«Діназ» Вишгород

Діназ

друга ліга
1999 Рік заснування
Кольори клубу
президент: Наливайко В. Б.
адреса:
Фото команди

Футбольний клуб «ДІНАЗ» розпочав власний літопис у 1999 році. Взявши старт із чемпіонату Вишгородського району, нині діназівці беруть участь у боротьбі за першість серед аматорських колективів усієї держави, а також у міжнародних турнірах. Клуб достойно представляє рідний край у багатьох чемпіонатах столиці, Київської області та України. 

Отримано низку призових кубків та винагород. ФК «ДІНАЗ» тричі вигравав кубок Київської області (2005, 2012, 2015) та суперкубок області (2011). У 2011 році клуб здобув перше місце у чемпіонаті Київщини, також у кошику присутні срібні та бронзові медалі чемпіонату.

У 2012 році Виконком УЄФА нагородив ФК «ДІНАЗ» бронзовою медалью УЄФА у номінації «кращий аматорський футбольний клуб Європи», що стало певним підсумком спортивної діяльності клубу та поштовхом до наступного - професійного футболу.

Вихованці ФК «ДІНАЗ» підписали контракти з професійними клубами, зокрема Старенький Сергій (с.Нові Петрівці) – з командою прем’ер-ліги ФК «Олександрія» а Пономаренко Сергій (м.

Вишгород) – свого часу виступав за «Украгроком» в першій лізі Україні.

За рівнем майстерності та спортивних результатів команда «ДІНАЗ» претендує на вихід до другої ліги чемпіонату України і саме це є метою клубу на 2019 рік.

ТРЕНЕР

Тренер
Головний тренер
БОНДАРЕНКО ВОЛОДИМИР ПЕТРОВИЧ

Призначений на посаду: січень 2018

Вихованець СДЮШОР «Динамо» (Київ). Перший тренер О.В.Леонідов. На професійному рівні виступав за команди: ЦСКА-2 (Київ), «Система-Борекс» (Бородянка), ЦСКА (Київ), «Арсенал» (Київ), «Лісма-Мордовія» (Саранськ), «Сокіл» (Саратов), «Оболонь» (Київ), «Содовик» (Стерлітамак), «Балтика» (Калініград), «Динамо» (Санкт-Петербург), «Торпедо» (Москва). Останній клуб залишив у липні 2012 року.  

Влітку того ж таки року перейшов в «Олександрія». У команді взяв 81 номер. В сезоні 2012/13 він разом з командою став бронзовим призером, клуб поступився лише алчевській «Сталі» та «Севастополю». Бондаренко зробив вагомий внесок в успіх «Олександрії», зігравши в 26 матчах.

Завершивши професійну кар’єру, у 2015 році почав виступати за аматорський колектив «Діназ» (Вишгород), котрий грав у вищій лізі чемпіонату Київщини. Здобув Кубок області та став срібним призером турніру. Сезон-2016 провів у ролі головного граючого тренера «Десна» (Погреби). Наступного року Володимир Бондаренко та Андрій Воробей провели у якості граючих асистентів головного тренера «Десни» В’ячеслава Руженцева.

СТАДІОН

Основний стадіон
Основний
Діназ
500 глядачів
с.Демидів (Вишгородський р-н, Київська обл.)
СКЛАД КОМАНДИ Дата народження Громадянство Амплуа Дата заявки Номер
Тамаз Авдалян
Авдалян
Тамаз
Бадрович
03.02.1994 українець півзахисник 22.07.2019 19
Олександр Безпалий
Безпалий
Олександр
Юрійович
17.06.1995 українець півзахисник 22.07.2019 11
Вадим Бовтрук
Бовтрук
Вадим
Ігорович
18.08.1991 українець півзахисник 22.07.2019 15
Олексій Бриженко
Бриженко
Олексій
Петрович
07.07.1998 українець півзахисник 22.07.2019 81
Андрій Волошин
Волошин
Андрій
Юрійович
13.01.1999 українець захисник 22.07.2019 24
Олександр Гарбар
Гарбар
Олександр
Валерійович
09.02.1993 українець захисник 22.07.2019 2
Володимир Дмитренко
Дмитренко
Володимир
Павлович
23.07.1995 українець півзахисник 30.08.2019 4
Руслан Зубленко
Зубленко
Руслан
Олександрович
22.10.1994 українець півзахисник 22.07.2019 20
Ярослав Ізотов
Ізотов
Ярослав
Юрійович
18.01.2002 українець півзахисник 26.07.2019 97
Сергій Ічанський
Ічанський
Сергій
Миколайович
01.09.1995 українець півзахисник 22.07.2019 70
Роман Капаністий
Капаністий
Роман
Васильович
15.12.1983 українець нападник 22.07.2019 17
Сергій Каркошкін
Каркошкін
Сергій
В'ячеславович
16.02.1994 українець півзахисник 22.07.2019 7
Валентин Корешков
Корешков
Валентин
Сергійович
17.02.1999 українець захисник 22.07.2019 9
Іван Крикнін
Крикнін
Іван
Сергійович
11.09.1991 українець воротар 22.07.2019 1
Володимир Крохмаль
Крохмаль
Володимир
Олександрович
08.04.1982 українець захисник 22.07.2019 8
Олексій Крупниченко
Крупниченко
Олексій
Леонідович
26.02.1985 українець воротар 22.07.2019 30
Артем Марченко
Марченко
Артем
Віталійович
30.04.1994 українець півзахисник 22.07.2019 10
Денис Петренко
Петренко
Денис
Олександрович
16.10.1991 українець півзахисник 22.07.2019 14
Роман Помазан
Помазан
Роман
Максимович
05.09.1994 українець захисник 29.08.2019 23
Дмитро Прима
Прима
Дмитро
Анатолійович
13.03.1985 українець нападник 22.07.2019 22
Сергій Русьян
Русьян
Сергій
Сергійович
05.08.1999 українець півзахисник 04.09.2019 99
Ілля Терещенко
Терещенко
Ілля
Ваграмович
27.05.1998 українець нападник 02.09.2019 75
Олексій Чернишов
Чернишов
Олексій
Олексійович
23.03.1986 українець півзахисник 22.07.2019 5
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ МАТЧІ КОМАНДИ
1 Ужгород "Ужгород" 1 3-1 3
2 Верес "Верес" 1 1-0 3
3 Полісся "Полісся" 1 1-0 3
4 Оболонь Бровар-2 "Оболонь Бровар-2" 1 1-0 3
5 Калуш "Калуш" 1 0-0 1
6 Чайка "Чайка" 1 0-0 1
7 Нива "Нива" 0 0-0 0
8 Поділля "Поділля" 1 0-1 0
9 Нива "Нива" 1 0-1 0
10 Діназ "Діназ" 1 0-1 0
11 Буковина "Буковина" 1 1-3 0
1 Полісся "Полісся" 2 3-1 6
2 Оболонь Бровар-2 "Оболонь Бровар-2" 2 3-1 6
3 Калуш "Калуш" 2 3-0 4
4 Верес "Верес" 1 1-0 3
5 Нива "Нива" 1 3-0 3
6 Ужгород "Ужгород" 2 4-3 3
7 Поділля "Поділля" 2 1-1 3
8 Чайка "Чайка" 2 0-1 1
9 Буковина "Буковина" 2 2-5 0
10 Нива "Нива" 2 0-4 0
11 Діназ "Діназ" 2 0-4 0
1 Полісся "Полісся" 3 7-2 9
2 Калуш "Калуш" 3 5-1 7
3 Верес "Верес" 2 2-0 6
4 Нива "Нива" 2 5-0 6
5 Оболонь Бровар-2 "Оболонь Бровар-2" 3 4-5 6
6 Поділля "Поділля" 3 3-2 6
7 Ужгород "Ужгород" 3 5-5 3
8 Чайка "Чайка" 3 0-2 1
9 Діназ "Діназ" 2 0-4 0
10 Буковина "Буковина" 3 2-7 0
11 Нива "Нива" 3 1-6 0
1 Нива "Нива" 3 6-0 9
2 Полісся "Полісся" 4 7-3 9
3 Калуш "Калуш" 4 5-1 8
4 Верес "Верес" 3 3-1 7
5 Оболонь Бровар-2 "Оболонь Бровар-2" 4 4-5 7
6 Поділля "Поділля" 4 3-2 7
7 Ужгород "Ужгород" 4 5-5 4
8 Діназ "Діназ" 3 3-6 3
9 Чайка "Чайка" 3 0-2 1
10 Нива "Нива" 4 2-7 1
11 Буковина "Буковина" 4 4-10 0
1 Нива "Нива" 4 9-1 12
2 Верес "Верес" 4 5-2 10
3 Полісся "Полісся" 5 7-3 10
4 Поділля "Поділля" 5 4-2 10
5 Калуш "Калуш" 5 6-4 8
6 Оболонь Бровар-2 "Оболонь Бровар-2" 5 4-6 7
7 Ужгород "Ужгород" 5 6-7 4
8 Чайка "Чайка" 4 2-3 4
9 Діназ "Діназ" 4 3-6 4
10 Нива "Нива" 5 3-9 1
11 Буковина "Буковина" 4 4-10 0
1 Нива "Нива" 5 11-3 13
2 Верес "Верес" 5 9-2 13
3 Полісся "Полісся" 6 9-3 13
4 Калуш "Калуш" 6 9-4 11
5 Поділля "Поділля" 6 6-4 11
6 Ужгород "Ужгород" 6 8-8 7
7 Оболонь Бровар-2 "Оболонь Бровар-2" 6 4-10 7
8 Чайка "Чайка" 5 3-5 4
9 Діназ "Діназ" 5 3-9 4
10 Нива "Нива" 5 3-9 1
11 Буковина "Буковина" 5 4-12 0
1 Нива "Нива" 10 16-4 26
2 Полісся "Полісся" 10 14-4 22
3 Поділля "Поділля" 10 14-11 18
4 Верес "Верес" 10 12-10 17
5 Калуш "Калуш" 10 15-11 15
6 Діназ "Діназ" 10 14-13 15
7 Ужгород "Ужгород" 10 15-15 12
8 Оболонь Бровар-2 "Оболонь Бровар-2" 10 9-19 8
9 Буковина "Буковина" 10 11-21 7
10 Чайка "Чайка" 10 6-11 6
11 Нива "Нива" 10 10-17 6
1 Нива "Нива" 7 13-3 19
2 Полісся "Полісся" 7 11-3 16
3 Поділля "Поділля" 8 11-6 15
4 Верес "Верес" 7 9-7 13
5 Калуш "Калуш" 8 9-8 11
6 Оболонь Бровар-2 "Оболонь Бровар-2" 8 7-14 8
7 Діназ "Діназ" 7 8-10 8
8 Ужгород "Ужгород" 6 8-8 7
9 Чайка "Чайка" 7 5-8 5
10 Нива "Нива" 6 5-10 4
11 Буковина "Буковина" 7 7-16 3
1 Нива "Нива" 8 14-3 22
2 Поділля "Поділля" 9 12-6 18
3 Полісся "Полісся" 8 11-4 16
4 Верес "Верес" 8 11-7 16
5 Калуш "Калуш" 8 9-8 11
6 Ужгород "Ужгород" 7 11-9 10
7 Діназ "Діназ" 8 8-10 9
8 Оболонь Бровар-2 "Оболонь Бровар-2" 9 8-17 8
9 Чайка "Чайка" 8 5-8 6
10 Нива "Нива" 7 5-11 4
11 Буковина "Буковина" 8 7-18 3
1 Нива "Нива" 9 14-3 23
2 Полісся "Полісся" 9 13-4 19
3 Поділля "Поділля" 10 14-11 18
4 Верес "Верес" 9 11-9 16
5 Калуш "Калуш" 9 14-10 14
6 Діназ "Діназ" 9 10-11 12
7 Ужгород "Ужгород" 8 11-9 11
8 Оболонь Бровар-2 "Оболонь Бровар-2" 9 8-17 8
9 Буковина "Буковина" 9 9-19 6
10 Чайка "Чайка" 9 6-10 6
11 Нива "Нива" 8 6-13 4
1 Нива "Нива" 10 16-4 26
2 Полісся "Полісся" 10 14-4 22
3 Поділля "Поділля" 10 14-11 18
4 Верес "Верес" 10 12-10 17
5 Калуш "Калуш" 10 15-11 15
6 Діназ "Діназ" 10 14-13 15
7 Ужгород "Ужгород" 9 13-13 11
8 Оболонь Бровар-2 "Оболонь Бровар-2" 10 9-19 8
9 Буковина "Буковина" 10 11-21 7
10 Чайка "Чайка" 10 6-11 6
11 Нива "Нива" 9 8-15 5
1 Нива "Нива" 10 16-4 26
2 Полісся "Полісся" 11 14-4 23
3 Верес "Верес" 11 17-10 20
4 Діназ "Діназ" 11 16-14 18
5 Поділля "Поділля" 11 14-16 18
6 Калуш "Калуш" 11 15-12 15
7 Ужгород "Ужгород" 11 16-15 15
8 Чайка "Чайка" 11 7-11 9
9 Оболонь Бровар-2 "Оболонь Бровар-2" 11 10-21 8
10 Нива "Нива" 11 10-17 7
11 Буковина "Буковина" 11 11-22 7
1 Нива "Нива" 11 16-5 26
2 Полісся "Полісся" 12 14-4 24
3 Діназ "Діназ" 12 17-14 21
4 Верес "Верес" 11 17-10 20
5 Поділля "Поділля" 12 15-17 19
6 Калуш "Калуш" 12 17-12 18
7 Ужгород "Ужгород" 12 16-15 16
8 Буковина "Буковина" 12 14-22 10
9 Чайка "Чайка" 12 8-12 10
10 Оболонь Бровар-2 "Оболонь Бровар-2" 12 10-24 8
11 Нива "Нива" 12 10-19 7
1 Нива "Нива" 12 18-6 29
2 Полісся "Полісся" 13 17-4 27
3 Верес "Верес" 12 19-11 23
4 Діназ "Діназ" 12 17-14 21
5 Ужгород "Ужгород" 13 17-15 19
6 Поділля "Поділля" 13 15-19 19
7 Калуш "Калуш" 13 17-13 18
8 Буковина "Буковина" 13 15-24 10
9 Чайка "Чайка" 13 9-14 10
10 Нива "Нива" 13 12-19 10
11 Оболонь Бровар-2 "Оболонь Бровар-2" 13 10-27 8
1 Нива "Нива" 13 18-6 30
2 Полісся "Полісся" 14 17-4 28
3 Верес "Верес" 13 22-13 26
4 Діназ "Діназ" 13 18-14 24
5 Поділля "Поділля" 14 18-19 22
6 Калуш "Калуш" 14 18-14 19
7 Ужгород "Ужгород" 14 17-18 19
8 Буковина "Буковина" 14 15-25 10
9 Чайка "Чайка" 13 9-14 10
10 Нива "Нива" 14 14-22 10
11 Оболонь Бровар-2 "Оболонь Бровар-2" 14 11-28 9
1 Полісся "Полісся" 15 18-4 31
2 Нива "Нива" 14 18-9 30
3 Верес "Верес" 14 25-13 29
4 Поділля "Поділля" 15 21-19 25
5 Діназ "Діназ" 14 18-15 24
6 Калуш "Калуш" 15 21-14 22
7 Ужгород "Ужгород" 15 17-21 19
8 Нива "Нива" 15 16-22 13
9 Буковина "Буковина" 14 15-25 10
10 Чайка "Чайка" 14 9-16 10
11 Оболонь Бровар-2 "Оболонь Бровар-2" 15 11-31 9
1 Полісся "Полісся" 16 20-6 32
2 Нива "Нива" 15 18-9 31
3 Верес "Верес" 15 25-14 29
4 Поділля "Поділля" 16 21-19 26
5 Діназ "Діназ" 15 19-16 25
6 Калуш "Калуш" 16 22-15 23
7 Ужгород "Ужгород" 16 17-23 19
8 Нива "Нива" 15 16-22 13
9 Чайка "Чайка" 15 11-16 13
10 Оболонь Бровар-2 "Оболонь Бровар-2" 16 12-31 12
11 Буковина "Буковина" 15 17-27 11
1 Нива "Нива" 16 18-9 32
2 Полісся "Полісся" 16 20-6 32
3 Верес "Верес" 16 25-14 30
4 Калуш "Калуш" 17 24-16 26
5 Поділля "Поділля" 16 21-19 26
6 Діназ "Діназ" 15 19-16 25
7 Ужгород "Ужгород" 17 17-25 19
8 Нива "Нива" 16 18-22 16
9 Чайка "Чайка" 16 15-16 16
10 Оболонь Бровар-2 "Оболонь Бровар-2" 17 12-35 12
11 Буковина "Буковина" 16 18-29 11
1 Полісся "Полісся" 17 22-6 35
2 Верес "Верес" 17 27-15 33
3 Нива "Нива" 17 19-11 32
4 Калуш "Калуш" 18 24-18 26
5 Поділля "Поділля" 17 21-20 26
6 Діназ "Діназ" 16 20-18 25
7 Чайка "Чайка" 17 17-17 19
8 Ужгород "Ужгород" 17 17-25 19
9 Нива "Нива" 17 20-24 17
10 Буковина "Буковина" 17 19-29 14
11 Оболонь Бровар-2 "Оболонь Бровар-2" 18 14-37 13
1 Полісся "Полісся" 18 24-6 38
2 Нива "Нива" 18 22-12 35
3 Верес "Верес" 18 31-20 33
4 Калуш "Калуш" 18 24-18 26
5 Поділля "Поділля" 18 21-22 26
6 Діназ "Діназ" 17 21-20 25
7 Чайка "Чайка" 18 19-18 22
8 Ужгород "Ужгород" 18 17-29 19
9 Нива "Нива" 18 21-27 17
10 Буковина "Буковина" 18 24-33 17
11 Оболонь Бровар-2 "Оболонь Бровар-2" 19 18-37 16
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 1 Діназ Діназ 0:1 Оболонь Бровар-2 Оболонь Бровар-2 27.07. 17:00
Тур 2 Діназ Діназ 0:3 Нива Нива 03.08. 17:00
Тур 4 Діназ Діназ 3:2 Буковина Буковина 16.08. 17:30
Тур 5 Діназ Діназ 0:0 Полісся Полісся 24.08. 17:00
Тур 6 Діназ Діназ 0:3 Калуш Калуш 31.08. 16:00
Тур 7 Поділля Поділля 1:1 Діназ Діназ 04.09. 17:00
Тур 8 Діназ Діназ 4:0 Верес Верес 08.09. 16:00
Тур 9 Чайка Чайка 0:0 Діназ Діназ 14.09. 16:00
Тур 10 Діназ Діназ 2:1 Нива Нива 18.09. 16:00
Тур 11 Ужгород Ужгород 2:4 Діназ Діназ 22.09. 16:00
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 12 Оболонь Бровар-2 Оболонь Бровар-2 1:2 Діназ Діназ 30.09. 15:00
Тур 13 Нива Нива 0:1 Діназ Діназ 05.10. 16:00
Тур 15 Буковина Буковина 0:1 Діназ Діназ 13.10. 15:00
Тур 16 Полісся Полісся 1:0 Діназ Діназ 19.10. 15:00
Тур 17 Калуш Калуш 1:1 Діназ Діназ 23.10. 15:00
Тур 18 Діназ Діназ -:- Поділля Поділля 20.11. 13:00
Тур 19 Верес Верес 2:1 Діназ Діназ 02.11. 14:00
Тур 20 Діназ Діназ 1:2 Чайка Чайка 09.11. 14:00
Тур 21 Нива Нива -:- Діназ Діназ 16.11. 14:00
Тур 22 Діназ Діназ -:- Ужгород Ужгород 24.11.
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору