«Черкащина» Черкаси

Черкащина

перша ліга
1955 Рік заснування
(0472) 45-31-65
Кольори клубу
президент: Почесний президент - Андрій Горельцев
адреса: 18002, м. Черкаси, вул. Смілянська, 78

Клуб засновано 9 травня 1955 року. Від 1958 року має статус команди майстрів, від початку 90-х – професіонального футбольного клубу.

Найгучніші досягнення клубу в період виступів у змаганнях УРСР та СРСР – учасник фіналу класу «Б» (УРСР) у 1967 р., півфіналіст Кубка УРСР 1969 р., чемпіон УРСР серед КФК 1973 та 1987 рр., переможець IV Міжнародних ігор сільських команд соціалістичних країн (Болгарія, 1959 р.).

Найголовніші трофеї, титули та звершення в період Незалежності України

півфіналіст Кубка України 2013/14 рр.,

срібний призер чемпіонату України серед команд Першої ліги сезону  2015/2016 рр.,

бронзовий призер першості України серед команд Першої ліги сезону  1999/2000 рр.,

переможець Другої ліги в сезонах 1992/1993, 2005/06 (група), 2014/15 рр.

Найбільші перемоги в історії виступів на професіональному рівні: 7:0 – «Ворскла» Полтава

(29 квітня 1994 р.), «Оболонь-2» Київ (21 жовтня 2001 р.), «Скала» Стрий (8 червня 2013 р.).

Найбільш імениті вихованці та колишні гравці клубу

Іван Яремчук (заслужений майстер спорту, півзахисник київського «Динамо» та збірної СРСР), у 1979-1982 років провів у складі команди черкащан 131 матч та забив 13 м’ячів

Олександр Ковпак (нападник «Таврії», «Арсеналу», «Ворскли» і національної збірної України, найкращий бомбардир Чемпіонату України 2008/09 рр.),

Артем Довбик (кандидат до національної збірної, чемпіон та володар кубка Данії).

Найвідоміші тренери в історії черкаського клубу – мс СРСР А.Д.Лерман; мс СРСР В.М.Гребер; мс СРСР, зтр України М.К.Заворотний; мсмк СРСР В.Г.Хмельницький; мс СРСР, зтр України О.М.Молотай; мс СРСР, зтр України В.С.Жилін; мс СРСР, зтр України В.О.Лукашенко; мс СРСР, зтр України В.В.Першин; змс СРСР В.Ф.Мунтян; мс СРСР зтр України С.В.Пучков та інші.

 

ТРЕНЕР

Даних про тренера немає.

СТАДІОН

Основний стадіон
Основний
КП «Центральний»
10 300 глядачів
вул. Смілянська, 78, м. Черкаси, 18002

НОВИНИ

Новин, повязаних з командою, немає

СКЛАД КОМАНДИ Дата народження Громадянство Амплуа Дата заявки Номер
Віктор Георгієв
Георгієв
Віктор
Вікторович
14.10.1996 українець півзахисник 23.06.2020 8
Олег Дмитренко
Дмитренко
Олег
Володимирович
26.11.1989 українець півзахисник 28.02.2020 44
Антон Долгий
Долгий
Антон
Сергійович
26.03.1992 українець півзахисник 28.02.2020 9
Ярослав Захаревич
Захаревич
Ярослав
Олегович
24.09.1989 українець нападник 28.02.2020 14
Владислав Кабанюк
Кабанюк
Владислав
Степанович
24.05.1993 українець нападник 23.06.2020 98
Антон Котовий
Котовий
Антон
Андрійович
23.12.2000 українець воротар 25.06.2020 23
Вячеслав Лухтанов
Лухтанов
Вячеслав
Геннадійович
12.02.1995 українець захисник 25.06.2020 32
Євген Морозенко
Морозенко
Євген
Сергійович
16.12.1991 українець півзахисник 28.02.2020 10
Андрій Нестеренко
Нестеренко
Андрій
Олександрович
14.05.1996 українець захисник 28.02.2020 22
Ігор Нечай
Нечай
Ігор
Ярославович
07.05.1996 українець півзахисник 28.02.2020 11
Ярослав Олійник
Олійник
Ярослав
Вадимович
14.03.1991 українець півзахисник 25.06.2020 2
Тимур Погранічний
Погранічний
Тимур
Геннадійович
16.02.1995 українець півзахисник 28.02.2020 95
Дмитро Рожко
Рожко
Дмитро
Владиленович
02.01.2000 українець півзахисник 12.03.2020 6
Іван Скляренко
Скляренко
Іван
Олександрович
25.02.1995 українець захисник 28.02.2020 33
Максим Скрипник
Скрипник
Максим
Олександрович
02.03.1996 українець нападник 28.02.2020 77
Євген Стриж
Стриж
Євген
Петрович
20.04.1990 українець воротар 28.02.2020 0
Ростислав Тарануха
Тарануха
Ростислав
Ярославович
26.01.1997 українець нападник 28.02.2020 20
Анатолій Тимофєєв
Тимофєєв
Анатолій
Сергійович
19.04.1992 українець воротар 28.02.2020 1
Максим Тищенко
Тищенко
Максим
Сергійович
20.03.1995 українець нападник 28.02.2020 7
Артем Тищенко
Тищенко
Артем
Станіславович
16.03.2000 українець нападник 23.06.2020 70
Артем Цурупін
Цурупін
Артем
Германович
16.07.1992 українець півзахисник 25.06.2020 26
Костянтин Яцик
Яцик
Костянтин
Віталійович
15.06.1997 українець нападник 23.06.2020 17
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ МАТЧІ КОМАНДИ
1 Прикарпаття "Прикарпаття" 1 3-0 3
2 Чорноморець "Чорноморець" 1 3-1 3
3 Миколаїв "Миколаїв" 1 3-1 3
4 Авангард "Авангард" 1 3-2 3
5 Рух "Рух" 1 1-0 3
6 Металіст 1925 "Металіст 1925" 1 1-0 3
7 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 1 3-3 1
8 Металург "Металург" 1 3-3 1
9 Кремінь "Кремінь" 1 2-2 1
10 Агробізнес "Агробізнес" 1 2-2 1
11 Волинь "Волинь" 1 2-3 0
12 Інгулець "Інгулець" 1 0-1 0
13 Балкани "Балкани" 1 0-1 0
14 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 1 1-3 0
15 Черкащина "Черкащина" 1 1-3 0
16 Минай "Минай" 1 0-3 0
1 Прикарпаття "Прикарпаття" 2 6-0 6
2 Чорноморець "Чорноморець" 2 6-2 6
3 Миколаїв "Миколаїв" 2 4-2 4
4 Кремінь "Кремінь" 2 3-2 4
5 Рух "Рух" 2 2-1 4
6 Металіст 1925 "Металіст 1925" 2 1-0 4
7 Інгулець "Інгулець" 2 2-1 3
8 Авангард "Авангард" 2 3-5 3
9 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 2 5-5 2
10 Волинь "Волинь" 2 3-4 1
11 Металург "Металург" 2 3-4 1
12 Балкани "Балкани" 2 0-1 1
13 Черкащина "Черкащина" 2 3-5 1
14 Агробізнес "Агробізнес" 2 2-4 1
15 Минай "Минай" 2 1-4 1
16 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 2 2-6 0
1 Прикарпаття "Прикарпаття" 3 8-3 6
2 Чорноморець "Чорноморець" 3 6-3 6
3 Інгулець "Інгулець" 3 4-1 6
4 Авангард "Авангард" 3 6-6 6
5 Рух "Рух" 3 3-2 5
6 Металіст 1925 "Металіст 1925" 3 2-1 5
7 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 3 6-5 5
8 Кремінь "Кремінь" 3 5-4 5
9 Миколаїв "Миколаїв" 3 5-5 4
10 Минай "Минай" 3 2-4 4
11 Агробізнес "Агробізнес" 3 5-4 4
12 Волинь "Волинь" 3 6-6 4
13 Черкащина "Черкащина" 3 5-7 2
14 Металург "Металург" 3 3-6 1
15 Балкани "Балкани" 3 0-4 1
16 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 3 2-7 0
1 Інгулець "Інгулець" 4 5-1 9
2 Авангард "Авангард" 4 7-6 9
3 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 4 10-8 8
4 Рух "Рух" 4 5-3 8
5 Агробізнес "Агробізнес" 4 6-4 7
6 Миколаїв "Миколаїв" 4 8-7 7
7 Прикарпаття "Прикарпаття" 4 9-5 6
8 Чорноморець "Чорноморець" 4 6-4 6
9 Кремінь "Кремінь" 4 6-6 5
10 Металіст 1925 "Металіст 1925" 4 2-2 5
11 Балкани "Балкани" 4 4-4 4
12 Волинь "Волинь" 4 8-9 4
13 Минай "Минай" 4 5-8 4
14 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 4 4-8 3
15 Черкащина "Черкащина" 4 5-8 2
16 Металург "Металург" 4 3-10 1
1 Інгулець "Інгулець" 5 6-2 10
2 Авангард "Авангард" 5 8-7 10
3 Агробізнес "Агробізнес" 5 7-4 10
4 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 5 11-9 9
5 Металіст 1925 "Металіст 1925" 5 6-3 8
6 Рух "Рух" 5 5-4 8
7 Миколаїв "Миколаїв" 5 9-8 8
8 Прикарпаття "Прикарпаття" 5 10-6 7
9 Волинь "Волинь" 5 11-11 7
10 Минай "Минай" 5 8-9 7
11 Чорноморець "Чорноморець" 5 8-7 6
12 Черкащина "Черкащина" 5 8-8 5
13 Кремінь "Кремінь" 5 7-9 5
14 Балкани "Балкани" 5 4-7 4
15 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 5 5-9 4
16 Металург "Металург" 5 4-14 1
1 Агробізнес "Агробізнес" 6 9-4 13
2 Металіст 1925 "Металіст 1925" 6 9-3 11
3 Рух "Рух" 6 9-5 11
4 Авангард "Авангард" 6 9-8 11
5 Інгулець "Інгулець" 6 7-3 11
6 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 6 11-9 10
7 Чорноморець "Чорноморець" 6 11-9 9
8 Миколаїв "Миколаїв" 6 10-12 8
9 Минай "Минай" 6 9-10 8
10 Волинь "Волинь" 6 11-11 8
11 Прикарпаття "Прикарпаття" 6 12-9 7
12 Кремінь "Кремінь" 6 8-10 6
13 Черкащина "Черкащина" 6 8-11 5
14 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 6 5-9 5
15 Балкани "Балкани" 6 4-7 5
16 Металург "Металург" 6 4-16 1
1 Агробізнес "Агробізнес" 7 11-5 16
2 Металіст 1925 "Металіст 1925" 7 11-4 14
3 Рух "Рух" 7 10-5 14
4 Авангард "Авангард" 7 11-9 14
5 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 7 13-9 13
6 Інгулець "Інгулець" 7 8-5 11
7 Минай "Минай" 7 11-11 11
8 Волинь "Волинь" 7 14-11 11
9 Чорноморець "Чорноморець" 7 11-9 10
10 Миколаїв "Миколаїв" 7 10-12 9
11 Прикарпаття "Прикарпаття" 7 12-11 7
12 Кремінь "Кремінь" 7 8-13 6
13 Черкащина "Черкащина" 7 9-13 5
14 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 7 6-11 5
15 Балкани "Балкани" 7 5-9 5
16 Металург "Металург" 7 4-17 1
1 Агробізнес "Агробізнес" 8 15-5 19
2 Рух "Рух" 8 12-5 17
3 Авангард "Авангард" 8 13-9 17
4 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 8 15-9 16
5 Минай "Минай" 8 14-13 14
6 Металіст 1925 "Металіст 1925" 8 13-7 14
7 Волинь "Волинь" 8 14-11 12
8 Інгулець "Інгулець" 8 8-5 12
9 Чорноморець "Чорноморець" 8 11-11 10
10 Прикарпаття "Прикарпаття" 8 16-14 10
11 Миколаїв "Миколаїв" 8 10-14 9
12 Кремінь "Кремінь" 8 11-17 6
13 Черкащина "Черкащина" 8 9-16 5
14 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 8 6-15 5
15 Балкани "Балкани" 8 5-11 5
16 Металург "Металург" 8 7-17 4
1 Рух "Рух" 9 18-6 20
2 Агробізнес "Агробізнес" 9 16-7 19
3 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 9 16-9 19
4 Минай "Минай" 9 16-14 17
5 Металіст 1925 "Металіст 1925" 9 14-7 17
6 Авангард "Авангард" 9 13-10 17
7 Інгулець "Інгулець" 9 9-5 15
8 Волинь "Волинь" 9 16-13 13
9 Миколаїв "Миколаїв" 9 16-16 12
10 Чорноморець "Чорноморець" 9 11-12 10
11 Прикарпаття "Прикарпаття" 9 16-15 10
12 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 9 7-15 8
13 Балкани "Балкани" 9 7-13 6
14 Кремінь "Кремінь" 9 13-23 6
15 Черкащина "Черкащина" 9 10-22 5
16 Металург "Металург" 9 7-18 4
1 Агробізнес "Агробізнес" 10 18-8 22
2 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 10 17-9 22
3 Минай "Минай" 10 18-14 20
4 Рух "Рух" 10 18-7 20
5 Металіст 1925 "Металіст 1925" 10 16-7 20
6 Інгулець "Інгулець" 10 12-7 18
7 Авангард "Авангард" 10 14-12 17
8 Волинь "Волинь" 10 16-15 13
9 Чорноморець "Чорноморець" 10 15-14 13
10 Миколаїв "Миколаїв" 10 18-19 12
11 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 10 9-16 11
12 Прикарпаття "Прикарпаття" 10 16-17 10
13 Балкани "Балкани" 10 9-13 9
14 Кремінь "Кремінь" 10 15-27 6
15 Черкащина "Черкащина" 10 11-24 5
16 Металург "Металург" 10 7-20 4
1 Волинь "Волинь" 18 36-23 37
2 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 18 27-17 37
3 Рух "Рух" 18 29-13 36
4 Металіст 1925 "Металіст 1925" 18 27-14 35
5 Інгулець "Інгулець" 18 29-13 34
6 Минай "Минай" 18 29-20 34
7 Агробізнес "Агробізнес" 18 28-19 34
8 Авангард "Авангард" 18 22-19 30
9 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 18 24-26 27
10 Чорноморець "Чорноморець" 18 20-25 22
11 Прикарпаття "Прикарпаття" 18 28-29 20
12 Миколаїв "Миколаїв" 18 23-30 17
13 Балкани "Балкани" 18 13-28 14
14 Кремінь "Кремінь" 18 25-39 13
15 Металург "Металург" 18 14-33 8
16 Черкащина "Черкащина" 18 15-41 6
1 Металіст 1925 "Металіст 1925" 15 25-12 31
2 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 15 24-14 31
3 Рух "Рух" 14 22-8 30
4 Інгулець "Інгулець" 15 24-8 30
5 Волинь "Волинь" 15 29-19 28
6 Агробізнес "Агробізнес" 15 25-14 28
7 Минай "Минай" 15 24-18 27
8 Авангард "Авангард" 15 18-17 24
9 Прикарпаття "Прикарпаття" 15 26-23 20
10 Чорноморець "Чорноморець" 15 17-20 18
11 Миколаїв "Миколаїв" 15 23-24 17
12 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 14 14-25 15
13 Балкани "Балкани" 15 13-23 14
14 Кремінь "Кремінь" 15 18-37 7
15 Черкащина "Черкащина" 15 13-35 6
16 Металург "Металург" 15 10-28 5
1 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 13 21-11 28
2 Інгулець "Інгулець" 13 20-7 27
3 Агробізнес "Агробізнес" 13 22-12 25
4 Металіст 1925 "Металіст 1925" 13 19-9 25
5 Рух "Рух" 12 20-8 24
6 Минай "Минай" 13 22-17 24
7 Авангард "Авангард" 13 18-14 24
8 Волинь "Волинь" 13 24-17 22
9 Прикарпаття "Прикарпаття" 13 22-22 16
10 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 12 11-17 15
11 Чорноморець "Чорноморець" 12 15-17 14
12 Миколаїв "Миколаїв" 13 19-23 13
13 Балкани "Балкани" 12 11-17 12
14 Кремінь "Кремінь" 13 15-32 6
15 Черкащина "Черкащина" 13 13-32 5
16 Металург "Металург" 13 9-26 4
1 Агробізнес "Агробізнес" 14 24-12 28
2 Металіст 1925 "Металіст 1925" 14 21-10 28
3 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 14 22-13 28
4 Рух "Рух" 13 21-8 27
5 Минай "Минай" 14 24-17 27
6 Інгулець "Інгулець" 14 20-8 27
7 Волинь "Волинь" 14 28-19 25
8 Авангард "Авангард" 14 18-16 24
9 Прикарпаття "Прикарпаття" 14 22-22 17
10 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 13 13-21 15
11 Миколаїв "Миколаїв" 14 20-24 14
12 Чорноморець "Чорноморець" 13 15-19 14
13 Балкани "Балкани" 13 12-18 13
14 Кремінь "Кремінь" 14 16-33 7
15 Черкащина "Черкащина" 14 13-32 6
16 Металург "Металург" 14 10-27 5
1 Металіст 1925 "Металіст 1925" 15 25-12 31
2 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 15 24-14 31
3 Рух "Рух" 14 22-8 30
4 Інгулець "Інгулець" 15 24-8 30
5 Волинь "Волинь" 15 29-19 28
6 Агробізнес "Агробізнес" 15 25-14 28
7 Минай "Минай" 15 24-18 27
8 Авангард "Авангард" 15 18-17 24
9 Прикарпаття "Прикарпаття" 15 26-23 20
10 Миколаїв "Миколаїв" 15 23-24 17
11 Чорноморець "Чорноморець" 14 16-19 17
12 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 14 14-25 15
13 Балкани "Балкани" 14 12-22 13
14 Кремінь "Кремінь" 15 18-37 7
15 Черкащина "Черкащина" 15 13-35 6
16 Металург "Металург" 15 10-28 5
1 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 16 25-14 34
2 Рух "Рух" 15 25-8 33
3 Металіст 1925 "Металіст 1925" 16 26-13 32
4 Інгулець "Інгулець" 16 25-9 31
5 Волинь "Волинь" 16 31-20 31
6 Минай "Минай" 16 26-19 30
7 Агробізнес "Агробізнес" 16 25-18 28
8 Авангард "Авангард" 16 19-19 24
9 Чорноморець "Чорноморець" 16 19-21 21
10 Прикарпаття "Прикарпаття" 16 27-25 20
11 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 15 17-25 18
12 Миколаїв "Миколаїв" 16 23-27 17
13 Балкани "Балкани" 16 13-26 14
14 Кремінь "Кремінь" 16 22-37 10
15 Черкащина "Черкащина" 16 14-37 6
16 Металург "Металург" 16 10-29 5
1 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 17 27-15 37
2 Металіст 1925 "Металіст 1925" 17 27-13 35
3 Волинь "Волинь" 17 34-22 34
4 Рух "Рух" 16 27-11 33
5 Минай "Минай" 17 28-19 33
6 Інгулець "Інгулець" 17 26-11 31
7 Агробізнес "Агробізнес" 17 27-19 31
8 Авангард "Авангард" 17 21-19 27
9 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 16 20-25 21
10 Чорноморець "Чорноморець" 17 19-24 21
11 Прикарпаття "Прикарпаття" 17 27-27 20
12 Миколаїв "Миколаїв" 17 23-29 17
13 Балкани "Балкани" 17 13-27 14
14 Кремінь "Кремінь" 17 23-39 10
15 Металург "Металург" 17 12-30 8
16 Черкащина "Черкащина" 17 15-39 6
1 Волинь "Волинь" 18 36-23 37
2 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 18 27-17 37
3 Рух "Рух" 17 28-11 36
4 Металіст 1925 "Металіст 1925" 18 27-14 35
5 Інгулець "Інгулець" 18 29-13 34
6 Минай "Минай" 18 29-20 34
7 Агробізнес "Агробізнес" 18 28-19 34
8 Авангард "Авангард" 18 22-19 30
9 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 17 22-25 24
10 Чорноморець "Чорноморець" 18 20-25 22
11 Прикарпаття "Прикарпаття" 18 28-29 20
12 Миколаїв "Миколаїв" 18 23-30 17
13 Балкани "Балкани" 18 13-28 14
14 Кремінь "Кремінь" 18 25-39 13
15 Металург "Металург" 18 14-33 8
16 Черкащина "Черкащина" 18 15-41 6
1 Рух "Рух" 19 30-13 39
2 Волинь "Волинь" 19 37-24 38
3 Минай "Минай" 19 33-21 37
4 Інгулець "Інгулець" 19 31-14 37
5 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 19 28-21 37
6 Агробізнес "Агробізнес" 19 33-19 37
7 Металіст 1925 "Металіст 1925" 19 27-19 35
8 Авангард "Авангард" 19 25-20 33
9 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 19 24-28 27
10 Чорноморець "Чорноморець" 19 21-28 22
11 Прикарпаття "Прикарпаття" 19 28-30 20
12 Миколаїв "Миколаїв" 19 24-31 18
13 Кремінь "Кремінь" 19 27-39 16
14 Балкани "Балкани" 19 14-30 14
15 Металург "Металург" 19 16-34 11
16 Черкащина "Черкащина" 19 16-43 6
1 Інгулець "Інгулець" 20 33-15 40
2 Рух "Рух" 19 30-13 39
3 Металіст 1925 "Металіст 1925" 20 29-19 38
4 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 20 29-22 38
5 Волинь "Волинь" 20 39-29 38
6 Минай "Минай" 20 33-22 37
7 Агробізнес "Агробізнес" 19 33-19 37
8 Авангард "Авангард" 20 26-21 34
9 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 20 25-30 27
10 Чорноморець "Чорноморець" 20 26-30 25
11 Миколаїв "Миколаїв" 20 29-32 21
12 Прикарпаття "Прикарпаття" 20 29-35 20
13 Кремінь "Кремінь" 20 28-39 19
14 Балкани "Балкани" 20 15-30 17
15 Металург "Металург" 20 16-36 11
16 Черкащина "Черкащина" 20 16-44 6
1 Металіст 1925 "Металіст 1925" 21 33-20 41
2 Інгулець "Інгулець" 21 34-16 41
3 Волинь "Волинь" 21 40-29 41
4 Агробізнес "Агробізнес" 20 36-20 40
5 Рух "Рух" 20 31-14 40
6 Минай "Минай" 21 34-23 38
7 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 21 29-23 38
8 Авангард "Авангард" 21 27-21 37
9 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 21 29-30 30
10 Чорноморець "Чорноморець" 21 27-30 28
11 Миколаїв "Миколаїв" 21 30-33 22
12 Прикарпаття "Прикарпаття" 21 29-36 20
13 Кремінь "Кремінь" 21 28-40 19
14 Балкани "Балкани" 21 15-34 17
15 Металург "Металург" 21 17-39 11
16 Черкащина "Черкащина" 21 17-48 6
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 1 Черкащина Черкащина 1:3 Чорноморець Чорноморець 27.07. 17:00
Тур 2 Оболонь Бровар Оболонь Бровар 2:2 Черкащина Черкащина 03.08. 19:00
Тур 3 Черкащина Черкащина 2:2 Кремінь Кремінь 10.08. 18:00
Тур 4 Інгулець Інгулець 1:0 Черкащина Черкащина 17.08. 18:00
Тур 5 Черкащина Черкащина 3:0 Балкани Балкани 22.08. 17:00
Тур 6 Металіст 1925 Металіст 1925 3:0 Черкащина Черкащина 31.08. 19:00
Тур 7 Черкащина Черкащина 1:2 Агробізнес Агробізнес 04.09. 17:00
Тур 8 Черкащина Черкащина 0:3 Металург Металург 08.09. 16:00
Тур 9 Черкащина Черкащина 1:6 Рух Рух 14.09. 15:00
Тур 10 Черкащина Черкащина 1:2 Гірник-Спорт Гірник-Спорт 21.09. 15:00
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 11 Минай Минай 3:1 Черкащина Черкащина 29.09. 16:00
Тур 12 Черкащина Черкащина 1:2 Авангард Авангард 05.10. 15:00
Тур 13 Волинь Волинь 3:0 Черкащина Черкащина 12.10. 19:00
Тур 14 Черкащина Черкащина 0:0 Прикарпаття Прикарпаття 19.10. 15:00
Тур 15 Миколаїв Миколаїв 3:0 Черкащина Черкащина 26.10. 15:00
Тур 16 Чорноморець Чорноморець 2:1 Черкащина Черкащина 03.11. 17:00
Тур 17 Черкащина Черкащина 1:2 Оболонь Бровар Оболонь Бровар 10.11. 14:00
Тур 18 Кремінь Кремінь 2:0 Черкащина Черкащина 16.11. 13:00
Тур 19 Черкащина Черкащина 1:2 Інгулець Інгулець 23.11. 13:00
Тур 20 Балкани Балкани 1:0 Черкащина Черкащина 25.06. 17:00
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 21 Черкащина Черкащина 1:4 Металіст 1925 Металіст 1925 29.06. 18:10
Тур 22 Агробізнес Агробізнес -:- Черкащина Черкащина 04.07. 18:00
Тур 23 Металург Металург -:- Черкащина Черкащина 10.07. 17:30
Тур 24 Рух Рух -:- Черкащина Черкащина 15.07.
Тур 25 Гірник-Спорт Гірник-Спорт -:- Черкащина Черкащина 19.07.
Тур 26 Черкащина Черкащина -:- Минай Минай 24.07.
Тур 27 Авангард Авангард -:- Черкащина Черкащина 29.07.
Тур 28 Черкащина Черкащина -:- Волинь Волинь 03.08.
Тур 29 Прикарпаття Прикарпаття -:- Черкащина Черкащина 07.08.
Тур 30 Черкащина Черкащина -:- Миколаїв Миколаїв 11.08.
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору