«Альянс» Липова Долина

Альянс

друга ліга
2016 Рік заснування
Кольори клубу
президент: Демченко Сергій Іванович
адреса:
Фото команди

Директор: Бойко Анатолій Миколайович

Досягнення:
Чемпіон Сумської області 2018 року, бронзовий призер - 2017 року.
Володар Суперкубка Сумської області 2019 року.
Володар Кубка Геннадія Свірського 2018 року.
Переможець другої групи обласного чемпіонату 2016 року.
У чемпіонаті ААФУ 2018/19: 3-е місце серед 12 учасників групи 2 - 1/4 фіналу; 24 гри: 15 перемог, 4 нічиї, 5 поразок, 57:27, 49 очок.

Дебют у профі - 2019 рік

ТРЕНЕР

Тренер
Головний тренер
ЯРОШЕНКО ЮРІЙ МИКОЛАЙОВИЧ

Анатолій Безсмертний, який очолював полтавців з 2010 року (з перервами), подав у відставку на початку цього сезону. Майже відразу футболістам та персоналу команди було представлено Юрія Ярошенка, який останні два роки працював з ПФК "Суми".

Відомий за роботою в провідних футбольних академіях Донбасу, Юрій Миколайович у своєму дебютному ж сезоні допоміг ФК «Полтава» пробитися у чвертьфінал Кубка України.

СТАДІОН

Основний стадіон
Основний
«Ювілейний»
25 800 глядачів
вул. Гагаріна, 9-а, м. Суми, 40030
СКЛАД КОМАНДИ Дата народження Громадянство Амплуа Дата заявки Номер
Андрій Анцибор
Анцибор
Андрій
Сергійович
16.11.1990 українець нападник 10.07.2019 13
Ярослав Важинський
Важинський
Ярослав
Володимирович
21.03.1994 українець воротар 10.07.2019 88
Максим Гаврась
Гаврась
Максим
Сергійович
26.06.1988 українець півзахисник 10.07.2019 24
Олександр Дугієнко
Дугієнко
Олександр
Вячеславович
05.09.1994 українець захисник 23.07.2019 37
Максим Єсип
Єсип
Максим
Богданович
16.09.1998 українець півзахисник 10.07.2019 10
Сергій Загинайлов
Загинайлов
Сергій
Геннадійович
03.01.1991 українець нападник 01.08.2019 77
Владислав Зрібняк
Зрібняк
Владислав
Сергійович
03.04.1996 українець нападник 10.07.2019 19
Олександр Литвиненко
Литвиненко
Олександр
Сергійович
30.05.1991 українець воротар 10.07.2019 23
Олександр Лучик
Лучик
Олександр
Юрійович
30.04.1994 українець півзахисник 10.07.2019 8
Валерій Макаров
Макаров
Валерій
Володимирович
05.08.1994 українець півзахисник 10.07.2019 70
Олександр Медведєв
Медведєв
Олександр
Валерійович
07.07.1994 українець захисник 10.07.2019 44
Євген Меженський
Меженський
Євген
Олександрович
26.01.1999 українець півзахисник 23.07.2019 45
Ян Осадчий
Осадчий
Ян
Сергійович
01.01.1994 українець півзахисник 10.07.2019 17
Вячеслав Піднебенной
Піднебенной
Вячеслав
Григорович
03.05.1988 українець півзахисник 23.07.2019 9
Костянтин Пікуль
Пікуль
Костянтин
Віталійович
03.06.1995 українець захисник 10.07.2019 33
Руслан Пісний
Пісний
Руслан
Ігорович
15.05.1997 українець півзахисник 10.07.2019 11
Сергій Приходько
Приходько
Сергій
Олександрович
21.01.1994 українець півзахисник 10.07.2019 94
Ярослав Сидоренко
Сидоренко
Ярослав
Олегович
27.08.1998 українець півзахисник 10.07.2019 96
Фарид Сулейман
Сулейман
Фарид
03.01.1994 українець нападник 10.07.2019 99
Владислав Шарай
Шарай
Владислав
Геннадійович
25.05.1997 українець півзахисник 18.07.2019 7
Станіслав Шарай
Шарай
Станіслав
Геннадійович
25.05.1997 українець півзахисник 18.07.2019 25
Дмитро Шевченко
Шевченко
Дмитро
Олександрович
18.01.1997 українець захисник 25.07.2019 22
Артем Шпирьонок
Шпирьонок
Артем
Володимирович
30.07.2002 українець нападник 01.08.2019 21
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ МАТЧІ КОМАНДИ
1 Гірник "Гірник" 1 4-1 3
2 Енергія "Енергія" 1 3-1 3
3 Кристал "Кристал" 1 2-0 3
4 ВПК-Агро "ВПК-Агро" 1 2-0 3
5 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 1 2-1 3
6 Альянс "Альянс" 0 0-0 0
7 Авангард-2 "Авангард-2" 1 1-2 0
8 Нікополь "Нікополь" 1 1-3 0
9 Реал Фарма "Реал Фарма" 1 0-2 0
10 Таврія Сімферополь "Таврія Сімферополь" 1 0-2 0
11 Чорноморець-2 "Чорноморець-2" 1 1-4 0
1 Гірник "Гірник" 2 7-1 6
2 ВПК-Агро "ВПК-Агро" 2 5-0 6
3 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 2 4-1 6
4 Енергія "Енергія" 2 4-2 4
5 Кристал "Кристал" 2 2-0 4
6 Альянс "Альянс" 1 1-1 1
7 Авангард-2 "Авангард-2" 2 1-2 1
8 Таврія Сімферополь "Таврія Сімферополь" 1 0-2 0
9 Нікополь "Нікополь" 2 1-6 0
10 Чорноморець-2 "Чорноморець-2" 2 1-6 0
11 Реал Фарма "Реал Фарма" 2 0-5 0
1 Гірник "Гірник" 3 8-1 9
2 Кристал "Кристал" 3 4-0 7
3 Енергія "Енергія" 3 5-2 7
4 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 3 5-2 7
5 ВПК-Агро "ВПК-Агро" 3 5-1 6
6 Альянс "Альянс" 2 2-2 2
7 Авангард-2 "Авангард-2" 2 1-2 1
8 Нікополь "Нікополь" 3 2-7 1
9 Реал Фарма "Реал Фарма" 3 1-6 1
10 Таврія Сімферополь "Таврія Сімферополь" 2 0-3 0
11 Чорноморець-2 "Чорноморець-2" 3 1-8 0
1 Кристал "Кристал" 4 9-0 10
2 Гірник "Гірник" 4 11-4 10
3 Енергія "Енергія" 4 7-3 10
4 ВПК-Агро "ВПК-Агро" 4 6-1 9
5 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 4 8-5 8
6 Таврія Сімферополь "Таврія Сімферополь" 3 1-3 3
7 Альянс "Альянс" 3 2-3 2
8 Авангард-2 "Авангард-2" 3 2-4 1
9 Нікополь "Нікополь" 4 2-8 1
10 Реал Фарма "Реал Фарма" 4 1-11 1
11 Чорноморець-2 "Чорноморець-2" 3 1-8 0
1 Кристал "Кристал" 5 10-0 13
2 Енергія "Енергія" 5 11-3 13
3 Гірник "Гірник" 5 11-5 10
4 ВПК-Агро "ВПК-Агро" 5 7-2 10
5 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 5 9-6 9
6 Альянс "Альянс" 4 5-3 5
7 Таврія Сімферополь "Таврія Сімферополь" 4 1-6 3
8 Авангард-2 "Авангард-2" 4 3-5 2
9 Нікополь "Нікополь" 5 3-9 2
10 Реал Фарма "Реал Фарма" 4 1-11 1
11 Чорноморець-2 "Чорноморець-2" 4 1-12 0
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 2 Альянс Альянс 1:1 Енергія Енергія 03.08. 18:00
Тур 3 Нікополь Нікополь 1:1 Альянс Альянс 11.08. 17:00
Тур 4 ВПК-Агро ВПК-Агро 1:0 Альянс Альянс 16.08. 17:00
Тур 5 Альянс Альянс 3:0 Таврія Сімферополь Таврія Сімферополь 23.08. 17:00
Тур 6 Авангард-2 Авангард-2 -:- Альянс Альянс 31.08.
Тур 7 Альянс Альянс -:- Чорноморець-2 Чорноморець-2 04.09.
Тур 8 Реал Фарма Реал Фарма -:- Альянс Альянс 08.09.
Тур 9 Альянс Альянс -:- Гірник Гірник 14.09.
Тур 10 Миколаїв-2 Миколаїв-2 -:- Альянс Альянс 18.09.
Тур 11 Альянс Альянс -:- Кристал Кристал 22.09.
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 13 Енергія Енергія -:- Альянс Альянс 05.10.
Тур 14 Альянс Альянс -:- Нікополь Нікополь 09.10.
Тур 15 Альянс Альянс -:- ВПК-Агро ВПК-Агро 13.10.
Тур 16 Таврія Сімферополь Таврія Сімферополь -:- Альянс Альянс 19.10.
Тур 17 Альянс Альянс -:- Авангард-2 Авангард-2 23.10.
Тур 18 Чорноморець-2 Чорноморець-2 -:- Альянс Альянс 27.10.
Тур 19 Альянс Альянс -:- Реал Фарма Реал Фарма 02.11.
Тур 20 Гірник Гірник -:- Альянс Альянс 10.11.
Тур 21 Альянс Альянс -:- Миколаїв-2 Миколаїв-2 16.11.
Тур 22 Кристал Кристал -:- Альянс Альянс 23.11.
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору