«Рух» Винники

Рух

перша ліга
2003 Рік заснування
097-653-81-41
Кольори клубу
президент: Козловський Г. П.
адреса: 79495, Львів-Винники, вул., Шевченка, 1
Фото команди

Історія винниківського «Руху» бере початок з 2003 року, коли футбольною школою у Винниках почав опікуватися заслужений тренер України Мирон Маркевич. У футбольній школі Маркевича активно працювали спецкласи, де відібрані діти на серйозному рівні почали вивчати ази футболу. Найстаршими вихованцями школи Мирона Маркевича стали гравці 1991 року народження. Випускники школи у Винниках успішно грали у чемпіонаті області. Серед випускників школи – теперішні та колишні гравці «Руху». Віталій Дмитрух, Володимир Макар та Олег Панасюк виступають за «Рух» сьогодні, а раніше гравцями клубу були Іван Молоков, Назар Карачевський та Андрій Жук.

Дебютував «Рух» на найвищому обласному рівні у 2010 році.

Тоді, за словами тренерів, було непросто, оскільки довелося грати лише власними вихованцями – випускниками школи Мирона Маркевича. З турнірними завданнями справи у «Руху» також складалися не успішно. Команда з Винник не була серед претендентів на нагороди в обласному чемпіонаті. Значно успішнішими справи стали у команди тоді, коли президентом клубу став відомий меценат Григорій Козловський. Фактично на другий сезон після того, як Григорій Козловський став опікуватися командою, «Рух» вперше у своїй історії став чемпіоном обласної Прем’єр-ліги. Тоді винниківська команда під керівництвом Романа Гданського виграла золоті медалі. Наступні три сезони «Рух» нікому не віддавав чемпіонство. Перемоги «Руху» у 2012, 2013, 2014 та 2015 роках означали повторення рекорду «Явора» з Яворова, який вигравав чемпіонат Львівщини у 1995, 1996, 1997 та 1998 роках.

Окрім чотирьох поспіль чемпіонств, «Рух» тричі ставав володарем Кубка Львівщини (2012, 2014, 2015), володарем Суперкубка області (2013), переможцем меморіалу найуспішнішого тренера в історії львівських «Карпат» Ернеста Юста (2012, 2013, 2014).  17 жовтня 2014 року футбольний клуб «Рух» (Винники) вперше у своїй історії став чемпіоном України з футболу серед аматорських команд. У фіналі турніру, що відбувся у Вінниці, «Рух» з рахунком 1:0 обіграв АФ «П’ятихаська» з селища Петрового, що в Кіровоградській області. Єдиний гол у цьому матчі забив нападник Олег Шептицький.

Також у 2013 та у 2015 роках «Рух» ставав фіналістом чемпіонату України серед аматорів, відповідно ставши єдиною командою в історії, яка зіграла у трьох фіналах поспіль.

Неодноразово винниківський «Рух» прослався на всю Україну тим, що до свого складу запрошував і титулованих футболістів. Окрім багатьох гравців, що свого часу пограли на найвищому рівні не тільки в Україні, а й в різних міжнародних клубах, за «Рух» виступали колишні гравці київського «Динамо» - Олександр Алієв та Максим Шацьких.

20 липня 2016 року «Рух» зіграв перший офіційний матч у статусі професійної команди у Кубку України, а у другій лізі команда офіційно дебютувала 24 липня 2016 року.

СКЛАД КОМАНДИ Дата народження Громадянство Амплуа Дата заявки Номер
Денис Арендарук
Арендарук
Денис
Євгенович
16.04.1996 українець нападник 03.09.2018 8
Григорій Баранець
Баранець
Григорій
Григорович
22.07.1986 українець півзахисник 16.07.2018 22
Борис Баранець
Баранець
Борис
Григорович
22.07.1986 українець півзахисник 16.07.2018 16
Олександр Батальський
Батальський
Олександр
Анатолійович
28.10.1986 українець нападник 16.07.2018 17
Іван Брікнер
Брікнер
Іван
Ігорович
30.06.1993 українець півзахисник 16.07.2018 25
Микола Буй
Буй
Микола
Степанович
22.05.1996 українець півзахисник 16.07.2018 32
Андрій Бусько
Бусько
Андрій
Васильович
20.05.1997 українець захисник 16.07.2018 97
Володимир Войтович
Войтович
Володимир
Володимирович
12.03.1998 українець півзахисник 31.08.2018 98
Максим Грисьо
Грисьо
Максим
Йосипович
14.05.1996 українець півзахисник 16.07.2018 47
Ігор Дуць
Дуць
Ігор
Андрійович
11.04.1994 українець захисник 16.07.2018 4
Олександр Дяченко
Дяченко
Олександр
Андрійович
01.03.1994 українець воротар 16.07.2018 13
Артур Загорулько
Загорулько
Артур
Юрійович
13.02.1993 українець півзахисник 31.08.2018 27
Володимир Заставний
Заставний
Володимир
Андрійович
02.09.1990 українець захисник 16.07.2018 90
Олександр Ільющенков
Ільющенков
Олександр
Андрійович
23.03.1990 українець воротар 16.07.2018 29
Михайло Козак
Козак
Михайло
Степанович
20.01.1991 українець нападник 16.07.2018 10
Юрій Копина
Копина
Юрій
Ярославович
04.07.1996 українець півзахисник 16.07.2018 30
Іван Лобай
Лобай
Іван
Володимирович
21.05.1996 українець захисник 31.08.2018 70
Андрій Ляшенко
Ляшенко
Андрій
Юрійович
11.06.1998 українець півзахисник 16.07.2018 11
Володимир Макар
Макар
Володимир
Павлович
22.01.1990 українець півзахисник 16.07.2018 7
Роман Никитюк
Никитюк
Роман
Федорович
09.09.1993 українець захисник 16.07.2018 26
Михайло Писко
Писко
Михайло
Михайлович
19.03.1993 українець захисник 16.07.2018 19
Андрій Ременюк
Ременюк
Андрій
Сергійович
03.02.1999 українець півзахисник 31.08.2018 23
Ростислав Русин
Русин
Ростислав
Ігорович
26.10.1995 українець півзахисник 09.08.2018 99
Олександр Чепелюк
Чепелюк
Олександр
Ігорович
05.09.1997 українець півзахисник 16.07.2018 48
Дмитро Шевченко
Шевченко
Дмитро
Олександрович
18.01.1997 українець захисник 31.08.2018 18
Юрій Шевчук
Шевчук
Юрій
Степанович
06.05.1985 українець воротар 16.07.2018 1
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ МАТЧІ КОМАНДИ
1 Авангард "Авангард" 1 4-2 3
2 Дніпро-1 "Дніпро-1" 1 3-1 3
3 Металіст 1925 "Металіст 1925" 1 2-0 3
4 Волинь "Волинь" 1 2-0 3
5 Суми "Суми" 1 2-1 3
6 Балкани "Балкани" 1 1-0 3
7 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 1 0-0 1
8 Миколаїв "Миколаїв" 1 0-0 1
9 Колос "Колос" 0 0-0 0
10 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 1 1-2 0
11 Прикарпаття "Прикарпаття" 1 0-1 0
12 Інгулець "Інгулець" 1 2-4 0
13 Рух "Рух" 1 1-3 0
14 Агробізнес "Агробізнес" 1 0-2 0
15 Зірка "Зірка" 1 0-2 0
1 Дніпро-1 "Дніпро-1" 2 9-1 6
2 Волинь "Волинь" 2 4-0 6
3 Суми "Суми" 2 5-2 6
4 Авангард "Авангард" 2 4-2 4
5 Балкани "Балкани" 2 1-0 4
6 Металіст 1925 "Металіст 1925" 2 2-2 3
7 Прикарпаття "Прикарпаття" 2 1-1 3
8 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 2 0-0 2
9 Миколаїв "Миколаїв" 1 0-0 1
10 Колос "Колос" 1 0-0 1
11 Рух "Рух" 2 1-3 1
12 Агробізнес "Агробізнес" 2 0-2 1
13 Інгулець "Інгулець" 2 2-5 0
14 Зірка "Зірка" 2 1-5 0
15 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 2 1-8 0
1 Дніпро-1 "Дніпро-1" 3 11-1 9
2 Волинь "Волинь" 3 6-0 9
3 Авангард "Авангард" 3 5-2 7
4 Металіст 1925 "Металіст 1925" 3 6-3 6
5 Суми "Суми" 3 6-6 6
6 Миколаїв "Миколаїв" 2 2-1 4
7 Балкани "Балкани" 3 2-2 4
8 Прикарпаття "Прикарпаття" 3 1-2 3
9 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 3 3-9 3
10 Колос "Колос" 2 0-0 2
11 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 3 1-2 2
12 Рух "Рух" 2 1-3 1
13 Інгулець "Інгулець" 3 2-5 1
14 Агробізнес "Агробізнес" 3 0-4 1
15 Зірка "Зірка" 3 1-7 0
1 Волинь "Волинь" 4 7-0 12
2 Дніпро-1 "Дніпро-1" 4 11-3 9
3 Металіст 1925 "Металіст 1925" 4 8-3 9
4 Авангард "Авангард" 4 5-3 7
5 Балкани "Балкани" 4 4-3 7
6 Суми "Суми" 4 7-7 7
7 Колос "Колос" 3 1-0 5
8 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 4 2-2 5
9 Інгулець "Інгулець" 4 4-5 4
10 Миколаїв "Миколаїв" 3 2-3 4
11 Прикарпаття "Прикарпаття" 4 1-3 3
12 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 3 3-9 3
13 Агробізнес "Агробізнес" 4 1-5 2
14 Рух "Рух" 3 2-5 1
15 Зірка "Зірка" 4 1-8 0
1 Волинь "Волинь" 5 10-0 15
2 Дніпро-1 "Дніпро-1" 5 12-3 12
3 Металіст 1925 "Металіст 1925" 5 8-4 9
4 Авангард "Авангард" 5 7-5 8
5 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 5 3-2 8
6 Інгулець "Інгулець" 5 5-5 7
7 Балкани "Балкани" 5 4-4 7
8 Миколаїв "Миколаїв" 4 3-3 7
9 Суми "Суми" 5 7-10 7
10 Колос "Колос" 4 3-2 6
11 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 4 4-9 6
12 Прикарпаття "Прикарпаття" 5 1-4 3
13 Агробізнес "Агробізнес" 5 1-6 2
14 Рух "Рух" 4 2-6 1
15 Зірка "Зірка" 4 1-8 0
1 Дніпро-1 "Дніпро-1" 6 17-3 15
2 Волинь "Волинь" 6 10-5 15
3 Авангард "Авангард" 6 13-5 11
4 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 6 4-2 11
5 Балкани "Балкани" 6 7-4 10
6 Інгулець "Інгулець" 6 9-7 10
7 Металіст 1925 "Металіст 1925" 5 8-4 9
8 Колос "Колос" 5 5-2 9
9 Миколаїв "Миколаїв" 5 3-5 7
10 Суми "Суми" 6 7-16 7
11 Прикарпаття "Прикарпаття" 6 2-4 6
12 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 5 6-13 6
13 Агробізнес "Агробізнес" 6 1-7 2
14 Рух "Рух" 5 2-7 1
15 Зірка "Зірка" 5 1-11 0
1 Дніпро-1 "Дніпро-1" 7 21-3 18
2 Волинь "Волинь" 7 12-9 15
3 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 7 8-4 14
4 Авангард "Авангард" 7 13-5 12
5 Металіст 1925 "Металіст 1925" 6 11-4 12
6 Колос "Колос" 6 7-2 12
7 Інгулець "Інгулець" 7 9-9 10
8 Балкани "Балкани" 7 7-7 10
9 Миколаїв "Миколаїв" 6 3-5 8
10 Прикарпаття "Прикарпаття" 7 4-6 7
11 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 6 8-15 7
12 Суми "Суми" 7 7-20 7
13 Зірка "Зірка" 6 3-11 3
14 Агробізнес "Агробізнес" 6 1-7 2
15 Рух "Рух" 6 2-9 1
1 Дніпро-1 "Дніпро-1" 8 23-4 21
2 Колос "Колос" 7 12-4 15
3 Волинь "Волинь" 7 12-9 15
4 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 8 8-6 14
5 Інгулець "Інгулець" 8 10-9 13
6 Авангард "Авангард" 8 14-7 12
7 Металіст 1925 "Металіст 1925" 7 11-5 12
8 Миколаїв "Миколаїв" 7 7-6 11
9 Балкани "Балкани" 8 7-7 11
10 Прикарпаття "Прикарпаття" 8 11-7 10
11 Суми "Суми" 8 9-20 10
12 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 7 10-20 7
13 Агробізнес "Агробізнес" 7 1-7 3
14 Зірка "Зірка" 7 4-18 3
15 Рух "Рух" 7 3-13 1
1 Дніпро-1 "Дніпро-1" 9 24-7 21
2 Колос "Колос" 8 14-4 18
3 Волинь "Волинь" 8 16-11 18
4 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 9 11-7 17
5 Інгулець "Інгулець" 9 12-10 16
6 Металіст 1925 "Металіст 1925" 8 13-5 15
7 Миколаїв "Миколаїв" 8 8-6 14
8 Авангард "Авангард" 9 17-10 13
9 Балкани "Балкани" 9 9-11 11
10 Прикарпаття "Прикарпаття" 9 11-9 10
11 Суми "Суми" 8 9-20 10
12 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 8 10-21 7
13 Агробізнес "Агробізнес" 8 2-9 3
14 Зірка "Зірка" 8 4-20 3
15 Рух "Рух" 8 6-16 2
1 Дніпро-1 "Дніпро-1" 9 24-7 21
2 Колос "Колос" 9 14-4 19
3 Волинь "Волинь" 9 17-12 19
4 Миколаїв "Миколаїв" 9 11-7 17
5 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 10 11-8 17
6 Інгулець "Інгулець" 10 13-11 17
7 Авангард "Авангард" 10 18-10 16
8 Металіст 1925 "Металіст 1925" 9 13-5 16
9 Прикарпаття "Прикарпаття" 10 12-9 13
10 Балкани "Балкани" 10 10-12 12
11 Суми "Суми" 9 10-21 11
12 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 9 10-21 8
13 Агробізнес "Агробізнес" 9 2-10 3
14 Рух "Рух" 9 6-16 3
15 Зірка "Зірка" 9 5-23 3
1 Дніпро-1 "Дніпро-1" 10 27-7 24
2 Колос "Колос" 10 17-4 22
3 Волинь "Волинь" 10 18-12 22
4 Інгулець "Інгулець" 11 14-11 20
5 Металіст 1925 "Металіст 1925" 10 14-5 19
6 Авангард "Авангард" 11 19-11 17
7 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 10 11-8 17
8 Миколаїв "Миколаїв" 10 11-8 17
9 Прикарпаття "Прикарпаття" 11 12-10 13
10 Балкани "Балкани" 11 10-15 12
11 Суми "Суми" 10 10-22 11
12 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 10 11-22 9
13 Рух "Рух" 10 8-16 6
14 Агробізнес "Агробізнес" 10 2-13 3
15 Зірка "Зірка" 10 5-25 3
1 Дніпро-1 "Дніпро-1" 11 29-8 27
2 Колос "Колос" 11 18-5 23
3 Волинь "Волинь" 11 19-13 23
4 Металіст 1925 "Металіст 1925" 11 15-6 20
5 Інгулець "Інгулець" 12 15-13 20
6 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 11 12-9 18
7 Миколаїв "Миколаїв" 11 12-9 18
8 Авангард "Авангард" 11 19-11 17
9 Прикарпаття "Прикарпаття" 12 13-11 14
10 Балкани "Балкани" 12 11-16 13
11 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 11 12-22 12
12 Суми "Суми" 11 11-23 12
13 Рух "Рух" 11 9-17 7
14 Агробізнес "Агробізнес" 11 3-14 4
15 Зірка "Зірка" 11 5-26 3
1 Дніпро-1 "Дніпро-1" 12 31-9 30
2 Колос "Колос" 12 24-5 26
3 Волинь "Волинь" 12 20-13 26
4 Металіст 1925 "Металіст 1925" 12 17-7 23
5 Інгулець "Інгулець" 13 16-14 21
6 Авангард "Авангард" 12 24-12 20
7 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 12 13-10 19
8 Миколаїв "Миколаїв" 12 12-10 18
9 Прикарпаття "Прикарпаття" 13 14-13 14
10 Балкани "Балкани" 12 11-16 13
11 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 12 13-24 12
12 Суми "Суми" 12 11-29 12
13 Рух "Рух" 12 10-18 8
14 Агробізнес "Агробізнес" 12 4-15 5
15 Зірка "Зірка" 12 6-31 3
1 Дніпро-1 "Дніпро-1" 13 32-10 31
2 Волинь "Волинь" 13 23-14 29
3 Колос "Колос" 13 25-6 27
4 Металіст 1925 "Металіст 1925" 13 20-7 26
5 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 13 14-10 22
6 Інгулець "Інгулець" 13 16-14 21
7 Авангард "Авангард" 13 25-14 20
8 Миколаїв "Миколаїв" 13 13-11 19
9 Балкани "Балкани" 13 13-17 16
10 Прикарпаття "Прикарпаття" 14 14-14 14
11 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 13 14-25 13
12 Суми "Суми" 13 12-30 13
13 Рух "Рух" 13 11-21 8
14 Агробізнес "Агробізнес" 13 5-16 6
15 Зірка "Зірка" 13 6-34 3
1 Дніпро-1 "Дніпро-1" 14 36-10 34
2 Волинь "Волинь" 14 28-17 32
3 Металіст 1925 "Металіст 1925" 14 21-7 29
4 Колос "Колос" 14 26-7 28
5 Інгулець "Інгулець" 14 18-15 24
6 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 14 15-11 23
7 Авангард "Авангард" 14 25-15 20
8 Миколаїв "Миколаїв" 14 13-15 19
9 Балкани "Балкани" 14 14-19 16
10 Прикарпаття "Прикарпаття" 14 14-14 14
11 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 14 17-30 13
12 Суми "Суми" 14 12-31 13
13 Рух "Рух" 14 12-21 11
14 Агробізнес "Агробізнес" 14 10-16 9
15 Зірка "Зірка" 14 6-39 3
1 Дніпро-1 "Дніпро-1" 15 39-10 37
2 Волинь "Волинь" 15 31-18 35
3 Металіст 1925 "Металіст 1925" 15 23-7 32
4 Колос "Колос" 14 26-7 28
5 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 15 17-12 26
6 Інгулець "Інгулець" 15 19-18 24
7 Авангард "Авангард" 15 28-16 23
8 Миколаїв "Миколаїв" 15 14-17 19
9 Балкани "Балкани" 15 17-21 19
10 Прикарпаття "Прикарпаття" 15 16-17 14
11 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 15 19-32 14
12 Суми "Суми" 15 14-33 14
13 Рух "Рух" 15 12-24 11
14 Агробізнес "Агробізнес" 15 10-18 9
15 Зірка "Зірка" 15 7-42 3
1 Дніпро-1 "Дніпро-1" 16 42-10 40
2 Металіст 1925 "Металіст 1925" 16 24-7 35
3 Волинь "Волинь" 16 31-19 35
4 Колос "Колос" 15 26-7 29
5 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 16 20-12 29
6 Авангард "Авангард" 16 29-16 26
7 Інгулець "Інгулець" 16 19-22 24
8 Балкани "Балкани" 16 17-21 20
9 Миколаїв "Миколаїв" 15 14-17 19
10 Прикарпаття "Прикарпаття" 16 20-17 17
11 Суми "Суми" 16 17-36 15
12 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 16 19-35 14
13 Рух "Рух" 16 12-27 11
14 Агробізнес "Агробізнес" 16 10-19 9
15 Зірка "Зірка" 16 10-45 4
1 Дніпро-1 "Дніпро-1" 17 46-10 43
2 Металіст 1925 "Металіст 1925" 17 27-8 38
3 Волинь "Волинь" 17 31-19 36
4 Колос "Колос" 16 27-7 32
5 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 17 21-12 32
6 Авангард "Авангард" 17 32-17 29
7 Інгулець "Інгулець" 17 19-23 24
8 Балкани "Балкани" 16 17-21 20
9 Миколаїв "Миколаїв" 15 14-17 19
10 Прикарпаття "Прикарпаття" 17 21-20 17
11 Суми "Суми" 17 18-39 15
12 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 17 19-36 14
13 Рух "Рух" 16 12-27 11
14 Агробізнес "Агробізнес" 17 10-19 10
15 Зірка "Зірка" 17 10-49 4
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 1 Рух Рух 1:3 Дніпро-1 Дніпро-1 21.07. 18:00
Тур 2 Оболонь Бровар Оболонь Бровар 0:0 Рух Рух 29.07. 19:00
Тур 3 Рух Рух 2:1 Кобра Кобра 04.08. 18:30
Тур 4 Балкани Балкани 2:1 Рух Рух 11.08. 17:00
Тур 5 Рух Рух 0:1 Інгулець Інгулець 18.08. 18:30
Тур 6 Прикарпаття Прикарпаття 1:0 Рух Рух 26.08. 18:30
Тур 7 Рух Рух 0:2 Колос Колос 01.09. 17:00
Тур 8 Миколаїв Миколаїв 4:1 Рух Рух 08.09. 17:00
Тур 9 Рух Рух 3:3 Авангард Авангард 15.09. 17:00
Тур 10 Рух Рух 0:0 Гірник-Спорт Гірник-Спорт 23.09. 16:00
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 11 Зірка Зірка 0:2 Рух Рух 30.09. 16:00
Тур 12 Рух Рух 1:1 Металіст 1925 Металіст 1925 06.10. 16:00
Тур 13 Агробізнес Агробізнес 1:1 Рух Рух 13.10. 16:00
Тур 14 Рух Рух 1:3 Волинь Волинь 20.10. 15:00
Тур 15 Суми Суми 0:1 Рух Рух 27.10. 15:00
Тур 16 Дніпро-1 Дніпро-1 3:0 Рух Рух 04.11. 17:00
Тур 17 Рух Рух 0:3 Оболонь Бровар Оболонь Бровар 11.11. 14:00
Тур 19 Рух Рух -:- Балкани Балкани 24.03.
Тур 20 Інгулець Інгулець -:- Рух Рух 31.03.
Тур 21 Рух Рух -:- Прикарпаття Прикарпаття 06.04.
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 22 Колос Колос -:- Рух Рух 13.04.
Тур 23 Рух Рух -:- Миколаїв Миколаїв 17.04.
Тур 24 Авангард Авангард -:- Рух Рух 21.04.
Тур 25 Гірник-Спорт Гірник-Спорт -:- Рух Рух 26.04.
Тур 26 Рух Рух -:- Зірка Зірка 01.05.
Тур 27 Металіст 1925 Металіст 1925 -:- Рух Рух 05.05.
Тур 28 Рух Рух -:- Агробізнес Агробізнес 11.05.
Тур 29 Волинь Волинь -:- Рух Рух 19.05.
Тур 30 Рух Рух -:- Суми Суми 25.05.
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору