«Минай» Закарпаття

Минай

перша ліга
2015 Рік заснування
Кольори клубу
президент: Пересоляк В. І.
адреса:
Фото команди

Обласні турніри
Тільки заявившись на обласні турніри, сільська команда під Ужгородом відразу почала протендувати на отримання трофеїв. У першому ж році команда перемогла у Друголіговому обласному турнірі і пробилася у вищий ешелон клубів Закарпаття. Найбільші успіхи прийшли до команди в кубкових змаганнях регіону, де «Минай» двічі завоював головний трофей області.

Аматорський чемпіонат України
У дебютному для себе в аматорському чемпіонаті України сезону 2017/18 «Минай» здобув 11 перемог і піднявся на 1 сходинку турнірної таблиці групи 1, проте в 1/4 фіналу серії плей-офф поступився команді «Таврія-Скіф».

/p>

Друга ліга
З сезону 2018/19 команда виступає у Другій лізі.

ТРЕНЕР

Тренер
Головний тренер
КОБІН ВАСИЛЬ ВАСИЛЬОВИЧ

Народився 24 травня 1985 року

Коли призначили на посаду: червень 2019 року

Батько майбутнього футболіста теж свого часу грав у футбол — у першості області. У восьмирічному віці Василь Кобін пішов до ДЮСШ м. Мукачеве. Вихованець Мукачівської ДЮСШ. Перший тренер — Імре Лендєл.

У 15-річному віці перейшов до «Закарпаття-2» (Ужгород), яке виступало у другій лізі. У 2002 році потрапив до головної команди «Закарпаття». Грав у складі клубу у першій та вищій лігах.
Улітку 2006 року перейшов до львівських «Карпат». У червні 2009 року перейшов до донецького «Шахтаря». Брав участь у Суперкубку УЄФА в матчі проти «Барселони». Влітку 2014 року перейшов на правах оренди в харківський «Металіст». У 2015 року перейшов на правах оренди у солігорський «Шахтар». За нього він зіграв 11 матчів. 1 червня 2017 року вийшов термін дії контракту футболіста із «Шахтарем». Оскільки нову угоду сторони не уклали, гравець покинув команду, 14 серпня 2018 року офіційно став гравцем клубу Другої ліги «Минай». Провів одну гру за молодіжну збірну України — 6 вересня 2006 року проти Хорватії (перемога 2:1). У вересні 2009 року дебютував за збірну України.

СТАДІОН

Основний стадіон
Основний
«Минай» Минай
1 312 глядачів
площа Народна, 78, Минай, Закарпатська область
СКЛАД КОМАНДИ Дата народження Громадянство Амплуа Дата заявки Номер
Енріке Араужу Ді Олівейра
Араужу Ді Олівейра
Енріке
07.08.1998 бразилець нападник 08.08.2019 30
Василь Беца
Беца
Василь
Михайлович
28.09.1996 українець захисник 25.07.2019 5
Ігор Вагін
Вагін
Ігор
Ігорович
04.08.1993 українець півзахисник 15.07.2019 8
Максим Гавриленко
Гавриленко
Максим
Сергійович
18.08.1991 українець півзахисник 15.07.2019 11
Роберт Гегедош
Гегедош
Роберт
Володимирович
02.05.1993 українець нападник 15.07.2019 88
Олександр Глагола
Глагола
Олександр
Олександрович
19.07.1997 українець півзахисник 15.07.2019 16
Олег Дмитренко
Дмитренко
Олег
Володимирович
26.11.1989 українець півзахисник 25.07.2019 4
Олег Допілка
Допілка
Олег
Васильович
12.03.1986 українець захисник 25.07.2019 3
Максим Жичиков
Жичиков
Максим
Сергійович
07.11.1992 українець захисник 15.08.2019 29
Орхан Ібадов
Ібадов
Орхан
Ельханович
20.06.1998 українець захисник 22.08.2019 22
Іван Капустей
Капустей
Іван
Михайлович
19.01.2000 українець нападник 25.07.2019 9
Артур Карноза
Карноза
Артур
Олександрович
02.08.1990 українець півзахисник 25.07.2019 90
Антон Кіча
Кіча
Антон
Владиславович
01.05.1990 українець півзахисник 15.07.2019 24
Михайло Кополовець
Кополовець
Михайло
Михайлович
29.01.1984 українець півзахисник 15.07.2019 18
Артем Кулініч
Кулініч
Артем
Вікторович
13.05.1994 українець воротар 15.07.2019 33
Яромир Лобода
Лобода
Яромир
Осипович
17.05.1991 українець півзахисник 25.07.2019 21
Олег Маїк
Маїк
Олег
Васильович
23.10.1994 українець нападник 15.07.2019 19
Олександр Маткобожик
Маткобожик
Олександр
Іванович
03.01.1998 українець захисник 08.08.2019 15
Владислав Микуляк
Микуляк
Владислав
Степанович
30.08.1984 українець півзахисник 25.07.2019 10
Анатолій Нурієв
Нурієв
Анатолій
Анатолійович
20.05.1996 українець нападник 15.07.2019 7
Василь Пиняшко
Пиняшко
Василь
Ілліч
02.02.1992 українець півзахисник 15.07.2019 20
Андрій Попович
Попович
Андрій
Володимирович
04.03.1992 українець воротар 25.07.2019 1
Євген Русин
Русин
Євген
Володимирович
15.03.1996 українець півзахисник 25.07.2019 14
Антоніо Франціско Сантос Гонсалвес
Сантос Гонсалвес
Антоніо Франціско
29.07.1998 бразилець захисник 25.07.2019 2
Петро Стасюк
Стасюк
Петро
Миколайович
24.02.1995 українець захисник 15.07.2019 95
Вадим Страшкевич
Страшкевич
Вадим
Вячеславович
21.04.1994 українець півзахисник 15.07.2019 17
Андрій Черепко
Черепко
Андрій
Васильович
17.01.1997 українець воротар 15.07.2019 12
Олексій Шпак
Шпак
Олексій
Анатолійович
15.08.1998 українець півзахисник 15.07.2019 13
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ МАТЧІ КОМАНДИ
1 Прикарпаття "Прикарпаття" 1 3-0 3
2 Чорноморець "Чорноморець" 1 3-1 3
3 Миколаїв "Миколаїв" 1 3-1 3
4 Авангард "Авангард" 1 3-2 3
5 Рух "Рух" 1 1-0 3
6 Металіст 1925 "Металіст 1925" 1 1-0 3
7 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 1 3-3 1
8 Металург "Металург" 1 3-3 1
9 Кремінь "Кремінь" 1 2-2 1
10 Агробізнес "Агробізнес" 1 2-2 1
11 Волинь "Волинь" 1 2-3 0
12 Інгулець "Інгулець" 1 0-1 0
13 Балкани "Балкани" 1 0-1 0
14 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 1 1-3 0
15 Черкащина "Черкащина" 1 1-3 0
16 Минай "Минай" 1 0-3 0
1 Прикарпаття "Прикарпаття" 2 6-0 6
2 Чорноморець "Чорноморець" 2 6-2 6
3 Миколаїв "Миколаїв" 2 4-2 4
4 Кремінь "Кремінь" 2 3-2 4
5 Рух "Рух" 2 2-1 4
6 Металіст 1925 "Металіст 1925" 2 1-0 4
7 Інгулець "Інгулець" 2 2-1 3
8 Авангард "Авангард" 2 3-5 3
9 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 2 5-5 2
10 Волинь "Волинь" 2 3-4 1
11 Металург "Металург" 2 3-4 1
12 Балкани "Балкани" 2 0-1 1
13 Черкащина "Черкащина" 2 3-5 1
14 Агробізнес "Агробізнес" 2 2-4 1
15 Минай "Минай" 2 1-4 1
16 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 2 2-6 0
1 Прикарпаття "Прикарпаття" 3 8-3 6
2 Чорноморець "Чорноморець" 3 6-3 6
3 Інгулець "Інгулець" 3 4-1 6
4 Авангард "Авангард" 3 6-6 6
5 Рух "Рух" 3 3-2 5
6 Металіст 1925 "Металіст 1925" 3 2-1 5
7 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 3 6-5 5
8 Кремінь "Кремінь" 3 5-4 5
9 Миколаїв "Миколаїв" 3 5-5 4
10 Минай "Минай" 3 2-4 4
11 Агробізнес "Агробізнес" 3 5-4 4
12 Волинь "Волинь" 3 6-6 4
13 Черкащина "Черкащина" 3 5-7 2
14 Металург "Металург" 3 3-6 1
15 Балкани "Балкани" 3 0-4 1
16 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 3 2-7 0
1 Інгулець "Інгулець" 4 5-1 9
2 Авангард "Авангард" 4 7-6 9
3 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 4 10-8 8
4 Рух "Рух" 4 5-3 8
5 Агробізнес "Агробізнес" 4 6-4 7
6 Миколаїв "Миколаїв" 4 8-7 7
7 Прикарпаття "Прикарпаття" 4 9-5 6
8 Чорноморець "Чорноморець" 4 6-4 6
9 Кремінь "Кремінь" 4 6-6 5
10 Металіст 1925 "Металіст 1925" 4 2-2 5
11 Балкани "Балкани" 4 4-4 4
12 Волинь "Волинь" 4 8-9 4
13 Минай "Минай" 4 5-8 4
14 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 4 4-8 3
15 Черкащина "Черкащина" 4 5-8 2
16 Металург "Металург" 4 3-10 1
1 Інгулець "Інгулець" 5 6-2 10
2 Авангард "Авангард" 5 8-7 10
3 Агробізнес "Агробізнес" 5 7-4 10
4 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 5 11-9 9
5 Металіст 1925 "Металіст 1925" 5 6-3 8
6 Рух "Рух" 5 5-4 8
7 Миколаїв "Миколаїв" 5 9-8 8
8 Прикарпаття "Прикарпаття" 5 10-6 7
9 Волинь "Волинь" 5 11-11 7
10 Минай "Минай" 5 8-9 7
11 Чорноморець "Чорноморець" 5 8-7 6
12 Черкащина "Черкащина" 5 8-8 5
13 Кремінь "Кремінь" 5 7-9 5
14 Балкани "Балкани" 5 4-7 4
15 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 5 5-9 4
16 Металург "Металург" 5 4-14 1
1 Агробізнес "Агробізнес" 6 9-4 13
2 Металіст 1925 "Металіст 1925" 6 9-3 11
3 Рух "Рух" 6 9-5 11
4 Авангард "Авангард" 6 9-8 11
5 Інгулець "Інгулець" 6 7-3 11
6 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 6 11-9 10
7 Чорноморець "Чорноморець" 6 11-9 9
8 Миколаїв "Миколаїв" 6 10-12 8
9 Минай "Минай" 6 9-10 8
10 Волинь "Волинь" 6 11-11 8
11 Прикарпаття "Прикарпаття" 6 12-9 7
12 Кремінь "Кремінь" 6 8-10 6
13 Черкащина "Черкащина" 6 8-11 5
14 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 6 5-9 5
15 Балкани "Балкани" 6 4-7 5
16 Металург "Металург" 6 4-16 1
1 Агробізнес "Агробізнес" 7 11-5 16
2 Металіст 1925 "Металіст 1925" 7 11-4 14
3 Рух "Рух" 7 10-5 14
4 Авангард "Авангард" 7 11-9 14
5 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 7 13-9 13
6 Інгулець "Інгулець" 7 8-5 11
7 Минай "Минай" 7 11-11 11
8 Волинь "Волинь" 7 14-11 11
9 Чорноморець "Чорноморець" 7 11-9 10
10 Миколаїв "Миколаїв" 7 10-12 9
11 Прикарпаття "Прикарпаття" 7 12-11 7
12 Кремінь "Кремінь" 7 8-13 6
13 Черкащина "Черкащина" 7 9-13 5
14 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 7 6-11 5
15 Балкани "Балкани" 7 5-9 5
16 Металург "Металург" 7 4-17 1
1 Агробізнес "Агробізнес" 8 15-5 19
2 Рух "Рух" 8 12-5 17
3 Авангард "Авангард" 8 13-9 17
4 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 8 15-9 16
5 Минай "Минай" 8 14-13 14
6 Металіст 1925 "Металіст 1925" 8 13-7 14
7 Волинь "Волинь" 8 14-11 12
8 Інгулець "Інгулець" 8 8-5 12
9 Чорноморець "Чорноморець" 8 11-11 10
10 Прикарпаття "Прикарпаття" 8 16-14 10
11 Миколаїв "Миколаїв" 8 10-14 9
12 Кремінь "Кремінь" 8 11-17 6
13 Черкащина "Черкащина" 8 9-16 5
14 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 8 6-15 5
15 Балкани "Балкани" 8 5-11 5
16 Металург "Металург" 8 7-17 4
1 Рух "Рух" 9 18-6 20
2 Агробізнес "Агробізнес" 9 16-7 19
3 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 9 16-9 19
4 Минай "Минай" 9 16-14 17
5 Металіст 1925 "Металіст 1925" 9 14-7 17
6 Авангард "Авангард" 9 13-10 17
7 Інгулець "Інгулець" 9 9-5 15
8 Волинь "Волинь" 9 16-13 13
9 Миколаїв "Миколаїв" 9 16-16 12
10 Чорноморець "Чорноморець" 9 11-12 10
11 Прикарпаття "Прикарпаття" 9 16-15 10
12 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 9 7-15 8
13 Балкани "Балкани" 9 7-13 6
14 Кремінь "Кремінь" 9 13-23 6
15 Черкащина "Черкащина" 9 10-22 5
16 Металург "Металург" 9 7-18 4
1 Агробізнес "Агробізнес" 10 18-8 22
2 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 10 17-9 22
3 Минай "Минай" 10 18-14 20
4 Рух "Рух" 10 18-7 20
5 Металіст 1925 "Металіст 1925" 10 16-7 20
6 Інгулець "Інгулець" 10 12-7 18
7 Авангард "Авангард" 10 14-12 17
8 Волинь "Волинь" 10 16-15 13
9 Чорноморець "Чорноморець" 10 15-14 13
10 Миколаїв "Миколаїв" 10 18-19 12
11 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 10 9-16 11
12 Прикарпаття "Прикарпаття" 10 16-17 10
13 Балкани "Балкани" 10 9-13 9
14 Кремінь "Кремінь" 10 15-27 6
15 Черкащина "Черкащина" 10 11-24 5
16 Металург "Металург" 10 7-20 4
1 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 11 18-9 25
2 Минай "Минай" 11 21-15 23
3 Металіст 1925 "Металіст 1925" 11 19-9 23
4 Агробізнес "Агробізнес" 11 19-10 22
5 Інгулець "Інгулець" 11 15-7 21
6 Рух "Рух" 10 18-7 20
7 Авангард "Авангард" 11 15-12 20
8 Волинь "Волинь" 11 18-16 16
9 Чорноморець "Чорноморець" 11 15-17 13
10 Балкани "Балкани" 11 11-14 12
11 Миколаїв "Миколаїв" 11 19-21 12
12 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 10 9-16 11
13 Прикарпаття "Прикарпаття" 11 18-20 10
14 Кремінь "Кремінь" 11 15-28 6
15 Черкащина "Черкащина" 11 12-27 5
16 Металург "Металург" 11 7-21 4
1 Металіст 1925 "Металіст 1925" 15 25-12 31
2 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 15 24-14 31
3 Рух "Рух" 14 22-8 30
4 Інгулець "Інгулець" 15 24-8 30
5 Волинь "Волинь" 15 29-19 28
6 Агробізнес "Агробізнес" 15 25-14 28
7 Минай "Минай" 15 24-18 27
8 Авангард "Авангард" 15 18-17 24
9 Прикарпаття "Прикарпаття" 15 26-23 20
10 Чорноморець "Чорноморець" 15 17-20 18
11 Миколаїв "Миколаїв" 15 23-24 17
12 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 14 14-25 15
13 Балкани "Балкани" 15 13-23 14
14 Кремінь "Кремінь" 15 18-37 7
15 Черкащина "Черкащина" 15 13-35 6
16 Металург "Металург" 15 10-28 5
1 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 13 21-11 28
2 Інгулець "Інгулець" 13 20-7 27
3 Агробізнес "Агробізнес" 13 22-12 25
4 Металіст 1925 "Металіст 1925" 13 19-9 25
5 Рух "Рух" 12 20-8 24
6 Минай "Минай" 13 22-17 24
7 Авангард "Авангард" 13 18-14 24
8 Волинь "Волинь" 13 24-17 22
9 Прикарпаття "Прикарпаття" 13 22-22 16
10 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 12 11-17 15
11 Чорноморець "Чорноморець" 12 15-17 14
12 Миколаїв "Миколаїв" 13 19-23 13
13 Балкани "Балкани" 12 11-17 12
14 Кремінь "Кремінь" 13 15-32 6
15 Черкащина "Черкащина" 13 13-32 5
16 Металург "Металург" 13 9-26 4
1 Агробізнес "Агробізнес" 14 24-12 28
2 Металіст 1925 "Металіст 1925" 14 21-10 28
3 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 14 22-13 28
4 Рух "Рух" 13 21-8 27
5 Минай "Минай" 14 24-17 27
6 Інгулець "Інгулець" 14 20-8 27
7 Волинь "Волинь" 14 28-19 25
8 Авангард "Авангард" 14 18-16 24
9 Прикарпаття "Прикарпаття" 14 22-22 17
10 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 13 13-21 15
11 Миколаїв "Миколаїв" 14 20-24 14
12 Чорноморець "Чорноморець" 13 15-19 14
13 Балкани "Балкани" 13 12-18 13
14 Кремінь "Кремінь" 14 16-33 7
15 Черкащина "Черкащина" 14 13-32 6
16 Металург "Металург" 14 10-27 5
1 Металіст 1925 "Металіст 1925" 15 25-12 31
2 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 15 24-14 31
3 Рух "Рух" 14 22-8 30
4 Інгулець "Інгулець" 15 24-8 30
5 Волинь "Волинь" 15 29-19 28
6 Агробізнес "Агробізнес" 15 25-14 28
7 Минай "Минай" 15 24-18 27
8 Авангард "Авангард" 15 18-17 24
9 Прикарпаття "Прикарпаття" 15 26-23 20
10 Миколаїв "Миколаїв" 15 23-24 17
11 Чорноморець "Чорноморець" 14 16-19 17
12 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 14 14-25 15
13 Балкани "Балкани" 14 12-22 13
14 Кремінь "Кремінь" 15 18-37 7
15 Черкащина "Черкащина" 15 13-35 6
16 Металург "Металург" 15 10-28 5
1 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 16 25-14 34
2 Рух "Рух" 15 25-8 33
3 Металіст 1925 "Металіст 1925" 16 26-13 32
4 Інгулець "Інгулець" 16 25-9 31
5 Волинь "Волинь" 16 31-20 31
6 Минай "Минай" 16 26-19 30
7 Агробізнес "Агробізнес" 16 25-18 28
8 Авангард "Авангард" 16 19-19 24
9 Чорноморець "Чорноморець" 16 19-21 21
10 Прикарпаття "Прикарпаття" 16 27-25 20
11 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 15 17-25 18
12 Миколаїв "Миколаїв" 16 23-27 17
13 Балкани "Балкани" 16 13-26 14
14 Кремінь "Кремінь" 16 22-37 10
15 Черкащина "Черкащина" 16 14-37 6
16 Металург "Металург" 16 10-29 5
1 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 17 27-15 37
2 Металіст 1925 "Металіст 1925" 17 27-13 35
3 Волинь "Волинь" 17 34-22 34
4 Рух "Рух" 16 27-11 33
5 Минай "Минай" 17 28-19 33
6 Інгулець "Інгулець" 17 26-11 31
7 Агробізнес "Агробізнес" 17 27-19 31
8 Авангард "Авангард" 17 21-19 27
9 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 16 20-25 21
10 Чорноморець "Чорноморець" 17 19-24 21
11 Прикарпаття "Прикарпаття" 17 27-27 20
12 Миколаїв "Миколаїв" 17 23-29 17
13 Балкани "Балкани" 17 13-27 14
14 Кремінь "Кремінь" 17 23-39 10
15 Металург "Металург" 17 12-30 8
16 Черкащина "Черкащина" 17 15-39 6
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 1 Минай Минай 0:3 Прикарпаття Прикарпаття 27.07. 18:00
Тур 2 Миколаїв Миколаїв 1:1 Минай Минай 03.08. 17:30
Тур 3 Минай Минай 1:0 Чорноморець Чорноморець 10.08. 17:00
Тур 4 Оболонь Бровар Оболонь Бровар 4:3 Минай Минай 17.08. 17:00
Тур 5 Минай Минай 3:1 Кремінь Кремінь 23.08. 17:00
Тур 6 Інгулець Інгулець 1:1 Минай Минай 31.08. 18:00
Тур 7 Минай Минай 2:1 Балкани Балкани 04.09. 17:00
Тур 8 Металіст 1925 Металіст 1925 2:3 Минай Минай 09.09. 19:00
Тур 9 Минай Минай 2:1 Агробізнес Агробізнес 14.09. 17:00
Тур 10 Металург Металург 0:2 Минай Минай 20.09. 18:00
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 11 Минай Минай 3:1 Черкащина Черкащина 29.09. 16:00
Тур 12 Гірник-Спорт Гірник-Спорт 1:0 Минай Минай 05.10. 15:00
Тур 13 Минай Минай 1:1 Рух Рух 12.10. 15:00
Тур 14 Минай Минай 2:0 Авангард Авангард 19.10. 15:00
Тур 15 Волинь Волинь 1:0 Минай Минай 26.10. 19:05
Тур 16 Прикарпаття Прикарпаття 1:2 Минай Минай 03.11. 15:00
Тур 17 Минай Минай 2:0 Миколаїв Миколаїв 09.11. 14:00
Тур 18 Чорноморець Чорноморець -:- Минай Минай 16.11. 17:00
Тур 19 Минай Минай -:- Оболонь Бровар Оболонь Бровар 23.11.
Тур 20 Кремінь Кремінь -:- Минай Минай 22.03.
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 21 Минай Минай -:- Інгулець Інгулець 28.03.
Тур 22 Балкани Балкани -:- Минай Минай 04.04.
Тур 23 Минай Минай -:- Металіст 1925 Металіст 1925 12.04.
Тур 24 Агробізнес Агробізнес -:- Минай Минай 17.04.
Тур 25 Минай Минай -:- Металург Металург 25.04.
Тур 26 Черкащина Черкащина -:- Минай Минай 02.05.
Тур 27 Минай Минай -:- Гірник-Спорт Гірник-Спорт 06.05.
Тур 28 Рух Рух -:- Минай Минай 10.05.
Тур 29 Авангард Авангард -:- Минай Минай 16.05.
Тур 30 Минай Минай -:- Волинь Волинь 23.05.
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору