "Енергія" 5 9-8 9
6 Перемога "Перемога" 6 3-4 7
7 Балкани "Балкани" 5 7-6 7
8 Кривбас "Кривбас" 4 8-3 7
9 Нікополь "Нікополь" 6 4-14 4
10 Реал Фарма "Реал Фарма" 5 2-12 3
11 Дніпро "Дніпро" 5 1-6 3
12 Яруд "Яруд" 4 3-10 1
13 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 6 2-12 1
1 Метал "Метал" 7 21-1 21
2 Металург "Металург" 7 14-4 16
3 Таврія Сімферополь "Таврія Сімферополь" 6 11-5 13
4 Черкащина "Черкащина" 6 8-3 11
5 Перемога "Перемога" 7 5-4 10
6 Кривбас "Кривбас" 5 12-5 10
7 Енергія "Енергія" 6 11-12 9
8 Балкани "Балкани" 6 7-8 7
9 Дніпро "Дніпро" 6 3-7 6
10 Нікополь "Нікополь" 6 4-14 4
11 Реал Фарма "Реал Фарма" 6 2-14 3
12 Яруд "Яруд" 5 3-13 1
13 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 7 3-14 1
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 1 Реал Фарма Реал Фарма 0:1 Кривбас Кривбас 05.09. 17:00
Тур 2 Кривбас Кривбас 6:1 Нікополь Нікополь 11.09. 17:06
Тур 3 Перемога Перемога 1:0 Кривбас Кривбас 20.09. 16:00
Тур 4 Кривбас Кривбас 1:1 Миколаїв-2 Миколаїв-2 27.09. 16:00
Тур 5 Таврія Сімферополь Таврія Сімферополь -:- Кривбас Кривбас 04.10.
Тур 6 Кривбас Кривбас -:- Яруд Яруд 10.10.
Тур 7 Енергія Енергія 2:4 Кривбас Кривбас 17.10. 15:37
Тур 8 Кривбас Кривбас -:- Балкани Балкани 24.10. 15:00
Тур 9 Металург Металург -:- Кривбас Кривбас 31.10.
Тур 11 Кривбас Кривбас -:- Метал Метал 14.11.
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 12 Черкащина Черкащина -:- Кривбас Кривбас 21.11.
Тур 13 Кривбас Кривбас -:- Дніпро Дніпро 19.03.
Тур 14 Кривбас Кривбас -:- Реал Фарма Реал Фарма 27.03.
Тур 15 Нікополь Нікополь -:- Кривбас Кривбас 03.04.
Тур 16 Кривбас Кривбас -:- Перемога Перемога 09.04.
Тур 17 Миколаїв-2 Миколаїв-2 -:- Кривбас Кривбас 14.04.
Тур 18 Кривбас Кривбас -:- Таврія Сімферополь Таврія Сімферополь 19.04.
Тур 19 Яруд Яруд -:- Кривбас Кривбас 25.04.
Тур 20 Кривбас Кривбас -:- Енергія Енергія 30.04.
Тур 21 Балкани Балкани -:- Кривбас Кривбас 07.05.
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 22 Кривбас Кривбас -:- Металург Металург 15.05.
Тур 24 Метал Метал -:- Кривбас Кривбас 29.05.
Тур 25 Кривбас Кривбас -:- Черкащина Черкащина 04.06.
Тур 26 Дніпро Дніпро -:- Кривбас Кривбас 11.06.
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору