«Металург» Запоріжжя

Металург

перша ліга
2017 Рік заснування
Кольори клубу
президент: Лупашко М. В.
адреса:
Фото команди

В травні 2017 року міський голова Запоріжжя Володимир Буряк заявив про намір створити муніцііпальній футбольний клуб «Металург». При цьому чиновник заявив, що комплектуватися новий клуб буде з випускників дитячої футбольної школи «Металург» (Запоріжжя). 31 травня 2017 на сесії Запорізької міської ради було прийнято рішення про створення та фінансування КП «Міський футбольний клуб" Металург "». На початку серпня 2017 «муніципали» провели свій перший матч, в якому з рахунком 19: 0 обіграли «Легіон». У листопаді 2017 стало відомо про плани керівництва клубу пройти атестацію для участі команди у Другій лізі чемпіонату України сезону 2018/19 років.

На початку квітня 2018 у клубі з'явився новий спонсор - компанія «Вельмут», яка займається утилізацією твердих побутових відходів, а в липні команда розпочала виступи на професійному рівні.

ТРЕНЕР

Тренер
Головний тренер
БОГАТИР ІВАН ОЛЕКСАНДРОВИЧ

Призначено на посаду: червень 2019 року

Вихованець футбольної школи запорізького «Металурга». Перший тренер — Вадим Іщенко. З 1993 року грав у запорізькому «Вікторі». Після 7-го туру чемпіонату України 1994/95 команда «Віктор» об'єдналася з клубом Вищої ліги запорізьким «Металургом». Після цього «Металург» очолив Олександр Томах, який привів із собою з «Віктора» 10 футболістів, серед яких був і Іван Богатир. У «Металурзі» Іван дебютував 2 жовтня 1994 року в матчі проти київського «Динамо» (2:2), а останню гру зіграв 10 листопада 2003 року проти дніпропетровського «Дніпра» (0:0), ставши тим футболістом команди Томаха, який затримався в «Металурзі» найдовше з-поміж інших. Під час злету тієї команди в середині 90-их років забив один із найкрасивіших її м'ячів — у падінні через себе після подачі кутового на останніх хвилинах матчу з «Прикарпаттям». Крім запорізьких команд у біографії Івана були «Таврія», «Металіст», «Миколаїв», «Олександрія» та «Десна».

Завершивши професіональну ігрову кар'єру, Іван Олександрович перейшов на тренерську роботу. Був запрошений на посаду асистента головного тренера в команду Другої ліги «Гірник-спорт» із Комсомольська. У серпні 2008 року отримав запрошення в футбольну школу запорізького «Металурга», де прийняв команду юнаків 2001 року народження.

СТАДІОН

Основний стадіон
Основний
«Славутич Арена»
12 000 глядачів
вул. В. Лобановського, 21, м. Запоріжжя, 69006
СКЛАД КОМАНДИ Дата народження Громадянство Амплуа Дата заявки Номер
Денис Бєлоусов
Бєлоусов
Денис
Олегович
06.11.1996 українець півзахисник 22.07.2019 47
Семен Дяченко
Дяченко
Семен
Юрійович
12.05.1992 українець захисник 22.07.2019 2
Ігор Загоруйко
Загоруйко
Ігор
Андрійович
23.06.1999 українець півзахисник 22.07.2019 88
Тарас Ковальчук
Ковальчук
Тарас
Григорович
20.06.1993 українець захисник 22.07.2019 6
Сергій Кулинич
Кулинич
Сергій
Вікторович
09.01.1995 українець півзахисник 09.08.2019 55
Ігор Левченко
Левченко
Ігор
Ігорович
04.12.1991 українець воротар 22.07.2019 12
Владислав Леонідов
Леонідов
Владислав
Валерійович
11.02.1990 українець воротар 22.07.2019 29
Дмитро Лихобабенко
Лихобабенко
Дмитро
Вікторович
14.05.1996 українець нападник 22.07.2019 33
Богдан Могильний
Могильний
Богдан
Генндійович
09.01.2000 українець нападник 01.08.2019 59
Павло Мягков
Мягков
Павло
Сергійович
30.12.1992 українець захисник 02.09.2019 3
Дмитро Олійник
Олійник
Дмитро
Русланович
25.02.1993 українець півзахисник 22.07.2019 99
Богдан Петриченко
Петриченко
Богдан
Володимирович
06.03.1996 українець воротар 22.07.2019 21
Вадим Петров
Петров
Вадим
Сергійович
29.09.1995 українець півзахисник 22.07.2019 7
Олексій Разуваєв
Разуваєв
Олексій
Ігорович
14.01.1993 українець півзахисник 22.07.2019 10
Сергій Рудика
Рудика
Сергій
Олександрович
14.06.1988 українець півзахисник 22.07.2019 19
Валентин Рудич
Рудич
Валентин
Геннадьевич
19.02.1999 українець захисник 02.09.2019 22
Едуард Сарапій
Сарапій
Едуард
Євгенович
12.05.1999 українець півзахисник 01.08.2019 5
Юрій Сачко
Сачко
Юрій
Вікторович
19.09.1993 українець півзахисник 22.07.2019 77
Олексій Сидоров
Сидоров
Олексій
Русланович
07.06.2001 українець нападник 22.07.2019 9
Євгеній Сухіна
Сухіна
Євгеній
Олександрович
13.02.1999 українець захисник 22.07.2019 23
Євген Трояновський
Трояновський
Євген
Станіславович
02.07.1993 українець півзахисник 15.08.2019 27
Костянтин Черній
Черній
Костянтин
Михайлович
17.08.1992 українець нападник 01.08.2019 80
Олексій Щебетун
Щебетун
Олексій
Володимирович
02.06.1997 українець нападник 22.07.2019 11
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ МАТЧІ КОМАНДИ
1 Прикарпаття "Прикарпаття" 1 3-0 3
2 Чорноморець "Чорноморець" 1 3-1 3
3 Миколаїв "Миколаїв" 1 3-1 3
4 Авангард "Авангард" 1 3-2 3
5 Рух "Рух" 1 1-0 3
6 Металіст 1925 "Металіст 1925" 1 1-0 3
7 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 1 3-3 1
8 Металург "Металург" 1 3-3 1
9 Кремінь "Кремінь" 1 2-2 1
10 Агробізнес "Агробізнес" 1 2-2 1
11 Волинь "Волинь" 1 2-3 0
12 Інгулець "Інгулець" 1 0-1 0
13 Балкани "Балкани" 1 0-1 0
14 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 1 1-3 0
15 Черкащина "Черкащина" 1 1-3 0
16 Минай "Минай" 1 0-3 0
1 Прикарпаття "Прикарпаття" 2 6-0 6
2 Чорноморець "Чорноморець" 2 6-2 6
3 Миколаїв "Миколаїв" 2 4-2 4
4 Кремінь "Кремінь" 2 3-2 4
5 Рух "Рух" 2 2-1 4
6 Металіст 1925 "Металіст 1925" 2 1-0 4
7 Інгулець "Інгулець" 2 2-1 3
8 Авангард "Авангард" 2 3-5 3
9 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 2 5-5 2
10 Волинь "Волинь" 2 3-4 1
11 Металург "Металург" 2 3-4 1
12 Балкани "Балкани" 2 0-1 1
13 Черкащина "Черкащина" 2 3-5 1
14 Агробізнес "Агробізнес" 2 2-4 1
15 Минай "Минай" 2 1-4 1
16 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 2 2-6 0
1 Прикарпаття "Прикарпаття" 3 8-3 6
2 Чорноморець "Чорноморець" 3 6-3 6
3 Інгулець "Інгулець" 3 4-1 6
4 Авангард "Авангард" 3 6-6 6
5 Рух "Рух" 3 3-2 5
6 Металіст 1925 "Металіст 1925" 3 2-1 5
7 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 3 6-5 5
8 Кремінь "Кремінь" 3 5-4 5
9 Миколаїв "Миколаїв" 3 5-5 4
10 Минай "Минай" 3 2-4 4
11 Агробізнес "Агробізнес" 3 5-4 4
12 Волинь "Волинь" 3 6-6 4
13 Черкащина "Черкащина" 3 5-7 2
14 Металург "Металург" 3 3-6 1
15 Балкани "Балкани" 3 0-4 1
16 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 3 2-7 0
1 Інгулець "Інгулець" 4 5-1 9
2 Авангард "Авангард" 4 7-6 9
3 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 4 10-8 8
4 Рух "Рух" 4 5-3 8
5 Агробізнес "Агробізнес" 4 6-4 7
6 Миколаїв "Миколаїв" 4 8-7 7
7 Прикарпаття "Прикарпаття" 4 9-5 6
8 Чорноморець "Чорноморець" 4 6-4 6
9 Кремінь "Кремінь" 4 6-6 5
10 Металіст 1925 "Металіст 1925" 4 2-2 5
11 Балкани "Балкани" 4 4-4 4
12 Волинь "Волинь" 4 8-9 4
13 Минай "Минай" 4 5-8 4
14 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 4 4-8 3
15 Черкащина "Черкащина" 4 5-8 2
16 Металург "Металург" 4 3-10 1
1 Інгулець "Інгулець" 5 6-2 10
2 Авангард "Авангард" 5 8-7 10
3 Агробізнес "Агробізнес" 5 7-4 10
4 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 5 11-9 9
5 Металіст 1925 "Металіст 1925" 5 6-3 8
6 Рух "Рух" 5 5-4 8
7 Миколаїв "Миколаїв" 5 9-8 8
8 Прикарпаття "Прикарпаття" 5 10-6 7
9 Волинь "Волинь" 5 11-11 7
10 Минай "Минай" 5 8-9 7
11 Чорноморець "Чорноморець" 5 8-7 6
12 Черкащина "Черкащина" 5 8-8 5
13 Кремінь "Кремінь" 5 7-9 5
14 Балкани "Балкани" 5 4-7 4
15 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 5 5-9 4
16 Металург "Металург" 5 4-14 1
1 Агробізнес "Агробізнес" 6 9-4 13
2 Металіст 1925 "Металіст 1925" 6 9-3 11
3 Рух "Рух" 6 9-5 11
4 Авангард "Авангард" 6 9-8 11
5 Інгулець "Інгулець" 6 7-3 11
6 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 6 11-9 10
7 Чорноморець "Чорноморець" 6 11-9 9
8 Миколаїв "Миколаїв" 6 10-12 8
9 Минай "Минай" 6 9-10 8
10 Волинь "Волинь" 6 11-11 8
11 Прикарпаття "Прикарпаття" 6 12-9 7
12 Кремінь "Кремінь" 6 8-10 6
13 Черкащина "Черкащина" 6 8-11 5
14 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 6 5-9 5
15 Балкани "Балкани" 6 4-7 5
16 Металург "Металург" 6 4-16 1
1 Агробізнес "Агробізнес" 7 11-5 16
2 Металіст 1925 "Металіст 1925" 7 11-4 14
3 Рух "Рух" 7 10-5 14
4 Авангард "Авангард" 7 11-9 14
5 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 7 13-9 13
6 Інгулець "Інгулець" 7 8-5 11
7 Минай "Минай" 7 11-11 11
8 Волинь "Волинь" 7 14-11 11
9 Чорноморець "Чорноморець" 7 11-9 10
10 Миколаїв "Миколаїв" 7 10-12 9
11 Прикарпаття "Прикарпаття" 7 12-11 7
12 Кремінь "Кремінь" 7 8-13 6
13 Черкащина "Черкащина" 7 9-13 5
14 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 7 6-11 5
15 Балкани "Балкани" 7 5-9 5
16 Металург "Металург" 7 4-17 1
1 Агробізнес "Агробізнес" 8 15-5 19
2 Рух "Рух" 8 12-5 17
3 Авангард "Авангард" 8 13-9 17
4 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 8 15-9 16
5 Минай "Минай" 8 14-13 14
6 Металіст 1925 "Металіст 1925" 8 13-7 14
7 Волинь "Волинь" 8 14-11 12
8 Інгулець "Інгулець" 8 8-5 12
9 Чорноморець "Чорноморець" 8 11-11 10
10 Прикарпаття "Прикарпаття" 8 16-14 10
11 Миколаїв "Миколаїв" 8 10-14 9
12 Кремінь "Кремінь" 8 11-17 6
13 Черкащина "Черкащина" 8 9-16 5
14 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 8 6-15 5
15 Балкани "Балкани" 8 5-11 5
16 Металург "Металург" 8 7-17 4
1 Рух "Рух" 9 18-6 20
2 Агробізнес "Агробізнес" 9 16-7 19
3 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 9 16-9 19
4 Минай "Минай" 9 16-14 17
5 Металіст 1925 "Металіст 1925" 9 14-7 17
6 Авангард "Авангард" 9 13-10 17
7 Інгулець "Інгулець" 9 9-5 15
8 Волинь "Волинь" 9 16-13 13
9 Миколаїв "Миколаїв" 9 16-16 12
10 Чорноморець "Чорноморець" 9 11-12 10
11 Прикарпаття "Прикарпаття" 9 16-15 10
12 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 9 7-15 8
13 Балкани "Балкани" 9 7-13 6
14 Кремінь "Кремінь" 9 13-23 6
15 Черкащина "Черкащина" 9 10-22 5
16 Металург "Металург" 9 7-18 4
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 1 Оболонь Бровар Оболонь Бровар 3:3 Металург Металург 27.07. 18:00
Тур 2 Кремінь Кремінь 1:0 Металург Металург 03.08. 17:07
Тур 3 Металург Металург 0:2 Інгулець Інгулець 10.08. 18:00
Тур 4 Балкани Балкани 4:0 Металург Металург 17.08. 17:00
Тур 5 Металург Металург 1:4 Металіст 1925 Металіст 1925 23.08. 18:00
Тур 6 Агробізнес Агробізнес 2:0 Металург Металург 31.08. 17:30
Тур 7 Металург Металург 0:1 Рух Рух 04.09. 18:00
Тур 8 Черкащина Черкащина 0:3 Металург Металург 08.09. 16:00
Тур 9 Гірник-Спорт Гірник-Спорт 1:0 Металург Металург 14.09. 16:00
Тур 10 Металург Металург -:- Минай Минай 20.09. 18:00
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 11 Авангард Авангард -:- Металург Металург 28.09.
Тур 12 Металург Металург -:- Волинь Волинь 05.10.
Тур 13 Прикарпаття Прикарпаття -:- Металург Металург 12.10.
Тур 14 Металург Металург -:- Миколаїв Миколаїв 19.10.
Тур 15 Чорноморець Чорноморець -:- Металург Металург 26.10.
Тур 16 Металург Металург -:- Оболонь Бровар Оболонь Бровар 02.11.
Тур 17 Металург Металург -:- Кремінь Кремінь 09.11.
Тур 18 Інгулець Інгулець -:- Металург Металург 16.11.
Тур 19 Металург Металург -:- Балкани Балкани 23.11.
Тур 20 Металіст 1925 Металіст 1925 -:- Металург Металург 22.03.
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 21 Металург Металург -:- Агробізнес Агробізнес 28.03.
Тур 22 Рух Рух -:- Металург Металург 04.04.
Тур 23 Металург Металург -:- Черкащина Черкащина 12.04.
Тур 24 Металург Металург -:- Гірник-Спорт Гірник-Спорт 17.04.
Тур 25 Минай Минай -:- Металург Металург 25.04.
Тур 26 Металург Металург -:- Авангард Авангард 02.05.
Тур 27 Волинь Волинь -:- Металург Металург 06.05.
Тур 28 Металург Металург -:- Прикарпаття Прикарпаття 10.05.
Тур 29 Миколаїв Миколаїв -:- Металург Металург 16.05.
Тур 30 Металург Металург -:- Чорноморець Чорноморець 23.05.
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору