«Полтава» Полтава

Полтава

перша ліга
2007 Рік заснування
53-05-02 56-65-47 66-77-55
Кольори клубу
президент: Л.Д. Соболєв
адреса: 36020, м. Полтава, пров. Шевченка, 20

Футбольний клуб „Полтава" засновано Полтавською міською радою 25 червня 2007 року.Генеральний спонсор - ТОВ „Сучасний дім", Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Полтавської облради.

ТРЕНЕР

Тренер
Головний тренер
ПРОКОПИНЕНКО ВОЛОДИМИР ЮРІЙОВИЧ

Коли призначили на посаду: травень 2017 року.

Заслужений ветеран полтавського футболу багато років виступав у складі «Ворскли», а після завершення кар’єри гравця десять років віддав клубу на різних посадах. Плідно працював з молодіжним складом ворсклян, отримав безцінний досвід роботи в клубі з такими великими тренерами як Носов та Павлов.

СТАДІОН

Основний стадіон
Основний
«Локомотив»
3 700 глядачів
вул. Пролетарська, 29-Б, м. Полтава, 36020
СКЛАД КОМАНДИ Дата народження Громадянство Амплуа Дата заявки Номер
Мирослав Бонь
Бонь
Мирослав
Іванович
16.02.1993 українець воротар 21.07.2016 21
Олег Бородай
Бородай
Олег
Вадимович
07.01.1993 українець захисник 15.03.2017 57
Олександр Голіков
Голіков
Олександр
Владиславович
13.11.1991 українець захисник 01.03.2017 10
Максим Дегтярьов
Дегтярьов
Максим
Сергійович
30.05.1993 українець нападник 21.07.2016 7
Олег Дмитренко
Дмитренко
Олег
Володимирович
26.11.1989 українець півзахисник 21.07.2016 44
Максим Зеленевич
Зеленевич
Максим
Юрійович
10.03.1992 українець нападник 21.07.2016 11
Олексій Ковтун
Ковтун
Олексій
Олександрович
05.02.1995 українець захисник 21.07.2016 4
Володимир Кринський
Кринський
Володимир
Вікторович
14.01.1997 українець воротар 21.07.2016 1
Богдан Кушніренко
Кушніренко
Богдан
Сергійович
02.11.1995 українець захисник 21.07.2016 95
Олександр Лебеденко
Лебеденко
Олександр
Вікторович
13.08.1989 українець півзахисник 01.03.2017 15
Олександр Лучик
Лучик
Олександр
Юрійович
30.04.1994 українець півзахисник 01.03.2017 2
Олександр Мусієнко
Мусієнко
Олександр
Олександрович
07.04.1987 українець воротар 25.10.2016 99
Владислав Насібулін
Насібулін
Владислав
Олегович
06.07.1989 українець півзахисник 21.07.2016 89
Владислав Нехтій
Нехтій
Владислав
Володимирович
19.12.1991 казахстанець нападник 01.03.2017 91
Вадим Парамонов
Парамонов
Вадим
Миколайович
18.03.1991 українець півзахисник 21.07.2016 67
Сергій Приходько
Приходько
Сергій
Олександрович
21.01.1994 українець півзахисник 01.03.2017 5
Тарас Пучковський
Пучковський
Тарас
Миколайович
23.08.1994 українець півзахисник 01.03.2017 17
Віталій Сокуренко
Сокуренко
Віталій
Валерійович
13.05.1991 українець півзахисник 21.07.2016 13
Юрій Соломка
Соломка
Юрій
Анатолійович
04.01.1990 українець нападник 21.07.2016 9
Євген Трояновський
Трояновський
Євген
Станіславович
02.07.1993 українець півзахисник 21.09.2016 19
Дмитро Черниш
Черниш
Дмитро
Валерійович
01.04.1998 українець воротар 15.03.2017 71
Іван Янаков
Янаков
Іван
Федорович
07.07.1994 українець нападник 01.03.2017 27
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ МАТЧІ КОМАНДИ
1 Геліос "Геліос" 1 4-1 3
2 Десна "Десна" 1 2-0 3
3 Полтава "Полтава" 1 2-1 3
4 Іллічівець "Іллічівець" 1 2-1 3
5 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 1 2-1 3
6 Верес "Верес" 1 1-0 3
7 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 1 1-1 1
8 Суми "Суми" 1 1-1 1
9 Авангард "Авангард" 1 1-1 1
10 Арсенал-Київ "Арсенал-Київ" 1 1-1 1
11 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 1 0-0 1
12 Колос "Колос" 1 0-0 1
13 Інгулець "Інгулець" 1 1-2 0
14 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 1 1-2 0
15 Скала "Скала" 1 1-2 0
16 Буковина "Буковина" 1 0-1 0
17 Миколаїв "Миколаїв" 1 0-2 0
18 Тернопіль "Тернопіль" 1 1-4 0
1 Геліос "Геліос" 2 7-2 6
2 Іллічівець "Іллічівець" 2 5-2 6
3 Десна "Десна" 2 3-0 6
4 Верес "Верес" 2 3-0 6
5 Полтава "Полтава" 2 3-1 6
6 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 2 3-1 6
7 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 2 1-0 4
8 Буковина "Буковина" 2 2-1 3
9 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 2 1-2 1
10 Авангард "Авангард" 2 1-2 1
11 Арсенал-Київ "Арсенал-Київ" 2 1-2 1
12 Скала "Скала" 2 1-2 1
13 Суми "Суми" 2 1-3 1
14 Колос "Колос" 2 1-3 1
15 Миколаїв "Миколаїв" 2 0-2 1
16 Інгулець "Інгулець" 2 1-3 0
17 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 2 2-5 0
18 Тернопіль "Тернопіль" 2 1-6 0
1 Верес "Верес" 3 7-2 9
2 Іллічівець "Іллічівець" 3 6-2 9
3 Геліос "Геліос" 3 7-2 7
4 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 3 2-0 7
5 Десна "Десна" 3 3-1 6
6 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 3 3-2 6
7 Полтава "Полтава" 3 3-3 6
8 Колос "Колос" 3 4-4 4
9 Суми "Суми" 3 3-3 4
10 Скала "Скала" 3 3-3 4
11 Арсенал-Київ "Арсенал-Київ" 3 2-2 4
12 Буковина "Буковина" 3 3-4 3
13 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 3 3-5 3
14 Авангард "Авангард" 3 1-2 2
15 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 3 2-4 1
16 Миколаїв "Миколаїв" 3 0-3 1
17 Інгулець "Інгулець" 3 1-4 0
18 Тернопіль "Тернопіль" 3 3-10 0
1 Іллічівець "Іллічівець" 4 9-2 12
2 Верес "Верес" 4 8-4 9
3 Геліос "Геліос" 4 8-3 8
4 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 4 2-0 8
5 Десна "Десна" 4 4-2 7
6 Колос "Колос" 4 6-5 7
7 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 4 4-3 7
8 Полтава "Полтава" 4 4-4 7
9 Суми "Суми" 4 4-4 5
10 Скала "Скала" 4 3-3 5
11 Буковина "Буковина" 4 4-5 4
12 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 4 3-4 4
13 Арсенал-Київ "Арсенал-Київ" 4 2-5 4
14 Авангард "Авангард" 4 2-3 3
15 Інгулець "Інгулець" 4 2-4 3
16 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 4 3-6 3
17 Миколаїв "Миколаїв" 4 0-4 1
18 Тернопіль "Тернопіль" 4 4-11 1
1 Іллічівець "Іллічівець" 5 12-3 15
2 Верес "Верес" 5 11-4 12
3 Геліос "Геліос" 5 9-3 11
4 Колос "Колос" 5 8-5 10
5 Десна "Десна" 5 5-2 10
6 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 5 7-5 10
7 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 5 4-2 9
8 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 5 6-5 7
9 Полтава "Полтава" 5 5-7 7
10 Суми "Суми" 5 6-7 5
11 Скала "Скала" 5 3-4 5
12 Буковина "Буковина" 5 4-6 4
13 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 5 5-8 4
14 Миколаїв "Миколаїв" 5 2-5 4
15 Арсенал-Київ "Арсенал-Київ" 5 3-7 4
16 Інгулець "Інгулець" 5 3-7 3
17 Авангард "Авангард" 5 2-6 3
18 Тернопіль "Тернопіль" 5 4-13 1
1 Іллічівець "Іллічівець" 6 14-4 18
2 Геліос "Геліос" 6 11-3 14
3 Верес "Верес" 6 11-4 13
4 Колос "Колос" 6 10-6 13
5 Десна "Десна" 6 5-2 11
6 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 6 5-3 10
7 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 6 8-7 10
8 Буковина "Буковина" 6 7-6 7
9 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 6 7-7 7
10 Миколаїв "Миколаїв" 6 4-5 7
11 Арсенал-Київ "Арсенал-Київ" 6 5-8 7
12 Полтава "Полтава" 6 5-9 7
13 Авангард "Авангард" 6 4-6 6
14 Суми "Суми" 6 7-9 5
15 Скала "Скала" 6 3-7 5
16 Інгулець "Інгулець" 6 4-8 4
17 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 6 5-10 4
18 Тернопіль "Тернопіль" 6 4-15 1
1 Іллічівець "Іллічівець" 7 19-5 21
2 Геліос "Геліос" 7 12-3 17
3 Верес "Верес" 7 13-5 16
4 Десна "Десна" 7 7-2 14
5 Колос "Колос" 7 12-8 14
6 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 7 6-3 13
7 Буковина "Буковина" 7 9-6 10
8 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 7 10-8 10
9 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 7 8-8 10
10 Миколаїв "Миколаїв" 7 5-5 10
11 Авангард "Авангард" 7 6-8 7
12 Арсенал-Київ "Арсенал-Київ" 7 5-9 7
13 Полтава "Полтава" 7 6-12 7
14 Скала "Скала" 7 4-9 5
15 Суми "Суми" 7 8-14 5
16 Інгулець "Інгулець" 7 4-9 4
17 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 7 5-12 4
18 Тернопіль "Тернопіль" 7 4-17 1
1 Іллічівець "Іллічівець" 8 21-5 24
2 Верес "Верес" 8 19-6 19
3 Колос "Колос" 8 16-8 17
4 Геліос "Геліос" 8 12-4 17
5 Десна "Десна" 8 7-6 14
6 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 8 13-8 13
7 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 8 7-6 13
8 Буковина "Буковина" 8 10-7 11
9 Миколаїв "Миколаїв" 8 5-7 10
10 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 8 8-11 10
11 Арсенал-Київ "Арсенал-Київ" 8 6-9 10
12 Полтава "Полтава" 8 9-13 10
13 Суми "Суми" 8 10-14 8
14 Скала "Скала" 8 5-9 8
15 Авангард "Авангард" 8 6-10 7
16 Інгулець "Інгулець" 8 5-10 5
17 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 8 6-18 4
18 Тернопіль "Тернопіль" 8 4-18 1
1 Іллічівець "Іллічівець" 9 22-6 25
2 Верес "Верес" 9 23-6 22
3 Геліос "Геліос" 9 13-4 20
4 Колос "Колос" 9 16-9 17
5 Десна "Десна" 9 9-6 17
6 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 9 8-6 16
7 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 9 14-9 14
8 Миколаїв "Миколаїв" 9 9-7 13
9 Арсенал-Київ "Арсенал-Київ" 9 8-9 13
10 Буковина "Буковина" 9 10-9 11
11 Скала "Скала" 9 6-9 11
12 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 9 8-12 10
13 Полтава "Полтава" 9 9-14 10
14 Суми "Суми" 9 10-18 8
15 Авангард "Авангард" 9 6-12 7
16 Інгулець "Інгулець" 9 5-14 5
17 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 9 7-19 5
18 Тернопіль "Тернопіль" 9 5-19 2
1 Іллічівець "Іллічівець" 11 26-6 31
2 Верес "Верес" 11 25-8 24
3 Десна "Десна" 11 12-6 21
4 Геліос "Геліос" 11 13-9 20
5 Колос "Колос" 11 18-11 19
6 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 10 18-9 17
7 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 11 8-8 17
8 Миколаїв "Миколаїв" 10 9-7 14
9 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 11 11-12 14
10 Арсенал-Київ "Арсенал-Київ" 11 9-11 14
11 Полтава "Полтава" 11 13-17 14
12 Буковина "Буковина" 11 11-11 12
13 Скала "Скала" 11 6-13 11
14 Авангард "Авангард" 11 7-13 10
15 Інгулець "Інгулець" 11 10-16 9
16 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 11 8-19 9
17 Суми "Суми" 11 10-22 9
18 Тернопіль "Тернопіль" 11 7-23 5
1 Іллічівець "Іллічівець" 12 27-6 34
2 Верес "Верес" 12 25-8 25
3 Десна "Десна" 12 17-8 24
4 Геліос "Геліос" 12 13-9 21
5 Колос "Колос" 12 21-14 20
6 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 11 19-10 18
7 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 12 9-9 18
8 Полтава "Полтава" 12 16-18 17
9 Миколаїв "Миколаїв" 11 9-7 15
10 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 12 11-12 15
11 Арсенал-Київ "Арсенал-Київ" 12 12-14 15
12 Авангард "Авангард" 12 10-15 13
13 Буковина "Буковина" 12 11-12 12
14 Суми "Суми" 12 12-23 12
15 Скала "Скала" 12 7-15 11
16 Інгулець "Інгулець" 12 12-19 9
17 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 12 10-24 9
18 Тернопіль "Тернопіль" 12 8-26 5
1 Іллічівець "Іллічівець" 13 28-9 34
2 Верес "Верес" 13 28-9 28
3 Десна "Десна" 13 18-8 27
4 Геліос "Геліос" 13 14-9 24
5 Колос "Колос" 13 22-14 23
6 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 12 19-11 18
7 Арсенал-Київ "Арсенал-Київ" 13 14-14 18
8 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 13 9-11 18
9 Полтава "Полтава" 13 16-19 17
10 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 13 11-12 16
11 Буковина "Буковина" 13 13-12 15
12 Миколаїв "Миколаїв" 12 9-9 15
13 Суми "Суми" 13 14-23 15
14 Скала "Скала" 13 10-17 14
15 Авангард "Авангард" 13 10-17 13
16 Інгулець "Інгулець" 13 12-20 9
17 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 13 12-27 9
18 Тернопіль "Тернопіль" 13 8-26 6
1 Іллічівець "Іллічівець" 13 28-9 34
2 Верес "Верес" 13 28-9 28
3 Десна "Десна" 13 18-8 27
4 Геліос "Геліос" 13 14-9 24
5 Колос "Колос" 13 22-14 23
6 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 13 22-11 21
7 Арсенал-Київ "Арсенал-Київ" 13 14-14 18
8 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 13 9-11 18
9 Полтава "Полтава" 13 16-19 17
10 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 13 11-12 16
11 Буковина "Буковина" 13 13-12 15
12 Миколаїв "Миколаїв" 13 9-12 15
13 Суми "Суми" 13 14-23 15
14 Скала "Скала" 13 10-17 14
15 Авангард "Авангард" 13 10-17 13
16 Інгулець "Інгулець" 13 12-20 9
17 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 13 12-27 9
18 Тернопіль "Тернопіль" 13 8-26 6
1 Іллічівець "Іллічівець" 14 31-9 37
2 Верес "Верес" 14 30-10 31
3 Десна "Десна" 14 20-9 30
4 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 14 25-11 24
5 Геліос "Геліос" 14 14-10 24
6 Колос "Колос" 14 23-16 23
7 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 14 10-11 21
8 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 14 13-13 19
9 Арсенал-Київ "Арсенал-Київ" 14 15-16 18
10 Полтава "Полтава" 14 16-20 17
11 Авангард "Авангард" 14 11-17 16
12 Суми "Суми" 14 15-24 16
13 Буковина "Буковина" 14 13-15 15
14 Миколаїв "Миколаїв" 14 10-14 15
15 Скала "Скала" 14 10-18 14
16 Інгулець "Інгулець" 14 13-20 12
17 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 14 13-28 10
18 Тернопіль "Тернопіль" 14 8-29 6
1 Іллічівець "Іллічівець" 16 32-9 41
2 Десна "Десна" 16 22-11 33
3 Верес "Верес" 15 30-13 31
4 Геліос "Геліос" 16 16-10 30
5 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 15 27-12 27
6 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 16 13-11 25
7 Колос "Колос" 16 23-18 23
8 Полтава "Полтава" 16 19-21 23
9 Арсенал-Київ "Арсенал-Київ" 16 18-17 22
10 Авангард "Авангард" 16 14-18 20
11 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 16 15-18 19
12 Миколаїв "Миколаїв" 16 12-16 18
13 Суми "Суми" 16 16-26 17
14 Буковина "Буковина" 16 13-16 16
15 Скала "Скала" 16 12-21 15
16 Інгулець "Інгулець" 16 15-24 13
17 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 16 16-31 13
18 Тернопіль "Тернопіль" 16 11-32 9
1 Іллічівець "Іллічівець" 17 33-12 41
2 Десна "Десна" 17 25-12 36
3 Верес "Верес" 16 32-14 34
4 Геліос "Геліос" 17 17-12 30
5 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 16 27-13 27
6 Колос "Колос" 17 24-18 26
7 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 17 14-12 26
8 Авангард "Авангард" 17 16-18 23
9 Полтава "Полтава" 17 19-25 23
10 Арсенал-Київ "Арсенал-Київ" 17 19-19 22
11 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 17 17-20 20
12 Буковина "Буковина" 17 14-16 19
13 Миколаїв "Миколаїв" 17 12-18 18
14 Суми "Суми" 17 16-27 17
15 Інгулець "Інгулець" 17 17-25 16
16 Скала "Скала" 17 14-23 16
17 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 17 20-31 16
18 Тернопіль "Тернопіль" 17 12-33 10
1 Іллічівець "Іллічівець" 18 34-12 44
2 Десна "Десна" 18 28-13 39
3 Верес "Верес" 17 37-15 37
4 Геліос "Геліос" 18 18-12 33
5 Колос "Колос" 18 26-19 29
6 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 17 27-14 27
7 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 18 15-14 26
8 Авангард "Авангард" 18 17-18 26
9 Арсенал-Київ "Арсенал-Київ" 18 20-20 23
10 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 18 19-20 23
11 Полтава "Полтава" 18 19-26 23
12 Буковина "Буковина" 18 15-21 19
13 Інгулець "Інгулець" 18 18-25 19
14 Миколаїв "Миколаїв" 18 13-21 18
15 Суми "Суми" 18 17-28 18
16 Скала "Скала" 18 14-24 16
17 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 18 20-33 16
18 Тернопіль "Тернопіль" 18 12-34 10
1 Іллічівець "Іллічівець" 20 38-14 48
2 Верес "Верес" 19 40-16 43
3 Десна "Десна" 20 29-16 40
4 Геліос "Геліос" 20 19-13 35
5 Колос "Колос" 20 29-21 33
6 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 19 29-14 31
7 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 20 17-15 30
8 Арсенал-Київ "Арсенал-Київ" 20 23-21 29
9 Авангард "Авангард" 20 18-20 27
10 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 20 24-23 26
11 Полтава "Полтава" 20 22-28 26
12 Миколаїв "Миколаїв" 20 16-24 21
13 Інгулець "Інгулець" 20 20-30 20
14 Буковина "Буковина" 19 17-24 19
15 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 20 24-37 19
16 Суми "Суми" 20 19-33 18
17 Скала "Скала" 20 14-26 17
18 Тернопіль "Тернопіль" 19 12-35 10
1 Іллічівець "Іллічівець" 20 38-14 48
2 Верес "Верес" 20 42-16 46
3 Десна "Десна" 20 29-16 40
4 Геліос "Геліос" 20 19-13 35
5 Колос "Колос" 20 29-21 33
6 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 20 29-16 31
7 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 20 17-15 30
8 Арсенал-Київ "Арсенал-Київ" 20 23-21 29
9 Авангард "Авангард" 20 18-20 27
10 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 20 24-23 26
11 Полтава "Полтава" 20 22-28 23
12 Миколаїв "Миколаїв" 20 16-24 21
13 Інгулець "Інгулець" 20 20-30 20
14 Буковина "Буковина" 19 17-24 19
15 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 20 24-37 19
16 Суми "Суми" 20 19-33 18
17 Скала "Скала" 20 14-26 17
18 Тернопіль "Тернопіль" 19 12-35 10
1 Іллічівець "Іллічівець" 21 38-14 49
2 Верес "Верес" 21 44-19 46
3 Десна "Десна" 21 30-16 43
4 Колос "Колос" 21 32-23 36
5 Геліос "Геліос" 21 19-14 35
6 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 21 32-18 34
7 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 21 19-16 33
8 Арсенал-Київ "Арсенал-Київ" 21 23-21 30
9 Авангард "Авангард" 21 18-20 28
10 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 21 24-24 26
11 Полтава "Полтава" 21 23-28 26
12 Миколаїв "Миколаїв" 21 17-24 24
13 Буковина "Буковина" 20 17-24 20
14 Інгулець "Інгулець" 21 20-31 20
15 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 21 26-40 19
16 Суми "Суми" 21 21-35 19
17 Скала "Скала" 21 15-28 17
18 Тернопіль "Тернопіль" 20 14-37 11
1 Іллічівець "Іллічівець" 22 40-14 52
2 Верес "Верес" 22 44-20 46
3 Десна "Десна" 22 30-16 44
4 Колос "Колос" 22 36-24 39
5 Геліос "Геліос" 22 20-14 38
6 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 22 35-19 37
7 Арсенал-Київ "Арсенал-Київ" 22 24-21 33
8 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 22 21-21 33
9 Авангард "Авангард" 22 19-20 31
10 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 22 25-25 27
11 Полтава "Полтава" 22 23-30 26
12 Миколаїв "Миколаїв" 22 17-25 24
13 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 22 31-42 22
14 Буковина "Буковина" 21 17-24 21
15 Інгулець "Інгулець" 22 21-34 20
16 Суми "Суми" 22 22-36 20
17 Скала "Скала" 22 15-29 17
18 Тернопіль "Тернопіль" 21 15-41 11
1 Іллічівець "Іллічівець" 23 43-14 55
2 Десна "Десна" 23 32-16 47
3 Верес "Верес" 23 44-22 46
4 Колос "Колос" 23 36-24 40
5 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 23 35-19 38
6 Геліос "Геліос" 23 20-15 38
7 Арсенал-Київ "Арсенал-Київ" 23 24-21 34
8 Авангард "Авангард" 23 20-20 34
9 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 23 21-23 33
10 Полтава "Полтава" 23 24-30 29
11 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 23 25-28 27
12 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 23 32-42 25
13 Буковина "Буковина" 22 18-24 24
14 Миколаїв "Миколаїв" 23 17-26 24
15 Інгулець "Інгулець" 23 23-34 23
16 Суми "Суми" 23 22-36 21
17 Скала "Скала" 23 15-30 17
18 Тернопіль "Тернопіль" 22 15-42 11
1 Іллічівець "Іллічівець" 24 45-14 58
2 Десна "Десна" 24 34-16 50
3 Верес "Верес" 24 47-22 49
4 Колос "Колос" 24 37-24 43
5 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 24 36-20 39
6 Геліос "Геліос" 24 20-15 39
7 Арсенал-Київ "Арсенал-Київ" 24 24-21 35
8 Авангард "Авангард" 24 20-21 34
9 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 24 21-23 34
10 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 24 27-28 30
11 Полтава "Полтава" 24 25-31 30
12 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 24 32-42 26
13 Буковина "Буковина" 23 18-24 25
14 Інгулець "Інгулець" 24 23-34 24
15 Миколаїв "Миколаїв" 24 17-28 24
16 Суми "Суми" 24 22-38 21
17 Скала "Скала" 24 15-33 17
18 Тернопіль "Тернопіль" 23 15-44 11
1 Іллічівець "Іллічівець" 25 47-15 61
2 Десна "Десна" 25 35-16 53
3 Верес "Верес" 25 51-24 52
4 Колос "Колос" 25 37-25 43
5 Геліос "Геліос" 25 21-15 42
6 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 25 37-22 39
7 Арсенал-Київ "Арсенал-Київ" 25 24-22 35
8 Авангард "Авангард" 25 20-21 35
9 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 25 21-24 34
10 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 25 29-29 33
11 Полтава "Полтава" 25 26-31 33
12 Інгулець "Інгулець" 25 24-34 27
13 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 25 34-46 26
14 Буковина "Буковина" 24 18-25 25
15 Миколаїв "Миколаїв" 25 18-30 24
16 Суми "Суми" 25 22-38 22
17 Скала "Скала" 25 15-34 17
18 Тернопіль "Тернопіль" 24 16-44 14
1 Іллічівець "Іллічівець" 25 47-15 61
2 Десна "Десна" 25 35-16 53
3 Верес "Верес" 25 51-24 52
4 Колос "Колос" 25 37-25 43
5 Геліос "Геліос" 25 21-15 42
6 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 25 37-22 39
7 Арсенал-Київ "Арсенал-Київ" 25 24-22 35
8 Авангард "Авангард" 25 20-21 35
9 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 25 21-24 34
10 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 25 29-29 33
11 Полтава "Полтава" 25 26-31 33
12 Буковина "Буковина" 25 22-25 28
13 Інгулець "Інгулець" 25 24-34 27
14 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 25 34-46 26
15 Миколаїв "Миколаїв" 25 18-30 24
16 Суми "Суми" 25 22-38 22
17 Скала "Скала" 25 15-34 17
18 Тернопіль "Тернопіль" 25 16-48 14
1 Іллічівець "Іллічівець" 26 48-15 64
2 Десна "Десна" 26 37-16 56
3 Верес "Верес" 26 53-25 55
4 Колос "Колос" 26 39-26 46
5 Геліос "Геліос" 26 23-16 45
6 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 26 37-23 39
7 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 26 22-24 37
8 Арсенал-Київ "Арсенал-Київ" 26 24-23 35
9 Авангард "Авангард" 26 20-23 35
10 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 26 29-30 33
11 Полтава "Полтава" 26 27-33 33
12 Буковина "Буковина" 26 23-25 31
13 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 26 36-46 29
14 Інгулець "Інгулець" 26 25-36 27
15 Миколаїв "Миколаїв" 26 20-31 27
16 Суми "Суми" 26 23-40 22
17 Скала "Скала" 26 16-36 17
18 Тернопіль "Тернопіль" 26 16-50 14
1 Іллічівець "Іллічівець" 27 50-16 67
2 Верес "Верес" 27 55-25 58
3 Десна "Десна" 27 37-16 57
4 Колос "Колос" 27 40-29 46
5 Геліос "Геліос" 27 23-16 46
6 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 27 38-23 42
7 Авангард "Авангард" 27 22-23 38
8 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 27 23-26 37
9 Полтава "Полтава" 27 29-33 36
10 Арсенал-Київ "Арсенал-Київ" 27 24-25 35
11 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 27 29-30 34
12 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 27 39-47 32
13 Буковина "Буковина" 27 23-27 31
14 Інгулець "Інгулець" 27 27-36 30
15 Миколаїв "Миколаїв" 27 20-32 27
16 Суми "Суми" 27 23-40 23
17 Скала "Скала" 27 16-38 17
18 Тернопіль "Тернопіль" 27 16-52 14
1 Іллічівець "Іллічівець" 28 52-16 70
2 Верес "Верес" 28 56-25 61
3 Десна "Десна" 28 42-18 60
4 Колос "Колос" 28 40-29 47
5 Геліос "Геліос" 28 23-18 46
6 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 28 40-24 45
7 Авангард "Авангард" 28 23-24 39
8 Арсенал-Київ "Арсенал-Київ" 28 28-25 38
9 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 28 23-26 38
10 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 28 30-30 37
11 Полтава "Полтава" 28 29-34 36
12 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 28 40-48 33
13 Буковина "Буковина" 28 23-28 31
14 Інгулець "Інгулець" 28 27-36 31
15 Миколаїв "Миколаїв" 28 20-32 28
16 Суми "Суми" 28 24-42 23
17 Скала "Скала" 28 18-43 17
18 Тернопіль "Тернопіль" 28 16-56 14
1 Іллічівець "Іллічівець" 29 54-16 73
2 Десна "Десна" 29 44-18 63
3 Верес "Верес" 29 57-26 62
4 Геліос "Геліос" 29 25-18 49
5 Колос "Колос" 29 41-30 48
6 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 29 40-25 45
7 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 29 24-26 41
8 Авангард "Авангард" 29 24-25 40
9 Арсенал-Київ "Арсенал-Київ" 29 29-26 39
10 Полтава "Полтава" 29 30-34 39
11 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 29 31-31 38
12 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 29 40-50 33
13 Інгулець "Інгулець" 29 28-37 32
14 Буковина "Буковина" 29 23-30 31
15 Миколаїв "Миколаїв" 29 20-34 28
16 Суми "Суми" 29 28-42 26
17 Скала "Скала" 29 18-47 17
18 Тернопіль "Тернопіль" 29 16-57 14
1 Іллічівець "Іллічівець" 30 55-17 74
2 Десна "Десна" 30 46-19 66
3 Верес "Верес" 30 58-27 63
4 Колос "Колос" 30 43-30 51
5 Геліос "Геліос" 30 26-19 50
6 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 30 41-26 46
7 Авангард "Авангард" 30 27-25 43
8 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 30 33-31 41
9 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 30 24-27 41
10 Арсенал-Київ "Арсенал-Київ" 30 29-29 39
11 Полтава "Полтава" 30 30-36 39
12 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 30 43-50 36
13 Інгулець "Інгулець" 30 29-39 32
14 Буковина "Буковина" 30 24-33 31
15 Миколаїв "Миколаїв" 30 23-35 31
16 Суми "Суми" 30 29-42 29
17 Скала "Скала" 30 18-50 17
18 Тернопіль "Тернопіль" 30 16-59 14
1 Іллічівець "Іллічівець" 31 56-17 77
2 Десна "Десна" 31 51-20 69
3 Верес "Верес" 31 61-28 66
4 Колос "Колос" 31 45-30 54
5 Геліос "Геліос" 31 28-20 53
6 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 31 43-28 47
7 Авангард "Авангард" 31 28-25 46
8 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 31 33-33 41
9 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 31 25-29 41
10 Арсенал-Київ "Арсенал-Київ" 31 30-34 39
11 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 31 44-50 39
12 Полтава "Полтава" 31 30-37 39
13 Інгулець "Інгулець" 31 30-39 35
14 Буковина "Буковина" 31 26-35 32
15 Миколаїв "Миколаїв" 31 24-38 31
16 Суми "Суми" 31 29-43 29
17 Скала "Скала" 31 18-51 17
18 Тернопіль "Тернопіль" 31 16-60 14
1 Іллічівець "Іллічівець" 32 59-18 80
2 Десна "Десна" 32 52-20 72
3 Верес "Верес" 32 61-30 66
4 Колос "Колос" 32 46-33 54
5 Геліос "Геліос" 32 28-20 54
6 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 32 45-28 50
7 Авангард "Авангард" 32 30-26 49
8 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 32 27-29 44
9 Арсенал-Київ "Арсенал-Київ" 32 35-38 42
10 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 32 34-35 41
11 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 31 44-50 39
12 Полтава "Полтава" 32 30-38 39
13 Інгулець "Інгулець" 31 30-39 35
14 Миколаїв "Миколаїв" 32 31-39 34
15 Буковина "Буковина" 32 26-37 32
16 Суми "Суми" 32 29-43 30
17 Скала "Скала" 32 22-56 17
18 Тернопіль "Тернопіль" 32 17-67 14
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 1 Полтава Полтава 2:1 Інгулець Інгулець 24.07. 18:00
Тур 2 Арсенал-Київ Арсенал-Київ 0:1 Полтава Полтава 30.07. 16:00
Тур 3 Полтава Полтава 0:2 Суми Суми 05.08. 18:00
Тур 4 Полтава Полтава 1:1 Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар 14.08. 17:45
Тур 5 Іллічівець Іллічівець 3:1 Полтава Полтава 19.08. 18:00
Тур 6 Полтава Полтава 0:2 Миколаїв Миколаїв 26.08. 17:00
Тур 7 Нафтовик-Укрнафта Нафтовик-Укрнафта 3:1 Полтава Полтава 03.09. 17:00
Тур 8 Полтава Полтава 3:1 Черкаський Дніпро Черкаський Дніпро 08.09. 17:00
Тур 9 Геліос Геліос 1:0 Полтава Полтава 13.09. 18:00
Тур 10 Полтава Полтава 2:1 Буковина Буковина 18.09. 16:30
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 11 Верес Верес 2:2 Полтава Полтава 25.09. 16:30
Тур 12 Полтава Полтава 3:1 Тернопіль Тернопіль 01.10. 16:00
Тур 13 Колос Колос 1:0 Полтава Полтава 08.10. 15:00
Тур 14 Полтава Полтава 0:1 Авангард Авангард 15.10. 16:00
Тур 15 Десна Десна 0:1 Полтава Полтава 22.10. 15:00
Тур 16 Полтава Полтава 2:1 Скала Скала 30.10. 14:00
Тур 17 Гірник-Спорт Гірник-Спорт 4:0 Полтава Полтава 05.11. 14:00
Тур 18 Інгулець Інгулець 1:0 Полтава Полтава 09.11. 14:00
Тур 19 Полтава Полтава 0:1 Арсенал-Київ Арсенал-Київ 13.11. 13:00
Тур 20 Суми Суми 1:3 Полтава Полтава 19.11. 14:00
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 21 Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар 0:1 Полтава Полтава 18.03. 15:00
Тур 22 Полтава Полтава 0:2 Іллічівець Іллічівець 25.03. 14:00
Тур 23 Миколаїв Миколаїв 0:1 Полтава Полтава 31.03. 17:00
Тур 24 Полтава Полтава 1:1 Нафтовик-Укрнафта Нафтовик-Укрнафта 09.04. 14:00
Тур 25 Черкаський Дніпро Черкаський Дніпро 0:1 Полтава Полтава 14.04. 17:00
Тур 26 Полтава Полтава 1:2 Геліос Геліос 22.04. 15:00
Тур 27 Буковина Буковина 0:2 Полтава Полтава 29.04. 16:30
Тур 28 Полтава Полтава 0:1 Верес Верес 03.05. 15:00
Тур 29 Тернопіль Тернопіль 0:1 Полтава Полтава 08.05. 15:00
Тур 30 Полтава Полтава 0:2 Колос Колос 12.05. 17:30
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 31 Авангард Авангард 1:0 Полтава Полтава 17.05. 17:00
Тур 32 Полтава Полтава 0:1 Десна Десна 21.05. 17:00
Тур 33 Скала Скала -:- Полтава Полтава 27.05. 17:00
Тур 34 Полтава Полтава -:- Гірник-Спорт Гірник-Спорт 02.06. 17:00
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Вгору