«Реал Фарма» Одеса

Реал Фарма

друга ліга
2010 Рік заснування
(048) 734-15-36
Кольори клубу
президент: Лиховидов Микола Іванович
адреса: 65005, Одеська обл., м. Одеса, вул. Головківська, 36
Фото команди

 Команда заснована 2000 року. У різні роки мала назви: «Лімед Покровське» (2000), «Реал Покровське - Лілія» (2001–2002), «Реал Покровське» (2003–2004), «Реал-Фарм» (2005–2011).До березня 2011 року команда представляла Одесу та мала статус аматорського клубу. У березні 2011 року зареєстровано професіональний футбольний клуб «Реал Фарм», який представляв місто Южне.   27 квітня 2011 домашнім матчем із миколаївським «Торпедо» (1:2) команда дебютувала в чемпіонаті України серед аматорських колективів. 20 червня 2011 року рішенням Центральної Ради ПФЛ команді надано професіональний статус, в сезоні 2011/12 «Реал Фарм» дебютує у другій лізі.

З початку сезону 2013/14 змінює назву на «Реал Фарма» та представляє смт Овідіополь, Одеської області.З початку сезону 2015/16 клуб представляє м. Одеса.

ТРЕНЕР

Тренер
Головний тренер
КОВАЛЕНКО АНДРІЙ ГЕННАДІЙОВИЧ

Народився 3 грудня 1975 року

З літа 2017 року - виконує обов'язки головного тренера клубу.

Як воротар, грав за "Динамо" та СК "Одеса". Працював у тренерських штабах низки місцевих клубів, у тому числі - друголіговій "Пальмірі". Багато років працює в ФК "Реал Фарма" - по роботі з воротарями, на адміністративній посаді, у тренерському штабі.

 

СТАДІОН

Основний стадіон
Основний
«Спартак»
4 800 глядачів
вул. Канатна, 79, м. Одеса, 65012
СКЛАД КОМАНДИ Дата народження Громадянство Амплуа Дата заявки Номер
Олександр Бичков
Бичков
Олександр
Анатолійович
24.02.1983 українець півзахисник 13.07.2018 3
Іван Богдан
Богдан
Іван
Євгенович
16.03.1999 українець воротар 13.07.2018 12
Анатолій Георгіца
Георгіца
Анатолій
Анатолійович
08.07.1997 українець воротар 13.07.2018 23
Євгеній Грубий
Грубий
Євгеній
Євгенійович
08.04.1995 українець нападник 13.07.2018 27
Віктор Гульвас
Гульвас
Віктор
Сергійович
13.10.1997 українець півзахисник 30.08.2018 8
Герман Дмитрієв
Дмитрієв
Герман
Германович
10.03.1998 українець півзахисник 13.07.2018 44
В'ячеслав Євстратенко
Євстратенко
В'ячеслав
Валерійович
06.06.1998 українець півзахисник 13.07.2018 15
Дмитро Єрмаков
Єрмаков
Дмитро
Олександрович
25.04.1994 українець півзахисник 13.07.2018 33
Андрій Задойко
Задойко
Андрій
Володимирович
11.03.1992 українець півзахисник 22.08.2018 5
Ярослав Захарченко
Захарченко
Ярослав
Едуардович
03.06.1997 українець нападник 16.07.2018 16
Костянтин Злєпко
Злєпко
Костянтин
Григорійович
03.02.1994 українець півзахисник 22.08.2018 14
Максим Ігуменов
Ігуменов
Максим
Геннадійович
22.11.1997 українець захисник 13.07.2018 18
Олег Какушин
Какушин
Олег
Павлович
18.10.1997 українець захисник 16.07.2018 13
Олексій Колесников
Колесников
Олексій
Максимович
11.05.2001 українець півзахисник 30.08.2018 4
Сергій Костюк
Костюк
Сергій
Анатолійович
30.11.1978 українець півзахисник 13.07.2018 9
Микола Лиховидов
Лиховидов
Микола
Іванович
26.01.1966 українець півзахисник 13.07.2018 7
Андрій Лиховидов
Лиховидов
Андрій
Миколайович
31.10.1999 українець півзахисник 13.07.2018 77
Ілля Луньов
Луньов
Ілля
Миколайович
06.04.2001 українець півзахисник 30.08.2018 99
Юрій Нахаба
Нахаба
Юрій
Юрійович
07.01.1996 українець захисник 13.07.2018 2
Павло Новицький
Новицький
Павло
Сергійович
08.02.1987 українець захисник 13.07.2018 26
Роман Опря
Опря
Роман
Вячеславович
04.07.1997 українець півзахисник 13.07.2018 19
Владислав Поліщук
Поліщук
Владислав
Сергійович
03.04.1995 українець півзахисник 13.07.2018 10
Костянтин Таркановський
Таркановський
Костянтин
Володимирович
25.06.1993 українець півзахисник 13.07.2018 24
Михайло Тишкул
Тишкул
Михайло
Борисович
25.02.1997 молдованин захисник 21.09.2018 50
Філіпп Філіппов
Філіппов
Філіпп
Ігорович
12.06.1998 українець півзахисник 13.07.2018 25
Філіп Ларрі Хамільтон-Роллінгс
Хамільтон-Роллінгс
Філіп Ларрі
Володимир
22.02.1993 українець захисник 30.08.2018 22
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ МАТЧІ КОМАНДИ
1 Кремінь "Кремінь" 1 2-0 3
2 Реал Фарма "Реал Фарма" 1 1-0 3
3 Нікополь "Нікополь" 1 1-0 3
4 Кристал "Кристал" 1 1-0 3
5 Гірник "Гірник" 1 3-3 1
6 Таврія Сімферополь "Таврія Сімферополь" 1 3-3 1
7 Металург "Металург" 1 0-1 0
8 Мир "Мир" 1 0-1 0
9 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 1 0-1 0
10 Енергія "Енергія" 1 0-2 0
1 Кремінь "Кремінь" 2 5-0 6
2 Реал Фарма "Реал Фарма" 2 4-1 6
3 Таврія Сімферополь "Таврія Сімферополь" 2 5-4 4
4 Металург "Металург" 2 4-1 3
5 Нікополь "Нікополь" 2 1-1 3
6 Енергія "Енергія" 2 1-2 3
7 Кристал "Кристал" 2 1-3 3
8 Гірник "Гірник" 2 4-6 1
9 Мир "Мир" 2 1-3 0
10 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 2 0-5 0
1 Кремінь "Кремінь" 3 6-1 7
2 Реал Фарма "Реал Фарма" 3 4-4 6
3 Кристал "Кристал" 3 4-4 6
4 Таврія Сімферополь "Таврія Сімферополь" 3 6-5 5
5 Гірник "Гірник" 3 7-7 4
6 Енергія "Енергія" 3 2-3 4
7 Металург "Металург" 3 5-4 3
8 Мир "Мир" 3 4-3 3
9 Нікополь "Нікополь" 3 2-4 3
10 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 3 1-6 1
1 Кремінь "Кремінь" 4 7-2 8
2 Гірник "Гірник" 4 10-9 7
3 Кристал "Кристал" 4 5-5 7
4 Реал Фарма "Реал Фарма" 4 4-4 7
5 Таврія Сімферополь "Таврія Сімферополь" 4 7-6 6
6 Енергія "Енергія" 4 2-3 5
7 Металург "Металург" 4 6-5 4
8 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 4 4-8 4
9 Мир "Мир" 4 6-6 3
10 Нікополь "Нікополь" 4 4-7 3
1 Кремінь "Кремінь" 5 8-2 11
2 Кристал "Кристал" 5 7-6 10
3 Енергія "Енергія" 5 4-3 8
4 Таврія Сімферополь "Таврія Сімферополь" 5 7-6 7
5 Гірник "Гірник" 5 10-11 7
6 Реал Фарма "Реал Фарма" 5 5-6 7
7 Мир "Мир" 5 8-7 6
8 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 5 4-8 5
9 Металург "Металург" 5 7-7 4
10 Нікополь "Нікополь" 5 4-8 3
1 Кремінь "Кремінь" 6 8-2 12
2 Гірник "Гірник" 6 11-11 10
3 Кристал "Кристал" 6 7-7 10
4 Мир "Мир" 6 10-8 9
5 Таврія Сімферополь "Таврія Сімферополь" 6 7-6 8
6 Енергія "Енергія" 6 5-5 8
7 Реал Фарма "Реал Фарма" 6 6-7 8
8 Металург "Металург" 6 9-8 7
9 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 6 5-9 6
10 Нікополь "Нікополь" 6 5-10 3
1 Кремінь "Кремінь" 7 11-2 15
2 Гірник "Гірник" 7 14-11 13
3 Кристал "Кристал" 7 9-8 13
4 Таврія Сімферополь "Таврія Сімферополь" 7 9-6 11
5 Металург "Металург" 7 10-8 10
6 Мир "Мир" 7 11-10 9
7 Енергія "Енергія" 7 5-6 8
8 Реал Фарма "Реал Фарма" 7 6-10 8
9 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 7 5-12 6
10 Нікополь "Нікополь" 7 5-12 3
1 Кремінь "Кремінь" 8 13-4 16
2 Гірник "Гірник" 8 16-13 14
3 Металург "Металург" 8 13-9 13
4 Кристал "Кристал" 8 9-9 13
5 Мир "Мир" 8 13-10 12
6 Таврія Сімферополь "Таврія Сімферополь" 8 10-9 11
7 Енергія "Енергія" 8 6-6 11
8 Реал Фарма "Реал Фарма" 8 8-10 11
9 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 8 5-14 6
10 Нікополь "Нікополь" 8 5-14 3
1 Кремінь "Кремінь" 9 15-4 19
2 Гірник "Гірник" 9 18-13 17
3 Кристал "Кристал" 9 13-10 16
4 Металург "Металург" 9 14-13 13
5 Мир "Мир" 9 13-12 12
6 Таврія Сімферополь "Таврія Сімферополь" 9 11-10 12
7 Реал Фарма "Реал Фарма" 9 9-11 12
8 Енергія "Енергія" 9 9-10 11
9 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 9 9-17 9
10 Нікополь "Нікополь" 9 5-16 3
1 Кремінь "Кремінь" 10 17-4 22
2 Гірник "Гірник" 10 20-14 20
3 Металург "Металург" 10 17-13 16
4 Кристал "Кристал" 10 14-12 16
5 Мир "Мир" 10 14-13 13
6 Таврія Сімферополь "Таврія Сімферополь" 10 12-12 12
7 Реал Фарма "Реал Фарма" 10 9-14 12
8 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 10 11-18 12
9 Енергія "Енергія" 10 9-12 11
10 Нікополь "Нікополь" 10 6-17 4
1 Гірник "Гірник" 11 23-15 23
2 Кремінь "Кремінь" 11 17-5 22
3 Металург "Металург" 11 19-13 19
4 Кристал "Кристал" 11 15-12 19
5 Мир "Мир" 11 16-14 16
6 Таврія Сімферополь "Таврія Сімферополь" 11 13-14 12
7 Реал Фарма "Реал Фарма" 11 10-17 12
8 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 11 11-20 12
9 Енергія "Енергія" 11 9-13 11
10 Нікополь "Нікополь" 11 7-17 7
1 Кремінь "Кремінь" 12 18-5 25
2 Гірник "Гірник" 12 24-16 24
3 Кристал "Кристал" 12 20-12 22
4 Металург "Металург" 12 20-14 20
5 Мир "Мир" 12 17-15 17
6 Таврія Сімферополь "Таврія Сімферополь" 12 15-15 15
7 Реал Фарма "Реал Фарма" 12 11-18 13
8 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 12 11-21 12
9 Енергія "Енергія" 12 10-15 11
10 Нікополь "Нікополь" 12 7-22 7
1 Кремінь "Кремінь" 13 19-5 28
2 Кристал "Кристал" 13 23-14 25
3 Гірник "Гірник" 13 25-17 25
4 Металург "Металург" 13 20-15 20
5 Мир "Мир" 13 18-16 18
6 Таврія Сімферополь "Таврія Сімферополь" 13 17-18 15
7 Енергія "Енергія" 13 12-15 14
8 Реал Фарма "Реал Фарма" 13 11-20 13
9 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 13 11-21 13
10 Нікополь "Нікополь" 13 7-22 8
1 Кремінь "Кремінь" 14 23-6 31
2 Кристал "Кристал" 14 25-15 28
3 Гірник "Гірник" 14 27-19 26
4 Мир "Мир" 14 21-18 21
5 Металург "Металург" 14 22-18 20
6 Таврія Сімферополь "Таврія Сімферополь" 14 19-18 18
7 Енергія "Енергія" 14 14-17 15
8 Реал Фарма "Реал Фарма" 14 12-22 13
9 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 14 11-23 13
10 Нікополь "Нікополь" 14 8-26 8
1 Кремінь "Кремінь" 15 23-6 32
2 Кристал "Кристал" 15 27-15 31
3 Гірник "Гірник" 15 27-21 26
4 Мир "Мир" 15 22-18 24
5 Металург "Металург" 15 24-18 23
6 Таврія Сімферополь "Таврія Сімферополь" 15 19-18 19
7 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 15 13-23 16
8 Енергія "Енергія" 15 14-18 15
9 Реал Фарма "Реал Фарма" 15 12-24 13
10 Нікополь "Нікополь" 15 8-28 8
1 Кремінь "Кремінь" 16 25-6 35
2 Кристал "Кристал" 16 27-18 31
3 Гірник "Гірник" 16 34-24 29
4 Мир "Мир" 16 25-18 27
5 Металург "Металург" 16 26-19 26
6 Таврія Сімферополь "Таврія Сімферополь" 16 22-18 22
7 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 16 16-30 16
8 Енергія "Енергія" 16 15-20 15
9 Реал Фарма "Реал Фарма" 16 12-26 13
10 Нікополь "Нікополь" 16 8-31 8
1 Кремінь "Кремінь" 17 25-6 36
2 Кристал "Кристал" 17 30-18 34
3 Гірник "Гірник" 17 34-24 30
4 Металург "Металург" 17 27-19 29
5 Мир "Мир" 17 25-19 27
6 Таврія Сімферополь "Таврія Сімферополь" 17 22-19 22
7 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 17 17-30 19
8 Реал Фарма "Реал Фарма" 17 13-26 16
9 Енергія "Енергія" 17 15-23 15
10 Нікополь "Нікополь" 17 8-32 8
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 1 Реал Фарма Реал Фарма 1:0 Металург Металург 22.07. 18:00
Тур 2 Реал Фарма Реал Фарма 3:1 Гірник Гірник 28.07. 18:00
Тур 3 Мир Мир 3:0 Реал Фарма Реал Фарма 04.08. 18:00
Тур 4 Реал Фарма Реал Фарма 0:0 Енергія Енергія 11.08. 18:00
Тур 5 Кристал Кристал 2:1 Реал Фарма Реал Фарма 17.08. 17:30
Тур 6 Реал Фарма Реал Фарма 1:1 Миколаїв-2 Миколаїв-2 25.08. 17:00
Тур 7 Кремінь Кремінь 3:0 Реал Фарма Реал Фарма 01.09. 17:00
Тур 8 Реал Фарма Реал Фарма 2:0 Нікополь Нікополь 08.09. 17:00
Тур 9 Таврія Сімферополь Таврія Сімферополь 1:1 Реал Фарма Реал Фарма 15.09. 16:00
Тур 10 Металург Металург 3:0 Реал Фарма Реал Фарма 24.09. 16:30
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 11 Гірник Гірник 3:1 Реал Фарма Реал Фарма 30.09. 16:00
Тур 12 Реал Фарма Реал Фарма 1:1 Мир Мир 06.10. 15:30
Тур 13 Енергія Енергія 2:0 Реал Фарма Реал Фарма 13.10. 15:00
Тур 14 Реал Фарма Реал Фарма 1:2 Кристал Кристал 20.10. 15:00
Тур 15 Миколаїв-2 Миколаїв-2 2:0 Реал Фарма Реал Фарма 27.10. 14:00
Тур 16 Реал Фарма Реал Фарма 0:2 Кремінь Кремінь 03.11. 13:00
Тур 17 Нікополь Нікополь 0:1 Реал Фарма Реал Фарма 10.11. 13:30
Тур 18 Реал Фарма Реал Фарма -:- Таврія Сімферополь Таврія Сімферополь 31.03.
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору