«Інгулець» Петрове

Інгулець

перша ліга
2013 Рік заснування
067-377-77-77
Кольори клубу
президент: Поворознюк Олександр Григорович
адреса: 28300, с.м.т. Петрове, вул. Свердлова, 11-А

У 2013 році був заснований футбольний клуб «АФ-П’ятихатська». У першому ж сезоні команда стала срібним призером чемпіонату Кіровоградської області.У 2014 році закінчилося будівництво стадіону в Петрове, а також будівництво двох штучних полів в селі Володимирівка, де розташований головний офіс ФК «АФ-П’ятихатська». Крім того, президент клубу Олександр Поворознюк ініціював створення дитячих футбольних команд в кожному населеному пункті Петровського району. Спонсор клубу ТОВ «Агрофірми-П’ятихатська» (компанія входить в топ-п’ятірку найбільших аграрних підприємств Кіровоградської області), президент якої є президент футбольного клубу Олександр Григорович Поворознюк.

В лютому 2015 року відбулося перейменування футбольного клубу з «АФ-П’ятихатська» на «Інгулець».Досягнення клубу:Володар Кубка України серед аматорів — 2014Срібний призер чемпіонату України серед аматорів — 2014Чемпіон Кіровоградської області — 2014Володар Кубка Кіровоградської області – 2014Срібний призер Кіровоградської області – 2013Володар Кубка губернатора Дніпропетровщини – 2013Володар Кубка Жовтих Вод – 2013Володар Об’єднаного Кубка (в ньому зійшлися володар Кубка Миколаївської області та переможець Кубка губернатора Дніпропетровської області)Володар Кубка голови Петрівської райдержадміністрації — 2013Срібний призер турніру «UFI & Zorya-Cup» — 2014Переможець всеукраїнського відбіркового турніру до 9-го розіграшу Кубку Регіонів УЄФА — 2014.  

ТРЕНЕР

Тренер
Головний тренер
ЛАВРИНЕНКО СЕРГІЙ ДМИТРОВИЧ

Тренерську кар’єру Лавриненко почав із високого старту – очоливши «Зірку», якій віддав багато років як гравець і провідний фахівець академії. Він відразу ж привів команду до золотих медалей Першої ліги.

Однак невдовзі після дебюту в УПЛ покинув пост головного тренера команди з Кропивницького, а вже невдовзі прийняв пропозицію Олександра Поворознюка й очолив «Інгулець».

Досягнення:

Переможець Першої ліги 2016

СТАДІОН

Основний стадіон
Основний
«Інгулець»
1 753 глядачів
вул. Злагоди, 11А, смт. Петрове, 28300
СКЛАД КОМАНДИ Дата народження Громадянство Амплуа Дата заявки Номер
Олександр Акименко
Акименко
Олександр
Олександрович
05.09.1985 українець нападник 10.07.2017 21
Павло Бесараб
Бесараб
Павло
Вадимович
07.03.1996 українець захисник 10.07.2017 69
Микита Войчицький
Войчицький
Микита
Андрійович
17.02.1999 українець воротар 10.07.2017 1
Геннадій Ганєв
Ганєв
Геннадій
Юрійович
15.05.1990 українець воротар 10.07.2017 33
Андрій Глоба
Глоба
Андрій
Олександрович
24.01.1999 українець півзахисник 10.07.2017 99
Максим Гурідов
Гурідов
Максим
Романович
12.06.1996 українець воротар 10.07.2017 20
Микита Данильченко
Данильченко
Микита
Андрійович
30.12.1999 українець півзахисник 10.07.2017 90
Кен Елла
Елла
Кен
Арманд
23.02.1993 камерунець півзахисник 10.07.2017 11
Євген Запорожець
Запорожець
Євген
Дмитрович
20.09.1994 українець півзахисник 10.07.2017 5
Владислав Клименко
Клименко
Владислав
Сергійович
19.06.1994 українець півзахисник 10.07.2017 8
Гіоргі Кобуладзе
Кобуладзе
Гіоргі
26.02.1997 грузин півзахисник 10.07.2017 15
Роман Кретов
Кретов
Роман
Юрійович
26.05.1991 українець захисник 10.07.2017 45
Владислав Лупашко
Лупашко
Владислав
Вікторович
04.12.1986 українець півзахисник 13.07.2017 80
Олександр Медведєв
Медведєв
Олександр
Валерійович
07.07.1994 українець захисник 10.07.2017 14
Олександр Мішуренко
Мішуренко
Олександр
Володимирович
25.10.1988 українець нападник 10.07.2017 9
Євгеній Немтінов
Немтінов
Євгеній
Сергійович
03.10.1995 українець півзахисник 10.07.2017 77
Руслан Нікулін
Нікулін
Руслан
Русланович
27.06.1998 українець нападник 10.07.2017 24
Владислав Омельченко
Омельченко
Владислав
Віталійович
10.02.1998 українець півзахисник 10.07.2017 17
Олексій Павелько
Павелько
Олексій
Володимирович
12.05.1986 українець півзахисник 10.07.2017 31
Віталій Павлов
Павлов
Віталій
Сергійович
25.06.1988 українець півзахисник 10.07.2017 28
Єгор Попович
Попович
Єгор
Вадимович
07.01.1992 українець воротар 10.07.2017 30
Артем Прошенко
Прошенко
Артем
Олександрович
01.06.1990 українець півзахисник 10.07.2017 22
Владислав Росляков
Росляков
Владислав
Олександрович
21.11.1996 українець півзахисник 10.07.2017 87
Віталій Рябушко
Рябушко
Віталій
Віталійович
24.03.1992 українець півзахисник 10.07.2017 7
Роман Світличний
Світличний
Роман
Петрович
04.01.1986 українець півзахисник 10.07.2017 25
Олег Синьогуб
Синьогуб
Олег
Анатолійович
19.04.1989 українець півзахисник 10.07.2017 89
Ніка Січінава
Січінава
Ніка
17.07.1994 грузин нападник 10.07.2017 49
Ігор Солдат
Солдат
Ігор
Володимирович
10.03.1991 українець захисник 10.07.2017 4
Владислав Тимошевський
Тимошевський
Владислав
Андрійович
06.05.1997 українець півзахисник 10.07.2017 97
Антон Шарко
Шарко
Антон
Анатолійович
17.02.1987 українець нападник 10.07.2017 10
Владислав Шишка
Шишка
Владислав
Дмитрович
06.10.1995 українець півзахисник 10.07.2017 92
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ МАТЧІ КОМАНДИ
1 Інгулець "Інгулець" 1 3-0 3
2 Геліос "Геліос" 1 2-0 3
3 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 1 3-2 3
4 Жемчужина "Жемчужина" 1 2-1 3
5 Рух "Рух" 1 1-0 3
6 Суми "Суми" 1 1-0 3
7 Десна "Десна" 1 1-0 3
8 Полтава "Полтава" 1 1-0 3
9 Арсенал "Арсенал" 1 1-1 1
10 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 1 1-1 1
11 Кремінь "Кремінь" 1 2-3 0
12 Миколаїв "Миколаїв" 1 1-2 0
13 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 1 0-1 0
14 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 1 0-1 0
15 Волинь "Волинь" 1 0-1 0
16 Колос "Колос" 1 0-1 0
17 Балкани "Балкани" 1 0-2 0
18 Авангард "Авангард" 1 0-3 0
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 1 Авангард Авангард 0:3 Інгулець Інгулець 15.07. 18:15
Тур 2 Інгулець Інгулець -:- Жемчужина Жемчужина 22.07. 19:00
Тур 3 Арсенал Арсенал -:- Інгулець Інгулець 30.07.
Тур 4 Інгулець Інгулець -:- Черкаський Дніпро Черкаський Дніпро 05.08.
Тур 5 Нафтовик-Укрнафта Нафтовик-Укрнафта -:- Інгулець Інгулець 09.08.
Тур 6 Інгулець Інгулець -:- Суми Суми 13.08.
Тур 7 Кремінь Кремінь -:- Інгулець Інгулець 19.08.
Тур 8 Інгулець Інгулець -:- Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар 26.08.
Тур 9 Миколаїв Миколаїв -:- Інгулець Інгулець 30.08.
Тур 10 Колос Колос -:- Інгулець Інгулець 03.09.
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 11 Інгулець Інгулець -:- Геліос Геліос 09.09.
Тур 12 Волинь Волинь -:- Інгулець Інгулець 16.09.
Тур 13 Інгулець Інгулець -:- Полтава Полтава 24.09.
Тур 14 Рух Рух -:- Інгулець Інгулець 30.09.
Тур 15 Інгулець Інгулець -:- Гірник-Спорт Гірник-Спорт 07.10.
Тур 16 Десна Десна -:- Інгулець Інгулець 11.10.
Тур 17 Інгулець Інгулець -:- Балкани Балкани 15.10.
Тур 18 Інгулець Інгулець -:- Авангард Авангард 21.10.
Тур 19 Жемчужина Жемчужина -:- Інгулець Інгулець 29.10.
Тур 20 Інгулець Інгулець -:- Арсенал Арсенал 04.11.
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 21 Черкаський Дніпро Черкаський Дніпро -:- Інгулець Інгулець 11.11.
Тур 22 Інгулець Інгулець -:- Нафтовик-Укрнафта Нафтовик-Укрнафта 18.11.
Тур 23 Суми Суми -:- Інгулець Інгулець 18.03.
Тур 24 Інгулець Інгулець -:- Кремінь Кремінь 25.03.
Тур 25 Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар -:- Інгулець Інгулець 01.04.
Тур 26 Інгулець Інгулець -:- Миколаїв Миколаїв 06.04.
Тур 27 Інгулець Інгулець -:- Колос Колос 14.04.
Тур 28 Геліос Геліос -:- Інгулець Інгулець 18.04.
Тур 29 Інгулець Інгулець -:- Волинь Волинь 22.04.
Тур 30 Полтава Полтава -:- Інгулець Інгулець 28.04.
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 31 Інгулець Інгулець -:- Рух Рух 02.05.
Тур 32 Гірник-Спорт Гірник-Спорт -:- Інгулець Інгулець 06.05.
Тур 33 Інгулець Інгулець -:- Десна Десна 12.05.
Тур 34 Балкани Балкани -:- Інгулець Інгулець 19.05.
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Вгору