«Скала» Стрий

Скала

перша ліга
1911 Рік заснування
(03260) 6-22-23
Кольори клубу
президент: Кміть Микола Іванович
адреса: 82400, Львівська обл., м. Стрий, вул. Олесницького, 9/10

2002 році в м. Моршині створено дитячо-юнацький футбольний клуб «Моршин». Спонсором команди виступила ТМ «Моршинська». Тренером було обрано молодого фахівця - О. Лозінського. Дебют  тренера і представлення команди відбулись влітку 2002 року на Моршинському стадіоні в товариському матчі проти ДЮСШ - № 15 (м. Київ). Почався відбір кращих футболістів міста, інтенсивні тренування, і восени 2002 року команда 1991 р.н. дебютувала в чемпіонаті дитячо-юнацької футбольної ліги Львівщини. Сезон вдався досить успішним - 2 місце, що засвідчило про велику перспективу команди та її молодого тренера.В міжсезоння команда провела навчально-тренувальні збори на кращих футбольних базах України - ФК «Шахтар» та «Динамо».

Запрошені два нових тренера - екс-футболіст ФК «Карпат», майстер спорту Анатолій Петрик та Роман Романюк.Покращилась матеріально-технічна база стадіону - заміна травяного покриття. Футболістів команди забезпечили проживанням, харчуванням та екіпіровкою. Провелась велика кількість товариських зустрічей, семінарів та стажування футболістів.В сезоні 2004-2005 років команда ФК «Моршин» дебютувала в дитячо-юнацькій лізі України двома віковими групами. Перші дві гри закінчились поразками - в Чернівцях проти місцевої команди (юнаки 0:4, юніори 0:1) та в Моршині поступились команді Калуш (юнаки 2:3, юніори 1:2). Надалі команди проявили психологічну стійкість, прагнення до перемоги, спортивний характер та в м. Хуст здобули перші очки в чемпіонаті України проти команди, яка займала перше місце на той час (юнаки 3:0, юніори 2:0). Загалом перший чемпіонат команда ФК «Моршин» закінчила на 3-му місці, поступившись лише ФК «Спартак» Івано-Франківськ та ДЮСШ м. Калуш. Всього було проведено 19 матчів, як юнаками так і юніорами. Юнаки поступились - 8 разів, зіграли в нічию - 2 рази та перемогли - 8 разів. Юніори поступились - 4 рази, зіграли в нічию - 3 рази та перемогли - 11 разів.Команда ФК «Моршин» прийняла участь в міжнародному футбольному турнірі «Кубок Добегнева», де серед 15 команд посіла 7 місце.В сезоні 2006-2007 років команда U-15 посіла 3 місце, U-17 - 1 місце та потрапили на фінальну частину в м. Київ. В сезоні 2007-2008 років U-15 завоювала 3 місце, U-17 - 2 місце.З сезону 2009-2010 років ФК «Моршин» отримав членство у ПФЛ. Таким чином, молоді вихованці клубу отримали можливість спробувати свої сили в другій лізі. Сезон 2014-2015

ТРЕНЕР

Тренер
Головний тренер
ГНАТІВ РОМАН МИХАЙЛОВИЧ

«Базою першої команди стала U-19, її тренером був Роман Михайлович Гнатів – звідти беремо близько 90% футболістів. Тому він і тренуватиме команду в Першій лізі. Він уже тренує головну команду і ці контрольні матчі створює нову команду. Для нього це новий виклик. Я мав розмову з керівництвом «Карпат», і всі високо оцінюють його професіональний рівень», - так охарактеризував президент «Скали» Микола Кміть фахівця.

Гнатів як гравець виступав за стрийський клуб в сезоні 1992/93 та 2004 - 2006 роках, також грав за провідний клуб краю – "Карпати" (Львів). Останнім часом заслужив шану плідною роботою з клубними командами ФК "Скала" Стрий. Готується до дебюту в ПФЛ у якості головного тренера.

 

СТАДІОН

Основний стадіон
Основний
«Медик»
812 глядачів
вул. І. Франка, 27, м. Моршин, Львівська обл., 82482
СКЛАД КОМАНДИ Дата народження Громадянство Амплуа Дата заявки Номер
Ярослав Альохін
Альохін
Ярослав
Вікторович
05.09.1999 українець захисник 17.02.2017 4
Вадим Альохін
Альохін
Вадим
Вікторович
15.01.1998 українець захисник 17.02.2017 2
Юрій Антонів
Антонів
Юрій
Ігорович
12.05.1993 українець захисник 18.07.2016 22
Дмитро Баранов
Баранов
Дмитро
Юрійович
04.02.1997 українець півзахисник 18.07.2016 6
Максим Білас
Білас
Максим
Всеволодович
03.11.1998 українець нападник 17.02.2017 24
Олег Білик
Білик
Олег
Степанович
11.01.1998 українець воротар 12.07.2016 12
Любомир Білоус
Білоус
Любомир
Дмитрович
22.09.1995 українець захисник 20.02.2017 17
Ігор Бровко
Бровко
Ігор
Степанович
13.08.1992 українець півзахисник 25.07.2016 25
Василь Герег
Герег
Василь
Васильович
23.12.1999 українець нападник 17.02.2017 19
Роман Герич
Герич
Роман
Васильович
03.12.1996 українець воротар 20.02.2017 1
Роман Дутка
Дутка
Роман
Андрійович
09.06.1999 українець воротар 27.02.2017 31
Євген Заїченко
Заїченко
Євген
Сергійович
29.03.1997 українець півзахисник 20.02.2017 11
Микола Ісаєв
Ісаєв
Микола
Дмитрович
06.09.1999 українець півзахисник 17.02.2017 14
Назар Кміть
Кміть
Назар
Миколайович
11.09.1993 українець півзахисник 20.02.2017 93
Віталій Кузів
Кузів
Віталій
Васильович
05.07.1998 українець захисник 17.02.2017 7
Олег Луців
Луців
Олег
Романович
22.03.1999 українець захисник 17.02.2017 77
Андрій Маляренко
Маляренко
Андрій
Олександрович
12.12.1996 українець півзахисник 18.07.2016 99
Сергій Мельник
Мельник
Сергій
Юрійович
09.05.1998 українець півзахисник 17.02.2017 10
Ігор Поручинський
Поручинський
Ігор
Олегович
20.10.1994 українець півзахисник 01.03.2017 23
Петро Стасюк
Стасюк
Петро
Миколайович
24.02.1995 українець захисник 20.02.2017 15
Артем Челядін
Челядін
Артем
Геннадійович
29.12.1999 українець півзахисник 17.02.2017 9
Юрій Черепущак
Черепущак
Юрій
Миронович
23.02.1999 українець нападник 17.02.2017 16
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ МАТЧІ КОМАНДИ
1 Геліос "Геліос" 1 4-1 3
2 Десна "Десна" 1 2-0 3
3 Полтава "Полтава" 1 2-1 3
4 Іллічівець "Іллічівець" 1 2-1 3
5 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 1 2-1 3
6 Верес "Верес" 1 1-0 3
7 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 1 1-1 1
8 Суми "Суми" 1 1-1 1
9 Авангард "Авангард" 1 1-1 1
10 Арсенал-Київ "Арсенал-Київ" 1 1-1 1
11 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 1 0-0 1
12 Колос "Колос" 1 0-0 1
13 Інгулець "Інгулець" 1 1-2 0
14 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 1 1-2 0
15 Скала "Скала" 1 1-2 0
16 Буковина "Буковина" 1 0-1 0
17 Миколаїв "Миколаїв" 1 0-2 0
18 Тернопіль "Тернопіль" 1 1-4 0
1 Геліос "Геліос" 2 7-2 6
2 Іллічівець "Іллічівець" 2 5-2 6
3 Десна "Десна" 2 3-0 6
4 Верес "Верес" 2 3-0 6
5 Полтава "Полтава" 2 3-1 6
6 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 2 3-1 6
7 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 2 1-0 4
8 Буковина "Буковина" 2 2-1 3
9 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 2 1-2 1
10 Авангард "Авангард" 2 1-2 1
11 Арсенал-Київ "Арсенал-Київ" 2 1-2 1
12 Скала "Скала" 2 1-2 1
13 Суми "Суми" 2 1-3 1
14 Колос "Колос" 2 1-3 1
15 Миколаїв "Миколаїв" 2 0-2 1
16 Інгулець "Інгулець" 2 1-3 0
17 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 2 2-5 0
18 Тернопіль "Тернопіль" 2 1-6 0
1 Верес "Верес" 3 7-2 9
2 Іллічівець "Іллічівець" 3 6-2 9
3 Геліос "Геліос" 3 7-2 7
4 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 3 2-0 7
5 Десна "Десна" 3 3-1 6
6 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 3 3-2 6
7 Полтава "Полтава" 3 3-3 6
8 Колос "Колос" 3 4-4 4
9 Суми "Суми" 3 3-3 4
10 Скала "Скала" 3 3-3 4
11 Арсенал-Київ "Арсенал-Київ" 3 2-2 4
12 Буковина "Буковина" 3 3-4 3
13 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 3 3-5 3
14 Авангард "Авангард" 3 1-2 2
15 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 3 2-4 1
16 Миколаїв "Миколаїв" 3 0-3 1
17 Інгулець "Інгулець" 3 1-4 0
18 Тернопіль "Тернопіль" 3 3-10 0
1 Іллічівець "Іллічівець" 4 9-2 12
2 Верес "Верес" 4 8-4 9
3 Геліос "Геліос" 4 8-3 8
4 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 4 2-0 8
5 Десна "Десна" 4 4-2 7
6 Колос "Колос" 4 6-5 7
7 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 4 4-3 7
8 Полтава "Полтава" 4 4-4 7
9 Суми "Суми" 4 4-4 5
10 Скала "Скала" 4 3-3 5
11 Буковина "Буковина" 4 4-5 4
12 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 4 3-4 4
13 Арсенал-Київ "Арсенал-Київ" 4 2-5 4
14 Авангард "Авангард" 4 2-3 3
15 Інгулець "Інгулець" 4 2-4 3
16 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 4 3-6 3
17 Миколаїв "Миколаїв" 4 0-4 1
18 Тернопіль "Тернопіль" 4 4-11 1
1 Іллічівець "Іллічівець" 5 12-3 15
2 Верес "Верес" 5 11-4 12
3 Геліос "Геліос" 5 9-3 11
4 Колос "Колос" 5 8-5 10
5 Десна "Десна" 5 5-2 10
6 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 5 7-5 10
7 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 5 4-2 9
8 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 5 6-5 7
9 Полтава "Полтава" 5 5-7 7
10 Суми "Суми" 5 6-7 5
11 Скала "Скала" 5 3-4 5
12 Буковина "Буковина" 5 4-6 4
13 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 5 5-8 4
14 Миколаїв "Миколаїв" 5 2-5 4
15 Арсенал-Київ "Арсенал-Київ" 5 3-7 4
16 Інгулець "Інгулець" 5 3-7 3
17 Авангард "Авангард" 5 2-6 3
18 Тернопіль "Тернопіль" 5 4-13 1
1 Іллічівець "Іллічівець" 6 14-4 18
2 Геліос "Геліос" 6 11-3 14
3 Верес "Верес" 6 11-4 13
4 Колос "Колос" 6 10-6 13
5 Десна "Десна" 6 5-2 11
6 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 6 5-3 10
7 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 6 8-7 10
8 Буковина "Буковина" 6 7-6 7
9 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 6 7-7 7
10 Миколаїв "Миколаїв" 6 4-5 7
11 Арсенал-Київ "Арсенал-Київ" 6 5-8 7
12 Полтава "Полтава" 6 5-9 7
13 Авангард "Авангард" 6 4-6 6
14 Суми "Суми" 6 7-9 5
15 Скала "Скала" 6 3-7 5
16 Інгулець "Інгулець" 6 4-8 4
17 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 6 5-10 4
18 Тернопіль "Тернопіль" 6 4-15 1
1 Іллічівець "Іллічівець" 7 19-5 21
2 Геліос "Геліос" 7 12-3 17
3 Верес "Верес" 7 13-5 16
4 Десна "Десна" 7 7-2 14
5 Колос "Колос" 7 12-8 14
6 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 7 6-3 13
7 Буковина "Буковина" 7 9-6 10
8 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 7 10-8 10
9 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 7 8-8 10
10 Миколаїв "Миколаїв" 7 5-5 10
11 Авангард "Авангард" 7 6-8 7
12 Арсенал-Київ "Арсенал-Київ" 7 5-9 7
13 Полтава "Полтава" 7 6-12 7
14 Скала "Скала" 7 4-9 5
15 Суми "Суми" 7 8-14 5
16 Інгулець "Інгулець" 7 4-9 4
17 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 7 5-12 4
18 Тернопіль "Тернопіль" 7 4-17 1
1 Іллічівець "Іллічівець" 8 21-5 24
2 Верес "Верес" 8 19-6 19
3 Колос "Колос" 8 16-8 17
4 Геліос "Геліос" 8 12-4 17
5 Десна "Десна" 8 7-6 14
6 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 8 13-8 13
7 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 8 7-6 13
8 Буковина "Буковина" 8 10-7 11
9 Миколаїв "Миколаїв" 8 5-7 10
10 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 8 8-11 10
11 Арсенал-Київ "Арсенал-Київ" 8 6-9 10
12 Полтава "Полтава" 8 9-13 10
13 Суми "Суми" 8 10-14 8
14 Скала "Скала" 8 5-9 8
15 Авангард "Авангард" 8 6-10 7
16 Інгулець "Інгулець" 8 5-10 5
17 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 8 6-18 4
18 Тернопіль "Тернопіль" 8 4-18 1
1 Іллічівець "Іллічівець" 9 22-6 25
2 Верес "Верес" 9 23-6 22
3 Геліос "Геліос" 9 13-4 20
4 Колос "Колос" 9 16-9 17
5 Десна "Десна" 9 9-6 17
6 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 9 8-6 16
7 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 9 14-9 14
8 Миколаїв "Миколаїв" 9 9-7 13
9 Арсенал-Київ "Арсенал-Київ" 9 8-9 13
10 Буковина "Буковина" 9 10-9 11
11 Скала "Скала" 9 6-9 11
12 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 9 8-12 10
13 Полтава "Полтава" 9 9-14 10
14 Суми "Суми" 9 10-18 8
15 Авангард "Авангард" 9 6-12 7
16 Інгулець "Інгулець" 9 5-14 5
17 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 9 7-19 5
18 Тернопіль "Тернопіль" 9 5-19 2
1 Іллічівець "Іллічівець" 11 26-6 31
2 Верес "Верес" 11 25-8 24
3 Десна "Десна" 11 12-6 21
4 Геліос "Геліос" 11 13-9 20
5 Колос "Колос" 11 18-11 19
6 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 10 18-9 17
7 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 11 8-8 17
8 Миколаїв "Миколаїв" 10 9-7 14
9 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 11 11-12 14
10 Арсенал-Київ "Арсенал-Київ" 11 9-11 14
11 Полтава "Полтава" 11 13-17 14
12 Буковина "Буковина" 11 11-11 12
13 Скала "Скала" 11 6-13 11
14 Авангард "Авангард" 11 7-13 10
15 Інгулець "Інгулець" 11 10-16 9
16 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 11 8-19 9
17 Суми "Суми" 11 10-22 9
18 Тернопіль "Тернопіль" 11 7-23 5
1 Іллічівець "Іллічівець" 12 27-6 34
2 Верес "Верес" 12 25-8 25
3 Десна "Десна" 12 17-8 24
4 Геліос "Геліос" 12 13-9 21
5 Колос "Колос" 12 21-14 20
6 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 11 19-10 18
7 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 12 9-9 18
8 Полтава "Полтава" 12 16-18 17
9 Миколаїв "Миколаїв" 11 9-7 15
10 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 12 11-12 15
11 Арсенал-Київ "Арсенал-Київ" 12 12-14 15
12 Авангард "Авангард" 12 10-15 13
13 Буковина "Буковина" 12 11-12 12
14 Суми "Суми" 12 12-23 12
15 Скала "Скала" 12 7-15 11
16 Інгулець "Інгулець" 12 12-19 9
17 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 12 10-24 9
18 Тернопіль "Тернопіль" 12 8-26 5
1 Іллічівець "Іллічівець" 13 28-9 34
2 Верес "Верес" 13 28-9 28
3 Десна "Десна" 13 18-8 27
4 Геліос "Геліос" 13 14-9 24
5 Колос "Колос" 13 22-14 23
6 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 12 19-11 18
7 Арсенал-Київ "Арсенал-Київ" 13 14-14 18
8 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 13 9-11 18
9 Полтава "Полтава" 13 16-19 17
10 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 13 11-12 16
11 Буковина "Буковина" 13 13-12 15
12 Миколаїв "Миколаїв" 12 9-9 15
13 Суми "Суми" 13 14-23 15
14 Скала "Скала" 13 10-17 14
15 Авангард "Авангард" 13 10-17 13
16 Інгулець "Інгулець" 13 12-20 9
17 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 13 12-27 9
18 Тернопіль "Тернопіль" 13 8-26 6
1 Іллічівець "Іллічівець" 13 28-9 34
2 Верес "Верес" 13 28-9 28
3 Десна "Десна" 13 18-8 27
4 Геліос "Геліос" 13 14-9 24
5 Колос "Колос" 13 22-14 23
6 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 13 22-11 21
7 Арсенал-Київ "Арсенал-Київ" 13 14-14 18
8 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 13 9-11 18
9 Полтава "Полтава" 13 16-19 17
10 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 13 11-12 16
11 Буковина "Буковина" 13 13-12 15
12 Миколаїв "Миколаїв" 13 9-12 15
13 Суми "Суми" 13 14-23 15
14 Скала "Скала" 13 10-17 14
15 Авангард "Авангард" 13 10-17 13
16 Інгулець "Інгулець" 13 12-20 9
17 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 13 12-27 9
18 Тернопіль "Тернопіль" 13 8-26 6
1 Іллічівець "Іллічівець" 14 31-9 37
2 Верес "Верес" 14 30-10 31
3 Десна "Десна" 14 20-9 30
4 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 14 25-11 24
5 Геліос "Геліос" 14 14-10 24
6 Колос "Колос" 14 23-16 23
7 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 14 10-11 21
8 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 14 13-13 19
9 Арсенал-Київ "Арсенал-Київ" 14 15-16 18
10 Полтава "Полтава" 14 16-20 17
11 Авангард "Авангард" 14 11-17 16
12 Суми "Суми" 14 15-24 16
13 Буковина "Буковина" 14 13-15 15
14 Миколаїв "Миколаїв" 14 10-14 15
15 Скала "Скала" 14 10-18 14
16 Інгулець "Інгулець" 14 13-20 12
17 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 14 13-28 10
18 Тернопіль "Тернопіль" 14 8-29 6
1 Іллічівець "Іллічівець" 16 32-9 41
2 Десна "Десна" 16 22-11 33
3 Верес "Верес" 15 30-13 31
4 Геліос "Геліос" 16 16-10 30
5 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 15 27-12 27
6 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 16 13-11 25
7 Колос "Колос" 16 23-18 23
8 Полтава "Полтава" 16 19-21 23
9 Арсенал-Київ "Арсенал-Київ" 16 18-17 22
10 Авангард "Авангард" 16 14-18 20
11 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 16 15-18 19
12 Миколаїв "Миколаїв" 16 12-16 18
13 Суми "Суми" 16 16-26 17
14 Буковина "Буковина" 16 13-16 16
15 Скала "Скала" 16 12-21 15
16 Інгулець "Інгулець" 16 15-24 13
17 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 16 16-31 13
18 Тернопіль "Тернопіль" 16 11-32 9
1 Іллічівець "Іллічівець" 17 33-12 41
2 Десна "Десна" 17 25-12 36
3 Верес "Верес" 16 32-14 34
4 Геліос "Геліос" 17 17-12 30
5 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 16 27-13 27
6 Колос "Колос" 17 24-18 26
7 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 17 14-12 26
8 Авангард "Авангард" 17 16-18 23
9 Полтава "Полтава" 17 19-25 23
10 Арсенал-Київ "Арсенал-Київ" 17 19-19 22
11 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 17 17-20 20
12 Буковина "Буковина" 17 14-16 19
13 Миколаїв "Миколаїв" 17 12-18 18
14 Суми "Суми" 17 16-27 17
15 Інгулець "Інгулець" 17 17-25 16
16 Скала "Скала" 17 14-23 16
17 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 17 20-31 16
18 Тернопіль "Тернопіль" 17 12-33 10
1 Іллічівець "Іллічівець" 18 34-12 44
2 Десна "Десна" 18 28-13 39
3 Верес "Верес" 17 37-15 37
4 Геліос "Геліос" 18 18-12 33
5 Колос "Колос" 18 26-19 29
6 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 17 27-14 27
7 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 18 15-14 26
8 Авангард "Авангард" 18 17-18 26
9 Арсенал-Київ "Арсенал-Київ" 18 20-20 23
10 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 18 19-20 23
11 Полтава "Полтава" 18 19-26 23
12 Буковина "Буковина" 18 15-21 19
13 Інгулець "Інгулець" 18 18-25 19
14 Миколаїв "Миколаїв" 18 13-21 18
15 Суми "Суми" 18 17-28 18
16 Скала "Скала" 18 14-24 16
17 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 18 20-33 16
18 Тернопіль "Тернопіль" 18 12-34 10
1 Іллічівець "Іллічівець" 20 38-14 48
2 Верес "Верес" 19 40-16 43
3 Десна "Десна" 20 29-16 40
4 Геліос "Геліос" 20 19-13 35
5 Колос "Колос" 20 29-21 33
6 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 19 29-14 31
7 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 20 17-15 30
8 Арсенал-Київ "Арсенал-Київ" 20 23-21 29
9 Авангард "Авангард" 20 18-20 27
10 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 20 24-23 26
11 Полтава "Полтава" 20 22-28 26
12 Миколаїв "Миколаїв" 20 16-24 21
13 Інгулець "Інгулець" 20 20-30 20
14 Буковина "Буковина" 19 17-24 19
15 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 20 24-37 19
16 Суми "Суми" 20 19-33 18
17 Скала "Скала" 20 14-26 17
18 Тернопіль "Тернопіль" 19 12-35 10
1 Іллічівець "Іллічівець" 20 38-14 48
2 Верес "Верес" 20 42-16 46
3 Десна "Десна" 20 29-16 40
4 Геліос "Геліос" 20 19-13 35
5 Колос "Колос" 20 29-21 33
6 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 20 29-16 31
7 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 20 17-15 30
8 Арсенал-Київ "Арсенал-Київ" 20 23-21 29
9 Авангард "Авангард" 20 18-20 27
10 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 20 24-23 26
11 Полтава "Полтава" 20 22-28 23
12 Миколаїв "Миколаїв" 20 16-24 21
13 Інгулець "Інгулець" 20 20-30 20
14 Буковина "Буковина" 19 17-24 19
15 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 20 24-37 19
16 Суми "Суми" 20 19-33 18
17 Скала "Скала" 20 14-26 17
18 Тернопіль "Тернопіль" 19 12-35 10
1 Іллічівець "Іллічівець" 21 38-14 49
2 Верес "Верес" 21 44-19 46
3 Десна "Десна" 21 30-16 43
4 Колос "Колос" 21 32-23 36
5 Геліос "Геліос" 21 19-14 35
6 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 21 32-18 34
7 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 21 19-16 33
8 Арсенал-Київ "Арсенал-Київ" 21 23-21 30
9 Авангард "Авангард" 21 18-20 28
10 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 21 24-24 26
11 Полтава "Полтава" 21 23-28 26
12 Миколаїв "Миколаїв" 21 17-24 24
13 Буковина "Буковина" 20 17-24 20
14 Інгулець "Інгулець" 21 20-31 20
15 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 21 26-40 19
16 Суми "Суми" 21 21-35 19
17 Скала "Скала" 21 15-28 17
18 Тернопіль "Тернопіль" 20 14-37 11
1 Іллічівець "Іллічівець" 22 40-14 52
2 Верес "Верес" 22 44-20 46
3 Десна "Десна" 22 30-16 44
4 Колос "Колос" 22 36-24 39
5 Геліос "Геліос" 22 20-14 38
6 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 22 35-19 37
7 Арсенал-Київ "Арсенал-Київ" 22 24-21 33
8 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 22 21-21 33
9 Авангард "Авангард" 22 19-20 31
10 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 22 25-25 27
11 Полтава "Полтава" 22 23-30 26
12 Миколаїв "Миколаїв" 22 17-25 24
13 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 22 31-42 22
14 Буковина "Буковина" 21 17-24 21
15 Інгулець "Інгулець" 22 21-34 20
16 Суми "Суми" 22 22-36 20
17 Скала "Скала" 22 15-29 17
18 Тернопіль "Тернопіль" 21 15-41 11
1 Іллічівець "Іллічівець" 23 43-14 55
2 Десна "Десна" 23 32-16 47
3 Верес "Верес" 23 44-22 46
4 Колос "Колос" 23 36-24 40
5 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 23 35-19 38
6 Геліос "Геліос" 23 20-15 38
7 Арсенал-Київ "Арсенал-Київ" 23 24-21 34
8 Авангард "Авангард" 23 20-20 34
9 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 23 21-23 33
10 Полтава "Полтава" 23 24-30 29
11 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 23 25-28 27
12 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 23 32-42 25
13 Буковина "Буковина" 22 18-24 24
14 Миколаїв "Миколаїв" 23 17-26 24
15 Інгулець "Інгулець" 23 23-34 23
16 Суми "Суми" 23 22-36 21
17 Скала "Скала" 23 15-30 17
18 Тернопіль "Тернопіль" 22 15-42 11
1 Іллічівець "Іллічівець" 24 45-14 58
2 Десна "Десна" 24 34-16 50
3 Верес "Верес" 24 47-22 49
4 Колос "Колос" 24 37-24 43
5 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 24 36-20 39
6 Геліос "Геліос" 24 20-15 39
7 Арсенал-Київ "Арсенал-Київ" 24 24-21 35
8 Авангард "Авангард" 24 20-21 34
9 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 24 21-23 34
10 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 24 27-28 30
11 Полтава "Полтава" 24 25-31 30
12 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 24 32-42 26
13 Буковина "Буковина" 23 18-24 25
14 Інгулець "Інгулець" 24 23-34 24
15 Миколаїв "Миколаїв" 24 17-28 24
16 Суми "Суми" 24 22-38 21
17 Скала "Скала" 24 15-33 17
18 Тернопіль "Тернопіль" 23 15-44 11
1 Іллічівець "Іллічівець" 25 47-15 61
2 Десна "Десна" 25 35-16 53
3 Верес "Верес" 25 51-24 52
4 Колос "Колос" 25 37-25 43
5 Геліос "Геліос" 25 21-15 42
6 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 25 37-22 39
7 Арсенал-Київ "Арсенал-Київ" 25 24-22 35
8 Авангард "Авангард" 25 20-21 35
9 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 25 21-24 34
10 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 25 29-29 33
11 Полтава "Полтава" 25 26-31 33
12 Інгулець "Інгулець" 25 24-34 27
13 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 25 34-46 26
14 Буковина "Буковина" 24 18-25 25
15 Миколаїв "Миколаїв" 25 18-30 24
16 Суми "Суми" 25 22-38 22
17 Скала "Скала" 25 15-34 17
18 Тернопіль "Тернопіль" 24 16-44 14
1 Іллічівець "Іллічівець" 25 47-15 61
2 Десна "Десна" 25 35-16 53
3 Верес "Верес" 25 51-24 52
4 Колос "Колос" 25 37-25 43
5 Геліос "Геліос" 25 21-15 42
6 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 25 37-22 39
7 Арсенал-Київ "Арсенал-Київ" 25 24-22 35
8 Авангард "Авангард" 25 20-21 35
9 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 25 21-24 34
10 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 25 29-29 33
11 Полтава "Полтава" 25 26-31 33
12 Буковина "Буковина" 25 22-25 28
13 Інгулець "Інгулець" 25 24-34 27
14 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 25 34-46 26
15 Миколаїв "Миколаїв" 25 18-30 24
16 Суми "Суми" 25 22-38 22
17 Скала "Скала" 25 15-34 17
18 Тернопіль "Тернопіль" 25 16-48 14
1 Іллічівець "Іллічівець" 26 48-15 64
2 Десна "Десна" 26 37-16 56
3 Верес "Верес" 26 53-25 55
4 Колос "Колос" 26 39-26 46
5 Геліос "Геліос" 26 23-16 45
6 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 26 37-23 39
7 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 26 22-24 37
8 Арсенал-Київ "Арсенал-Київ" 26 24-23 35
9 Авангард "Авангард" 26 20-23 35
10 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 26 29-30 33
11 Полтава "Полтава" 26 27-33 33
12 Буковина "Буковина" 26 23-25 31
13 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 26 36-46 29
14 Інгулець "Інгулець" 26 25-36 27
15 Миколаїв "Миколаїв" 26 20-31 27
16 Суми "Суми" 26 23-40 22
17 Скала "Скала" 26 16-36 17
18 Тернопіль "Тернопіль" 26 16-50 14
1 Іллічівець "Іллічівець" 27 50-16 67
2 Верес "Верес" 27 55-25 58
3 Десна "Десна" 27 37-16 57
4 Колос "Колос" 27 40-29 46
5 Геліос "Геліос" 27 23-16 46
6 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 27 38-23 42
7 Авангард "Авангард" 27 22-23 38
8 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 27 23-26 37
9 Полтава "Полтава" 27 29-33 36
10 Арсенал-Київ "Арсенал-Київ" 27 24-25 35
11 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 27 29-30 34
12 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 27 39-47 32
13 Буковина "Буковина" 27 23-27 31
14 Інгулець "Інгулець" 27 27-36 30
15 Миколаїв "Миколаїв" 27 20-32 27
16 Суми "Суми" 27 23-40 23
17 Скала "Скала" 27 16-38 17
18 Тернопіль "Тернопіль" 27 16-52 14
1 Іллічівець "Іллічівець" 28 52-16 70
2 Верес "Верес" 28 56-25 61
3 Десна "Десна" 28 42-18 60
4 Колос "Колос" 28 40-29 47
5 Геліос "Геліос" 28 23-18 46
6 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 28 40-24 45
7 Авангард "Авангард" 28 23-24 39
8 Арсенал-Київ "Арсенал-Київ" 28 28-25 38
9 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 28 23-26 38
10 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 28 30-30 37
11 Полтава "Полтава" 28 29-34 36
12 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 28 40-48 33
13 Буковина "Буковина" 28 23-28 31
14 Інгулець "Інгулець" 28 27-36 31
15 Миколаїв "Миколаїв" 28 20-32 28
16 Суми "Суми" 28 24-42 23
17 Скала "Скала" 28 18-43 17
18 Тернопіль "Тернопіль" 28 16-56 14
1 Іллічівець "Іллічівець" 29 54-16 73
2 Десна "Десна" 29 44-18 63
3 Верес "Верес" 29 57-26 62
4 Геліос "Геліос" 29 25-18 49
5 Колос "Колос" 29 41-30 48
6 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 29 40-25 45
7 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 29 24-26 41
8 Авангард "Авангард" 29 24-25 40
9 Арсенал-Київ "Арсенал-Київ" 29 29-26 39
10 Полтава "Полтава" 29 30-34 39
11 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 29 31-31 38
12 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 29 40-50 33
13 Інгулець "Інгулець" 29 28-37 32
14 Буковина "Буковина" 29 23-30 31
15 Миколаїв "Миколаїв" 29 20-34 28
16 Суми "Суми" 29 28-42 26
17 Скала "Скала" 29 18-47 17
18 Тернопіль "Тернопіль" 29 16-57 14
1 Іллічівець "Іллічівець" 30 55-17 74
2 Десна "Десна" 30 46-19 66
3 Верес "Верес" 30 58-27 63
4 Колос "Колос" 30 43-30 51
5 Геліос "Геліос" 30 26-19 50
6 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 30 41-26 46
7 Авангард "Авангард" 30 27-25 43
8 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 30 33-31 41
9 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 30 24-27 41
10 Арсенал-Київ "Арсенал-Київ" 30 29-29 39
11 Полтава "Полтава" 30 30-36 39
12 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 30 43-50 36
13 Інгулець "Інгулець" 30 29-39 32
14 Буковина "Буковина" 30 24-33 31
15 Миколаїв "Миколаїв" 30 23-35 31
16 Суми "Суми" 30 29-42 29
17 Скала "Скала" 30 18-50 17
18 Тернопіль "Тернопіль" 30 16-59 14
1 Іллічівець "Іллічівець" 31 56-17 77
2 Десна "Десна" 31 51-20 69
3 Верес "Верес" 31 61-28 66
4 Колос "Колос" 31 45-30 54
5 Геліос "Геліос" 31 28-20 53
6 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 31 43-28 47
7 Авангард "Авангард" 31 28-25 46
8 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 31 33-33 41
9 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 31 25-29 41
10 Арсенал-Київ "Арсенал-Київ" 31 30-34 39
11 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 31 44-50 39
12 Полтава "Полтава" 31 30-37 39
13 Інгулець "Інгулець" 31 30-39 35
14 Буковина "Буковина" 31 26-35 32
15 Миколаїв "Миколаїв" 31 24-38 31
16 Суми "Суми" 31 29-43 29
17 Скала "Скала" 31 18-51 17
18 Тернопіль "Тернопіль" 31 16-60 14
1 Іллічівець "Іллічівець" 32 59-18 80
2 Десна "Десна" 32 52-20 72
3 Верес "Верес" 32 61-30 66
4 Колос "Колос" 32 46-33 54
5 Геліос "Геліос" 32 28-20 54
6 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 32 45-28 50
7 Авангард "Авангард" 32 30-26 49
8 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 32 27-29 44
9 Арсенал-Київ "Арсенал-Київ" 32 35-38 42
10 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 32 34-35 41
11 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 31 44-50 39
12 Полтава "Полтава" 32 30-38 39
13 Інгулець "Інгулець" 31 30-39 35
14 Миколаїв "Миколаїв" 32 31-39 34
15 Буковина "Буковина" 32 26-37 32
16 Суми "Суми" 32 29-43 30
17 Скала "Скала" 32 22-56 17
18 Тернопіль "Тернопіль" 32 17-67 14
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 1 Іллічівець Іллічівець 2:1 Скала Скала 24.07. 18:00
Тур 2 Скала Скала 0:0 Миколаїв Миколаїв 30.07. 17:00
Тур 3 Нафтовик-Укрнафта Нафтовик-Укрнафта 1:2 Скала Скала 05.08. 18:00
Тур 4 Скала Скала 0:0 Черкаський Дніпро Черкаський Дніпро 14.08. 17:00
Тур 5 Геліос Геліос 1:0 Скала Скала 20.08. 18:00
Тур 6 Скала Скала 0:3 Буковина Буковина 27.08. 17:00
Тур 7 Верес Верес 2:1 Скала Скала 03.09. 17:00
Тур 8 Скала Скала 1:0 Тернопіль Тернопіль 08.09. 17:00
Тур 9 Колос Колос 0:1 Скала Скала 13.09. 16:00
Тур 10 Скала Скала 0:1 Авангард Авангард 18.09. 17:00
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 11 Десна Десна 3:0 Скала Скала 25.09. 16:30
Тур 12 Суми Суми 2:1 Скала Скала 01.10. 16:00
Тур 13 Скала Скала 3:2 Гірник-Спорт Гірник-Спорт 08.10. 16:00
Тур 14 Інгулець Інгулець 1:0 Скала Скала 15.10. 18:00
Тур 15 Скала Скала 1:1 Арсенал-Київ Арсенал-Київ 22.10. 15:00
Тур 16 Полтава Полтава 2:1 Скала Скала 30.10. 14:00
Тур 17 Скала Скала 2:2 Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар 05.11. 14:30
Тур 18 Скала Скала 0:1 Іллічівець Іллічівець 09.11. 14:00
Тур 19 Миколаїв Миколаїв 2:0 Скала Скала 13.11. 15:00
Тур 20 Скала Скала 0:0 Нафтовик-Укрнафта Нафтовик-Укрнафта 19.11. 13:00
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 21 Черкаський Дніпро Черкаський Дніпро 2:1 Скала Скала 18.03. 15:00
Тур 22 Скала Скала 0:1 Геліос Геліос 25.03. 15:00
Тур 23 Буковина Буковина 1:0 Скала Скала 02.04. 16:00
Тур 24 Скала Скала 0:3 Верес Верес 09.04. 15:00
Тур 25 Тернопіль Тернопіль 1:0 Скала Скала 14.04. 14:00
Тур 26 Скала Скала 1:2 Колос Колос 23.04. 16:00
Тур 27 Авангард Авангард 2:0 Скала Скала 29.04. 16:00
Тур 28 Скала Скала 2:5 Десна Десна 04.05. 17:00
Тур 29 Скала Скала 0:4 Суми Суми 08.05. 16:00
Тур 30 Гірник-Спорт Гірник-Спорт 3:0 Скала Скала 13.05. 17:00
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 31 Скала Скала 0:1 Інгулець Інгулець 17.05. 17:00
Тур 32 Арсенал-Київ Арсенал-Київ 5:4 Скала Скала 21.05. 15:00
Тур 33 Скала Скала -:- Полтава Полтава 27.05. 17:00
Тур 34 Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар -:- Скала Скала 01.06.
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Вгору