«Чайка» Петропавлівська Борщагівка

Чайка

друга ліга
1976 Рік заснування
Кольори клубу
президент: Олександр Петрович Нігруца
адреса:
Фото команди

"Чайка" - український футбольний клуб з Петропавлівської Борщагівки Києво-Святошинського району Київської обл.

• Був заснований в 1976 році.
• Президент СК «Чайка» - Олександр Петрович НІГРУЦА.

Починаючи з 2011 р. по 2015 р. СК «Чайка» брав участь у чемпіонаті Київської обл. і вже в 2011 - стає віце-чемпіоном цього турніру. Подібний успіх повторюється у 2012-2014 роках.
Після цього, СК «Чайка» отримав нагоду виступити у Кубка України серед професійних команд, де в 1/16 фіналу вибув через поразку у матчі з львівськими Карпатам.
У сезоні 2015/2016 «Чайка» стає чемпіоном області.
Сезон 2016/2017 був також доволі вдалим для команди.

Впродовж одного сезону наша команда здобула Кубок України та бронзові медалі національного чемпіонату серед аматорів. А з урахуванням ще й кубкового тріумфу 2013 року - «Чайка» стає найтитулованішою командою Київщини в аматорських турнірах України. Чайка увійшла в історію, як єдина аматорська команда, яка протягом 5-6 років не займала нижче другого місця в чемпіонаті Київської області. Такого немає в жодній області України!

Досягнення:
• Володар Кубка району 2010 р.;
• Фіналіст Кубка району 2011 р.;
• Чотириразовий срібний призер чемпіонату Київської області з футболу(2011,2012,2013,2014)
• Володар Кубка області 2013 року;
• Володар Кубка ААФУ 2013,учасник Кубка України 2014/2015 років.
У сезоні 2018/19 СК «Чайка» подав заявку на участь в Другій лізі в чемпіонаті України та отримав професіональний статус.

ТРЕНЕР

Тренер
Головний тренер
БОГОДЄЛОВ ВЯЧЕСЛАВ ПАВЛОВИЧ

Грав на позиції воротаря. Пограв у багатьох футбольних клубах. Був в тернопільській «Ниві», але знаходився за спиною Тяпушкіна, воротаря збірної України, і було важко пробитися до першого складу. Після цього був у «Олександрії», херсонському «Кристал», донецькому «Металурзі», полтавській «Ворсклі» та харківському «Металісті».

Працював із юнацькими збірними командами України, а також із Анатолієм Дем'яненком у "Насафі" з Узбекистану.

СТАДІОН

Резервний стадіон
Резервний
Діназ
1 000 глядачів
с.Лютіж, Вишгородський р-н, Київська обл.

НОВИНИ

Новин, повязаних з командою, немає

СКЛАД КОМАНДИ Дата народження Громадянство Амплуа Дата заявки Номер
Тамаз Авдалян
Авдалян
Тамаз
Бадрович
03.02.1994 українець півзахисник 16.08.2018 27
Роман Баранович
Баранович
Роман
Миколайович
21.10.1990 українець півзахисник 13.07.2018 15
Андрій Бартошук
Бартошук
Андрій
Вікторович
06.02.1995 українець півзахисник 13.07.2018 11
Святослав Грабчак
Грабчак
Святослав
Валентинович
04.03.1996 українець захисник 13.07.2018 3
Антон Гришин
Гришин
Антон
Анатолійович
08.01.2000 українець нападник 20.07.2018 22
Мохамед Садег Доу
Доу
Мохамед Садег
20.06.1994 лівієць півзахисник 20.07.2018 10
Євген Задорожнюк
Задорожнюк
Євген
Олександрович
24.12.1996 українець захисник 13.07.2018 18
Антон Зіпцер
Зіпцер
Антон
Володимирович
01.08.1997 українець захисник 27.07.2018 28
Антон Корольков
Корольков
Антон
Олександрович
17.12.1996 українець півзахисник 20.07.2018 24
Ренат Мірошніков
Мірошніков
Ренат
Маріо
27.03.1993 українець півзахисник 13.07.2018 7
Дмитро Мохначук
Мохначук
Дмитро
Миколайович
06.06.1999 українець захисник 13.07.2018 20
Антон Мусієнко
Мусієнко
Антон
Андрійович
18.01.1992 українець воротар 13.07.2018 12
Навід Насімі
Насімі
Навід
Даудович
01.03.1995 українець півзахисник 01.08.2018 14
Вячеслав Панфілов
Панфілов
Вячеслав
Вячеславович
24.06.1993 українець нападник 23.08.2018 26
Роман Помазан
Помазан
Роман
Максимович
05.09.1994 українець захисник 13.07.2018 2
Сергій Пономаренко
Пономаренко
Сергій
Анатолійович
18.12.1983 українець захисник 13.07.2018 8
Даниїл Савійсько
Савійсько
Даниїл
Ігорович
21.08.1997 українець півзахисник 13.07.2018 17
Богдан Савчук
Савчук
Богдан
Юрійевич
25.07.1996 українець воротар 13.07.2018 1
Богдан Січкарук
Січкарук
Богдан
Вікторович
01.08.1994 українець нападник 13.07.2018 21
Олександр Сухенко
Сухенко
Олександр
Ігорович
25.09.1996 українець нападник 13.07.2018 19
Єгор Сухецький
Сухецький
Єгор
Володимирович
18.04.1998 українець захисник 16.07.2018 4
Володимир Тименко
Тименко
Володимир
Володимирович
10.06.1997 українець півзахисник 13.07.2018 9
Артем Цурупін
Цурупін
Артем
Германович
16.07.1992 українець півзахисник 13.07.2018 16
Євген Шкарбан
Шкарбан
Євген
Володимирович
20.06.1998 українець воротар 13.07.2018 23
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ МАТЧІ КОМАНДИ
1 Чайка "Чайка" 1 3-0 3
2 Калуш "Калуш" 1 1-0 3
3 Поділля "Поділля" 1 1-0 3
4 Нива "Нива" 1 1-1 1
5 Нива "Нива" 1 1-1 1
6 Полісся "Полісся" 1 0-0 1
7 Черкащина-Академія "Черкащина-Академія" 1 0-0 1
8 Верес "Верес" 1 0-1 0
9 Минай "Минай" 1 0-1 0
10 Буковина "Буковина" 1 0-3 0
1 Чайка "Чайка" 2 3-0 4
2 Полісся "Полісся" 2 1-0 4
3 Черкащина-Академія "Черкащина-Академія" 2 1-0 4
4 Калуш "Калуш" 2 1-0 4
5 Минай "Минай" 2 2-1 3
6 Буковина "Буковина" 2 2-3 3
7 Поділля "Поділля" 2 1-2 3
8 Нива "Нива" 2 1-2 1
9 Нива "Нива" 2 1-3 1
10 Верес "Верес" 2 0-2 0
1 Калуш "Калуш" 3 2-0 7
2 Черкащина-Академія "Черкащина-Академія" 3 2-0 7
3 Минай "Минай" 3 4-2 6
4 Полісся "Полісся" 3 1-0 5
5 Чайка "Чайка" 3 4-2 4
6 Поділля "Поділля" 3 1-2 4
7 Буковина "Буковина" 3 2-4 3
8 Нива "Нива" 3 1-2 2
9 Верес "Верес" 3 0-2 1
10 Нива "Нива" 3 1-4 1
1 Черкащина-Академія "Черкащина-Академія" 4 5-2 10
2 Калуш "Калуш" 4 4-3 7
3 Минай "Минай" 4 6-5 6
4 Буковина "Буковина" 4 5-5 6
5 Чайка "Чайка" 4 4-2 5
6 Нива "Нива" 4 3-2 5
7 Поділля "Поділля" 4 1-2 5
8 Полісся "Полісся" 4 1-2 5
9 Нива "Нива" 4 4-6 4
10 Верес "Верес" 4 1-5 1
1 Калуш "Калуш" 5 5-3 10
2 Черкащина-Академія "Черкащина-Академія" 5 6-5 10
3 Минай "Минай" 5 9-6 9
4 Буковина "Буковина" 5 7-7 7
5 Чайка "Чайка" 5 4-2 6
6 Нива "Нива" 5 5-4 6
7 Поділля "Поділля" 5 3-4 6
8 Полісся "Полісся" 5 3-4 6
9 Нива "Нива" 5 4-6 5
10 Верес "Верес" 5 1-6 1
1 Калуш "Калуш" 6 6-4 11
2 Черкащина-Академія "Черкащина-Академія" 6 7-6 11
3 Минай "Минай" 6 10-8 9
4 Нива "Нива" 6 7-5 9
5 Нива "Нива" 6 5-6 8
6 Чайка "Чайка" 6 5-3 7
7 Буковина "Буковина" 6 8-9 7
8 Полісся "Полісся" 6 4-5 7
9 Поділля "Поділля" 6 3-5 6
10 Верес "Верес" 6 3-7 4
1 Калуш "Калуш" 7 7-5 12
2 Черкащина-Академія "Черкащина-Академія" 7 8-7 12
3 Минай "Минай" 7 11-9 10
4 Нива "Нива" 7 8-6 10
5 Буковина "Буковина" 7 11-11 10
6 Нива "Нива" 7 6-7 9
7 Полісся "Полісся" 7 5-6 8
8 Чайка "Чайка" 7 5-4 7
9 Верес "Верес" 7 4-7 7
10 Поділля "Поділля" 7 5-8 6
1 Калуш "Калуш" 8 10-5 15
2 Черкащина-Академія "Черкащина-Академія" 8 10-8 15
3 Минай "Минай" 8 11-9 11
4 Нива "Нива" 8 8-6 11
5 Полісся "Полісся" 8 6-6 11
6 Нива "Нива" 8 6-7 10
7 Буковина "Буковина" 8 11-14 10
8 Верес "Верес" 8 4-7 8
9 Чайка "Чайка" 8 5-5 7
10 Поділля "Поділля" 8 6-10 6
1 Калуш "Калуш" 9 10-5 16
2 Черкащина-Академія "Черкащина-Академія" 9 11-10 15
3 Минай "Минай" 9 14-9 14
4 Полісся "Полісся" 9 7-6 14
5 Нива "Нива" 9 10-8 12
6 Верес "Верес" 9 6-8 11
7 Нива "Нива" 9 6-8 10
8 Буковина "Буковина" 9 11-17 10
9 Чайка "Чайка" 9 7-7 8
10 Поділля "Поділля" 9 6-10 7
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 1 Буковина Буковина 0:3 Чайка Чайка 22.07. 18:00
Тур 2 Чайка Чайка 0:0 Калуш Калуш 28.07. 18:00
Тур 3 Минай Минай 2:1 Чайка Чайка 04.08. 17:00
Тур 4 Поділля Поділля 0:0 Чайка Чайка 11.08. 18:00
Тур 5 Чайка Чайка 0:0 Нива Нива 18.08. 18:00
Тур 6 Черкащина-Академія Черкащина-Академія 1:1 Чайка Чайка 27.08. 17:00
Тур 7 Чайка Чайка 0:1 Верес Верес 01.09. 17:00
Тур 8 Полісся Полісся 1:0 Чайка Чайка 08.09. 17:00
Тур 9 Чайка Чайка 2:2 Нива Нива 15.09. 16:00
Тур 10 Чайка Чайка -:- Буковина Буковина 22.09. 16:00
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 11 Калуш Калуш -:- Чайка Чайка 30.09.
Тур 12 Чайка Чайка -:- Минай Минай 06.10.
Тур 13 Чайка Чайка -:- Поділля Поділля 13.10.
Тур 14 Нива Нива -:- Чайка Чайка 20.10.
Тур 15 Чайка Чайка -:- Черкащина-Академія Черкащина-Академія 27.10.
Тур 16 Верес Верес -:- Чайка Чайка 03.11.
Тур 17 Чайка Чайка -:- Полісся Полісся 10.11.
Тур 18 Нива Нива -:- Чайка Чайка 31.03.
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору