«Інгулець» Петрове

Інгулець

перша ліга
2013 Рік заснування
(05237) 94231
Кольори клубу
президент: Поворознюк Олександр Григорович
адреса: 28300, с.м.т. Петрове, вул. Злагоди, 11-А
Фото команди

У 2013 році був заснований футбольний клуб «АФ-П’ятихатська». У першому ж сезоні команда стала срібним призером чемпіонату Кіровоградської області.У 2014 році закінчилося будівництво стадіону в Петрове, а також будівництво двох штучних полів в селі Володимирівка, де розташований головний офіс ФК «АФ-П’ятихатська». Крім того, президент клубу Олександр Поворознюк ініціював створення дитячих футбольних команд в кожному населеному пункті Петровського району. Спонсор клубу ТОВ «Агрофірми-П’ятихатська» (компанія входить в топ-п’ятірку найбільших аграрних підприємств Кіровоградської області), президент якої є президент футбольного клубу Олександр Григорович Поворознюк.

В лютому 2015 року відбулося перейменування футбольного клубу з «АФ-П’ятихатська» на «Інгулець».Досягнення клубу:Володар Кубка України серед аматорів — 2014Срібний призер чемпіонату України серед аматорів — 2014Чемпіон Кіровоградської області — 2014Володар Кубка Кіровоградської області – 2014Срібний призер Кіровоградської області – 2013Володар Кубка губернатора Дніпропетровщини – 2013Володар Кубка Жовтих Вод – 2013Володар Об’єднаного Кубка (в ньому зійшлися володар Кубка Миколаївської області та переможець Кубка губернатора Дніпропетровської області)Володар Кубка голови Петрівської райдержадміністрації — 2013Срібний призер турніру «UFI & Zorya-Cup» — 2014Переможець всеукраїнського відбіркового турніру до 9-го розіграшу Кубку Регіонів УЄФА — 2014.  

ТРЕНЕР

Тренер
Головний тренер
ЛАВРИНЕНКО СЕРГІЙ ДМИТРОВИЧ

Тренерську кар’єру Лавриненко почав із високого старту – очоливши «Зірку», якій віддав багато років як гравець і провідний фахівець академії. Він відразу ж привів команду до золотих медалей Першої ліги.

Однак невдовзі після дебюту в УПЛ покинув пост головного тренера команди з Кропивницького, а вже невдовзі прийняв пропозицію Олександра Поворознюка й очолив «Інгулець».

Досягнення:

Переможець Першої ліги 2016

СТАДІОН

Основний стадіон
Основний
«Інгулець»
1 753 глядачів
вул. Злагоди, 11А, смт. Петрове, 28300
СКЛАД КОМАНДИ Дата народження Громадянство Амплуа Дата заявки Номер
Олександр Акименко
Акименко
Олександр
Олександрович
05.09.1985 українець нападник 01.09.2017 21
Денис Балан
Балан
Денис
Дмитрович
18.08.1993 українець захисник 10.07.2017 39
Микита Войчицький
Войчицький
Микита
Андрійович
17.02.1999 українець воротар 10.07.2017 1
Геннадій Ганєв
Ганєв
Геннадій
Юрійович
15.05.1990 українець воротар 10.07.2017 33
Андрій Глоба
Глоба
Андрій
Олександрович
24.01.1999 українець півзахисник 10.07.2017 99
Роман Гончаренко
Гончаренко
Роман
Олександрович
16.11.1993 українець захисник 01.09.2017 3
Максим Гурідов
Гурідов
Максим
Романович
12.06.1996 українець воротар 10.07.2017 20
Микита Данильченко
Данильченко
Микита
Андрійович
30.12.1999 українець півзахисник 10.07.2017 90
Кен Елла
Елла
Кен
Арманд
23.02.1993 камерунець півзахисник 10.07.2017 11
Євген Запорожець
Запорожець
Євген
Дмитрович
20.09.1994 українець півзахисник 01.09.2017 5
Антон Зіпцер
Зіпцер
Антон
Володимирович
01.08.1997 українець захисник 27.07.2017 2
Владислав Клименко
Клименко
Владислав
Сергійович
19.06.1994 українець півзахисник 01.09.2017 8
Гіоргі Кобуладзе
Кобуладзе
Гіоргі
26.02.1997 грузин півзахисник 10.07.2017 15
Іван Король
Король
Іван
Васильович
25.07.1996 українець півзахисник 13.07.2017 6
Ігор Коцюмака
Коцюмака
Ігор
Олександрович
12.03.1995 українець захисник 10.07.2017 16
Роман Кретов
Кретов
Роман
Юрійович
26.05.1991 українець захисник 10.07.2017 45
Олександр Кучеренко
Кучеренко
Олександр
Євгенович
01.10.1991 українець захисник 23.08.2017 23
Владислав Лупашко
Лупашко
Владислав
Вікторович
04.12.1986 українець півзахисник 13.07.2017 80
Олександр Медведєв
Медведєв
Олександр
Валерійович
07.07.1994 українець захисник 10.07.2017 14
Олександр Мішуренко
Мішуренко
Олександр
Володимирович
25.10.1988 українець нападник 01.09.2017 9
Руслан Нікулін
Нікулін
Руслан
Русланович
27.06.1998 українець нападник 10.07.2017 24
Артур Новотрясов
Новотрясов
Артур
Миколайович
19.07.1992 українець захисник 10.07.2017 96
Владислав Омельченко
Омельченко
Владислав
Віталійович
10.02.1998 українець півзахисник 10.07.2017 17
Олексій Павелько
Павелько
Олексій
Володимирович
12.05.1986 українець півзахисник 10.07.2017 31
Віталій Павлов
Павлов
Віталій
Сергійович
25.06.1988 українець півзахисник 01.09.2017 28
Єгор Попович
Попович
Єгор
Вадимович
07.01.1992 українець воротар 10.07.2017 30
Анатолій Радівілов
Радівілов
Анатолій
Вадимович
08.01.1998 українець захисник 28.07.2017 32
Владислав Росляков
Росляков
Владислав
Олександрович
21.11.1996 українець півзахисник 10.07.2017 87
Віталій Рябушко
Рябушко
Віталій
Віталійович
24.03.1992 українець півзахисник 10.07.2017 7
Роман Світличний
Світличний
Роман
Петрович
04.01.1986 українець півзахисник 10.07.2017 25
Олег Синьогуб
Синьогуб
Олег
Анатолійович
19.04.1989 українець півзахисник 10.07.2017 89
Ніка Січінава
Січінава
Ніка
17.07.1994 грузин нападник 10.07.2017 49
Ігор Солдат
Солдат
Ігор
Володимирович
10.03.1991 українець захисник 01.09.2017 4
Джаба Фхакадзе
Фхакадзе
Джаба
Гогайович
14.05.1998 українець півзахисник 27.07.2017 98
Кирило Цибін
Цибін
Кирило
Олександрович
24.10.1997 українець півзахисник 14.07.2017 22
Дмитро Черниш
Черниш
Дмитро
Валерійович
01.04.1998 українець воротар 25.07.2017 79
Владислав Шишка
Шишка
Владислав
Дмитрович
06.10.1995 українець півзахисник 10.07.2017 92
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ МАТЧІ КОМАНДИ
1 Інгулець "Інгулець" 1 3-0 3
2 Геліос "Геліос" 1 2-0 3
3 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 1 3-2 3
4 Жемчужина "Жемчужина" 1 2-1 3
5 Рух "Рух" 1 1-0 3
6 Суми "Суми" 1 1-0 3
7 Десна "Десна" 1 1-0 3
8 Полтава "Полтава" 1 1-0 3
9 Арсенал "Арсенал" 1 1-1 1
10 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 1 1-1 1
11 Кремінь "Кремінь" 1 2-3 0
12 Миколаїв "Миколаїв" 1 1-2 0
13 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 1 0-1 0
14 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 1 0-1 0
15 Волинь "Волинь" 1 0-1 0
16 Колос "Колос" 1 0-1 0
17 Балкани "Балкани" 1 0-2 0
18 Авангард "Авангард" 1 0-3 0
1 Геліос "Геліос" 2 5-1 6
2 Інгулець "Інгулець" 2 4-0 6
3 Полтава "Полтава" 2 3-1 6
4 Арсенал "Арсенал" 2 4-3 4
5 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 2 2-1 4
6 Суми "Суми" 2 2-1 4
7 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 2 2-1 3
8 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 2 3-3 3
9 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 2 3-3 3
10 Рух "Рух" 2 3-3 3
11 Жемчужина "Жемчужина" 2 2-2 3
12 Десна "Десна" 2 2-2 3
13 Колос "Колос" 2 1-2 1
14 Волинь "Волинь" 2 0-1 1
15 Балкани "Балкани" 2 0-2 1
16 Миколаїв "Миколаїв" 2 3-5 0
17 Кремінь "Кремінь" 2 2-5 0
18 Авангард "Авангард" 2 1-6 0
1 Геліос "Геліос" 3 6-1 9
2 Арсенал "Арсенал" 3 7-4 7
3 Полтава "Полтава" 3 4-2 7
4 Десна "Десна" 3 5-2 6
5 Інгулець "Інгулець" 3 5-3 6
6 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 3 2-1 5
7 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 3 2-1 4
8 Колос "Колос" 3 2-2 4
9 Суми "Суми" 3 2-2 4
10 Миколаїв "Миколаїв" 3 5-5 3
11 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 3 3-4 3
12 Жемчужина "Жемчужина" 3 2-3 3
13 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 3 3-5 3
14 Кремінь "Кремінь" 3 3-5 3
15 Рух "Рух" 3 3-6 3
16 Авангард "Авангард" 3 3-7 3
17 Балкани "Балкани" 3 1-3 2
18 Волинь "Волинь" 3 1-3 1
1 Полтава "Полтава" 4 7-2 10
2 Арсенал "Арсенал" 4 8-4 10
3 Десна "Десна" 4 7-2 9
4 Інгулець "Інгулець" 4 7-3 9
5 Геліос "Геліос" 4 6-2 9
6 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 4 4-2 8
7 Колос "Колос" 4 6-3 7
8 Миколаїв "Миколаїв" 4 7-6 6
9 Жемчужина "Жемчужина" 4 5-4 6
10 Балкани "Балкани" 4 2-3 5
11 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 4 3-3 4
12 Суми "Суми" 4 3-4 4
13 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 4 3-6 3
14 Рух "Рух" 4 3-7 3
15 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 4 3-7 3
16 Кремінь "Кремінь" 4 4-9 3
17 Авангард "Авангард" 4 3-10 3
18 Волинь "Волинь" 4 2-6 1
1 Арсенал "Арсенал" 5 10-4 13
2 Полтава "Полтава" 5 8-2 13
3 Геліос "Геліос" 5 8-3 12
4 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 5 7-2 11
5 Колос "Колос" 5 9-5 10
6 Інгулець "Інгулець" 5 8-4 10
7 Десна "Десна" 5 9-5 9
8 Миколаїв "Миколаїв" 5 8-6 9
9 Балкани "Балкани" 5 3-3 8
10 Жемчужина "Жемчужина" 5 5-5 6
11 Авангард "Авангард" 5 5-11 6
12 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 5 4-4 5
13 Суми "Суми" 5 3-5 4
14 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 5 3-7 3
15 Рух "Рух" 5 4-9 3
16 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 5 4-9 3
17 Кремінь "Кремінь" 5 4-12 3
18 Волинь "Волинь" 5 2-8 1
1 Арсенал "Арсенал" 6 11-4 16
2 Геліос "Геліос" 6 10-3 15
3 Інгулець "Інгулець" 6 10-5 13
4 Колос "Колос" 6 10-5 13
5 Полтава "Полтава" 6 8-3 13
6 Десна "Десна" 6 11-5 12
7 Миколаїв "Миколаїв" 6 10-6 12
8 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 6 7-3 11
9 Авангард "Авангард" 6 7-12 9
10 Балкани "Балкани" 6 3-5 8
11 Жемчужина "Жемчужина" 6 7-7 7
12 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 6 4-6 5
13 Суми "Суми" 6 4-7 4
14 Рух "Рух" 6 6-11 4
15 Волинь "Волинь" 6 5-10 4
16 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 6 4-9 3
17 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 6 6-12 3
18 Кремінь "Кремінь" 6 4-14 3
1 Арсенал "Арсенал" 7 11-4 17
2 Геліос "Геліос" 7 11-4 16
3 Інгулець "Інгулець" 7 11-5 16
4 Полтава "Полтава" 7 11-5 16
5 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 7 9-3 14
6 Десна "Десна" 7 11-5 13
7 Колос "Колос" 7 10-6 13
8 Миколаїв "Миколаїв" 7 10-8 12
9 Балкани "Балкани" 7 4-5 11
10 Авангард "Авангард" 7 7-12 10
11 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 7 5-6 8
12 Жемчужина "Жемчужина" 7 8-9 7
13 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 7 6-10 6
14 Суми "Суми" 7 5-8 5
15 Рух "Рух" 7 6-11 5
16 Волинь "Волинь" 7 5-11 4
17 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 7 8-15 3
18 Кремінь "Кремінь" 7 4-15 3
1 Арсенал "Арсенал" 8 14-5 20
2 Полтава "Полтава" 8 13-7 17
3 Інгулець "Інгулець" 8 11-5 17
4 Десна "Десна" 8 14-6 16
5 Геліос "Геліос" 8 11-5 16
6 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 8 9-3 15
7 Колос "Колос" 8 12-8 14
8 Миколаїв "Миколаїв" 8 12-10 13
9 Авангард "Авангард" 8 8-12 13
10 Балкани "Балкани" 8 4-6 11
11 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 8 7-8 9
12 Жемчужина "Жемчужина" 8 9-12 7
13 Волинь "Волинь" 8 6-11 7
14 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 8 9-15 6
15 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 8 7-13 6
16 Кремінь "Кремінь" 8 5-15 6
17 Суми "Суми" 8 5-9 5
18 Рух "Рух" 8 6-12 5
1 Арсенал "Арсенал" 9 15-5 23
2 Полтава "Полтава" 9 17-7 20
3 Інгулець "Інгулець" 9 13-6 20
4 Геліос "Геліос" 9 14-5 19
5 Колос "Колос" 9 13-8 17
6 Десна "Десна" 9 14-7 16
7 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 9 9-6 15
8 Балкани "Балкани" 9 8-8 14
9 Миколаїв "Миколаїв" 9 13-12 13
10 Авангард "Авангард" 9 8-13 13
11 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 9 7-10 9
12 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 9 8-13 9
13 Кремінь "Кремінь" 9 8-16 9
14 Рух "Рух" 9 8-12 8
15 Жемчужина "Жемчужина" 9 11-16 7
16 Волинь "Волинь" 9 7-14 7
17 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 9 9-16 6
18 Суми "Суми" 9 5-13 5
1 Арсенал "Арсенал" 10 18-6 26
2 Полтава "Полтава" 10 19-7 23
3 Геліос "Геліос" 10 17-6 22
4 Колос "Колос" 10 14-8 20
5 Інгулець "Інгулець" 10 13-7 20
6 Десна "Десна" 10 17-7 19
7 Авангард "Авангард" 10 14-15 16
8 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 10 9-8 15
9 Балкани "Балкани" 10 9-11 14
10 Миколаїв "Миколаїв" 10 14-15 13
11 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 10 7-10 10
12 Волинь "Волинь" 10 9-14 10
13 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 10 8-13 10
14 Кремінь "Кремінь" 10 8-18 9
15 Рух "Рух" 10 8-13 8
16 Суми "Суми" 10 6-13 8
17 Жемчужина "Жемчужина" 10 13-22 7
18 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 10 9-19 6
1 Арсенал "Арсенал" 11 20-6 29
2 Полтава "Полтава" 11 20-7 26
3 Інгулець "Інгулець" 11 17-7 23
4 Десна "Десна" 11 20-8 22
5 Геліос "Геліос" 11 17-10 22
6 Колос "Колос" 11 14-9 20
7 Авангард "Авангард" 11 14-17 16
8 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 11 9-9 15
9 Балкани "Балкани" 11 9-11 15
10 Миколаїв "Миколаїв" 11 15-16 14
11 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 11 9-13 13
12 Волинь "Волинь" 11 10-15 11
13 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 11 8-13 10
14 Жемчужина "Жемчужина" 11 14-22 10
15 Кремінь "Кремінь" 11 9-19 10
16 Рух "Рух" 11 9-14 9
17 Суми "Суми" 11 6-14 8
18 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 11 9-19 7
1 Арсенал "Арсенал" 12 23-6 32
2 Полтава "Полтава" 12 22-7 29
3 Десна "Десна" 12 23-8 25
4 Геліос "Геліос" 12 19-11 25
5 Інгулець "Інгулець" 12 18-8 24
6 Колос "Колос" 12 15-11 20
7 Авангард "Авангард" 12 16-18 19
8 Балкани "Балкани" 12 10-12 16
9 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 12 10-13 16
10 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 12 9-10 15
11 Миколаїв "Миколаїв" 12 15-18 14
12 Рух "Рух" 12 10-14 12
13 Волинь "Волинь" 12 11-16 12
14 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 12 9-14 11
15 Жемчужина "Жемчужина" 12 14-25 10
16 Кремінь "Кремінь" 12 9-20 10
17 Суми "Суми" 12 6-17 8
18 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 12 10-21 7
1 Арсенал "Арсенал" 13 25-7 35
2 Полтава "Полтава" 13 24-8 32
3 Десна "Десна" 13 24-8 28
4 Геліос "Геліос" 13 21-11 28
5 Інгулець "Інгулець" 13 19-10 24
6 Авангард "Авангард" 13 18-19 22
7 Колос "Колос" 13 16-13 20
8 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 13 11-13 19
9 Балкани "Балкани" 13 11-13 17
10 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 13 9-11 15
11 Миколаїв "Миколаїв" 13 16-19 15
12 Рух "Рух" 13 11-15 13
13 Волинь "Волинь" 13 11-18 12
14 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 13 10-16 11
15 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 13 11-21 10
16 Жемчужина "Жемчужина" 13 14-26 10
17 Кремінь "Кремінь" 13 9-21 10
18 Суми "Суми" 13 7-18 9
1 Арсенал "Арсенал" 14 26-7 38
2 Полтава "Полтава" 14 25-8 35
3 Десна "Десна" 14 24-8 29
4 Геліос "Геліос" 14 21-12 28
5 Інгулець "Інгулець" 14 20-11 25
6 Авангард "Авангард" 14 19-19 25
7 Колос "Колос" 14 17-13 23
8 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 14 12-13 22
9 Балкани "Балкани" 14 12-14 18
10 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 14 9-11 16
11 Миколаїв "Миколаїв" 14 16-20 15
12 Рух "Рух" 14 12-16 14
13 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 14 10-16 12
14 Волинь "Волинь" 14 11-19 12
15 Жемчужина "Жемчужина" 14 14-26 11
16 Кремінь "Кремінь" 14 10-22 11
17 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 14 11-22 10
18 Суми "Суми" 14 7-19 9
1 Арсенал "Арсенал" 15 26-7 39
2 Полтава "Полтава" 15 25-10 35
3 Десна "Десна" 15 32-9 32
4 Геліос "Геліос" 15 21-12 29
5 Інгулець "Інгулець" 15 22-11 28
6 Авангард "Авангард" 15 22-19 28
7 Колос "Колос" 15 18-13 26
8 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 15 12-15 22
9 Балкани "Балкани" 15 13-14 21
10 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 15 9-12 16
11 Рух "Рух" 15 12-16 15
12 Волинь "Волинь" 15 13-19 15
13 Миколаїв "Миколаїв" 15 17-28 15
14 Жемчужина "Жемчужина" 15 17-28 14
15 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 15 10-16 13
16 Кремінь "Кремінь" 15 10-25 11
17 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 15 11-23 10
18 Суми "Суми" 15 9-22 9
1 Арсенал "Арсенал" 16 29-8 42
2 Полтава "Полтава" 16 25-11 35
3 Десна "Десна" 16 32-9 33
4 Геліос "Геліос" 16 22-12 32
5 Інгулець "Інгулець" 16 22-11 29
6 Колос "Колос" 16 19-13 29
7 Авангард "Авангард" 16 22-20 28
8 Балкани "Балкани" 16 13-14 22
9 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 16 12-16 22
10 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 16 10-12 19
11 Рух "Рух" 16 13-16 18
12 Жемчужина "Жемчужина" 16 21-29 17
13 Миколаїв "Миколаїв" 16 17-28 16
14 Волинь "Волинь" 16 13-20 15
15 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 16 10-16 14
16 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 16 11-23 11
17 Кремінь "Кремінь" 16 11-29 11
18 Суми "Суми" 16 10-25 9
1 Арсенал "Арсенал" 17 30-9 43
2 Полтава "Полтава" 17 26-11 38
3 Десна "Десна" 17 32-9 34
4 Геліос "Геліос" 17 22-12 33
5 Інгулець "Інгулець" 17 23-11 32
6 Колос "Колос" 17 20-15 29
7 Авангард "Авангард" 17 24-22 29
8 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 17 13-16 25
9 Балкани "Балкани" 17 13-15 22
10 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 17 10-12 20
11 Рух "Рух" 17 13-17 18
12 Жемчужина "Жемчужина" 17 21-29 18
13 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 17 12-17 17
14 Миколаїв "Миколаїв" 17 19-30 17
15 Волинь "Волинь" 17 13-21 15
16 Суми "Суми" 17 13-27 12
17 Кремінь "Кремінь" 17 12-30 12
18 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 17 13-26 11
1 Арсенал "Арсенал" 18 35-10 46
2 Полтава "Полтава" 18 30-11 41
3 Десна "Десна" 18 34-9 37
4 Геліос "Геліос" 18 24-13 36
5 Інгулець "Інгулець" 18 23-11 33
6 Колос "Колос" 18 22-16 32
7 Авангард "Авангард" 18 24-22 30
8 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 18 13-20 25
9 Балкани "Балкани" 18 14-17 22
10 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 18 11-17 20
11 Миколаїв "Миколаїв" 18 23-31 20
12 Рух "Рух" 18 14-19 18
13 Жемчужина "Жемчужина" 18 22-33 18
14 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 18 12-18 17
15 Волинь "Волинь" 18 13-23 15
16 Суми "Суми" 18 14-27 15
17 Кремінь "Кремінь" 18 13-30 15
18 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 18 13-27 11
1 Арсенал "Арсенал" 21 41-12 52
2 Полтава "Полтава" 21 36-14 47
3 Інгулець "Інгулець" 22 30-12 45
4 Колос "Колос" 21 26-16 41
5 Геліос "Геліос" 21 29-17 40
6 Десна "Десна" 21 37-15 37
7 Авангард "Авангард" 21 28-25 34
8 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 21 15-26 28
9 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 21 16-19 27
10 Балкани "Балкани" 21 20-22 26
11 Рух "Рух" 21 21-21 25
12 Миколаїв "Миколаїв" 21 26-35 23
13 Жемчужина "Жемчужина" 21 27-41 21
14 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 22 16-25 20
15 Суми "Суми" 21 16-29 19
16 Волинь "Волинь" 21 18-33 18
17 Кремінь "Кремінь" 21 15-34 18
18 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 21 13-34 11
1 Арсенал "Арсенал" 20 38-11 49
2 Полтава "Полтава" 20 36-12 47
3 Геліос "Геліос" 20 28-14 40
4 Інгулець "Інгулець" 20 26-11 39
5 Колос "Колос" 20 25-16 38
6 Десна "Десна" 20 36-13 37
7 Авангард "Авангард" 20 26-25 31
8 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 20 16-19 26
9 Балкани "Балкани" 20 19-21 25
10 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 20 13-25 25
11 Рух "Рух" 20 20-20 24
12 Миколаїв "Миколаїв" 20 26-34 23
13 Суми "Суми" 20 16-29 18
14 Жемчужина "Жемчужина" 19 22-36 18
15 Волинь "Волинь" 20 15-29 18
16 Кремінь "Кремінь" 20 15-33 18
17 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 21 15-25 17
18 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 20 13-32 11
1 Арсенал "Арсенал" 21 41-12 52
2 Полтава "Полтава" 21 36-14 47
3 Інгулець "Інгулець" 21 28-11 42
4 Колос "Колос" 21 26-16 41
5 Геліос "Геліос" 21 29-17 40
6 Десна "Десна" 21 37-15 37
7 Авангард "Авангард" 21 28-25 34
8 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 21 15-26 28
9 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 21 16-19 27
10 Балкани "Балкани" 21 20-22 26
11 Рух "Рух" 21 21-21 25
12 Миколаїв "Миколаїв" 21 26-35 23
13 Жемчужина "Жемчужина" 20 26-39 21
14 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 22 16-25 20
15 Суми "Суми" 21 16-29 19
16 Волинь "Волинь" 21 18-33 18
17 Кремінь "Кремінь" 21 15-34 18
18 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 21 13-34 11
1 Арсенал "Арсенал" 22 44-13 55
2 Полтава "Полтава" 22 39-14 50
3 Інгулець "Інгулець" 22 30-12 45
4 Колос "Колос" 22 26-17 41
5 Десна "Десна" 22 38-15 40
6 Геліос "Геліос" 22 30-20 40
7 Авангард "Авангард" 22 28-27 34
8 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 22 16-26 31
9 Рух "Рух" 22 23-21 28
10 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 22 17-21 27
11 Балкани "Балкани" 22 20-23 26
12 Миколаїв "Миколаїв" 22 26-35 24
13 Жемчужина "Жемчужина" 22 27-44 21
14 Кремінь "Кремінь" 22 17-35 21
15 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 22 16-25 20
16 Суми "Суми" 22 16-29 20
17 Волинь "Волинь" 22 19-36 18
18 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 22 16-35 14
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 1 Авангард Авангард 0:3 Інгулець Інгулець 15.07. 18:15
Тур 2 Інгулець Інгулець 1:0 Жемчужина Жемчужина 22.07. 19:00
Тур 3 Арсенал Арсенал 3:1 Інгулець Інгулець 30.07. 17:00
Тур 4 Інгулець Інгулець 2:0 Черкаський Дніпро Черкаський Дніпро 05.08. 19:00
Тур 5 Нафтовик-Укрнафта Нафтовик-Укрнафта 1:1 Інгулець Інгулець 09.08. 18:00
Тур 6 Інгулець Інгулець 2:1 Суми Суми 13.08. 19:00
Тур 7 Кремінь Кремінь 0:1 Інгулець Інгулець 19.08. 18:00
Тур 8 Інгулець Інгулець 0:0 Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар 26.08. 18:00
Тур 9 Миколаїв Миколаїв 1:2 Інгулець Інгулець 30.08. 19:00
Тур 10 Колос Колос 1:0 Інгулець Інгулець 03.09. 17:00
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 11 Інгулець Інгулець 4:0 Геліос Геліос 10.09. 18:00
Тур 12 Волинь Волинь 1:1 Інгулець Інгулець 15.09. 18:00
Тур 13 Інгулець Інгулець 1:2 Полтава Полтава 24.09. 18:00
Тур 14 Рух Рух 1:1 Інгулець Інгулець 29.09. 16:00
Тур 15 Інгулець Інгулець 2:0 Гірник-Спорт Гірник-Спорт 06.10. 18:00
Тур 16 Десна Десна 0:0 Інгулець Інгулець 11.10. 16:00
Тур 17 Інгулець Інгулець 1:0 Балкани Балкани 15.10. 16:00
Тур 18 Інгулець Інгулець 0:0 Авангард Авангард 20.10. 17:00
Тур 19 Жемчужина Жемчужина 1:2 Інгулець Інгулець 14.11. 14:00
Тур 20 Інгулець Інгулець 1:0 Арсенал Арсенал 03.11. 17:00
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 21 Черкаський Дніпро Черкаський Дніпро 0:2 Інгулець Інгулець 10.11. 14:00
Тур 22 Інгулець Інгулець 2:0 Нафтовик-Укрнафта Нафтовик-Укрнафта 25.10. 16:00
Тур 23 Суми Суми -:- Інгулець Інгулець 18.03.
Тур 24 Інгулець Інгулець -:- Кремінь Кремінь 25.03.
Тур 25 Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар -:- Інгулець Інгулець 01.04.
Тур 26 Інгулець Інгулець -:- Миколаїв Миколаїв 06.04.
Тур 27 Інгулець Інгулець -:- Колос Колос 14.04.
Тур 28 Геліос Геліос -:- Інгулець Інгулець 18.04.
Тур 29 Інгулець Інгулець -:- Волинь Волинь 22.04.
Тур 30 Полтава Полтава -:- Інгулець Інгулець 28.04.
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 31 Інгулець Інгулець -:- Рух Рух 02.05.
Тур 32 Гірник-Спорт Гірник-Спорт -:- Інгулець Інгулець 06.05.
Тур 33 Інгулець Інгулець -:- Десна Десна 12.05.
Тур 34 Балкани Балкани -:- Інгулець Інгулець 19.05.
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору