«Перемога» Дніпро

Перемога

друга ліга
2017 Рік заснування
Кольори клубу
президент: КОНОВАЛОВ Роман Миколайович
адреса:
Фото команди

15 листопада 2017 року було створено команду «Дон Гірос», яка навесні вже цього року перетворилася на футбольний клуб «Перемога». За час що минув команда подолала величезний шлях від групи товаришів, які провели перший товариський матч на все поле - 11 на 11 (раніше команда виступала виключно на міні-майданчиках в турнірі «Пульс» - вісім на вісім), до клубу, який спочатку став бронзовим призером турніру пам’яті Романа Шнейдермана, потім чвертьфіналістом Кубку Максима Білого, а далі виборов чемпіонство і Кубок міста, ставши при дуже серйозній конкуренції найсильнішою командою Дніпра, вийшовши на рівень міцного колективу аматорського чемпіонату України.

Далі в планах – проходження процедури атестації на Другу лігу чемпіонату України у Професійній футбольній лізі!

«Зараз професіональний футбол Дніпра переживає не найкращі часи, і керівництво ФК «Перемога» вирішило своїм кроком підняти реноме дніпровського футболу на професійному рівні. Саме тому зараз наш клуб і вирішив надати документи на проходження процедури атестації у Другому дивізіоні Професійної футбольної ліги. Вже зараз наш молодий клуб показує високі результати на аматорському рівні, розвиває власну інфраструктуру, удосконалює матеріально-технічну базу, започатковує дитячо-юнацьку школу. Ми переконані, що за найближчі місяці футбольний клуб «Перемога» зуміє повністю створити всі потрібні умови для виступу команди у Професійній футбольній лізі, і буде відповідати усім критеріям життєдіяльності для отримання атестату клубу Другої ліги ПФЛ», — говориться у офіційній заяві клубу.

Тим часом, у чемпіонаті України серед аматорів у своєму прем’єрному сезоні 2018/19 «Перемога» виступила доволі гідно,  в групі 3 із 12 учасників посівши шосту сходинку.

Домашні матчі «Перемога» проводить у Дніпрі на стадіоні «Олімпійські резерви», який відкрито у 2017 році після капітальної реконструкції. У спорткомплексі – поля для баскетболу та міні-футболу, сектори для метальників молота, диска, списа, зал боксу, сучасні роздягальні та душові. Легкоатлетичні бігові доріжки – з сучасного синтетичного покриття. Ще одна особливість комплексу - одне з найкращих в Україні футбольних полів зі штучним покриттям. Поле м'яке, останнього покоління. Воно «засіяно» гумою високої якості.

 

Досягнення

Переможець чемпіонату міста Дніпра: 2018

Володар Кубку міста Дніпра: 2018

ТРЕНЕР

Тренер
Головний тренер
ЯРОВЕНКО ЄВГЕНІЙ ВІКТОРОВИЧ

Призначено на посаду: серпень 2020 року

Народився 17 серпня 1963 року

Титулований футболіст і тренер, олімпійський чемпіон 1988, володар Кубка СРСР, срібний призер чемпіонату СРСР 1989, колишній гравець першої збірної СРСР..

СТАДІОН

Основний стадіон
Основний
Олімпійські резерви
1 000 глядачів
проспект Богдана Хмельницького, 29-д, Дніпро́, Дніпропетровська область, 49000

НОВИНИ

Новин, повязаних з командою, немає

СКЛАД КОМАНДИ Дата народження Громадянство Амплуа Дата заявки Номер
Даниїл Боженар
Боженар
Даниїл
Костянтинович
18.11.1999 українець нападник 29.08.2020 9
Ігор Варцаба
Варцаба
Ігор
Петрович
28.01.1991 українець воротар 29.08.2020 1
Микола Дібрівний
Дібрівний
Микола
Олександрович
20.10.1995 українець воротар 29.08.2020 11
Артем Дмитрієв
Дмитрієв
Артем
Сергійович
29.03.1999 українець захисник 29.08.2020 3
БрайтДжон Есьен
Есьен
БрайтДжон
21.03.2002 нігерієць нападник 18.09.2020 32
Станіслав Іванік
Іванік
Станіслав
Іванович
25.05.2000 українець півзахисник 29.08.2020 95
Ілля Корнєв
Корнєв
Ілля
Віталійович
01.11.1996 українець нападник 11.09.2020 19
Богдан Кучер
Кучер
Богдан
Вадимович
27.10.2000 українець півзахисник 29.08.2020 17
Олег Олійник
Олійник
Олег
Ігорович
08.01.2004 українець воротар 09.10.2020 69
Кирило Павлюк
Павлюк
Кирило
Сергійович
12.06.1999 українець півзахисник 29.08.2020 23
Вадим Петров
Петров
Вадим
Сергійович
29.09.1995 українець півзахисник 29.08.2020 20
Віктор Пилипенко
Пилипенко
Віктор
Андрійович
30.04.2000 українець захисник 05.09.2020 22
Артем Пилипенко
Пилипенко
Артем
Сергійович
21.08.1995 українець нападник 05.09.2020 99
Олексій Разуваєв
Разуваєв
Олексій
Ігорович
14.01.1993 українець півзахисник 29.08.2020 10
Богдан Рудавський
Рудавський
Богдан
Олександрович
28.12.2000 українець захисник 29.08.2020 28
Данило Сидоренко
Сидоренко
Данило
Олексійовича
18.02.1999 українець захисник 29.08.2020 33
Ібрагім Суаіб
Суаіб
Ібрагім
25.02.1999 українець воротар 05.09.2020 12
Артем Сьомка
Сьомка
Артем
Вікторович
18.02.1998 українець півзахисник 05.09.2020 77
Ілля Ходуля
Ходуля
Ілля
Вікторович
16.06.1989 українець захисник 05.09.2020 39
Андрій Цопа
Цопа
Андрій
Юрійович
14.09.2001 українець захисник 18.09.2020 8
Олексій Швець
Швець
Олексій
Олександрович
12.04.2001 українець півзахисник 29.08.2020 27
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ МАТЧІ КОМАНДИ
1 Метал "Метал" 1 4-0 3
2 Металург "Металург" 1 3-0 3
3 Енергія "Енергія" 1 2-1 3
4 Кривбас "Кривбас" 1 1-0 3
5 Яруд "Яруд" 1 1-1 1
6 Таврія Сімферополь "Таврія Сімферополь" 1 1-1 1
7 Балкани "Балкани" 1 0-0 1
8 Перемога "Перемога" 1 0-0 1
9 Черкащина "Черкащина" 0 0-0 0
10 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 1 1-2 0
11 Реал Фарма "Реал Фарма" 1 0-1 0
12 Нікополь "Нікополь" 1 0-3 0
13 Дніпро "Дніпро" 1 0-4 0
1 Метал "Метал" 2 10-0 6
2 Кривбас "Кривбас" 2 7-1 6
3 Балкани "Балкани" 2 4-0 4
4 Металург "Металург" 2 3-0 4
5 Таврія Сімферополь "Таврія Сімферополь" 2 3-1 4
6 Енергія "Енергія" 2 2-3 3
7 Перемога "Перемога" 2 0-0 2
8 Черкащина "Черкащина" 1 0-0 1
9 Дніпро "Дніпро" 2 0-4 1
10 Яруд "Яруд" 1 1-1 1
11 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 2 1-6 0
12 Реал Фарма "Реал Фарма" 2 0-7 0
13 Нікополь "Нікополь" 2 1-9 0
1 Метал "Метал" 3 12-0 9
2 Металург "Металург" 3 4-0 7
3 Таврія Сімферополь "Таврія Сімферополь" 3 4-1 7
4 Кривбас "Кривбас" 3 7-2 6
5 Енергія "Енергія" 3 5-4 6
6 Перемога "Перемога" 3 1-0 5
7 Балкани "Балкани" 3 4-1 4
8 Черкащина "Черкащина" 2 2-0 4
9 Яруд "Яруд" 2 2-4 1
10 Дніпро "Дніпро" 2 0-4 1
11 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 3 1-7 0
12 Реал Фарма "Реал Фарма" 3 0-9 0
13 Нікополь "Нікополь" 3 1-11 0
1 Метал "Метал" 4 14-0 12
2 Таврія Сімферополь "Таврія Сімферополь" 4 8-2 10
3 Кривбас "Кривбас" 4 8-3 7
4 Балкани "Балкани" 4 7-2 7
5 Черкащина "Черкащина" 3 4-0 7
6 Металург "Металург" 4 5-4 7
7 Енергія "Енергія" 3 5-4 6
8 Перемога "Перемога" 4 1-2 5
9 Реал Фарма "Реал Фарма" 4 1-9 3
10 Яруд "Яруд" 3 3-7 1
11 Дніпро "Дніпро" 3 0-5 1
12 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 4 2-8 1
13 Нікополь "Нікополь" 4 1-13 0
1 Метал "Метал" 5 16-0 15
2 Таврія Сімферополь "Таврія Сімферополь" 4 8-2 10
3 Металург "Металург" 5 8-4 10
4 Енергія "Енергія" 4 9-4 9
5 Черкащина "Черкащина" 4 5-1 8
6 Кривбас "Кривбас" 4 8-3 7
7 Балкани "Балкани" 5 7-6 7
8 Перемога "Перемога" 5 2-3 6
9 Реал Фарма "Реал Фарма" 4 1-9 3
10 Дніпро "Дніпро" 4 0-5 2
11 Яруд "Яруд" 4 3-10 1
12 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 5 2-10 1
13 Нікополь "Нікополь" 5 1-13 1
1 Метал "Метал" 6 18-1 18
2 Металург "Металург" 6 12-4 13
3 Черкащина "Черкащина" 5 7-1 11
4 Таврія Сімферополь "Таврія Сімферополь" 5 9-4 10
5 Енергія "Енергія" 5 9-8 9
6 Перемога "Перемога" 6 3-4 7
7 Балкани "Балкани" 5 7-6 7
8 Кривбас "Кривбас" 4 8-3 7
9 Нікополь "Нікополь" 6 4-14 4
10 Реал Фарма "Реал Фарма" 5 2-12 3
11 Дніпро "Дніпро" 5 1-6 3
12 Яруд "Яруд" 4 3-10 1
13 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 6 2-12 1
1 Метал "Метал" 7 21-1 21
2 Металург "Металург" 7 14-4 16
3 Таврія Сімферополь "Таврія Сімферополь" 6 11-5 13
4 Черкащина "Черкащина" 6 8-3 11
5 Перемога "Перемога" 7 5-4 10
6 Кривбас "Кривбас" 5 12-5 10
7 Енергія "Енергія" 6 11-12 9
8 Балкани "Балкани" 6 7-8 7
9 Дніпро "Дніпро" 6 3-7 6
10 Нікополь "Нікополь" 6 4-14 4
11 Реал Фарма "Реал Фарма" 6 2-14 3
12 Яруд "Яруд" 5 3-13 1
13 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 7 3-14 1
1 Метал "Метал" 8 21-1 22
2 Металург "Металург" 7 14-4 16
3 Таврія Сімферополь "Таврія Сімферополь" 7 13-7 14
4 Кривбас "Кривбас" 6 13-5 13
5 Черкащина "Черкащина" 6 8-3 11
6 Перемога "Перемога" 8 6-5 11
7 Енергія "Енергія" 7 11-12 10
8 Балкани "Балкани" 7 7-9 7
9 Дніпро "Дніпро" 7 5-9 7
10 Реал Фарма "Реал Фарма" 7 4-15 6
11 Нікополь "Нікополь" 7 5-15 5
12 Яруд "Яруд" 5 3-13 1
13 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 8 4-16 1
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 1 Перемога Перемога 0:0 Балкани Балкани 06.09. 16:00
Тур 2 Металург Металург 0:0 Перемога Перемога 14.09. 18:00
Тур 3 Перемога Перемога 1:0 Кривбас Кривбас 20.09. 16:00
Тур 4 Метал Метал 2:0 Перемога Перемога 25.09. 18:30
Тур 5 Перемога Перемога 1:1 Черкащина Черкащина 04.10. 16:00
Тур 6 Дніпро Дніпро 1:1 Перемога Перемога 10.10. 15:00
Тур 7 Перемога Перемога 2:0 Реал Фарма Реал Фарма 18.10. 15:00
Тур 8 Нікополь Нікополь 1:1 Перемога Перемога 24.10. 15:00
Тур 10 Перемога Перемога -:- Миколаїв-2 Миколаїв-2 07.11.
Тур 11 Таврія Сімферополь Таврія Сімферополь -:- Перемога Перемога 14.11.
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 12 Перемога Перемога -:- Яруд Яруд 21.11.
Тур 13 Енергія Енергія -:- Перемога Перемога 19.03.
Тур 14 Балкани Балкани -:- Перемога Перемога 27.03.
Тур 15 Перемога Перемога -:- Металург Металург 03.04.
Тур 16 Кривбас Кривбас -:- Перемога Перемога 09.04.
Тур 17 Перемога Перемога -:- Метал Метал 14.04.
Тур 18 Черкащина Черкащина -:- Перемога Перемога 19.04.
Тур 19 Перемога Перемога -:- Дніпро Дніпро 25.04.
Тур 20 Реал Фарма Реал Фарма -:- Перемога Перемога 30.04.
Тур 21 Перемога Перемога -:- Нікополь Нікополь 07.05.
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 23 Миколаїв-2 Миколаїв-2 -:- Перемога Перемога 22.05.
Тур 24 Перемога Перемога -:- Таврія Сімферополь Таврія Сімферополь 29.05.
Тур 25 Яруд Яруд -:- Перемога Перемога 04.06.
Тур 26 Перемога Перемога -:- Енергія Енергія 11.06.
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору