«Яруд» Маріуполь

Яруд

друга ліга
2007 Рік заснування
Кольори клубу
президент: Олександр Олександрович Ярошенко
адреса:
Фото команди

Розпочинаючи з 2007 року команда бере участь у чемпіонаті Маріуполя. Є володарем кубка міста та кубка пам’яті Арменовського. У 2017 році, з появою нового спонсора, команда змінила назву на ФК «Яруд» та заявилася для участі у аматорському чемпіонаті України.

У дебютному для себе сезоні 2017/18 «Яруд» у групі 3 посів 7 місце серед 9 учасників: 16 матчів, +4=5-7, різниця м’ячів 20:19, 17 набраних очок.

В сезоні 2018/19 було 9 місце із 12 учасників: 22 матчі, +6=6-10, різниця м’ячів 24:20, набраних очок – 24.

Свого часу очолював команду відомий в минулому футболіст, володар Кубка України та учасник єврокубків Дмитро Єсін.

«До нас приходять хлопці, які всі живуть у Маріуполі, після U-21 та U-19. Вибір у них простий – або на місто бігати, або взагалі з футболом попрощатися, на завод піти. А «Яруд» їм дає другий шанс – у нас навчально-тренувальний процес, ми беремо участь у Чемпіонаті України, регулярно змагаємося в усіх міських турнірах. Це допомагає гравцям повірити у власні сили. Може, хтось із хлопців, які грають за нашу команду, ще й проявить себе у великому футболі», – говорив Дмитро Єсін про комплектацію колективу.

Зараз у команди головний тренер Володимир Кілікевич.

«Яруд» базується у  Маріуполі, приймає суперників на стадіоні «Азовець». Попри географічне розташування та близькість до проведення АТО, жодних проблем із проведенням матчів не виникало. «Ніяких інцидентів не було, і жодних питань від жодної команди. Всі нормально сприймають цей виїзд, а ми, зі своєї сторони, з радістю зустрічаємо гостей. Тому раді, що всі до нас охоче їдуть і не скаржаться на прийом, не кажуть – «більше сюди не приїдемо», – запевняє Дмитро Єсін, при цьому наголошуючи на дуже важливому значенні футболу для життя міста. До речі, влітку 2018 року «Яруд» у Маріуполі зіграв дружній матч проти Зірок українського футболу, подарувавши справжнє свято вболівальникам футболу Приазов’я.

Досягнення:

Чемпіон міста Маріуполь 2018 року, бронзовий призер – 2017.

Володар Кубка та Суперкубка міста Маріуполь 2018.

Володар Кубка Перемоги 2019.

З сезону 2020/21 учасник Другої ліги змагань ПФЛ.

ТРЕНЕР

Тренер
Головний тренер
КІЛІКЕВИЧ ВОЛОДИМИР ВОЛОДИМИРОВИЧ

Призначили на посаду: 2020 рік

Народився 30 листопада 1983 року.

 

 

СТАДІОН

Основний стадіон
Основний
Західний
1 050 глядачів
вулиця Михайла Грушевського, 13, Маріуполь, Донецька область, 87500
СКЛАД КОМАНДИ Дата народження Громадянство Амплуа Дата заявки Номер
Артем Аркуша
Аркуша
Артем
Валерійович
06.06.2003 українець захисник 02.10.2020 24
Ігор Биковський
Биковський
Ігор
Ігорович
05.09.1996 українець нападник 04.09.2020 7
Данило Бібік
Бібік
Данило
Олександрович
01.11.2000 українець захисник 28.08.2020 18
Владислав Бойко
Бойко
Владислав
Євгенович
04.07.2001 українець захисник 28.08.2020 16
Олег Гончаренко
Гончаренко
Олег
Ігорович
02.05.2000 українець півзахисник 28.08.2020 12
Данило Доберчук
Доберчук
Данило
Олександрович
24.02.2002 українець захисник 28.08.2020 14
Андрій Запорощенко
Запорощенко
Андрій
Олександрович
23.07.1998 українець захисник 28.08.2020 2
Дмитро Зеленюк
Зеленюк
Дмитро
Віталійович
12.10.2001 українець воротар 02.10.2020 1
Єгор Корицький
Корицький
Єгор
Сергійович
09.01.2001 українець нападник 04.09.2020 6
Владислав Левянков
Левянков
Владислав
Сергійович
30.01.2002 українець нападник 28.08.2020 21
Данило Літовченко
Літовченко
Данило
Сергійович
21.07.2000 українець півзахисник 24.09.2020 11
Кирило Матвєєв
Матвєєв
Кирило
Олегович
22.06.1996 українець півзахисник 06.10.2020 17
Валерій Мухін
Мухін
Валерій
Андрійович
31.08.2002 українець нападник 04.09.2020 13
Артур Мясніков
Мясніков
Артур
Валерійович
20.08.1985 українець захисник 28.08.2020 22
Владислав Назаренко
Назаренко
Владислав
Олександрович
03.07.2001 українець нападник 29.08.2020 5
Володимир Пелипак
Пелипак
Володимир
Віталійович
09.04.2001 українець захисник 18.09.2020 15
Петро Плачков
Плачков
Петро
Петрович
01.07.2002 українець півзахисник 28.08.2020 3
Давид Поліщук
Поліщук
Давид
Сергійович
15.02.2001 українець півзахисник 04.09.2020 20
Євген Проданов
Проданов
Євген
Євгенович
24.01.1998 українець нападник 28.08.2020 9
Данило Саєнко
Саєнко
Данило
Едуардович
15.02.2000 українець півзахисник 28.08.2020 19
Владислав Сандрак-Вінницький
Сандрак-Вінницький
Владислав
Сергійович
23.04.1998 українець нападник 28.08.2020 10
Владислав Тишинінов
Тишинінов
Владислав
Олександрович
20.03.2000 українець нападник 04.09.2020 4
Ярослав Хоменко
Хоменко
Ярослав
Сергійович
22.05.1991 українець воротар 28.08.2020 91
Іван Янаков
Янаков
Іван
Федорович
07.07.1994 українець нападник 28.08.2020 8
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ МАТЧІ КОМАНДИ
1 Метал "Метал" 1 4-0 3
2 Металург "Металург" 1 3-0 3
3 Енергія "Енергія" 1 2-1 3
4 Кривбас "Кривбас" 1 1-0 3
5 Яруд "Яруд" 1 1-1 1
6 Таврія Сімферополь "Таврія Сімферополь" 1 1-1 1
7 Балкани "Балкани" 1 0-0 1
8 Перемога "Перемога" 1 0-0 1
9 Черкащина "Черкащина" 0 0-0 0
10 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 1 1-2 0
11 Реал Фарма "Реал Фарма" 1 0-1 0
12 Нікополь "Нікополь" 1 0-3 0
13 Дніпро "Дніпро" 1 0-4 0
1 Метал "Метал" 2 10-0 6
2 Кривбас "Кривбас" 2 7-1 6
3 Балкани "Балкани" 2 4-0 4
4 Металург "Металург" 2 3-0 4
5 Таврія Сімферополь "Таврія Сімферополь" 2 3-1 4
6 Енергія "Енергія" 2 2-3 3
7 Перемога "Перемога" 2 0-0 2
8 Черкащина "Черкащина" 1 0-0 1
9 Дніпро "Дніпро" 2 0-4 1
10 Яруд "Яруд" 1 1-1 1
11 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 2 1-6 0
12 Реал Фарма "Реал Фарма" 2 0-7 0
13 Нікополь "Нікополь" 2 1-9 0
1 Метал "Метал" 3 12-0 9
2 Металург "Металург" 3 4-0 7
3 Таврія Сімферополь "Таврія Сімферополь" 3 4-1 7
4 Кривбас "Кривбас" 3 7-2 6
5 Енергія "Енергія" 3 5-4 6
6 Перемога "Перемога" 3 1-0 5
7 Балкани "Балкани" 3 4-1 4
8 Черкащина "Черкащина" 2 2-0 4
9 Яруд "Яруд" 2 2-4 1
10 Дніпро "Дніпро" 2 0-4 1
11 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 3 1-7 0
12 Реал Фарма "Реал Фарма" 3 0-9 0
13 Нікополь "Нікополь" 3 1-11 0
1 Метал "Метал" 4 14-0 12
2 Таврія Сімферополь "Таврія Сімферополь" 4 8-2 10
3 Кривбас "Кривбас" 4 8-3 7
4 Балкани "Балкани" 4 7-2 7
5 Черкащина "Черкащина" 3 4-0 7
6 Металург "Металург" 4 5-4 7
7 Енергія "Енергія" 3 5-4 6
8 Перемога "Перемога" 4 1-2 5
9 Реал Фарма "Реал Фарма" 4 1-9 3
10 Яруд "Яруд" 3 3-7 1
11 Дніпро "Дніпро" 3 0-5 1
12 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 4 2-8 1
13 Нікополь "Нікополь" 4 1-13 0
1 Метал "Метал" 5 16-0 15
2 Таврія Сімферополь "Таврія Сімферополь" 4 8-2 10
3 Металург "Металург" 5 8-4 10
4 Енергія "Енергія" 4 9-4 9
5 Черкащина "Черкащина" 4 5-1 8
6 Кривбас "Кривбас" 4 8-3 7
7 Балкани "Балкани" 5 7-6 7
8 Перемога "Перемога" 5 2-3 6
9 Реал Фарма "Реал Фарма" 4 1-9 3
10 Дніпро "Дніпро" 4 0-5 2
11 Яруд "Яруд" 4 3-10 1
12 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 5 2-10 1
13 Нікополь "Нікополь" 5 1-13 1
1 Метал "Метал" 6 18-1 18
2 Металург "Металург" 6 12-4 13
3 Черкащина "Черкащина" 5 7-1 11
4 Таврія Сімферополь "Таврія Сімферополь" 5 9-4 10
5 Енергія "Енергія" 5 9-8 9
6 Перемога "Перемога" 6 3-4 7
7 Балкани "Балкани" 5 7-6 7
8 Кривбас "Кривбас" 4 8-3 7
9 Нікополь "Нікополь" 6 4-14 4
10 Реал Фарма "Реал Фарма" 5 2-12 3
11 Дніпро "Дніпро" 5 1-6 3
12 Яруд "Яруд" 4 3-10 1
13 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 6 2-12 1
1 Метал "Метал" 7 21-1 21
2 Металург "Металург" 7 14-4 16
3 Таврія Сімферополь "Таврія Сімферополь" 6 11-5 13
4 Черкащина "Черкащина" 6 8-3 11
5 Перемога "Перемога" 7 5-4 10
6 Кривбас "Кривбас" 5 12-5 10
7 Енергія "Енергія" 6 11-12 9
8 Балкани "Балкани" 6 7-8 7
9 Дніпро "Дніпро" 6 3-7 6
10 Нікополь "Нікополь" 6 4-14 4
11 Реал Фарма "Реал Фарма" 6 2-14 3
12 Яруд "Яруд" 5 3-13 1
13 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 7 3-14 1
1 Метал "Метал" 8 21-1 22
2 Металург "Металург" 7 14-4 16
3 Таврія Сімферополь "Таврія Сімферополь" 7 13-7 14
4 Кривбас "Кривбас" 6 13-5 13
5 Черкащина "Черкащина" 6 8-3 11
6 Перемога "Перемога" 8 6-5 11
7 Енергія "Енергія" 7 11-12 10
8 Балкани "Балкани" 7 7-9 7
9 Дніпро "Дніпро" 7 5-9 7
10 Реал Фарма "Реал Фарма" 7 4-15 6
11 Нікополь "Нікополь" 7 5-15 5
12 Яруд "Яруд" 5 3-13 1
13 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 8 4-16 1
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 1 Таврія Сімферополь Таврія Сімферополь 1:1 Яруд Яруд 06.09. 17:00
Тур 3 Яруд Яруд 1:3 Енергія Енергія 20.09. 16:00
Тур 4 Балкани Балкани 3:1 Яруд Яруд 26.09. 16:00
Тур 5 Яруд Яруд 0:3 Металург Металург 03.10. 14:00
Тур 6 Кривбас Кривбас -:- Яруд Яруд 10.10.
Тур 7 Яруд Яруд 0:3 Метал Метал 16.10. 14:00
Тур 8 Черкащина Черкащина -:- Яруд Яруд 24.10.
Тур 9 Яруд Яруд -:- Дніпро Дніпро 31.10.
Тур 10 Реал Фарма Реал Фарма -:- Яруд Яруд 07.11.
Тур 11 Яруд Яруд -:- Нікополь Нікополь 14.11.
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 12 Перемога Перемога -:- Яруд Яруд 21.11.
Тур 13 Яруд Яруд -:- Миколаїв-2 Миколаїв-2 19.03.
Тур 14 Яруд Яруд -:- Таврія Сімферополь Таврія Сімферополь 27.03.
Тур 16 Енергія Енергія -:- Яруд Яруд 09.04.
Тур 17 Яруд Яруд -:- Балкани Балкани 14.04.
Тур 18 Металург Металург -:- Яруд Яруд 19.04.
Тур 19 Яруд Яруд -:- Кривбас Кривбас 25.04.
Тур 20 Метал Метал -:- Яруд Яруд 30.04.
Тур 21 Яруд Яруд -:- Черкащина Черкащина 07.05.
Тур 22 Дніпро Дніпро -:- Яруд Яруд 15.05.
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 23 Яруд Яруд -:- Реал Фарма Реал Фарма 22.05.
Тур 24 Нікополь Нікополь -:- Яруд Яруд 29.05.
Тур 25 Яруд Яруд -:- Перемога Перемога 04.06.
Тур 26 Миколаїв-2 Миколаїв-2 -:- Яруд Яруд 11.06.
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору