«Суднобудівник» Миколаїв

Суднобудівник

друга ліга
2016 Рік заснування
(0512)563456
Кольори клубу
президент: Павлова Т.В.
адреса: м. Миколаїв, вул. Спортивна 1/1

«Суднобудівник» було створено тільки у 2016 році і він вперше бере участь в офіційних змаганнях, які проводяться під егідою ААФУ. Історія клубу не пов'язана з МФК «Миколаїв», який раніше носив таку ж назву.

Крім всеукраїнського дебюту, «Суднобудівник» уперше стартує і в змаганнях місцевого рівня — Чемпіонаті Миколаївської області.

Очолює миколаївців тренер, який народився в США — Денніс Роберт Люкенс.

За підсумками Першого (групового) етапу аматорського Чемпіонату України команда посіла в групі останнє місце. З 6 зіграних матчів команда не здобула жодної перемоги, двічі зіграла в нічию, а решту матчів — програла.

На цьому етапі Суднобудівник забив лише 3 м'ячі, пропустив — 10. Таким чином, команда набрала лише 2 очки.

Із сезону 2016/17 виступає в Другій лізі чемпіонату України.

ТРЕНЕР

Даних про тренера немає.

СТАДІОН

Основний стадіон
Основний
«Центральний міський стадіон»
14 623 глядачів
вул. Спортивна, 1/1, м. Миколаїв, 54015

НОВИНИ

Новин, повязаних з командою, немає

СКЛАД КОМАНДИ Дата народження Громадянство Амплуа Дата заявки Номер
Амір Агаларов
Агаларов
Амір
Успаханович
01.11.1996 українець воротар 07.07.2017 1
Віталій Безуханич
Безуханич
Віталій
Володимирович
30.01.1998 українець захисник 10.07.2017 4
Максим Божко
Божко
Максим
Сергійович
08.12.1996 українець півзахисник 10.07.2017 6
Євгеній Гагулін
Гагулін
Євгеній
Олегович
11.03.1995 українець нападник 10.07.2017 77
Руслан Гашин
Гашин
Руслан
Олегович
24.12.1986 українець воротар 07.07.2017 69
Владислав Гончаров
Гончаров
Владислав
Андрійович
31.08.1995 українець півзахисник 07.08.2017 31
Олександр Горінов
Горінов
Олександр
Юрійович
08.03.1999 українець захисник 07.07.2017 17
Андрій Дмітрієв
Дмітрієв
Андрій
Володимирович
25.01.1999 українець півзахисник 10.07.2017 11
Віталій Долина
Долина
Віталій
Вікторович
15.04.1995 українець півзахисник 10.07.2017 19
Дмитро Задера
Задера
Дмитро
Олександрович
14.08.1998 українець півзахисник 10.07.2017 18
Дмитро Зайчек
Зайчек
Дмитро
Віталійович
17.07.1998 українець захисник 11.08.2017 5
Роман Запорожець
Запорожець
Роман
Валерійович
08.10.1987 українець нападник 21.07.2017 33
Євгеній Колесніченко
Колесніченко
Євгеній
Анатолійович
26.05.1993 українець півзахисник 07.07.2017 8
Владислав Котов
Котов
Владислав
Валерійович
01.07.1994 українець півзахисник 07.07.2017 10
Роман Мізернюк
Мізернюк
Роман
Ігорович
01.09.1990 українець захисник 11.08.2017 3
Ілля Носов
Носов
Ілля
Миколайович
30.11.1993 українець півзахисник 07.07.2017 7
Дмитро Севодняєв
Севодняєв
Дмитро
Сергійович
05.01.1994 українець півзахисник 04.08.2017 27
Володимир Хитрук
Хитрук
Володимир
Володимирович
05.09.1994 українець нападник 10.07.2017 9
Богдан Частоколяний
Частоколяний
Богдан
Олександрович
02.10.1998 українець захисник 10.07.2017 15
Микола Чернишенко
Чернишенко
Микола
Вікторович
10.10.1993 українець захисник 07.07.2017 2
Ігор Шилов
Шилов
Ігор
Ігорович
03.05.1985 українець воротар 04.08.2017 55
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ МАТЧІ КОМАНДИ
1 Інгулець-2 "Інгулець-2" 1 6-1 3
2 Таврія-Сімферополь "Таврія-Сімферополь" 1 2-1 3
3 Реал Фарма "Реал Фарма" 1 2-1 3
4 Енергія "Енергія" 1 1-0 3
5 Дніпро-1 "Дніпро-1" 1 1-0 3
6 Мир "Мир" 1 0-0 1
7 Нікополь "Нікополь" 1 0-0 1
8 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 1 1-2 0
9 Дніпро "Дніпро" 1 1-2 0
10 Суднобудівник "Суднобудівник" 1 0-1 0
11 Металіст 1925 "Металіст 1925" 1 0-1 0
12 Металург "Металург" 1 1-6 0
1 Дніпро-1 "Дніпро-1" 2 9-0 6
2 Таврія-Сімферополь "Таврія-Сімферополь" 2 5-3 6
3 Енергія "Енергія" 2 3-2 4
4 Реал Фарма "Реал Фарма" 2 2-1 4
5 Мир "Мир" 2 2-1 4
6 Інгулець-2 "Інгулець-2" 2 8-4 3
7 Нікополь "Нікополь" 2 0-0 2
8 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 2 3-4 1
9 Дніпро "Дніпро" 2 3-4 1
10 Суднобудівник "Суднобудівник" 2 2-3 1
11 Металіст 1925 "Металіст 1925" 2 1-3 0
12 Металург "Металург" 2 1-14 0
1 Дніпро-1 "Дніпро-1" 3 13-0 9
2 Енергія "Енергія" 3 5-2 7
3 Мир "Мир" 3 4-1 7
4 Таврія-Сімферополь "Таврія-Сімферополь" 3 5-7 6
5 Інгулець-2 "Інгулець-2" 3 8-4 4
6 Дніпро "Дніпро" 3 7-6 4
7 Реал Фарма "Реал Фарма" 3 2-3 4
8 Металіст 1925 "Металіст 1925" 3 5-3 3
9 Суднобудівник "Суднобудівник" 3 2-3 2
10 Нікополь "Нікополь" 3 0-2 2
11 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 3 5-8 1
12 Металург "Металург" 3 1-18 0
1 Мир "Мир" 4 7-1 10
2 Енергія "Енергія" 4 6-2 10
3 Дніпро-1 "Дніпро-1" 3 13-0 9
4 Дніпро "Дніпро" 4 9-6 7
5 Металіст 1925 "Металіст 1925" 4 8-3 6
6 Таврія-Сімферополь "Таврія-Сімферополь" 4 5-10 6
7 Нікополь "Нікополь" 4 3-2 5
8 Інгулець-2 "Інгулець-2" 4 8-6 4
9 Реал Фарма "Реал Фарма" 4 2-4 4
10 Суднобудівник "Суднобудівник" 3 2-3 2
11 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 4 5-11 1
12 Металург "Металург" 4 1-21 0
1 Мир "Мир" 5 10-3 13
2 Дніпро-1 "Дніпро-1" 4 13-0 10
3 Енергія "Енергія" 5 8-5 10
4 Металіст 1925 "Металіст 1925" 5 13-4 9
5 Таврія-Сімферополь "Таврія-Сімферополь" 5 6-10 9
6 Дніпро "Дніпро" 5 9-6 8
7 Реал Фарма "Реал Фарма" 5 5-4 7
8 Нікополь "Нікополь" 5 4-3 6
9 Інгулець-2 "Інгулець-2" 5 9-7 5
10 Суднобудівник "Суднобудівник" 4 3-8 2
11 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 5 5-14 1
12 Металург "Металург" 5 1-22 0
1 Мир "Мир" 6 10-3 14
2 Енергія "Енергія" 6 11-7 13
3 Металіст 1925 "Металіст 1925" 6 16-6 12
4 Дніпро-1 "Дніпро-1" 5 13-2 10
5 Реал Фарма "Реал Фарма" 6 10-4 10
6 Таврія-Сімферополь "Таврія-Сімферополь" 6 6-10 10
7 Нікополь "Нікополь" 6 6-3 9
8 Дніпро "Дніпро" 6 11-9 8
9 Інгулець-2 "Інгулець-2" 6 9-12 5
10 Суднобудівник "Суднобудівник" 5 6-9 5
11 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 6 7-17 1
12 Металург "Металург" 6 2-25 0
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 1 Енергія Енергія 1:0 Суднобудівник Суднобудівник 15.07. 18:00
Тур 2 Суднобудівник Суднобудівник 2:2 Миколаїв-2 Миколаїв-2 23.07. 18:00
Тур 3 Інгулець-2 Інгулець-2 0:0 Суднобудівник Суднобудівник 30.07. 15:00
Тур 5 Металіст 1925 Металіст 1925 5:1 Суднобудівник Суднобудівник 09.08. 17:30
Тур 6 Суднобудівник Суднобудівник 3:1 Металург Металург 13.08. 17:00
Тур 7 Таврія-Сімферополь Таврія-Сімферополь -:- Суднобудівник Суднобудівник 19.08. 17:00
Тур 8 Мир Мир -:- Суднобудівник Суднобудівник 26.08.
Тур 9 Суднобудівник Суднобудівник -:- Дніпро Дніпро 30.08.
Тур 10 Нікополь Нікополь -:- Суднобудівник Суднобудівник 03.09.
Тур 11 Суднобудівник Суднобудівник -:- Реал Фарма Реал Фарма 09.09.
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 12 Суднобудівник Суднобудівник -:- Енергія Енергія 16.09.
Тур 13 Миколаїв-2 Миколаїв-2 -:- Суднобудівник Суднобудівник 24.09.
Тур 14 Суднобудівник Суднобудівник -:- Інгулець-2 Інгулець-2 30.09.
Тур 15 Дніпро-1 Дніпро-1 -:- Суднобудівник Суднобудівник 07.10.
Тур 16 Суднобудівник Суднобудівник -:- Металіст 1925 Металіст 1925 11.10.
Тур 17 Металург Металург -:- Суднобудівник Суднобудівник 15.10.
Тур 18 Суднобудівник Суднобудівник -:- Таврія-Сімферополь Таврія-Сімферополь 21.10.
Тур 19 Суднобудівник Суднобудівник -:- Мир Мир 29.10.
Тур 20 Дніпро Дніпро -:- Суднобудівник Суднобудівник 04.11.
Тур 21 Суднобудівник Суднобудівник -:- Нікополь Нікополь 11.11.
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 22 Реал Фарма Реал Фарма -:- Суднобудівник Суднобудівник 18.11.
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Вгору