«Ужгород» Ужгород

Ужгород

друга ліга
2015 Рік заснування
Кольори клубу
президент: Андріїв Андрій Євстахович
адреса:
Фото команди
Рік заснування – 2015 р.
Стадіон – «Автомобіліст», м. Ужгород
Футбольний клуб «Ужгород» молода команда, сформована із футболістів Закарпатської області. За роки існування команда показала себе з найкращої сторони. У 2015 та 2016 році – переможець Кубка області. Два роки поспіль завойовувала звання чемпіона області (2015 та 2016 роки). У 2017 році юнаки ФК «Ужгород» здобули Кубок Вищої ліги.

ТРЕНЕР

Тренер
Головний тренер
ВАРГА ВАСИЛЬ

Призначений на посаду: червень 2019 рік

СТАДІОН

СКЛАД КОМАНДИ Дата народження Громадянство Амплуа Дата заявки Номер
Михайло Готра
Готра
Михайло
Іванович
20.04.2000 українець воротар 24.07.2019 25
Юрій Дрозд
Дрозд
Юрій
Петрович
14.02.1998 українець захисник 24.07.2019 44
Володимир Дуран
Дуран
Володимир
Іванович
01.11.1998 українець захисник 24.07.2019 8
Андрій Калай
Калай
Андрій
Степанович
14.08.2001 українець воротар 24.07.2019 12
Олександр Ковчар
Ковчар
Олександр
Вікторович
24.01.1995 українець захисник 24.07.2019 22
Артем Корольчук
Корольчук
Артем
Леонідович
05.10.1990 українець нападник 24.07.2019 88
Станіслав Котьо
Котьо
Станіслав
Іванович
06.04.1994 українець захисник 24.07.2019 24
Мирослав Лютнянський
Лютнянський
Мирослав
Русланович
29.05.1992 українець воротар 24.07.2019 1
Віктор Масікевич
Масікевич
Віктор
Васильович
18.06.1998 українець нападник 24.07.2019 38
Сергій Машталір
Машталір
Сергій
Сергійович
20.08.1998 українець півзахисник 24.07.2019 77
Віталій Міклош
Міклош
Віталій
Васильович
30.03.1996 українець захисник 24.07.2019 3
Владислав Павленко
Павленко
Владислав
Віталійович
05.04.1994 українець півзахисник 24.07.2019 7
Кирило Пасічник
Пасічник
Кирило
Миколайович
24.05.1993 українець нападник 24.07.2019 5
Адріан Пуканич
Пуканич
Адріан
Миколайович
22.06.1983 українець півзахисник 24.07.2019 15
Іван Русин
Русин
Іван
Іванович
03.03.1996 українець півзахисник 24.07.2019 11
Віктор Ряшко
Ряшко
Віктор
Вікторович
27.11.1992 українець півзахисник 24.07.2019 10
Вадим Селещук
Селещук
Вадим
Сергійович
24.03.1997 українець захисник 24.07.2019 4
Стефан Федак
Федак
Стефан
Олександрович
18.03.1998 українець захисник 24.07.2019 13
Вадим Ференцик
Ференцик
Вадим
Вікторович
18.07.2001 українець півзахисник 15.08.2019 19
Владислав Шкіндер
Шкіндер
Владислав
Петрович
29.12.1998 українець захисник 11.09.2019 23
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ МАТЧІ КОМАНДИ
1 Ужгород "Ужгород" 1 3-1 3
2 Верес "Верес" 1 1-0 3
3 Полісся "Полісся" 1 1-0 3
4 Оболонь Бровар-2 "Оболонь Бровар-2" 1 1-0 3
5 Калуш "Калуш" 1 0-0 1
6 Чайка "Чайка" 1 0-0 1
7 Нива "Нива" 0 0-0 0
8 Поділля "Поділля" 1 0-1 0
9 Нива "Нива" 1 0-1 0
10 Діназ "Діназ" 1 0-1 0
11 Буковина "Буковина" 1 1-3 0
1 Полісся "Полісся" 2 3-1 6
2 Оболонь Бровар-2 "Оболонь Бровар-2" 2 3-1 6
3 Калуш "Калуш" 2 3-0 4
4 Верес "Верес" 1 1-0 3
5 Нива "Нива" 1 3-0 3
6 Ужгород "Ужгород" 2 4-3 3
7 Поділля "Поділля" 2 1-1 3
8 Чайка "Чайка" 2 0-1 1
9 Буковина "Буковина" 2 2-5 0
10 Нива "Нива" 2 0-4 0
11 Діназ "Діназ" 2 0-4 0
1 Полісся "Полісся" 3 7-2 9
2 Калуш "Калуш" 3 5-1 7
3 Верес "Верес" 2 2-0 6
4 Нива "Нива" 2 5-0 6
5 Оболонь Бровар-2 "Оболонь Бровар-2" 3 4-5 6
6 Поділля "Поділля" 3 3-2 6
7 Ужгород "Ужгород" 3 5-5 3
8 Чайка "Чайка" 3 0-2 1
9 Діназ "Діназ" 2 0-4 0
10 Буковина "Буковина" 3 2-7 0
11 Нива "Нива" 3 1-6 0
1 Нива "Нива" 3 6-0 9
2 Полісся "Полісся" 4 7-3 9
3 Калуш "Калуш" 4 5-1 8
4 Верес "Верес" 3 3-1 7
5 Оболонь Бровар-2 "Оболонь Бровар-2" 4 4-5 7
6 Поділля "Поділля" 4 3-2 7
7 Ужгород "Ужгород" 4 5-5 4
8 Діназ "Діназ" 3 3-6 3
9 Чайка "Чайка" 3 0-2 1
10 Нива "Нива" 4 2-7 1
11 Буковина "Буковина" 4 4-10 0
1 Нива "Нива" 4 9-1 12
2 Верес "Верес" 4 5-2 10
3 Полісся "Полісся" 5 7-3 10
4 Поділля "Поділля" 5 4-2 10
5 Калуш "Калуш" 5 6-4 8
6 Оболонь Бровар-2 "Оболонь Бровар-2" 5 4-6 7
7 Ужгород "Ужгород" 5 6-7 4
8 Чайка "Чайка" 4 2-3 4
9 Діназ "Діназ" 4 3-6 4
10 Нива "Нива" 5 3-9 1
11 Буковина "Буковина" 4 4-10 0
1 Нива "Нива" 5 11-3 13
2 Верес "Верес" 5 9-2 13
3 Полісся "Полісся" 6 9-3 13
4 Калуш "Калуш" 6 9-4 11
5 Поділля "Поділля" 6 6-4 11
6 Ужгород "Ужгород" 6 8-8 7
7 Оболонь Бровар-2 "Оболонь Бровар-2" 6 4-10 7
8 Чайка "Чайка" 5 3-5 4
9 Діназ "Діназ" 5 3-9 4
10 Нива "Нива" 5 3-9 1
11 Буковина "Буковина" 5 4-12 0
1 Нива "Нива" 6 12-3 16
2 Верес "Верес" 6 9-3 13
3 Полісся "Полісся" 6 9-3 13
4 Поділля "Поділля" 7 7-5 12
5 Калуш "Калуш" 7 9-6 11
6 Оболонь Бровар-2 "Оболонь Бровар-2" 7 6-12 8
7 Ужгород "Ужгород" 6 8-8 7
8 Чайка "Чайка" 6 5-7 5
9 Діназ "Діназ" 6 4-10 5
10 Буковина "Буковина" 6 6-12 3
11 Нива "Нива" 5 3-9 1
1 Нива "Нива" 7 13-3 19
2 Полісся "Полісся" 7 11-3 16
3 Поділля "Поділля" 8 11-6 15
4 Верес "Верес" 7 9-7 13
5 Калуш "Калуш" 8 9-8 11
6 Оболонь Бровар-2 "Оболонь Бровар-2" 8 7-14 8
7 Діназ "Діназ" 7 8-10 8
8 Ужгород "Ужгород" 6 8-8 7
9 Чайка "Чайка" 7 5-8 5
10 Нива "Нива" 6 5-10 4
11 Буковина "Буковина" 7 7-16 3
1 Нива "Нива" 8 14-3 22
2 Поділля "Поділля" 9 12-6 18
3 Полісся "Полісся" 8 11-4 16
4 Верес "Верес" 8 11-7 16
5 Калуш "Калуш" 8 9-8 11
6 Ужгород "Ужгород" 7 11-9 10
7 Діназ "Діназ" 8 8-10 9
8 Оболонь Бровар-2 "Оболонь Бровар-2" 9 8-17 8
9 Чайка "Чайка" 8 5-8 6
10 Нива "Нива" 7 5-11 4
11 Буковина "Буковина" 8 7-18 3
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 1 Буковина Буковина 1:3 Ужгород Ужгород 27.07. 18:00
Тур 2 Ужгород Ужгород 1:2 Полісся Полісся 03.08. 18:00
Тур 3 Калуш Калуш 2:1 Ужгород Ужгород 11.08. 17:00
Тур 4 Ужгород Ужгород 0:0 Поділля Поділля 16.08. 18:00
Тур 5 Ужгород Ужгород 1:2 Верес Верес 24.08. 17:00
Тур 6 Ужгород Ужгород 2:1 Чайка Чайка 31.08. 17:00
Тур 7 Нива Нива -:- Ужгород Ужгород 25.09.
Тур 9 Ужгород Ужгород 3:1 Оболонь Бровар-2 Оболонь Бровар-2 13.09. 16:30
Тур 10 Нива Нива -:- Ужгород Ужгород 18.09. 18:00
Тур 11 Ужгород Ужгород -:- Діназ Діназ 22.09.
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 12 Ужгород Ужгород -:- Буковина Буковина 29.09.
Тур 13 Полісся Полісся -:- Ужгород Ужгород 05.10.
Тур 14 Ужгород Ужгород -:- Калуш Калуш 09.10.
Тур 15 Поділля Поділля -:- Ужгород Ужгород 13.10.
Тур 16 Верес Верес -:- Ужгород Ужгород 19.10.
Тур 17 Чайка Чайка -:- Ужгород Ужгород 23.10.
Тур 18 Ужгород Ужгород -:- Нива Нива 27.10.
Тур 20 Оболонь Бровар-2 Оболонь Бровар-2 -:- Ужгород Ужгород 10.11.
Тур 21 Ужгород Ужгород -:- Нива Нива 16.11.
Тур 22 Діназ Діназ -:- Ужгород Ужгород 23.11.
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору