«Авангард-2» Краматорськ

Авангард-2

друга ліга
1955 Рік заснування
+38050-150-19-55
Кольори клубу
президент: Безсонний А. О.
адреса: 84300, Донецька область, м. Краматорськ, вул. Кондрата Гампера, 2

З ініціативи службовців заводу Краматорського металургійного Товариства в 1912 році Харківський губернатор дозволив заснувати Краматорське спортивне Товариство. Метою Товариства був розвиток спорту в заводському селищі і, в тому числі, футбольної команди. Голова КСВ Карл Вюрфель став ініціатором заснування в 1913 році Футбол-ліги Донбасу. Команда КСВ розглядалася фахівцями як найперспективніша в Донбасі. 

Їй пророкували і перемогу в розіграші Кубка I Футбол-ліги Донбасу, який стартував 28 квітня (11 травня) 1913 року. Ось цю зустріч можна назвати першим офіційним матчем в історії Донбасу. До і після 1917 року завод КМО (після революції - завод КГММЗ) був в сел. Краматорська містоутворюючим підприємством і був єдиним заводом, який міг утримувати футбольну команду. 

Заводська футбольна команда СКМЗ (так називався машинобудівний завод, виділений зі складу КГММЗ на початку 30-х рр.) існувала всі наступні роки і брала участь у багатьох футбольних змаганнях і була правонаступницею і найстарішою командою Краматорська, який влітку 1932 року був віднесений до категорії міст. У 1936 році в Краматорську був побудований найбільший у Донбасі стадіон, який отримав назву «Авангард». На ньому тренувалася футбольна команда СКМЗ, яка в 1936 році виграла чемпіонат України серед робочих команд в 1-й групі. Стадіон у Краматорську отримав назву «Авангард». Таку ж назву в 1937 році з'явилося і у футбольної команди СКМЗ. У 1937 році «Авангард» уже брав участь у чемпіонаті СРСР як чемпіон України. У 1939 році команда завоювала кубок Україні. Команда в 1936 році зайняла 1 місце по Україні серед робочих команд і в 1937, 1938, 1961 років. дійшла до 1 / 16 фіналу Кубка СРСР, до 1 / 8 Фіналу Кубка СРСР 1939 р. Регулярно брала участь в Чемпіонаті СРСР (1946, 1948, 1949, 1960-1970) і кубку СРСР (1937-1939,1949,1961-1966 / 1967). 

Сучасний "Авангард" Офіційно клуб був зареєстрований в 1955 році. У сезоні 1998/1999 команда грала у Другій Лізі Україні під назвою ВВС Краматорськ. У 2010 році почалося відродження команди під керівництвом президента клубу Олександра Большакова та головного тренера Євгена Смаги. Були залучені футболісти, які виступали до цього за клуби «Металург» (Запоріжжя), «Іллічівець» (Маріуполь), «Кривбас» (Кривий Ріг), «Шахтар-3» (Донецьк) та інші. У цьому сезоні «Авангард» з першої спроби перервав гегемонію «Славхліба» і став чемпіоном області. У 2011 році головним тренером призначено Сергія Шевченка, команда виступає в Другій лізі України.

У сезоні 2012/13 клуб почав виступати в першій лізі України. За підсумками дебютного сезону у першості України команда посіла 7 місце.Навесні сезону 2013/14 «Авангард» був змушений знятися зі змагань через збройного конфлікту на сході України.У червні 2015 було анонсовано повернення футбольного клубу в професійний футбол.22 липня 2015 «Авангард» знову вийшов на поле, зігравши матч з «Полтавою» на домашньому стадіоні в 1/32 розіграшу Кубка України з футболу.

ТРЕНЕР

Тренер
Головний тренер
ІВАЩЕНКО ОЛЕКСАНДР ВОЛОДИМИРОВИЧ

Очолив команду: липень 2019 року

Вихованець футбольної школи київського «Динамо». Зіграв у низці вітчизняних клубів на найвищому рівні. Влітку 2018 року остаточно прийняв рішення, що цей рік буде останнім в його професіональній кар'єрі. Востаннє у статусі професіонального футболіста вийшов на поле 20 жовтня: 17 хвилин було відіграно в матчі "Авангард" - "Балкани", який пройшов у Краматорську. Наприкінці січня 2019 року Олександр Іващенко офіційно увійшов у тренерський штаб "Авангарду".

СТАДІОН

СКЛАД КОМАНДИ Дата народження Громадянство Амплуа Дата заявки Номер
Олександр Аксьонов
Аксьонов
Олександр
Олександрович
07.01.1994 українець півзахисник 26.07.2019 16
Максим Башинський
Башинський
Максим
Сергійович
01.02.1999 українець нападник 24.07.2019 20
Владислав Бородай
Бородай
Владислав
Костянтинович
10.11.1999 українець півзахисник 24.07.2019 14
Антон Вацюк
Вацюк
Антон
Віталійович
21.03.2000 українець півзахисник 24.07.2019 25
Данило Владимиров
Владимиров
Данило
Андрійович
15.06.2000 українець захисник 24.07.2019 6
Андрій Дедяєв
Дедяєв
Андрій
Юрійович
09.11.1994 українець півзахисник 24.07.2019 22
Микита Зеленський
Зеленський
Микита
Сергійович
26.05.1998 українець воротар 24.07.2019 71
Богдан Каторкін
Каторкін
Богдан
Анатолійович
04.07.2000 українець захисник 24.07.2019 23
Владислав Клюєв
Клюєв
Владислав
Ігорович
12.01.1999 українець півзахисник 26.07.2019 45
Денис Курилець
Курилець
Денис
Вікторович
06.02.2001 українець півзахисник 09.08.2019 99
Євгеній Литвин
Литвин
Євгеній
Олегович
08.03.2001 українець захисник 24.07.2019 74
Максим Максименко
Максименко
Максим
Ігорович
20.05.2000 українець півзахисник 26.07.2019 81
Роман Мірошник
Мірошник
Роман
Миколайович
03.01.1994 українець захисник 31.07.2019 3
Сергій Островерх
Островерх
Сергій
Геннадійович
27.05.1999 українець півзахисник 26.07.2019 44
Ярослав Плечій
Плечій
Ярослав
Олександрович
21.05.1999 українець півзахисник 24.07.2019 26
Андрій Романов
Романов
Андрій
Євгенович
16.04.2000 українець захисник 25.07.2019 21
Ібрагім Суаіб
Суаіб
Ібрагім
25.02.1999 українець воротар 24.07.2019 31
Владислав Таранда
Таранда
Владислав
Ігорович
04.01.2000 українець захисник 24.07.2019 27
Артем Тищенко
Тищенко
Артем
Станіславович
16.03.2000 українець нападник 24.07.2019 70
Герман Хоружий
Хоружий
Герман
Геннадійович
06.08.1999 українець півзахисник 25.07.2019 24
Олександр Чебаненко
Чебаненко
Олександр
Юрійович
20.10.2000 українець півзахисник 24.07.2019 39
Вадим Шаврін
Шаврін
Вадим
Олегович
15.05.1988 українець нападник 24.07.2019 8
Микита Шевцов
Шевцов
Микита
Дмитрович
27.10.1999 українець захисник 24.07.2019 2
Микита Якубенко
Якубенко
Микита
Олександрович
15.10.2000 українець воротар 24.07.2019 12
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ МАТЧІ КОМАНДИ
1 Гірник "Гірник" 1 4-1 3
2 Енергія "Енергія" 1 3-1 3
3 Кристал "Кристал" 1 2-0 3
4 ВПК-Агро "ВПК-Агро" 1 2-0 3
5 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 1 2-1 3
6 Альянс "Альянс" 0 0-0 0
7 Авангард-2 "Авангард-2" 1 1-2 0
8 Нікополь "Нікополь" 1 1-3 0
9 Реал Фарма "Реал Фарма" 1 0-2 0
10 Таврія Сімферополь "Таврія Сімферополь" 1 0-2 0
11 Чорноморець-2 "Чорноморець-2" 1 1-4 0
1 Гірник "Гірник" 2 7-1 6
2 ВПК-Агро "ВПК-Агро" 2 5-0 6
3 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 2 4-1 6
4 Енергія "Енергія" 2 4-2 4
5 Кристал "Кристал" 2 2-0 4
6 Альянс "Альянс" 1 1-1 1
7 Авангард-2 "Авангард-2" 2 1-2 1
8 Таврія Сімферополь "Таврія Сімферополь" 1 0-2 0
9 Нікополь "Нікополь" 2 1-6 0
10 Чорноморець-2 "Чорноморець-2" 2 1-6 0
11 Реал Фарма "Реал Фарма" 2 0-5 0
1 Гірник "Гірник" 3 8-1 9
2 Кристал "Кристал" 3 4-0 7
3 Енергія "Енергія" 3 5-2 7
4 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 3 5-2 7
5 ВПК-Агро "ВПК-Агро" 3 5-1 6
6 Альянс "Альянс" 2 2-2 2
7 Авангард-2 "Авангард-2" 2 1-2 1
8 Нікополь "Нікополь" 3 2-7 1
9 Реал Фарма "Реал Фарма" 3 1-6 1
10 Таврія Сімферополь "Таврія Сімферополь" 2 0-3 0
11 Чорноморець-2 "Чорноморець-2" 3 1-8 0
1 Кристал "Кристал" 4 9-0 10
2 Гірник "Гірник" 4 11-4 10
3 Енергія "Енергія" 4 7-3 10
4 ВПК-Агро "ВПК-Агро" 4 6-1 9
5 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 4 8-5 8
6 Таврія Сімферополь "Таврія Сімферополь" 3 1-3 3
7 Альянс "Альянс" 3 2-3 2
8 Авангард-2 "Авангард-2" 3 2-4 1
9 Нікополь "Нікополь" 4 2-8 1
10 Реал Фарма "Реал Фарма" 4 1-11 1
11 Чорноморець-2 "Чорноморець-2" 3 1-8 0
1 Кристал "Кристал" 5 10-0 13
2 Енергія "Енергія" 5 11-3 13
3 Гірник "Гірник" 5 11-5 10
4 ВПК-Агро "ВПК-Агро" 5 7-2 10
5 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 5 9-6 9
6 Альянс "Альянс" 4 5-3 5
7 Таврія Сімферополь "Таврія Сімферополь" 4 1-6 3
8 Авангард-2 "Авангард-2" 4 3-5 2
9 Нікополь "Нікополь" 5 3-9 2
10 Реал Фарма "Реал Фарма" 4 1-11 1
11 Чорноморець-2 "Чорноморець-2" 4 1-12 0
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 1 Миколаїв-2 Миколаїв-2 2:1 Авангард-2 Авангард-2 28.07. 18:00
Тур 2 Авангард-2 Авангард-2 0:0 Кристал Кристал 04.08. 17:00
Тур 4 Авангард-2 Авангард-2 1:2 Енергія Енергія 16.08. 17:00
Тур 5 Нікополь Нікополь 1:1 Авангард-2 Авангард-2 24.08. 17:00
Тур 6 Авангард-2 Авангард-2 -:- Альянс Альянс 31.08.
Тур 7 Таврія Сімферополь Таврія Сімферополь -:- Авангард-2 Авангард-2 04.09.
Тур 8 ВПК-Агро ВПК-Агро -:- Авангард-2 Авангард-2 08.09.
Тур 9 Авангард-2 Авангард-2 -:- Чорноморець-2 Чорноморець-2 14.09.
Тур 10 Реал Фарма Реал Фарма -:- Авангард-2 Авангард-2 18.09.
Тур 11 Авангард-2 Авангард-2 -:- Гірник Гірник 22.09.
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 12 Авангард-2 Авангард-2 -:- Миколаїв-2 Миколаїв-2 29.09.
Тур 13 Кристал Кристал -:- Авангард-2 Авангард-2 05.10.
Тур 15 Енергія Енергія -:- Авангард-2 Авангард-2 13.10.
Тур 16 Авангард-2 Авангард-2 -:- Нікополь Нікополь 19.10.
Тур 17 Альянс Альянс -:- Авангард-2 Авангард-2 23.10.
Тур 18 Авангард-2 Авангард-2 -:- Таврія Сімферополь Таврія Сімферополь 27.10.
Тур 19 Авангард-2 Авангард-2 -:- ВПК-Агро ВПК-Агро 02.11.
Тур 20 Чорноморець-2 Чорноморець-2 -:- Авангард-2 Авангард-2 10.11.
Тур 21 Авангард-2 Авангард-2 -:- Реал Фарма Реал Фарма 16.11.
Тур 22 Гірник Гірник -:- Авангард-2 Авангард-2 23.11.
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору