«Мир» Горностаївка

Мир

друга ліга
1994 Рік заснування
(05548) 5-05-33
Кольори клубу
президент: Доценко Іван Іванич
адреса: 75331, Херсонська обл., Новотроїцький р-н, с. Горностаївка, вул. Доброскока
Фото команди

  Футбольний клуб «Мир» - Горностаївка Новотроїцького району, Херсонської області створений в 1994 році.Команда «Мир» - Горностаївка була створена на базі колгоспу «Мир». У селі Горностаївка проживає близько 1000 чоловік.У перший же сезон 1994 команда «Мир» займає п'яте місце в чемпіонаті Херсонській області (брало участь 14 команд).А в сезоні чемпіонату Херсонської області 1995 року «Мир» стає чемпіоном області.1996 «Мир» - Горностаївка срібний призер першості Херсонської області. У тому ж сезоні 1996 року «Мир» стає чемпіоном України серед сільських команд ДСТ «Колос» і фіналістом кубка Херсонської області.

У сезоні 1997 року «Мир» знову чемпіон Херсонської області.У сезоні першості Херсонської області 1998 року «Мир» -бронзовий призер.У сезоні 1999-2000рр. «Мир» займає відповідно 5-е і 6-е місце в чемпіонаті області.2001 рік - «Мир» - срібний призер першості Херсонськоїобласті.2002-2004 рік команда «Мир» - Горностаївка входить до шістки кращих команд Херсонщини.2005 «Мир» - Горностаївка знову стає чемпіоном Херсонщини і цей успіх повторює три рази до ряду стає чемпіоном Херсонської області 2006, 2007 рік, при цьому завойовує в 2006 і 2007 кубок Херсонської області ім.Героя Радянського Союзу Олександра Ладичука.У 2006 стає фіналістом кубка закриття сезону. А в 2007 році завойовує кубок закриття сезону обласної газети «Новий День».У сезоні 2006 і 2007 роки команда «Мир» - Горностаївка бере участь у розіграші кубка України серед аматорських команд, проте вибуває з розіграшу на початковій стадії.У сезоні 2008 року команда вперше взяла участь у першості України серед аматорських команд.І в першому сезоні завойовує П-е місце в групі 5 і виходить у фінальну частину першості України серед аматорських команд.У сезоні 2009 року команда завоювала 1-е місце в групі і вийшла у фінальну частину.У 2009 році команда брала участь у Кубку лізі України, де дійшла до Ут. фіналу.У 2010 році команда зайняла 1-е місце в своїй групі і вийшла у фінальну частину першості України серед аматорських команд, де стала чемпіоном України. У цьому ж році команда брала участь у кубку України серед аматорів, і дійшла до півфіналу.Наприкінці сезону 2010 року команда «Мир» на своєму стадіоні зіграла міжнародний матч з чемпіоном Іраку командою «Духок».У 2011 році комнади «Мир» розпочала підготовку до сезону з участю в кубку «Кримтеплиця» і в кубку міра Євпаторії, де зіграла міжнародну гру з командою ФК «Гомель» м.Гомель Республіка Беларусия.У 2011 році футбольна команда «Мир» допущена до атестації та участі в чемпіонаті України серед професійних команд II ліги.У 2011,2012,20 Ігг.команда «Мир» брала участь у Чемпіонаті України серед професійних команд II ліги.У 2014 році ФК «Мир» став срібним призером Чемпіонату Херсонської області.Наіболине кількість матчів у чемпіонатах та кубку Херсонській області провели: Іван Доценко, Андрій Головко та Олександр Шипа, Василь Соболь.Кращий бомбардир команди - Іван Доценко - 277.Протягом 20 років команду «Мир» Горностаївка містить спочатку колгосп «Мир», а зараз Агрофірма «Мир».Керівник господарства протягом 20 років і президент ФК «Мир» Іван Іванович Доценко, головний тренер команди впродовж 20 сезонів майстер спорту СРСР Олександр Якович Сапельняк, і 10 сезонів адміністратор Бабченко Юрій Володимирович.Команда «Мир» має прекрасний футбольний стадіон з усією інфраструктурою.

СКЛАД КОМАНДИ Дата народження Громадянство Амплуа Дата заявки Номер
Олександр Антоненко
Антоненко
Олександр
Віталійович
06.01.1991 українець воротар 09.08.2017 41
Іван Безпалов
Безпалов
Іван
Олександрович
20.01.1999 українець захисник 14.07.2017 2
Денис Бондаренко
Бондаренко
Денис
Валерійович
19.06.1995 українець півзахисник 06.07.2017 18
Олександр Боровик
Боровик
Олександр
Олександрович
07.02.1993 українець півзахисник 01.09.2017 10
Олександр Бринько
Бринько
Олександр
Стефанович
13.05.1989 українець захисник 18.08.2017 9
Костянтин Гордецький
Гордецький
Костянтин
Володимирович
02.11.1999 українець воротар 06.07.2017 1
Іван Доценко
Доценко
Іван
Іванович
16.05.1984 українець нападник 06.07.2017 16
Євгеній Іздебський
Іздебський
Євгеній
Олегович
03.06.1995 українець захисник 06.07.2017 13
Валерій Коверник
Коверник
Валерій
Валерійович
13.01.1995 українець нападник 07.08.2017 4
Олексій Красов
Красов
Олексій
Германович
05.01.1994 українець нападник 06.07.2017 8
Артем Кулініч
Кулініч
Артем
Вікторович
13.05.1994 українець воротар 06.07.2017 21
Денис Притиковський
Притиковський
Денис
Віталійович
04.04.1994 українець захисник 06.07.2017 20
Ярослав Рафальський
Рафальський
Ярослав
Ярославович
16.07.1992 українець захисник 06.07.2017 3
Владислав Савченко
Савченко
Владислав
Володимирович
15.11.1982 українець півзахисник 06.07.2017 15
Андрій Сорокин
Сорокин
Андрій
Юрійович
01.01.1991 українець півзахисник 26.07.2017 23
Сергій Цибульський
Цибульський
Сергій
Сергійович
07.09.1994 українець півзахисник 06.07.2017 7
Артем Цурупін
Цурупін
Артем
Германович
16.07.1992 українець півзахисник 06.07.2017 6
Володимир Черніков
Черніков
Володимир
Сергійович
07.10.1992 українець нападник 08.08.2017 11
Павло Чмеленко
Чмеленко
Павло
Олександрович
19.05.1994 українець захисник 06.07.2017 17
Андрій Шмат
Шмат
Андрій
Анатолійович
11.08.1996 українець півзахисник 06.07.2017 19
Максим Шмиголь
Шмиголь
Максим
Олексійович
07.04.1993 українець захисник 06.07.2017 5
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ МАТЧІ КОМАНДИ
1 Інгулець-2 "Інгулець-2" 1 6-1 3
2 Таврія-Сімферополь "Таврія-Сімферополь" 1 2-1 3
3 Реал Фарма "Реал Фарма" 1 2-1 3
4 Енергія "Енергія" 1 1-0 3
5 Дніпро-1 "Дніпро-1" 1 1-0 3
6 Мир "Мир" 1 0-0 1
7 Нікополь "Нікополь" 1 0-0 1
8 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 1 1-2 0
9 Дніпро "Дніпро" 1 1-2 0
10 Суднобудівник "Суднобудівник" 1 0-1 0
11 Металіст 1925 "Металіст 1925" 1 0-1 0
12 Металург "Металург" 1 1-6 0
1 Дніпро-1 "Дніпро-1" 2 9-0 6
2 Таврія-Сімферополь "Таврія-Сімферополь" 2 5-3 6
3 Енергія "Енергія" 2 3-2 4
4 Реал Фарма "Реал Фарма" 2 2-1 4
5 Мир "Мир" 2 2-1 4
6 Інгулець-2 "Інгулець-2" 2 8-4 3
7 Нікополь "Нікополь" 2 0-0 2
8 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 2 3-4 1
9 Дніпро "Дніпро" 2 3-4 1
10 Суднобудівник "Суднобудівник" 2 2-3 1
11 Металіст 1925 "Металіст 1925" 2 1-3 0
12 Металург "Металург" 2 1-14 0
1 Дніпро-1 "Дніпро-1" 3 13-0 9
2 Енергія "Енергія" 3 5-2 7
3 Мир "Мир" 3 4-1 7
4 Таврія-Сімферополь "Таврія-Сімферополь" 3 5-7 6
5 Інгулець-2 "Інгулець-2" 3 8-4 4
6 Дніпро "Дніпро" 3 7-6 4
7 Реал Фарма "Реал Фарма" 3 2-3 4
8 Металіст 1925 "Металіст 1925" 3 5-3 3
9 Суднобудівник "Суднобудівник" 3 2-3 2
10 Нікополь "Нікополь" 3 0-2 2
11 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 3 5-8 1
12 Металург "Металург" 3 1-18 0
1 Металіст 1925 "Металіст 1925" 18 49-14 44
2 Дніпро-1 "Дніпро-1" 18 43-9 41
3 Дніпро "Дніпро" 18 37-15 37
4 Енергія "Енергія" 18 34-19 35
5 Реал Фарма "Реал Фарма" 18 29-22 27
6 Мир "Мир" 18 19-14 27
7 Таврія-Сімферополь "Таврія-Сімферополь" 18 26-23 25
8 Нікополь "Нікополь" 18 14-22 21
9 Суднобудівник "Суднобудівник" 18 24-42 16
10 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 18 20-38 15
11 Інгулець-2 "Інгулець-2" 18 19-39 10
12 Металург "Металург" 18 8-65 6
1 Мир "Мир" 5 10-3 13
2 Дніпро-1 "Дніпро-1" 4 13-0 10
3 Енергія "Енергія" 5 8-5 10
4 Металіст 1925 "Металіст 1925" 5 13-4 9
5 Таврія-Сімферополь "Таврія-Сімферополь" 5 6-10 9
6 Дніпро "Дніпро" 5 9-6 8
7 Реал Фарма "Реал Фарма" 5 5-4 7
8 Нікополь "Нікополь" 5 4-3 6
9 Інгулець-2 "Інгулець-2" 5 9-7 5
10 Суднобудівник "Суднобудівник" 4 3-8 2
11 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 5 5-14 1
12 Металург "Металург" 5 1-22 0
1 Мир "Мир" 6 10-3 14
2 Енергія "Енергія" 6 11-7 13
3 Металіст 1925 "Металіст 1925" 6 16-6 12
4 Дніпро-1 "Дніпро-1" 5 13-2 10
5 Реал Фарма "Реал Фарма" 6 10-4 10
6 Таврія-Сімферополь "Таврія-Сімферополь" 6 6-10 10
7 Нікополь "Нікополь" 6 6-3 9
8 Дніпро "Дніпро" 6 11-9 8
9 Інгулець-2 "Інгулець-2" 6 9-12 5
10 Суднобудівник "Суднобудівник" 5 6-9 5
11 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 6 7-17 1
12 Металург "Металург" 6 2-25 0
1 Енергія "Енергія" 7 14-8 16
2 Металіст 1925 "Металіст 1925" 7 20-6 15
3 Мир "Мир" 7 10-3 15
4 Дніпро-1 "Дніпро-1" 6 17-3 13
5 Таврія-Сімферополь "Таврія-Сімферополь" 7 10-12 13
6 Дніпро "Дніпро" 7 16-9 11
7 Реал Фарма "Реал Фарма" 7 11-8 10
8 Нікополь "Нікополь" 7 6-7 9
9 Інгулець-2 "Інгулець-2" 7 10-15 5
10 Суднобудівник "Суднобудівник" 6 8-13 5
11 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 7 7-17 2
12 Металург "Металург" 7 2-30 0
1 Металіст 1925 "Металіст 1925" 8 22-7 18
2 Дніпро-1 "Дніпро-1" 7 18-3 16
3 Енергія "Енергія" 8 14-9 16
4 Мир "Мир" 8 11-5 15
5 Дніпро "Дніпро" 8 17-9 14
6 Таврія-Сімферополь "Таврія-Сімферополь" 8 10-13 13
7 Нікополь "Нікополь" 8 7-7 12
8 Реал Фарма "Реал Фарма" 8 12-10 10
9 Суднобудівник "Суднобудівник" 7 10-14 8
10 Інгулець-2 "Інгулець-2" 8 10-16 5
11 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 8 8-17 5
12 Металург "Металург" 8 2-31 0
1 Металіст 1925 "Металіст 1925" 9 26-8 21
2 Дніпро-1 "Дніпро-1" 8 21-3 19
3 Дніпро "Дніпро" 9 19-9 17
4 Енергія "Енергія" 9 15-13 16
5 Мир "Мир" 9 11-6 15
6 Таврія-Сімферополь "Таврія-Сімферополь" 9 11-14 14
7 Реал Фарма "Реал Фарма" 9 14-10 13
8 Нікополь "Нікополь" 9 8-8 13
9 Інгулець-2 "Інгулець-2" 9 11-16 8
10 Суднобудівник "Суднобудівник" 8 10-16 8
11 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 9 8-20 5
12 Металург "Металург" 9 2-33 0
1 Металіст 1925 "Металіст 1925" 10 32-10 24
2 Дніпро-1 "Дніпро-1" 9 26-3 22
3 Енергія "Енергія" 10 17-13 19
4 Дніпро "Дніпро" 10 19-9 18
5 Мир "Мир" 10 11-6 16
6 Таврія-Сімферополь "Таврія-Сімферополь" 10 11-14 15
7 Реал Фарма "Реал Фарма" 10 14-10 14
8 Нікополь "Нікополь" 10 10-10 14
9 Суднобудівник "Суднобудівник" 9 12-18 9
10 Інгулець-2 "Інгулець-2" 10 11-21 8
11 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 10 10-26 5
12 Металург "Металург" 10 2-35 0
1 Металіст 1925 "Металіст 1925" 11 34-11 27
2 Дніпро-1 "Дніпро-1" 10 26-4 22
3 Енергія "Енергія" 11 19-13 22
4 Дніпро "Дніпро" 11 21-9 21
5 Мир "Мир" 11 12-6 19
6 Реал Фарма "Реал Фарма" 11 20-11 17
7 Таврія-Сімферополь "Таврія-Сімферополь" 11 11-16 15
8 Нікополь "Нікополь" 11 10-12 14
9 Суднобудівник "Суднобудівник" 10 13-24 9
10 Інгулець-2 "Інгулець-2" 11 12-23 8
11 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 11 13-28 8
12 Металург "Металург" 11 4-38 0
1 Металіст 1925 "Металіст 1925" 12 35-12 28
2 Енергія "Енергія" 12 24-14 25
3 Дніпро "Дніпро" 12 24-10 24
4 Дніпро-1 "Дніпро-1" 11 27-5 23
5 Мир "Мир" 12 15-6 22
6 Реал Фарма "Реал Фарма" 12 21-14 17
7 Таврія-Сімферополь "Таврія-Сімферополь" 12 12-18 15
8 Нікополь "Нікополь" 12 10-15 14
9 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 12 15-29 11
10 Суднобудівник "Суднобудівник" 11 14-29 9
11 Інгулець-2 "Інгулець-2" 12 13-25 8
12 Металург "Металург" 12 6-39 3
1 Металіст 1925 "Металіст 1925" 13 35-12 29
2 Дніпро "Дніпро" 13 26-11 27
3 Дніпро-1 "Дніпро-1" 12 30-5 26
4 Енергія "Енергія" 13 25-16 25
5 Мир "Мир" 13 15-6 23
6 Реал Фарма "Реал Фарма" 13 22-14 20
7 Таврія-Сімферополь "Таврія-Сімферополь" 13 14-18 18
8 Нікополь "Нікополь" 13 10-16 14
9 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 13 19-30 14
10 Суднобудівник "Суднобудівник" 12 15-33 9
11 Інгулець-2 "Інгулець-2" 13 13-27 8
12 Металург "Металург" 13 6-42 3
1 Металіст 1925 "Металіст 1925" 14 40-12 32
2 Дніпро "Дніпро" 14 27-11 30
3 Дніпро-1 "Дніпро-1" 13 32-6 29
4 Енергія "Енергія" 14 25-17 25
5 Реал Фарма "Реал Фарма" 14 26-16 23
6 Мир "Мир" 14 17-10 23
7 Таврія-Сімферополь "Таврія-Сімферополь" 14 15-20 18
8 Нікополь "Нікополь" 14 11-16 17
9 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 14 19-31 14
10 Суднобудівник "Суднобудівник" 13 19-35 12
11 Інгулець-2 "Інгулець-2" 14 15-31 8
12 Металург "Металург" 14 6-47 3
1 Металіст 1925 "Металіст 1925" 15 43-14 35
2 Дніпро-1 "Дніпро-1" 14 35-6 32
3 Дніпро "Дніпро" 15 30-14 31
4 Енергія "Енергія" 15 27-17 28
5 Реал Фарма "Реал Фарма" 15 26-18 23
6 Мир "Мир" 15 17-12 23
7 Нікополь "Нікополь" 15 11-16 18
8 Таврія-Сімферополь "Таврія-Сімферополь" 15 17-23 18
9 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 15 19-31 15
10 Суднобудівник "Суднобудівник" 14 19-38 12
11 Інгулець-2 "Інгулець-2" 15 18-34 9
12 Металург "Металург" 15 8-47 6
1 Металіст 1925 "Металіст 1925" 16 44-14 38
2 Дніпро "Дніпро" 16 32-14 34
3 Дніпро-1 "Дніпро-1" 15 35-8 32
4 Енергія "Енергія" 16 28-18 29
5 Реал Фарма "Реал Фарма" 16 28-18 26
6 Мир "Мир" 16 18-13 24
7 Таврія-Сімферополь "Таврія-Сімферополь" 16 25-23 21
8 Нікополь "Нікополь" 16 13-16 21
9 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 16 19-33 15
10 Суднобудівник "Суднобудівник" 15 19-39 12
11 Інгулець-2 "Інгулець-2" 16 18-36 9
12 Металург "Металург" 16 8-55 6
1 Металіст 1925 "Металіст 1925" 17 45-14 41
2 Дніпро-1 "Дніпро-1" 16 37-9 35
3 Дніпро "Дніпро" 17 32-15 34
4 Енергія "Енергія" 17 32-19 32
5 Реал Фарма "Реал Фарма" 17 29-19 27
6 Мир "Мир" 17 18-14 24
7 Таврія-Сімферополь "Таврія-Сімферополь" 17 26-23 24
8 Нікополь "Нікополь" 17 14-18 21
9 Суднобудівник "Суднобудівник" 16 24-39 15
10 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 17 20-37 15
11 Інгулець-2 "Інгулець-2" 17 19-37 10
12 Металург "Металург" 17 8-60 6
1 Металіст 1925 "Металіст 1925" 18 49-14 44
2 Дніпро-1 "Дніпро-1" 18 43-9 41
3 Дніпро "Дніпро" 18 37-15 37
4 Енергія "Енергія" 18 34-19 35
5 Реал Фарма "Реал Фарма" 18 29-22 27
6 Мир "Мир" 18 19-14 27
7 Таврія-Сімферополь "Таврія-Сімферополь" 18 26-23 25
8 Нікополь "Нікополь" 18 14-22 21
9 Суднобудівник "Суднобудівник" 18 24-42 16
10 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 18 20-38 15
11 Інгулець-2 "Інгулець-2" 18 19-39 10
12 Металург "Металург" 18 8-65 6
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 1 Нікополь Нікополь 0:0 Мир Мир 15.07. 16:00
Тур 2 Мир Мир 2:1 Металіст 1925 Металіст 1925 22.07. 17:30
Тур 3 Реал Фарма Реал Фарма 0:2 Мир Мир 29.07. 18:00
Тур 4 Мир Мир 3:0 Металург Металург 05.08. 18:00
Тур 5 Енергія Енергія 2:3 Мир Мир 09.08. 18:00
Тур 6 Мир Мир 0:0 Таврія-Сімферополь Таврія-Сімферополь 13.08. 18:00
Тур 7 Миколаїв-2 Миколаїв-2 0:0 Мир Мир 20.08. 17:00
Тур 8 Мир Мир 1:2 Суднобудівник Суднобудівник 26.08. 17:00
Тур 9 Інгулець-2 Інгулець-2 1:0 Мир Мир 31.08. 17:00
Тур 10 Мир Мир 0:0 Дніпро Дніпро 04.09. 17:00
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 11 Дніпро-1 Дніпро-1 0:1 Мир Мир 08.09. 19:00
Тур 12 Мир Мир 3:0 Нікополь Нікополь 17.09. 16:30
Тур 13 Металіст 1925 Металіст 1925 0:0 Мир Мир 24.09. 17:00
Тур 14 Мир Мир 2:4 Реал Фарма Реал Фарма 30.09. 16:00
Тур 15 Металург Металург 2:0 Мир Мир 06.10. 12:00
Тур 16 Мир Мир 1:1 Енергія Енергія 11.10. 15:30
Тур 17 Таврія-Сімферополь Таврія-Сімферополь 1:0 Мир Мир 15.10. 15:00
Тур 18 Мир Мир 1:0 Миколаїв-2 Миколаїв-2 22.10. 15:00
Тур 19 Суднобудівник Суднобудівник -:- Мир Мир 28.10.
Тур 20 Мир Мир -:- Інгулець-2 Інгулець-2 04.11.
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 21 Дніпро Дніпро -:- Мир Мир 11.11.
Тур 22 Мир Мир -:- Дніпро-1 Дніпро-1 18.11.
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору