«Черкащина» Черкаси

Черкащина

друга ліга
1955 Рік заснування
(0472) 45-31-65
Кольори клубу
президент: Почесний президент - Андрій Горельцев
адреса: 18002, м. Черкаси, вул. Смілянська, 78

Клуб засновано 9 травня 1955 року. Від 1958 року має статус команди майстрів, від початку 90-х – професіонального футбольного клубу.

Найгучніші досягнення клубу в період виступів у змаганнях УРСР та СРСР – учасник фіналу класу «Б» (УРСР) у 1967 р., півфіналіст Кубка УРСР 1969 р., чемпіон УРСР серед КФК 1973 та 1987 рр., переможець IV Міжнародних ігор сільських команд соціалістичних країн (Болгарія, 1959 р.).

Найголовніші трофеї, титули та звершення в період Незалежності України

півфіналіст Кубка України 2013/14 рр.,

срібний призер чемпіонату України серед команд Першої ліги сезону  2015/2016 рр.,

бронзовий призер першості України серед команд Першої ліги сезону  1999/2000 рр.,

переможець Другої ліги в сезонах 1992/1993, 2005/06 (група), 2014/15 рр.

Найбільші перемоги в історії виступів на професіональному рівні: 7:0 – «Ворскла» Полтава

(29 квітня 1994 р.), «Оболонь-2» Київ (21 жовтня 2001 р.), «Скала» Стрий (8 червня 2013 р.).

Найбільш імениті вихованці та колишні гравці клубу

Іван Яремчук (заслужений майстер спорту, півзахисник київського «Динамо» та збірної СРСР), у 1979-1982 років провів у складі команди черкащан 131 матч та забив 13 м’ячів

Олександр Ковпак (нападник «Таврії», «Арсеналу», «Ворскли» і національної збірної України, найкращий бомбардир Чемпіонату України 2008/09 рр.),

Артем Довбик (кандидат до національної збірної, чемпіон та володар кубка Данії).

Найвідоміші тренери в історії черкаського клубу – мс СРСР А.Д.Лерман; мс СРСР В.М.Гребер; мс СРСР, зтр України М.К.Заворотний; мсмк СРСР В.Г.Хмельницький; мс СРСР, зтр України О.М.Молотай; мс СРСР, зтр України В.С.Жилін; мс СРСР, зтр України В.О.Лукашенко; мс СРСР, зтр України В.В.Першин; змс СРСР В.Ф.Мунтян; мс СРСР зтр України С.В.Пучков та інші.

 

ТРЕНЕР

Тренер
Головний тренер
БЕЗСМЕРТНИЙ АНАТОЛІЙ ПЕТРОВИЧ

Призначено на посаду: серпень 2020

За десятиліття тренерської роботи Безсмертний встиг попрацювати у «Дніпрі» (Черкаси) та ПФК "Суми", а ФК «Полтава» віддав відразу шість років.

Саме з останнім клубом пов’язані його найбільші успіхи, адже Анатолій Петрович виводив ФК «Полтава» у Першу лігу та допоміг команді розвиватися на новому рівні. Останнім місцем роботи фахівця був ФК "Полісся", з яким він підвищився у класі, але був звільнений з роботи. 

 

Досягнення:

Переможець Другої ліги 2012 (група «Б»), срібний призер 2011 (група «Б»).

Срібний призер Першої ліги сеону 2017/18

У 2018 році вивів ФК "Полтава" через матчі плей-оф до УПЛ

У 2020 вивів ФК "Полісся" до Першох ліги з другого місця Групи Б Другої ліги.

СТАДІОН

НОВИНИ

Новин, повязаних з командою, немає

СКЛАД КОМАНДИ Дата народження Громадянство Амплуа Дата заявки Номер
Дмитро Гарванко
Гарванко
Дмитро
Олексійович
05.02.1996 українець захисник 18.09.2020 17
Віктор Георгієв
Георгієв
Віктор
Вікторович
14.10.1996 українець півзахисник 02.10.2020 29
Євген Дейнеко
Дейнеко
Євген
Анатолійович
15.10.1985 українець воротар 11.09.2020 12
Сулейман Діонг
Діонг
Сулейман
06.06.1994 сенегалець захисник 11.09.2020 4
Олег Дмитренко
Дмитренко
Олег
Володимирович
26.11.1989 українець захисник 11.09.2020 77
Антон Долгий
Долгий
Антон
Сергійович
26.03.1992 українець півзахисник 11.09.2020 9
Денис Долінський
Долінський
Денис
Русланович
16.01.1998 українець півзахисник 18.09.2020 27
Владислав Кабанюк
Кабанюк
Владислав
Степанович
24.05.1993 українець нападник 11.09.2020 22
Михайло Кірик
Кірик
Михайло
Володимирович
17.09.2001 українець захисник 11.09.2020 8
Дмитро Клімаков
Клімаков
Дмитро
Ігорович
05.03.1989 українець півзахисник 02.10.2020 3
Віктор Коровіков
Коровіков
Віктор
Едуардович
14.09.1994 українець нападник 11.09.2020 11
Антон Котовий
Котовий
Антон
Андрійович
23.12.2000 українець воротар 25.08.2020 23
Максим Кучинський
Кучинський
Максим
Віталійович
28.06.1988 українець воротар 18.09.2020 88
Олексій Литовченко
Литовченко
Олексій
Ігорович
15.08.1996 українець нападник 18.09.2020 19
Ігор Лопушенко
Лопушенко
Ігор
Андрійович
22.06.1999 українець півзахисник 11.09.2020 13
Юрій Малєй
Малєй
Юрій
Володимирович
06.05.1992 українець півзахисник 11.09.2020 32
Артем Мачелюк
Мачелюк
Артем
Володимирович
14.10.1999 українець захисник 11.09.2020 16
Євген Морозенко
Морозенко
Євген
Сергійович
16.12.1991 українець півзахисник 11.09.2020 10
Ярослав Олійник
Олійник
Ярослав
Вадимович
14.03.1991 українець півзахисник 11.09.2020 2
Сергій Пічугін
Пічугін
Сергій
Юрійович
19.09.2000 українець півзахисник 11.09.2020 20
Дмитро Рожко
Рожко
Дмитро
Владиленович
02.01.2000 українець півзахисник 11.09.2020 6
Іван Спорий
Спорий
Іван
Ігорович
24.12.2001 українець півзахисник 18.09.2020 21
Денис Старченко
Старченко
Денис
Володимирович
18.07.1994 українець воротар 11.09.2020 1
Фарид Сулейман
Сулейман
Фарид
03.01.1994 українець нападник 11.09.2020 7
Дмитро Шакун
Шакун
Дмитро
Володимирович
02.03.2000 українець захисник 11.09.2020 5
Костянтин Яцик
Яцик
Костянтин
Віталійович
15.06.1997 українець нападник 11.09.2020 18
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ МАТЧІ КОМАНДИ
1 Метал "Метал" 1 4-0 3
2 Металург "Металург" 1 3-0 3
3 Енергія "Енергія" 1 2-1 3
4 Кривбас "Кривбас" 1 1-0 3
5 Яруд "Яруд" 1 1-1 1
6 Таврія Сімферополь "Таврія Сімферополь" 1 1-1 1
7 Балкани "Балкани" 1 0-0 1
8 Перемога "Перемога" 1 0-0 1
9 Черкащина "Черкащина" 0 0-0 0
10 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 1 1-2 0
11 Реал Фарма "Реал Фарма" 1 0-1 0
12 Нікополь "Нікополь" 1 0-3 0
13 Дніпро "Дніпро" 1 0-4 0
1 Метал "Метал" 2 10-0 6
2 Кривбас "Кривбас" 2 7-1 6
3 Балкани "Балкани" 2 4-0 4
4 Металург "Металург" 2 3-0 4
5 Таврія Сімферополь "Таврія Сімферополь" 2 3-1 4
6 Енергія "Енергія" 2 2-3 3
7 Перемога "Перемога" 2 0-0 2
8 Черкащина "Черкащина" 1 0-0 1
9 Дніпро "Дніпро" 2 0-4 1
10 Яруд "Яруд" 1 1-1 1
11 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 2 1-6 0
12 Реал Фарма "Реал Фарма" 2 0-7 0
13 Нікополь "Нікополь" 2 1-9 0
1 Метал "Метал" 3 12-0 9
2 Металург "Металург" 3 4-0 7
3 Таврія Сімферополь "Таврія Сімферополь" 3 4-1 7
4 Кривбас "Кривбас" 3 7-2 6
5 Енергія "Енергія" 3 5-4 6
6 Перемога "Перемога" 3 1-0 5
7 Балкани "Балкани" 3 4-1 4
8 Черкащина "Черкащина" 2 2-0 4
9 Яруд "Яруд" 2 2-4 1
10 Дніпро "Дніпро" 2 0-4 1
11 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 3 1-7 0
12 Реал Фарма "Реал Фарма" 3 0-9 0
13 Нікополь "Нікополь" 3 1-11 0
1 Метал "Метал" 4 14-0 12
2 Таврія Сімферополь "Таврія Сімферополь" 4 8-2 10
3 Кривбас "Кривбас" 4 8-3 7
4 Балкани "Балкани" 4 7-2 7
5 Черкащина "Черкащина" 3 4-0 7
6 Металург "Металург" 4 5-4 7
7 Енергія "Енергія" 3 5-4 6
8 Перемога "Перемога" 4 1-2 5
9 Реал Фарма "Реал Фарма" 4 1-9 3
10 Яруд "Яруд" 3 3-7 1
11 Дніпро "Дніпро" 3 0-5 1
12 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 4 2-8 1
13 Нікополь "Нікополь" 4 1-13 0
1 Метал "Метал" 5 16-0 15
2 Таврія Сімферополь "Таврія Сімферополь" 4 8-2 10
3 Металург "Металург" 5 8-4 10
4 Енергія "Енергія" 4 9-4 9
5 Черкащина "Черкащина" 4 5-1 8
6 Кривбас "Кривбас" 4 8-3 7
7 Балкани "Балкани" 5 7-6 7
8 Перемога "Перемога" 5 2-3 6
9 Реал Фарма "Реал Фарма" 4 1-9 3
10 Дніпро "Дніпро" 4 0-5 2
11 Яруд "Яруд" 4 3-10 1
12 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 5 2-10 1
13 Нікополь "Нікополь" 5 1-13 1
1 Метал "Метал" 6 18-1 18
2 Металург "Металург" 6 12-4 13
3 Черкащина "Черкащина" 5 7-1 11
4 Таврія Сімферополь "Таврія Сімферополь" 5 9-4 10
5 Енергія "Енергія" 5 9-8 9
6 Перемога "Перемога" 6 3-4 7
7 Балкани "Балкани" 5 7-6 7
8 Кривбас "Кривбас" 4 8-3 7
9 Нікополь "Нікополь" 6 4-14 4
10 Реал Фарма "Реал Фарма" 5 2-12 3
11 Дніпро "Дніпро" 5 1-6 3
12 Яруд "Яруд" 4 3-10 1
13 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 6 2-12 1
1 Метал "Метал" 7 21-1 21
2 Металург "Металург" 7 14-4 16
3 Таврія Сімферополь "Таврія Сімферополь" 6 11-5 13
4 Черкащина "Черкащина" 6 8-3 11
5 Перемога "Перемога" 7 5-4 10
6 Кривбас "Кривбас" 5 12-5 10
7 Енергія "Енергія" 6 11-12 9
8 Балкани "Балкани" 6 7-8 7
9 Дніпро "Дніпро" 6 3-7 6
10 Нікополь "Нікополь" 6 4-14 4
11 Реал Фарма "Реал Фарма" 6 2-14 3
12 Яруд "Яруд" 5 3-13 1
13 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 7 3-14 1
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 2 Черкащина Черкащина 0:0 Дніпро Дніпро 12.09. 17:00
Тур 3 Реал Фарма Реал Фарма 0:2 Черкащина Черкащина 19.09. 16:30
Тур 4 Черкащина Черкащина 2:0 Нікополь Нікополь 26.09. 15:00
Тур 5 Перемога Перемога 1:1 Черкащина Черкащина 04.10. 16:00
Тур 6 Черкащина Черкащина 2:0 Миколаїв-2 Миколаїв-2 10.10. 15:00
Тур 7 Таврія Сімферополь Таврія Сімферополь 2:1 Черкащина Черкащина 16.10. 15:00
Тур 8 Черкащина Черкащина -:- Яруд Яруд 24.10.
Тур 9 Енергія Енергія -:- Черкащина Черкащина 31.10.
Тур 10 Черкащина Черкащина -:- Балкани Балкани 07.11.
Тур 11 Металург Металург -:- Черкащина Черкащина 14.11.
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 12 Черкащина Черкащина -:- Кривбас Кривбас 21.11.
Тур 13 Метал Метал -:- Черкащина Черкащина 19.03.
Тур 15 Дніпро Дніпро -:- Черкащина Черкащина 03.04.
Тур 16 Черкащина Черкащина -:- Реал Фарма Реал Фарма 09.04.
Тур 17 Нікополь Нікополь -:- Черкащина Черкащина 14.04.
Тур 18 Черкащина Черкащина -:- Перемога Перемога 19.04.
Тур 19 Миколаїв-2 Миколаїв-2 -:- Черкащина Черкащина 25.04.
Тур 20 Черкащина Черкащина -:- Таврія Сімферополь Таврія Сімферополь 30.04.
Тур 21 Яруд Яруд -:- Черкащина Черкащина 07.05.
Тур 22 Черкащина Черкащина -:- Енергія Енергія 15.05.
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 23 Балкани Балкани -:- Черкащина Черкащина 22.05.
Тур 24 Черкащина Черкащина -:- Металург Металург 29.05.
Тур 25 Кривбас Кривбас -:- Черкащина Черкащина 04.06.
Тур 26 Черкащина Черкащина -:- Метал Метал 11.06.
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору