«Таврія Сімферополь» Херсон

Таврія Сімферополь

друга ліга
1958 Рік заснування
+38 050 396-30-05
Кольори клубу
президент: Куніцин Сергій Володимирович
адреса: 73000, м. Херсон, вул. Б. Хмельницького, 72.
Фото команди

Команду засновано 1958 року на базі команди «Буревісник» і отримала назву - «Авангард» (Сімферополь). З 1963 року виступає під назвою «Таврія» (Сімферополь).

Перший матч «Таврія» провела 20 квітня 1958 з «Хіміком» із Ярославля (0: 0). У 1973 році «Таврія» стала переможцем Другої ліги СРСР і вийшла в Першу лігу. У 1980 році «Таврія» перемогла в Першій лізі і вийшла до вищої ліги. У Вищій лізі 1981 року «Таврія» посіла 17 місце, обігнавши лише «Пахтакор» і вилетіла в Першу лігу. У сезоні 1986/87 «Таврія» дісталася до півфіналу Кубку СРСР, де програла мінському "Динамо" (0: 2).

Останній матч в рамках чемпіонату СРСР відбувся 8 листопада 1991 року в Єкатеринбурзі з «Уралмашем» (2:6).

У 1992 році «Таврія» стала першим чемпіоном незалежної України, обігравши у фінальному матчі у Львові київське «Динамо» (1:0). Єдиний м'яч у поєдинку з подачі Андрія Опаріна на 76 хвилині забив Сергій Шевченко. Тоді команду тренував Анатолій Заяєв, а Юрій Гудименко став найкращим бомбардиром - забивши 12 м'ячів. Тоді ж команда отримала право брати участь в Лізі чемпіонів, спочатку «Таврія» перемогла «Шелбурн» (0: 0, 2: 1) а в першому раунді кваліфікації програла швейцарському «Сьону» (1: 4, 1: 3).

У сезоні 1993/94 команда дійшла до фіналу Кубка України, де програла одеському «Чорноморцю» в серії післяматчевих пенальті (5:3).

В сезоні 2006/07 «Таврія» дійшла до півфіналу Кубка, в чвертьфіналі обігравши дніпродзержинську «Сталь» (1: 5). В півфіналі «Таврія» поступилася донецькому «Шахтарю» (0:0 і 2:2 за рахунок голу на виїзді). За підсумками сезону «Таврія» посіла п'яте місце.

У сезоні 2008/09 форвард «Таврії» Олександр Ковпак, забивши 17 голів, став найкращим бомбардиром Прем'єр-Ліги. 16 травня 2010 «Таврія» стала володарем Кубка України, обігравши в фіналі в додатковий час команду «Металург» з Донецька.

Четвертого липня 2010 року в матчі за Суперкубок України «Таврія» з розгромним рахунком (7:1) програла донецькому «Шахтарю». У 2014 році клуб припинив своє існування через анексію Криму Росією.



У серпні 2016 року клуб було відроджено на материку України в місті Бериславі Херсонської області, а команда була заявлена ​​в аматорський чемпіонат України.

Найбільша перемога в чемпіонатах СРСР - 10: 2 ( «Кристал» Херсон, 1986 рік).
Найбільша поразка в чемпіонатах СРСР - 0: 6 ( «Авангард» Чернівці, 1963 рік).

Найбільша перемога в чемпіонатах України - 7 0 ( «Верес» Рівне, 1995 рік).
Найбільша поразка в чемпіонатах України - 1: 8 ( «Металург» Запоріжжя, 1997 рік).

ТРЕНЕР

Тренер
Головний тренер
ШЕВЧЕНКО СЕРГІЙ ВАСИЛЬОВИЧ

Народився 4 березня 1958 року.
Коли призначено на посаду: 2016 рік

На позиціях напівоборонця та захисника грав за «Кристал» (Херсон), «Суднобудівник» (Миколаїв), «Ністру» (Кишинів), «Зоря» (Бєльці), СК «Одеса» та інші клуби СРСР і України.
На тренерській роботі - від початку 90-х. Працював виключно в Україні. Очолював «Меліоратор» (Каховка), «Кристал» (Херсон), «Нафтовик-Укрнафта» (Охтирка), «ІгроСервіс» Україна, ПФК «Севастополь», аматорський «ТСК-Таврія» (Сімферополь, Україна). Очолює ФК «Таврія» від самого початку відновлення виступів відродженого клубу.

Освіта: PRO-диплом УЕФА

СТАДІОН

Основний стадіон
Основний
Машинобудівник
1 500 глядачів
Херсонська область, м. Берислав. вул. Садова.
СКЛАД КОМАНДИ Дата народження Громадянство Амплуа Дата заявки Номер
Володимир Афендулов
Афендулов
Володимир
Володимирович
29.05.1994 українець захисник 27.08.2020 3
Євгеній Білокінь
Білокінь
Євгеній
Юрійович
16.06.1998 українець півзахисник 27.08.2020 29
Олексій Бойко
Бойко
Олексій
Васильович
19.03.1992 українець нападник 16.10.2020 99
Роман Бочак
Бочак
Роман
Борисович
03.02.1994 українець нападник 21.09.2020 18
Владислав Вакулінський
Вакулінський
Владислав
Богданович
19.01.1997 українець півзахисник 27.08.2020 24
Вадим Гриппа
Гриппа
Вадим
Валерійович
09.01.1992 українець нападник 27.08.2020 19
Владислав Жавко
Жавко
Владислав
Сергійович
03.05.1997 українець нападник 27.08.2020 7
Денис Завгородній
Завгородній
Денис
Юрійович
15.01.1991 українець воротар 27.08.2020 1
Станіслав Захарченко
Захарченко
Станіслав
Владиславович
04.08.1999 українець півзахисник 27.08.2020 2
Віктор Золотухін
Золотухін
Віктор
Валерійович
19.09.1994 українець півзахисник 27.08.2020 8
Дмитро Клочко
Клочко
Дмитро
Олексійович
01.01.1994 українець півзахисник 27.08.2020 4
Михайло Кривич
Кривич
Михайло
Володимирович
23.06.1995 українець півзахисник 27.08.2020 16
Максим Логвиненко
Логвиненко
Максим
Віталійович
07.02.1991 українець півзахисник 27.08.2020 27
Євген Ляницький
Ляницький
Євген
Олександрович
04.02.2000 українець нападник 27.08.2020 20
Артем Макарченко
Макарченко
Артем
Віталійович
16.04.1997 українець півзахисник 27.08.2020 10
Олександр Максименко
Максименко
Олександр
Сергійович
17.02.1997 українець захисник 27.08.2020 35
Анатолій Масалов
Масалов
Анатолій
Анатолійович
17.02.1990 українець півзахисник 27.08.2020 9
Віктор Окатий
Окатий
Віктор
Валентинович
14.04.1993 українець півзахисник 27.08.2020 21
Віталій Онопко
Онопко
Віталій
Валерійович
15.07.1991 українець воротар 27.08.2020 89
Євгеній Роїк
Роїк
Євгеній
Олександрович
24.07.1998 українець нападник 27.08.2020 14
Євгеній Соколан
Соколан
Євгеній
Ігорович
18.10.1991 українець захисник 27.08.2020 6
Андрій Фаюк
Фаюк
Андрій
Олексійович
30.09.1993 українець півзахисник 21.09.2020 11
Віталій Фетісов
Фетісов
Віталій
Сергійович
07.01.1996 українець півзахисник 27.08.2020 22
Павло Чмеленко
Чмеленко
Павло
Олександрович
19.05.1994 українець захисник 27.08.2020 17
Дмитро Яковенко
Яковенко
Дмитро
Миколайович
08.11.1982 українець півзахисник 27.08.2020 5
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ МАТЧІ КОМАНДИ
1 Метал "Метал" 1 4-0 3
2 Металург "Металург" 1 3-0 3
3 Енергія "Енергія" 1 2-1 3
4 Кривбас "Кривбас" 1 1-0 3
5 Яруд "Яруд" 1 1-1 1
6 Таврія Сімферополь "Таврія Сімферополь" 1 1-1 1
7 Балкани "Балкани" 1 0-0 1
8 Перемога "Перемога" 1 0-0 1
9 Черкащина "Черкащина" 0 0-0 0
10 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 1 1-2 0
11 Реал Фарма "Реал Фарма" 1 0-1 0
12 Нікополь "Нікополь" 1 0-3 0
13 Дніпро "Дніпро" 1 0-4 0
1 Метал "Метал" 2 10-0 6
2 Кривбас "Кривбас" 2 7-1 6
3 Балкани "Балкани" 2 4-0 4
4 Металург "Металург" 2 3-0 4
5 Таврія Сімферополь "Таврія Сімферополь" 2 3-1 4
6 Енергія "Енергія" 2 2-3 3
7 Перемога "Перемога" 2 0-0 2
8 Черкащина "Черкащина" 1 0-0 1
9 Дніпро "Дніпро" 2 0-4 1
10 Яруд "Яруд" 1 1-1 1
11 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 2 1-6 0
12 Реал Фарма "Реал Фарма" 2 0-7 0
13 Нікополь "Нікополь" 2 1-9 0
1 Метал "Метал" 3 12-0 9
2 Металург "Металург" 3 4-0 7
3 Таврія Сімферополь "Таврія Сімферополь" 3 4-1 7
4 Кривбас "Кривбас" 3 7-2 6
5 Енергія "Енергія" 3 5-4 6
6 Перемога "Перемога" 3 1-0 5
7 Балкани "Балкани" 3 4-1 4
8 Черкащина "Черкащина" 2 2-0 4
9 Яруд "Яруд" 2 2-4 1
10 Дніпро "Дніпро" 2 0-4 1
11 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 3 1-7 0
12 Реал Фарма "Реал Фарма" 3 0-9 0
13 Нікополь "Нікополь" 3 1-11 0
1 Метал "Метал" 4 14-0 12
2 Таврія Сімферополь "Таврія Сімферополь" 4 8-2 10
3 Кривбас "Кривбас" 4 8-3 7
4 Балкани "Балкани" 4 7-2 7
5 Черкащина "Черкащина" 3 4-0 7
6 Металург "Металург" 4 5-4 7
7 Енергія "Енергія" 3 5-4 6
8 Перемога "Перемога" 4 1-2 5
9 Реал Фарма "Реал Фарма" 4 1-9 3
10 Яруд "Яруд" 3 3-7 1
11 Дніпро "Дніпро" 3 0-5 1
12 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 4 2-8 1
13 Нікополь "Нікополь" 4 1-13 0
1 Метал "Метал" 5 16-0 15
2 Таврія Сімферополь "Таврія Сімферополь" 4 8-2 10
3 Металург "Металург" 5 8-4 10
4 Енергія "Енергія" 4 9-4 9
5 Черкащина "Черкащина" 4 5-1 8
6 Кривбас "Кривбас" 4 8-3 7
7 Балкани "Балкани" 5 7-6 7
8 Перемога "Перемога" 5 2-3 6
9 Реал Фарма "Реал Фарма" 4 1-9 3
10 Дніпро "Дніпро" 4 0-5 2
11 Яруд "Яруд" 4 3-10 1
12 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 5 2-10 1
13 Нікополь "Нікополь" 5 1-13 1
1 Метал "Метал" 6 18-1 18
2 Металург "Металург" 6 12-4 13
3 Черкащина "Черкащина" 5 7-1 11
4 Таврія Сімферополь "Таврія Сімферополь" 5 9-4 10
5 Енергія "Енергія" 5 9-8 9
6 Перемога "Перемога" 6 3-4 7
7 Балкани "Балкани" 5 7-6 7
8 Кривбас "Кривбас" 4 8-3 7
9 Нікополь "Нікополь" 6 4-14 4
10 Реал Фарма "Реал Фарма" 5 2-12 3
11 Дніпро "Дніпро" 5 1-6 3
12 Яруд "Яруд" 4 3-10 1
13 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 6 2-12 1
1 Метал "Метал" 7 21-1 21
2 Металург "Металург" 7 14-4 16
3 Таврія Сімферополь "Таврія Сімферополь" 6 11-5 13
4 Черкащина "Черкащина" 6 8-3 11
5 Перемога "Перемога" 7 5-4 10
6 Кривбас "Кривбас" 5 12-5 10
7 Енергія "Енергія" 6 11-12 9
8 Балкани "Балкани" 6 7-8 7
9 Дніпро "Дніпро" 6 3-7 6
10 Нікополь "Нікополь" 6 4-14 4
11 Реал Фарма "Реал Фарма" 6 2-14 3
12 Яруд "Яруд" 5 3-13 1
13 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 7 3-14 1
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 1 Таврія Сімферополь Таврія Сімферополь 1:1 Яруд Яруд 06.09. 17:00
Тур 2 Енергія Енергія 0:2 Таврія Сімферополь Таврія Сімферополь 12.09. 16:30
Тур 3 Таврія Сімферополь Таврія Сімферополь 1:0 Балкани Балкани 21.09. 16:00
Тур 4 Металург Металург 1:4 Таврія Сімферополь Таврія Сімферополь 26.09. 17:00
Тур 5 Таврія Сімферополь Таврія Сімферополь -:- Кривбас Кривбас 04.10.
Тур 6 Метал Метал 2:1 Таврія Сімферополь Таврія Сімферополь 09.10. 16:00
Тур 7 Таврія Сімферополь Таврія Сімферополь 2:1 Черкащина Черкащина 16.10. 15:00
Тур 8 Дніпро Дніпро -:- Таврія Сімферополь Таврія Сімферополь 23.10. 15:00
Тур 9 Таврія Сімферополь Таврія Сімферополь -:- Реал Фарма Реал Фарма 31.10.
Тур 10 Нікополь Нікополь -:- Таврія Сімферополь Таврія Сімферополь 07.11.
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 11 Таврія Сімферополь Таврія Сімферополь -:- Перемога Перемога 14.11.
Тур 12 Миколаїв-2 Миколаїв-2 -:- Таврія Сімферополь Таврія Сімферополь 21.11.
Тур 14 Яруд Яруд -:- Таврія Сімферополь Таврія Сімферополь 27.03.
Тур 15 Таврія Сімферополь Таврія Сімферополь -:- Енергія Енергія 03.04.
Тур 16 Балкани Балкани -:- Таврія Сімферополь Таврія Сімферополь 09.04.
Тур 17 Таврія Сімферополь Таврія Сімферополь -:- Металург Металург 14.04.
Тур 18 Кривбас Кривбас -:- Таврія Сімферополь Таврія Сімферополь 19.04.
Тур 19 Таврія Сімферополь Таврія Сімферополь -:- Метал Метал 25.04.
Тур 20 Черкащина Черкащина -:- Таврія Сімферополь Таврія Сімферополь 30.04.
Тур 21 Таврія Сімферополь Таврія Сімферополь -:- Дніпро Дніпро 07.05.
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 22 Реал Фарма Реал Фарма -:- Таврія Сімферополь Таврія Сімферополь 15.05.
Тур 23 Таврія Сімферополь Таврія Сімферополь -:- Нікополь Нікополь 22.05.
Тур 24 Перемога Перемога -:- Таврія Сімферополь Таврія Сімферополь 29.05.
Тур 25 Таврія Сімферополь Таврія Сімферополь -:- Миколаїв-2 Миколаїв-2 04.06.
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору