«Минай» Закарпаття

Минай

друга ліга
Рік заснування
Кольори клубу
президент:
адреса:

ТРЕНЕР

Тренер
Головний тренер
ХАРКІВЩЕНКО ІГОР ОЛЕКСАНДРОВИЧ

Народився 17 січня 1967 року

Коли призначено на посаду: січень 2018 року
Виступав на позиції захисника за одеські "Чорноморець" та СКА, а також за "Верес", "Буковину", "Дніпро", болгарські "Левськи", ЦСКА та "Ботев", російський "Металург" (Ліпецьк), молдавський "Шериф". Чемпіон та володар Кубка Молдови 2001-2002 років.
Після завершення кар'єри футболіста багато років входив у тренерський штаб В'ячеслава Грозного - в київському "Арсеналі", запорізькому "Металурзі", грозненському "Тереку" (Росія), ужгородській "Говерлі". Працював у штабі овідіопольського "Дністра" та ФК "Сахалін" (Росія).

СТАДІОН

СКЛАД КОМАНДИ Дата народження Громадянство Амплуа Дата заявки Номер
Дмитро Бабенко
Бабенко
Дмитро
Олегович
28.06.1978 українець воротар 06.07.2018 33
Михайло Бабій
Бабій
Михайло
Валентинович
13.05.1995 українець півзахисник 27.07.2018 24
Василь Беца
Беца
Василь
Михайлович
28.09.1996 українець захисник 06.07.2018 5
Ігор Вагін
Вагін
Ігор
Ігорович
04.08.1993 українець півзахисник 06.07.2018 8
Максим Гавриленко
Гавриленко
Максим
Сергійович
18.08.1991 українець півзахисник 21.07.2018 11
Роберт Гегедош
Гегедош
Роберт
Володимирович
02.05.1993 українець нападник 06.07.2018 88
Олег Допілка
Допілка
Олег
Васильович
12.03.1986 українець захисник 12.07.2018 3
Іван Капустей
Капустей
Іван
Михайлович
19.01.2000 українець нападник 25.07.2018 9
Василь Кобін
Кобін
Василь
Васильович
24.05.1985 українець півзахисник 14.08.2018 99
Михайло Кополовець
Кополовець
Михайло
Михайлович
29.01.1984 українець півзахисник 09.07.2018 18
Володимир Корнутяк
Корнутяк
Володимир
Петрович
24.07.1983 українець півзахисник 06.07.2018 2
Яромир Лобода
Лобода
Яромир
Осипович
17.05.1991 українець півзахисник 06.07.2018 21
Сергій Мелашенко
Мелашенко
Сергій
Юрійович
16.08.1996 українець воротар 28.08.2018 79
Владислав Микуляк
Микуляк
Владислав
Степанович
30.08.1984 українець півзахисник 06.07.2018 10
Максим Минайленко
Минайленко
Максим
Олександрович
03.02.1998 українець захисник 06.07.2018 4
Анатолій Нурієв
Нурієв
Анатолій
Анатолійович
20.05.1996 українець нападник 20.07.2018 7
Владислав Образцов
Образцов
Владислав
Михайлович
03.09.1994 українець нападник 06.07.2018 17
Ігор Ощипко
Ощипко
Ігор
Дмитрович
25.10.1985 українець захисник 26.07.2018 44
Василь Пиняшко
Пиняшко
Василь
Ілліч
02.02.1992 українець півзахисник 06.07.2018 20
Владислав Сидоренко
Сидоренко
Владислав
Володимирович
21.01.1997 українець воротар 06.07.2018 71
Роберт Смокоровський
Смокоровський
Роберт
Віталійович
29.08.1993 українець захисник 06.07.2018 14
Петро Стасюк
Стасюк
Петро
Миколайович
24.02.1995 українець захисник 06.07.2018 95
Едуард Сухомлин
Сухомлин
Едуард
Миколайович
10.09.1997 українець півзахисник 03.09.2018 19
Стефан Федак
Федак
Стефан
Олександрович
18.03.1998 українець захисник 06.07.2018 22
Олексій Шпак
Шпак
Олексій
Анатолійович
15.08.1998 українець півзахисник 06.07.2018 13
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ МАТЧІ КОМАНДИ
1 Чайка "Чайка" 1 3-0 3
2 Калуш "Калуш" 1 1-0 3
3 Поділля "Поділля" 1 1-0 3
4 Нива "Нива" 1 1-1 1
5 Нива "Нива" 1 1-1 1
6 Полісся "Полісся" 1 0-0 1
7 Черкащина-Академія "Черкащина-Академія" 1 0-0 1
8 Верес "Верес" 1 0-1 0
9 Минай "Минай" 1 0-1 0
10 Буковина "Буковина" 1 0-3 0
1 Чайка "Чайка" 2 3-0 4
2 Полісся "Полісся" 2 1-0 4
3 Черкащина-Академія "Черкащина-Академія" 2 1-0 4
4 Калуш "Калуш" 2 1-0 4
5 Минай "Минай" 2 2-1 3
6 Буковина "Буковина" 2 2-3 3
7 Поділля "Поділля" 2 1-2 3
8 Нива "Нива" 2 1-2 1
9 Нива "Нива" 2 1-3 1
10 Верес "Верес" 2 0-2 0
1 Калуш "Калуш" 3 2-0 7
2 Черкащина-Академія "Черкащина-Академія" 3 2-0 7
3 Минай "Минай" 3 4-2 6
4 Полісся "Полісся" 3 1-0 5
5 Чайка "Чайка" 3 4-2 4
6 Поділля "Поділля" 3 1-2 4
7 Буковина "Буковина" 3 2-4 3
8 Нива "Нива" 3 1-2 2
9 Верес "Верес" 3 0-2 1
10 Нива "Нива" 3 1-4 1
1 Черкащина-Академія "Черкащина-Академія" 4 5-2 10
2 Калуш "Калуш" 4 4-3 7
3 Минай "Минай" 4 6-5 6
4 Буковина "Буковина" 4 5-5 6
5 Чайка "Чайка" 4 4-2 5
6 Нива "Нива" 4 3-2 5
7 Поділля "Поділля" 4 1-2 5
8 Полісся "Полісся" 4 1-2 5
9 Нива "Нива" 4 4-6 4
10 Верес "Верес" 4 1-5 1
1 Калуш "Калуш" 5 5-3 10
2 Черкащина-Академія "Черкащина-Академія" 5 6-5 10
3 Минай "Минай" 5 9-6 9
4 Буковина "Буковина" 5 7-7 7
5 Чайка "Чайка" 5 4-2 6
6 Нива "Нива" 5 5-4 6
7 Поділля "Поділля" 5 3-4 6
8 Полісся "Полісся" 5 3-4 6
9 Нива "Нива" 5 4-6 5
10 Верес "Верес" 5 1-6 1
1 Калуш "Калуш" 6 6-4 11
2 Черкащина-Академія "Черкащина-Академія" 6 7-6 11
3 Минай "Минай" 6 10-8 9
4 Нива "Нива" 6 7-5 9
5 Нива "Нива" 6 5-6 8
6 Чайка "Чайка" 6 5-3 7
7 Буковина "Буковина" 6 8-9 7
8 Полісся "Полісся" 6 4-5 7
9 Поділля "Поділля" 6 3-5 6
10 Верес "Верес" 6 3-7 4
1 Калуш "Калуш" 7 7-5 12
2 Черкащина-Академія "Черкащина-Академія" 7 8-7 12
3 Минай "Минай" 7 11-9 10
4 Нива "Нива" 7 8-6 10
5 Буковина "Буковина" 7 11-11 10
6 Нива "Нива" 7 6-7 9
7 Полісся "Полісся" 7 5-6 8
8 Чайка "Чайка" 7 5-4 7
9 Верес "Верес" 7 4-7 7
10 Поділля "Поділля" 7 5-8 6
1 Калуш "Калуш" 8 10-5 15
2 Черкащина-Академія "Черкащина-Академія" 8 10-8 15
3 Минай "Минай" 8 11-9 11
4 Нива "Нива" 8 8-6 11
5 Полісся "Полісся" 8 6-6 11
6 Нива "Нива" 8 6-7 10
7 Буковина "Буковина" 8 11-14 10
8 Верес "Верес" 8 4-7 8
9 Чайка "Чайка" 8 5-5 7
10 Поділля "Поділля" 8 6-10 6
1 Калуш "Калуш" 9 10-5 16
2 Черкащина-Академія "Черкащина-Академія" 9 11-10 15
3 Минай "Минай" 9 14-9 14
4 Полісся "Полісся" 9 7-6 14
5 Нива "Нива" 9 10-8 12
6 Верес "Верес" 9 6-8 11
7 Нива "Нива" 9 6-8 10
8 Буковина "Буковина" 9 11-17 10
9 Чайка "Чайка" 9 7-7 8
10 Поділля "Поділля" 9 6-10 7
1 Минай "Минай" 10 16-9 17
2 Полісся "Полісся" 10 8-6 17
3 Калуш "Калуш" 10 10-7 16
4 Нива "Нива" 10 11-8 15
5 Черкащина-Академія "Черкащина-Академія" 10 11-11 15
6 Верес "Верес" 10 7-8 14
7 Буковина "Буковина" 10 12-18 11
8 Нива "Нива" 10 6-9 10
9 Чайка "Чайка" 10 8-8 9
10 Поділля "Поділля" 10 6-11 7
1 Минай "Минай" 11 17-9 20
2 Калуш "Калуш" 11 11-7 19
3 Полісся "Полісся" 11 8-7 17
4 Верес "Верес" 11 8-8 17
5 Нива "Нива" 11 11-8 16
6 Черкащина-Академія "Черкащина-Академія" 11 11-11 16
7 Нива "Нива" 11 8-9 13
8 Буковина "Буковина" 11 12-20 11
9 Чайка "Чайка" 11 8-9 9
10 Поділля "Поділля" 11 6-12 7
1 Калуш "Калуш" 12 13-8 22
2 Минай "Минай" 12 18-10 21
3 Нива "Нива" 12 12-8 19
4 Черкащина-Академія "Черкащина-Академія" 12 13-11 19
5 Верес "Верес" 12 8-9 17
6 Полісся "Полісся" 12 8-9 17
7 Нива "Нива" 12 9-11 13
8 Буковина "Буковина" 12 12-22 11
9 Чайка "Чайка" 12 9-10 10
10 Поділля "Поділля" 12 8-12 10
1 Калуш "Калуш" 13 14-8 25
2 Минай "Минай" 13 21-10 24
3 Нива "Нива" 13 12-8 20
4 Верес "Верес" 13 9-9 20
5 Черкащина-Академія "Черкащина-Академія" 13 13-12 19
6 Полісся "Полісся" 13 8-9 18
7 Поділля "Поділля" 13 9-12 13
8 Нива "Нива" 13 9-14 13
9 Буковина "Буковина" 13 12-23 11
10 Чайка "Чайка" 13 9-11 10
1 Калуш "Калуш" 14 15-9 26
2 Минай "Минай" 14 21-13 24
3 Черкащина-Академія "Черкащина-Академія" 14 16-12 22
4 Верес "Верес" 14 10-10 21
5 Полісся "Полісся" 14 9-9 21
6 Нива "Нива" 14 12-10 20
7 Поділля "Поділля" 14 11-12 16
8 Нива "Нива" 14 11-14 16
9 Буковина "Буковина" 14 12-24 11
10 Чайка "Чайка" 14 9-13 10
1 Минай "Минай" 15 23-13 27
2 Калуш "Калуш" 15 15-10 26
3 Полісся "Полісся" 15 10-9 24
4 Нива "Нива" 15 16-10 23
5 Черкащина-Академія "Черкащина-Академія" 15 16-13 22
6 Верес "Верес" 15 10-12 21
7 Нива "Нива" 15 12-14 19
8 Поділля "Поділля" 15 11-13 16
9 Чайка "Чайка" 15 10-13 13
10 Буковина "Буковина" 15 12-28 11
1 Минай "Минай" 16 23-14 27
2 Полісся "Полісся" 16 11-9 27
3 Нива "Нива" 16 17-10 26
4 Калуш "Калуш" 16 15-11 26
5 Черкащина-Академія "Черкащина-Академія" 16 17-14 23
6 Верес "Верес" 16 10-12 21
7 Нива "Нива" 16 13-15 20
8 Поділля "Поділля" 16 11-13 17
9 Чайка "Чайка" 16 10-13 16
10 Буковина "Буковина" 16 12-28 12
1 Минай "Минай" 17 25-15 30
2 Полісся "Полісся" 17 12-9 30
3 Калуш "Калуш" 17 17-11 29
4 Нива "Нива" 17 18-12 26
5 Черкащина-Академія "Черкащина-Академія" 17 20-15 26
6 Верес "Верес" 17 11-12 24
7 Нива "Нива" 17 13-16 20
8 Поділля "Поділля" 17 12-16 17
9 Чайка "Чайка" 17 10-14 16
10 Буковина "Буковина" 17 12-30 12
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 1 Калуш Калуш 1:0 Минай Минай 22.07. 17:00
Тур 2 Поділля Поділля 0:2 Минай Минай 28.07. 18:00
Тур 3 Минай Минай 2:1 Чайка Чайка 04.08. 17:00
Тур 4 Нива Нива 3:2 Минай Минай 12.08. 17:00
Тур 5 Минай Минай 3:1 Черкащина-Академія Черкащина-Академія 18.08. 17:00
Тур 6 Верес Верес 2:1 Минай Минай 26.08. 18:00
Тур 7 Минай Минай 1:1 Полісся Полісся 01.09. 17:00
Тур 8 Нива Нива 0:0 Минай Минай 08.09. 17:00
Тур 9 Минай Минай 3:0 Буковина Буковина 15.09. 17:00
Тур 10 Минай Минай 2:0 Калуш Калуш 22.09. 17:00
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 11 Минай Минай 1:0 Поділля Поділля 30.09. 17:00
Тур 12 Чайка Чайка 1:1 Минай Минай 06.10. 16:00
Тур 13 Минай Минай 3:0 Нива Нива 13.10. 16:00
Тур 14 Черкащина-Академія Черкащина-Академія 3:0 Минай Минай 20.10. 15:00
Тур 15 Минай Минай 2:0 Верес Верес 26.10. 15:00
Тур 16 Полісся Полісся 1:0 Минай Минай 04.11. 13:00
Тур 17 Минай Минай 2:1 Нива Нива 10.11. 13:00
Тур 18 Буковина Буковина -:- Минай Минай 31.03.
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору