«АФСК Київ» Київ

АФСК Київ

друга ліга
2017 Рік заснування
Кольори клубу
Президент: Василенко Володимир Володимирович
адреса:

 

Амбіційний, молодий проект, який має бажання та можливості стати третьою, альтернативною силою столичного футболу. Ми сповідуємо європейський підхід до виховання юних футболістів та ведення фінансово – господарської діяльності, тому ми позиціонуємо себе, як український футбольний клуб нового типу. Ми прагнемо бути новаторами в системі клубної підготовки та фінансового «фейр-плей». Наша мета – самоокупний, привабливий бізнес-проект футбольного менеджменту, який стабільно готуватиме гравців європейського рівня. Клуб заснований в 2017 році, у 2020 році клуб змінив назву на АФСК Київ, команда складається з молодих гравців, які розвиваються разом з клубом.

Вийшовши з юнацького футболу, ми проводимо перший сезон в чемпіонаті України серед аматорів. В найближчій перспективі – отримання професійного статусу. За рік на дорослому рівні наші досягнення: друге місце в першій лізі чемпіонату Києво – Святошинського району (2020), вихід у півфінал Меморіалу Олега Макарова (2021).

ТРЕНЕР

Тренер
Головний тренер
НІВІНСЬКИЙ ВЯЧЕСЛАВ

Коли призначили на посаду: 15 червня 2021 року.

Народився 31 березня 1974 року

Виступав на позиції захисника за ЦСКА (Київ), Ниву-Космос (Миронівка), Оболонь (Київ), Металург (Запоріжжя), Кривбас (Кривий Ріг), Сімург (Азербайджан).

Професійні досягнення:

Переможець Другої ліги України 1998/99, 2000/01

Срібний призер Першої ліги України 2008/09.

Бронзовий призер Першої ліги України 2001/02, 2007/08.

Тренерська діяльність:

Оболонь (Київ) – тренер – 2009-10

Оболонь (Київ) – тренер – 2010-11

Оболонь (Київ) – старший тренер – 2012

Оболонь-2 (Київ) – головний тренер –2012

Україна (молодіжна) – тренер – 2012-15

Тракай (Литва) – тренер – 2016-17

Татран (Словаччина) – тренер – 2017

Оболонь-Бровар (Київ) – тренер – 2018-20

Чорноморець (Одеса) – тренер – 2020

СТАДІОН

Основний стадіон
Основний
Urban sport city
1 000 глядачів
вулиця Михайла Грушевського, Київ, 02000
Офіційні представники
СКЛАД КОМАНДИ Дата народження Громадянство Амплуа Дата заявки Номер
Кирило Баранцов
Баранцов
Кирило
Сергійович
19.09.2003 українець воротар 03.09.2021 12
Олексій Березинець
Березинець
Олексій
Миколайович
10.06.2004 українець захисник 05.08.2021 19
Микола Вечурко
Вечурко
Микола
Володимирович
06.06.1992 українець півзахисник 22.07.2021 6
Владислав Гарнага
Гарнага
Владислав
Анатолійович
25.02.2000 українець нападник 12.07.2021 11
Дмитро Зеленько
Зеленько
Дмитро
Олександрович
01.05.2000 українець захисник 12.07.2021 4
Семен Ключик
Ключик
Семен
Леонідович
23.12.1997 українець захисник 12.07.2021 5
Сергій Кошляк
Кошляк
Сергій
Тимофійович
13.09.2000 українець півзахисник 03.09.2021 18
Богдан Куртяк
Куртяк
Богдан
Тарасович
11.03.2000 українець захисник 22.07.2021 22
Кіріл Марціяш
Марціяш
Кіріл
Ігорович
16.10.2003 українець воротар 22.07.2021 71
Богдан Нагайський
Нагайський
Богдан
Леонидович
20.01.2002 українець півзахисник 22.07.2021 17
Микола Нескей
Нескей
Микола
Миколайович
18.12.2001 українець півзахисник 12.07.2021 10
Богдан Олабин
Олабин
Богдан
Васильович
22.03.2001 українець півзахисник 22.07.2021 7
Максим Примаченко
Примаченко
Максим
Віталійович
13.05.2002 українець воротар 12.07.2021 13
Дмитро Рогульський
Рогульський
Дмитро
Ігорович
23.07.1999 українець захисник 25.08.2021 20
Владислав Роєнко
Роєнко
Владислав
Сергійович
13.10.2000 українець півзахисник 22.07.2021 23
Кирило Рудовський
Рудовський
Кирило
Вадимович
05.03.2001 українець захисник 12.07.2021 15
Дмитро Сахно
Сахно
Дмитро
Олегович
03.10.2002 українець півзахисник 12.07.2021 14
Георгій Семчук
Семчук
Георгій
Костянтинович
23.06.2004 українець півзахисник 22.07.2021 2
Ігор Сидоренко
Сидоренко
Ігор
Володимирович
21.08.2004 українець півзахисник 22.07.2021 16
Олександр Студінікін
Студінікін
Олександр
Сергійович
01.03.1999 українець нападник 12.07.2021 21
Едуард Фінченко
Фінченко
Едуард
Вадимович
12.03.2002 українець нападник 22.07.2021 99
Олександр Шевчук
Шевчук
Олександр
Володимирович
25.08.2003 українець захисник 03.09.2021 70
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ МАТЧІ КОМАНДИ
1 Карпати Галич "Карпати Галич" 1 3-0 3
2 Лівий берег "Лівий берег" 1 2-1 3
3 Мункач "Мункач" 1 1-0 3
4 Епіцентр "Епіцентр" 1 1-0 3
5 Діназ "Діназ" 1 1-0 3
6 АФСК Київ "АФСК Київ" 1 1-1 1
7 Дніпро "Дніпро" 1 1-1 1
8 Буковина "Буковина" 1 0-0 1
9 Чайка "Чайка" 1 0-0 1
10 Карпати "Карпати" 0 0-0 0
11 ЛНЗ "ЛНЗ" 1 1-2 0
12 Нива "Нива" 1 0-1 0
13 Рубікон "Рубікон" 1 0-1 0
14 Чернігів "Чернігів" 1 0-1 0
15 Любомир "Любомир" 1 0-3 0
1 Лівий берег "Лівий берег" 2 6-1 6
2 Карпати Галич "Карпати Галич" 2 4-0 6
3 Мункач "Мункач" 2 2-0 6
4 Діназ "Діназ" 2 2-1 4
5 Епіцентр "Епіцентр" 2 1-4 3
6 ЛНЗ "ЛНЗ" 2 5-2 3
7 Карпати "Карпати" 1 3-0 3
8 Нива "Нива" 2 3-2 3
9 Дніпро "Дніпро" 2 2-2 2
10 Буковина "Буковина" 2 0-1 1
11 Чайка "Чайка" 2 0-1 1
12 АФСК Київ "АФСК Київ" 2 1-5 1
13 Чернігів "Чернігів" 1 0-1 0
14 Рубікон "Рубікон" 2 0-4 0
15 Любомир "Любомир" 2 1-6 0
1 Лівий берег "Лівий берег" 3 17-1 9
2 Карпати Галич "Карпати Галич" 3 6-2 7
3 Мункач "Мункач" 3 4-2 7
4 Діназ "Діназ" 3 6-1 7
5 Карпати "Карпати" 2 6-1 6
6 ЛНЗ "ЛНЗ" 3 7-3 6
7 Нива "Нива" 3 5-4 4
8 Рубікон "Рубікон" 3 2-4 3
9 Епіцентр "Епіцентр" 3 2-6 3
10 Чайка "Чайка" 3 2-3 2
11 Дніпро "Дніпро" 3 3-5 2
12 Буковина "Буковина" 2 0-1 1
13 АФСК Київ "АФСК Київ" 3 1-9 1
14 Чернігів "Чернігів" 2 0-3 0
15 Любомир "Любомир" 3 1-17 0
1 Лівий берег "Лівий берег" 4 21-1 12
2 ЛНЗ "ЛНЗ" 4 9-3 9
3 Карпати "Карпати" 3 8-2 9
4 Нива "Нива" 4 8-4 7
5 Карпати Галич "Карпати Галич" 3 6-2 7
6 Мункач "Мункач" 4 4-5 7
7 Діназ "Діназ" 4 6-3 7
8 Епіцентр "Епіцентр" 4 3-6 6
9 Буковина "Буковина" 3 5-2 4
10 Рубікон "Рубікон" 4 3-9 3
11 Чернігів "Чернігів" 3 2-4 3
12 Дніпро "Дніпро" 4 4-7 2
13 Чайка "Чайка" 4 2-7 2
14 АФСК Київ "АФСК Київ" 4 2-11 1
15 Любомир "Любомир" 4 1-18 0
1 Лівий берег "Лівий берег" 5 24-3 15
2 ЛНЗ "ЛНЗ" 5 12-3 12
3 Діназ "Діназ" 5 7-3 10
4 Карпати "Карпати" 4 8-3 9
5 Нива "Нива" 4 8-4 7
6 Карпати Галич "Карпати Галич" 4 6-5 7
7 Мункач "Мункач" 5 6-8 7
8 Рубікон "Рубікон" 5 6-9 6
9 Епіцентр "Епіцентр" 5 3-7 6
10 Дніпро "Дніпро" 5 7-8 5
11 Чайка "Чайка" 5 3-7 5
12 Буковина "Буковина" 4 6-5 4
13 Чернігів "Чернігів" 4 2-4 4
14 АФСК Київ "АФСК Київ" 5 2-11 2
15 Любомир "Любомир" 5 1-21 0
1 Лівий берег "Лівий берег" 5 24-3 15
2 ЛНЗ "ЛНЗ" 6 13-3 15
3 Діназ "Діназ" 6 9-4 13
4 Нива "Нива" 5 12-4 10
5 Карпати Галич "Карпати Галич" 5 8-5 10
6 Карпати "Карпати" 5 8-4 9
7 Епіцентр "Епіцентр" 6 6-8 9
8 Чайка "Чайка" 6 6-7 8
9 Мункач "Мункач" 6 7-11 7
10 Рубікон "Рубікон" 6 6-13 6
11 Дніпро "Дніпро" 6 7-10 5
12 Буковина "Буковина" 5 6-5 5
13 Чернігів "Чернігів" 5 3-6 4
14 АФСК Київ "АФСК Київ" 6 2-11 3
15 Любомир "Любомир" 6 1-24 0
1 Лівий берег "Лівий берег" 6 26-3 18
2 ЛНЗ "ЛНЗ" 7 17-3 18
3 Діназ "Діназ" 7 13-6 16
4 Нива "Нива" 6 14-4 13
5 Карпати Галич "Карпати Галич" 6 10-6 13
6 Карпати "Карпати" 6 13-4 12
7 Мункач "Мункач" 7 9-11 10
8 Епіцентр "Епіцентр" 6 6-8 9
9 Чайка "Чайка" 7 6-11 8
10 Рубікон "Рубікон" 7 6-15 6
11 Дніпро "Дніпро" 7 7-12 5
12 Буковина "Буковина" 6 8-9 5
13 Чернігів "Чернігів" 6 3-11 4
14 АФСК Київ "АФСК Київ" 7 3-13 3
15 Любомир "Любомир" 7 1-26 0
1 Лівий берег "Лівий берег" 7 29-4 21
2 ЛНЗ "ЛНЗ" 8 18-3 21
3 Діназ "Діназ" 8 14-6 19
4 Нива "Нива" 7 18-4 16
5 Карпати "Карпати" 7 15-5 15
6 Карпати Галич "Карпати Галич" 7 10-7 13
7 Мункач "Мункач" 8 13-14 13
8 Епіцентр "Епіцентр" 7 7-8 12
9 Чайка "Чайка" 8 9-15 8
10 Рубікон "Рубікон" 8 6-16 6
11 Дніпро "Дніпро" 8 8-15 5
12 Буковина "Буковина" 7 9-11 5
13 Чернігів "Чернігів" 7 3-12 4
14 АФСК Київ "АФСК Київ" 8 3-17 3
15 Любомир "Любомир" 7 1-26 0
1 Лівий берег "Лівий берег" 8 31-4 24
2 ЛНЗ "ЛНЗ" 9 19-4 22
3 Діназ "Діназ" 9 16-6 22
4 Карпати "Карпати" 8 19-5 18
5 Нива "Нива" 8 18-6 16
6 Епіцентр "Епіцентр" 8 10-9 15
7 Мункач "Мункач" 9 14-15 14
8 Карпати Галич "Карпати Галич" 8 10-11 13
9 Рубікон "Рубікон" 9 7-16 9
10 Чайка "Чайка" 8 9-15 8
11 Буковина "Буковина" 8 9-11 6
12 Чернігів "Чернігів" 8 3-12 5
13 Дніпро "Дніпро" 9 9-18 5
14 АФСК Київ "АФСК Київ" 9 3-19 3
15 Любомир "Любомир" 8 1-27 0
1 Лівий берег "Лівий берег" 9 33-4 27
2 ЛНЗ "ЛНЗ" 10 19-6 22
3 Діназ "Діназ" 10 16-8 22
4 Карпати "Карпати" 9 21-6 21
5 Епіцентр "Епіцентр" 9 11-9 18
6 Нива "Нива" 9 19-8 16
7 Мункач "Мункач" 9 14-15 14
8 Карпати Галич "Карпати Галич" 9 11-12 14
9 Рубікон "Рубікон" 10 8-17 10
10 Буковина "Буковина" 9 11-11 9
11 Чайка "Чайка" 9 10-16 9
12 Дніпро "Дніпро" 10 13-19 8
13 Чернігів "Чернігів" 9 4-13 6
14 АФСК Київ "АФСК Київ" 10 3-20 3
15 Любомир "Любомир" 9 2-31 0
1 Лівий берег "Лівий берег" 10 33-6 27
2 Карпати "Карпати" 10 23-6 24
3 ЛНЗ "ЛНЗ" 10 19-6 22
4 Діназ "Діназ" 11 16-9 22
5 Епіцентр "Епіцентр" 10 12-9 21
6 Нива "Нива" 10 19-8 17
7 Мункач "Мункач" 10 15-15 17
8 Карпати Галич "Карпати Галич" 10 11-13 14
9 Буковина "Буковина" 10 12-11 12
10 Чайка "Чайка" 10 13-17 12
11 Рубікон "Рубікон" 11 8-18 10
12 Дніпро "Дніпро" 11 14-22 8
13 Чернігів "Чернігів" 10 4-13 7
14 АФСК Київ "АФСК Київ" 11 5-21 6
15 Любомир "Любомир" 10 3-33 0
1 Лівий берег "Лівий берег" 11 35-6 30
2 Карпати "Карпати" 11 24-6 27
3 ЛНЗ "ЛНЗ" 11 24-6 25
4 Діназ "Діназ" 12 19-11 25
5 Епіцентр "Епіцентр" 11 12-10 21
6 Мункач "Мункач" 11 17-16 20
7 Нива "Нива" 11 19-8 18
8 Карпати Галич "Карпати Галич" 11 11-18 14
9 Буковина "Буковина" 11 12-11 13
10 Чайка "Чайка" 11 14-18 13
11 Рубікон "Рубікон" 11 8-18 10
12 Дніпро "Дніпро" 12 15-24 8
13 Чернігів "Чернігів" 11 4-15 7
14 АФСК Київ "АФСК Київ" 12 6-22 7
15 Любомир "Любомир" 11 5-36 0
1 Лівий берег "Лівий берег" 12 38-7 33
2 Карпати "Карпати" 12 26-6 30
3 ЛНЗ "ЛНЗ" 12 26-7 28
4 Діназ "Діназ" 13 22-11 28
5 Мункач "Мункач" 12 19-16 23
6 Епіцентр "Епіцентр" 12 14-13 21
7 Нива "Нива" 12 21-11 18
8 Карпати Галич "Карпати Галич" 12 14-20 17
9 Буковина "Буковина" 12 13-14 13
10 Чайка "Чайка" 12 14-21 13
11 Рубікон "Рубікон" 12 9-20 10
12 Чернігів "Чернігів" 12 7-17 10
13 Дніпро "Дніпро" 12 15-24 8
14 АФСК Київ "АФСК Київ" 13 6-24 7
15 Любомир "Любомир" 12 5-38 0
1 Лівий берег "Лівий берег" 13 40-8 36
2 Карпати "Карпати" 13 30-6 33
3 Діназ "Діназ" 14 25-12 31
4 ЛНЗ "ЛНЗ" 12 26-7 28
5 Епіцентр "Епіцентр" 13 15-13 24
6 Мункач "Мункач" 13 20-19 23
7 Нива "Нива" 12 21-11 18
8 Карпати Галич "Карпати Галич" 13 15-22 17
9 Буковина "Буковина" 13 13-15 13
10 Чернігів "Чернігів" 13 10-17 13
11 Чайка "Чайка" 13 14-25 13
12 Дніпро "Дніпро" 13 18-24 11
13 Рубікон "Рубікон" 13 9-23 10
14 АФСК Київ "АФСК Київ" 13 6-24 7
15 Любомир "Любомир" 13 5-41 0
1 Лівий берег "Лівий берег" 14 42-8 39
2 Карпати "Карпати" 14 31-6 36
3 Діназ "Діназ" 14 25-12 31
4 ЛНЗ "ЛНЗ" 12 26-7 28
5 Епіцентр "Епіцентр" 14 16-13 27
6 Мункач "Мункач" 14 20-20 23
7 Нива "Нива" 13 21-13 18
8 Карпати Галич "Карпати Галич" 14 15-23 17
9 Буковина "Буковина" 14 17-16 16
10 Чернігів "Чернігів" 14 12-19 14
11 Чайка "Чайка" 14 16-27 14
12 Дніпро "Дніпро" 13 18-24 11
13 Рубікон "Рубікон" 14 10-24 11
14 АФСК Київ "АФСК Київ" 14 7-25 8
15 Любомир "Любомир" 14 6-45 0
1 Лівий берег "Лівий берег" 15 43-10 39
2 Карпати "Карпати" 14 31-6 36
3 Діназ "Діназ" 15 29-13 34
4 ЛНЗ "ЛНЗ" 13 28-8 31
5 Епіцентр "Епіцентр" 15 21-16 30
6 Мункач "Мункач" 15 22-20 26
7 Буковина "Буковина" 15 18-16 19
8 Карпати Галич "Карпати Галич" 15 15-23 18
9 Нива "Нива" 14 24-18 18
10 Чайка "Чайка" 15 16-28 14
11 Чернігів "Чернігів" 15 12-21 14
12 Дніпро "Дніпро" 14 21-24 14
13 Рубікон "Рубікон" 15 11-28 11
14 АФСК Київ "АФСК Київ" 15 7-28 8
15 Любомир "Любомир" 15 6-45 1
1 Карпати "Карпати" 15 36-6 39
2 Лівий берег "Лівий берег" 16 44-13 39
3 Діназ "Діназ" 16 31-14 37
4 ЛНЗ "ЛНЗ" 14 30-8 34
5 Епіцентр "Епіцентр" 16 24-17 33
6 Мункач "Мункач" 16 23-21 27
7 Карпати Галич "Карпати Галич" 16 20-23 21
8 Нива "Нива" 15 26-19 21
9 Буковина "Буковина" 16 19-17 20
10 Чайка "Чайка" 16 16-33 14
11 Чернігів "Чернігів" 15 12-21 14
12 Дніпро "Дніпро" 15 22-26 14
13 Рубікон "Рубікон" 16 11-33 11
14 АФСК Київ "АФСК Київ" 16 7-30 8
15 Любомир "Любомир" 16 7-47 1
1 Карпати "Карпати" 16 41-7 42
2 Лівий берег "Лівий берег" 17 45-13 42
3 Діназ "Діназ" 17 33-14 40
4 ЛНЗ "ЛНЗ" 15 31-9 35
5 Епіцентр "Епіцентр" 17 25-18 34
6 Мункач "Мункач" 17 23-21 28
7 Нива "Нива" 16 28-19 24
8 Карпати Галич "Карпати Галич" 17 20-23 22
9 Буковина "Буковина" 16 19-17 20
10 Чернігів "Чернігів" 16 14-22 17
11 Чайка "Чайка" 17 16-35 14
12 Дніпро "Дніпро" 16 23-31 14
13 Рубікон "Рубікон" 17 12-35 11
14 АФСК Київ "АФСК Київ" 17 7-32 8
15 Любомир "Любомир" 17 7-48 1
1 Карпати "Карпати" 17 44-7 45
2 Лівий берег "Лівий берег" 18 45-13 43
3 Діназ "Діназ" 18 33-16 40
4 ЛНЗ "ЛНЗ" 16 33-9 38
5 Епіцентр "Епіцентр" 18 25-19 34
6 Мункач "Мункач" 18 24-22 29
7 Нива "Нива" 17 29-20 25
8 Карпати Галич "Карпати Галич" 17 20-23 22
9 Буковина "Буковина" 17 19-20 20
10 Дніпро "Дніпро" 17 24-31 17
11 Чернігів "Чернігів" 17 14-23 17
12 Чайка "Чайка" 18 16-35 15
13 Рубікон "Рубікон" 18 15-35 14
14 АФСК Київ "АФСК Київ" 18 7-35 8
15 Любомир "Любомир" 18 8-48 4
1 Карпати "Карпати" 18 46-7 48
2 Лівий берег "Лівий берег" 19 47-14 46
3 ЛНЗ "ЛНЗ" 17 36-9 41
4 Діназ "Діназ" 19 33-18 40
5 Епіцентр "Епіцентр" 19 30-19 37
6 Мункач "Мункач" 19 25-24 29
7 Карпати Галич "Карпати Галич" 18 23-23 25
8 Нива "Нива" 17 29-20 25
9 Буковина "Буковина" 18 20-20 23
10 Чернігів "Чернігів" 18 17-24 20
11 Дніпро "Дніпро" 18 24-32 17
12 Чайка "Чайка" 19 16-40 15
13 Рубікон "Рубікон" 19 15-38 14
14 АФСК Київ "АФСК Київ" 19 8-38 8
15 Любомир "Любомир" 19 8-51 4
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 1 Дніпро Дніпро 1:1 АФСК Київ АФСК Київ 25.07. 17:00
Тур 2 ЛНЗ ЛНЗ 4:0 АФСК Київ АФСК Київ 31.07. 19:00
Тур 3 Діназ Діназ 4:0 АФСК Київ АФСК Київ 08.08. 18:00
Тур 4 Карпати Карпати 2:1 АФСК Київ АФСК Київ 14.08. 18:00
Тур 5 Чернігів Чернігів 0:0 АФСК Київ АФСК Київ 22.08. 17:00
Тур 6 Буковина Буковина 0:0 АФСК Київ АФСК Київ 27.08. 17:30
Тур 7 Карпати Галич Карпати Галич 2:1 АФСК Київ АФСК Київ 04.09. 15:00
Тур 8 Нива Нива 4:0 АФСК Київ АФСК Київ 11.09. 14:00
Тур 9 Лівий берег Лівий берег 2:0 АФСК Київ АФСК Київ 17.09. 17:00
Тур 10 Епіцентр Епіцентр 1:0 АФСК Київ АФСК Київ 27.09. 15:00
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 11 АФСК Київ АФСК Київ 2:1 Любомир Любомир 02.10. 17:30
Тур 12 Чайка Чайка 1:1 АФСК Київ АФСК Київ 06.10. 15:00
Тур 13 Мункач Мункач 2:0 АФСК Київ АФСК Київ 10.10. 14:00
Тур 15 АФСК Київ АФСК Київ 1:1 Рубікон Рубікон 23.10. 15:00
Тур 16 АФСК Київ АФСК Київ 0:3 Дніпро Дніпро 31.10. 13:00
Тур 17 АФСК Київ АФСК Київ 0:2 ЛНЗ ЛНЗ 06.11. 13:00
Тур 18 АФСК Київ АФСК Київ 0:2 Діназ Діназ 13.11. 13:00
Тур 19 АФСК Київ АФСК Київ 0:3 Карпати Карпати 20.11. 15:00
Тур 20 АФСК Київ АФСК Київ 1:3 Чернігів Чернігів 28.11. 13:00
Тур 21 АФСК Київ АФСК Київ -:- Буковина Буковина 26.03.
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 22 АФСК Київ АФСК Київ -:- Карпати Галич Карпати Галич 02.04.
Тур 23 АФСК Київ АФСК Київ -:- Нива Нива 09.04.
Тур 24 АФСК Київ АФСК Київ -:- Лівий берег Лівий берег 13.04.
Тур 25 АФСК Київ АФСК Київ -:- Епіцентр Епіцентр 17.04.
Тур 26 Любомир Любомир -:- АФСК Київ АФСК Київ 23.04.
Тур 27 АФСК Київ АФСК Київ -:- Чайка Чайка 30.04.
Тур 28 АФСК Київ АФСК Київ -:- Мункач Мункач 07.05.
Тур 30 Рубікон Рубікон -:- АФСК Київ АФСК Київ 21.05.
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору