«Таврія» Херсон

Таврія

друга ліга
1958 Рік заснування
+38 050 396-30-05
Кольори клубу
президент: Куніцин Сергій Володимирович
адреса: 73000, м. Херсон, вул. Б. Хмельницького, 72.
Фото команди

Команду засновано 1958 року на базі команди «Буревісник» і отримала назву - «Авангард» (Сімферополь). З 1963 року виступає під назвою «Таврія» (Сімферополь).

Перший матч «Таврія» провела 20 квітня 1958 з «Хіміком» із Ярославля (0: 0). У 1973 році «Таврія» стала переможцем Другої ліги СРСР і вийшла в Першу лігу. У 1980 році «Таврія» перемогла в Першій лізі і вийшла до вищої ліги. У Вищій лізі 1981 року «Таврія» посіла 17 місце, обігнавши лише «Пахтакор» і вилетіла в Першу лігу. У сезоні 1986/87 «Таврія» дісталася до півфіналу Кубку СРСР, де програла мінському "Динамо" (0: 2).

Останній матч в рамках чемпіонату СРСР відбувся 8 листопада 1991 року в Єкатеринбурзі з «Уралмашем» (2:6).

У 1992 році «Таврія» стала першим чемпіоном незалежної України, обігравши у фінальному матчі у Львові київське «Динамо» (1:0). Єдиний м'яч у поєдинку з подачі Андрія Опаріна на 76 хвилині забив Сергій Шевченко. Тоді команду тренував Анатолій Заяєв, а Юрій Гудименко став найкращим бомбардиром - забивши 12 м'ячів. Тоді ж команда отримала право брати участь в Лізі чемпіонів, спочатку «Таврія» перемогла «Шелбурн» (0: 0, 2: 1) а в першому раунді кваліфікації програла швейцарському «Сьону» (1: 4, 1: 3).

У сезоні 1993/94 команда дійшла до фіналу Кубка України, де програла одеському «Чорноморцю» в серії післяматчевих пенальті (5:3).

В сезоні 2006/07 «Таврія» дійшла до півфіналу Кубка, в чвертьфіналі обігравши дніпродзержинську «Сталь» (1: 5). В півфіналі «Таврія» поступилася донецькому «Шахтарю» (0:0 і 2:2 за рахунок голу на виїзді). За підсумками сезону «Таврія» посіла п'яте місце.

У сезоні 2008/09 форвард «Таврії» Олександр Ковпак, забивши 17 голів, став найкращим бомбардиром Прем'єр-Ліги. 16 травня 2010 «Таврія» стала володарем Кубка України, обігравши в фіналі в додатковий час команду «Металург» з Донецька.

Четвертого липня 2010 року в матчі за Суперкубок України «Таврія» з розгромним рахунком (1:7) програла донецькому «Шахтарю». У 2014 році клуб припинив своє існування через анексію Криму Росією.



У серпні 2016 року клуб було відроджено на материку України в місті Бериславі Херсонської області, а команда була заявлена ​​в аматорський чемпіонат України.

Найбільша перемога в чемпіонатах СРСР - 10: 2 ( «Кристал» Херсон, 1986 рік).
Найбільша поразка в чемпіонатах СРСР - 0: 6 ( «Авангард» Чернівці, 1963 рік).

Найбільша перемога в чемпіонатах України - 7 0 ( «Верес» Рівне, 1995 рік).
Найбільша поразка в чемпіонатах України - 1: 8 ( «Металург» Запоріжжя, 1997 рік).

ТРЕНЕР

Тренер
Головний тренер
ПУЧКОВ СЕРГІЙ ВАЛЕНТИНОВИЧ

Народився 17 квітня 1962 року

Коли призначили на посаду: 10.06.2021 р.

За два десятиліття тренерської роботи Сергій Валентинович попрацював у МФК «Миколаїв», ФК «Черкаси», «Кристалі» (Херсон), ФК «Севастополь», «Таврії» (Сімферополь), «Славутичі» (Черкаси), «Металурзі» (Запоріжжя), вірменському «Гандзасарі», «Гірнику-Спорт» (Горішні Плавні).

Досягнення:

Володар Кубка України 2010.

Бронзовий призер Першої ліги 2012.

Переможець Другої ліги 2007 (група «Б»), срібний призер (група «Б») 2005, бронзовий 2006 (група «Б»), 2013 (Група «А)».

СТАДІОН

Основний стадіон
Основний
"Мар'янівський" с.Мар'янівка
600 глядачів
Каховський район, с.Мар'янівка, вул. Незалежності
СКЛАД КОМАНДИ Дата народження Громадянство Амплуа Дата заявки Номер
Андрій Барладим
Барладим
Андрій
Андрійович
28.11.1991 українець нападник 21.07.2021 10
Євгеній Білокінь
Білокінь
Євгеній
Юрійович
16.06.1998 українець півзахисник 21.07.2021 8
Максим Богданов
Богданов
Максим
Вікторович
05.06.1992 українець півзахисник 21.07.2021 7
Олексій Бойко
Бойко
Олексій
Васильович
19.03.1992 українець нападник 21.07.2021 9
Роман Бочак
Бочак
Роман
Борисович
03.02.1994 українець нападник 21.07.2021 18
Олег Вакуленко
Вакуленко
Олег
Едуардович
10.03.1999 українець півзахисник 21.07.2021 11
Владислав Вакулінський
Вакулінський
Владислав
Богданович
19.01.1997 українець півзахисник 21.07.2021 99
Ярослав Герасименко
Герасименко
Ярослав
Олександрович
04.10.1998 українець воротар 21.07.2021 1
Іван Гура
Гура
Іван
Юрійович
28.03.1998 українець захисник 21.07.2021 69
Валерій Доля
Доля
Валерій
Сергійович
12.11.1998 українець півзахисник 21.07.2021 13
Олексій Заїка
Заїка
Олексій
Сергійович
09.08.2000 українець захисник 21.07.2021 21
Станіслав Захарченко
Захарченко
Станіслав
Владиславович
04.08.1999 українець півзахисник 21.07.2021 2
Ян Каранга
Каранга
Ян
Васильович
07.02.2001 українець нападник 09.09.2021 77
Дмитро Клочко
Клочко
Дмитро
Олексійович
01.01.1994 українець півзахисник 21.07.2021 4
Андрій Ковальов
Ковальов
Андрій
Володимирович
27.03.1990 українець півзахисник 21.07.2021 23
Михайло Кривич
Кривич
Михайло
Володимирович
23.06.1995 українець півзахисник 21.07.2021 16
Олександр Максименко
Максименко
Олександр
Сергійович
17.02.1997 українець захисник 21.07.2021 19
Віталій Онопко
Онопко
Віталій
Валерійович
15.07.1991 українець воротар 21.07.2021 33
Єгор Попович
Попович
Єгор
Вадимович
07.01.1992 українець воротар 21.07.2021 73
Сергій Чеботаєв
Чеботаєв
Сергій
Євгенович
07.03.1988 українець захисник 21.07.2021 22
Павло Чмеленко
Чмеленко
Павло
Олександрович
19.05.1994 українець захисник 21.07.2021 17
Костянтин Яцик
Яцик
Костянтин
Віталійович
15.06.1997 українець нападник 21.07.2021 37
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ МАТЧІ КОМАНДИ
1 Полтава "Полтава" 1 3-0 3
2 Енергія "Енергія" 1 4-3 3
3 Яруд "Яруд" 1 3-3 1
4 Вікторія "Вікторія" 1 3-3 1
5 Нікополь "Нікополь" 1 2-2 1
6 Балкани "Балкани" 1 2-2 1
7 Тростянець "Тростянець" 1 1-1 1
8 Вовчанськ "Вовчанськ" 1 1-1 1
9 Миколаїв "Миколаїв" 1 1-1 1
10 Кристал "Кристал" 1 1-1 1
11 Металург "Металург" 1 1-1 1
12 Таврія "Таврія" 1 1-1 1
13 Скорук "Скорук" 1 0-0 1
14 Перемога "Перемога" 1 0-0 1
15 Реал Фарма "Реал Фарма" 1 3-4 0
16 Суми "Суми" 1 0-3 0
1 Полтава "Полтава" 2 4-0 6
2 Яруд "Яруд" 2 7-4 4
3 Вікторія "Вікторія" 2 5-4 4
4 Миколаїв "Миколаїв" 2 5-3 4
5 Тростянець "Тростянець" 2 3-2 4
6 Таврія "Таврія" 2 5-2 4
7 Металург "Металург" 2 4-1 4
8 Балкани "Балкани" 2 4-2 4
9 Енергія "Енергія" 2 5-7 3
10 Перемога "Перемога" 2 0-1 1
11 Скорук "Скорук" 2 0-2 1
12 Вовчанськ "Вовчанськ" 2 2-3 1
13 Кристал "Кристал" 2 2-3 1
14 Нікополь "Нікополь" 2 2-5 1
15 Реал Фарма "Реал Фарма" 2 5-8 0
16 Суми "Суми" 2 1-7 0
1 Вікторія "Вікторія" 3 6-4 7
2 Полтава "Полтава" 3 5-2 6
3 Миколаїв "Миколаїв" 3 7-5 5
4 Таврія "Таврія" 3 7-4 5
5 Тростянець "Тростянець" 3 5-4 5
6 Металург "Металург" 3 4-1 5
7 Балкани "Балкани" 3 4-2 5
8 Перемога "Перемога" 3 2-2 4
9 Скорук "Скорук" 3 2-3 4
10 Вовчанськ "Вовчанськ" 3 6-4 4
11 Яруд "Яруд" 3 8-6 4
12 Енергія "Енергія" 3 5-8 3
13 Кристал "Кристал" 3 2-3 2
14 Нікополь "Нікополь" 3 4-7 2
15 Суми "Суми" 3 1-7 1
16 Реал Фарма "Реал Фарма" 3 6-12 0
1 Миколаїв "Миколаїв" 4 10-6 8
2 Таврія "Таврія" 4 8-4 8
3 Балкани "Балкани" 4 6-3 8
4 Полтава "Полтава" 4 5-2 7
5 Вікторія "Вікторія" 4 7-7 7
6 Перемога "Перемога" 4 7-2 7
7 Металург "Металург" 4 5-2 6
8 Тростянець "Тростянець" 4 6-6 5
9 Нікополь "Нікополь" 4 8-9 5
10 Яруд "Яруд" 4 8-6 5
11 Скорук "Скорук" 4 3-4 5
12 Вовчанськ "Вовчанськ" 4 6-5 4
13 Суми "Суми" 4 4-7 4
14 Енергія "Енергія" 4 5-11 3
15 Кристал "Кристал" 4 2-8 2
16 Реал Фарма "Реал Фарма" 4 8-16 0
1 Миколаїв "Миколаїв" 5 14-6 11
2 Балкани "Балкани" 5 11-3 11
3 Перемога "Перемога" 5 8-2 10
4 Металург "Металург" 5 6-2 9
5 Нікополь "Нікополь" 5 10-10 8
6 Скорук "Скорук" 5 6-4 8
7 Таврія "Таврія" 5 9-6 8
8 Вовчанськ "Вовчанськ" 5 8-5 7
9 Полтава "Полтава" 5 5-8 7
10 Вікторія "Вікторія" 5 7-9 7
11 Кристал "Кристал" 5 8-8 5
12 Яруд "Яруд" 5 8-9 5
13 Тростянець "Тростянець" 5 6-7 5
14 Суми "Суми" 5 4-11 4
15 Енергія "Енергія" 5 5-12 3
16 Реал Фарма "Реал Фарма" 5 8-21 0
1 Миколаїв "Миколаїв" 6 16-7 14
2 Балкани "Балкани" 6 12-4 12
3 Металург "Металург" 6 9-2 12
4 Скорук "Скорук" 6 9-6 11
5 Нікополь "Нікополь" 6 11-10 11
6 Перемога "Перемога" 6 9-4 10
7 Вовчанськ "Вовчанськ" 6 10-6 10
8 Таврія "Таврія" 6 10-7 9
9 Яруд "Яруд" 6 10-9 8
10 Вікторія "Вікторія" 6 7-10 7
11 Полтава "Полтава" 6 7-11 7
12 Енергія "Енергія" 6 8-14 6
13 Тростянець "Тростянець" 6 8-10 5
14 Кристал "Кристал" 6 8-10 5
15 Суми "Суми" 6 5-13 4
16 Реал Фарма "Реал Фарма" 6 8-24 0
1 Металург "Металург" 7 11-3 15
2 Миколаїв "Миколаїв" 7 17-9 14
3 Скорук "Скорук" 7 10-6 14
4 Балкани "Балкани" 7 13-5 13
5 Перемога "Перемога" 7 12-4 13
6 Нікополь "Нікополь" 7 12-11 12
7 Вовчанськ "Вовчанськ" 7 10-9 10
8 Полтава "Полтава" 7 9-12 10
9 Таврія "Таврія" 7 11-9 9
10 Яруд "Яруд" 7 11-10 9
11 Тростянець "Тростянець" 7 9-10 8
12 Вікторія "Вікторія" 7 8-11 8
13 Енергія "Енергія" 7 9-15 7
14 Кристал "Кристал" 7 8-11 5
15 Суми "Суми" 7 6-14 5
16 Реал Фарма "Реал Фарма" 7 8-25 0
1 Металург "Металург" 8 12-3 18
2 Скорук "Скорук" 8 14-6 17
3 Перемога "Перемога" 8 16-4 16
4 Балкани "Балкани" 8 15-6 16
5 Миколаїв "Миколаїв" 8 19-11 15
6 Нікополь "Нікополь" 8 12-15 12
7 Тростянець "Тростянець" 8 11-10 11
8 Полтава "Полтава" 8 11-14 11
9 Вовчанськ "Вовчанськ" 8 12-11 11
10 Яруд "Яруд" 8 13-12 10
11 Енергія "Енергія" 8 11-16 10
12 Таврія "Таврія" 8 11-11 9
13 Вікторія "Вікторія" 8 8-12 8
14 Кристал "Кристал" 8 9-13 5
15 Суми "Суми" 8 7-16 5
16 Реал Фарма "Реал Фарма" 8 8-29 0
1 Металург "Металург" 9 17-3 21
2 Миколаїв "Миколаїв" 9 21-12 18
3 Скорук "Скорук" 8 14-6 17
4 Перемога "Перемога" 8 16-4 16
5 Балкани "Балкани" 8 15-6 16
6 Нікополь "Нікополь" 8 12-15 12
7 Тростянець "Тростянець" 8 11-10 11
8 Полтава "Полтава" 8 11-14 11
9 Вовчанськ "Вовчанськ" 8 12-11 11
10 Яруд "Яруд" 8 13-12 10
11 Енергія "Енергія" 8 11-16 10
12 Таврія "Таврія" 8 11-11 9
13 Вікторія "Вікторія" 8 8-12 8
14 Кристал "Кристал" 9 10-15 5
15 Суми "Суми" 9 7-21 5
16 Реал Фарма "Реал Фарма" 8 8-29 0
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 1 Кристал Кристал 1:1 Таврія Таврія 25.07. 18:00
Тур 2 Таврія Таврія 4:1 Енергія Енергія 30.07. 18:00
Тур 3 Миколаїв Миколаїв 2:2 Таврія Таврія 07.08. 18:00
Тур 4 Таврія Таврія 1:0 Вовчанськ Вовчанськ 14.08. 18:00
Тур 5 Нікополь Нікополь 2:1 Таврія Таврія 22.08. 17:30
Тур 6 Таврія Таврія 1:1 Балкани Балкани 27.08. 17:00
Тур 7 Металург Металург 2:1 Таврія Таврія 05.09. 17:00
Тур 8 Таврія Таврія 0:2 Тростянець Тростянець 11.09. 16:00
Тур 9 Реал Фарма Реал Фарма -:- Таврія Таврія 18.09. 16:00
Тур 10 Скорук Скорук -:- Таврія Таврія 26.09.
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 11 Таврія Таврія -:- Вікторія Вікторія 02.10.
Тур 12 Суми Суми -:- Таврія Таврія 06.10.
Тур 13 Таврія Таврія -:- Перемога Перемога 10.10.
Тур 14 Полтава Полтава -:- Таврія Таврія 16.10.
Тур 15 Таврія Таврія -:- Яруд Яруд 23.10.
Тур 16 Таврія Таврія -:- Кристал Кристал 31.10.
Тур 17 Енергія Енергія -:- Таврія Таврія 06.11.
Тур 18 Таврія Таврія -:- Миколаїв Миколаїв 13.11.
Тур 19 Вовчанськ Вовчанськ -:- Таврія Таврія 20.11.
Тур 20 Таврія Таврія -:- Нікополь Нікополь 27.11.
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 21 Балкани Балкани -:- Таврія Таврія 26.03.
Тур 22 Таврія Таврія -:- Металург Металург 02.04.
Тур 23 Тростянець Тростянець -:- Таврія Таврія 09.04.
Тур 24 Таврія Таврія -:- Реал Фарма Реал Фарма 13.04.
Тур 25 Таврія Таврія -:- Скорук Скорук 17.04.
Тур 26 Вікторія Вікторія -:- Таврія Таврія 23.04.
Тур 27 Таврія Таврія -:- Суми Суми 30.04.
Тур 28 Перемога Перемога -:- Таврія Таврія 07.05.
Тур 29 Таврія Таврія -:- Полтава Полтава 14.05.
Тур 30 Яруд Яруд -:- Таврія Таврія 21.05.
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору