«Реал Фарма» Одеса

Реал Фарма

друга ліга
2010 Рік заснування
(048) 734-15-36
Кольори клубу
президент: Лиховидов Микола Іванович
адреса: 65005, Одеська обл., м. Одеса, вул. Головківська, 36
Фото команди

 Команда заснована 2000 року. У різні роки мала назви: «Лімед Покровське» (2000), «Реал Покровське - Лілія» (2001–2002), «Реал Покровське» (2003–2004), «Реал-Фарм» (2005–2011).До березня 2011 року команда представляла Одесу та мала статус аматорського клубу. У березні 2011 року зареєстровано професіональний футбольний клуб «Реал Фарм», який представляв місто Южне.   27 квітня 2011 домашнім матчем із миколаївським «Торпедо» (1:2) команда дебютувала в чемпіонаті України серед аматорських колективів. 20 червня 2011 року рішенням Центральної Ради ПФЛ команді надано професіональний статус, в сезоні 2011/12 «Реал Фарм» дебютує у другій лізі.

З початку сезону 2013/14 змінює назву на «Реал Фарма» та представляє смт Овідіополь, Одеської області.З початку сезону 2015/16 клуб представляє м. Одеса.

СКЛАД КОМАНДИ Дата народження Громадянство Амплуа Дата заявки Номер
Максим Бойко
Бойко
Максим
Юрійович
19.02.1998 українець воротар 06.10.2020 23
Роман Боровик
Боровик
Роман
Едуардович
19.08.1996 українець півзахисник 26.08.2020 9
Микола Буряченко
Буряченко
Микола
Юрійович
15.10.1997 українець захисник 26.08.2020 5
Андрій Вареник
Вареник
Андрій
Ігорович
24.12.1997 українець півзахисник 26.08.2020 14
Олег Гарбуз
Гарбуз
Олег
Анатолійович
20.01.2003 українець захисник 26.08.2020 3
Артем Гирич
Гирич
Артем
Віталійович
26.04.2002 українець захисник 04.09.2020 13
Валерій Даскалиця
Даскалиця
Валерій
Вікторович
17.02.2002 українець воротар 29.08.2020 1
Владислав Докукін
Докукін
Владислав
Максимович
15.07.1998 українець захисник 29.08.2020 19
В'ячеслав Євстратенко
Євстратенко
В'ячеслав
Валерійович
06.06.1998 українець півзахисник 10.09.2020 15
Олексій Колесников
Колесников
Олексій
Максимович
11.05.2001 українець півзахисник 26.08.2020 4
Микита Кучер
Кучер
Микита
Павлович
29.07.2003 українець воротар 26.08.2020 12
Микола Лиховидов
Лиховидов
Микола
Іванович
26.01.1966 українець півзахисник 26.08.2020 7
Андрій Лиховидов
Лиховидов
Андрій
Миколайович
31.10.1999 українець півзахисник 26.08.2020 77
Сергій Онуфрак
Онуфрак
Сергій
Анатолійович
19.11.1996 українець захисник 29.08.2020 50
Дмитро Плачков
Плачков
Дмитро
Миколайович
03.01.2001 українець нападник 10.09.2020 99
Євгеній Поздняков
Поздняков
Євгеній
Олексійович
04.02.2000 українець півзахисник 26.08.2020 17
Владислав Поліщук
Поліщук
Владислав
Сергійович
03.04.1995 українець півзахисник 10.09.2020 10
Олександр Польовий
Польовий
Олександр
Віталійович
01.05.2000 українець захисник 18.09.2020 25
Михайло Попов
Попов
Михайло
Сергійович
02.07.1996 українець півзахисник 29.08.2020 18
Богдан Приблуда
Приблуда
Богдан
Володимирович
08.02.2000 українець півзахисник 26.08.2020 11
Євгеній Ратушняк
Ратушняк
Євгеній
Сергійович
10.09.2000 українець захисник 18.09.2020 2
Андрій Руденко
Руденко
Андрій
Дмитрович
15.09.1999 українець півзахисник 24.09.2020 16
Валентин Сербін
Сербін
Валентин
Валерійович
24.05.2000 українець півзахисник 26.08.2020 44
Святослав Серпутько
Серпутько
Святослав
Олегович
24.06.2002 українець захисник 04.09.2020 6
Дмитро Стародубець
Стародубець
Дмитро
Сергійович
01.12.1997 українець воротар 29.08.2020 12
Віталій Сторожук
Сторожук
Віталій
Віталійович
21.04.2002 українець півзахисник 26.08.2020 22
Василь Топал
Топал
Василь
Вікторович
08.11.2001 українець нападник 26.08.2020 8
Олександр Фабер
Фабер
Олександр
Русланович
10.08.2003 українець півзахисник 26.08.2020 20
Максим Чернієнко
Чернієнко
Максим
Олегович
04.03.1998 українець захисник 06.10.2020 27
Володимир Чоловський
Чоловський
Володимир
Сергійович
08.08.2001 українець півзахисник 15.10.2020 24
Нікіта Щербак
Щербак
Нікіта
Володимирович
05.04.2001 українець захисник 26.08.2020 33
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ МАТЧІ КОМАНДИ
1 Метал "Метал" 1 4-0 3
2 Металург "Металург" 1 3-0 3
3 Енергія "Енергія" 1 2-1 3
4 Кривбас "Кривбас" 1 1-0 3
5 Яруд "Яруд" 1 1-1 1
6 Таврія Сімферополь "Таврія Сімферополь" 1 1-1 1
7 Балкани "Балкани" 1 0-0 1
8 Перемога "Перемога" 1 0-0 1
9 Черкащина "Черкащина" 0 0-0 0
10 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 1 1-2 0
11 Реал Фарма "Реал Фарма" 1 0-1 0
12 Нікополь "Нікополь" 1 0-3 0
13 Дніпро "Дніпро" 1 0-4 0
1 Метал "Метал" 2 10-0 6
2 Кривбас "Кривбас" 2 7-1 6
3 Балкани "Балкани" 2 4-0 4
4 Металург "Металург" 2 3-0 4
5 Таврія Сімферополь "Таврія Сімферополь" 2 3-1 4
6 Енергія "Енергія" 2 2-3 3
7 Перемога "Перемога" 2 0-0 2
8 Черкащина "Черкащина" 1 0-0 1
9 Дніпро "Дніпро" 2 0-4 1
10 Яруд "Яруд" 1 1-1 1
11 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 2 1-6 0
12 Реал Фарма "Реал Фарма" 2 0-7 0
13 Нікополь "Нікополь" 2 1-9 0
1 Метал "Метал" 3 12-0 9
2 Металург "Металург" 3 4-0 7
3 Таврія Сімферополь "Таврія Сімферополь" 3 4-1 7
4 Кривбас "Кривбас" 3 7-2 6
5 Енергія "Енергія" 3 5-4 6
6 Перемога "Перемога" 3 1-0 5
7 Балкани "Балкани" 3 4-1 4
8 Черкащина "Черкащина" 2 2-0 4
9 Яруд "Яруд" 2 2-4 1
10 Дніпро "Дніпро" 2 0-4 1
11 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 3 1-7 0
12 Реал Фарма "Реал Фарма" 3 0-9 0
13 Нікополь "Нікополь" 3 1-11 0
1 Метал "Метал" 4 14-0 12
2 Таврія Сімферополь "Таврія Сімферополь" 4 8-2 10
3 Кривбас "Кривбас" 4 8-3 7
4 Балкани "Балкани" 4 7-2 7
5 Черкащина "Черкащина" 3 4-0 7
6 Металург "Металург" 4 5-4 7
7 Енергія "Енергія" 3 5-4 6
8 Перемога "Перемога" 4 1-2 5
9 Реал Фарма "Реал Фарма" 4 1-9 3
10 Яруд "Яруд" 3 3-7 1
11 Дніпро "Дніпро" 3 0-5 1
12 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 4 2-8 1
13 Нікополь "Нікополь" 4 1-13 0
1 Метал "Метал" 5 16-0 15
2 Таврія Сімферополь "Таврія Сімферополь" 4 8-2 10
3 Металург "Металург" 5 8-4 10
4 Енергія "Енергія" 4 9-4 9
5 Черкащина "Черкащина" 4 5-1 8
6 Кривбас "Кривбас" 4 8-3 7
7 Балкани "Балкани" 5 7-6 7
8 Перемога "Перемога" 5 2-3 6
9 Реал Фарма "Реал Фарма" 4 1-9 3
10 Дніпро "Дніпро" 4 0-5 2
11 Яруд "Яруд" 4 3-10 1
12 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 5 2-10 1
13 Нікополь "Нікополь" 5 1-13 1
1 Метал "Метал" 6 18-1 18
2 Металург "Металург" 6 12-4 13
3 Черкащина "Черкащина" 5 7-1 11
4 Таврія Сімферополь "Таврія Сімферополь" 5 9-4 10
5 Енергія "Енергія" 5 9-8 9
6 Перемога "Перемога" 6 3-4 7
7 Балкани "Балкани" 5 7-6 7
8 Кривбас "Кривбас" 4 8-3 7
9 Нікополь "Нікополь" 6 4-14 4
10 Реал Фарма "Реал Фарма" 5 2-12 3
11 Дніпро "Дніпро" 5 1-6 3
12 Яруд "Яруд" 4 3-10 1
13 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 6 2-12 1
1 Метал "Метал" 7 21-1 21
2 Металург "Металург" 7 14-4 16
3 Таврія Сімферополь "Таврія Сімферополь" 6 11-5 13
4 Черкащина "Черкащина" 6 8-3 11
5 Перемога "Перемога" 7 5-4 10
6 Кривбас "Кривбас" 5 12-5 10
7 Енергія "Енергія" 6 11-12 9
8 Балкани "Балкани" 6 7-8 7
9 Дніпро "Дніпро" 6 3-7 6
10 Нікополь "Нікополь" 6 4-14 4
11 Реал Фарма "Реал Фарма" 6 2-14 3
12 Яруд "Яруд" 5 3-13 1
13 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 7 3-14 1
1 Метал "Метал" 8 21-1 22
2 Металург "Металург" 7 14-4 16
3 Таврія Сімферополь "Таврія Сімферополь" 7 13-7 14
4 Кривбас "Кривбас" 6 13-5 13
5 Черкащина "Черкащина" 6 8-3 11
6 Перемога "Перемога" 8 6-5 11
7 Енергія "Енергія" 7 11-12 10
8 Балкани "Балкани" 7 7-9 7
9 Дніпро "Дніпро" 7 5-9 7
10 Реал Фарма "Реал Фарма" 7 4-15 6
11 Нікополь "Нікополь" 7 5-15 5
12 Яруд "Яруд" 5 3-13 1
13 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 8 4-16 1
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 1 Реал Фарма Реал Фарма 0:1 Кривбас Кривбас 05.09. 17:00
Тур 2 Метал Метал 6:0 Реал Фарма Реал Фарма 11.09. 17:00
Тур 3 Реал Фарма Реал Фарма 0:2 Черкащина Черкащина 19.09. 16:30
Тур 4 Дніпро Дніпро 0:1 Реал Фарма Реал Фарма 27.09. 16:00
Тур 6 Реал Фарма Реал Фарма 1:3 Нікополь Нікополь 10.10. 15:30
Тур 7 Перемога Перемога 2:0 Реал Фарма Реал Фарма 18.10. 15:00
Тур 8 Реал Фарма Реал Фарма 2:1 Миколаїв-2 Миколаїв-2 24.10. 14:30
Тур 9 Таврія Сімферополь Таврія Сімферополь -:- Реал Фарма Реал Фарма 30.10. 14:00
Тур 10 Реал Фарма Реал Фарма -:- Яруд Яруд 07.11.
Тур 11 Енергія Енергія -:- Реал Фарма Реал Фарма 14.11.
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 12 Реал Фарма Реал Фарма -:- Балкани Балкани 21.11.
Тур 13 Металург Металург -:- Реал Фарма Реал Фарма 19.03.
Тур 14 Кривбас Кривбас -:- Реал Фарма Реал Фарма 27.03.
Тур 15 Реал Фарма Реал Фарма -:- Метал Метал 03.04.
Тур 16 Черкащина Черкащина -:- Реал Фарма Реал Фарма 09.04.
Тур 17 Реал Фарма Реал Фарма -:- Дніпро Дніпро 14.04.
Тур 19 Нікополь Нікополь -:- Реал Фарма Реал Фарма 25.04.
Тур 20 Реал Фарма Реал Фарма -:- Перемога Перемога 30.04.
Тур 21 Миколаїв-2 Миколаїв-2 -:- Реал Фарма Реал Фарма 07.05.
Тур 22 Реал Фарма Реал Фарма -:- Таврія Сімферополь Таврія Сімферополь 15.05.
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 23 Яруд Яруд -:- Реал Фарма Реал Фарма 22.05.
Тур 24 Реал Фарма Реал Фарма -:- Енергія Енергія 29.05.
Тур 25 Балкани Балкани -:- Реал Фарма Реал Фарма 04.06.
Тур 26 Реал Фарма Реал Фарма -:- Металург Металург 11.06.
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору