«Інгулець-2» Петрове

Інгулець-2

друга ліга
2013 Рік заснування
067-377-77-77
Кольори клубу
президент: Поворознюк Олександр Григорович
адреса: 28300, с.м.т. Петрове, вул. Свердлова, 11-А

У 2013 році був заснований футбольний клуб «АФ-П’ятихатська». У першому ж сезоні команда стала срібним призером чемпіонату Кіровоградської області.У 2014 році закінчилося будівництво стадіону в Петрове, а також будівництво двох штучних полів в селі Володимирівка, де розташований головний офіс ФК «АФ-П’ятихатська». Крім того, президент клубу Олександр Поворознюк ініціював створення дитячих футбольних команд в кожному населеному пункті Петровського району. Спонсор клубу ТОВ «Агрофірми-П’ятихатська» (компанія входить в топ-п’ятірку найбільших аграрних підприємств Кіровоградської області), президент якої є президент футбольного клубу Олександр Григорович Поворознюк.

В лютому 2015 року відбулося перейменування футбольного клубу з «АФ-П’ятихатська» на «Інгулець».Досягнення клубу:Володар Кубка України серед аматорів — 2014Срібний призер чемпіонату України серед аматорів — 2014Чемпіон Кіровоградської області — 2014Володар Кубка Кіровоградської області – 2014Срібний призер Кіровоградської області – 2013Володар Кубка губернатора Дніпропетровщини – 2013Володар Кубка Жовтих Вод – 2013Володар Об’єднаного Кубка (в ньому зійшлися володар Кубка Миколаївської області та переможець Кубка губернатора Дніпропетровської області)Володар Кубка голови Петрівської райдержадміністрації — 2013Срібний призер турніру «UFI & Zorya-Cup» — 2014Переможець всеукраїнського відбіркового турніру до 9-го розіграшу Кубку Регіонів УЄФА — 2014.  

ТРЕНЕР

Даних про тренера немає.

СТАДІОН

НОВИНИ

Новин, повязаних з командою, немає

СКЛАД КОМАНДИ Дата народження Громадянство Амплуа Дата заявки Номер
Олександр Акименко
Акименко
Олександр
Олександрович
05.09.1985 українець нападник 10.07.2017 21
Павло Бесараб
Бесараб
Павло
Вадимович
07.03.1996 українець захисник 10.07.2017 69
Микита Войчицький
Войчицький
Микита
Андрійович
17.02.1999 українець воротар 10.07.2017 1
Андрій Глоба
Глоба
Андрій
Олександрович
24.01.1999 українець півзахисник 10.07.2017 99
Роман Гончаренко
Гончаренко
Роман
Олександрович
16.11.1993 українець захисник 10.07.2017 3
Максим Гурідов
Гурідов
Максим
Романович
12.06.1996 українець воротар 10.07.2017 20
Микита Данильченко
Данильченко
Микита
Андрійович
30.12.1999 українець півзахисник 10.07.2017 90
Кен Елла
Елла
Кен
Арманд
23.02.1993 камерунець півзахисник 10.07.2017 11
Микита Жуков
Жуков
Микита
Сергійович
19.03.1995 українець півзахисник 13.07.2017 19
Євген Запорожець
Запорожець
Євген
Дмитрович
20.09.1994 українець півзахисник 10.07.2017 5
Антон Зіпцер
Зіпцер
Антон
Володимирович
01.08.1997 українець захисник 27.07.2017 2
Іван Капотя
Капотя
Іван
Дмитрович
21.11.1997 українець півзахисник 14.07.2017 13
Владислав Клименко
Клименко
Владислав
Сергійович
19.06.1994 українець півзахисник 10.07.2017 8
Гіоргі Кобуладзе
Кобуладзе
Гіоргі
26.02.1997 грузин півзахисник 10.07.2017 15
Іван Король
Король
Іван
Васильович
25.07.1996 українець півзахисник 13.07.2017 6
Ігор Коцюмака
Коцюмака
Ігор
Олександрович
12.03.1995 українець захисник 10.07.2017 16
Роман Кретов
Кретов
Роман
Юрійович
26.05.1991 українець захисник 10.07.2017 45
Олександр Медведєв
Медведєв
Олександр
Валерійович
07.07.1994 українець захисник 10.07.2017 14
Віктор Михальчук
Михальчук
Віктор
Романович
14.07.1999 українець півзахисник 27.07.2017 70
Олександр Мішуренко
Мішуренко
Олександр
Володимирович
25.10.1988 українець нападник 10.07.2017 9
Валерій Нікітчук
Нікітчук
Валерій
Валентинович
05.03.1999 українець нападник 27.07.2017 44
Руслан Нікулін
Нікулін
Руслан
Русланович
27.06.1998 українець нападник 10.07.2017 24
Владислав Омельченко
Омельченко
Владислав
Віталійович
10.02.1998 українець півзахисник 10.07.2017 17
Олексій Павелько
Павелько
Олексій
Володимирович
12.05.1986 українець півзахисник 10.07.2017 31
Віталій Павлов
Павлов
Віталій
Сергійович
25.06.1988 українець півзахисник 10.07.2017 28
Владислав Палій
Палій
Владислав
Іванович
01.07.1999 українець півзахисник 27.07.2017 41
Єгор Попович
Попович
Єгор
Вадимович
07.01.1992 українець воротар 10.07.2017 30
Анатолій Радівілов
Радівілов
Анатолій
Вадимович
08.01.1998 українець захисник 28.07.2017 32
Владислав Росляков
Росляков
Владислав
Олександрович
21.11.1996 українець півзахисник 10.07.2017 87
Віталій Рябушко
Рябушко
Віталій
Віталійович
24.03.1992 українець півзахисник 10.07.2017 7
Роман Світличний
Світличний
Роман
Петрович
04.01.1986 українець півзахисник 10.07.2017 25
Олег Синьогуб
Синьогуб
Олег
Анатолійович
19.04.1989 українець півзахисник 10.07.2017 89
Ніка Січінава
Січінава
Ніка
17.07.1994 грузин нападник 10.07.2017 49
Ігор Солдат
Солдат
Ігор
Володимирович
10.03.1991 українець захисник 10.07.2017 4
Владислав Тимошевський
Тимошевський
Владислав
Андрійович
06.05.1997 українець півзахисник 10.07.2017 97
Джаба Фхакадзе
Фхакадзе
Джаба
Гогайович
14.05.1998 українець півзахисник 27.07.2017 98
Кирило Цибін
Цибін
Кирило
Олександрович
24.10.1997 українець півзахисник 14.07.2017 22
Дмитро Черниш
Черниш
Дмитро
Валерійович
01.04.1998 українець воротар 25.07.2017 79
Антон Шарко
Шарко
Антон
Анатолійович
17.02.1987 українець нападник 10.07.2017 10
Владислав Шишка
Шишка
Владислав
Дмитрович
06.10.1995 українець півзахисник 10.07.2017 92
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ МАТЧІ КОМАНДИ
1 Інгулець-2 "Інгулець-2" 1 6-1 3
2 Таврія-Сімферополь "Таврія-Сімферополь" 1 2-1 3
3 Реал Фарма "Реал Фарма" 1 2-1 3
4 Енергія "Енергія" 1 1-0 3
5 Дніпро-1 "Дніпро-1" 1 1-0 3
6 Мир "Мир" 1 0-0 1
7 Нікополь "Нікополь" 1 0-0 1
8 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 1 1-2 0
9 Дніпро "Дніпро" 1 1-2 0
10 Суднобудівник "Суднобудівник" 1 0-1 0
11 Металіст 1925 "Металіст 1925" 1 0-1 0
12 Металург "Металург" 1 1-6 0
1 Дніпро-1 "Дніпро-1" 2 9-0 6
2 Таврія-Сімферополь "Таврія-Сімферополь" 2 5-3 6
3 Енергія "Енергія" 2 3-2 4
4 Реал Фарма "Реал Фарма" 2 2-1 4
5 Мир "Мир" 2 2-1 4
6 Інгулець-2 "Інгулець-2" 2 8-4 3
7 Нікополь "Нікополь" 2 0-0 2
8 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 2 3-4 1
9 Дніпро "Дніпро" 2 3-4 1
10 Суднобудівник "Суднобудівник" 2 2-3 1
11 Металіст 1925 "Металіст 1925" 2 1-3 0
12 Металург "Металург" 2 1-14 0
1 Дніпро-1 "Дніпро-1" 3 13-0 9
2 Енергія "Енергія" 3 5-2 7
3 Мир "Мир" 3 4-1 7
4 Таврія-Сімферополь "Таврія-Сімферополь" 3 5-7 6
5 Інгулець-2 "Інгулець-2" 3 8-4 4
6 Дніпро "Дніпро" 3 7-6 4
7 Реал Фарма "Реал Фарма" 3 2-3 4
8 Металіст 1925 "Металіст 1925" 3 5-3 3
9 Суднобудівник "Суднобудівник" 3 2-3 2
10 Нікополь "Нікополь" 3 0-2 2
11 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 3 5-8 1
12 Металург "Металург" 3 1-18 0
1 Мир "Мир" 4 7-1 10
2 Енергія "Енергія" 4 6-2 10
3 Дніпро-1 "Дніпро-1" 3 13-0 9
4 Дніпро "Дніпро" 4 9-6 7
5 Металіст 1925 "Металіст 1925" 4 8-3 6
6 Таврія-Сімферополь "Таврія-Сімферополь" 4 5-10 6
7 Нікополь "Нікополь" 4 3-2 5
8 Інгулець-2 "Інгулець-2" 4 8-6 4
9 Реал Фарма "Реал Фарма" 4 2-4 4
10 Суднобудівник "Суднобудівник" 3 2-3 2
11 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 4 5-11 1
12 Металург "Металург" 4 1-21 0
1 Мир "Мир" 5 10-3 13
2 Дніпро-1 "Дніпро-1" 4 13-0 10
3 Енергія "Енергія" 5 8-5 10
4 Металіст 1925 "Металіст 1925" 5 13-4 9
5 Таврія-Сімферополь "Таврія-Сімферополь" 5 6-10 9
6 Дніпро "Дніпро" 5 9-6 8
7 Реал Фарма "Реал Фарма" 5 5-4 7
8 Нікополь "Нікополь" 5 4-3 6
9 Інгулець-2 "Інгулець-2" 5 9-7 5
10 Суднобудівник "Суднобудівник" 4 3-8 2
11 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 5 5-14 1
12 Металург "Металург" 5 1-22 0
1 Мир "Мир" 6 10-3 14
2 Енергія "Енергія" 6 11-7 13
3 Металіст 1925 "Металіст 1925" 6 16-6 12
4 Дніпро-1 "Дніпро-1" 5 13-2 10
5 Реал Фарма "Реал Фарма" 6 10-4 10
6 Таврія-Сімферополь "Таврія-Сімферополь" 6 6-10 10
7 Нікополь "Нікополь" 6 6-3 9
8 Дніпро "Дніпро" 6 11-9 8
9 Інгулець-2 "Інгулець-2" 6 9-12 5
10 Суднобудівник "Суднобудівник" 5 6-9 5
11 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 6 7-17 1
12 Металург "Металург" 6 2-25 0
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 1 Інгулець-2 Інгулець-2 6:1 Металург Металург 15.07. 15:00
Тур 2 Таврія-Сімферополь Таврія-Сімферополь 3:2 Інгулець-2 Інгулець-2 22.07. 18:00
Тур 3 Інгулець-2 Інгулець-2 0:0 Суднобудівник Суднобудівник 30.07. 15:00
Тур 4 Дніпро Дніпро 2:0 Інгулець-2 Інгулець-2 05.08. 18:00
Тур 5 Інгулець-2 Інгулець-2 1:1 Нікополь Нікополь 09.08. 15:00
Тур 6 Реал Фарма Реал Фарма 5:0 Інгулець-2 Інгулець-2 14.08. 18:00
Тур 7 Інгулець-2 Інгулець-2 -:- Енергія Енергія 19.08. 15:30
Тур 8 Миколаїв-2 Миколаїв-2 -:- Інгулець-2 Інгулець-2 27.08.
Тур 9 Інгулець-2 Інгулець-2 -:- Мир Мир 30.08.
Тур 10 Інгулець-2 Інгулець-2 -:- Дніпро-1 Дніпро-1 03.09.
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 11 Металіст 1925 Металіст 1925 -:- Інгулець-2 Інгулець-2 09.09.
Тур 12 Металург Металург -:- Інгулець-2 Інгулець-2 16.09.
Тур 13 Інгулець-2 Інгулець-2 -:- Таврія-Сімферополь Таврія-Сімферополь 24.09.
Тур 14 Суднобудівник Суднобудівник -:- Інгулець-2 Інгулець-2 30.09.
Тур 15 Інгулець-2 Інгулець-2 -:- Дніпро Дніпро 07.10.
Тур 16 Нікополь Нікополь -:- Інгулець-2 Інгулець-2 11.10.
Тур 17 Інгулець-2 Інгулець-2 -:- Реал Фарма Реал Фарма 15.10.
Тур 18 Енергія Енергія -:- Інгулець-2 Інгулець-2 21.10.
Тур 19 Інгулець-2 Інгулець-2 -:- Миколаїв-2 Миколаїв-2 29.10.
Тур 20 Мир Мир -:- Інгулець-2 Інгулець-2 04.11.
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 21 Дніпро-1 Дніпро-1 -:- Інгулець-2 Інгулець-2 11.11.
Тур 22 Інгулець-2 Інгулець-2 -:- Металіст 1925 Металіст 1925 18.11.
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Вгору