«Жемчужина» Одеса

Жемчужина

друга ліга
2013 Рік заснування
(048)722-22-93
Кольори клубу
президент: Деменчук О.В.
адреса: м. Одеса, ул. Тимирязева, 63.

Футбольний клуб "Жемчужина" був заснований у серпні 2013 року.
Протягом трьох сезонів ФК "Жемчужина" є регулярним учасником Чемпіонатів Одеси з футболу серед аматорів.
Найвищим досягненням в історії клубу є 1-е місце в Зимовій першості Одеси серед аматорів сезону 2014/2015.
У 2015 "Жемчужина" дебютувала в Чемпіонаті України серед аматорів і вийшла у фінальну частину розіграшу.
У 2016 "Жемчужина" зайняла друге місце в груповому раунді Чемпіонату України серед аматорів і вийшла до чвертьфіналу, де поступилася у двоматчевій дуелі ФК "Врадіївка".
У червні 2016 клуб отримав Атестат, який дозволяє приймати участь у Чемпіонаті Другої ліги України з футболу серед професійних команд.

/p>

ТРЕНЕР

Тренер
Головний тренер
КОЛЧИН ДЕНИС БОРИСОВИЧ

Призначили на посаду: листопад 2014 року.

Будучи свого часу одним із найперспективніших захисників «Чорноморця» 90-х, Колчин розпочав і тренерську кар’єру в рідному клубі, плідно працюючи з молоддю. «Жемчужина» – перша доросла клубна команда у тренерській біографії Дениса Борисовича.

СТАДІОН

Основний стадіон
Основний
«Спартак»
5 000 глядачів
вул. Канатна, 79, м. Одеса, 65012

НОВИНИ

Новин, повязаних з командою, немає

СКЛАД КОМАНДИ Дата народження Громадянство Амплуа Дата заявки Номер
Максим Вдовиченко
Вдовиченко
Максим
Геннадійович
17.05.1993 українець півзахисник 28.02.2017 13
Дмитро Гарванко
Гарванко
Дмитро
Олексійович
05.02.1996 українець захисник 25.08.2016 3
Віктор Георгієв
Георгієв
Віктор
Вікторович
14.10.1996 українець півзахисник 28.02.2017 7
Андрій Горбовський
Горбовський
Андрій
Володимирович
01.08.1996 українець півзахисник 12.07.2016 15
Дмитро Дємєнчук
Дємєнчук
Дмитро
Олександрович
08.11.1999 українець захисник 01.03.2017 99
Сергій Долганський
Долганський
Сергій
Миколайович
15.09.1974 українець воротар 03.05.2017 97
Денис Долінський
Долінський
Денис
Русланович
16.01.1998 українець півзахисник 28.02.2017 19
Ярослав Захарченко
Захарченко
Ярослав
Едуардович
03.06.1997 українець нападник 28.02.2017 23
Богдан Зацепін
Зацепін
Богдан
Сергійович
10.07.1995 українець воротар 28.02.2017 16
Юрій Кравченко
Кравченко
Юрій
Іванович
12.01.1989 українець півзахисник 18.07.2016 24
Василь Курко
Курко
Василь
Миколайович
25.04.1995 українець захисник 12.07.2016 14
Тарас Лазарович
Лазарович
Тарас
Михайлович
22.04.1982 українець нападник 12.07.2016 11
Станіслав-Нурі Малиш
Малиш
Станіслав-Нурі
Атіллайович
15.01.1995 українець захисник 18.07.2016 95
Андрій Носач
Носач
Андрій
Сергійович
31.12.1997 українець нападник 12.07.2016 17
Роман Опря
Опря
Роман
Вячеславович
04.07.1997 українець півзахисник 18.08.2016 8
Руслан Паламар
Паламар
Руслан
Юрійович
09.08.1993 українець півзахисник 12.07.2016 22
Сергій Паламарчук
Паламарчук
Сергій
Вячеславович
20.10.1993 українець півзахисник 05.10.2016 77
Пилип Попов
Попов
Пилип
Юрійович
26.02.1991 українець півзахисник 12.07.2016 10
Дмитро Поспєлов
Поспєлов
Дмитро
Олексійович
19.10.1991 українець захисник 12.07.2016 2
Євгеній Потароченко
Потароченко
Євгеній
Юрійович
30.11.1995 українець захисник 18.07.2016 37
Олександр Ткач
Ткач
Олександр
Миколайович
11.01.1993 українець півзахисник 12.07.2016 4
Михайло Шестаков
Шестаков
Михайло
Сергійович
12.04.1990 українець нападник 28.02.2017 27
Євген Ширяєв
Ширяєв
Євген
Юрійович
22.02.1984 українець воротар 12.07.2016 1
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ МАТЧІ КОМАНДИ
1 Тепловик-Прикарпаття "Тепловик-Прикарпаття" 1 6-0 3
2 Рух "Рух" 1 6-0 3
3 Жемчужина "Жемчужина" 1 3-0 3
4 Інгулець-2 "Інгулець-2" 1 3-1 3
5 Поділля "Поділля" 1 2-0 3
6 Кристал "Кристал" 1 2-1 3
7 Нива "Нива" 1 2-2 1
8 Енергія "Енергія" 1 2-2 1
9 Мир "Мир" 1 0-0 1
10 Балкани "Балкани" 1 0-0 1
11 Кремінь "Кремінь" 0 0-0 0
12 Металург "Металург" 1 1-2 0
13 Реал Фарма "Реал Фарма" 1 1-3 0
14 Суднобудівник "Суднобудівник" 1 0-2 0
15 Нікополь "Нікополь" 1 0-3 0
16 Арсенал-Київщина "Арсенал-Київщина" 1 0-6 0
17 Іллічівець-2 "Іллічівець-2" 1 0-6 0
1 Рух "Рух" 2 7-0 6
2 Інгулець-2 "Інгулець-2" 2 6-1 6
3 Балкани "Балкани" 2 5-1 4
4 Нива "Нива" 2 4-3 4
5 Кристал "Кристал" 2 3-2 4
6 Мир "Мир" 2 1-0 4
7 Тепловик-Прикарпаття "Тепловик-Прикарпаття" 1 6-0 3
8 Реал Фарма "Реал Фарма" 2 5-3 3
9 Кремінь "Кремінь" 1 2-0 3
10 Жемчужина "Жемчужина" 2 3-2 3
11 Поділля "Поділля" 2 3-5 3
12 Енергія "Енергія" 2 2-5 1
13 Нікополь "Нікополь" 2 1-4 1
14 Металург "Металург" 2 1-3 0
15 Суднобудівник "Суднобудівник" 2 0-3 0
16 Іллічівець-2 "Іллічівець-2" 2 1-8 0
17 Арсенал-Київщина "Арсенал-Київщина" 2 0-10 0
1 Інгулець-2 "Інгулець-2" 3 9-1 9
2 Рух "Рух" 3 9-1 9
3 Мир "Мир" 3 4-1 7
4 Кремінь "Кремінь" 2 3-0 6
5 Тепловик-Прикарпаття "Тепловик-Прикарпаття" 2 8-2 4
6 Балкани "Балкани" 3 6-3 4
7 Реал Фарма "Реал Фарма" 3 7-5 4
8 Енергія "Енергія" 3 7-5 4
9 Нива "Нива" 3 5-5 4
10 Кристал "Кристал" 3 3-3 4
11 Жемчужина "Жемчужина" 2 3-2 3
12 Металург "Металург" 3 3-4 3
13 Суднобудівник "Суднобудівник" 3 2-4 3
14 Поділля "Поділля" 3 4-7 3
15 Нікополь "Нікополь" 3 2-7 1
16 Іллічівець-2 "Іллічівець-2" 3 1-11 0
17 Арсенал-Київщина "Арсенал-Київщина" 3 0-15 0
1 Рух "Рух" 4 13-4 12
2 Інгулець-2 "Інгулець-2" 4 9-1 10
3 Кремінь "Кремінь" 3 5-0 9
4 Балкани "Балкани" 4 7-3 7
5 Енергія "Енергія" 4 8-5 7
6 Кристал "Кристал" 4 6-5 7
7 Мир "Мир" 4 4-3 7
8 Тепловик-Прикарпаття "Тепловик-Прикарпаття" 3 8-3 4
9 Реал Фарма "Реал Фарма" 3 7-5 4
10 Нива "Нива" 4 5-6 4
11 Нікополь "Нікополь" 4 5-7 4
12 Суднобудівник "Суднобудівник" 4 2-4 4
13 Жемчужина "Жемчужина" 3 5-5 3
14 Металург "Металург" 4 6-8 3
15 Поділля "Поділля" 4 4-10 3
16 Іллічівець-2 "Іллічівець-2" 4 5-13 3
17 Арсенал-Київщина "Арсенал-Київщина" 4 2-19 0
1 Рух "Рух" 5 14-4 15
2 Інгулець-2 "Інгулець-2" 5 12-2 13
3 Кремінь "Кремінь" 4 7-0 12
4 Мир "Мир" 5 4-3 8
5 Реал Фарма "Реал Фарма" 4 11-6 7
6 Балкани "Балкани" 5 8-6 7
7 Нива "Нива" 5 9-8 7
8 Кристал "Кристал" 4 6-5 7
9 Енергія "Енергія" 5 9-9 7
10 Іллічівець-2 "Іллічівець-2" 5 6-13 6
11 Тепловик-Прикарпаття "Тепловик-Прикарпаття" 4 8-4 4
12 Жемчужина "Жемчужина" 4 5-5 4
13 Нікополь "Нікополь" 5 5-8 4
14 Суднобудівник "Суднобудівник" 5 3-8 4
15 Металург "Металург" 5 8-12 3
16 Поділля "Поділля" 5 4-12 3
17 Арсенал-Київщина "Арсенал-Київщина" 5 6-20 3
1 Рух "Рух" 6 16-5 18
2 Інгулець-2 "Інгулець-2" 6 18-2 16
3 Кремінь "Кремінь" 5 8-2 12
4 Мир "Мир" 6 5-3 11
5 Балкани "Балкани" 6 12-8 10
6 Нива "Нива" 6 10-8 10
7 Іллічівець-2 "Іллічівець-2" 6 9-14 9
8 Жемчужина "Жемчужина" 5 10-5 7
9 Реал Фарма "Реал Фарма" 5 12-9 7
10 Енергія "Енергія" 5 9-9 7
11 Кристал "Кристал" 5 6-6 7
12 Тепловик-Прикарпаття "Тепловик-Прикарпаття" 5 10-6 5
13 Суднобудівник "Суднобудівник" 6 5-10 5
14 Нікополь "Нікополь" 6 5-9 4
15 Металург "Металург" 6 8-18 3
16 Поділля "Поділля" 6 4-17 3
17 Арсенал-Київщина "Арсенал-Київщина" 6 8-24 3
1 Інгулець-2 "Інгулець-2" 7 21-2 19
2 Рух "Рух" 7 16-6 18
3 Кремінь "Кремінь" 6 10-2 15
4 Мир "Мир" 6 5-3 11
5 Жемчужина "Жемчужина" 6 11-5 10
6 Реал Фарма "Реал Фарма" 6 14-10 10
7 Енергія "Енергія" 6 12-9 10
8 Балкани "Балкани" 7 13-11 10
9 Нива "Нива" 7 10-10 10
10 Іллічівець-2 "Іллічівець-2" 7 9-17 9
11 Тепловик-Прикарпаття "Тепловик-Прикарпаття" 6 13-7 8
12 Кристал "Кристал" 6 7-7 8
13 Арсенал-Київщина "Арсенал-Київщина" 7 9-24 6
14 Суднобудівник "Суднобудівник" 7 6-12 5
15 Нікополь "Нікополь" 7 5-12 4
16 Поділля "Поділля" 7 5-18 4
17 Металург "Металург" 7 8-19 3
1 Інгулець-2 "Інгулець-2" 8 23-5 19
2 Рух "Рух" 8 17-7 19
3 Кремінь "Кремінь" 7 13-4 18
4 Мир "Мир" 7 8-4 14
5 Жемчужина "Жемчужина" 7 14-6 13
6 Тепловик-Прикарпаття "Тепловик-Прикарпаття" 7 16-7 11
7 Реал Фарма "Реал Фарма" 7 15-11 11
8 Балкани "Балкани" 8 14-12 11
9 Енергія "Енергія" 7 12-10 10
10 Нива "Нива" 8 11-13 10
11 Кристал "Кристал" 7 8-8 9
12 Іллічівець-2 "Іллічівець-2" 7 9-17 9
13 Суднобудівник "Суднобудівник" 8 7-12 8
14 Нікополь "Нікополь" 8 7-13 7
15 Арсенал-Київщина "Арсенал-Київщина" 8 10-26 6
16 Поділля "Поділля" 8 6-21 4
17 Металург "Металург" 8 8-22 3
1 Рух "Рух" 9 18-7 22
2 Кремінь "Кремінь" 8 19-6 21
3 Інгулець-2 "Інгулець-2" 9 25-8 19
4 Жемчужина "Жемчужина" 8 17-8 16
5 Тепловик-Прикарпаття "Тепловик-Прикарпаття" 8 17-7 14
6 Реал Фарма "Реал Фарма" 8 18-12 14
7 Балкани "Балкани" 9 16-13 14
8 Мир "Мир" 8 8-5 14
9 Нива "Нива" 9 12-13 13
10 Іллічівець-2 "Іллічівець-2" 8 13-17 12
11 Енергія "Енергія" 8 13-12 10
12 Кристал "Кристал" 8 8-9 9
13 Суднобудівник "Суднобудівник" 9 7-16 8
14 Нікополь "Нікополь" 9 7-14 7
15 Арсенал-Київщина "Арсенал-Київщина" 9 12-32 6
16 Поділля "Поділля" 8 6-21 4
17 Металург "Металург" 9 9-25 3
1 Рух "Рух" 10 20-7 25
2 Кремінь "Кремінь" 9 20-6 24
3 Інгулець-2 "Інгулець-2" 10 27-9 22
4 Жемчужина "Жемчужина" 9 21-8 19
5 Реал Фарма "Реал Фарма" 9 20-14 15
6 Балкани "Балкани" 10 17-14 15
7 Мир "Мир" 9 8-5 15
8 Тепловик-Прикарпаття "Тепловик-Прикарпаття" 9 17-8 14
9 Нива "Нива" 10 12-13 14
10 Іллічівець-2 "Іллічівець-2" 9 14-18 13
11 Енергія "Енергія" 9 13-12 11
12 Кристал "Кристал" 9 9-11 9
13 Нікополь "Нікополь" 10 9-16 8
14 Суднобудівник "Суднобудівник" 9 7-16 8
15 Арсенал-Київщина "Арсенал-Київщина" 10 12-36 6
16 Металург "Металург" 10 9-25 4
17 Поділля "Поділля" 9 6-23 4
1 Кремінь "Кремінь" 10 21-6 27
2 Рух "Рух" 10 20-7 25
3 Інгулець-2 "Інгулець-2" 11 27-9 23
4 Жемчужина "Жемчужина" 10 25-11 22
5 Балкани "Балкани" 11 19-15 18
6 Нива "Нива" 11 16-13 17
7 Мир "Мир" 10 8-5 16
8 Іллічівець-2 "Іллічівець-2" 10 18-19 16
9 Реал Фарма "Реал Фарма" 10 20-15 15
10 Тепловик-Прикарпаття "Тепловик-Прикарпаття" 10 20-12 14
11 Енергія "Енергія" 10 17-13 14
12 Кристал "Кристал" 10 16-11 12
13 Нікополь "Нікополь" 11 10-20 8
14 Суднобудівник "Суднобудівник" 10 8-18 8
15 Арсенал-Київщина "Арсенал-Київщина" 11 12-43 6
16 Металург "Металург" 11 10-29 4
17 Поділля "Поділля" 10 6-27 4
1 Кремінь "Кремінь" 11 22-6 30
2 Рух "Рух" 11 23-7 28
3 Інгулець-2 "Інгулець-2" 12 30-9 26
4 Жемчужина "Жемчужина" 11 27-11 25
5 Мир "Мир" 11 12-5 19
6 Балкани "Балкани" 11 19-15 18
7 Нива "Нива" 12 16-16 17
8 Іллічівець-2 "Іллічівець-2" 11 19-21 16
9 Кристал "Кристал" 11 18-11 15
10 Реал Фарма "Реал Фарма" 11 20-17 15
11 Тепловик-Прикарпаття "Тепловик-Прикарпаття" 11 20-14 14
12 Енергія "Енергія" 11 17-14 14
13 Нікополь "Нікополь" 12 12-21 11
14 Суднобудівник "Суднобудівник" 11 9-21 8
15 Металург "Металург" 12 13-30 7
16 Арсенал-Київщина "Арсенал-Київщина" 12 12-47 6
17 Поділля "Поділля" 11 6-30 4
1 Кремінь "Кремінь" 13 27-7 36
2 Рух "Рух" 13 31-9 34
3 Жемчужина "Жемчужина" 12 30-12 28
4 Інгулець-2 "Інгулець-2" 14 32-14 26
5 Балкани "Балкани" 13 23-16 24
6 Реал Фарма "Реал Фарма" 13 24-17 21
7 Нива "Нива" 13 18-17 20
8 Мир "Мир" 13 12-8 19
9 Тепловик-Прикарпаття "Тепловик-Прикарпаття" 13 22-16 17
10 Кристал "Кристал" 13 19-14 16
11 Іллічівець-2 "Іллічівець-2" 13 21-26 16
12 Енергія "Енергія" 12 18-15 15
13 Нікополь "Нікополь" 14 14-24 14
14 Арсенал-Київщина "Арсенал-Київщина" 14 16-52 9
15 Суднобудівник "Суднобудівник" 13 9-25 8
16 Металург "Металург" 13 13-31 7
17 Поділля "Поділля" 13 8-34 7
1 Рух "Рух" 14 32-9 37
2 Кремінь "Кремінь" 14 27-8 36
3 Жемчужина "Жемчужина" 13 32-13 31
4 Балкани "Балкани" 14 24-16 27
5 Інгулець-2 "Інгулець-2" 14 32-14 26
6 Реал Фарма "Реал Фарма" 14 26-17 24
7 Мир "Мир" 14 15-9 22
8 Нива "Нива" 14 19-19 20
9 Кристал "Кристал" 14 21-15 19
10 Тепловик-Прикарпаття "Тепловик-Прикарпаття" 14 22-17 17
11 Нікополь "Нікополь" 15 16-25 17
12 Іллічівець-2 "Іллічівець-2" 14 22-28 16
13 Енергія "Енергія" 13 19-18 15
14 Арсенал-Київщина "Арсенал-Київщина" 15 18-53 12
15 Суднобудівник "Суднобудівник" 14 10-27 8
16 Металург "Металург" 14 14-33 7
17 Поділля "Поділля" 14 8-36 7
1 Рух "Рух" 14 32-9 37
2 Кремінь "Кремінь" 14 27-8 36
3 Жемчужина "Жемчужина" 14 34-13 34
4 Балкани "Балкани" 14 24-16 27
5 Інгулець-2 "Інгулець-2" 14 32-14 26
6 Реал Фарма "Реал Фарма" 14 26-17 24
7 Мир "Мир" 14 15-9 22
8 Нива "Нива" 14 19-19 20
9 Кристал "Кристал" 14 21-15 19
10 Тепловик-Прикарпаття "Тепловик-Прикарпаття" 14 22-17 17
11 Нікополь "Нікополь" 15 16-25 17
12 Іллічівець-2 "Іллічівець-2" 14 22-28 16
13 Енергія "Енергія" 14 19-20 15
14 Арсенал-Київщина "Арсенал-Київщина" 15 18-53 12
15 Суднобудівник "Суднобудівник" 14 10-27 8
16 Металург "Металург" 14 14-33 7
17 Поділля "Поділля" 14 8-36 7
1 Рух "Рух" 15 33-9 40
2 Кремінь "Кремінь" 15 29-8 39
3 Жемчужина "Жемчужина" 15 36-13 37
4 Інгулець-2 "Інгулець-2" 15 35-14 29
5 Балкани "Балкани" 15 24-18 27
6 Мир "Мир" 15 17-9 25
7 Реал Фарма "Реал Фарма" 15 26-18 24
8 Нива "Нива" 15 21-20 23
9 Кристал "Кристал" 15 23-15 22
10 Енергія "Енергія" 15 21-20 18
11 Тепловик-Прикарпаття "Тепловик-Прикарпаття" 15 23-19 17
12 Нікополь "Нікополь" 15 16-25 17
13 Іллічівець-2 "Іллічівець-2" 15 22-30 16
14 Арсенал-Київщина "Арсенал-Київщина" 16 18-56 12
15 Суднобудівник "Суднобудівник" 15 10-29 8
16 Металург "Металург" 15 14-35 7
17 Поділля "Поділля" 15 8-38 7
1 Кремінь "Кремінь" 16 32-10 42
2 Жемчужина "Жемчужина" 16 37-13 40
3 Рух "Рух" 16 34-11 40
4 Інгулець-2 "Інгулець-2" 16 36-15 30
5 Балкани "Балкани" 16 26-20 28
6 Реал Фарма "Реал Фарма" 16 28-19 27
7 Мир "Мир" 16 19-11 26
8 Кристал "Кристал" 16 25-17 23
9 Нива "Нива" 16 22-22 23
10 Енергія "Енергія" 16 23-21 21
11 Іллічівець-2 "Іллічівець-2" 16 25-32 19
12 Тепловик-Прикарпаття "Тепловик-Прикарпаття" 16 24-20 18
13 Нікополь "Нікополь" 16 18-28 17
14 Арсенал-Київщина "Арсенал-Київщина" 16 18-56 12
15 Суднобудівник "Суднобудівник" 16 12-31 9
16 Металург "Металург" 16 14-36 7
17 Поділля "Поділля" 16 10-41 7
1 Жемчужина "Жемчужина" 17 39-14 43
2 Рух "Рух" 17 36-12 43
3 Кремінь "Кремінь" 16 32-10 42
4 Інгулець-2 "Інгулець-2" 17 37-16 31
5 Балкани "Балкани" 17 27-20 31
6 Реал Фарма "Реал Фарма" 17 29-20 28
7 Кристал "Кристал" 17 31-18 26
8 Мир "Мир" 17 19-12 26
9 Енергія "Енергія" 17 25-22 24
10 Нива "Нива" 17 23-24 23
11 Тепловик-Прикарпаття "Тепловик-Прикарпаття" 17 27-20 21
12 Іллічівець-2 "Іллічівець-2" 17 26-34 19
13 Нікополь "Нікополь" 17 19-30 17
14 Суднобудівник "Суднобудівник" 17 14-32 12
15 Арсенал-Київщина "Арсенал-Київщина" 17 18-59 12
16 Металург "Металург" 17 15-42 7
17 Поділля "Поділля" 17 11-43 7
1 Кремінь "Кремінь" 18 39-12 46
2 Жемчужина "Жемчужина" 18 41-16 44
3 Рух "Рух" 18 37-13 44
4 Інгулець-2 "Інгулець-2" 19 41-17 37
5 Реал Фарма "Реал Фарма" 19 35-20 34
6 Балкани "Балкани" 19 28-22 32
7 Мир "Мир" 19 23-16 29
8 Енергія "Енергія" 19 30-25 27
9 Кристал "Кристал" 19 31-24 26
10 Нива "Нива" 18 23-24 24
11 Тепловик-Прикарпаття "Тепловик-Прикарпаття" 18 27-24 21
12 Нікополь "Нікополь" 19 21-34 20
13 Іллічівець-2 "Іллічівець-2" 18 26-35 19
14 Суднобудівник "Суднобудівник" 18 14-32 13
15 Металург "Металург" 19 20-43 13
16 Арсенал-Київщина "Арсенал-Київщина" 19 18-65 12
17 Поділля "Поділля" 19 13-45 10
1 Рух "Рух" 19 43-14 47
2 Кремінь "Кремінь" 19 40-15 46
3 Жемчужина "Жемчужина" 18 41-16 44
4 Інгулець-2 "Інгулець-2" 20 44-17 40
5 Балкани "Балкани" 20 30-22 35
6 Реал Фарма "Реал Фарма" 19 35-20 34
7 Мир "Мир" 20 26-17 32
8 Енергія "Енергія" 20 31-28 27
9 Кристал "Кристал" 19 31-24 26
10 Тепловик-Прикарпаття "Тепловик-Прикарпаття" 19 30-25 24
11 Нива "Нива" 19 23-26 24
12 Іллічівець-2 "Іллічівець-2" 19 28-35 22
13 Нікополь "Нікополь" 20 22-35 21
14 Суднобудівник "Суднобудівник" 19 14-35 13
15 Металург "Металург" 20 21-49 13
16 Арсенал-Київщина "Арсенал-Київщина" 20 18-67 12
17 Поділля "Поділля" 20 14-46 11
1 Кремінь "Кремінь" 20 44-16 49
2 Рух "Рух" 20 44-15 48
3 Жемчужина "Жемчужина" 19 46-16 47
4 Інгулець-2 "Інгулець-2" 21 44-22 40
5 Балкани "Балкани" 21 35-22 38
6 Реал Фарма "Реал Фарма" 20 35-20 35
7 Мир "Мир" 21 26-22 32
8 Енергія "Енергія" 21 31-28 28
9 Нива "Нива" 20 27-26 27
10 Кристал "Кристал" 19 31-24 26
11 Іллічівець-2 "Іллічівець-2" 20 30-35 25
12 Тепловик-Прикарпаття "Тепловик-Прикарпаття" 20 30-27 24
13 Нікополь "Нікополь" 21 23-36 22
14 Суднобудівник "Суднобудівник" 20 15-35 16
15 Металург "Металург" 21 21-53 13
16 Арсенал-Київщина "Арсенал-Київщина" 21 18-68 12
17 Поділля "Поділля" 21 15-50 11
1 Рух "Рух" 21 48-16 51
2 Жемчужина "Жемчужина" 20 49-17 50
3 Кремінь "Кремінь" 21 45-20 49
4 Інгулець-2 "Інгулець-2" 22 46-24 41
5 Балкани "Балкани" 22 35-22 39
6 Реал Фарма "Реал Фарма" 21 37-20 38
7 Мир "Мир" 21 26-22 32
8 Нива "Нива" 21 29-26 30
9 Енергія "Енергія" 21 31-28 28
10 Тепловик-Прикарпаття "Тепловик-Прикарпаття" 21 36-27 27
11 Кристал "Кристал" 19 31-24 26
12 Іллічівець-2 "Іллічівець-2" 21 30-37 25
13 Нікополь "Нікополь" 22 23-38 22
14 Суднобудівник "Суднобудівник" 21 15-41 16
15 Металург "Металург" 22 23-55 14
16 Арсенал-Київщина "Арсенал-Київщина" 22 18-68 13
17 Поділля "Поділля" 22 16-53 11
1 Жемчужина "Жемчужина" 21 51-18 53
2 Рух "Рух" 22 49-18 51
3 Кремінь "Кремінь" 22 47-22 50
4 Інгулець-2 "Інгулець-2" 23 46-24 42
5 Реал Фарма "Реал Фарма" 22 40-21 41
6 Балкани "Балкани" 23 36-23 40
7 Мир "Мир" 21 26-22 32
8 Нива "Нива" 22 31-28 31
9 Тепловик-Прикарпаття "Тепловик-Прикарпаття" 22 37-28 28
10 Енергія "Енергія" 22 33-31 28
11 Іллічівець-2 "Іллічівець-2" 22 33-39 28
12 Кристал "Кристал" 19 31-24 26
13 Нікополь "Нікополь" 23 23-38 23
14 Металург "Металург" 23 26-57 17
15 Суднобудівник "Суднобудівник" 22 16-44 16
16 Арсенал-Київщина "Арсенал-Київщина" 23 20-71 13
17 Поділля "Поділля" 22 16-53 11
1 Жемчужина "Жемчужина" 22 51-18 56
2 Рух "Рух" 23 53-18 54
3 Кремінь "Кремінь" 22 47-22 50
4 Інгулець-2 "Інгулець-2" 23 46-24 42
5 Реал Фарма "Реал Фарма" 22 40-21 41
6 Балкани "Балкани" 23 36-23 40
7 Мир "Мир" 22 26-22 35
8 Нива "Нива" 23 34-29 34
9 Тепловик-Прикарпаття "Тепловик-Прикарпаття" 22 37-28 28
10 Енергія "Енергія" 22 33-31 28
11 Іллічівець-2 "Іллічівець-2" 23 34-42 28
12 Кристал "Кристал" 22 31-24 26
13 Нікополь "Нікополь" 23 23-38 23
14 Металург "Металург" 23 26-57 17
15 Суднобудівник "Суднобудівник" 23 16-48 16
16 Поділля "Поділля" 23 16-53 14
17 Арсенал-Київщина "Арсенал-Київщина" 23 20-71 13
1 Жемчужина "Жемчужина" 23 53-18 59
2 Рух "Рух" 24 53-18 57
3 Кремінь "Кремінь" 23 48-22 53
4 Інгулець-2 "Інгулець-2" 24 46-25 42
5 Реал Фарма "Реал Фарма" 23 40-21 42
6 Балкани "Балкани" 24 36-23 41
7 Мир "Мир" 23 28-24 36
8 Нива "Нива" 24 34-31 34
9 Тепловик-Прикарпаття "Тепловик-Прикарпаття" 23 44-28 31
10 Енергія "Енергія" 23 38-32 31
11 Іллічівець-2 "Іллічівець-2" 23 34-42 28
12 Кристал "Кристал" 23 31-24 26
13 Нікополь "Нікополь" 24 25-38 26
14 Металург "Металург" 24 26-64 17
15 Суднобудівник "Суднобудівник" 24 17-53 16
16 Поділля "Поділля" 24 18-55 15
17 Арсенал-Київщина "Арсенал-Київщина" 24 20-73 13
1 Жемчужина "Жемчужина" 24 55-18 62
2 Рух "Рух" 25 53-18 58
3 Кремінь "Кремінь" 24 49-23 54
4 Реал Фарма "Реал Фарма" 24 44-22 45
5 Інгулець-2 "Інгулець-2" 25 46-27 42
6 Балкани "Балкани" 25 38-27 41
7 Мир "Мир" 24 28-24 37
8 Енергія "Енергія" 24 42-34 34
9 Нива "Нива" 24 34-31 34
10 Тепловик-Прикарпаття "Тепловик-Прикарпаття" 24 45-30 31
11 Нікополь "Нікополь" 25 27-39 29
12 Іллічівець-2 "Іллічівець-2" 24 34-43 28
13 Кристал "Кристал" 23 31-24 26
14 Суднобудівник "Суднобудівник" 25 18-53 19
15 Металург "Металург" 25 27-68 17
16 Поділля "Поділля" 24 18-55 15
17 Арсенал-Київщина "Арсенал-Київщина" 25 21-74 14
1 Жемчужина "Жемчужина" 25 56-19 63
2 Рух "Рух" 26 56-19 61
3 Кремінь "Кремінь" 25 49-24 54
4 Реал Фарма "Реал Фарма" 25 46-22 48
5 Інгулець-2 "Інгулець-2" 26 46-27 45
6 Балкани "Балкани" 26 41-28 44
7 Нива "Нива" 26 36-31 40
8 Енергія "Енергія" 25 55-35 37
9 Мир "Мир" 25 28-26 37
10 Тепловик-Прикарпаття "Тепловик-Прикарпаття" 25 46-30 34
11 Нікополь "Нікополь" 26 27-41 29
12 Іллічівець-2 "Іллічівець-2" 25 35-46 28
13 Кристал "Кристал" 25 31-24 26
14 Суднобудівник "Суднобудівник" 25 18-53 19
15 Металург "Металург" 26 28-81 17
16 Поділля "Поділля" 25 19-58 15
17 Арсенал-Київщина "Арсенал-Київщина" 26 22-75 15
1 Жемчужина "Жемчужина" 26 56-20 63
2 Рух "Рух" 26 56-19 61
3 Кремінь "Кремінь" 26 52-24 57
4 Реал Фарма "Реал Фарма" 26 46-25 48
5 Балкани "Балкани" 27 46-28 47
6 Інгулець-2 "Інгулець-2" 27 46-27 46
7 Нива "Нива" 27 36-31 41
8 Мир "Мир" 26 28-26 38
9 Енергія "Енергія" 26 56-38 37
10 Тепловик-Прикарпаття "Тепловик-Прикарпаття" 26 47-30 37
11 Нікополь "Нікополь" 27 30-42 32
12 Іллічівець-2 "Іллічівець-2" 26 40-46 31
13 Кристал "Кристал" 26 31-24 26
14 Суднобудівник "Суднобудівник" 26 18-58 19
15 Арсенал-Київщина "Арсенал-Київщина" 27 22-75 18
16 Металург "Металург" 27 28-86 17
17 Поділля "Поділля" 26 19-58 16
1 Жемчужина "Жемчужина" 27 57-21 64
2 Рух "Рух" 27 56-21 61
3 Кремінь "Кремінь" 27 53-25 58
4 Інгулець-2 "Інгулець-2" 28 48-27 49
5 Реал Фарма "Реал Фарма" 27 47-26 49
6 Балкани "Балкани" 27 46-28 47
7 Нива "Нива" 28 38-31 44
8 Тепловик-Прикарпаття "Тепловик-Прикарпаття" 27 47-30 40
9 Енергія "Енергія" 27 57-39 38
10 Мир "Мир" 27 29-29 38
11 Нікополь "Нікополь" 28 32-43 35
12 Іллічівець-2 "Іллічівець-2" 27 41-48 31
13 Кристал "Кристал" 27 31-24 26
14 Арсенал-Київщина "Арсенал-Київщина" 28 25-76 21
15 Металург "Металург" 28 30-86 20
16 Суднобудівник "Суднобудівник" 27 18-60 19
17 Поділля "Поділля" 27 19-60 16
1 Рух "Рух" 28 59-23 64
2 Жемчужина "Жемчужина" 28 57-22 64
3 Кремінь "Кремінь" 28 55-25 61
4 Реал Фарма "Реал Фарма" 28 47-26 52
5 Балкани "Балкани" 28 52-30 50
6 Інгулець-2 "Інгулець-2" 29 50-30 49
7 Нива "Нива" 28 38-31 44
8 Енергія "Енергія" 28 58-39 41
9 Мир "Мир" 28 30-29 41
10 Тепловик-Прикарпаття "Тепловик-Прикарпаття" 28 47-31 40
11 Нікополь "Нікополь" 29 36-44 38
12 Іллічівець-2 "Іллічівець-2" 28 41-50 31
13 Кристал "Кристал" 28 31-24 26
14 Арсенал-Київщина "Арсенал-Київщина" 29 27-79 21
15 Металург "Металург" 29 32-92 20
16 Поділля "Поділля" 28 22-62 19
17 Суднобудівник "Суднобудівник" 28 19-64 19
1 Рух "Рух" 29 61-23 67
2 Жемчужина "Жемчужина" 29 59-22 67
3 Кремінь "Кремінь" 29 62-25 64
4 Реал Фарма "Реал Фарма" 29 48-26 55
5 Балкани "Балкани" 29 53-30 53
6 Інгулець-2 "Інгулець-2" 30 50-30 50
7 Нива "Нива" 29 38-31 45
8 Енергія "Енергія" 29 58-39 44
9 Тепловик-Прикарпаття "Тепловик-Прикарпаття" 29 49-32 43
10 Мир "Мир" 29 30-30 41
11 Нікополь "Нікополь" 30 36-45 38
12 Іллічівець-2 "Іллічівець-2" 29 41-52 31
13 Кристал "Кристал" 29 31-24 26
14 Арсенал-Київщина "Арсенал-Київщина" 30 27-81 21
15 Металург "Металург" 29 32-92 20
16 Поділля "Поділля" 29 23-64 19
17 Суднобудівник "Суднобудівник" 29 19-71 19
1 Рух "Рух" 30 62-23 70
2 Жемчужина "Жемчужина" 29 59-22 67
3 Кремінь "Кремінь" 30 63-26 65
4 Реал Фарма "Реал Фарма" 30 48-29 55
5 Балкани "Балкани" 30 54-31 54
6 Інгулець-2 "Інгулець-2" 30 50-30 50
7 Нива "Нива" 30 39-32 46
8 Енергія "Енергія" 30 58-39 45
9 Тепловик-Прикарпаття "Тепловик-Прикарпаття" 30 49-33 43
10 Мир "Мир" 30 30-30 42
11 Нікополь "Нікополь" 31 39-46 41
12 Іллічівець-2 "Іллічівець-2" 30 41-52 34
13 Кристал "Кристал" 30 31-24 26
14 Поділля "Поділля" 30 26-64 22
15 Арсенал-Київщина "Арсенал-Київщина" 31 28-82 22
16 Металург "Металург" 30 33-95 20
17 Суднобудівник "Суднобудівник" 29 19-71 19
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 1 Жемчужина Жемчужина 3:0 Нікополь Нікополь 24.07. 18:00
Тур 2 Кремінь Кремінь 2:0 Жемчужина Жемчужина 30.07. 17:00
Тур 4 Жемчужина Жемчужина 2:3 Кристал Кристал 15.08. 17:00
Тур 5 Мир Мир 0:0 Жемчужина Жемчужина 19.08. 17:30
Тур 6 Жемчужина Жемчужина 5:0 Поділля Поділля 26.08. 17:30
Тур 7 Рух Рух 0:1 Жемчужина Жемчужина 03.09. 17:00
Тур 8 Жемчужина Жемчужина 3:1 Нива Нива 08.09. 17:00
Тур 9 Інгулець-2 Інгулець-2 2:3 Жемчужина Жемчужина 13.09. 18:00
Тур 10 Жемчужина Жемчужина 4:0 Арсенал-Київщина Арсенал-Київщина 17.09. 17:00
Тур 11 Тепловик-Прикарпаття Тепловик-Прикарпаття 3:4 Жемчужина Жемчужина 26.09. 18:00
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 12 Жемчужина Жемчужина 2:0 Реал Фарма Реал Фарма 01.10. 16:00
Тур 13 Енергія Енергія 0:2 Жемчужина Жемчужина 25.10. 15:00
Тур 14 Жемчужина Жемчужина 3:1 Іллічівець-2 Іллічівець-2 15.10. 14:00
Тур 15 Суднобудівник Суднобудівник 1:2 Жемчужина Жемчужина 21.10. 15:00
Тур 16 Жемчужина Жемчужина 2:0 Балкани Балкани 30.10. 14:00
Тур 17 Металург Металург 0:1 Жемчужина Жемчужина 04.11. 13:00
Тур 18 Нікополь Нікополь 1:2 Жемчужина Жемчужина 09.11. 13:30
Тур 19 Жемчужина Жемчужина 2:2 Кремінь Кремінь 13.11. 14:00
Тур 21 Кристал Кристал -:+ Жемчужина Жемчужина 18.03.
Тур 22 Жемчужина Жемчужина 5:0 Мир Мир 25.03. 15:00
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 23 Поділля Поділля 1:3 Жемчужина Жемчужина 01.04. 16:00
Тур 24 Жемчужина Жемчужина 2:1 Рух Рух 08.04. 16:00
Тур 25 Нива Нива 0:2 Жемчужина Жемчужина 18.04. 17:00
Тур 26 Жемчужина Жемчужина 2:0 Інгулець-2 Інгулець-2 22.04. 17:00
Тур 27 Арсенал-Київщина Арсенал-Київщина 1:1 Жемчужина Жемчужина 29.04. 16:00
Тур 28 Жемчужина Жемчужина 0:1 Тепловик-Прикарпаття Тепловик-Прикарпаття 03.05. 17:00
Тур 29 Реал Фарма Реал Фарма 1:1 Жемчужина Жемчужина 09.05. 14:00
Тур 30 Жемчужина Жемчужина 0:1 Енергія Енергія 13.05. 17:00
Тур 31 Іллічівець-2 Іллічівець-2 0:2 Жемчужина Жемчужина 18.05. 15:00
Тур 32 Жемчужина Жемчужина 7:0 Суднобудівник Суднобудівник 22.05. 17:00
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 33 Балкани Балкани -:- Жемчужина Жемчужина 27.05. 17:00
Тур 34 Жемчужина Жемчужина -:- Металург Металург 02.06. 17:00
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Вгору