«Нікополь» Нікополь

Нікополь

друга ліга
2015 Рік заснування
(066) 039-61-04 (050) 282-79-37
Кольори клубу
президент: Акімочкін Анатолій Вікторович
адреса: 53200, м. Нікополь, вул. Електрометалургів, 1

Футбольний клуб «Макіїввугілля» було створено влітку 2009 року для участі в щорічному турнірі, що проходить під егідою Міністерства вугільної промисловості - «Кубок Мінвуглепрому». Ідейним натхненником і спонсором команди виступив заступник голови, голова регіональної організації Незалежної профспілки гірників України Анатолій Акімочкін.Перед клубом спочатку була поставлена чітка задача - виграти трофей. Для досягнення результату в команду було залучено ряд досвідчених виконавців з усієї області, в тому числі і відомі майстри шкіряного м'яча на просторах СНД. Серед них, зокрема, вихованець макіївського футболу Едуард Цихмейструк. Кістяк же колективу склали гравці, які вже певний час грали разом - Олександр Цокур, Анатолій Кретов, Володимир Злоба, Сергій Пісковий, Салім Ненмасов. Четверо останніх - місцеві вихованці.ФК «Макіїввугілля» досить легко пройшов груповий турнір, але на стадії 1 / 4 фіналу команду чекав грізний суперник - багаторазовий володар Кубка Мінвуглепрому свердловський «Шахтар». Незважаючи на титули і прогнози фахівців, до півфіналу пробилася саме макіївська команда. Вирішальним виявився матч в Макіївці, де за рахунок «дубля» Едуард Цихмейструк, макіївчани здолали суперників за сумою двох матчів.У фінальній кульці турніру, яка проходила в Торезі, складним виявився перший матч, за вихід у фінал. Це й зрозуміло, адже «Макіїввугілля» протистояли господарі пульки - команда ДП «Торезантрацит». Гра проходила з перевагою макіївчан, а й господарі відповідали дуже гострими контратаками. Все вирішив м'яч, забитий по закінченню години гри Романом Бутенко, який дозволив «Макіїввугілля» вперше виступити в головному матчі міністерського Кубка.Фінал вийшов не менш бойовим, але з кожною хвилиною перевага команди з Макіївки відчувалося все сильніше. Зрештою, футболісти ДП «Дзержинськвугілля» зробили фатальну помилку в своїй штрафній, за що були покарані одинадцятиметровим ударом, який реалізував Таміловіч.Мінімальна перемога 1:0 команди ДП «Макіїввугілля» і Кубок Мінвуглепрому вперше їде до Макіївки. До речі, з цим успіхом нашу команду привітали на найвищому рівні. На нагородженні в Свердловську була присутня прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко.Після перемоги в турнірі керівництво державного підприємства «Макіїввугілля» взяло паузу для вирішення питання про подальшу долю команди. Але після закінчення двох місяців все стало ясно: команді ДП «Макіїввугілля» - бути. Підтримуваний генеральним директором підприємства Станіслава Толчина, ідейний натхненник команди Анатолій Акімочкін поставив завдання вивести ФК «Макіїввугілля» на новий якісний рівень. Відповідно змінився як керівний склад клубу, так і колектив футболістів. Так почесним президентом ФК «Макіїввугілля» став генеральний директор підприємства Станіслав Толчин. Пост президента клубу зайняв Анатолій Акімочкін. Тренерський штаб команди очолив відомий футболіст Спартак Жигулін. У «Макіїввугілля» були запрошені перспективні футболісти з різних команд регіону.У листопаді 2009 року ФК «Макіїввугілля» був заявлений відразу в двох зимових турнірах. У першості Донецька перед командою було поставлено завдання - потрапити до трійки. Враховуючи, що там грали такі досвідчені й сильні в області команди як «Олімпік» (Донецьк), «Славхлеб» (Слов'янськ), «Нова-Люкс» (Донецьк), «Гратіс» (Донецьк) і ветерани ФК «Шахтар», мета для молодої і незіграної команди з Макіївки виглядала більш ніж амбітною. В іншому зимовому турнірі - першості Макіївки - іншої мети, крім як виграти трофей, бути й не могло. З перших турів команда взялася за виконання поставлених завдань і впоралася з ними досить успішно. У першості Донецька футболісти «Макіїввугілля» посіли третє місце, пропустивши вперед тільки «Олімпік» і «Славхліб», а в рідному місті довели, що рівних їм у турнірі не було. У фінальному матчі була обіграна команда з Українська, представлена ДП «Селідоввугілля», з великим рахунком 3:0.Наближався літній сезон, і було очевидно, що команда повинна розвиватися і рухатися далі. У квітні 2010 року ФК «Макіїввугілля» був заявлений для участі в чемпіонаті Донецької області. Як і в попередніх турнірах завдання були поставлені самі амбітні. Незважаючи на чудовий підбір суперників, в команді говорили виключно про перемогу в турнірі. На тренуваннях і перед грою Спартак Жигулін намагався прищепити кожному гравцеві дух переможця. Протягом перших місяців ФК «Макіїввугілля» поступався в таблиці тільки краматорському «Авангарду». У багатьох матчах команда демонструвала яскравий футбол, переграючи своїх суперників. Але в середині літа всередині клубу стався конфлікт, внаслідок якого з команди пішли 13 осіб. Зрозуміло, така ситуація не могла позитивно позначитися на атмосферу в колективі. У важку хвилину руку допомоги простягнули клубу люди, небайдужі до Макіївському футболу - голова Федерації Олександр Кравченко і капітан НПГУ Олексій Неснов. В екстреному порядку в команду був запрошений ряд молодих і перспективних футболістів. Всі ці дії не тільки допомогли ФК «Макіїввугілля» втриматися на плаву, але й продовжити боротьбу за медалі в чемпіонаті Донецької області.Паралельно, в ранзі діючого чемпіона, команда виступала в Кубку Мінвуглепрому. Знову груповий етап був пройдений впевнено. На стадії 1 / 4 фіналу наша команда в обох матчах переграла Родинської «Шахтар», який представляє ДП «Краснолиманська». Місцем фінальної пульки Кубка був обраний шахтарське містечко Свердловськ Луганської області. Було очевидно: зроблено все, щоб місцевий «Шахтар» міг поквитатися з «Макіїввугілля» за поразку в турнірі річної давності. Ні в кого не виникало сумнівів, що саме ці дві команди стануть учасниками головного матчу Кубка Мінвуглепрому. Сюжет же фінального матчу дав засумніватися у високій кваліфікації турніру. Наша команда виглядала краще за суперника, контролювала хід гри, але з перших хвилин зіткнулася не тільки з грубою грою «гірників», але і з упередженим суддівством. Долю матчу вирішив вкрай сумнівний пенальті, реалізований футболістом «Шахтаря».Поразка у фіналі Кубка міністерського трохи надломило команду. На тлі психологічної та фізичної втоми були програні три зустрічі чемпіонату області. Стало ясно, що максимум, на що може розраховувати ФК «Макіїввугілля» - боротьба за третє місце. До честі і гідності наших футболістів гонку за бронзу вони виграли, ставши призерами чемпіонату області в прем'єрному сезоні.На жаль, сезон 2010 був затьмарений непоправною втратою. У ніч з 22 на 23 вересня в автомобільній катастрофі під Дружківкою загинув вихованець макіївського футболу, відданий команді гравець, півзахисник ФК «Макіїввугілля» Володимир Злість. Йому було всього 23 роки. У пам'ять про Володю на матч чемпіонату області з маріупольським «Титаном» 25 вересня команда вийшла з чорними пов'язками.По завершенню сезону команда пішла у відпустку, а на початку грудня 2010 року стартувала у відкритій зимовій першості Макіївки. 16 грудня у Палаці дитячої та юнацької творчості в Макіївці відбулася офіційна церемонія нагородження ФК «Макіїввугілля» бронзовими медалями чемпіонату області 2010 року. Від Федерації футболу Донецької області на ній був присутній виконавчий директор Віктор Гайворонський.З початку сезону-2014/15 через військового конфлікту на сході України клуб змушений виступати в Нікополі, домашньою ареною став стадіон «Електрометалург».

По закінченні першої частини чемпіонату генеральний спонсор клубу був змушений відмовитися від команди. До закінчення сезону всі витрати клубу на себе взяла Незалежна профспілка гірників України, внаслідок чого клуб змінив назву на «НПГУ-Макіїввугілля».У сезоні 2015/16 клуб змінив назву на «Нікополь-НПГУ».  

ТРЕНЕР

Тренер
Головний тренер
ВАРЖЕЛЕНКО ГРИГОРІЙ ТИХОНОВИЧ

Призначили на посаду: липень 2016 року.

Легенда нікопольського футболу, Григорій Тихонович віддав йому багато десятиліть життя. Став першим тренером багатьох відомих гравців, яким путівку в футбол дав саме самобутній нікопольський «Колос». Працював у «Електрометалурзі», житомирському «Поліссі», а нині відновив роботу в ФК «Нікополь», будучи найстаршим і найдосвідченішим у тренерському цеху другої ліги.

СТАДІОН

Основний стадіон
Основний
«Електрометалург»
1 500 глядачів
вул. Електрометалургів, 1, м. Нікополь, 53200
СКЛАД КОМАНДИ Дата народження Громадянство Амплуа Дата заявки Номер
Ернест Астахов
Астахов
Ернест
Дмитрович
21.08.1998 українець захисник 18.07.2016 20
Олег Білий
Білий
Олег
Костянтинович
13.11.1994 українець півзахисник 01.03.2017 3
Владислав Вакулінський
Вакулінський
Владислав
Богданович
19.01.1997 українець півзахисник 18.07.2016 9
Роман Воронін
Воронін
Роман
Захарійович
10.03.1997 українець нападник 18.07.2016 10
Ігор Гришин
Гришин
Ігор
Вікторович
21.02.1989 українець воротар 22.02.2017 1
Никита Дегтярьов
Дегтярьов
Никита
Валерійович
13.10.1996 українець захисник 04.08.2016 14
Сергій Донець
Донець
Сергій
Андрійович
15.12.1995 українець півзахисник 18.07.2016 23
Богдан Кірєєв
Кірєєв
Богдан
Олександрович
21.03.1998 українець півзахисник 18.07.2016 19
Михайло Коломоєць
Коломоєць
Михайло
Сергійович
22.07.1995 українець нападник 01.03.2017 21
Микола Косіненко
Косіненко
Микола
Дмитрович
19.12.1999 українець захисник 25.08.2016 2
Дмитро Кренько
Кренько
Дмитро
Сергійович
17.05.1996 українець нападник 22.07.2016 13
Михайло Кривич
Кривич
Михайло
Володимирович
23.06.1995 українець півзахисник 22.02.2017 5
Олександр Литвиненко
Литвиненко
Олександр
Ігорович
30.09.1992 українець півзахисник 22.02.2017 22
Дмитро Махнєв
Махнєв
Дмитро
Віталійович
02.03.1996 українець захисник 18.07.2016 18
Павло Мілєсін
Мілєсін
Павло
Юрійович
16.03.1994 українець захисник 27.02.2017 17
Богдан Петриченко
Петриченко
Богдан
Володимирович
06.03.1996 українець воротар 18.07.2016 12
Максим Таряник
Таряник
Максим
Васильович
14.02.1995 українець захисник 29.07.2016 6
Дмитро Ходарченко
Ходарченко
Дмитро
Ігорович
18.02.1995 українець півзахисник 18.07.2016 11
Ілля Шестіпалов
Шестіпалов
Ілля
Валерійович
02.06.1996 українець півзахисник 21.07.2016 7
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ МАТЧІ КОМАНДИ
1 Тепловик-Прикарпаття "Тепловик-Прикарпаття" 1 6-0 3
2 Рух "Рух" 1 6-0 3
3 Жемчужина "Жемчужина" 1 3-0 3
4 Інгулець-2 "Інгулець-2" 1 3-1 3
5 Поділля "Поділля" 1 2-0 3
6 Кристал "Кристал" 1 2-1 3
7 Нива "Нива" 1 2-2 1
8 Енергія "Енергія" 1 2-2 1
9 Мир "Мир" 1 0-0 1
10 Балкани "Балкани" 1 0-0 1
11 Кремінь "Кремінь" 0 0-0 0
12 Металург "Металург" 1 1-2 0
13 Реал Фарма "Реал Фарма" 1 1-3 0
14 Суднобудівник "Суднобудівник" 1 0-2 0
15 Нікополь "Нікополь" 1 0-3 0
16 Арсенал-Київщина "Арсенал-Київщина" 1 0-6 0
17 Іллічівець-2 "Іллічівець-2" 1 0-6 0
1 Рух "Рух" 2 7-0 6
2 Інгулець-2 "Інгулець-2" 2 6-1 6
3 Балкани "Балкани" 2 5-1 4
4 Нива "Нива" 2 4-3 4
5 Кристал "Кристал" 2 3-2 4
6 Мир "Мир" 2 1-0 4
7 Тепловик-Прикарпаття "Тепловик-Прикарпаття" 1 6-0 3
8 Реал Фарма "Реал Фарма" 2 5-3 3
9 Кремінь "Кремінь" 1 2-0 3
10 Жемчужина "Жемчужина" 2 3-2 3
11 Поділля "Поділля" 2 3-5 3
12 Енергія "Енергія" 2 2-5 1
13 Нікополь "Нікополь" 2 1-4 1
14 Металург "Металург" 2 1-3 0
15 Суднобудівник "Суднобудівник" 2 0-3 0
16 Іллічівець-2 "Іллічівець-2" 2 1-8 0
17 Арсенал-Київщина "Арсенал-Київщина" 2 0-10 0
1 Інгулець-2 "Інгулець-2" 3 9-1 9
2 Рух "Рух" 3 9-1 9
3 Мир "Мир" 3 4-1 7
4 Кремінь "Кремінь" 2 3-0 6
5 Тепловик-Прикарпаття "Тепловик-Прикарпаття" 2 8-2 4
6 Балкани "Балкани" 3 6-3 4
7 Реал Фарма "Реал Фарма" 3 7-5 4
8 Енергія "Енергія" 3 7-5 4
9 Нива "Нива" 3 5-5 4
10 Кристал "Кристал" 3 3-3 4
11 Жемчужина "Жемчужина" 2 3-2 3
12 Металург "Металург" 3 3-4 3
13 Суднобудівник "Суднобудівник" 3 2-4 3
14 Поділля "Поділля" 3 4-7 3
15 Нікополь "Нікополь" 3 2-7 1
16 Іллічівець-2 "Іллічівець-2" 3 1-11 0
17 Арсенал-Київщина "Арсенал-Київщина" 3 0-15 0
1 Рух "Рух" 4 13-4 12
2 Інгулець-2 "Інгулець-2" 4 9-1 10
3 Кремінь "Кремінь" 3 5-0 9
4 Балкани "Балкани" 4 7-3 7
5 Енергія "Енергія" 4 8-5 7
6 Кристал "Кристал" 4 6-5 7
7 Мир "Мир" 4 4-3 7
8 Тепловик-Прикарпаття "Тепловик-Прикарпаття" 3 8-3 4
9 Реал Фарма "Реал Фарма" 3 7-5 4
10 Нива "Нива" 4 5-6 4
11 Нікополь "Нікополь" 4 5-7 4
12 Суднобудівник "Суднобудівник" 4 2-4 4
13 Жемчужина "Жемчужина" 3 5-5 3
14 Металург "Металург" 4 6-8 3
15 Поділля "Поділля" 4 4-10 3
16 Іллічівець-2 "Іллічівець-2" 4 5-13 3
17 Арсенал-Київщина "Арсенал-Київщина" 4 2-19 0
1 Рух "Рух" 5 14-4 15
2 Інгулець-2 "Інгулець-2" 5 12-2 13
3 Кремінь "Кремінь" 4 7-0 12
4 Мир "Мир" 5 4-3 8
5 Реал Фарма "Реал Фарма" 4 11-6 7
6 Балкани "Балкани" 5 8-6 7
7 Нива "Нива" 5 9-8 7
8 Кристал "Кристал" 4 6-5 7
9 Енергія "Енергія" 5 9-9 7
10 Іллічівець-2 "Іллічівець-2" 5 6-13 6
11 Тепловик-Прикарпаття "Тепловик-Прикарпаття" 4 8-4 4
12 Жемчужина "Жемчужина" 4 5-5 4
13 Нікополь "Нікополь" 5 5-8 4
14 Суднобудівник "Суднобудівник" 5 3-8 4
15 Металург "Металург" 5 8-12 3
16 Поділля "Поділля" 5 4-12 3
17 Арсенал-Київщина "Арсенал-Київщина" 5 6-20 3
1 Рух "Рух" 6 16-5 18
2 Інгулець-2 "Інгулець-2" 6 18-2 16
3 Кремінь "Кремінь" 5 8-2 12
4 Мир "Мир" 6 5-3 11
5 Балкани "Балкани" 6 12-8 10
6 Нива "Нива" 6 10-8 10
7 Іллічівець-2 "Іллічівець-2" 6 9-14 9
8 Жемчужина "Жемчужина" 5 10-5 7
9 Реал Фарма "Реал Фарма" 5 12-9 7
10 Енергія "Енергія" 5 9-9 7
11 Кристал "Кристал" 5 6-6 7
12 Тепловик-Прикарпаття "Тепловик-Прикарпаття" 5 10-6 5
13 Суднобудівник "Суднобудівник" 6 5-10 5
14 Нікополь "Нікополь" 6 5-9 4
15 Металург "Металург" 6 8-18 3
16 Поділля "Поділля" 6 4-17 3
17 Арсенал-Київщина "Арсенал-Київщина" 6 8-24 3
1 Інгулець-2 "Інгулець-2" 7 21-2 19
2 Рух "Рух" 7 16-6 18
3 Кремінь "Кремінь" 6 10-2 15
4 Мир "Мир" 6 5-3 11
5 Жемчужина "Жемчужина" 6 11-5 10
6 Реал Фарма "Реал Фарма" 6 14-10 10
7 Енергія "Енергія" 6 12-9 10
8 Балкани "Балкани" 7 13-11 10
9 Нива "Нива" 7 10-10 10
10 Іллічівець-2 "Іллічівець-2" 7 9-17 9
11 Тепловик-Прикарпаття "Тепловик-Прикарпаття" 6 13-7 8
12 Кристал "Кристал" 6 7-7 8
13 Арсенал-Київщина "Арсенал-Київщина" 7 9-24 6
14 Суднобудівник "Суднобудівник" 7 6-12 5
15 Нікополь "Нікополь" 7 5-12 4
16 Поділля "Поділля" 7 5-18 4
17 Металург "Металург" 7 8-19 3
1 Інгулець-2 "Інгулець-2" 8 23-5 19
2 Рух "Рух" 8 17-7 19
3 Кремінь "Кремінь" 7 13-4 18
4 Мир "Мир" 7 8-4 14
5 Жемчужина "Жемчужина" 7 14-6 13
6 Тепловик-Прикарпаття "Тепловик-Прикарпаття" 7 16-7 11
7 Реал Фарма "Реал Фарма" 7 15-11 11
8 Балкани "Балкани" 8 14-12 11
9 Енергія "Енергія" 7 12-10 10
10 Нива "Нива" 8 11-13 10
11 Кристал "Кристал" 7 8-8 9
12 Іллічівець-2 "Іллічівець-2" 7 9-17 9
13 Суднобудівник "Суднобудівник" 8 7-12 8
14 Нікополь "Нікополь" 8 7-13 7
15 Арсенал-Київщина "Арсенал-Київщина" 8 10-26 6
16 Поділля "Поділля" 8 6-21 4
17 Металург "Металург" 8 8-22 3
1 Рух "Рух" 9 18-7 22
2 Кремінь "Кремінь" 8 19-6 21
3 Інгулець-2 "Інгулець-2" 9 25-8 19
4 Жемчужина "Жемчужина" 8 17-8 16
5 Тепловик-Прикарпаття "Тепловик-Прикарпаття" 8 17-7 14
6 Реал Фарма "Реал Фарма" 8 18-12 14
7 Балкани "Балкани" 9 16-13 14
8 Мир "Мир" 8 8-5 14
9 Нива "Нива" 9 12-13 13
10 Іллічівець-2 "Іллічівець-2" 8 13-17 12
11 Енергія "Енергія" 8 13-12 10
12 Кристал "Кристал" 8 8-9 9
13 Суднобудівник "Суднобудівник" 9 7-16 8
14 Нікополь "Нікополь" 9 7-14 7
15 Арсенал-Київщина "Арсенал-Київщина" 9 12-32 6
16 Поділля "Поділля" 8 6-21 4
17 Металург "Металург" 9 9-25 3
1 Рух "Рух" 10 20-7 25
2 Кремінь "Кремінь" 9 20-6 24
3 Інгулець-2 "Інгулець-2" 10 27-9 22
4 Жемчужина "Жемчужина" 9 21-8 19
5 Реал Фарма "Реал Фарма" 9 20-14 15
6 Балкани "Балкани" 10 17-14 15
7 Мир "Мир" 9 8-5 15
8 Тепловик-Прикарпаття "Тепловик-Прикарпаття" 9 17-8 14
9 Нива "Нива" 10 12-13 14
10 Іллічівець-2 "Іллічівець-2" 9 14-18 13
11 Енергія "Енергія" 9 13-12 11
12 Кристал "Кристал" 9 9-11 9
13 Нікополь "Нікополь" 10 9-16 8
14 Суднобудівник "Суднобудівник" 9 7-16 8
15 Арсенал-Київщина "Арсенал-Київщина" 10 12-36 6
16 Металург "Металург" 10 9-25 4
17 Поділля "Поділля" 9 6-23 4
1 Кремінь "Кремінь" 10 21-6 27
2 Рух "Рух" 10 20-7 25
3 Інгулець-2 "Інгулець-2" 11 27-9 23
4 Жемчужина "Жемчужина" 10 25-11 22
5 Балкани "Балкани" 11 19-15 18
6 Нива "Нива" 11 16-13 17
7 Мир "Мир" 10 8-5 16
8 Іллічівець-2 "Іллічівець-2" 10 18-19 16
9 Реал Фарма "Реал Фарма" 10 20-15 15
10 Тепловик-Прикарпаття "Тепловик-Прикарпаття" 10 20-12 14
11 Енергія "Енергія" 10 17-13 14
12 Кристал "Кристал" 10 16-11 12
13 Нікополь "Нікополь" 11 10-20 8
14 Суднобудівник "Суднобудівник" 10 8-18 8
15 Арсенал-Київщина "Арсенал-Київщина" 11 12-43 6
16 Металург "Металург" 11 10-29 4
17 Поділля "Поділля" 10 6-27 4
1 Кремінь "Кремінь" 11 22-6 30
2 Рух "Рух" 11 23-7 28
3 Інгулець-2 "Інгулець-2" 12 30-9 26
4 Жемчужина "Жемчужина" 11 27-11 25
5 Мир "Мир" 11 12-5 19
6 Балкани "Балкани" 11 19-15 18
7 Нива "Нива" 12 16-16 17
8 Іллічівець-2 "Іллічівець-2" 11 19-21 16
9 Кристал "Кристал" 11 18-11 15
10 Реал Фарма "Реал Фарма" 11 20-17 15
11 Тепловик-Прикарпаття "Тепловик-Прикарпаття" 11 20-14 14
12 Енергія "Енергія" 11 17-14 14
13 Нікополь "Нікополь" 12 12-21 11
14 Суднобудівник "Суднобудівник" 11 9-21 8
15 Металург "Металург" 12 13-30 7
16 Арсенал-Київщина "Арсенал-Київщина" 12 12-47 6
17 Поділля "Поділля" 11 6-30 4
1 Кремінь "Кремінь" 13 27-7 36
2 Рух "Рух" 13 31-9 34
3 Жемчужина "Жемчужина" 12 30-12 28
4 Інгулець-2 "Інгулець-2" 14 32-14 26
5 Балкани "Балкани" 13 23-16 24
6 Реал Фарма "Реал Фарма" 13 24-17 21
7 Нива "Нива" 13 18-17 20
8 Мир "Мир" 13 12-8 19
9 Тепловик-Прикарпаття "Тепловик-Прикарпаття" 13 22-16 17
10 Кристал "Кристал" 13 19-14 16
11 Іллічівець-2 "Іллічівець-2" 13 21-26 16
12 Енергія "Енергія" 12 18-15 15
13 Нікополь "Нікополь" 14 14-24 14
14 Арсенал-Київщина "Арсенал-Київщина" 14 16-52 9
15 Суднобудівник "Суднобудівник" 13 9-25 8
16 Металург "Металург" 13 13-31 7
17 Поділля "Поділля" 13 8-34 7
1 Рух "Рух" 14 32-9 37
2 Кремінь "Кремінь" 14 27-8 36
3 Жемчужина "Жемчужина" 13 32-13 31
4 Балкани "Балкани" 14 24-16 27
5 Інгулець-2 "Інгулець-2" 14 32-14 26
6 Реал Фарма "Реал Фарма" 14 26-17 24
7 Мир "Мир" 14 15-9 22
8 Нива "Нива" 14 19-19 20
9 Кристал "Кристал" 14 21-15 19
10 Тепловик-Прикарпаття "Тепловик-Прикарпаття" 14 22-17 17
11 Нікополь "Нікополь" 15 16-25 17
12 Іллічівець-2 "Іллічівець-2" 14 22-28 16
13 Енергія "Енергія" 13 19-18 15
14 Арсенал-Київщина "Арсенал-Київщина" 15 18-53 12
15 Суднобудівник "Суднобудівник" 14 10-27 8
16 Металург "Металург" 14 14-33 7
17 Поділля "Поділля" 14 8-36 7
1 Рух "Рух" 14 32-9 37
2 Кремінь "Кремінь" 14 27-8 36
3 Жемчужина "Жемчужина" 14 34-13 34
4 Балкани "Балкани" 14 24-16 27
5 Інгулець-2 "Інгулець-2" 14 32-14 26
6 Реал Фарма "Реал Фарма" 14 26-17 24
7 Мир "Мир" 14 15-9 22
8 Нива "Нива" 14 19-19 20
9 Кристал "Кристал" 14 21-15 19
10 Тепловик-Прикарпаття "Тепловик-Прикарпаття" 14 22-17 17
11 Нікополь "Нікополь" 15 16-25 17
12 Іллічівець-2 "Іллічівець-2" 14 22-28 16
13 Енергія "Енергія" 14 19-20 15
14 Арсенал-Київщина "Арсенал-Київщина" 15 18-53 12
15 Суднобудівник "Суднобудівник" 14 10-27 8
16 Металург "Металург" 14 14-33 7
17 Поділля "Поділля" 14 8-36 7
1 Рух "Рух" 15 33-9 40
2 Кремінь "Кремінь" 15 29-8 39
3 Жемчужина "Жемчужина" 15 36-13 37
4 Інгулець-2 "Інгулець-2" 15 35-14 29
5 Балкани "Балкани" 15 24-18 27
6 Мир "Мир" 15 17-9 25
7 Реал Фарма "Реал Фарма" 15 26-18 24
8 Нива "Нива" 15 21-20 23
9 Кристал "Кристал" 15 23-15 22
10 Енергія "Енергія" 15 21-20 18
11 Тепловик-Прикарпаття "Тепловик-Прикарпаття" 15 23-19 17
12 Нікополь "Нікополь" 15 16-25 17
13 Іллічівець-2 "Іллічівець-2" 15 22-30 16
14 Арсенал-Київщина "Арсенал-Київщина" 16 18-56 12
15 Суднобудівник "Суднобудівник" 15 10-29 8
16 Металург "Металург" 15 14-35 7
17 Поділля "Поділля" 15 8-38 7
1 Кремінь "Кремінь" 16 32-10 42
2 Жемчужина "Жемчужина" 16 37-13 40
3 Рух "Рух" 16 34-11 40
4 Інгулець-2 "Інгулець-2" 16 36-15 30
5 Балкани "Балкани" 16 26-20 28
6 Реал Фарма "Реал Фарма" 16 28-19 27
7 Мир "Мир" 16 19-11 26
8 Кристал "Кристал" 16 25-17 23
9 Нива "Нива" 16 22-22 23
10 Енергія "Енергія" 16 23-21 21
11 Іллічівець-2 "Іллічівець-2" 16 25-32 19
12 Тепловик-Прикарпаття "Тепловик-Прикарпаття" 16 24-20 18
13 Нікополь "Нікополь" 16 18-28 17
14 Арсенал-Київщина "Арсенал-Київщина" 16 18-56 12
15 Суднобудівник "Суднобудівник" 16 12-31 9
16 Металург "Металург" 16 14-36 7
17 Поділля "Поділля" 16 10-41 7
1 Жемчужина "Жемчужина" 17 39-14 43
2 Рух "Рух" 17 36-12 43
3 Кремінь "Кремінь" 16 32-10 42
4 Інгулець-2 "Інгулець-2" 17 37-16 31
5 Балкани "Балкани" 17 27-20 31
6 Реал Фарма "Реал Фарма" 17 29-20 28
7 Кристал "Кристал" 17 31-18 26
8 Мир "Мир" 17 19-12 26
9 Енергія "Енергія" 17 25-22 24
10 Нива "Нива" 17 23-24 23
11 Тепловик-Прикарпаття "Тепловик-Прикарпаття" 17 27-20 21
12 Іллічівець-2 "Іллічівець-2" 17 26-34 19
13 Нікополь "Нікополь" 17 19-30 17
14 Суднобудівник "Суднобудівник" 17 14-32 12
15 Арсенал-Київщина "Арсенал-Київщина" 17 18-59 12
16 Металург "Металург" 17 15-42 7
17 Поділля "Поділля" 17 11-43 7
1 Кремінь "Кремінь" 18 39-12 46
2 Жемчужина "Жемчужина" 18 41-16 44
3 Рух "Рух" 18 37-13 44
4 Інгулець-2 "Інгулець-2" 19 41-17 37
5 Реал Фарма "Реал Фарма" 19 35-20 34
6 Балкани "Балкани" 19 28-22 32
7 Мир "Мир" 19 23-16 29
8 Енергія "Енергія" 19 30-25 27
9 Кристал "Кристал" 19 31-24 26
10 Нива "Нива" 18 23-24 24
11 Тепловик-Прикарпаття "Тепловик-Прикарпаття" 18 27-24 21
12 Нікополь "Нікополь" 19 21-34 20
13 Іллічівець-2 "Іллічівець-2" 18 26-35 19
14 Суднобудівник "Суднобудівник" 18 14-32 13
15 Металург "Металург" 19 20-43 13
16 Арсенал-Київщина "Арсенал-Київщина" 19 18-65 12
17 Поділля "Поділля" 19 13-45 10
1 Рух "Рух" 19 43-14 47
2 Кремінь "Кремінь" 19 40-15 46
3 Жемчужина "Жемчужина" 18 41-16 44
4 Інгулець-2 "Інгулець-2" 20 44-17 40
5 Балкани "Балкани" 20 30-22 35
6 Реал Фарма "Реал Фарма" 19 35-20 34
7 Мир "Мир" 20 26-17 32
8 Енергія "Енергія" 20 31-28 27
9 Кристал "Кристал" 19 31-24 26
10 Тепловик-Прикарпаття "Тепловик-Прикарпаття" 19 30-25 24
11 Нива "Нива" 19 23-26 24
12 Іллічівець-2 "Іллічівець-2" 19 28-35 22
13 Нікополь "Нікополь" 20 22-35 21
14 Суднобудівник "Суднобудівник" 19 14-35 13
15 Металург "Металург" 20 21-49 13
16 Арсенал-Київщина "Арсенал-Київщина" 20 18-67 12
17 Поділля "Поділля" 20 14-46 11
1 Кремінь "Кремінь" 20 44-16 49
2 Рух "Рух" 20 44-15 48
3 Жемчужина "Жемчужина" 19 46-16 47
4 Інгулець-2 "Інгулець-2" 21 44-22 40
5 Балкани "Балкани" 21 35-22 38
6 Реал Фарма "Реал Фарма" 20 35-20 35
7 Мир "Мир" 21 26-22 32
8 Енергія "Енергія" 21 31-28 28
9 Нива "Нива" 20 27-26 27
10 Кристал "Кристал" 19 31-24 26
11 Іллічівець-2 "Іллічівець-2" 20 30-35 25
12 Тепловик-Прикарпаття "Тепловик-Прикарпаття" 20 30-27 24
13 Нікополь "Нікополь" 21 23-36 22
14 Суднобудівник "Суднобудівник" 20 15-35 16
15 Металург "Металург" 21 21-53 13
16 Арсенал-Київщина "Арсенал-Київщина" 21 18-68 12
17 Поділля "Поділля" 21 15-50 11
1 Рух "Рух" 21 48-16 51
2 Жемчужина "Жемчужина" 20 49-17 50
3 Кремінь "Кремінь" 21 45-20 49
4 Інгулець-2 "Інгулець-2" 22 46-24 41
5 Балкани "Балкани" 22 35-22 39
6 Реал Фарма "Реал Фарма" 21 37-20 38
7 Мир "Мир" 21 26-22 32
8 Нива "Нива" 21 29-26 30
9 Енергія "Енергія" 21 31-28 28
10 Тепловик-Прикарпаття "Тепловик-Прикарпаття" 21 36-27 27
11 Кристал "Кристал" 19 31-24 26
12 Іллічівець-2 "Іллічівець-2" 21 30-37 25
13 Нікополь "Нікополь" 22 23-38 22
14 Суднобудівник "Суднобудівник" 21 15-41 16
15 Металург "Металург" 22 23-55 14
16 Арсенал-Київщина "Арсенал-Київщина" 22 18-68 13
17 Поділля "Поділля" 22 16-53 11
1 Жемчужина "Жемчужина" 21 51-18 53
2 Рух "Рух" 22 49-18 51
3 Кремінь "Кремінь" 22 47-22 50
4 Інгулець-2 "Інгулець-2" 23 46-24 42
5 Реал Фарма "Реал Фарма" 22 40-21 41
6 Балкани "Балкани" 23 36-23 40
7 Мир "Мир" 21 26-22 32
8 Нива "Нива" 22 31-28 31
9 Тепловик-Прикарпаття "Тепловик-Прикарпаття" 22 37-28 28
10 Енергія "Енергія" 22 33-31 28
11 Іллічівець-2 "Іллічівець-2" 22 33-39 28
12 Кристал "Кристал" 19 31-24 26
13 Нікополь "Нікополь" 23 23-38 23
14 Металург "Металург" 23 26-57 17
15 Суднобудівник "Суднобудівник" 22 16-44 16
16 Арсенал-Київщина "Арсенал-Київщина" 23 20-71 13
17 Поділля "Поділля" 22 16-53 11
1 Жемчужина "Жемчужина" 22 51-18 56
2 Рух "Рух" 23 53-18 54
3 Кремінь "Кремінь" 22 47-22 50
4 Інгулець-2 "Інгулець-2" 23 46-24 42
5 Реал Фарма "Реал Фарма" 22 40-21 41
6 Балкани "Балкани" 23 36-23 40
7 Мир "Мир" 22 26-22 35
8 Нива "Нива" 23 34-29 34
9 Тепловик-Прикарпаття "Тепловик-Прикарпаття" 22 37-28 28
10 Енергія "Енергія" 22 33-31 28
11 Іллічівець-2 "Іллічівець-2" 23 34-42 28
12 Кристал "Кристал" 22 31-24 26
13 Нікополь "Нікополь" 23 23-38 23
14 Металург "Металург" 23 26-57 17
15 Суднобудівник "Суднобудівник" 23 16-48 16
16 Поділля "Поділля" 23 16-53 14
17 Арсенал-Київщина "Арсенал-Київщина" 23 20-71 13
1 Жемчужина "Жемчужина" 23 53-18 59
2 Рух "Рух" 24 53-18 57
3 Кремінь "Кремінь" 23 48-22 53
4 Інгулець-2 "Інгулець-2" 24 46-25 42
5 Реал Фарма "Реал Фарма" 23 40-21 42
6 Балкани "Балкани" 24 36-23 41
7 Мир "Мир" 23 28-24 36
8 Нива "Нива" 24 34-31 34
9 Тепловик-Прикарпаття "Тепловик-Прикарпаття" 23 44-28 31
10 Енергія "Енергія" 23 38-32 31
11 Іллічівець-2 "Іллічівець-2" 23 34-42 28
12 Кристал "Кристал" 23 31-24 26
13 Нікополь "Нікополь" 24 25-38 26
14 Металург "Металург" 24 26-64 17
15 Суднобудівник "Суднобудівник" 24 17-53 16
16 Поділля "Поділля" 24 18-55 15
17 Арсенал-Київщина "Арсенал-Київщина" 24 20-73 13
1 Жемчужина "Жемчужина" 24 55-18 62
2 Рух "Рух" 25 53-18 58
3 Кремінь "Кремінь" 24 49-23 54
4 Реал Фарма "Реал Фарма" 24 44-22 45
5 Інгулець-2 "Інгулець-2" 25 46-27 42
6 Балкани "Балкани" 25 38-27 41
7 Мир "Мир" 24 28-24 37
8 Енергія "Енергія" 24 42-34 34
9 Нива "Нива" 24 34-31 34
10 Тепловик-Прикарпаття "Тепловик-Прикарпаття" 24 45-30 31
11 Нікополь "Нікополь" 25 27-39 29
12 Іллічівець-2 "Іллічівець-2" 24 34-43 28
13 Кристал "Кристал" 23 31-24 26
14 Суднобудівник "Суднобудівник" 25 18-53 19
15 Металург "Металург" 25 27-68 17
16 Поділля "Поділля" 24 18-55 15
17 Арсенал-Київщина "Арсенал-Київщина" 25 21-74 14
1 Жемчужина "Жемчужина" 25 56-19 63
2 Рух "Рух" 26 56-19 61
3 Кремінь "Кремінь" 25 49-24 54
4 Реал Фарма "Реал Фарма" 25 46-22 48
5 Інгулець-2 "Інгулець-2" 26 46-27 45
6 Балкани "Балкани" 26 41-28 44
7 Нива "Нива" 26 36-31 40
8 Енергія "Енергія" 25 55-35 37
9 Мир "Мир" 25 28-26 37
10 Тепловик-Прикарпаття "Тепловик-Прикарпаття" 25 46-30 34
11 Нікополь "Нікополь" 26 27-41 29
12 Іллічівець-2 "Іллічівець-2" 25 35-46 28
13 Кристал "Кристал" 25 31-24 26
14 Суднобудівник "Суднобудівник" 25 18-53 19
15 Металург "Металург" 26 28-81 17
16 Поділля "Поділля" 25 19-58 15
17 Арсенал-Київщина "Арсенал-Київщина" 26 22-75 15
1 Жемчужина "Жемчужина" 26 56-20 63
2 Рух "Рух" 26 56-19 61
3 Кремінь "Кремінь" 26 52-24 57
4 Реал Фарма "Реал Фарма" 26 46-25 48
5 Балкани "Балкани" 27 46-28 47
6 Інгулець-2 "Інгулець-2" 27 46-27 46
7 Нива "Нива" 27 36-31 41
8 Мир "Мир" 26 28-26 38
9 Енергія "Енергія" 26 56-38 37
10 Тепловик-Прикарпаття "Тепловик-Прикарпаття" 26 47-30 37
11 Нікополь "Нікополь" 27 30-42 32
12 Іллічівець-2 "Іллічівець-2" 26 40-46 31
13 Кристал "Кристал" 26 31-24 26
14 Суднобудівник "Суднобудівник" 26 18-58 19
15 Арсенал-Київщина "Арсенал-Київщина" 27 22-75 18
16 Металург "Металург" 27 28-86 17
17 Поділля "Поділля" 26 19-58 16
1 Жемчужина "Жемчужина" 27 57-21 64
2 Рух "Рух" 27 56-21 61
3 Кремінь "Кремінь" 27 53-25 58
4 Інгулець-2 "Інгулець-2" 28 48-27 49
5 Реал Фарма "Реал Фарма" 27 47-26 49
6 Балкани "Балкани" 27 46-28 47
7 Нива "Нива" 28 38-31 44
8 Тепловик-Прикарпаття "Тепловик-Прикарпаття" 27 47-30 40
9 Енергія "Енергія" 27 57-39 38
10 Мир "Мир" 27 29-29 38
11 Нікополь "Нікополь" 28 32-43 35
12 Іллічівець-2 "Іллічівець-2" 27 41-48 31
13 Кристал "Кристал" 27 31-24 26
14 Арсенал-Київщина "Арсенал-Київщина" 28 25-76 21
15 Металург "Металург" 28 30-86 20
16 Суднобудівник "Суднобудівник" 27 18-60 19
17 Поділля "Поділля" 27 19-60 16
1 Рух "Рух" 28 59-23 64
2 Жемчужина "Жемчужина" 28 57-22 64
3 Кремінь "Кремінь" 28 55-25 61
4 Реал Фарма "Реал Фарма" 28 47-26 52
5 Балкани "Балкани" 28 52-30 50
6 Інгулець-2 "Інгулець-2" 29 50-30 49
7 Нива "Нива" 28 38-31 44
8 Енергія "Енергія" 28 58-39 41
9 Мир "Мир" 28 30-29 41
10 Тепловик-Прикарпаття "Тепловик-Прикарпаття" 28 47-31 40
11 Нікополь "Нікополь" 29 36-44 38
12 Іллічівець-2 "Іллічівець-2" 28 41-50 31
13 Кристал "Кристал" 28 31-24 26
14 Арсенал-Київщина "Арсенал-Київщина" 29 27-79 21
15 Металург "Металург" 29 32-92 20
16 Поділля "Поділля" 28 22-62 19
17 Суднобудівник "Суднобудівник" 28 19-64 19
1 Рух "Рух" 29 61-23 67
2 Жемчужина "Жемчужина" 29 59-22 67
3 Кремінь "Кремінь" 29 62-25 64
4 Реал Фарма "Реал Фарма" 29 48-26 55
5 Балкани "Балкани" 29 53-30 53
6 Інгулець-2 "Інгулець-2" 30 50-30 50
7 Нива "Нива" 29 38-31 45
8 Енергія "Енергія" 29 58-39 44
9 Тепловик-Прикарпаття "Тепловик-Прикарпаття" 29 49-32 43
10 Мир "Мир" 29 30-30 41
11 Нікополь "Нікополь" 30 36-45 38
12 Іллічівець-2 "Іллічівець-2" 29 41-52 31
13 Кристал "Кристал" 29 31-24 26
14 Арсенал-Київщина "Арсенал-Київщина" 30 27-81 21
15 Металург "Металург" 29 32-92 20
16 Поділля "Поділля" 29 23-64 19
17 Суднобудівник "Суднобудівник" 29 19-71 19
1 Рух "Рух" 30 62-23 70
2 Жемчужина "Жемчужина" 29 59-22 67
3 Кремінь "Кремінь" 30 63-26 65
4 Реал Фарма "Реал Фарма" 30 48-29 55
5 Балкани "Балкани" 30 54-31 54
6 Інгулець-2 "Інгулець-2" 30 50-30 50
7 Нива "Нива" 30 39-32 46
8 Енергія "Енергія" 30 58-39 45
9 Тепловик-Прикарпаття "Тепловик-Прикарпаття" 30 49-33 43
10 Мир "Мир" 30 30-30 42
11 Нікополь "Нікополь" 31 39-46 41
12 Іллічівець-2 "Іллічівець-2" 30 41-52 34
13 Кристал "Кристал" 30 31-24 26
14 Поділля "Поділля" 30 26-64 22
15 Арсенал-Київщина "Арсенал-Київщина" 31 28-82 22
16 Металург "Металург" 30 33-95 20
17 Суднобудівник "Суднобудівник" 29 19-71 19
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 1 Жемчужина Жемчужина 3:0 Нікополь Нікополь 24.07. 18:00
Тур 2 Нікополь Нікополь 1:1 Кристал Кристал 30.07. 18:00
Тур 3 Мир Мир 3:1 Нікополь Нікополь 05.08. 18:00
Тур 4 Нікополь Нікополь 3:0 Поділля Поділля 14.08. 17:30
Тур 5 Рух Рух 1:0 Нікополь Нікополь 19.08. 18:00
Тур 6 Нікополь Нікополь 0:1 Нива Нива 26.08. 17:00
Тур 7 Інгулець-2 Інгулець-2 3:0 Нікополь Нікополь 04.09. 18:00
Тур 8 Нікополь Нікополь 2:1 Арсенал-Київщина Арсенал-Київщина 08.09. 17:00
Тур 9 Тепловик-Прикарпаття Тепловик-Прикарпаття 1:0 Нікополь Нікополь 13.09. 18:00
Тур 10 Нікополь Нікополь 2:2 Реал Фарма Реал Фарма 18.09. 16:30
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 11 Енергія Енергія 4:1 Нікополь Нікополь 25.09. 16:00
Тур 12 Нікополь Нікополь 2:1 Іллічівець-2 Іллічівець-2 01.10. 16:00
Тур 13 Суднобудівник Суднобудівник 0:1 Нікополь Нікополь 08.10. 15:00
Тур 14 Нікополь Нікополь 1:3 Балкани Балкани 15.10. 15:00
Тур 15 Нікополь Нікополь 2:1 Металург Металург 22.10. 15:00
Тур 17 Нікополь Нікополь 2:3 Кремінь Кремінь 05.11. 13:30
Тур 18 Нікополь Нікополь 1:2 Жемчужина Жемчужина 09.11. 13:30
Тур 19 Кристал Кристал 0:1 Нікополь Нікополь 14.11. 14:00
Тур 20 Нікополь Нікополь 1:4 Мир Мир 19.11. 13:00
Тур 21 Поділля Поділля 1:1 Нікополь Нікополь 18.03. 15:00
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 22 Нікополь Нікополь 1:1 Рух Рух 25.03. 15:00
Тур 23 Нива Нива 2:0 Нікополь Нікополь 01.04. 17:00
Тур 24 Нікополь Нікополь 0:0 Інгулець-2 Інгулець-2 08.04. 16:00
Тур 25 Арсенал-Київщина Арсенал-Київщина 0:2 Нікополь Нікополь 15.04. 15:00
Тур 26 Нікополь Нікополь 2:1 Тепловик-Прикарпаття Тепловик-Прикарпаття 22.04. 16:30
Тур 27 Реал Фарма Реал Фарма 2:0 Нікополь Нікополь 28.04. 17:30
Тур 28 Нікополь Нікополь 3:1 Енергія Енергія 03.05. 17:00
Тур 29 Іллічівець-2 Іллічівець-2 1:2 Нікополь Нікополь 09.05. 15:00
Тур 30 Нікополь Нікополь 4:1 Суднобудівник Суднобудівник 13.05. 17:00
Тур 31 Балкани Балкани 1:0 Нікополь Нікополь 17.05. 17:00
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 32 Металург Металург 1:3 Нікополь Нікополь 20.05. 17:00
Тур 34 Кремінь Кремінь -:- Нікополь Нікополь 02.06. 17:00
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Вгору