«Металург» Запоріжжя

Металург

друга ліга
2017 Рік заснування
Кольори клубу
президент: Лупашко М. В.
адреса:
Фото команди

В травні 2017 року міський голова Запоріжжя Володимир Буряк заявив про намір створити муніцііпальній футбольний клуб «Металург». При цьому чиновник заявив, що комплектуватися новий клуб буде з випускників дитячої футбольної школи «Металург» (Запоріжжя). 31 травня 2017 на сесії Запорізької міської ради було прийнято рішення про створення та фінансування КП «Міський футбольний клуб" Металург "». На початку серпня 2017 «муніципали» провели свій перший матч, в якому з рахунком 19: 0 обіграли «Легіон». У листопаді 2017 стало відомо про плани керівництва клубу пройти атестацію для участі команди у Другій лізі чемпіонату України сезону 2018/19 років.

На початку квітня 2018 у клубі з'явився новий спонсор - компанія «Вельмут», яка займається утилізацією твердих побутових відходів, а в липні команда розпочала виступи на професійному рівні.

ТРЕНЕР

Тренер
Головний тренер
ТАРАН ОЛЕГ АНАТОЛІЙОВИЧ

Народився 11 січня 1960 року

Коли призначений на посаду: 07 червня 2018 року

На позиції форварда грав за дубль "Динамо", одеські "Чорноморець" і СКА, "Дніпро", запорізький "Металург", інші клуби СРСР, України, Ізраїлю, Швеції, НІмеччини. Чемпіон СРСР та Марокко, чемпіон Європи серед юнаків та віце-чемпіон світу. Екс-гравець збірної СРСР з футболу.
На тренерській роботі - з середини 90-х. Очолював «Кривбас», «Металург» (Запоріжжя), словацький «Слован». Бронзовий призер чемпіонату України з криворіжцями 1999 і 2000 року.

СТАДІОН

Основний стадіон
Основний
«Славутич Арена»
12 000 глядачів
вул. В. Лобановського, 21, м. Запоріжжя, 69006
СКЛАД КОМАНДИ Дата народження Громадянство Амплуа Дата заявки Номер
Ігор Варцаба
Варцаба
Ігор
Петрович
28.01.1991 українець воротар 17.07.2018 91
Семен Дяченко
Дяченко
Семен
Юрійович
12.05.1992 українець півзахисник 10.07.2018 2
Олександр Зейналов
Зейналов
Олександр
Ельмарович
04.09.1999 українець півзахисник 10.07.2018 8
Тарас Ковальчук
Ковальчук
Тарас
Григорович
20.06.1993 українець півзахисник 10.07.2018 6
Ілля Корнєв
Корнєв
Ілля
Віталійович
01.11.1996 українець нападник 10.07.2018 19
Євген Корохов
Корохов
Євген
Вікторович
17.03.1998 українець захисник 03.09.2018 22
Дмитро Крапивний
Крапивний
Дмитро
Вікторович
19.02.1994 українець півзахисник 17.07.2018 25
Ігор Левченко
Левченко
Ігор
Ігорович
04.12.1991 українець воротар 10.07.2018 12
Дмитро Лихобабенко
Лихобабенко
Дмитро
Вікторович
14.05.1996 українець нападник 10.07.2018 17
Олександр Матвєєв
Матвєєв
Олександр
Ігорович
11.02.1989 українець захисник 10.07.2018 4
Дмитро Олійник
Олійник
Дмитро
Русланович
25.02.1993 українець півзахисник 17.07.2018 99
Євген Підлепенець
Підлепенець
Євген
Геннадійович
10.11.1998 українець півзахисник 10.07.2018 11
Олексій Разуваєв
Разуваєв
Олексій
Ігорович
14.01.1993 українець півзахисник 17.07.2018 10
Едуард Сарапій
Сарапій
Едуард
Євгенович
12.05.1999 українець півзахисник 17.07.2018 5
Юрій Сачко
Сачко
Юрій
Вікторович
19.09.1993 українець півзахисник 17.07.2018 77
Олександр Яровенко
Яровенко
Олександр
Євгенійович
19.12.1987 українець нападник 17.07.2018 7
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ МАТЧІ КОМАНДИ
1 Кремінь "Кремінь" 1 2-0 3
2 Реал Фарма "Реал Фарма" 1 1-0 3
3 Нікополь "Нікополь" 1 1-0 3
4 Кристал "Кристал" 1 1-0 3
5 Гірник "Гірник" 1 3-3 1
6 Таврія Сімферополь "Таврія Сімферополь" 1 3-3 1
7 Металург "Металург" 1 0-1 0
8 Мир "Мир" 1 0-1 0
9 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 1 0-1 0
10 Енергія "Енергія" 1 0-2 0
1 Кремінь "Кремінь" 2 5-0 6
2 Реал Фарма "Реал Фарма" 2 4-1 6
3 Таврія Сімферополь "Таврія Сімферополь" 2 5-4 4
4 Металург "Металург" 2 4-1 3
5 Нікополь "Нікополь" 2 1-1 3
6 Енергія "Енергія" 2 1-2 3
7 Кристал "Кристал" 2 1-3 3
8 Гірник "Гірник" 2 4-6 1
9 Мир "Мир" 2 1-3 0
10 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 2 0-5 0
1 Кремінь "Кремінь" 3 6-1 7
2 Реал Фарма "Реал Фарма" 3 4-4 6
3 Кристал "Кристал" 3 4-4 6
4 Таврія Сімферополь "Таврія Сімферополь" 3 6-5 5
5 Гірник "Гірник" 3 7-7 4
6 Енергія "Енергія" 3 2-3 4
7 Металург "Металург" 3 5-4 3
8 Мир "Мир" 3 4-3 3
9 Нікополь "Нікополь" 3 2-4 3
10 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 3 1-6 1
1 Кремінь "Кремінь" 4 7-2 8
2 Гірник "Гірник" 4 10-9 7
3 Кристал "Кристал" 4 5-5 7
4 Реал Фарма "Реал Фарма" 4 4-4 7
5 Таврія Сімферополь "Таврія Сімферополь" 4 7-6 6
6 Енергія "Енергія" 4 2-3 5
7 Металург "Металург" 4 6-5 4
8 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 4 4-8 4
9 Мир "Мир" 4 6-6 3
10 Нікополь "Нікополь" 4 4-7 3
1 Кремінь "Кремінь" 5 8-2 11
2 Кристал "Кристал" 5 7-6 10
3 Енергія "Енергія" 5 4-3 8
4 Таврія Сімферополь "Таврія Сімферополь" 5 7-6 7
5 Гірник "Гірник" 5 10-11 7
6 Реал Фарма "Реал Фарма" 5 5-6 7
7 Мир "Мир" 5 8-7 6
8 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 5 4-8 5
9 Металург "Металург" 5 7-7 4
10 Нікополь "Нікополь" 5 4-8 3
1 Кремінь "Кремінь" 6 8-2 12
2 Гірник "Гірник" 6 11-11 10
3 Кристал "Кристал" 6 7-7 10
4 Мир "Мир" 6 10-8 9
5 Таврія Сімферополь "Таврія Сімферополь" 6 7-6 8
6 Енергія "Енергія" 6 5-5 8
7 Реал Фарма "Реал Фарма" 6 6-7 8
8 Металург "Металург" 6 9-8 7
9 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 6 5-9 6
10 Нікополь "Нікополь" 6 5-10 3
1 Кремінь "Кремінь" 7 11-2 15
2 Гірник "Гірник" 7 14-11 13
3 Кристал "Кристал" 7 9-8 13
4 Таврія Сімферополь "Таврія Сімферополь" 7 9-6 11
5 Металург "Металург" 7 10-8 10
6 Мир "Мир" 7 11-10 9
7 Енергія "Енергія" 7 5-6 8
8 Реал Фарма "Реал Фарма" 7 6-10 8
9 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 7 5-12 6
10 Нікополь "Нікополь" 7 5-12 3
1 Кремінь "Кремінь" 8 13-4 16
2 Гірник "Гірник" 8 16-13 14
3 Металург "Металург" 8 13-9 13
4 Кристал "Кристал" 8 9-9 13
5 Мир "Мир" 8 13-10 12
6 Таврія Сімферополь "Таврія Сімферополь" 8 10-9 11
7 Енергія "Енергія" 8 6-6 11
8 Реал Фарма "Реал Фарма" 8 8-10 11
9 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 8 5-14 6
10 Нікополь "Нікополь" 8 5-14 3
1 Кремінь "Кремінь" 9 15-4 19
2 Гірник "Гірник" 9 18-13 17
3 Кристал "Кристал" 9 13-10 16
4 Металург "Металург" 9 14-13 13
5 Мир "Мир" 9 13-12 12
6 Таврія Сімферополь "Таврія Сімферополь" 9 11-10 12
7 Реал Фарма "Реал Фарма" 9 9-11 12
8 Енергія "Енергія" 9 9-10 11
9 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 9 9-17 9
10 Нікополь "Нікополь" 9 5-16 3
1 Кремінь "Кремінь" 10 17-4 22
2 Гірник "Гірник" 10 20-14 20
3 Металург "Металург" 10 17-13 16
4 Кристал "Кристал" 10 14-12 16
5 Мир "Мир" 10 14-13 13
6 Таврія Сімферополь "Таврія Сімферополь" 10 12-12 12
7 Реал Фарма "Реал Фарма" 10 9-14 12
8 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 10 11-18 12
9 Енергія "Енергія" 10 9-12 11
10 Нікополь "Нікополь" 10 6-17 4
1 Гірник "Гірник" 11 23-15 23
2 Кремінь "Кремінь" 11 17-5 22
3 Металург "Металург" 11 19-13 19
4 Кристал "Кристал" 11 15-12 19
5 Мир "Мир" 11 16-14 16
6 Таврія Сімферополь "Таврія Сімферополь" 11 13-14 12
7 Реал Фарма "Реал Фарма" 11 10-17 12
8 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 11 11-20 12
9 Енергія "Енергія" 11 9-13 11
10 Нікополь "Нікополь" 11 7-17 7
1 Кремінь "Кремінь" 12 18-5 25
2 Гірник "Гірник" 12 24-16 24
3 Кристал "Кристал" 12 20-12 22
4 Металург "Металург" 12 20-14 20
5 Мир "Мир" 12 17-15 17
6 Таврія Сімферополь "Таврія Сімферополь" 12 15-15 15
7 Реал Фарма "Реал Фарма" 12 11-18 13
8 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 12 11-21 12
9 Енергія "Енергія" 12 10-15 11
10 Нікополь "Нікополь" 12 7-22 7
1 Кремінь "Кремінь" 13 19-5 28
2 Кристал "Кристал" 13 23-14 25
3 Гірник "Гірник" 13 25-17 25
4 Металург "Металург" 13 20-15 20
5 Мир "Мир" 13 18-16 18
6 Таврія Сімферополь "Таврія Сімферополь" 13 17-18 15
7 Енергія "Енергія" 13 12-15 14
8 Реал Фарма "Реал Фарма" 13 11-20 13
9 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 13 11-21 13
10 Нікополь "Нікополь" 13 7-22 8
1 Кремінь "Кремінь" 14 23-6 31
2 Кристал "Кристал" 14 25-15 28
3 Гірник "Гірник" 14 27-19 26
4 Мир "Мир" 14 21-18 21
5 Металург "Металург" 14 22-18 20
6 Таврія Сімферополь "Таврія Сімферополь" 14 19-18 18
7 Енергія "Енергія" 14 14-17 15
8 Реал Фарма "Реал Фарма" 14 12-22 13
9 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 14 11-23 13
10 Нікополь "Нікополь" 14 8-26 8
1 Кремінь "Кремінь" 15 23-6 32
2 Кристал "Кристал" 15 27-15 31
3 Гірник "Гірник" 15 27-21 26
4 Мир "Мир" 15 22-18 24
5 Металург "Металург" 15 24-18 23
6 Таврія Сімферополь "Таврія Сімферополь" 15 19-18 19
7 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 15 13-23 16
8 Енергія "Енергія" 15 14-18 15
9 Реал Фарма "Реал Фарма" 15 12-24 13
10 Нікополь "Нікополь" 15 8-28 8
1 Кремінь "Кремінь" 16 25-6 35
2 Кристал "Кристал" 16 27-18 31
3 Гірник "Гірник" 16 34-24 29
4 Мир "Мир" 16 25-18 27
5 Металург "Металург" 16 26-19 26
6 Таврія Сімферополь "Таврія Сімферополь" 16 22-18 22
7 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 16 16-30 16
8 Енергія "Енергія" 16 15-20 15
9 Реал Фарма "Реал Фарма" 16 12-26 13
10 Нікополь "Нікополь" 16 8-31 8
1 Кремінь "Кремінь" 17 25-6 36
2 Кристал "Кристал" 17 30-18 34
3 Гірник "Гірник" 17 34-24 30
4 Металург "Металург" 17 27-19 29
5 Мир "Мир" 17 25-19 27
6 Таврія Сімферополь "Таврія Сімферополь" 17 22-19 22
7 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 17 17-30 19
8 Реал Фарма "Реал Фарма" 17 13-26 16
9 Енергія "Енергія" 17 15-23 15
10 Нікополь "Нікополь" 17 8-32 8
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 1 Реал Фарма Реал Фарма 1:0 Металург Металург 22.07. 18:00
Тур 2 Металург Металург 4:0 Миколаїв-2 Миколаїв-2 28.07. 18:00
Тур 3 Гірник Гірник 3:1 Металург Металург 04.08. 17:00
Тур 4 Металург Металург 1:1 Кремінь Кремінь 11.08. 18:00
Тур 5 Мир Мир 2:1 Металург Металург 18.08. 17:46
Тур 6 Нікополь Нікополь 1:2 Металург Металург 26.08. 17:30
Тур 7 Енергія Енергія 0:1 Металург Металург 01.09. 17:00
Тур 8 Таврія Сімферополь Таврія Сімферополь 1:3 Металург Металург 08.09. 16:00
Тур 9 Кристал Кристал 4:1 Металург Металург 16.09. 16:00
Тур 10 Металург Металург 3:0 Реал Фарма Реал Фарма 24.09. 16:30
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 11 Миколаїв-2 Миколаїв-2 0:2 Металург Металург 30.09. 16:00
Тур 12 Металург Металург 1:1 Гірник Гірник 05.10. 19:00
Тур 13 Кремінь Кремінь 1:0 Металург Металург 13.10. 15:00
Тур 14 Металург Металург 2:3 Мир Мир 21.10. 17:00
Тур 15 Металург Металург 2:0 Нікополь Нікополь 29.10. 18:00
Тур 16 Металург Металург 2:1 Енергія Енергія 04.11. 15:00
Тур 17 Металург Металург 1:0 Таврія Сімферополь Таврія Сімферополь 11.11. 15:00
Тур 18 Металург Металург -:- Кристал Кристал 06.04.
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору