«Агробізнес» Волочиськ

Агробізнес

перша ліга
2016 Рік заснування
044 3214567
Кольори клубу
президент: Віце-президент - Василь Заболотний
адреса: м.Волочиськ, вул.Музейна, 5
Фото команди

Досягнення:

Чемпіон України серед аматорів 2016/2017

Фіналіст чемпіонату України серед аматорів 2016

Чемпіон Хмельницької області 2016

ТРЕНЕР

Тренер
Головний тренер
ДОНЕЦЬ АНДРІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ

Народився 03 січня 1981 року

Коли призначили на посаду: січень 2016 року

Вихованець ДЮФШ м.Волочиськ. Виступав за команди «Карпати», «Волинь», «Чорноморець», «Говерла», «Таврія», молодіжну збірну України. Володар Кубка України. Очолює ФК «Агробізнес» з моменту створення клубу.

СТАДІОН

Основний стадіон
Основний
"Юність"
2 700 глядачів
31200, Хмельницька область, м. Волочиськ, вул. Лисенка, 2
СКЛАД КОМАНДИ Дата народження Громадянство Амплуа Дата заявки Номер
Сергій Атласюк
Атласюк
Сергій
Вікторович
31.05.1987 українець захисник 11.07.2018 5
Ігор Бойчук
Бойчук
Ігор
Васильович
10.01.1994 українець півзахисник 18.07.2018 21
Роман Гагун
Гагун
Роман
Валентинович
16.07.1993 українець захисник 11.07.2018 9
Віталій Груша
Груша
Віталій
Володимирович
20.02.1994 українець півзахисник 11.07.2018 25
Андрій Дубчак
Дубчак
Андрій
Васильович
22.06.1986 українець захисник 11.07.2018 3
Артур Думанюк
Думанюк
Артур
Романович
15.11.1996 українець півзахисник 11.07.2018 14
Євген Зарічнюк
Зарічнюк
Євген
Миколайович
03.02.1989 українець півзахисник 07.09.2018 20
Іван Когут
Когут
Іван
Володимирович
31.08.1998 українець півзахисник 11.07.2018 18
Микола Когут
Когут
Микола
Володимирович
31.08.1998 українець півзахисник 11.07.2018 19
Ігор Курило
Курило
Ігор
Михайлович
03.05.1993 українець захисник 11.07.2018 17
Андрій Кухарук
Кухарук
Андрій
Олегович
13.12.1995 українець півзахисник 11.07.2018 8
Костянтин Одольський
Одольський
Костянтин
Володимирович
05.01.1989 українець воротар 11.07.2018 41
Тарас Пліс
Пліс
Тарас
Зеновійович
27.08.1991 українець нападник 11.07.2018 11
Владислав Полторацький
Полторацький
Владислав
Едуардович
01.09.1993 українець захисник 11.07.2018 6
Богдан Семенець
Семенець
Богдан
Іванович
27.11.1990 українець нападник 11.07.2018 16
Андрій Скакун
Скакун
Андрій
Юрійович
13.09.1994 українець нападник 11.07.2018 2
Арсен Слотюк
Слотюк
Арсен
Борисович
28.12.1993 українець захисник 11.07.2018 15
Олександр Цибульник
Цибульник
Олександр
Сергійович
01.01.1993 українець півзахисник 07.09.2018 22
Руслан Черненко
Черненко
Руслан
Сергійович
29.09.1992 українець півзахисник 20.09.2018 13
Сергій Чернобай
Чернобай
Сергій
Анатолійович
17.12.1992 українець воротар 11.07.2018 12
Сергій Чиж
Чиж
Сергій
Сергійович
26.10.1991 українець воротар 11.07.2018 23
Сергій Шевчук
Шевчук
Сергій
Анатолійович
21.09.1990 українець нападник 11.07.2018 24
Сергій Шум
Шум
Сергій
Васильович
18.09.1984 українець захисник 11.07.2018 4
Дмитро Юхимович
Юхимович
Дмитро
Олександрович
27.07.1996 українець півзахисник 11.07.2018 10
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ МАТЧІ КОМАНДИ
1 Авангард "Авангард" 1 4-2 3
2 Дніпро-1 "Дніпро-1" 1 3-1 3
3 Металіст 1925 "Металіст 1925" 1 2-0 3
4 Волинь "Волинь" 1 2-0 3
5 Суми "Суми" 1 2-1 3
6 Балкани "Балкани" 1 1-0 3
7 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 1 0-0 1
8 Миколаїв "Миколаїв" 1 0-0 1
9 Колос "Колос" 0 0-0 0
10 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 1 1-2 0
11 Прикарпаття "Прикарпаття" 1 0-1 0
12 Інгулець "Інгулець" 1 2-4 0
13 Рух "Рух" 1 1-3 0
14 Агробізнес "Агробізнес" 1 0-2 0
15 Зірка "Зірка" 1 0-2 0
1 Дніпро-1 "Дніпро-1" 2 9-1 6
2 Волинь "Волинь" 2 4-0 6
3 Суми "Суми" 2 5-2 6
4 Авангард "Авангард" 2 4-2 4
5 Балкани "Балкани" 2 1-0 4
6 Металіст 1925 "Металіст 1925" 2 2-2 3
7 Прикарпаття "Прикарпаття" 2 1-1 3
8 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 2 0-0 2
9 Миколаїв "Миколаїв" 1 0-0 1
10 Колос "Колос" 1 0-0 1
11 Рух "Рух" 2 1-3 1
12 Агробізнес "Агробізнес" 2 0-2 1
13 Інгулець "Інгулець" 2 2-5 0
14 Зірка "Зірка" 2 1-5 0
15 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 2 1-8 0
1 Дніпро-1 "Дніпро-1" 3 11-1 9
2 Волинь "Волинь" 3 6-0 9
3 Авангард "Авангард" 3 5-2 7
4 Металіст 1925 "Металіст 1925" 3 6-3 6
5 Суми "Суми" 3 6-6 6
6 Миколаїв "Миколаїв" 2 2-1 4
7 Балкани "Балкани" 3 2-2 4
8 Прикарпаття "Прикарпаття" 3 1-2 3
9 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 3 3-9 3
10 Колос "Колос" 2 0-0 2
11 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 3 1-2 2
12 Рух "Рух" 2 1-3 1
13 Інгулець "Інгулець" 3 2-5 1
14 Агробізнес "Агробізнес" 3 0-4 1
15 Зірка "Зірка" 3 1-7 0
1 Волинь "Волинь" 4 7-0 12
2 Дніпро-1 "Дніпро-1" 4 11-3 9
3 Металіст 1925 "Металіст 1925" 4 8-3 9
4 Авангард "Авангард" 4 5-3 7
5 Балкани "Балкани" 4 4-3 7
6 Суми "Суми" 4 7-7 7
7 Колос "Колос" 3 1-0 5
8 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 4 2-2 5
9 Інгулець "Інгулець" 4 4-5 4
10 Миколаїв "Миколаїв" 3 2-3 4
11 Прикарпаття "Прикарпаття" 4 1-3 3
12 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 3 3-9 3
13 Агробізнес "Агробізнес" 4 1-5 2
14 Рух "Рух" 3 2-5 1
15 Зірка "Зірка" 4 1-8 0
1 Волинь "Волинь" 5 10-0 15
2 Дніпро-1 "Дніпро-1" 5 12-3 12
3 Металіст 1925 "Металіст 1925" 5 8-4 9
4 Авангард "Авангард" 5 7-5 8
5 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 5 3-2 8
6 Інгулець "Інгулець" 5 5-5 7
7 Балкани "Балкани" 5 4-4 7
8 Миколаїв "Миколаїв" 4 3-3 7
9 Суми "Суми" 5 7-10 7
10 Колос "Колос" 4 3-2 6
11 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 4 4-9 6
12 Прикарпаття "Прикарпаття" 5 1-4 3
13 Агробізнес "Агробізнес" 5 1-6 2
14 Рух "Рух" 4 2-6 1
15 Зірка "Зірка" 4 1-8 0
1 Дніпро-1 "Дніпро-1" 6 17-3 15
2 Волинь "Волинь" 6 10-5 15
3 Авангард "Авангард" 6 13-5 11
4 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 6 4-2 11
5 Балкани "Балкани" 6 7-4 10
6 Інгулець "Інгулець" 6 9-7 10
7 Металіст 1925 "Металіст 1925" 5 8-4 9
8 Колос "Колос" 5 5-2 9
9 Миколаїв "Миколаїв" 5 3-5 7
10 Суми "Суми" 6 7-16 7
11 Прикарпаття "Прикарпаття" 6 2-4 6
12 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 5 6-13 6
13 Агробізнес "Агробізнес" 6 1-7 2
14 Рух "Рух" 5 2-7 1
15 Зірка "Зірка" 5 1-11 0
1 Дніпро-1 "Дніпро-1" 7 21-3 18
2 Волинь "Волинь" 7 12-9 15
3 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 7 8-4 14
4 Авангард "Авангард" 7 13-5 12
5 Металіст 1925 "Металіст 1925" 6 11-4 12
6 Колос "Колос" 6 7-2 12
7 Інгулець "Інгулець" 7 9-9 10
8 Балкани "Балкани" 7 7-7 10
9 Миколаїв "Миколаїв" 6 3-5 8
10 Прикарпаття "Прикарпаття" 7 4-6 7
11 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 6 8-15 7
12 Суми "Суми" 7 7-20 7
13 Зірка "Зірка" 6 3-11 3
14 Агробізнес "Агробізнес" 6 1-7 2
15 Рух "Рух" 6 2-9 1
1 Дніпро-1 "Дніпро-1" 8 23-4 21
2 Колос "Колос" 7 12-4 15
3 Волинь "Волинь" 7 12-9 15
4 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 8 8-6 14
5 Інгулець "Інгулець" 8 10-9 13
6 Авангард "Авангард" 8 14-7 12
7 Металіст 1925 "Металіст 1925" 7 11-5 12
8 Миколаїв "Миколаїв" 7 7-6 11
9 Балкани "Балкани" 8 7-7 11
10 Прикарпаття "Прикарпаття" 8 11-7 10
11 Суми "Суми" 8 9-20 10
12 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 7 10-20 7
13 Агробізнес "Агробізнес" 7 1-7 3
14 Зірка "Зірка" 7 4-18 3
15 Рух "Рух" 7 3-13 1
1 Дніпро-1 "Дніпро-1" 9 24-7 21
2 Колос "Колос" 8 14-4 18
3 Волинь "Волинь" 8 16-11 18
4 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 9 11-7 17
5 Інгулець "Інгулець" 9 12-10 16
6 Металіст 1925 "Металіст 1925" 8 13-5 15
7 Миколаїв "Миколаїв" 8 8-6 14
8 Авангард "Авангард" 9 17-10 13
9 Балкани "Балкани" 9 9-11 11
10 Прикарпаття "Прикарпаття" 9 11-9 10
11 Суми "Суми" 8 9-20 10
12 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 8 10-21 7
13 Агробізнес "Агробізнес" 8 2-9 3
14 Зірка "Зірка" 8 4-20 3
15 Рух "Рух" 8 6-16 2
1 Дніпро-1 "Дніпро-1" 9 24-7 21
2 Колос "Колос" 9 14-4 19
3 Волинь "Волинь" 9 17-12 19
4 Миколаїв "Миколаїв" 9 11-7 17
5 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 10 11-8 17
6 Інгулець "Інгулець" 10 13-11 17
7 Авангард "Авангард" 10 18-10 16
8 Металіст 1925 "Металіст 1925" 9 13-5 16
9 Прикарпаття "Прикарпаття" 10 12-9 13
10 Балкани "Балкани" 10 10-12 12
11 Суми "Суми" 9 10-21 11
12 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 9 10-21 8
13 Агробізнес "Агробізнес" 9 2-10 3
14 Рух "Рух" 9 6-16 3
15 Зірка "Зірка" 9 5-23 3
1 Дніпро-1 "Дніпро-1" 10 27-7 24
2 Колос "Колос" 10 17-4 22
3 Волинь "Волинь" 10 18-12 22
4 Інгулець "Інгулець" 11 14-11 20
5 Металіст 1925 "Металіст 1925" 10 14-5 19
6 Авангард "Авангард" 11 19-11 17
7 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 10 11-8 17
8 Миколаїв "Миколаїв" 10 11-8 17
9 Прикарпаття "Прикарпаття" 11 12-10 13
10 Балкани "Балкани" 11 10-15 12
11 Суми "Суми" 10 10-22 11
12 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 10 11-22 9
13 Рух "Рух" 10 8-16 6
14 Агробізнес "Агробізнес" 10 2-13 3
15 Зірка "Зірка" 10 5-25 3
1 Дніпро-1 "Дніпро-1" 11 29-8 27
2 Колос "Колос" 11 18-5 23
3 Волинь "Волинь" 11 19-13 23
4 Металіст 1925 "Металіст 1925" 11 15-6 20
5 Інгулець "Інгулець" 12 15-13 20
6 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 11 12-9 18
7 Миколаїв "Миколаїв" 11 12-9 18
8 Авангард "Авангард" 11 19-11 17
9 Прикарпаття "Прикарпаття" 12 13-11 14
10 Балкани "Балкани" 12 11-16 13
11 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 11 12-22 12
12 Суми "Суми" 11 11-23 12
13 Рух "Рух" 11 9-17 7
14 Агробізнес "Агробізнес" 11 3-14 4
15 Зірка "Зірка" 11 5-26 3
1 Дніпро-1 "Дніпро-1" 12 31-9 30
2 Колос "Колос" 12 24-5 26
3 Волинь "Волинь" 12 20-13 26
4 Металіст 1925 "Металіст 1925" 12 17-7 23
5 Інгулець "Інгулець" 13 16-14 21
6 Авангард "Авангард" 12 24-12 20
7 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 12 13-10 19
8 Миколаїв "Миколаїв" 12 12-10 18
9 Прикарпаття "Прикарпаття" 13 14-13 14
10 Балкани "Балкани" 12 11-16 13
11 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 12 13-24 12
12 Суми "Суми" 12 11-29 12
13 Рух "Рух" 12 10-18 8
14 Агробізнес "Агробізнес" 12 4-15 5
15 Зірка "Зірка" 12 6-31 3
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 1 Металіст 1925 Металіст 1925 2:0 Агробізнес Агробізнес 22.07. 19:25
Тур 2 Авангард Авангард 0:0 Агробізнес Агробізнес 29.07. 18:00
Тур 3 Агробізнес Агробізнес 0:2 Волинь Волинь 04.08. 18:00
Тур 4 Суми Суми 1:1 Агробізнес Агробізнес 10.08. 18:30
Тур 5 Агробізнес Агробізнес 0:1 Дніпро-1 Дніпро-1 18.08. 18:00
Тур 6 Оболонь Бровар Оболонь Бровар 1:0 Агробізнес Агробізнес 27.08. 19:00
Тур 7 Агробізнес Агробізнес -:- Кобра Кобра 01.09.
Тур 8 Балкани Балкани 0:0 Агробізнес Агробізнес 08.09. 17:00
Тур 9 Агробізнес Агробізнес 1:2 Інгулець Інгулець 16.09. 17:00
Тур 10 Прикарпаття Прикарпаття 1:0 Агробізнес Агробізнес 23.09. 18:00
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 11 Агробізнес Агробізнес 0:3 Колос Колос 30.09. 16:00
Тур 12 Миколаїв Миколаїв 1:1 Агробізнес Агробізнес 06.10. 16:00
Тур 13 Агробізнес Агробізнес 1:1 Рух Рух 13.10. 16:00
Тур 14 Гірник-Спорт Гірник-Спорт -:- Агробізнес Агробізнес 20.10. 15:00
Тур 15 Агробізнес Агробізнес -:- Зірка Зірка 27.10.
Тур 16 Агробізнес Агробізнес -:- Металіст 1925 Металіст 1925 03.11.
Тур 17 Агробізнес Агробізнес -:- Авангард Авангард 10.11.
Тур 18 Волинь Волинь -:- Агробізнес Агробізнес 17.11.
Тур 19 Агробізнес Агробізнес -:- Суми Суми 24.03.
Тур 20 Дніпро-1 Дніпро-1 -:- Агробізнес Агробізнес 31.03.
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 21 Агробізнес Агробізнес -:- Оболонь Бровар Оболонь Бровар 06.04.
Тур 23 Агробізнес Агробізнес -:- Балкани Балкани 17.04.
Тур 24 Інгулець Інгулець -:- Агробізнес Агробізнес 21.04.
Тур 25 Агробізнес Агробізнес -:- Прикарпаття Прикарпаття 26.04.
Тур 26 Колос Колос -:- Агробізнес Агробізнес 01.05.
Тур 27 Агробізнес Агробізнес -:- Миколаїв Миколаїв 05.05.
Тур 28 Рух Рух -:- Агробізнес Агробізнес 11.05.
Тур 29 Агробізнес Агробізнес -:- Гірник-Спорт Гірник-Спорт 19.05.
Тур 30 Зірка Зірка -:- Агробізнес Агробізнес 25.05.
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору