«Колос» Ковалівка

Колос

перша ліга
2012 Рік заснування
(044) 406-08-38
Кольори клубу
президент: Засуха Андрій Анатолійович
адреса: 08631, Київська обл., Києво-Святошинський р-н, Софіївська Борщагівка с., вул. Мала Кільцева, 10/1
Фото команди

Клуб був заснований в 2012 році. У першому ж сезоні команда стала переможцем чемпіонату Київської області, двічі потім повторивши даний успіх у 2013 і 2014 роках. Крім того, в ці три сезони «Колос» став один раз володарем Кубка і тричі володарем Суперкубка області. Крім цього, в 2014 році клуб зайняв 3 місце в аматорському чемпіонаті України, а в 2015 став переможцем Меморіалу Макарова.У сезоні 2015/16 команда почала професійні виступи у Другій лізі України.Досягнення:- 3-разовий чемпіон Київської області 2012-2013рр.;- Володар Суперкубка Київщини 2012,2013 і 2014 рр.;- Володар Кубка області - 2014.;- Тріумфатор Меморіалу Олега Макарова - 2015.;- Бронзовий призер аматорського чемпіонату країни - 2 015.

- Фіналіст Меморіалу Олександра Щанова - 2012 2013рр.;Індивідуальні призи:- Імені Миколи Васільева- Сергій Козир (2012), Сергій Зуєвич (2013), Олександр Поздеев (2014);- Імені Віктора Жиліна - Руслан Костишин (2014);- Імені Віктора Тарасюка - Андрій Семенко (2014);- Імені Анатолія Демченко - Олександр Поздеев (2013);- Імені Віктора Хлуса - Василь Коропецький (2012,2013,2014);- Імені Віктора Побігаева - Олександр Бондаренко (+2014).

ТРЕНЕР

Тренер
Головний тренер
КОСТИШИН РУСЛАН ВОЛОДИМИРОВИЧ

Народився 01 серпня 1977 року

Коли призначили на посаду: лютий 2014 року

Руслан Костишин почав тренерську кар'єру, очоливши команду - чемпіона Київської області — «Колос» з Ковалівки Васильківського району. За них відомий футболіст до того грав під завершення своєї яскравої кар’єри, яка проходила в таких клубах, як ЦСКА, «Дніпро», «Кривбас».

Ще на січневому Меморіалі Макарова 2014 року Костишин грав за «Колос», а вже за місяць став головним тренером команди. З ковалівцями пройшов шлях від чемпіонату Київщини до Першої ліги, на кожному рівні здобуваючи медалі.

Досягнення:

Переможець Другої ліги 2016

СТАДІОН

Основний стадіон
Основний
«Колос»
2 500 глядачів
вул. Дачна, 2, с. Ковалівка, Київська обл.
СКЛАД КОМАНДИ Дата народження Громадянство Амплуа Дата заявки Номер
Денис Антюх
Антюх
Денис
Миколайович
30.07.1997 українець нападник 25.07.2018 77
Олександр Бондаренко
Бондаренко
Олександр
Ігорович
28.07.1989 українець нападник 19.07.2018 17
Євгеній Волинець
Волинець
Євгеній
Валерійович
26.08.1993 українець воротар 19.07.2018 25
Віталій Гавриш
Гавриш
Віталій
Володимирович
18.03.1986 українець півзахисник 19.07.2018 13
Арсентій Дорошенко
Дорошенко
Арсентій
Олександрович
27.06.2000 українець півзахисник 19.07.2018 30
Євген Задоя
Задоя
Євген
Ігорович
05.01.1991 українець півзахисник 19.07.2018 99
Олексій Зозуля
Зозуля
Олексій
Володимирович
15.04.1992 українець захисник 19.07.2018 24
Сергій Зуєвич
Зуєвич
Сергій
Сергійович
08.07.1991 українець півзахисник 19.07.2018 8
Олег Ільїн
Ільїн
Олег
Андрійович
08.06.1997 українець півзахисник 19.07.2018 69
Джемаль Кизилатеш
Кизилатеш
Джемаль
Алі
14.09.1994 українець півзахисник 19.07.2018 23
Василь Коропецький
Коропецький
Василь
Васильович
24.09.1986 українець нападник 19.07.2018 9
Денис Костишин
Костишин
Денис
Русланович
31.08.1997 українець нападник 19.07.2018 18
Антон Котовий
Котовий
Антон
Андрійович
23.12.2000 українець воротар 11.09.2018 71
Володимир Лисенко
Лисенко
Володимир
Володимирович
20.04.1988 українець нападник 19.07.2018 7
Василь Литвиненко
Литвиненко
Василь
Васильович
03.10.1991 українець воротар 19.07.2018 72
Максим Максименко
Максименко
Максим
Олександрович
28.05.1990 українець захисник 19.07.2018 6
Вадим Мілько
Мілько
Вадим
Іванович
22.08.1986 українець півзахисник 19.07.2018 14
Євгеній Морозко
Морозко
Євгеній
Георгійович
15.02.1993 українець півзахисник 19.07.2018 10
Владислав Нехтій
Нехтій
Владислав
Володимирович
19.12.1991 казахстанець нападник 19.07.2018 33
Владислав Охрончук
Охрончук
Владислав
Володимирович
14.07.1997 українець захисник 19.07.2018 20
Олександр Поздеєв
Поздеєв
Олександр
Сергійович
14.06.1986 українець півзахисник 19.07.2018 5
В'ячеслав Рябов
Рябов
В'ячеслав
Георгійович
21.06.1989 українець півзахисник 19.07.2018 21
Андрій Сахневич
Сахневич
Андрій
Володимирович
17.04.1989 українець захисник 19.07.2018 2
Юрій Соломка
Соломка
Юрій
Анатолійович
04.01.1990 українець нападник 19.07.2018 11
Артем Тєрєхов
Тєрєхов
Артем
Віталійович
31.03.1992 українець захисник 19.07.2018 3
Олександр Чорноморець
Чорноморець
Олександр
Сергійович
05.04.1993 українець захисник 19.07.2018 15
Антон Яшков
Яшков
Антон
Петрович
30.01.1992 українець воротар 19.07.2018 1
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ МАТЧІ КОМАНДИ
1 Авангард "Авангард" 1 4-2 3
2 Дніпро-1 "Дніпро-1" 1 3-1 3
3 Металіст 1925 "Металіст 1925" 1 2-0 3
4 Волинь "Волинь" 1 2-0 3
5 Суми "Суми" 1 2-1 3
6 Балкани "Балкани" 1 1-0 3
7 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 1 0-0 1
8 Миколаїв "Миколаїв" 1 0-0 1
9 Колос "Колос" 0 0-0 0
10 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 1 1-2 0
11 Прикарпаття "Прикарпаття" 1 0-1 0
12 Інгулець "Інгулець" 1 2-4 0
13 Рух "Рух" 1 1-3 0
14 Агробізнес "Агробізнес" 1 0-2 0
15 Зірка "Зірка" 1 0-2 0
1 Дніпро-1 "Дніпро-1" 2 9-1 6
2 Волинь "Волинь" 2 4-0 6
3 Суми "Суми" 2 5-2 6
4 Авангард "Авангард" 2 4-2 4
5 Балкани "Балкани" 2 1-0 4
6 Металіст 1925 "Металіст 1925" 2 2-2 3
7 Прикарпаття "Прикарпаття" 2 1-1 3
8 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 2 0-0 2
9 Миколаїв "Миколаїв" 1 0-0 1
10 Колос "Колос" 1 0-0 1
11 Рух "Рух" 2 1-3 1
12 Агробізнес "Агробізнес" 2 0-2 1
13 Інгулець "Інгулець" 2 2-5 0
14 Зірка "Зірка" 2 1-5 0
15 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 2 1-8 0
1 Дніпро-1 "Дніпро-1" 3 11-1 9
2 Волинь "Волинь" 3 6-0 9
3 Авангард "Авангард" 3 5-2 7
4 Металіст 1925 "Металіст 1925" 3 6-3 6
5 Суми "Суми" 3 6-6 6
6 Миколаїв "Миколаїв" 2 2-1 4
7 Балкани "Балкани" 3 2-2 4
8 Прикарпаття "Прикарпаття" 3 1-2 3
9 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 3 3-9 3
10 Колос "Колос" 2 0-0 2
11 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 3 1-2 2
12 Рух "Рух" 2 1-3 1
13 Інгулець "Інгулець" 3 2-5 1
14 Агробізнес "Агробізнес" 3 0-4 1
15 Зірка "Зірка" 3 1-7 0
1 Волинь "Волинь" 4 7-0 12
2 Дніпро-1 "Дніпро-1" 4 11-3 9
3 Металіст 1925 "Металіст 1925" 4 8-3 9
4 Авангард "Авангард" 4 5-3 7
5 Балкани "Балкани" 4 4-3 7
6 Суми "Суми" 4 7-7 7
7 Колос "Колос" 3 1-0 5
8 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 4 2-2 5
9 Інгулець "Інгулець" 4 4-5 4
10 Миколаїв "Миколаїв" 3 2-3 4
11 Прикарпаття "Прикарпаття" 4 1-3 3
12 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 3 3-9 3
13 Агробізнес "Агробізнес" 4 1-5 2
14 Рух "Рух" 3 2-5 1
15 Зірка "Зірка" 4 1-8 0
1 Волинь "Волинь" 5 10-0 15
2 Дніпро-1 "Дніпро-1" 5 12-3 12
3 Металіст 1925 "Металіст 1925" 5 8-4 9
4 Авангард "Авангард" 5 7-5 8
5 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 5 3-2 8
6 Інгулець "Інгулець" 5 5-5 7
7 Балкани "Балкани" 5 4-4 7
8 Миколаїв "Миколаїв" 4 3-3 7
9 Суми "Суми" 5 7-10 7
10 Колос "Колос" 4 3-2 6
11 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 4 4-9 6
12 Прикарпаття "Прикарпаття" 5 1-4 3
13 Агробізнес "Агробізнес" 5 1-6 2
14 Рух "Рух" 4 2-6 1
15 Зірка "Зірка" 4 1-8 0
1 Дніпро-1 "Дніпро-1" 6 17-3 15
2 Волинь "Волинь" 6 10-5 15
3 Авангард "Авангард" 6 13-5 11
4 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 6 4-2 11
5 Балкани "Балкани" 6 7-4 10
6 Інгулець "Інгулець" 6 9-7 10
7 Металіст 1925 "Металіст 1925" 5 8-4 9
8 Колос "Колос" 5 5-2 9
9 Миколаїв "Миколаїв" 5 3-5 7
10 Суми "Суми" 6 7-16 7
11 Прикарпаття "Прикарпаття" 6 2-4 6
12 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 5 6-13 6
13 Агробізнес "Агробізнес" 6 1-7 2
14 Рух "Рух" 5 2-7 1
15 Зірка "Зірка" 5 1-11 0
1 Дніпро-1 "Дніпро-1" 7 21-3 18
2 Волинь "Волинь" 7 12-9 15
3 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 7 8-4 14
4 Авангард "Авангард" 7 13-5 12
5 Металіст 1925 "Металіст 1925" 6 11-4 12
6 Колос "Колос" 6 7-2 12
7 Інгулець "Інгулець" 7 9-9 10
8 Балкани "Балкани" 7 7-7 10
9 Миколаїв "Миколаїв" 6 3-5 8
10 Прикарпаття "Прикарпаття" 7 4-6 7
11 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 6 8-15 7
12 Суми "Суми" 7 7-20 7
13 Зірка "Зірка" 6 3-11 3
14 Агробізнес "Агробізнес" 6 1-7 2
15 Рух "Рух" 6 2-9 1
1 Дніпро-1 "Дніпро-1" 8 23-4 21
2 Колос "Колос" 7 12-4 15
3 Волинь "Волинь" 7 12-9 15
4 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 8 8-6 14
5 Інгулець "Інгулець" 8 10-9 13
6 Авангард "Авангард" 8 14-7 12
7 Металіст 1925 "Металіст 1925" 7 11-5 12
8 Миколаїв "Миколаїв" 7 7-6 11
9 Балкани "Балкани" 8 7-7 11
10 Прикарпаття "Прикарпаття" 8 11-7 10
11 Суми "Суми" 8 9-20 10
12 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 7 10-20 7
13 Агробізнес "Агробізнес" 7 1-7 3
14 Зірка "Зірка" 7 4-18 3
15 Рух "Рух" 7 3-13 1
1 Дніпро-1 "Дніпро-1" 9 24-7 21
2 Колос "Колос" 8 14-4 18
3 Волинь "Волинь" 8 16-11 18
4 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 9 11-7 17
5 Інгулець "Інгулець" 9 12-10 16
6 Металіст 1925 "Металіст 1925" 8 13-5 15
7 Миколаїв "Миколаїв" 8 8-6 14
8 Авангард "Авангард" 9 17-10 13
9 Балкани "Балкани" 9 9-11 11
10 Прикарпаття "Прикарпаття" 9 11-9 10
11 Суми "Суми" 8 9-20 10
12 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 8 10-21 7
13 Агробізнес "Агробізнес" 8 2-9 3
14 Зірка "Зірка" 8 4-20 3
15 Рух "Рух" 8 6-16 2
1 Дніпро-1 "Дніпро-1" 9 24-7 21
2 Колос "Колос" 8 14-4 18
3 Волинь "Волинь" 8 16-11 18
4 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 9 11-7 17
5 Миколаїв "Миколаїв" 9 11-7 17
6 Інгулець "Інгулець" 9 12-10 16
7 Металіст 1925 "Металіст 1925" 8 13-5 15
8 Авангард "Авангард" 9 17-10 13
9 Балкани "Балкани" 10 10-12 12
10 Суми "Суми" 9 10-21 11
11 Прикарпаття "Прикарпаття" 9 11-9 10
12 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 8 10-21 7
13 Агробізнес "Агробізнес" 8 2-9 3
14 Зірка "Зірка" 9 5-23 3
15 Рух "Рух" 8 6-16 2
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 1 Колос Колос 4:0 Кобра Кобра 21.07. 18:00
Тур 2 Балкани Балкани 0:0 Колос Колос 28.07. 18:00
Тур 3 Колос Колос 0:0 Інгулець Інгулець 04.08. 18:00
Тур 4 Прикарпаття Прикарпаття 0:1 Колос Колос 10.08. 18:30
Тур 5 Колос Колос 2:2 Авангард Авангард 18.08. 18:00
Тур 6 Колос Колос 2:0 Миколаїв Миколаїв 26.08. 18:00
Тур 7 Рух Рух 0:2 Колос Колос 01.09. 17:00
Тур 8 Колос Колос 5:2 Гірник-Спорт Гірник-Спорт 08.09. 17:00
Тур 9 Зірка Зірка 0:2 Колос Колос 15.09. 17:00
Тур 10 Колос Колос -:- Металіст 1925 Металіст 1925 22.09. 16:00
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 11 Агробізнес Агробізнес -:- Колос Колос 30.09.
Тур 12 Колос Колос -:- Волинь Волинь 06.10.
Тур 13 Суми Суми -:- Колос Колос 13.10.
Тур 14 Колос Колос -:- Дніпро-1 Дніпро-1 20.10.
Тур 15 Оболонь Бровар Оболонь Бровар -:- Колос Колос 27.10.
Тур 17 Колос Колос -:- Балкани Балкани 10.11.
Тур 18 Інгулець Інгулець -:- Колос Колос 17.11.
Тур 19 Колос Колос -:- Прикарпаття Прикарпаття 24.03.
Тур 20 Авангард Авангард -:- Колос Колос 31.03.
Тур 21 Миколаїв Миколаїв -:- Колос Колос 06.04.
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 22 Колос Колос -:- Рух Рух 13.04.
Тур 23 Гірник-Спорт Гірник-Спорт -:- Колос Колос 17.04.
Тур 24 Колос Колос -:- Зірка Зірка 21.04.
Тур 25 Металіст 1925 Металіст 1925 -:- Колос Колос 26.04.
Тур 26 Колос Колос -:- Агробізнес Агробізнес 01.05.
Тур 27 Волинь Волинь -:- Колос Колос 05.05.
Тур 28 Колос Колос -:- Суми Суми 11.05.
Тур 29 Дніпро-1 Дніпро-1 -:- Колос Колос 19.05.
Тур 30 Колос Колос -:- Оболонь Бровар Оболонь Бровар 25.05.
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору