«Полтава» Полтава

Полтава

перша ліга
2007 Рік заснування
53-05-02 56-65-47 66-77-55
Кольори клубу
президент: Соболєв Л. Д.
адреса: 36022, м. Полтава, вул. Кукоби 29-б
Фото команди

Футбольний клуб „Полтава" засновано рішенням Полтавської міської ради 25 червня 2007 року. Генеральний спонсор - ТОВ „Сучасний дім".

ТРЕНЕР

Тренер
Головний тренер
БЕЗСМЕРТНИЙ АНАТОЛІЙ ПЕТРОВИЧ

Призначено на посаду: червень 2017

За десятиліття тренерської роботи Безсмертний встиг попрацювати у «Дніпрі» (Черкаси) та ПФК "Суми", а ФК «Полтава» віддав відразу шість років.

Саме з останнім клубом пов’язані його найбільші успіхи, адже Анатолій Петрович виводив ФК «Полтава» у Першу лігу та допоміг команді розвиватися на новому рівні.

 

Досягнення:

Переможець Другої ліги 2012 (група «Б»), срібний призер 2011 (група «Б»).

СТАДІОН

Основний стадіон
Основний
«Локомотив»
3 700 глядачів
вул. Пролетарська, 29-Б, м. Полтава, 36020
СКЛАД КОМАНДИ Дата народження Громадянство Амплуа Дата заявки Номер
Олег Бараннік
Бараннік
Олег
Васильович
20.03.1992 українець нападник 13.07.2017 11
Олег Бородай
Бородай
Олег
Вадимович
07.01.1993 українець захисник 10.07.2017 57
Олександр Голіков
Голіков
Олександр
Владиславович
13.11.1991 українець захисник 10.07.2017 10
Максим Дегтярьов
Дегтярьов
Максим
Сергійович
30.05.1993 українець нападник 21.07.2017 7
Павло Іванов
Іванов
Павло
Олександрович
28.09.1984 українець захисник 10.07.2017 3
Олександр Ковпак
Ковпак
Олександр
Олександрович
02.02.1983 українець нападник 04.08.2017 29
Олексій Ковтун
Ковтун
Олексій
Олександрович
05.02.1995 українець захисник 11.07.2017 4
Дмитро Крапивний
Крапивний
Дмитро
Вікторович
19.02.1994 українець півзахисник 10.07.2017 25
Володимир Кринський
Кринський
Володимир
Вікторович
14.01.1997 українець воротар 10.07.2017 1
Максим Кучинський
Кучинський
Максим
Віталійович
28.06.1988 українець воротар 10.07.2017 12
Богдан Кушніренко
Кушніренко
Богдан
Сергійович
02.11.1995 українець захисник 10.07.2017 95
Владислав Насібулін
Насібулін
Владислав
Олегович
06.07.1989 українець півзахисник 10.07.2017 89
Артем Недоля
Недоля
Артем
Олександрович
20.10.1993 українець півзахисник 10.07.2017 77
Дмитро Олійник
Олійник
Дмитро
Русланович
25.02.1993 українець півзахисник 10.07.2017 99
Вадим Парамонов
Парамонов
Вадим
Миколайович
18.03.1991 українець півзахисник 10.07.2017 67
Максим Покотилюк
Покотилюк
Максим
Васильович
21.02.1988 українець півзахисник 10.07.2017 21
Антон Савін
Савін
Антон
Васильович
07.02.1990 українець півзахисник 10.07.2017 14
Олексій Савченко
Савченко
Олексій
Віталійович
27.09.1993 українець півзахисник 25.07.2017 8
Віталій Сокуренко
Сокуренко
Віталій
Валерійович
13.05.1991 українець півзахисник 13.07.2017 13
Вадим Страшкевич
Страшкевич
Вадим
Вячеславович
21.04.1994 українець півзахисник 13.07.2017 9
Євген Трояновський
Трояновський
Євген
Станіславович
02.07.1993 українець півзахисник 10.07.2017 19
Нікіта Федотов
Федотов
Нікіта
Ігорович
27.06.2000 українець воротар 31.08.2017 70
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ МАТЧІ КОМАНДИ
1 Інгулець "Інгулець" 1 3-0 3
2 Геліос "Геліос" 1 2-0 3
3 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 1 3-2 3
4 Жемчужина "Жемчужина" 1 2-1 3
5 Рух "Рух" 1 1-0 3
6 Суми "Суми" 1 1-0 3
7 Десна "Десна" 1 1-0 3
8 Полтава "Полтава" 1 1-0 3
9 Арсенал "Арсенал" 1 1-1 1
10 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 1 1-1 1
11 Кремінь "Кремінь" 1 2-3 0
12 Миколаїв "Миколаїв" 1 1-2 0
13 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 1 0-1 0
14 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 1 0-1 0
15 Волинь "Волинь" 1 0-1 0
16 Колос "Колос" 1 0-1 0
17 Балкани "Балкани" 1 0-2 0
18 Авангард "Авангард" 1 0-3 0
1 Геліос "Геліос" 2 5-1 6
2 Інгулець "Інгулець" 2 4-0 6
3 Полтава "Полтава" 2 3-1 6
4 Арсенал "Арсенал" 2 4-3 4
5 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 2 2-1 4
6 Суми "Суми" 2 2-1 4
7 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 2 2-1 3
8 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 2 3-3 3
9 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 2 3-3 3
10 Рух "Рух" 2 3-3 3
11 Жемчужина "Жемчужина" 2 2-2 3
12 Десна "Десна" 2 2-2 3
13 Колос "Колос" 2 1-2 1
14 Волинь "Волинь" 2 0-1 1
15 Балкани "Балкани" 2 0-2 1
16 Миколаїв "Миколаїв" 2 3-5 0
17 Кремінь "Кремінь" 2 2-5 0
18 Авангард "Авангард" 2 1-6 0
1 Геліос "Геліос" 3 6-1 9
2 Арсенал "Арсенал" 3 7-4 7
3 Полтава "Полтава" 3 4-2 7
4 Десна "Десна" 3 5-2 6
5 Інгулець "Інгулець" 3 5-3 6
6 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 3 2-1 5
7 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 3 2-1 4
8 Колос "Колос" 3 2-2 4
9 Суми "Суми" 3 2-2 4
10 Миколаїв "Миколаїв" 3 5-5 3
11 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 3 3-4 3
12 Жемчужина "Жемчужина" 3 2-3 3
13 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 3 3-5 3
14 Кремінь "Кремінь" 3 3-5 3
15 Рух "Рух" 3 3-6 3
16 Авангард "Авангард" 3 3-7 3
17 Балкани "Балкани" 3 1-3 2
18 Волинь "Волинь" 3 1-3 1
1 Полтава "Полтава" 4 7-2 10
2 Арсенал "Арсенал" 4 8-4 10
3 Десна "Десна" 4 7-2 9
4 Інгулець "Інгулець" 4 7-3 9
5 Геліос "Геліос" 4 6-2 9
6 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 4 4-2 8
7 Колос "Колос" 4 6-3 7
8 Миколаїв "Миколаїв" 4 7-6 6
9 Жемчужина "Жемчужина" 4 5-4 6
10 Балкани "Балкани" 4 2-3 5
11 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 4 3-3 4
12 Суми "Суми" 4 3-4 4
13 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 4 3-6 3
14 Рух "Рух" 4 3-7 3
15 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 4 3-7 3
16 Кремінь "Кремінь" 4 4-9 3
17 Авангард "Авангард" 4 3-10 3
18 Волинь "Волинь" 4 2-6 1
1 Арсенал "Арсенал" 5 10-4 13
2 Полтава "Полтава" 5 8-2 13
3 Геліос "Геліос" 5 8-3 12
4 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 5 7-2 11
5 Колос "Колос" 5 9-5 10
6 Інгулець "Інгулець" 5 8-4 10
7 Десна "Десна" 5 9-5 9
8 Миколаїв "Миколаїв" 5 8-6 9
9 Балкани "Балкани" 5 3-3 8
10 Жемчужина "Жемчужина" 5 5-5 6
11 Авангард "Авангард" 5 5-11 6
12 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 5 4-4 5
13 Суми "Суми" 5 3-5 4
14 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 5 3-7 3
15 Рух "Рух" 5 4-9 3
16 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 5 4-9 3
17 Кремінь "Кремінь" 5 4-12 3
18 Волинь "Волинь" 5 2-8 1
1 Арсенал "Арсенал" 6 11-4 16
2 Геліос "Геліос" 6 10-3 15
3 Інгулець "Інгулець" 6 10-5 13
4 Колос "Колос" 6 10-5 13
5 Полтава "Полтава" 6 8-3 13
6 Десна "Десна" 6 11-5 12
7 Миколаїв "Миколаїв" 6 10-6 12
8 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 6 7-3 11
9 Авангард "Авангард" 6 7-12 9
10 Балкани "Балкани" 6 3-5 8
11 Жемчужина "Жемчужина" 6 7-7 7
12 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 6 4-6 5
13 Суми "Суми" 6 4-7 4
14 Рух "Рух" 6 6-11 4
15 Волинь "Волинь" 6 5-10 4
16 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 6 4-9 3
17 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 6 6-12 3
18 Кремінь "Кремінь" 6 4-14 3
1 Арсенал "Арсенал" 7 11-4 17
2 Геліос "Геліос" 7 11-4 16
3 Інгулець "Інгулець" 7 11-5 16
4 Полтава "Полтава" 7 11-5 16
5 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 7 9-3 14
6 Десна "Десна" 7 11-5 13
7 Колос "Колос" 7 10-6 13
8 Миколаїв "Миколаїв" 7 10-8 12
9 Балкани "Балкани" 7 4-5 11
10 Авангард "Авангард" 7 7-12 10
11 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 7 5-6 8
12 Жемчужина "Жемчужина" 7 8-9 7
13 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 7 6-10 6
14 Суми "Суми" 7 5-8 5
15 Рух "Рух" 7 6-11 5
16 Волинь "Волинь" 7 5-11 4
17 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 7 8-15 3
18 Кремінь "Кремінь" 7 4-15 3
1 Арсенал "Арсенал" 8 14-5 20
2 Полтава "Полтава" 8 13-7 17
3 Інгулець "Інгулець" 8 11-5 17
4 Десна "Десна" 8 14-6 16
5 Геліос "Геліос" 8 11-5 16
6 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 8 9-3 15
7 Колос "Колос" 8 12-8 14
8 Миколаїв "Миколаїв" 8 12-10 13
9 Авангард "Авангард" 8 8-12 13
10 Балкани "Балкани" 8 4-6 11
11 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 8 7-8 9
12 Жемчужина "Жемчужина" 8 9-12 7
13 Волинь "Волинь" 8 6-11 7
14 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 8 9-15 6
15 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 8 7-13 6
16 Кремінь "Кремінь" 8 5-15 6
17 Суми "Суми" 8 5-9 5
18 Рух "Рух" 8 6-12 5
1 Арсенал "Арсенал" 9 15-5 23
2 Полтава "Полтава" 9 17-7 20
3 Інгулець "Інгулець" 9 13-6 20
4 Геліос "Геліос" 9 14-5 19
5 Колос "Колос" 9 13-8 17
6 Десна "Десна" 9 14-7 16
7 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 9 9-6 15
8 Балкани "Балкани" 9 8-8 14
9 Миколаїв "Миколаїв" 9 13-12 13
10 Авангард "Авангард" 9 8-13 13
11 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 9 7-10 9
12 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 9 8-13 9
13 Кремінь "Кремінь" 9 8-16 9
14 Рух "Рух" 9 8-12 8
15 Жемчужина "Жемчужина" 9 11-16 7
16 Волинь "Волинь" 9 7-14 7
17 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 9 9-16 6
18 Суми "Суми" 9 5-13 5
1 Арсенал "Арсенал" 10 18-6 26
2 Полтава "Полтава" 10 19-7 23
3 Геліос "Геліос" 10 17-6 22
4 Колос "Колос" 10 14-8 20
5 Інгулець "Інгулець" 10 13-7 20
6 Десна "Десна" 10 17-7 19
7 Авангард "Авангард" 10 14-15 16
8 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 10 9-8 15
9 Балкани "Балкани" 10 9-11 14
10 Миколаїв "Миколаїв" 10 14-15 13
11 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 10 7-10 10
12 Волинь "Волинь" 10 9-14 10
13 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 10 8-13 10
14 Кремінь "Кремінь" 10 8-18 9
15 Рух "Рух" 10 8-13 8
16 Суми "Суми" 10 6-13 8
17 Жемчужина "Жемчужина" 10 13-22 7
18 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 10 9-19 6
1 Арсенал "Арсенал" 11 20-6 29
2 Полтава "Полтава" 11 20-7 26
3 Інгулець "Інгулець" 11 17-7 23
4 Десна "Десна" 11 20-8 22
5 Геліос "Геліос" 11 17-10 22
6 Колос "Колос" 11 14-9 20
7 Авангард "Авангард" 11 14-17 16
8 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 11 9-9 15
9 Балкани "Балкани" 11 9-11 15
10 Миколаїв "Миколаїв" 11 15-16 14
11 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 11 9-13 13
12 Волинь "Волинь" 11 10-15 11
13 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 11 8-13 10
14 Жемчужина "Жемчужина" 11 14-22 10
15 Кремінь "Кремінь" 11 9-19 10
16 Рух "Рух" 11 9-14 9
17 Суми "Суми" 11 6-14 8
18 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 11 9-19 7
1 Арсенал "Арсенал" 12 23-6 32
2 Полтава "Полтава" 12 22-7 29
3 Десна "Десна" 12 23-8 25
4 Геліос "Геліос" 12 19-11 25
5 Інгулець "Інгулець" 12 18-8 24
6 Колос "Колос" 12 15-11 20
7 Авангард "Авангард" 12 16-18 19
8 Балкани "Балкани" 12 10-12 16
9 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 12 10-13 16
10 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 12 9-10 15
11 Миколаїв "Миколаїв" 12 15-18 14
12 Рух "Рух" 12 10-14 12
13 Волинь "Волинь" 12 11-16 12
14 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 12 9-14 11
15 Жемчужина "Жемчужина" 12 14-25 10
16 Кремінь "Кремінь" 12 9-20 10
17 Суми "Суми" 12 6-17 8
18 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 12 10-21 7
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 1 Гірник-Спорт Гірник-Спорт 0:1 Полтава Полтава 16.07. 18:00
Тур 2 Полтава Полтава 2:1 Десна Десна 22.07. 18:00
Тур 3 Балкани Балкани 1:1 Полтава Полтава 30.07. 18:00
Тур 4 Полтава Полтава 3:0 Авангард Авангард 05.08. 17:00
Тур 5 Жемчужина Жемчужина 0:1 Полтава Полтава 09.08. 18:00
Тур 6 Полтава Полтава 0:1 Арсенал Арсенал 14.08. 18:00
Тур 7 Черкаський Дніпро Черкаський Дніпро 2:3 Полтава Полтава 19.08. 18:00
Тур 8 Полтава Полтава 2:2 Нафтовик-Укрнафта Нафтовик-Укрнафта 26.08. 17:30
Тур 9 Суми Суми 0:4 Полтава Полтава 30.08. 18:00
Тур 10 Полтава Полтава 2:0 Кремінь Кремінь 03.09. 17:00
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 11 Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар 0:1 Полтава Полтава 09.09. 18:00
Тур 12 Полтава Полтава 2:0 Миколаїв Миколаїв 16.09. 16:00
Тур 13 Інгулець Інгулець -:- Полтава Полтава 24.09. 18:00
Тур 14 Полтава Полтава -:- Геліос Геліос 30.09.
Тур 15 Волинь Волинь -:- Полтава Полтава 07.10.
Тур 16 Колос Колос -:- Полтава Полтава 11.10.
Тур 17 Полтава Полтава -:- Рух Рух 15.10.
Тур 18 Полтава Полтава -:- Гірник-Спорт Гірник-Спорт 21.10.
Тур 19 Десна Десна -:- Полтава Полтава 29.10.
Тур 20 Полтава Полтава -:- Балкани Балкани 04.11.
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 21 Авангард Авангард -:- Полтава Полтава 11.11.
Тур 22 Полтава Полтава -:- Жемчужина Жемчужина 18.11.
Тур 23 Арсенал Арсенал -:- Полтава Полтава 18.03.
Тур 24 Полтава Полтава -:- Черкаський Дніпро Черкаський Дніпро 25.03.
Тур 25 Нафтовик-Укрнафта Нафтовик-Укрнафта -:- Полтава Полтава 01.04.
Тур 26 Полтава Полтава -:- Суми Суми 06.04.
Тур 27 Кремінь Кремінь -:- Полтава Полтава 14.04.
Тур 28 Полтава Полтава -:- Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар 18.04.
Тур 29 Миколаїв Миколаїв -:- Полтава Полтава 22.04.
Тур 30 Полтава Полтава -:- Інгулець Інгулець 28.04.
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 31 Геліос Геліос -:- Полтава Полтава 02.05.
Тур 32 Полтава Полтава -:- Волинь Волинь 06.05.
Тур 33 Полтава Полтава -:- Колос Колос 12.05.
Тур 34 Рух Рух -:- Полтава Полтава 19.05.
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Вгору