«Метал» Харків

Метал

друга ліга
2019 Рік заснування
+380671330011
Кольори клубу
президент: Засновник - Євгеній Красніков
адреса: 61001, м. Харків , вул. Плеханівська , 65
Фото команди

ТРЕНЕР

Тренер
Головний тренер
КУЧЕР ОЛЕКСАНДР МИКОЛАЙОВИЧ

Призначений на посаду: липень 2020 рік

Народився 22 жовтня 1982 року

Випускник Академії «Динамо» (Київ).

Грав на позиції захисника за «Арсенал» (Харків), «Металург» (Донецьк), «Бананц» (Вірменія), «Металіст» (Харків), «Шахтар» (Донецьк), «Кайсеріспор» (Туреччина), «Карпати» (Львів). Семиразовий чемпіон України, шестиразовий володар Кубка країни та п’ятиразовий володар Суперкубка України, володар Кубка УЄФА.

Виступи за збірну:

У 2006-2017 роках провів 57 матчів і забив 2 м'ячі за збірну України, у семи іграх виводив національну команду на поле з капітанською пов’язкою. Був у її складі на Євро-2012 та Євро-2016.

Тренерська кар’єра:

На тренерській роботі – з літа 2020 року. Очолює «Метал» від самого початку виступів команди на професійному рівні.

 

 

СТАДІОН

Основний стадіон
Основний
Нова Баварія
2 057 глядачів
проспект Ново-Баварський, 3, Харків, Харківська область, 61000
СКЛАД КОМАНДИ Дата народження Громадянство Амплуа Дата заявки Номер
Дмитро Антонов
Антонов
Дмитро
Ігорович
28.08.1996 українець захисник 26.08.2020 15
Максим Багачанський
Багачанський
Максим
Михайлович
05.06.2002 українець півзахисник 22.08.2020 21
Олексій Горяінов
Горяінов
Олексій
Олександрович
22.08.2003 українець півзахисник 22.08.2020 13
Папа Гуйе
Гуйе
Папа
07.06.1984 сенегалець захисник 13.10.2020 30
Сергій Давидов
Давидов
Сергій
Вікторович
16.12.1984 українець нападник 22.08.2020 9
Єгор Демченко
Демченко
Єгор
Васильович
25.07.1997 українець півзахисник 22.08.2020 17
Артур Денчук
Денчук
Артур
Ігорович
03.04.1992 українець воротар 22.08.2020 75
Данило Каневцев
Каневцев
Данило
Дмитрович
26.07.1996 українець воротар 22.08.2020 1
Владислав Кравченко
Кравченко
Владислав
Ігорович
23.02.1993 українець захисник 03.09.2020 3
Олександр Кучер
Кучер
Олександр
Миколайович
22.10.1982 українець захисник 22.08.2020 5
Євгеній Лозовий
Лозовий
Євгеній
Вікторович
25.03.1988 українець півзахисник 22.08.2020 11
Сергій Люлька
Люлька
Сергій
Миколайович
22.02.1990 українець захисник 04.09.2020 22
Семюель Мандей
Мандей
Семюель
Уедні
27.01.1999 українець захисник 26.08.2020 27
Олександр Мизюк
Мизюк
Олександр
Павлович
31.05.1995 українець захисник 22.08.2020 2
Владислав Нехтій
Нехтій
Владислав
Володимирович
19.12.1991 українець нападник 25.08.2020 7
Антон Поступаленко
Поступаленко
Антон
Андрійович
28.08.1988 українець півзахисник 22.08.2020 14
Андрій Ралюченко
Ралюченко
Андрій
Сергійович
08.06.1995 українець півзахисник 22.08.2020 6
Сергій Романов
Романов
Сергій
Сергійович
21.07.1997 українець півзахисник 22.08.2020 10
Євгеній Рязанцев
Рязанцев
Євгеній
Русланович
28.01.2002 українець півзахисник 22.08.2020 88
Євген Стрельцов
Стрельцов
Євген
Анатолійович
09.05.1991 українець півзахисник 22.08.2020 91
Володимир Танчик
Танчик
Володимир
Романович
17.10.1991 українець півзахисник 30.09.2020 34
Нікіта Тепляков
Тепляков
Нікіта
Олександрович
18.11.2000 українець захисник 07.10.2020 19
Віталій Федорів
Федорів
Віталій
Миколайович
21.10.1987 українець захисник 22.08.2020 24
Руслан Фомін
Фомін
Руслан
Миколайович
02.03.1986 українець нападник 22.08.2020 86
Віталій Чеботарьов
Чеботарьов
Віталій
Віталійович
07.02.1996 українець воротар 22.08.2020 47
Микола Ярош
Ярош
Микола
Олексійович
22.05.2001 українець захисник 22.08.2020 23
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ МАТЧІ КОМАНДИ
1 Метал "Метал" 1 4-0 3
2 Металург "Металург" 1 3-0 3
3 Енергія "Енергія" 1 2-1 3
4 Кривбас "Кривбас" 1 1-0 3
5 Яруд "Яруд" 1 1-1 1
6 Таврія Сімферополь "Таврія Сімферополь" 1 1-1 1
7 Балкани "Балкани" 1 0-0 1
8 Перемога "Перемога" 1 0-0 1
9 Черкащина "Черкащина" 0 0-0 0
10 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 1 1-2 0
11 Реал Фарма "Реал Фарма" 1 0-1 0
12 Нікополь "Нікополь" 1 0-3 0
13 Дніпро "Дніпро" 1 0-4 0
1 Метал "Метал" 2 10-0 6
2 Кривбас "Кривбас" 2 7-1 6
3 Балкани "Балкани" 2 4-0 4
4 Металург "Металург" 2 3-0 4
5 Таврія Сімферополь "Таврія Сімферополь" 2 3-1 4
6 Енергія "Енергія" 2 2-3 3
7 Перемога "Перемога" 2 0-0 2
8 Черкащина "Черкащина" 1 0-0 1
9 Дніпро "Дніпро" 2 0-4 1
10 Яруд "Яруд" 1 1-1 1
11 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 2 1-6 0
12 Реал Фарма "Реал Фарма" 2 0-7 0
13 Нікополь "Нікополь" 2 1-9 0
1 Метал "Метал" 3 12-0 9
2 Металург "Металург" 3 4-0 7
3 Таврія Сімферополь "Таврія Сімферополь" 3 4-1 7
4 Кривбас "Кривбас" 3 7-2 6
5 Енергія "Енергія" 3 5-4 6
6 Перемога "Перемога" 3 1-0 5
7 Балкани "Балкани" 3 4-1 4
8 Черкащина "Черкащина" 2 2-0 4
9 Яруд "Яруд" 2 2-4 1
10 Дніпро "Дніпро" 2 0-4 1
11 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 3 1-7 0
12 Реал Фарма "Реал Фарма" 3 0-9 0
13 Нікополь "Нікополь" 3 1-11 0
1 Метал "Метал" 4 14-0 12
2 Таврія Сімферополь "Таврія Сімферополь" 4 8-2 10
3 Кривбас "Кривбас" 4 8-3 7
4 Балкани "Балкани" 4 7-2 7
5 Черкащина "Черкащина" 3 4-0 7
6 Металург "Металург" 4 5-4 7
7 Енергія "Енергія" 3 5-4 6
8 Перемога "Перемога" 4 1-2 5
9 Реал Фарма "Реал Фарма" 4 1-9 3
10 Яруд "Яруд" 3 3-7 1
11 Дніпро "Дніпро" 3 0-5 1
12 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 4 2-8 1
13 Нікополь "Нікополь" 4 1-13 0
1 Метал "Метал" 5 16-0 15
2 Таврія Сімферополь "Таврія Сімферополь" 4 8-2 10
3 Металург "Металург" 5 8-4 10
4 Енергія "Енергія" 4 9-4 9
5 Черкащина "Черкащина" 4 5-1 8
6 Кривбас "Кривбас" 4 8-3 7
7 Балкани "Балкани" 5 7-6 7
8 Перемога "Перемога" 5 2-3 6
9 Реал Фарма "Реал Фарма" 4 1-9 3
10 Дніпро "Дніпро" 4 0-5 2
11 Яруд "Яруд" 4 3-10 1
12 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 5 2-10 1
13 Нікополь "Нікополь" 5 1-13 1
1 Метал "Метал" 6 18-1 18
2 Металург "Металург" 6 12-4 13
3 Черкащина "Черкащина" 5 7-1 11
4 Таврія Сімферополь "Таврія Сімферополь" 5 9-4 10
5 Енергія "Енергія" 5 9-8 9
6 Перемога "Перемога" 6 3-4 7
7 Балкани "Балкани" 5 7-6 7
8 Кривбас "Кривбас" 4 8-3 7
9 Нікополь "Нікополь" 6 4-14 4
10 Реал Фарма "Реал Фарма" 5 2-12 3
11 Дніпро "Дніпро" 5 1-6 3
12 Яруд "Яруд" 4 3-10 1
13 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 6 2-12 1
1 Метал "Метал" 7 21-1 21
2 Металург "Металург" 7 14-4 16
3 Таврія Сімферополь "Таврія Сімферополь" 6 11-5 13
4 Черкащина "Черкащина" 6 8-3 11
5 Перемога "Перемога" 7 5-4 10
6 Кривбас "Кривбас" 5 12-5 10
7 Енергія "Енергія" 6 11-12 9
8 Балкани "Балкани" 6 7-8 7
9 Дніпро "Дніпро" 6 3-7 6
10 Нікополь "Нікополь" 6 4-14 4
11 Реал Фарма "Реал Фарма" 6 2-14 3
12 Яруд "Яруд" 5 3-13 1
13 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 7 3-14 1
1 Метал "Метал" 8 21-1 22
2 Металург "Металург" 7 14-4 16
3 Таврія Сімферополь "Таврія Сімферополь" 7 13-7 14
4 Кривбас "Кривбас" 6 13-5 13
5 Черкащина "Черкащина" 6 8-3 11
6 Перемога "Перемога" 8 6-5 11
7 Енергія "Енергія" 7 11-12 10
8 Балкани "Балкани" 7 7-9 7
9 Дніпро "Дніпро" 7 5-9 7
10 Реал Фарма "Реал Фарма" 7 4-15 6
11 Нікополь "Нікополь" 7 5-15 5
12 Яруд "Яруд" 5 3-13 1
13 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 8 4-16 1
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 1 Дніпро Дніпро 0:4 Метал Метал 05.09. 18:00
Тур 2 Метал Метал 6:0 Реал Фарма Реал Фарма 11.09. 17:00
Тур 3 Нікополь Нікополь 0:2 Метал Метал 19.09. 16:00
Тур 4 Метал Метал 2:0 Перемога Перемога 25.09. 18:30
Тур 5 Миколаїв-2 Миколаїв-2 0:2 Метал Метал 03.10. 16:00
Тур 6 Метал Метал 2:1 Таврія Сімферополь Таврія Сімферополь 09.10. 16:00
Тур 7 Яруд Яруд 0:3 Метал Метал 16.10. 14:00
Тур 8 Метал Метал 0:0 Енергія Енергія 23.10. 15:00
Тур 9 Балкани Балкани -:- Метал Метал 30.10. 14:00
Тур 10 Метал Метал -:- Металург Металург 07.11.
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 11 Кривбас Кривбас -:- Метал Метал 14.11.
Тур 13 Метал Метал -:- Черкащина Черкащина 19.03.
Тур 14 Метал Метал -:- Дніпро Дніпро 27.03.
Тур 15 Реал Фарма Реал Фарма -:- Метал Метал 03.04.
Тур 16 Метал Метал -:- Нікополь Нікополь 09.04.
Тур 17 Перемога Перемога -:- Метал Метал 14.04.
Тур 18 Метал Метал -:- Миколаїв-2 Миколаїв-2 19.04.
Тур 19 Таврія Сімферополь Таврія Сімферополь -:- Метал Метал 25.04.
Тур 20 Метал Метал -:- Яруд Яруд 30.04.
Тур 21 Енергія Енергія -:- Метал Метал 07.05.
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 22 Метал Метал -:- Балкани Балкани 15.05.
Тур 23 Металург Металург -:- Метал Метал 22.05.
Тур 24 Метал Метал -:- Кривбас Кривбас 29.05.
Тур 26 Черкащина Черкащина -:- Метал Метал 11.06.
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору