«Металург» Запоріжжя

Металург

перша ліга
2017 Рік заснування
Кольори клубу
президент: Лупашко М. В.
адреса:
Фото команди

В травні 2017 року міський голова Запоріжжя Володимир Буряк заявив про намір створити муніцііпальній футбольний клуб «Металург». При цьому чиновник заявив, що комплектуватися новий клуб буде з випускників дитячої футбольної школи «Металург» (Запоріжжя). 31 травня 2017 на сесії Запорізької міської ради було прийнято рішення про створення та фінансування КП «Міський футбольний клуб" Металург "». На початку серпня 2017 «муніципали» провели свій перший матч, в якому з рахунком 19: 0 обіграли «Легіон». У листопаді 2017 стало відомо про плани керівництва клубу пройти атестацію для участі команди у Другій лізі чемпіонату України сезону 2018/19 років.

На початку квітня 2018 у клубі з'явився новий спонсор - компанія «Вельмут», яка займається утилізацією твердих побутових відходів, а в липні команда розпочала виступи на професійному рівні.

ТРЕНЕР

Тренер
Головний тренер
ГОДІН ОЛЕКСІЙ В'ЯЧЕСЛАВОВИЧ

В.о. головного тренера МФК "Металург" з жовтня 2019

Народився другого лютого 1983 року

Вихованець футбольної школи клубу «Металург» з рідного Запоріжжя, у якій займався з дев'ятирічного віку. 1999 року почав виступи у складі другої команди клубу. У складі основної команди запорізького клубу у матчах вищої ліги чемпіонату України дебютував 25 березня 2002 року грою проти харківського «Металіста» (поразка 1:2).

Виступав у складі запорізького «Металурга» майже безперервно до середини 2009 року, ставши улюбленцем місцевих вболівальників та капітаном команди. Винятком була весняна частина сезону 2005—2006, коли гравець перебував в оренді з правом викупу у складі сімферопольської «Таврії» після якої, втім, повернувся до Запоріжжя.

На початку сезону 2009—2010 перейшов до донецького «Металургу», у складі якого відразу став одним із ключових гравців, двічі відзначившись у воротах суперників вже протягом трьох перших ігор першості України. Другу половину осінньої частини сезону пропустив через травму.

Влітку 2012 року у Олексія закінчився контракт з донецьким «Металургом» і він травмованим залишив клуб на правах вільного агента. З жовтня почав відновлювати кондиції з Севастополем.

Влітку 2013 року підписав контракт з рідним запорізьким «Металургом».

У березні 2016 року став гравцем аматорської команди «ТСК-Таврія».


Виступи за збірні

Протягом 2003—2006 років провів 14 ігор за молодіжну збірну України, забив у її складі 1 гол. Брав участь у фінальній частині молодіжного чемпіонату Європи 2006 року, за результатами якої збірна України виборола срібні нагороди, відіграв у 2 з 5 матчів української команди на турнірі (півфінальному та фінальному).


Досягнення

Срібний призер молодіжного чемпіонату Європи 2006 року

СТАДІОН

Основний стадіон
Основний
«Славутич Арена»
12 000 глядачів
вул. В. Лобановського, 21, м. Запоріжжя, 69006
СКЛАД КОМАНДИ Дата народження Громадянство Амплуа Дата заявки Номер
Денис Бєлоусов
Бєлоусов
Денис
Олегович
06.11.1996 українець півзахисник 22.07.2019 47
Владислав Бобров
Бобров
Владислав
Олександрович
10.05.1996 українець захисник 27.02.2020 28
Ярослав Котляров
Котляров
Ярослав
Ігорович
19.11.1997 українець воротар 18.02.2020 1
Владислав Кравченко
Кравченко
Владислав
Ігорович
23.02.1993 українець захисник 26.06.2020 18
Дмитро Крапивний
Крапивний
Дмитро
Вікторович
19.02.1994 українець півзахисник 17.10.2019 25
Сергій Кулинич
Кулинич
Сергій
Вікторович
09.01.1995 українець півзахисник 09.08.2019 55
Владислав Леонідов
Леонідов
Владислав
Валерійович
11.02.1990 українець воротар 22.07.2019 29
Дмитро Лихобабенко
Лихобабенко
Дмитро
Вікторович
14.05.1996 українець нападник 22.07.2019 33
Богдан Могильний
Могильний
Богдан
Генндійович
09.01.2000 українець нападник 01.08.2019 59
Павло Мягков
Мягков
Павло
Сергійович
30.12.1992 українець захисник 02.09.2019 3
Дмитро Олійник
Олійник
Дмитро
Русланович
25.02.1993 українець півзахисник 22.07.2019 99
Богдан Петриченко
Петриченко
Богдан
Володимирович
06.03.1996 українець воротар 22.07.2019 21
Олексій Разуваєв
Разуваєв
Олексій
Ігорович
14.01.1993 українець півзахисник 22.07.2019 10
Едуард Сарапій
Сарапій
Едуард
Євгенович
12.05.1999 українець півзахисник 01.08.2019 5
Юрій Сачко
Сачко
Юрій
Вікторович
19.09.1993 українець півзахисник 22.07.2019 77
Олексій Сидоров
Сидоров
Олексій
Русланович
07.06.2001 українець нападник 22.07.2019 9
Дмитро Скоблов
Скоблов
Дмитро
Сергійович
30.11.1989 українець півзахисник 20.02.2020 4
Тимофій Сухар
Сухар
Тимофій
Юрійович
04.02.1999 українець захисник 18.02.2020 44
Євгеній Сухіна
Сухіна
Євгеній
Олександрович
13.02.1999 українець захисник 22.07.2019 23
Євген Трояновський
Трояновський
Євген
Станіславович
02.07.1993 українець півзахисник 18.02.2020 27
Костянтин Черній
Черній
Костянтин
Михайлович
17.08.1992 українець нападник 01.08.2019 8
Єгор Шалфєєв
Шалфєєв
Єгор
Павлович
03.10.1998 українець півзахисник 18.02.2020 6
Святослав Шевчук
Шевчук
Святослав
Володимирович
11.04.1999 українець захисник 19.09.2019 15
Олексій Щебетун
Щебетун
Олексій
Володимирович
02.06.1997 українець нападник 22.07.2019 11
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ МАТЧІ КОМАНДИ
1 Прикарпаття "Прикарпаття" 1 3-0 3
2 Чорноморець "Чорноморець" 1 3-1 3
3 Миколаїв "Миколаїв" 1 3-1 3
4 Авангард "Авангард" 1 3-2 3
5 Рух "Рух" 1 1-0 3
6 Металіст 1925 "Металіст 1925" 1 1-0 3
7 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 1 3-3 1
8 Металург "Металург" 1 3-3 1
9 Кремінь "Кремінь" 1 2-2 1
10 Агробізнес "Агробізнес" 1 2-2 1
11 Волинь "Волинь" 1 2-3 0
12 Інгулець "Інгулець" 1 0-1 0
13 Балкани "Балкани" 1 0-1 0
14 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 1 1-3 0
15 Черкащина "Черкащина" 1 1-3 0
16 Минай "Минай" 1 0-3 0
1 Прикарпаття "Прикарпаття" 2 6-0 6
2 Чорноморець "Чорноморець" 2 6-2 6
3 Миколаїв "Миколаїв" 2 4-2 4
4 Кремінь "Кремінь" 2 3-2 4
5 Рух "Рух" 2 2-1 4
6 Металіст 1925 "Металіст 1925" 2 1-0 4
7 Інгулець "Інгулець" 2 2-1 3
8 Авангард "Авангард" 2 3-5 3
9 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 2 5-5 2
10 Волинь "Волинь" 2 3-4 1
11 Металург "Металург" 2 3-4 1
12 Балкани "Балкани" 2 0-1 1
13 Черкащина "Черкащина" 2 3-5 1
14 Агробізнес "Агробізнес" 2 2-4 1
15 Минай "Минай" 2 1-4 1
16 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 2 2-6 0
1 Прикарпаття "Прикарпаття" 3 8-3 6
2 Чорноморець "Чорноморець" 3 6-3 6
3 Інгулець "Інгулець" 3 4-1 6
4 Авангард "Авангард" 3 6-6 6
5 Рух "Рух" 3 3-2 5
6 Металіст 1925 "Металіст 1925" 3 2-1 5
7 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 3 6-5 5
8 Кремінь "Кремінь" 3 5-4 5
9 Миколаїв "Миколаїв" 3 5-5 4
10 Минай "Минай" 3 2-4 4
11 Агробізнес "Агробізнес" 3 5-4 4
12 Волинь "Волинь" 3 6-6 4
13 Черкащина "Черкащина" 3 5-7 2
14 Металург "Металург" 3 3-6 1
15 Балкани "Балкани" 3 0-4 1
16 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 3 2-7 0
1 Інгулець "Інгулець" 4 5-1 9
2 Авангард "Авангард" 4 7-6 9
3 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 4 10-8 8
4 Рух "Рух" 4 5-3 8
5 Агробізнес "Агробізнес" 4 6-4 7
6 Миколаїв "Миколаїв" 4 8-7 7
7 Прикарпаття "Прикарпаття" 4 9-5 6
8 Чорноморець "Чорноморець" 4 6-4 6
9 Кремінь "Кремінь" 4 6-6 5
10 Металіст 1925 "Металіст 1925" 4 2-2 5
11 Балкани "Балкани" 4 4-4 4
12 Волинь "Волинь" 4 8-9 4
13 Минай "Минай" 4 5-8 4
14 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 4 4-8 3
15 Черкащина "Черкащина" 4 5-8 2
16 Металург "Металург" 4 3-10 1
1 Інгулець "Інгулець" 5 6-2 10
2 Авангард "Авангард" 5 8-7 10
3 Агробізнес "Агробізнес" 5 7-4 10
4 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 5 11-9 9
5 Металіст 1925 "Металіст 1925" 5 6-3 8
6 Рух "Рух" 5 5-4 8
7 Миколаїв "Миколаїв" 5 9-8 8
8 Прикарпаття "Прикарпаття" 5 10-6 7
9 Волинь "Волинь" 5 11-11 7
10 Минай "Минай" 5 8-9 7
11 Чорноморець "Чорноморець" 5 8-7 6
12 Черкащина "Черкащина" 5 8-8 5
13 Кремінь "Кремінь" 5 7-9 5
14 Балкани "Балкани" 5 4-7 4
15 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 5 5-9 4
16 Металург "Металург" 5 4-14 1
1 Агробізнес "Агробізнес" 6 9-4 13
2 Металіст 1925 "Металіст 1925" 6 9-3 11
3 Рух "Рух" 6 9-5 11
4 Авангард "Авангард" 6 9-8 11
5 Інгулець "Інгулець" 6 7-3 11
6 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 6 11-9 10
7 Чорноморець "Чорноморець" 6 11-9 9
8 Миколаїв "Миколаїв" 6 10-12 8
9 Минай "Минай" 6 9-10 8
10 Волинь "Волинь" 6 11-11 8
11 Прикарпаття "Прикарпаття" 6 12-9 7
12 Кремінь "Кремінь" 6 8-10 6
13 Черкащина "Черкащина" 6 8-11 5
14 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 6 5-9 5
15 Балкани "Балкани" 6 4-7 5
16 Металург "Металург" 6 4-16 1
1 Агробізнес "Агробізнес" 7 11-5 16
2 Металіст 1925 "Металіст 1925" 7 11-4 14
3 Рух "Рух" 7 10-5 14
4 Авангард "Авангард" 7 11-9 14
5 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 7 13-9 13
6 Інгулець "Інгулець" 7 8-5 11
7 Минай "Минай" 7 11-11 11
8 Волинь "Волинь" 7 14-11 11
9 Чорноморець "Чорноморець" 7 11-9 10
10 Миколаїв "Миколаїв" 7 10-12 9
11 Прикарпаття "Прикарпаття" 7 12-11 7
12 Кремінь "Кремінь" 7 8-13 6
13 Черкащина "Черкащина" 7 9-13 5
14 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 7 6-11 5
15 Балкани "Балкани" 7 5-9 5
16 Металург "Металург" 7 4-17 1
1 Агробізнес "Агробізнес" 8 15-5 19
2 Рух "Рух" 8 12-5 17
3 Авангард "Авангард" 8 13-9 17
4 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 8 15-9 16
5 Минай "Минай" 8 14-13 14
6 Металіст 1925 "Металіст 1925" 8 13-7 14
7 Волинь "Волинь" 8 14-11 12
8 Інгулець "Інгулець" 8 8-5 12
9 Чорноморець "Чорноморець" 8 11-11 10
10 Прикарпаття "Прикарпаття" 8 16-14 10
11 Миколаїв "Миколаїв" 8 10-14 9
12 Кремінь "Кремінь" 8 11-17 6
13 Черкащина "Черкащина" 8 9-16 5
14 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 8 6-15 5
15 Балкани "Балкани" 8 5-11 5
16 Металург "Металург" 8 7-17 4
1 Рух "Рух" 9 18-6 20
2 Агробізнес "Агробізнес" 9 16-7 19
3 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 9 16-9 19
4 Минай "Минай" 9 16-14 17
5 Металіст 1925 "Металіст 1925" 9 14-7 17
6 Авангард "Авангард" 9 13-10 17
7 Інгулець "Інгулець" 9 9-5 15
8 Волинь "Волинь" 9 16-13 13
9 Миколаїв "Миколаїв" 9 16-16 12
10 Чорноморець "Чорноморець" 9 11-12 10
11 Прикарпаття "Прикарпаття" 9 16-15 10
12 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 9 7-15 8
13 Балкани "Балкани" 9 7-13 6
14 Кремінь "Кремінь" 9 13-23 6
15 Черкащина "Черкащина" 9 10-22 5
16 Металург "Металург" 9 7-18 4
1 Агробізнес "Агробізнес" 10 18-8 22
2 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 10 17-9 22
3 Минай "Минай" 10 18-14 20
4 Рух "Рух" 10 18-7 20
5 Металіст 1925 "Металіст 1925" 10 16-7 20
6 Інгулець "Інгулець" 10 12-7 18
7 Авангард "Авангард" 10 14-12 17
8 Волинь "Волинь" 10 16-15 13
9 Чорноморець "Чорноморець" 10 15-14 13
10 Миколаїв "Миколаїв" 10 18-19 12
11 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 10 9-16 11
12 Прикарпаття "Прикарпаття" 10 16-17 10
13 Балкани "Балкани" 10 9-13 9
14 Кремінь "Кремінь" 10 15-27 6
15 Черкащина "Черкащина" 10 11-24 5
16 Металург "Металург" 10 7-20 4
1 Волинь "Волинь" 18 36-23 37
2 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 18 27-17 37
3 Рух "Рух" 18 29-13 36
4 Металіст 1925 "Металіст 1925" 18 27-14 35
5 Інгулець "Інгулець" 18 29-13 34
6 Минай "Минай" 18 29-20 34
7 Агробізнес "Агробізнес" 18 28-19 34
8 Авангард "Авангард" 18 22-19 30
9 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 18 24-26 27
10 Чорноморець "Чорноморець" 18 20-25 22
11 Прикарпаття "Прикарпаття" 18 28-29 20
12 Миколаїв "Миколаїв" 18 23-30 17
13 Балкани "Балкани" 18 13-28 14
14 Кремінь "Кремінь" 18 25-39 13
15 Металург "Металург" 18 14-33 8
16 Черкащина "Черкащина" 18 15-41 6
1 Металіст 1925 "Металіст 1925" 15 25-12 31
2 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 15 24-14 31
3 Рух "Рух" 14 22-8 30
4 Інгулець "Інгулець" 15 24-8 30
5 Волинь "Волинь" 15 29-19 28
6 Агробізнес "Агробізнес" 15 25-14 28
7 Минай "Минай" 15 24-18 27
8 Авангард "Авангард" 15 18-17 24
9 Прикарпаття "Прикарпаття" 15 26-23 20
10 Чорноморець "Чорноморець" 15 17-20 18
11 Миколаїв "Миколаїв" 15 23-24 17
12 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 14 14-25 15
13 Балкани "Балкани" 15 13-23 14
14 Кремінь "Кремінь" 15 18-37 7
15 Черкащина "Черкащина" 15 13-35 6
16 Металург "Металург" 15 10-28 5
1 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 13 21-11 28
2 Інгулець "Інгулець" 13 20-7 27
3 Агробізнес "Агробізнес" 13 22-12 25
4 Металіст 1925 "Металіст 1925" 13 19-9 25
5 Рух "Рух" 12 20-8 24
6 Минай "Минай" 13 22-17 24
7 Авангард "Авангард" 13 18-14 24
8 Волинь "Волинь" 13 24-17 22
9 Прикарпаття "Прикарпаття" 13 22-22 16
10 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 12 11-17 15
11 Чорноморець "Чорноморець" 12 15-17 14
12 Миколаїв "Миколаїв" 13 19-23 13
13 Балкани "Балкани" 12 11-17 12
14 Кремінь "Кремінь" 13 15-32 6
15 Черкащина "Черкащина" 13 13-32 5
16 Металург "Металург" 13 9-26 4
1 Агробізнес "Агробізнес" 14 24-12 28
2 Металіст 1925 "Металіст 1925" 14 21-10 28
3 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 14 22-13 28
4 Рух "Рух" 13 21-8 27
5 Минай "Минай" 14 24-17 27
6 Інгулець "Інгулець" 14 20-8 27
7 Волинь "Волинь" 14 28-19 25
8 Авангард "Авангард" 14 18-16 24
9 Прикарпаття "Прикарпаття" 14 22-22 17
10 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 13 13-21 15
11 Миколаїв "Миколаїв" 14 20-24 14
12 Чорноморець "Чорноморець" 13 15-19 14
13 Балкани "Балкани" 13 12-18 13
14 Кремінь "Кремінь" 14 16-33 7
15 Черкащина "Черкащина" 14 13-32 6
16 Металург "Металург" 14 10-27 5
1 Металіст 1925 "Металіст 1925" 15 25-12 31
2 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 15 24-14 31
3 Рух "Рух" 14 22-8 30
4 Інгулець "Інгулець" 15 24-8 30
5 Волинь "Волинь" 15 29-19 28
6 Агробізнес "Агробізнес" 15 25-14 28
7 Минай "Минай" 15 24-18 27
8 Авангард "Авангард" 15 18-17 24
9 Прикарпаття "Прикарпаття" 15 26-23 20
10 Миколаїв "Миколаїв" 15 23-24 17
11 Чорноморець "Чорноморець" 14 16-19 17
12 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 14 14-25 15
13 Балкани "Балкани" 14 12-22 13
14 Кремінь "Кремінь" 15 18-37 7
15 Черкащина "Черкащина" 15 13-35 6
16 Металург "Металург" 15 10-28 5
1 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 16 25-14 34
2 Рух "Рух" 15 25-8 33
3 Металіст 1925 "Металіст 1925" 16 26-13 32
4 Інгулець "Інгулець" 16 25-9 31
5 Волинь "Волинь" 16 31-20 31
6 Минай "Минай" 16 26-19 30
7 Агробізнес "Агробізнес" 16 25-18 28
8 Авангард "Авангард" 16 19-19 24
9 Чорноморець "Чорноморець" 16 19-21 21
10 Прикарпаття "Прикарпаття" 16 27-25 20
11 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 15 17-25 18
12 Миколаїв "Миколаїв" 16 23-27 17
13 Балкани "Балкани" 16 13-26 14
14 Кремінь "Кремінь" 16 22-37 10
15 Черкащина "Черкащина" 16 14-37 6
16 Металург "Металург" 16 10-29 5
1 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 17 27-15 37
2 Металіст 1925 "Металіст 1925" 17 27-13 35
3 Волинь "Волинь" 17 34-22 34
4 Рух "Рух" 16 27-11 33
5 Минай "Минай" 17 28-19 33
6 Інгулець "Інгулець" 17 26-11 31
7 Агробізнес "Агробізнес" 17 27-19 31
8 Авангард "Авангард" 17 21-19 27
9 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 16 20-25 21
10 Чорноморець "Чорноморець" 17 19-24 21
11 Прикарпаття "Прикарпаття" 17 27-27 20
12 Миколаїв "Миколаїв" 17 23-29 17
13 Балкани "Балкани" 17 13-27 14
14 Кремінь "Кремінь" 17 23-39 10
15 Металург "Металург" 17 12-30 8
16 Черкащина "Черкащина" 17 15-39 6
1 Волинь "Волинь" 18 36-23 37
2 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 18 27-17 37
3 Рух "Рух" 17 28-11 36
4 Металіст 1925 "Металіст 1925" 18 27-14 35
5 Інгулець "Інгулець" 18 29-13 34
6 Минай "Минай" 18 29-20 34
7 Агробізнес "Агробізнес" 18 28-19 34
8 Авангард "Авангард" 18 22-19 30
9 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 17 22-25 24
10 Чорноморець "Чорноморець" 18 20-25 22
11 Прикарпаття "Прикарпаття" 18 28-29 20
12 Миколаїв "Миколаїв" 18 23-30 17
13 Балкани "Балкани" 18 13-28 14
14 Кремінь "Кремінь" 18 25-39 13
15 Металург "Металург" 18 14-33 8
16 Черкащина "Черкащина" 18 15-41 6
1 Рух "Рух" 19 30-13 39
2 Волинь "Волинь" 19 37-24 38
3 Минай "Минай" 19 33-21 37
4 Інгулець "Інгулець" 19 31-14 37
5 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 19 28-21 37
6 Агробізнес "Агробізнес" 19 33-19 37
7 Металіст 1925 "Металіст 1925" 19 27-19 35
8 Авангард "Авангард" 19 25-20 33
9 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 19 24-28 27
10 Чорноморець "Чорноморець" 19 21-28 22
11 Прикарпаття "Прикарпаття" 19 28-30 20
12 Миколаїв "Миколаїв" 19 24-31 18
13 Кремінь "Кремінь" 19 27-39 16
14 Балкани "Балкани" 19 14-30 14
15 Металург "Металург" 19 16-34 11
16 Черкащина "Черкащина" 19 16-43 6
1 Інгулець "Інгулець" 20 33-15 40
2 Рух "Рух" 19 30-13 39
3 Металіст 1925 "Металіст 1925" 20 29-19 38
4 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 20 29-22 38
5 Волинь "Волинь" 20 39-29 38
6 Минай "Минай" 20 33-22 37
7 Агробізнес "Агробізнес" 19 33-19 37
8 Авангард "Авангард" 20 26-21 34
9 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 20 25-30 27
10 Чорноморець "Чорноморець" 20 26-30 25
11 Миколаїв "Миколаїв" 20 29-32 21
12 Прикарпаття "Прикарпаття" 20 29-35 20
13 Кремінь "Кремінь" 20 28-39 19
14 Балкани "Балкани" 20 15-30 17
15 Металург "Металург" 20 16-36 11
16 Черкащина "Черкащина" 20 16-44 6
1 Металіст 1925 "Металіст 1925" 21 33-20 41
2 Інгулець "Інгулець" 21 34-16 41
3 Волинь "Волинь" 21 40-29 41
4 Агробізнес "Агробізнес" 20 36-20 40
5 Рух "Рух" 20 31-14 40
6 Минай "Минай" 21 34-23 38
7 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 21 29-23 38
8 Авангард "Авангард" 21 27-21 37
9 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 21 29-30 30
10 Чорноморець "Чорноморець" 21 27-30 28
11 Миколаїв "Миколаїв" 21 30-33 22
12 Прикарпаття "Прикарпаття" 21 29-36 20
13 Кремінь "Кремінь" 21 28-40 19
14 Балкани "Балкани" 21 15-34 17
15 Металург "Металург" 21 17-39 11
16 Черкащина "Черкащина" 21 17-48 6
1 Металіст 1925 "Металіст 1925" 22 35-21 44
2 Інгулець "Інгулець" 22 37-18 44
3 Агробізнес "Агробізнес" 21 37-20 43
4 Волинь "Волинь" 22 41-30 42
5 Минай "Минай" 22 36-24 41
6 Рух "Рух" 20 31-14 40
7 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 21 29-23 38
8 Авангард "Авангард" 22 29-24 37
9 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 22 30-32 30
10 Чорноморець "Чорноморець" 21 27-30 28
11 Миколаїв "Миколаїв" 21 30-33 22
12 Прикарпаття "Прикарпаття" 21 29-36 20
13 Кремінь "Кремінь" 22 29-41 20
14 Балкани "Балкани" 22 16-36 17
15 Металург "Металург" 21 17-39 11
16 Черкащина "Черкащина" 22 17-49 6
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 1 Оболонь Бровар Оболонь Бровар 3:3 Металург Металург 27.07. 18:00
Тур 2 Кремінь Кремінь 1:0 Металург Металург 03.08. 17:07
Тур 3 Металург Металург 0:2 Інгулець Інгулець 10.08. 18:00
Тур 4 Балкани Балкани 4:0 Металург Металург 17.08. 17:00
Тур 5 Металург Металург 1:4 Металіст 1925 Металіст 1925 23.08. 18:00
Тур 6 Агробізнес Агробізнес 2:0 Металург Металург 31.08. 17:30
Тур 7 Металург Металург 0:1 Рух Рух 04.09. 18:00
Тур 8 Черкащина Черкащина 0:3 Металург Металург 08.09. 16:00
Тур 9 Гірник-Спорт Гірник-Спорт 1:0 Металург Металург 14.09. 16:00
Тур 10 Металург Металург 0:2 Минай Минай 20.09. 18:00
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 11 Авангард Авангард 1:0 Металург Металург 28.09. 15:00
Тур 12 Металург Металург 1:3 Волинь Волинь 05.10. 16:00
Тур 13 Прикарпаття Прикарпаття 2:1 Металург Металург 11.10. 18:00
Тур 14 Металург Металург 1:1 Миколаїв Миколаїв 20.10. 16:00
Тур 15 Чорноморець Чорноморець 1:0 Металург Металург 26.10. 17:00
Тур 16 Металург Металург 0:1 Оболонь Бровар Оболонь Бровар 03.11. 16:00
Тур 17 Металург Металург 2:1 Кремінь Кремінь 08.11. 18:30
Тур 18 Інгулець Інгулець 3:2 Металург Металург 16.11. 15:00
Тур 19 Металург Металург 2:1 Балкани Балкани 23.11. 16:00
Тур 20 Металіст 1925 Металіст 1925 2:0 Металург Металург 24.06. 19:25
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 21 Металург Металург 1:3 Агробізнес Агробізнес 29.06. 18:00
Тур 22 Рух Рух -:- Металург Металург 04.07. 00:00
Тур 23 Металург Металург -:- Черкащина Черкащина 10.07. 17:30
Тур 24 Металург Металург -:- Гірник-Спорт Гірник-Спорт 15.07.
Тур 25 Минай Минай -:- Металург Металург 19.07.
Тур 26 Металург Металург -:- Авангард Авангард 24.07.
Тур 27 Волинь Волинь -:- Металург Металург 29.07.
Тур 28 Металург Металург -:- Прикарпаття Прикарпаття 03.08.
Тур 29 Миколаїв Миколаїв -:- Металург Металург 07.08.
Тур 30 Металург Металург -:- Чорноморець Чорноморець 11.08.
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору