«Жемчужина» Одеса

Жемчужина

перша ліга
2013 Рік заснування
(048)788-83-42
Кольори клубу
президент: Деменчук О.В.
адреса: м. Одеса, ул. Тімірязєва, 63-ж.
Фото команди

Футбольний клуб "Жемчужина" був заснований у серпні 2013 року.
Протягом трьох сезонів ФК "Жемчужина" є регулярним учасником Чемпіонатів Одеси з футболу серед аматорів.
Серед досягнень в історії клубу є перше місце в Зимовій першості Одеси серед аматорів сезону 2014/2015.
У 2015 "Жемчужина" дебютувала в Чемпіонаті України серед аматорів і вийшла у фінальну частину розіграшу.
У 2016 "Жемчужина" посіла друге місце в груповому раунді Чемпіонату України серед аматорів і вийшла до чвертьфіналу, де поступилася у двоматчевій дуелі ФК "Врадіївка".
У червні 2016 клуб отримав Атестат, який дозволяє брати участь у Чемпіонаті Другої ліги України з футболу серед професіональних команд, і в першому ж сщезоні виграв "золото" цих змагань і підвищився у класі.

/p>

 

ТРЕНЕР

Тренер
Головний тренер
ГАЙДАРЖИ ЛЕОНІД ВАСИЛЬОВИЧ

В.о. головного тренера ФК "Жемчужина"

Призначили на посаду: серпень 2017 року.

Леонід Гайдаржи прекрасно знайомий з можливостями команди і кожного футболіста. Адже під час комплектації його думка мала значення. Має досвід і тренерської роботи, адже саме під керівництвом Гайдаржи Чорноморець в 2000-х повертався у вищу лігу.

СТАДІОН

Основний стадіон
Основний
«Спартак»
5 000 глядачів
вул. Канатна, 79, м. Одеса, 65012

НОВИНИ

Новин, повязаних з командою, немає

СКЛАД КОМАНДИ Дата народження Громадянство Амплуа Дата заявки Номер
Вячеслав Акімов
Акімов
Вячеслав
Валерійович
17.10.1989 українець нападник 18.07.2017 24
Максим Вдовиченко
Вдовиченко
Максим
Геннадійович
17.05.1993 українець захисник 07.07.2017 13
Дмитро Дємєнчук
Дємєнчук
Дмитро
Олександрович
08.11.1999 українець захисник 07.07.2017 99
Анатолій Діденко
Діденко
Анатолій
Олександрович
09.06.1982 українець нападник 10.07.2017 9
Денис Долінський
Долінський
Денис
Русланович
16.01.1998 українець півзахисник 07.07.2017 19
Дмитро Клімаков
Клімаков
Дмитро
Ігорович
05.03.1989 українець півзахисник 10.07.2017 77
Артем Кулішенко
Кулішенко
Артем
Русланович
15.04.1994 українець півзахисник 11.08.2017 15
Василь Курко
Курко
Василь
Миколайович
25.04.1995 українець захисник 07.07.2017 14
Тарас Лазарович
Лазарович
Тарас
Михайлович
22.04.1982 українець нападник 07.07.2017 11
Станіслав-Нурі Малиш
Малиш
Станіслав-Нурі
Атіллайович
15.01.1995 українець півзахисник 07.07.2017 10
Євген Мурашов
Мурашов
Євген
Ігорович
09.05.1995 українець півзахисник 08.09.2017 8
Денис Норенков
Норенков
Денис
Олегович
25.07.1996 українець півзахисник 08.09.2017 23
Руслан Паламар
Паламар
Руслан
Юрійович
09.08.1993 українець півзахисник 07.07.2017 22
Сергій Петько
Петько
Сергій
Юрійович
23.01.1994 українець захисник 08.09.2017 4
Дмитро Поспєлов
Поспєлов
Дмитро
Олексійович
19.10.1991 українець захисник 07.07.2017 60
Євгеній Потароченко
Потароченко
Євгеній
Юрійович
30.11.1995 українець захисник 07.07.2017 37
Дмитро Стародубець
Стародубець
Дмитро
Сергійович
01.12.1997 українець воротар 25.07.2017 97
Сергій Урсуленко
Урсуленко
Сергій
Миколайович
09.11.1987 українець нападник 23.08.2017 20
Михайло Шестаков
Шестаков
Михайло
Сергійович
12.04.1990 українець нападник 07.07.2017 27
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ МАТЧІ КОМАНДИ
1 Інгулець "Інгулець" 1 3-0 3
2 Геліос "Геліос" 1 2-0 3
3 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 1 3-2 3
4 Жемчужина "Жемчужина" 1 2-1 3
5 Рух "Рух" 1 1-0 3
6 Суми "Суми" 1 1-0 3
7 Десна "Десна" 1 1-0 3
8 Полтава "Полтава" 1 1-0 3
9 Арсенал "Арсенал" 1 1-1 1
10 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 1 1-1 1
11 Кремінь "Кремінь" 1 2-3 0
12 Миколаїв "Миколаїв" 1 1-2 0
13 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 1 0-1 0
14 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 1 0-1 0
15 Волинь "Волинь" 1 0-1 0
16 Колос "Колос" 1 0-1 0
17 Балкани "Балкани" 1 0-2 0
18 Авангард "Авангард" 1 0-3 0
1 Геліос "Геліос" 2 5-1 6
2 Інгулець "Інгулець" 2 4-0 6
3 Полтава "Полтава" 2 3-1 6
4 Арсенал "Арсенал" 2 4-3 4
5 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 2 2-1 4
6 Суми "Суми" 2 2-1 4
7 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 2 2-1 3
8 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 2 3-3 3
9 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 2 3-3 3
10 Рух "Рух" 2 3-3 3
11 Жемчужина "Жемчужина" 2 2-2 3
12 Десна "Десна" 2 2-2 3
13 Колос "Колос" 2 1-2 1
14 Волинь "Волинь" 2 0-1 1
15 Балкани "Балкани" 2 0-2 1
16 Миколаїв "Миколаїв" 2 3-5 0
17 Кремінь "Кремінь" 2 2-5 0
18 Авангард "Авангард" 2 1-6 0
1 Геліос "Геліос" 3 6-1 9
2 Арсенал "Арсенал" 3 7-4 7
3 Полтава "Полтава" 3 4-2 7
4 Десна "Десна" 3 5-2 6
5 Інгулець "Інгулець" 3 5-3 6
6 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 3 2-1 5
7 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 3 2-1 4
8 Колос "Колос" 3 2-2 4
9 Суми "Суми" 3 2-2 4
10 Миколаїв "Миколаїв" 3 5-5 3
11 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 3 3-4 3
12 Жемчужина "Жемчужина" 3 2-3 3
13 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 3 3-5 3
14 Кремінь "Кремінь" 3 3-5 3
15 Рух "Рух" 3 3-6 3
16 Авангард "Авангард" 3 3-7 3
17 Балкани "Балкани" 3 1-3 2
18 Волинь "Волинь" 3 1-3 1
1 Полтава "Полтава" 4 7-2 10
2 Арсенал "Арсенал" 4 8-4 10
3 Десна "Десна" 4 7-2 9
4 Інгулець "Інгулець" 4 7-3 9
5 Геліос "Геліос" 4 6-2 9
6 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 4 4-2 8
7 Колос "Колос" 4 6-3 7
8 Миколаїв "Миколаїв" 4 7-6 6
9 Жемчужина "Жемчужина" 4 5-4 6
10 Балкани "Балкани" 4 2-3 5
11 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 4 3-3 4
12 Суми "Суми" 4 3-4 4
13 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 4 3-6 3
14 Рух "Рух" 4 3-7 3
15 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 4 3-7 3
16 Кремінь "Кремінь" 4 4-9 3
17 Авангард "Авангард" 4 3-10 3
18 Волинь "Волинь" 4 2-6 1
1 Арсенал "Арсенал" 5 10-4 13
2 Полтава "Полтава" 5 8-2 13
3 Геліос "Геліос" 5 8-3 12
4 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 5 7-2 11
5 Колос "Колос" 5 9-5 10
6 Інгулець "Інгулець" 5 8-4 10
7 Десна "Десна" 5 9-5 9
8 Миколаїв "Миколаїв" 5 8-6 9
9 Балкани "Балкани" 5 3-3 8
10 Жемчужина "Жемчужина" 5 5-5 6
11 Авангард "Авангард" 5 5-11 6
12 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 5 4-4 5
13 Суми "Суми" 5 3-5 4
14 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 5 3-7 3
15 Рух "Рух" 5 4-9 3
16 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 5 4-9 3
17 Кремінь "Кремінь" 5 4-12 3
18 Волинь "Волинь" 5 2-8 1
1 Арсенал "Арсенал" 6 11-4 16
2 Геліос "Геліос" 6 10-3 15
3 Інгулець "Інгулець" 6 10-5 13
4 Колос "Колос" 6 10-5 13
5 Полтава "Полтава" 6 8-3 13
6 Десна "Десна" 6 11-5 12
7 Миколаїв "Миколаїв" 6 10-6 12
8 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 6 7-3 11
9 Авангард "Авангард" 6 7-12 9
10 Балкани "Балкани" 6 3-5 8
11 Жемчужина "Жемчужина" 6 7-7 7
12 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 6 4-6 5
13 Суми "Суми" 6 4-7 4
14 Рух "Рух" 6 6-11 4
15 Волинь "Волинь" 6 5-10 4
16 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 6 4-9 3
17 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 6 6-12 3
18 Кремінь "Кремінь" 6 4-14 3
1 Арсенал "Арсенал" 7 11-4 17
2 Геліос "Геліос" 7 11-4 16
3 Інгулець "Інгулець" 7 11-5 16
4 Полтава "Полтава" 7 11-5 16
5 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 7 9-3 14
6 Десна "Десна" 7 11-5 13
7 Колос "Колос" 7 10-6 13
8 Миколаїв "Миколаїв" 7 10-8 12
9 Балкани "Балкани" 7 4-5 11
10 Авангард "Авангард" 7 7-12 10
11 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 7 5-6 8
12 Жемчужина "Жемчужина" 7 8-9 7
13 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 7 6-10 6
14 Суми "Суми" 7 5-8 5
15 Рух "Рух" 7 6-11 5
16 Волинь "Волинь" 7 5-11 4
17 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 7 8-15 3
18 Кремінь "Кремінь" 7 4-15 3
1 Арсенал "Арсенал" 8 14-5 20
2 Полтава "Полтава" 8 13-7 17
3 Інгулець "Інгулець" 8 11-5 17
4 Десна "Десна" 8 14-6 16
5 Геліос "Геліос" 8 11-5 16
6 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 8 9-3 15
7 Колос "Колос" 8 12-8 14
8 Миколаїв "Миколаїв" 8 12-10 13
9 Авангард "Авангард" 8 8-12 13
10 Балкани "Балкани" 8 4-6 11
11 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 8 7-8 9
12 Жемчужина "Жемчужина" 8 9-12 7
13 Волинь "Волинь" 8 6-11 7
14 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 8 9-15 6
15 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 8 7-13 6
16 Кремінь "Кремінь" 8 5-15 6
17 Суми "Суми" 8 5-9 5
18 Рух "Рух" 8 6-12 5
1 Арсенал "Арсенал" 9 15-5 23
2 Полтава "Полтава" 9 17-7 20
3 Інгулець "Інгулець" 9 13-6 20
4 Геліос "Геліос" 9 14-5 19
5 Колос "Колос" 9 13-8 17
6 Десна "Десна" 9 14-7 16
7 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 9 9-6 15
8 Балкани "Балкани" 9 8-8 14
9 Миколаїв "Миколаїв" 9 13-12 13
10 Авангард "Авангард" 9 8-13 13
11 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 9 7-10 9
12 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 9 8-13 9
13 Кремінь "Кремінь" 9 8-16 9
14 Рух "Рух" 9 8-12 8
15 Жемчужина "Жемчужина" 9 11-16 7
16 Волинь "Волинь" 9 7-14 7
17 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 9 9-16 6
18 Суми "Суми" 9 5-13 5
1 Арсенал "Арсенал" 10 18-6 26
2 Полтава "Полтава" 10 19-7 23
3 Геліос "Геліос" 10 17-6 22
4 Колос "Колос" 10 14-8 20
5 Інгулець "Інгулець" 10 13-7 20
6 Десна "Десна" 10 17-7 19
7 Авангард "Авангард" 10 14-15 16
8 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 10 9-8 15
9 Балкани "Балкани" 10 9-11 14
10 Миколаїв "Миколаїв" 10 14-15 13
11 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 10 7-10 10
12 Волинь "Волинь" 10 9-14 10
13 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 10 8-13 10
14 Кремінь "Кремінь" 10 8-18 9
15 Рух "Рух" 10 8-13 8
16 Суми "Суми" 10 6-13 8
17 Жемчужина "Жемчужина" 10 13-22 7
18 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 10 9-19 6
1 Арсенал "Арсенал" 11 20-6 29
2 Полтава "Полтава" 11 20-7 26
3 Інгулець "Інгулець" 11 17-7 23
4 Десна "Десна" 11 20-8 22
5 Геліос "Геліос" 11 17-10 22
6 Колос "Колос" 11 14-9 20
7 Авангард "Авангард" 11 14-17 16
8 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 11 9-9 15
9 Балкани "Балкани" 11 9-11 15
10 Миколаїв "Миколаїв" 11 15-16 14
11 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 11 9-13 13
12 Волинь "Волинь" 11 10-15 11
13 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 11 8-13 10
14 Жемчужина "Жемчужина" 11 14-22 10
15 Кремінь "Кремінь" 11 9-19 10
16 Рух "Рух" 11 9-14 9
17 Суми "Суми" 11 6-14 8
18 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 11 9-19 7
1 Арсенал "Арсенал" 12 23-6 32
2 Полтава "Полтава" 12 22-7 29
3 Десна "Десна" 12 23-8 25
4 Геліос "Геліос" 12 19-11 25
5 Інгулець "Інгулець" 12 18-8 24
6 Колос "Колос" 12 15-11 20
7 Авангард "Авангард" 12 16-18 19
8 Балкани "Балкани" 12 10-12 16
9 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 12 10-13 16
10 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 12 9-10 15
11 Миколаїв "Миколаїв" 12 15-18 14
12 Рух "Рух" 12 10-14 12
13 Волинь "Волинь" 12 11-16 12
14 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 12 9-14 11
15 Жемчужина "Жемчужина" 12 14-25 10
16 Кремінь "Кремінь" 12 9-20 10
17 Суми "Суми" 12 6-17 8
18 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 12 10-21 7
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 1 Жемчужина Жемчужина 2:1 Миколаїв Миколаїв 14.07. 18:00
Тур 2 Інгулець Інгулець 1:0 Жемчужина Жемчужина 22.07. 19:00
Тур 3 Жемчужина Жемчужина 0:1 Геліос Геліос 30.07. 18:00
Тур 4 Волинь Волинь 1:3 Жемчужина Жемчужина 04.08. 19:00
Тур 5 Жемчужина Жемчужина 0:1 Полтава Полтава 09.08. 18:00
Тур 6 Рух Рух 2:2 Жемчужина Жемчужина 13.08. 18:00
Тур 7 Жемчужина Жемчужина 1:2 Гірник-Спорт Гірник-Спорт 19.08. 17:00
Тур 8 Десна Десна 3:1 Жемчужина Жемчужина 26.08. 18:00
Тур 9 Жемчужина Жемчужина 2:4 Балкани Балкани 30.08. 17:00
Тур 10 Авангард Авангард 6:2 Жемчужина Жемчужина 03.09. 17:00
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 11 Жемчужина Жемчужина 1:0 Колос Колос 09.09. 17:00
Тур 12 Жемчужина Жемчужина 0:3 Арсенал Арсенал 16.09. 17:00
Тур 13 Черкаський Дніпро Черкаський Дніпро -:- Жемчужина Жемчужина 24.09. 15:00
Тур 14 Жемчужина Жемчужина -:- Нафтовик-Укрнафта Нафтовик-Укрнафта 30.09.
Тур 15 Суми Суми -:- Жемчужина Жемчужина 07.10.
Тур 16 Жемчужина Жемчужина -:- Кремінь Кремінь 11.10.
Тур 17 Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар -:- Жемчужина Жемчужина 15.10.
Тур 18 Миколаїв Миколаїв -:- Жемчужина Жемчужина 21.10.
Тур 19 Жемчужина Жемчужина -:- Інгулець Інгулець 29.10.
Тур 20 Геліос Геліос -:- Жемчужина Жемчужина 04.11.
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 21 Жемчужина Жемчужина -:- Волинь Волинь 11.11.
Тур 22 Полтава Полтава -:- Жемчужина Жемчужина 18.11.
Тур 23 Жемчужина Жемчужина -:- Рух Рух 18.03.
Тур 24 Гірник-Спорт Гірник-Спорт -:- Жемчужина Жемчужина 25.03.
Тур 25 Жемчужина Жемчужина -:- Десна Десна 01.04.
Тур 26 Балкани Балкани -:- Жемчужина Жемчужина 06.04.
Тур 27 Жемчужина Жемчужина -:- Авангард Авангард 14.04.
Тур 28 Колос Колос -:- Жемчужина Жемчужина 18.04.
Тур 29 Арсенал Арсенал -:- Жемчужина Жемчужина 22.04.
Тур 30 Жемчужина Жемчужина -:- Черкаський Дніпро Черкаський Дніпро 28.04.
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 31 Нафтовик-Укрнафта Нафтовик-Укрнафта -:- Жемчужина Жемчужина 02.05.
Тур 32 Жемчужина Жемчужина -:- Суми Суми 06.05.
Тур 33 Кремінь Кремінь -:- Жемчужина Жемчужина 12.05.
Тур 34 Жемчужина Жемчужина -:- Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар 19.05.
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Вгору