«Ужгород» Ужгород

Ужгород

друга ліга
2015 Рік заснування
Кольори клубу
президент: Андріїв Андрій Євстахович
адреса:
Фото команди
Рік заснування – 2015 р.
Стадіон – «Автомобіліст», м. Ужгород
Футбольний клуб «Ужгород» молода команда, сформована із футболістів Закарпатської області. За роки існування команда показала себе з найкращої сторони. У 2015 та 2016 році – переможець Кубка області. Два роки поспіль завойовувала звання чемпіона області (2015 та 2016 роки). У 2017 році юнаки ФК «Ужгород» здобули Кубок Вищої ліги.
СКЛАД КОМАНДИ Дата народження Громадянство Амплуа Дата заявки Номер
Михайло Готра
Готра
Михайло
Іванович
20.04.2000 українець воротар 24.07.2019 25
Володимир Дуран
Дуран
Володимир
Іванович
01.11.1998 українець захисник 24.07.2019 8
Андрій Калай
Калай
Андрій
Степанович
14.08.2001 українець воротар 24.07.2019 12
Олександр Ковчар
Ковчар
Олександр
Вікторович
24.01.1995 українець захисник 24.07.2019 22
Максим Кодря
Кодря
Максим
Вячеславович
15.11.2000 українець захисник 27.02.2020 41
Артем Корольчук
Корольчук
Артем
Леонідович
05.10.1990 українець нападник 24.07.2019 88
Сергій Машталір
Машталір
Сергій
Сергійович
20.08.1998 українець півзахисник 24.07.2019 77
Максим Минайленко
Минайленко
Максим
Олександрович
03.02.1998 українець захисник 27.02.2020 45
Віталій Міклош
Міклош
Віталій
Васильович
30.03.1996 українець захисник 24.07.2019 3
Вячеслав Пінковський
Пінковський
Вячеслав
Вячеславович
01.06.1998 українець нападник 27.02.2020 28
Адріан Пуканич
Пуканич
Адріан
Миколайович
22.06.1983 українець півзахисник 24.07.2019 15
Віктор Ряшко
Ряшко
Віктор
Вікторович
27.11.1992 українець півзахисник 24.07.2019 10
Дмитро Сартіна
Сартіна
Дмитро
Іванович
22.02.1992 українець захисник 27.02.2020 20
Павло Тищук
Тищук
Павло
Ігорович
28.06.1997 українець нападник 27.02.2020 11
Стефан Федак
Федак
Стефан
Олександрович
18.03.1998 українець захисник 24.07.2019 13
Вадим Ференцик
Ференцик
Вадим
Вікторович
18.07.2001 українець півзахисник 15.08.2019 19
Юрій Чонка
Чонка
Юрій
Володимирович
31.05.1991 українець нападник 27.02.2020 9
Владислав Шкіндер
Шкіндер
Владислав
Петрович
29.12.1998 українець захисник 11.09.2019 23
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ МАТЧІ КОМАНДИ
1 Ужгород "Ужгород" 1 3-1 3
2 Верес "Верес" 1 1-0 3
3 Полісся "Полісся" 1 1-0 3
4 Оболонь Бровар-2 "Оболонь Бровар-2" 1 1-0 3
5 Калуш "Калуш" 1 0-0 1
6 Чайка "Чайка" 1 0-0 1
7 Нива "Нива" 0 0-0 0
8 Поділля "Поділля" 1 0-1 0
9 Нива "Нива" 1 0-1 0
10 Діназ "Діназ" 1 0-1 0
11 Буковина "Буковина" 1 1-3 0
1 Полісся "Полісся" 2 3-1 6
2 Оболонь Бровар-2 "Оболонь Бровар-2" 2 3-1 6
3 Калуш "Калуш" 2 3-0 4
4 Верес "Верес" 1 1-0 3
5 Нива "Нива" 1 3-0 3
6 Ужгород "Ужгород" 2 4-3 3
7 Поділля "Поділля" 2 1-1 3
8 Чайка "Чайка" 2 0-1 1
9 Буковина "Буковина" 2 2-5 0
10 Нива "Нива" 2 0-4 0
11 Діназ "Діназ" 2 0-4 0
1 Полісся "Полісся" 3 7-2 9
2 Калуш "Калуш" 3 5-1 7
3 Верес "Верес" 2 2-0 6
4 Нива "Нива" 2 5-0 6
5 Оболонь Бровар-2 "Оболонь Бровар-2" 3 4-5 6
6 Поділля "Поділля" 3 3-2 6
7 Ужгород "Ужгород" 3 5-5 3
8 Чайка "Чайка" 3 0-2 1
9 Діназ "Діназ" 2 0-4 0
10 Буковина "Буковина" 3 2-7 0
11 Нива "Нива" 3 1-6 0
1 Нива "Нива" 3 6-0 9
2 Полісся "Полісся" 4 7-3 9
3 Калуш "Калуш" 4 5-1 8
4 Верес "Верес" 3 3-1 7
5 Оболонь Бровар-2 "Оболонь Бровар-2" 4 4-5 7
6 Поділля "Поділля" 4 3-2 7
7 Ужгород "Ужгород" 4 5-5 4
8 Діназ "Діназ" 3 3-6 3
9 Чайка "Чайка" 3 0-2 1
10 Нива "Нива" 4 2-7 1
11 Буковина "Буковина" 4 4-10 0
1 Нива "Нива" 4 9-1 12
2 Верес "Верес" 4 5-2 10
3 Полісся "Полісся" 5 7-3 10
4 Поділля "Поділля" 5 4-2 10
5 Калуш "Калуш" 5 6-4 8
6 Оболонь Бровар-2 "Оболонь Бровар-2" 5 4-6 7
7 Ужгород "Ужгород" 5 6-7 4
8 Чайка "Чайка" 4 2-3 4
9 Діназ "Діназ" 4 3-6 4
10 Нива "Нива" 5 3-9 1
11 Буковина "Буковина" 4 4-10 0
1 Нива "Нива" 5 11-3 13
2 Верес "Верес" 5 9-2 13
3 Полісся "Полісся" 6 9-3 13
4 Калуш "Калуш" 6 9-4 11
5 Поділля "Поділля" 6 6-4 11
6 Ужгород "Ужгород" 6 8-8 7
7 Оболонь Бровар-2 "Оболонь Бровар-2" 6 4-10 7
8 Чайка "Чайка" 5 3-5 4
9 Діназ "Діназ" 5 3-9 4
10 Нива "Нива" 5 3-9 1
11 Буковина "Буковина" 5 4-12 0
1 Нива "Нива" 10 16-4 26
2 Полісся "Полісся" 10 14-4 22
3 Поділля "Поділля" 10 14-11 18
4 Верес "Верес" 10 12-10 17
5 Калуш "Калуш" 10 15-11 15
6 Діназ "Діназ" 10 14-13 15
7 Ужгород "Ужгород" 10 15-15 12
8 Оболонь Бровар-2 "Оболонь Бровар-2" 10 9-19 8
9 Буковина "Буковина" 10 11-21 7
10 Чайка "Чайка" 10 6-11 6
11 Нива "Нива" 10 10-17 6
1 Нива "Нива" 7 13-3 19
2 Полісся "Полісся" 7 11-3 16
3 Поділля "Поділля" 8 11-6 15
4 Верес "Верес" 7 9-7 13
5 Калуш "Калуш" 8 9-8 11
6 Оболонь Бровар-2 "Оболонь Бровар-2" 8 7-14 8
7 Діназ "Діназ" 7 8-10 8
8 Ужгород "Ужгород" 6 8-8 7
9 Чайка "Чайка" 7 5-8 5
10 Нива "Нива" 6 5-10 4
11 Буковина "Буковина" 7 7-16 3
1 Нива "Нива" 8 14-3 22
2 Поділля "Поділля" 9 12-6 18
3 Полісся "Полісся" 8 11-4 16
4 Верес "Верес" 8 11-7 16
5 Калуш "Калуш" 8 9-8 11
6 Ужгород "Ужгород" 7 11-9 10
7 Діназ "Діназ" 8 8-10 9
8 Оболонь Бровар-2 "Оболонь Бровар-2" 9 8-17 8
9 Чайка "Чайка" 8 5-8 6
10 Нива "Нива" 7 5-11 4
11 Буковина "Буковина" 8 7-18 3
1 Нива "Нива" 9 14-3 23
2 Полісся "Полісся" 9 13-4 19
3 Поділля "Поділля" 10 14-11 18
4 Верес "Верес" 9 11-9 16
5 Калуш "Калуш" 9 14-10 14
6 Діназ "Діназ" 9 10-11 12
7 Ужгород "Ужгород" 8 11-9 11
8 Оболонь Бровар-2 "Оболонь Бровар-2" 9 8-17 8
9 Буковина "Буковина" 9 9-19 6
10 Чайка "Чайка" 9 6-10 6
11 Нива "Нива" 8 6-13 4
1 Нива "Нива" 10 16-4 26
2 Полісся "Полісся" 10 14-4 22
3 Поділля "Поділля" 10 14-11 18
4 Верес "Верес" 10 12-10 17
5 Калуш "Калуш" 10 15-11 15
6 Діназ "Діназ" 10 14-13 15
7 Ужгород "Ужгород" 9 13-13 11
8 Оболонь Бровар-2 "Оболонь Бровар-2" 10 9-19 8
9 Буковина "Буковина" 10 11-21 7
10 Чайка "Чайка" 10 6-11 6
11 Нива "Нива" 9 8-15 5
1 Нива "Нива" 10 16-4 26
2 Полісся "Полісся" 11 14-4 23
3 Верес "Верес" 11 17-10 20
4 Діназ "Діназ" 11 16-14 18
5 Поділля "Поділля" 11 14-16 18
6 Калуш "Калуш" 11 15-12 15
7 Ужгород "Ужгород" 11 16-15 15
8 Чайка "Чайка" 11 7-11 9
9 Оболонь Бровар-2 "Оболонь Бровар-2" 11 10-21 8
10 Нива "Нива" 11 10-17 7
11 Буковина "Буковина" 11 11-22 7
1 Нива "Нива" 11 16-5 26
2 Полісся "Полісся" 12 14-4 24
3 Діназ "Діназ" 12 17-14 21
4 Верес "Верес" 11 17-10 20
5 Поділля "Поділля" 12 15-17 19
6 Калуш "Калуш" 12 17-12 18
7 Ужгород "Ужгород" 12 16-15 16
8 Буковина "Буковина" 12 14-22 10
9 Чайка "Чайка" 12 8-12 10
10 Оболонь Бровар-2 "Оболонь Бровар-2" 12 10-24 8
11 Нива "Нива" 12 10-19 7
1 Нива "Нива" 12 18-6 29
2 Полісся "Полісся" 13 17-4 27
3 Верес "Верес" 12 19-11 23
4 Діназ "Діназ" 12 17-14 21
5 Ужгород "Ужгород" 13 17-15 19
6 Поділля "Поділля" 13 15-19 19
7 Калуш "Калуш" 13 17-13 18
8 Буковина "Буковина" 13 15-24 10
9 Чайка "Чайка" 13 9-14 10
10 Нива "Нива" 13 12-19 10
11 Оболонь Бровар-2 "Оболонь Бровар-2" 13 10-27 8
1 Нива "Нива" 13 18-6 30
2 Полісся "Полісся" 14 17-4 28
3 Верес "Верес" 13 22-13 26
4 Діназ "Діназ" 13 18-14 24
5 Поділля "Поділля" 14 18-19 22
6 Калуш "Калуш" 14 18-14 19
7 Ужгород "Ужгород" 14 17-18 19
8 Буковина "Буковина" 14 15-25 10
9 Чайка "Чайка" 13 9-14 10
10 Нива "Нива" 14 14-22 10
11 Оболонь Бровар-2 "Оболонь Бровар-2" 14 11-28 9
1 Полісся "Полісся" 15 18-4 31
2 Нива "Нива" 14 18-9 30
3 Верес "Верес" 14 25-13 29
4 Поділля "Поділля" 15 21-19 25
5 Діназ "Діназ" 14 18-15 24
6 Калуш "Калуш" 15 21-14 22
7 Ужгород "Ужгород" 15 17-21 19
8 Нива "Нива" 15 16-22 13
9 Буковина "Буковина" 14 15-25 10
10 Чайка "Чайка" 14 9-16 10
11 Оболонь Бровар-2 "Оболонь Бровар-2" 15 11-31 9
1 Полісся "Полісся" 16 20-6 32
2 Нива "Нива" 15 18-9 31
3 Верес "Верес" 15 25-14 29
4 Поділля "Поділля" 16 21-19 26
5 Діназ "Діназ" 15 19-16 25
6 Калуш "Калуш" 16 22-15 23
7 Ужгород "Ужгород" 16 17-23 19
8 Нива "Нива" 15 16-22 13
9 Чайка "Чайка" 15 11-16 13
10 Оболонь Бровар-2 "Оболонь Бровар-2" 16 12-31 12
11 Буковина "Буковина" 15 17-27 11
1 Нива "Нива" 19 26-12 38
2 Полісся "Полісся" 19 25-8 38
3 Верес "Верес" 19 33-21 36
4 Поділля "Поділля" 20 23-25 29
5 Діназ "Діназ" 19 24-22 28
6 Калуш "Калуш" 19 24-19 26
7 Чайка "Чайка" 19 22-18 25
8 Нива "Нива" 19 22-27 20
9 Ужгород "Ужгород" 19 17-33 19
10 Буковина "Буковина" 19 24-36 17
11 Оболонь Бровар-2 "Оболонь Бровар-2" 19 18-37 16
1 Полісся "Полісся" 17 22-6 35
2 Верес "Верес" 17 27-15 33
3 Нива "Нива" 17 19-11 32
4 Калуш "Калуш" 18 24-18 26
5 Поділля "Поділля" 17 21-20 26
6 Діназ "Діназ" 16 20-18 25
7 Чайка "Чайка" 17 17-17 19
8 Ужгород "Ужгород" 17 17-25 19
9 Нива "Нива" 17 20-24 17
10 Буковина "Буковина" 17 19-29 14
11 Оболонь Бровар-2 "Оболонь Бровар-2" 18 14-37 13
1 Полісся "Полісся" 18 24-6 38
2 Нива "Нива" 18 22-12 35
3 Верес "Верес" 18 31-20 33
4 Калуш "Калуш" 18 24-18 26
5 Поділля "Поділля" 18 21-22 26
6 Діназ "Діназ" 17 21-20 25
7 Чайка "Чайка" 18 19-18 22
8 Ужгород "Ужгород" 18 17-29 19
9 Нива "Нива" 18 21-27 17
10 Буковина "Буковина" 18 24-33 17
11 Оболонь Бровар-2 "Оболонь Бровар-2" 19 18-37 16
1 Нива "Нива" 19 26-12 38
2 Полісся "Полісся" 19 25-8 38
3 Верес "Верес" 19 33-21 36
4 Поділля "Поділля" 19 22-22 29
5 Калуш "Калуш" 19 24-19 26
6 Чайка "Чайка" 19 22-18 25
7 Діназ "Діназ" 18 21-21 25
8 Нива "Нива" 19 22-27 20
9 Ужгород "Ужгород" 19 17-33 19
10 Буковина "Буковина" 19 24-36 17
11 Оболонь Бровар-2 "Оболонь Бровар-2" 19 18-37 16
1 Нива "Нива" 20 27-12 41
2 Полісся "Полісся" 20 28-11 39
3 Верес "Верес" 20 34-23 36
4 Діназ "Діназ" 20 27-24 31
5 Калуш "Калуш" 20 26-20 29
6 Поділля "Поділля" 20 23-25 29
7 Чайка "Чайка" 20 25-21 26
8 Буковина "Буковина" 20 25-36 20
9 Нива "Нива" 20 22-28 20
10 Ужгород "Ужгород" 20 19-36 19
11 Оболонь Бровар-2 "Оболонь Бровар-2" 20 18-38 16
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 1 Буковина Буковина 1:3 Ужгород Ужгород 27.07. 18:00
Тур 2 Ужгород Ужгород 1:2 Полісся Полісся 03.08. 18:00
Тур 3 Калуш Калуш 2:1 Ужгород Ужгород 11.08. 17:00
Тур 4 Ужгород Ужгород 0:0 Поділля Поділля 16.08. 18:00
Тур 5 Ужгород Ужгород 1:2 Верес Верес 24.08. 17:00
Тур 6 Ужгород Ужгород 2:1 Чайка Чайка 31.08. 17:00
Тур 7 Нива Нива 2:2 Ужгород Ужгород 25.09. 16:00
Тур 9 Ужгород Ужгород 3:1 Оболонь Бровар-2 Оболонь Бровар-2 13.09. 16:30
Тур 10 Нива Нива 0:0 Ужгород Ужгород 18.09. 18:00
Тур 11 Ужгород Ужгород 2:4 Діназ Діназ 22.09. 16:00
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 12 Ужгород Ужгород 1:0 Буковина Буковина 30.09. 16:30
Тур 13 Полісся Полісся 0:0 Ужгород Ужгород 05.10. 16:00
Тур 14 Ужгород Ужгород 1:0 Калуш Калуш 09.10. 16:00
Тур 15 Поділля Поділля 3:0 Ужгород Ужгород 13.10. 15:00
Тур 16 Верес Верес 3:0 Ужгород Ужгород 19.10. 15:00
Тур 17 Чайка Чайка 2:0 Ужгород Ужгород 23.10. 15:00
Тур 18 Ужгород Ужгород 0:2 Нива Нива 27.10. 15:00
Тур 20 Оболонь Бровар-2 Оболонь Бровар-2 4:0 Ужгород Ужгород 11.11. 14:00
Тур 21 Ужгород Ужгород 0:4 Нива Нива 16.11. 14:00
Тур 22 Діназ Діназ 3:2 Ужгород Ужгород 24.11. 13:30
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 23 Верес Верес -:- Ужгород Ужгород 22.03.
Тур 24 Ужгород Ужгород -:- Діназ Діназ 28.03.
Тур 25 Калуш Калуш -:- Ужгород Ужгород 04.04.
Тур 26 Ужгород Ужгород -:- Поділля Поділля 11.04.
Тур 27 Чайка Чайка -:- Ужгород Ужгород 17.04.
Тур 28 Ужгород Ужгород -:- Буковина Буковина 25.04.
Тур 29 Нива Нива -:- Ужгород Ужгород 02.05.
Тур 31 Ужгород Ужгород -:- Оболонь Бровар-2 Оболонь Бровар-2 10.05.
Тур 32 Нива Нива -:- Ужгород Ужгород 16.05.
Тур 33 Ужгород Ужгород -:- Полісся Полісся 23.05.
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору