«Суми» Суми

Суми

перша ліга
1982 Рік заснування
(0542) 77-17-13 77-17-14
Кольори клубу
президент:
адреса: 40030, м. Суми, вул. Гагаріна, 9а, оф. № 353

ФК «Суми» це самий що ні на є прямий «спадкоємець» краснопільського «Явора», який в силу об'єктивних причин припинив своє існування. Місцева сумська влада разом з рядом регіональних підприємців взяли на себе забезпечення сумської команди. І 3 вересня 2008 року був офіційно зареєстрований новий футбольний клуб - «Суми». Варто відмітити, що сумський футбол має дуже глибокі коріння. «Автомобіліст» виступав ще в радянській першості, після чого «Спартак», «Спартак-Горобина»... Це далеко не повний список клубів, які представляли наш регіон на республіканській арені. Однак професійним футбольним клубам Сумщини часто не вистачало одного - фінансової стабільності.

В силу цих причин нашим командам ніяк не вдавалося подолати тернистий шлях у вищі футбольні дивізіони країни. Зараз же всі футбольні надії сумчан пов'язані з ПФК «Суми». Клубом, який вже зараз ставить перед собою високі цілі. І хочеться вірити, що після деякого часу ПФК «Суми» принесе в місто футбол найвищого рівня. У сезоні 2010/11 рр. сумська команда могла підвищиться в класі, але не виконала поставленого перед керівництвом клубу завдання. Сумчани посіли друге місце у своїй групі під керівництвом головного тренера Ігоря Жабченка і за регламентом змагань в першому раунді плей-офф обіграли ФК «Полтава» з рахунком 2:0 і пройшли далі, де у вирішальному матчі за вихід у першу лігу програли «Енергетику». У сезоні 2011/12 футболісти з Сум перевиконали завдання, вигравши боротьбу не тільки у своїй підгрупі, але ставши переможцем стикового матчу, на кону якого був чемпіонський титул всієї другої ліги. Таким чином, ПФК «Суми» під керівництвом Ігоря Захаряка справедливо заслужили право дебютувати в найближчому чемпіонаті України серед команд Першої ліги. Вже в сезоні 2012/2013 «Суми» в дебютному для себе чемпіонаті повторили досягнення «Явору-Суми» (1999/2000) та сумського «Спартака» (2003/2004), посівши 9-е місце в турнірній таблиці.Досягнення: На аматорському рівні:Чемпіон Сумської області - 1984 року.Володар Кубка Сумської області - 1985 року.Фіналіст Кубка Сумської області - 2002 року.На професійному рівні:Абсолютній Чемпіон Другої ліги України - 2011/12Найвище місце в чемпіонатах України - 9-е місце в першій лізі - 2012/2013.Чемпіон другої ліги України - 1994/95.Срібний призер Другої ліги України (група А) - 2010/11.Найбільші перемоги - ФК "Верес" Рівне - ПФК "Суми" 0:6 (16.10.2010г.) і ПФК "Суми" - "СКАД-Ялпуг" Болград - 6:0 (08.10.2011г.).Найбільша поразка - "Сталь" Дніпродзержинськ - "Суми" 6:1 (28.09.2008г.)

ТРЕНЕР

Тренер
Головний тренер
ЗОЛОТНИЦЬКИЙ СЕРГІЙ ЮРІЙОВИЧ

Призначили на посаду: лютий 2018 року.

Прославлений ветеран «Шахтаря» і «Зорі» на тренерській роботі – ще з 90-х. 56-літній спеціаліст тренував воротарів у донецькому «Металурзі», київському «Арсеналі», «Говерлі», «Металісті», «Карпатах», «Маріуполі». Як головний тренер, дебютує на професіональному рівні.

СТАДІОН

Основний стадіон
Основний
«Ювілейний»
25 800 глядачів
вул. Гагаріна, 9-а, м. Суми, 40030
СКЛАД КОМАНДИ Дата народження Громадянство Амплуа Дата заявки Номер
Бадрі Акубардія
Акубардія
Бадрі
Рабоєвич
11.01.1993 українець захисник 03.10.2017 7
Дмитро Богачов
Богачов
Дмитро
Іванович
25.08.1992 українець півзахисник 13.07.2017 16
Андрій Бубенцов
Бубенцов
Андрій
Володимирович
02.03.1998 українець воротар 02.03.2018 23
Микола Вечурко
Вечурко
Микола
Володимирович
06.06.1992 українець півзахисник 03.08.2017 6
Сергій Воронін
Воронін
Сергій
Олександрович
24.03.1987 українець захисник 02.03.2018 77
Ярослав Галенко
Галенко
Ярослав
Олександрович
07.01.1991 українець нападник 13.07.2017 27
Денис Галенков
Галенков
Денис
Ігорович
13.10.1995 українець нападник 02.03.2018 21
Олег Давидов
Давидов
Олег
Олегович
29.03.1982 українець захисник 12.09.2017 29
Тарас Дурай
Дурай
Тарас
Богданович
31.07.1984 українець захисник 11.09.2017 33
Богдан Душин
Душин
Богдан
Євгенович
22.08.1996 українець півзахисник 13.07.2017 11
Микола Квасний
Квасний
Микола
Петрович
04.01.1995 українець захисник 13.10.2017 99
Ілля Коваленко
Коваленко
Ілля
Олександрович
20.03.1990 українець півзахисник 02.03.2018 22
Віктор Лиховидько
Лиховидько
Віктор
Юрійович
13.04.1992 українець захисник 13.07.2017 3
Єгор Луговий
Луговий
Єгор
Сергійович
09.04.1995 українець півзахисник 02.03.2018 14
Євген Мурашов
Мурашов
Євген
Ігорович
09.05.1995 українець півзахисник 02.03.2018 9
Петро Переверза
Переверза
Петро
Іванович
10.07.1994 українець нападник 02.03.2018 17
Ярослав Рафальський
Рафальський
Ярослав
Ярославович
16.07.1992 українець захисник 02.03.2018 8
Анатолій Старущенко
Старущенко
Анатолій
Геннадійович
14.01.1988 українець воротар 02.03.2018 66
Ростислав Тарануха
Тарануха
Ростислав
Ярославович
26.01.1997 українець нападник 15.03.2018 20
Іраклій Циколія
Циколія
Іраклій
Гурамович
26.05.1987 українець захисник 18.08.2017 44
Артем Штанько
Штанько
Артем
Анатолійович
06.09.1980 українець воротар 13.07.2017 55
Вадим Яворський
Яворський
Вадим
Юрійович
26.06.1994 українець нападник 02.03.2018 10
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ МАТЧІ КОМАНДИ
1 Інгулець "Інгулець" 1 3-0 3
2 Геліос "Геліос" 1 2-0 3
3 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 1 3-2 3
4 Жемчужина "Жемчужина" 1 2-1 3
5 Рух "Рух" 1 1-0 3
6 Суми "Суми" 1 1-0 3
7 Десна "Десна" 1 1-0 3
8 Полтава "Полтава" 1 1-0 3
9 Арсенал "Арсенал" 1 1-1 1
10 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 1 1-1 1
11 Кремінь "Кремінь" 1 2-3 0
12 Миколаїв "Миколаїв" 1 1-2 0
13 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 1 0-1 0
14 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 1 0-1 0
15 Волинь "Волинь" 1 0-1 0
16 Колос "Колос" 1 0-1 0
17 Балкани "Балкани" 1 0-2 0
18 Авангард "Авангард" 1 0-3 0
1 Геліос "Геліос" 2 5-1 6
2 Інгулець "Інгулець" 2 4-0 6
3 Полтава "Полтава" 2 3-1 6
4 Арсенал "Арсенал" 2 4-3 4
5 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 2 2-1 4
6 Суми "Суми" 2 2-1 4
7 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 2 2-1 3
8 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 2 3-3 3
9 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 2 3-3 3
10 Рух "Рух" 2 3-3 3
11 Жемчужина "Жемчужина" 2 2-2 3
12 Десна "Десна" 2 2-2 3
13 Колос "Колос" 2 1-2 1
14 Волинь "Волинь" 2 0-1 1
15 Балкани "Балкани" 2 0-2 1
16 Миколаїв "Миколаїв" 2 3-5 0
17 Кремінь "Кремінь" 2 2-5 0
18 Авангард "Авангард" 2 1-6 0
1 Геліос "Геліос" 3 6-1 9
2 Арсенал "Арсенал" 3 7-4 7
3 Полтава "Полтава" 3 4-2 7
4 Десна "Десна" 3 5-2 6
5 Інгулець "Інгулець" 3 5-3 6
6 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 3 2-1 5
7 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 3 2-1 4
8 Колос "Колос" 3 2-2 4
9 Суми "Суми" 3 2-2 4
10 Миколаїв "Миколаїв" 3 5-5 3
11 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 3 3-4 3
12 Жемчужина "Жемчужина" 3 2-3 3
13 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 3 3-5 3
14 Кремінь "Кремінь" 3 3-5 3
15 Рух "Рух" 3 3-6 3
16 Авангард "Авангард" 3 3-7 3
17 Балкани "Балкани" 3 1-3 2
18 Волинь "Волинь" 3 1-3 1
1 Полтава "Полтава" 4 7-2 10
2 Арсенал "Арсенал" 4 8-4 10
3 Десна "Десна" 4 7-2 9
4 Інгулець "Інгулець" 4 7-3 9
5 Геліос "Геліос" 4 6-2 9
6 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 4 4-2 8
7 Колос "Колос" 4 6-3 7
8 Миколаїв "Миколаїв" 4 7-6 6
9 Жемчужина "Жемчужина" 4 5-4 6
10 Балкани "Балкани" 4 2-3 5
11 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 4 3-3 4
12 Суми "Суми" 4 3-4 4
13 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 4 3-6 3
14 Рух "Рух" 4 3-7 3
15 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 4 3-7 3
16 Кремінь "Кремінь" 4 4-9 3
17 Авангард "Авангард" 4 3-10 3
18 Волинь "Волинь" 4 2-6 1
1 Арсенал "Арсенал" 5 10-4 13
2 Полтава "Полтава" 5 8-2 13
3 Геліос "Геліос" 5 8-3 12
4 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 5 7-2 11
5 Колос "Колос" 5 9-5 10
6 Інгулець "Інгулець" 5 8-4 10
7 Десна "Десна" 5 9-5 9
8 Миколаїв "Миколаїв" 5 8-6 9
9 Балкани "Балкани" 5 3-3 8
10 Жемчужина "Жемчужина" 5 5-5 6
11 Авангард "Авангард" 5 5-11 6
12 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 5 4-4 5
13 Суми "Суми" 5 3-5 4
14 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 5 3-7 3
15 Рух "Рух" 5 4-9 3
16 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 5 4-9 3
17 Кремінь "Кремінь" 5 4-12 3
18 Волинь "Волинь" 5 2-8 1
1 Арсенал "Арсенал" 6 11-4 16
2 Геліос "Геліос" 6 10-3 15
3 Інгулець "Інгулець" 6 10-5 13
4 Колос "Колос" 6 10-5 13
5 Полтава "Полтава" 6 8-3 13
6 Десна "Десна" 6 11-5 12
7 Миколаїв "Миколаїв" 6 10-6 12
8 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 6 7-3 11
9 Авангард "Авангард" 6 7-12 9
10 Балкани "Балкани" 6 3-5 8
11 Жемчужина "Жемчужина" 6 7-7 7
12 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 6 4-6 5
13 Суми "Суми" 6 4-7 4
14 Рух "Рух" 6 6-11 4
15 Волинь "Волинь" 6 5-10 4
16 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 6 4-9 3
17 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 6 6-12 3
18 Кремінь "Кремінь" 6 4-14 3
1 Арсенал "Арсенал" 7 11-4 17
2 Геліос "Геліос" 7 11-4 16
3 Інгулець "Інгулець" 7 11-5 16
4 Полтава "Полтава" 7 11-5 16
5 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 7 9-3 14
6 Десна "Десна" 7 11-5 13
7 Колос "Колос" 7 10-6 13
8 Миколаїв "Миколаїв" 7 10-8 12
9 Балкани "Балкани" 7 4-5 11
10 Авангард "Авангард" 7 7-12 10
11 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 7 5-6 8
12 Жемчужина "Жемчужина" 7 8-9 7
13 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 7 6-10 6
14 Суми "Суми" 7 5-8 5
15 Рух "Рух" 7 6-11 5
16 Волинь "Волинь" 7 5-11 4
17 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 7 8-15 3
18 Кремінь "Кремінь" 7 4-15 3
1 Арсенал "Арсенал" 8 14-5 20
2 Полтава "Полтава" 8 13-7 17
3 Інгулець "Інгулець" 8 11-5 17
4 Десна "Десна" 8 14-6 16
5 Геліос "Геліос" 8 11-5 16
6 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 8 9-3 15
7 Колос "Колос" 8 12-8 14
8 Миколаїв "Миколаїв" 8 12-10 13
9 Авангард "Авангард" 8 8-12 13
10 Балкани "Балкани" 8 4-6 11
11 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 8 7-8 9
12 Жемчужина "Жемчужина" 8 9-12 7
13 Волинь "Волинь" 8 6-11 7
14 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 8 9-15 6
15 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 8 7-13 6
16 Кремінь "Кремінь" 8 5-15 6
17 Суми "Суми" 8 5-9 5
18 Рух "Рух" 8 6-12 5
1 Арсенал "Арсенал" 9 15-5 23
2 Полтава "Полтава" 9 17-7 20
3 Інгулець "Інгулець" 9 13-6 20
4 Геліос "Геліос" 9 14-5 19
5 Колос "Колос" 9 13-8 17
6 Десна "Десна" 9 14-7 16
7 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 9 9-6 15
8 Балкани "Балкани" 9 8-8 14
9 Миколаїв "Миколаїв" 9 13-12 13
10 Авангард "Авангард" 9 8-13 13
11 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 9 7-10 9
12 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 9 8-13 9
13 Кремінь "Кремінь" 9 8-16 9
14 Рух "Рух" 9 8-12 8
15 Жемчужина "Жемчужина" 9 11-16 7
16 Волинь "Волинь" 9 7-14 7
17 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 9 9-16 6
18 Суми "Суми" 9 5-13 5
1 Арсенал "Арсенал" 10 18-6 26
2 Полтава "Полтава" 10 19-7 23
3 Геліос "Геліос" 10 17-6 22
4 Колос "Колос" 10 14-8 20
5 Інгулець "Інгулець" 10 13-7 20
6 Десна "Десна" 10 17-7 19
7 Авангард "Авангард" 10 14-15 16
8 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 10 9-8 15
9 Балкани "Балкани" 10 9-11 14
10 Миколаїв "Миколаїв" 10 14-15 13
11 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 10 7-10 10
12 Волинь "Волинь" 10 9-14 10
13 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 10 8-13 10
14 Кремінь "Кремінь" 10 8-18 9
15 Рух "Рух" 10 8-13 8
16 Суми "Суми" 10 6-13 8
17 Жемчужина "Жемчужина" 10 13-22 7
18 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 10 9-19 6
1 Арсенал "Арсенал" 11 20-6 29
2 Полтава "Полтава" 11 20-7 26
3 Інгулець "Інгулець" 11 17-7 23
4 Десна "Десна" 11 20-8 22
5 Геліос "Геліос" 11 17-10 22
6 Колос "Колос" 11 14-9 20
7 Авангард "Авангард" 11 14-17 16
8 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 11 9-9 15
9 Балкани "Балкани" 11 9-11 15
10 Миколаїв "Миколаїв" 11 15-16 14
11 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 11 9-13 13
12 Волинь "Волинь" 11 10-15 11
13 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 11 8-13 10
14 Жемчужина "Жемчужина" 11 14-22 10
15 Кремінь "Кремінь" 11 9-19 10
16 Рух "Рух" 11 9-14 9
17 Суми "Суми" 11 6-14 8
18 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 11 9-19 7
1 Арсенал "Арсенал" 12 23-6 32
2 Полтава "Полтава" 12 22-7 29
3 Десна "Десна" 12 23-8 25
4 Геліос "Геліос" 12 19-11 25
5 Інгулець "Інгулець" 12 18-8 24
6 Колос "Колос" 12 15-11 20
7 Авангард "Авангард" 12 16-18 19
8 Балкани "Балкани" 12 10-12 16
9 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 12 10-13 16
10 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 12 9-10 15
11 Миколаїв "Миколаїв" 12 15-18 14
12 Рух "Рух" 12 10-14 12
13 Волинь "Волинь" 12 11-16 12
14 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 12 9-14 11
15 Жемчужина "Жемчужина" 12 14-25 10
16 Кремінь "Кремінь" 12 9-20 10
17 Суми "Суми" 12 6-17 8
18 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 12 10-21 7
1 Арсенал "Арсенал" 13 25-7 35
2 Полтава "Полтава" 13 24-8 32
3 Десна "Десна" 13 24-8 28
4 Геліос "Геліос" 13 21-11 28
5 Інгулець "Інгулець" 13 19-10 24
6 Авангард "Авангард" 13 18-19 22
7 Колос "Колос" 13 16-13 20
8 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 13 11-13 19
9 Балкани "Балкани" 13 11-13 17
10 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 13 9-11 15
11 Миколаїв "Миколаїв" 13 16-19 15
12 Рух "Рух" 13 11-15 13
13 Волинь "Волинь" 13 11-18 12
14 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 13 10-16 11
15 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 13 11-21 10
16 Жемчужина "Жемчужина" 13 14-26 10
17 Кремінь "Кремінь" 13 9-21 10
18 Суми "Суми" 13 7-18 9
1 Арсенал "Арсенал" 14 26-7 38
2 Полтава "Полтава" 14 25-8 35
3 Десна "Десна" 14 24-8 29
4 Геліос "Геліос" 14 21-12 28
5 Інгулець "Інгулець" 14 20-11 25
6 Авангард "Авангард" 14 19-19 25
7 Колос "Колос" 14 17-13 23
8 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 14 12-13 22
9 Балкани "Балкани" 14 12-14 18
10 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 14 9-11 16
11 Миколаїв "Миколаїв" 14 16-20 15
12 Рух "Рух" 14 12-16 14
13 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 14 10-16 12
14 Волинь "Волинь" 14 11-19 12
15 Жемчужина "Жемчужина" 14 14-26 11
16 Кремінь "Кремінь" 14 10-22 11
17 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 14 11-22 10
18 Суми "Суми" 14 7-19 9
1 Арсенал "Арсенал" 15 26-7 39
2 Полтава "Полтава" 15 25-10 35
3 Десна "Десна" 15 32-9 32
4 Геліос "Геліос" 15 21-12 29
5 Інгулець "Інгулець" 15 22-11 28
6 Авангард "Авангард" 15 22-19 28
7 Колос "Колос" 15 18-13 26
8 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 15 12-15 22
9 Балкани "Балкани" 15 13-14 21
10 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 15 9-12 16
11 Рух "Рух" 15 12-16 15
12 Волинь "Волинь" 15 13-19 15
13 Миколаїв "Миколаїв" 15 17-28 15
14 Жемчужина "Жемчужина" 15 17-28 14
15 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 15 10-16 13
16 Кремінь "Кремінь" 15 10-25 11
17 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 15 11-23 10
18 Суми "Суми" 15 9-22 9
1 Арсенал "Арсенал" 16 29-8 42
2 Полтава "Полтава" 16 25-11 35
3 Десна "Десна" 16 32-9 33
4 Геліос "Геліос" 16 22-12 32
5 Інгулець "Інгулець" 16 22-11 29
6 Колос "Колос" 16 19-13 29
7 Авангард "Авангард" 16 22-20 28
8 Балкани "Балкани" 16 13-14 22
9 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 16 12-16 22
10 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 16 10-12 19
11 Рух "Рух" 16 13-16 18
12 Жемчужина "Жемчужина" 16 21-29 17
13 Миколаїв "Миколаїв" 16 17-28 16
14 Волинь "Волинь" 16 13-20 15
15 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 16 10-16 14
16 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 16 11-23 11
17 Кремінь "Кремінь" 16 11-29 11
18 Суми "Суми" 16 10-25 9
1 Арсенал "Арсенал" 17 30-9 43
2 Полтава "Полтава" 17 26-11 38
3 Десна "Десна" 17 32-9 34
4 Геліос "Геліос" 17 22-12 33
5 Інгулець "Інгулець" 17 23-11 32
6 Колос "Колос" 17 20-15 29
7 Авангард "Авангард" 17 24-22 29
8 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 17 13-16 25
9 Балкани "Балкани" 17 13-15 22
10 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 17 10-12 20
11 Рух "Рух" 17 13-17 18
12 Жемчужина "Жемчужина" 17 21-29 18
13 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 17 12-17 17
14 Миколаїв "Миколаїв" 17 19-30 17
15 Волинь "Волинь" 17 13-21 15
16 Суми "Суми" 17 13-27 12
17 Кремінь "Кремінь" 17 12-30 12
18 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 17 13-26 11
1 Арсенал "Арсенал" 18 35-10 46
2 Полтава "Полтава" 18 30-11 41
3 Десна "Десна" 18 34-9 37
4 Геліос "Геліос" 18 24-13 36
5 Інгулець "Інгулець" 18 23-11 33
6 Колос "Колос" 18 22-16 32
7 Авангард "Авангард" 18 24-22 30
8 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 18 13-20 25
9 Балкани "Балкани" 18 14-17 22
10 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 18 11-17 20
11 Миколаїв "Миколаїв" 18 23-31 20
12 Рух "Рух" 18 14-19 18
13 Жемчужина "Жемчужина" 18 22-33 18
14 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 18 12-18 17
15 Волинь "Волинь" 18 13-23 15
16 Суми "Суми" 18 14-27 15
17 Кремінь "Кремінь" 18 13-30 15
18 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 18 13-27 11
1 Арсенал "Арсенал" 21 41-12 52
2 Полтава "Полтава" 21 36-14 47
3 Інгулець "Інгулець" 22 30-12 45
4 Колос "Колос" 21 26-16 41
5 Геліос "Геліос" 21 29-17 40
6 Десна "Десна" 21 37-15 37
7 Авангард "Авангард" 21 28-25 34
8 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 21 15-26 28
9 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 21 16-19 27
10 Балкани "Балкани" 21 20-22 26
11 Рух "Рух" 21 21-21 25
12 Миколаїв "Миколаїв" 21 26-35 23
13 Жемчужина "Жемчужина" 21 27-41 21
14 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 22 16-25 20
15 Суми "Суми" 21 16-29 19
16 Волинь "Волинь" 21 18-33 18
17 Кремінь "Кремінь" 21 15-34 18
18 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 21 13-34 11
1 Арсенал "Арсенал" 20 38-11 49
2 Полтава "Полтава" 20 36-12 47
3 Геліос "Геліос" 20 28-14 40
4 Інгулець "Інгулець" 20 26-11 39
5 Колос "Колос" 20 25-16 38
6 Десна "Десна" 20 36-13 37
7 Авангард "Авангард" 20 26-25 31
8 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 20 16-19 26
9 Балкани "Балкани" 20 19-21 25
10 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 20 13-25 25
11 Рух "Рух" 20 20-20 24
12 Миколаїв "Миколаїв" 20 26-34 23
13 Суми "Суми" 20 16-29 18
14 Жемчужина "Жемчужина" 19 22-36 18
15 Волинь "Волинь" 20 15-29 18
16 Кремінь "Кремінь" 20 15-33 18
17 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 21 15-25 17
18 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 20 13-32 11
1 Арсенал "Арсенал" 21 41-12 52
2 Полтава "Полтава" 21 36-14 47
3 Інгулець "Інгулець" 21 28-11 42
4 Колос "Колос" 21 26-16 41
5 Геліос "Геліос" 21 29-17 40
6 Десна "Десна" 21 37-15 37
7 Авангард "Авангард" 21 28-25 34
8 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 21 15-26 28
9 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 21 16-19 27
10 Балкани "Балкани" 21 20-22 26
11 Рух "Рух" 21 21-21 25
12 Миколаїв "Миколаїв" 21 26-35 23
13 Жемчужина "Жемчужина" 20 26-39 21
14 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 22 16-25 20
15 Суми "Суми" 21 16-29 19
16 Волинь "Волинь" 21 18-33 18
17 Кремінь "Кремінь" 21 15-34 18
18 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 21 13-34 11
1 Арсенал "Арсенал" 22 44-13 55
2 Полтава "Полтава" 22 39-14 50
3 Інгулець "Інгулець" 22 30-12 45
4 Колос "Колос" 22 26-17 41
5 Десна "Десна" 22 38-15 40
6 Геліос "Геліос" 22 30-20 40
7 Авангард "Авангард" 22 28-27 34
8 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 22 16-26 31
9 Рух "Рух" 22 23-21 28
10 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 22 17-21 27
11 Балкани "Балкани" 22 20-23 26
12 Миколаїв "Миколаїв" 22 26-35 24
13 Жемчужина "Жемчужина" 22 27-44 21
14 Кремінь "Кремінь" 22 17-35 21
15 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 22 16-25 20
16 Суми "Суми" 22 16-29 20
17 Волинь "Волинь" 22 19-36 18
18 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 22 16-35 14
1 Арсенал "Арсенал" 26 50-19 59
2 Полтава "Полтава" 26 45-21 56
3 Інгулець "Інгулець" 26 36-13 54
4 Десна "Десна" 26 47-20 50
5 Колос "Колос" 26 32-22 47
6 Геліос "Геліос" 26 33-26 46
7 Рух "Рух" 26 29-23 38
8 Авангард "Авангард" 26 33-33 38
9 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 26 20-30 38
10 Миколаїв "Миколаїв" 26 30-40 31
11 Балкани "Балкани" 26 25-30 30
12 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 26 20-27 30
13 Суми "Суми" 26 23-31 29
14 Жемчужина "Жемчужина" 26 31-48 25
15 Кремінь "Кремінь" 26 21-43 25
16 Волинь "Волинь" 26 24-39 24
17 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 26 17-31 20
18 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 26 21-41 18
1 Арсенал "Арсенал" 24 47-15 58
2 Полтава "Полтава" 24 42-18 53
3 Інгулець "Інгулець" 23 32-12 48
4 Десна "Десна" 24 43-17 46
5 Колос "Колос" 24 31-21 44
6 Геліос "Геліос" 24 31-24 43
7 Рух "Рух" 24 25-21 34
8 Авангард "Авангард" 23 29-30 34
9 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 23 17-29 31
10 Балкани "Балкани" 24 23-26 29
11 Миколаїв "Миколаїв" 24 29-37 28
12 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 24 19-26 27
13 Жемчужина "Жемчужина" 24 30-46 24
14 Суми "Суми" 23 20-29 23
15 Кремінь "Кремінь" 24 19-39 22
16 Волинь "Волинь" 23 20-36 21
17 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 24 16-27 20
18 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 23 17-37 14
1 Арсенал "Арсенал" 25 47-16 58
2 Полтава "Полтава" 25 44-19 56
3 Десна "Десна" 25 44-17 49
4 Інгулець "Інгулець" 24 32-13 48
5 Колос "Колос" 25 31-22 44
6 Геліос "Геліос" 25 32-26 43
7 Авангард "Авангард" 24 32-31 37
8 Рух "Рух" 25 27-23 35
9 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 24 18-29 34
10 Миколаїв "Миколаїв" 25 30-37 31
11 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 25 20-26 30
12 Балкани "Балкани" 25 24-29 29
13 Суми "Суми" 24 21-29 26
14 Кремінь "Кремінь" 25 21-40 25
15 Жемчужина "Жемчужина" 25 30-47 24
16 Волинь "Волинь" 25 21-39 21
17 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 25 17-29 20
18 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 25 21-40 18
1 Арсенал "Арсенал" 26 50-19 59
2 Полтава "Полтава" 26 45-21 56
3 Інгулець "Інгулець" 25 35-13 51
4 Десна "Десна" 26 47-20 50
5 Колос "Колос" 26 32-22 47
6 Геліос "Геліос" 26 33-26 46
7 Рух "Рух" 26 29-23 38
8 Авангард "Авангард" 25 32-32 37
9 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 25 19-29 37
10 Миколаїв "Миколаїв" 26 30-40 31
11 Балкани "Балкани" 26 25-30 30
12 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 26 20-27 30
13 Суми "Суми" 25 23-30 29
14 Жемчужина "Жемчужина" 26 31-48 25
15 Кремінь "Кремінь" 26 21-43 25
16 Волинь "Волинь" 26 24-39 24
17 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 26 17-31 20
18 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 26 21-41 18
1 Арсенал "Арсенал" 27 51-19 62
2 Полтава "Полтава" 27 47-21 59
3 Інгулець "Інгулець" 27 40-13 57
4 Десна "Десна" 27 48-22 50
5 Колос "Колос" 27 32-26 47
6 Геліос "Геліос" 27 33-27 46
7 Авангард "Авангард" 27 35-35 39
8 Рух "Рух" 27 29-24 38
9 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 27 21-32 38
10 Миколаїв "Миколаїв" 27 31-40 34
11 Суми "Суми" 27 24-31 32
12 Балкани "Балкани" 27 25-31 30
13 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 27 20-28 30
14 Волинь "Волинь" 27 25-39 27
15 Жемчужина "Жемчужина" 27 33-50 26
16 Кремінь "Кремінь" 27 21-45 25
17 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 27 19-32 23
18 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 27 23-42 21
1 Арсенал "Арсенал" 28 51-20 62
2 Полтава "Полтава" 28 49-22 62
3 Інгулець "Інгулець" 28 42-13 60
4 Десна "Десна" 28 52-23 53
5 Колос "Колос" 28 33-26 50
6 Геліос "Геліос" 28 33-29 46
7 Авангард "Авангард" 28 36-35 42
8 Рух "Рух" 28 30-24 41
9 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 28 22-32 41
10 Миколаїв "Миколаїв" 28 32-40 37
11 Балкани "Балкани" 28 26-31 33
12 Суми "Суми" 28 24-32 32
13 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 28 21-30 30
14 Волинь "Волинь" 28 25-40 27
15 Жемчужина "Жемчужина" 28 33-51 26
16 Кремінь "Кремінь" 28 21-46 25
17 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 28 20-36 23
18 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 28 23-43 21
1 Арсенал "Арсенал" 29 53-20 65
2 Інгулець "Інгулець" 29 43-13 63
3 Полтава "Полтава" 29 50-24 62
4 Десна "Десна" 29 54-23 56
5 Колос "Колос" 29 35-27 53
6 Геліос "Геліос" 29 34-31 46
7 Рух "Рух" 29 31-24 44
8 Авангард "Авангард" 29 37-37 42
9 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 29 22-34 41
10 Миколаїв "Миколаїв" 29 34-41 40
11 Балкани "Балкани" 29 27-32 34
12 Суми "Суми" 29 24-34 32
13 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 29 21-31 30
14 Кремінь "Кремінь" 29 23-46 28
15 Волинь "Волинь" 29 25-41 27
16 Жемчужина "Жемчужина" 29 33-53 26
17 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 29 21-37 24
18 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 29 25-44 24
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 1 Нафтовик-Укрнафта Нафтовик-Укрнафта 0:1 Суми Суми 15.07. 17:00
Тур 2 Колос Колос 1:1 Суми Суми 22.07. 18:00
Тур 3 Суми Суми 0:1 Кремінь Кремінь 30.07. 17:00
Тур 4 Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар 2:1 Суми Суми 05.08. 19:30
Тур 5 Суми Суми 0:1 Миколаїв Миколаїв 09.08. 18:00
Тур 6 Інгулець Інгулець 2:1 Суми Суми 13.08. 19:00
Тур 7 Суми Суми 1:1 Геліос Геліос 19.08. 17:00
Тур 8 Волинь Волинь 1:0 Суми Суми 25.08. 18:00
Тур 9 Суми Суми 0:4 Полтава Полтава 30.08. 18:00
Тур 10 Рух Рух 0:1 Суми Суми 03.09. 17:00
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 11 Суми Суми 0:1 Гірник-Спорт Гірник-Спорт 09.09. 16:00
Тур 12 Десна Десна 3:0 Суми Суми 15.09. 19:00
Тур 13 Суми Суми 1:1 Балкани Балкани 24.09. 15:00
Тур 14 Авангард Авангард 1:0 Суми Суми 30.09. 17:00
Тур 15 Суми Суми 2:3 Жемчужина Жемчужина 06.10. 16:00
Тур 16 Арсенал Арсенал 3:1 Суми Суми 11.10. 14:30
Тур 17 Суми Суми 3:2 Черкаський Дніпро Черкаський Дніпро 16.10. 14:00
Тур 18 Суми Суми 1:0 Нафтовик-Укрнафта Нафтовик-Укрнафта 21.10. 14:00
Тур 19 Суми Суми 0:2 Колос Колос 29.10. 14:00
Тур 20 Кремінь Кремінь 0:2 Суми Суми 04.11. 14:00
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 21 Суми Суми 0:0 Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар 11.11. 14:00
Тур 22 Миколаїв Миколаїв 0:0 Суми Суми 18.11. 16:00
Тур 23 Суми Суми 0:1 Інгулець Інгулець 10.04. 15:00
Тур 24 Геліос Геліос 0:4 Суми Суми 26.03. 15:00
Тур 25 Суми Суми 1:0 Волинь Волинь 01.04. 14:00
Тур 26 Полтава Полтава 1:2 Суми Суми 06.04. 16:00
Тур 27 Суми Суми 1:0 Рух Рух 14.04. 14:00
Тур 28 Гірник-Спорт Гірник-Спорт 1:0 Суми Суми 18.04. 17:00
Тур 29 Суми Суми 0:2 Десна Десна 22.04. 14:00
Тур 30 Балкани Балкани -:- Суми Суми 28.04. 16:00
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 31 Суми Суми -:- Авангард Авангард 02.05.
Тур 32 Жемчужина Жемчужина -:- Суми Суми 06.05.
Тур 33 Суми Суми -:- Арсенал Арсенал 12.05.
Тур 34 Черкаський Дніпро Черкаський Дніпро -:- Суми Суми 19.05.
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору