«Черкащина» Черкаси

Черкащина

перша ліга
1955 Рік заснування
(0472) 45-31-65
Кольори клубу
президент: Лашкул Володимир Григорович
адреса: 18002, м. Черкаси, вул. Смілянська, 78
Фото команди

Клуб засновано 9 травня 1955 року. Від 1958 року має статус команди майстрів, від початку 90-х – професіонального футбольного клубу.

Найгучніші досягнення клубу в період виступів у змаганнях УРСР та СРСР – учасник фіналу класу «Б» (УРСР) у 1967 р., півфіналіст Кубка УРСР 1969 р., чемпіон УРСР серед КФК 1973 та 1987 рр., переможець IV Міжнародних ігор сільських команд соціалістичних країн (Болгарія, 1959 р.).

Найголовніші трофеї, титули та звершення в період Незалежності України

півфіналіст Кубка України 2013/14 рр.,

срібний призер чемпіонату України серед команд Першої ліги сезону  2015/2016 рр.,

бронзовий призер першості України серед команд Першої ліги сезону  1999/2000 рр.,

переможець Другої ліги в сезонах 1992/1993, 2005/06 (група), 2014/15 рр.

Найбільші перемоги в історії виступів на професіональному рівні: 7:0 – «Ворскла» Полтава

(29 квітня 1994 р.), «Оболонь-2» Київ (21 жовтня 2001 р.), «Скала» Стрий (8 червня 2013 р.).

Найбільш імениті вихованці та колишні гравці клубу

Іван Яремчук (заслужений майстер спорту, півзахисник київського «Динамо» та збірної СРСР), у 1979-1982 років провів у складі команди черкащан 131 матч та забив 13 м’ячів

Олександр Ковпак (нападник «Таврії», «Арсеналу», «Ворскли» і національної збірної України, найкращий бомбардир Чемпіонату України 2008/09 рр.),

Артем Довбик (кандидат до національної збірної, чемпіон та володар кубка Данії).

Найвідоміші тренери в історії черкаського клубу – мс СРСР А.Д.Лерман; мс СРСР В.М.Гребер; мс СРСР, зтр України М.К.Заворотний; мсмк СРСР В.Г.Хмельницький; мс СРСР, зтр України О.М.Молотай; мс СРСР, зтр України В.С.Жилін; мс СРСР, зтр України В.О.Лукашенко; мс СРСР, зтр України В.В.Першин; змс СРСР В.Ф.Мунтян; мс СРСР зтр України С.В.Пучков та інші.

 

ТРЕНЕР

Тренер
Головний тренер
КИРИЛЮК ОЛЕКСАНДР ІЛЛІЧ

Народився 28 вересня 1964 року

Коли очолив команду: липень 2018 року
Виступав на позиціях захисника та півзахисника в луцькій "Волині" та охтирському "Нафтовику", але більшість кар'єри і гравця, і тренера провів у черкаському клубі - під різниими назвами ("Дніпро", ФК "Черкаси", "Славутич", "Черкаський Дніпро", тепер - "Черкащина Академія").
 

СТАДІОН

Основний стадіон
Основний
КП «Центральний»
10 300 глядачів
вул. Смілянська, 78, м. Черкаси, 18002

НОВИНИ

Новин, повязаних з командою, немає

СКЛАД КОМАНДИ Дата народження Громадянство Амплуа Дата заявки Номер
Максим Авер'янов
Авер'янов
Максим
Анатолійович
22.07.1997 українець півзахисник 14.08.2019 10
Іван Антонюк
Антонюк
Іван
Васильович
21.05.1998 українець півзахисник 26.07.2019 71
Віталій Бойко
Бойко
Віталій
Володимирович
03.12.1997 українець півзахисник 17.07.2019 8
Анатолій Бурлін
Бурлін
Анатолій
Андрійович
19.01.1990 українець захисник 17.07.2019 2
Олег Домальчук
Домальчук
Олег
Геннадійович
21.06.1996 українець захисник 17.07.2019 5
Євген Задорожнюк
Задорожнюк
Євген
Олександрович
24.12.1996 українець захисник 17.07.2019 33
Максим Зеленевич
Зеленевич
Максим
Юрійович
10.03.1992 українець нападник 26.07.2019 92
Дмитро Кошелюк
Кошелюк
Дмитро
Володимирович
14.02.1991 українець півзахисник 26.07.2019 32
Андрій Лєнчінков
Лєнчінков
Андрій
Сергійович
09.02.1990 українець воротар 17.07.2019 31
Олексій Майборода
Майборода
Олексій
Сергійович
12.09.1994 українець воротар 17.07.2019 1
Юрій Малєй
Малєй
Юрій
Володимирович
06.05.1992 українець півзахисник 17.07.2019 20
Владислав Марченко
Марченко
Владислав
Вікторович
09.02.1998 українець воротар 17.07.2019 12
Олександр Медведь
Медведь
Олександр
Анатолійович
13.09.1996 українець півзахисник 17.07.2019 7
Станіслав Нікішов
Нікішов
Станіслав
Ігорович
27.06.1998 українець півзахисник 17.07.2019 16
Вячеслав Орел
Орел
Вячеслав
Анатолійович
05.09.1997 українець півзахисник 17.07.2019 18
Олексій Передерій
Передерій
Олексій
Дмитрович
19.03.1998 українець півзахисник 17.07.2019 17
Тимур Погранічний
Погранічний
Тимур
Геннадійович
16.02.1995 українець півзахисник 26.07.2019 95
Андрій Сторчоус
Сторчоус
Андрій
Володимирович
30.06.1994 українець півзахисник 17.07.2019 21
Станіслав Стрикаль
Стрикаль
Станіслав
Сергійович
31.05.1999 українець захисник 17.07.2019 6
Вадим Тенжицький
Тенжицький
Вадим
Сергійович
17.11.1999 українець нападник 17.07.2019 27
Іван Тищенко
Тищенко
Іван
Олександрович
07.07.1998 українець півзахисник 17.07.2019 11
Андрій Фаюк
Фаюк
Андрій
Олексійович
30.09.1993 українець півзахисник 17.07.2019 9
Михайло Цебро
Цебро
Михайло
Вячеславович
23.07.1994 українець захисник 17.07.2019 14
Олександр Цибульник
Цибульник
Олександр
Сергійович
01.01.1993 українець півзахисник 17.07.2019 15
Кирило Цокало
Цокало
Кирило
Леонідович
13.03.2000 українець нападник 17.07.2019 77
Вадим Чорний
Чорний
Вадим
Вікторович
13.02.1998 українець півзахисник 17.07.2019 13
Денис Шурубура
Шурубура
Денис
Юрійович
16.08.1996 українець захисник 17.07.2019 22
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ МАТЧІ КОМАНДИ
1 Прикарпаття "Прикарпаття" 1 3-0 3
2 Чорноморець "Чорноморець" 1 3-1 3
3 Миколаїв "Миколаїв" 1 3-1 3
4 Авангард "Авангард" 1 3-2 3
5 Рух "Рух" 1 1-0 3
6 Металіст 1925 "Металіст 1925" 1 1-0 3
7 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 1 3-3 1
8 Металург "Металург" 1 3-3 1
9 Кремінь "Кремінь" 1 2-2 1
10 Агробізнес "Агробізнес" 1 2-2 1
11 Волинь "Волинь" 1 2-3 0
12 Інгулець "Інгулець" 1 0-1 0
13 Балкани "Балкани" 1 0-1 0
14 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 1 1-3 0
15 Черкащина "Черкащина" 1 1-3 0
16 Минай "Минай" 1 0-3 0
1 Прикарпаття "Прикарпаття" 2 6-0 6
2 Чорноморець "Чорноморець" 2 6-2 6
3 Миколаїв "Миколаїв" 2 4-2 4
4 Кремінь "Кремінь" 2 3-2 4
5 Рух "Рух" 2 2-1 4
6 Металіст 1925 "Металіст 1925" 2 1-0 4
7 Інгулець "Інгулець" 2 2-1 3
8 Авангард "Авангард" 2 3-5 3
9 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 2 5-5 2
10 Волинь "Волинь" 2 3-4 1
11 Металург "Металург" 2 3-4 1
12 Балкани "Балкани" 2 0-1 1
13 Черкащина "Черкащина" 2 3-5 1
14 Агробізнес "Агробізнес" 2 2-4 1
15 Минай "Минай" 2 1-4 1
16 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 2 2-6 0
1 Прикарпаття "Прикарпаття" 3 8-3 6
2 Чорноморець "Чорноморець" 3 6-3 6
3 Інгулець "Інгулець" 3 4-1 6
4 Авангард "Авангард" 3 6-6 6
5 Рух "Рух" 3 3-2 5
6 Металіст 1925 "Металіст 1925" 3 2-1 5
7 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 3 6-5 5
8 Кремінь "Кремінь" 3 5-4 5
9 Миколаїв "Миколаїв" 3 5-5 4
10 Минай "Минай" 3 2-4 4
11 Агробізнес "Агробізнес" 3 5-4 4
12 Волинь "Волинь" 3 6-6 4
13 Черкащина "Черкащина" 3 5-7 2
14 Металург "Металург" 3 3-6 1
15 Балкани "Балкани" 3 0-4 1
16 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 3 2-7 0
1 Інгулець "Інгулець" 4 5-1 9
2 Авангард "Авангард" 4 7-6 9
3 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 4 10-8 8
4 Рух "Рух" 4 5-3 8
5 Агробізнес "Агробізнес" 4 6-4 7
6 Миколаїв "Миколаїв" 4 8-7 7
7 Прикарпаття "Прикарпаття" 4 9-5 6
8 Чорноморець "Чорноморець" 4 6-4 6
9 Кремінь "Кремінь" 4 6-6 5
10 Металіст 1925 "Металіст 1925" 4 2-2 5
11 Балкани "Балкани" 4 4-4 4
12 Волинь "Волинь" 4 8-9 4
13 Минай "Минай" 4 5-8 4
14 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 4 4-8 3
15 Черкащина "Черкащина" 4 5-8 2
16 Металург "Металург" 4 3-10 1
1 Інгулець "Інгулець" 5 6-2 10
2 Авангард "Авангард" 5 8-7 10
3 Агробізнес "Агробізнес" 5 7-4 10
4 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 5 11-9 9
5 Металіст 1925 "Металіст 1925" 5 6-3 8
6 Рух "Рух" 5 5-4 8
7 Миколаїв "Миколаїв" 5 9-8 8
8 Прикарпаття "Прикарпаття" 5 10-6 7
9 Волинь "Волинь" 5 11-11 7
10 Минай "Минай" 5 8-9 7
11 Чорноморець "Чорноморець" 5 8-7 6
12 Черкащина "Черкащина" 5 8-8 5
13 Кремінь "Кремінь" 5 7-9 5
14 Балкани "Балкани" 5 4-7 4
15 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 5 5-9 4
16 Металург "Металург" 5 4-14 1
1 Агробізнес "Агробізнес" 6 9-4 13
2 Металіст 1925 "Металіст 1925" 6 9-3 11
3 Рух "Рух" 6 9-5 11
4 Авангард "Авангард" 6 9-8 11
5 Інгулець "Інгулець" 6 7-3 11
6 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 6 11-9 10
7 Чорноморець "Чорноморець" 6 11-9 9
8 Миколаїв "Миколаїв" 6 10-12 8
9 Минай "Минай" 6 9-10 8
10 Волинь "Волинь" 6 11-11 8
11 Прикарпаття "Прикарпаття" 6 12-9 7
12 Кремінь "Кремінь" 6 8-10 6
13 Черкащина "Черкащина" 6 8-11 5
14 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 6 5-9 5
15 Балкани "Балкани" 6 4-7 5
16 Металург "Металург" 6 4-16 1
1 Агробізнес "Агробізнес" 7 11-5 16
2 Металіст 1925 "Металіст 1925" 7 11-4 14
3 Рух "Рух" 7 10-5 14
4 Авангард "Авангард" 7 11-9 14
5 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 7 13-9 13
6 Інгулець "Інгулець" 7 8-5 11
7 Минай "Минай" 7 11-11 11
8 Волинь "Волинь" 7 14-11 11
9 Чорноморець "Чорноморець" 7 11-9 10
10 Миколаїв "Миколаїв" 7 10-12 9
11 Прикарпаття "Прикарпаття" 7 12-11 7
12 Кремінь "Кремінь" 7 8-13 6
13 Черкащина "Черкащина" 7 9-13 5
14 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 7 6-11 5
15 Балкани "Балкани" 7 5-9 5
16 Металург "Металург" 7 4-17 1
1 Агробізнес "Агробізнес" 8 15-5 19
2 Рух "Рух" 8 12-5 17
3 Авангард "Авангард" 8 13-9 17
4 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 8 15-9 16
5 Минай "Минай" 8 14-13 14
6 Металіст 1925 "Металіст 1925" 8 13-7 14
7 Волинь "Волинь" 8 14-11 12
8 Інгулець "Інгулець" 8 8-5 12
9 Чорноморець "Чорноморець" 8 11-11 10
10 Прикарпаття "Прикарпаття" 8 16-14 10
11 Миколаїв "Миколаїв" 8 10-14 9
12 Кремінь "Кремінь" 8 11-17 6
13 Черкащина "Черкащина" 8 9-16 5
14 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 8 6-15 5
15 Балкани "Балкани" 8 5-11 5
16 Металург "Металург" 8 7-17 4
1 Рух "Рух" 9 18-6 20
2 Агробізнес "Агробізнес" 9 16-7 19
3 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 9 16-9 19
4 Минай "Минай" 9 16-14 17
5 Металіст 1925 "Металіст 1925" 9 14-7 17
6 Авангард "Авангард" 9 13-10 17
7 Інгулець "Інгулець" 9 9-5 15
8 Волинь "Волинь" 9 16-13 13
9 Миколаїв "Миколаїв" 9 16-16 12
10 Чорноморець "Чорноморець" 9 11-12 10
11 Прикарпаття "Прикарпаття" 9 16-15 10
12 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 9 7-15 8
13 Балкани "Балкани" 9 7-13 6
14 Кремінь "Кремінь" 9 13-23 6
15 Черкащина "Черкащина" 9 10-22 5
16 Металург "Металург" 9 7-18 4
1 Агробізнес "Агробізнес" 10 18-8 22
2 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 10 17-9 22
3 Минай "Минай" 10 18-14 20
4 Рух "Рух" 10 18-7 20
5 Металіст 1925 "Металіст 1925" 10 16-7 20
6 Інгулець "Інгулець" 10 12-7 18
7 Авангард "Авангард" 10 14-12 17
8 Волинь "Волинь" 10 16-15 13
9 Чорноморець "Чорноморець" 10 15-14 13
10 Миколаїв "Миколаїв" 10 18-19 12
11 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 10 9-16 11
12 Прикарпаття "Прикарпаття" 10 16-17 10
13 Балкани "Балкани" 10 9-13 9
14 Кремінь "Кремінь" 10 15-27 6
15 Черкащина "Черкащина" 10 11-24 5
16 Металург "Металург" 10 7-20 4
1 Волинь "Волинь" 18 36-23 37
2 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 18 27-17 37
3 Рух "Рух" 18 29-13 36
4 Металіст 1925 "Металіст 1925" 18 27-14 35
5 Інгулець "Інгулець" 18 29-13 34
6 Минай "Минай" 18 29-20 34
7 Агробізнес "Агробізнес" 18 28-19 34
8 Авангард "Авангард" 18 22-19 30
9 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 18 24-26 27
10 Чорноморець "Чорноморець" 18 20-25 22
11 Прикарпаття "Прикарпаття" 18 28-29 20
12 Миколаїв "Миколаїв" 18 23-30 17
13 Балкани "Балкани" 18 13-28 14
14 Кремінь "Кремінь" 18 25-39 13
15 Металург "Металург" 18 14-33 8
16 Черкащина "Черкащина" 18 15-41 6
1 Металіст 1925 "Металіст 1925" 15 25-12 31
2 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 15 24-14 31
3 Рух "Рух" 14 22-8 30
4 Інгулець "Інгулець" 15 24-8 30
5 Волинь "Волинь" 15 29-19 28
6 Агробізнес "Агробізнес" 15 25-14 28
7 Минай "Минай" 15 24-18 27
8 Авангард "Авангард" 15 18-17 24
9 Прикарпаття "Прикарпаття" 15 26-23 20
10 Чорноморець "Чорноморець" 15 17-20 18
11 Миколаїв "Миколаїв" 15 23-24 17
12 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 14 14-25 15
13 Балкани "Балкани" 15 13-23 14
14 Кремінь "Кремінь" 15 18-37 7
15 Черкащина "Черкащина" 15 13-35 6
16 Металург "Металург" 15 10-28 5
1 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 13 21-11 28
2 Інгулець "Інгулець" 13 20-7 27
3 Агробізнес "Агробізнес" 13 22-12 25
4 Металіст 1925 "Металіст 1925" 13 19-9 25
5 Рух "Рух" 12 20-8 24
6 Минай "Минай" 13 22-17 24
7 Авангард "Авангард" 13 18-14 24
8 Волинь "Волинь" 13 24-17 22
9 Прикарпаття "Прикарпаття" 13 22-22 16
10 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 12 11-17 15
11 Чорноморець "Чорноморець" 12 15-17 14
12 Миколаїв "Миколаїв" 13 19-23 13
13 Балкани "Балкани" 12 11-17 12
14 Кремінь "Кремінь" 13 15-32 6
15 Черкащина "Черкащина" 13 13-32 5
16 Металург "Металург" 13 9-26 4
1 Агробізнес "Агробізнес" 14 24-12 28
2 Металіст 1925 "Металіст 1925" 14 21-10 28
3 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 14 22-13 28
4 Рух "Рух" 13 21-8 27
5 Минай "Минай" 14 24-17 27
6 Інгулець "Інгулець" 14 20-8 27
7 Волинь "Волинь" 14 28-19 25
8 Авангард "Авангард" 14 18-16 24
9 Прикарпаття "Прикарпаття" 14 22-22 17
10 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 13 13-21 15
11 Миколаїв "Миколаїв" 14 20-24 14
12 Чорноморець "Чорноморець" 13 15-19 14
13 Балкани "Балкани" 13 12-18 13
14 Кремінь "Кремінь" 14 16-33 7
15 Черкащина "Черкащина" 14 13-32 6
16 Металург "Металург" 14 10-27 5
1 Металіст 1925 "Металіст 1925" 15 25-12 31
2 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 15 24-14 31
3 Рух "Рух" 14 22-8 30
4 Інгулець "Інгулець" 15 24-8 30
5 Волинь "Волинь" 15 29-19 28
6 Агробізнес "Агробізнес" 15 25-14 28
7 Минай "Минай" 15 24-18 27
8 Авангард "Авангард" 15 18-17 24
9 Прикарпаття "Прикарпаття" 15 26-23 20
10 Миколаїв "Миколаїв" 15 23-24 17
11 Чорноморець "Чорноморець" 14 16-19 17
12 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 14 14-25 15
13 Балкани "Балкани" 14 12-22 13
14 Кремінь "Кремінь" 15 18-37 7
15 Черкащина "Черкащина" 15 13-35 6
16 Металург "Металург" 15 10-28 5
1 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 16 25-14 34
2 Рух "Рух" 15 25-8 33
3 Металіст 1925 "Металіст 1925" 16 26-13 32
4 Інгулець "Інгулець" 16 25-9 31
5 Волинь "Волинь" 16 31-20 31
6 Минай "Минай" 16 26-19 30
7 Агробізнес "Агробізнес" 16 25-18 28
8 Авангард "Авангард" 16 19-19 24
9 Чорноморець "Чорноморець" 16 19-21 21
10 Прикарпаття "Прикарпаття" 16 27-25 20
11 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 15 17-25 18
12 Миколаїв "Миколаїв" 16 23-27 17
13 Балкани "Балкани" 16 13-26 14
14 Кремінь "Кремінь" 16 22-37 10
15 Черкащина "Черкащина" 16 14-37 6
16 Металург "Металург" 16 10-29 5
1 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 17 27-15 37
2 Металіст 1925 "Металіст 1925" 17 27-13 35
3 Волинь "Волинь" 17 34-22 34
4 Рух "Рух" 16 27-11 33
5 Минай "Минай" 17 28-19 33
6 Інгулець "Інгулець" 17 26-11 31
7 Агробізнес "Агробізнес" 17 27-19 31
8 Авангард "Авангард" 17 21-19 27
9 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 16 20-25 21
10 Чорноморець "Чорноморець" 17 19-24 21
11 Прикарпаття "Прикарпаття" 17 27-27 20
12 Миколаїв "Миколаїв" 17 23-29 17
13 Балкани "Балкани" 17 13-27 14
14 Кремінь "Кремінь" 17 23-39 10
15 Металург "Металург" 17 12-30 8
16 Черкащина "Черкащина" 17 15-39 6
1 Волинь "Волинь" 18 36-23 37
2 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 18 27-17 37
3 Рух "Рух" 17 28-11 36
4 Металіст 1925 "Металіст 1925" 18 27-14 35
5 Інгулець "Інгулець" 18 29-13 34
6 Минай "Минай" 18 29-20 34
7 Агробізнес "Агробізнес" 18 28-19 34
8 Авангард "Авангард" 18 22-19 30
9 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 17 22-25 24
10 Чорноморець "Чорноморець" 18 20-25 22
11 Прикарпаття "Прикарпаття" 18 28-29 20
12 Миколаїв "Миколаїв" 18 23-30 17
13 Балкани "Балкани" 18 13-28 14
14 Кремінь "Кремінь" 18 25-39 13
15 Металург "Металург" 18 14-33 8
16 Черкащина "Черкащина" 18 15-41 6
1 Рух "Рух" 19 30-13 39
2 Волинь "Волинь" 19 37-24 38
3 Минай "Минай" 19 33-21 37
4 Інгулець "Інгулець" 19 31-14 37
5 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 19 28-21 37
6 Агробізнес "Агробізнес" 19 33-19 37
7 Металіст 1925 "Металіст 1925" 19 27-19 35
8 Авангард "Авангард" 19 25-20 33
9 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 19 24-28 27
10 Чорноморець "Чорноморець" 19 21-28 22
11 Прикарпаття "Прикарпаття" 19 28-30 20
12 Миколаїв "Миколаїв" 19 24-31 18
13 Кремінь "Кремінь" 19 27-39 16
14 Балкани "Балкани" 19 14-30 14
15 Металург "Металург" 19 16-34 11
16 Черкащина "Черкащина" 19 16-43 6
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 1 Черкащина Черкащина 1:3 Чорноморець Чорноморець 27.07. 17:00
Тур 2 Оболонь Бровар Оболонь Бровар 2:2 Черкащина Черкащина 03.08. 19:00
Тур 3 Черкащина Черкащина 2:2 Кремінь Кремінь 10.08. 18:00
Тур 4 Інгулець Інгулець 1:0 Черкащина Черкащина 17.08. 18:00
Тур 5 Черкащина Черкащина 3:0 Балкани Балкани 22.08. 17:00
Тур 6 Металіст 1925 Металіст 1925 3:0 Черкащина Черкащина 31.08. 19:00
Тур 7 Черкащина Черкащина 1:2 Агробізнес Агробізнес 04.09. 17:00
Тур 8 Черкащина Черкащина 0:3 Металург Металург 08.09. 16:00
Тур 9 Черкащина Черкащина 1:6 Рух Рух 14.09. 15:00
Тур 10 Черкащина Черкащина 1:2 Гірник-Спорт Гірник-Спорт 21.09. 15:00
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 11 Минай Минай 3:1 Черкащина Черкащина 29.09. 16:00
Тур 12 Черкащина Черкащина 1:2 Авангард Авангард 05.10. 15:00
Тур 13 Волинь Волинь 3:0 Черкащина Черкащина 12.10. 19:00
Тур 14 Черкащина Черкащина 0:0 Прикарпаття Прикарпаття 19.10. 15:00
Тур 15 Миколаїв Миколаїв 3:0 Черкащина Черкащина 26.10. 15:00
Тур 16 Чорноморець Чорноморець 2:1 Черкащина Черкащина 03.11. 17:00
Тур 17 Черкащина Черкащина 1:2 Оболонь Бровар Оболонь Бровар 10.11. 14:00
Тур 18 Кремінь Кремінь 2:0 Черкащина Черкащина 16.11. 13:00
Тур 19 Черкащина Черкащина 1:2 Інгулець Інгулець 23.11. 13:00
Тур 20 Балкани Балкани -:- Черкащина Черкащина 22.03.
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 21 Черкащина Черкащина -:- Металіст 1925 Металіст 1925 28.03.
Тур 22 Агробізнес Агробізнес -:- Черкащина Черкащина 04.04.
Тур 23 Металург Металург -:- Черкащина Черкащина 12.04.
Тур 24 Рух Рух -:- Черкащина Черкащина 17.04.
Тур 25 Гірник-Спорт Гірник-Спорт -:- Черкащина Черкащина 25.04.
Тур 26 Черкащина Черкащина -:- Минай Минай 02.05.
Тур 27 Авангард Авангард -:- Черкащина Черкащина 06.05.
Тур 28 Черкащина Черкащина -:- Волинь Волинь 10.05.
Тур 29 Прикарпаття Прикарпаття -:- Черкащина Черкащина 16.05.
Тур 30 Черкащина Черкащина -:- Миколаїв Миколаїв 23.05.
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору