«Дніпро-1» Дніпро

Дніпро-1

перша ліга
2017 Рік заснування
(056) 376-12-12 (056) 740-25-13
Кольори клубу
президент: Фурсов А. В.
адреса: 49010, м. Дніпро, вул. Лабораторна, 1А
Фото команди

Клуб створений за ініціативи та сприяння українського політика Юрія Берези та екс-футболіста «Дніпра» Романа Зозулі. 21 червня 2017 року був прийнятий до Другої Ліги України, де також виступатиме ФК «Дніпро». Домашні матчі команда проводитиме на стадіоні «Дніпро-Арена».

ТРЕНЕР

Тренер
Головний тренер
МИХАЙЛЕНКО ДМИТРО СТАНІСЛАВОВИЧ

Народився 13 липня 1973 року

Коли очолив команду: липень 2017 року.

Український футболіст, півзахисник. За збірну України зіграв 23 матчі, забив два голи. Дебют 27 квітня 1993 в товариському матчі зі збірною Ізраїлю (1:1).

В 2009-2016 роках очолював молодіжний склад "Дніпра", у 2016-2017 - основний. Переможець молодіжної першості УПЛ 2015 року, неодноразовий призер на чолі дніпрянської молоді. СК "Дніпро-1" очолив разом із заснуванням клубу.

СТАДІОН

Основний стадіон
Основний
"Дніпро-Арена"
31 003 глядачів
вулиця Херсонська, 7, Дніпро́, Дніпропетровська область, 49000
СКЛАД КОМАНДИ Дата народження Громадянство Амплуа Дата заявки Номер
Віктор Бабічин
Бабічин
Віктор
Вікторович
22.08.2000 українець воротар 16.07.2018 81
Дмитро Башлай
Башлай
Дмитро
Олександрович
25.04.1990 українець захисник 16.07.2018 2
Максим Білик
Білик
Максим
Валерійович
10.06.1990 українець захисник 10.07.2018 28
Юрій Бровченко
Бровченко
Юрій
Анатолійович
25.01.1988 українець півзахисник 10.07.2018 10
Владислав Войцеховський
Войцеховський
Владислав
Павлович
19.04.1993 українець нападник 10.07.2018 7
Ігор Загальський
Загальський
Ігор
Володимирович
19.05.1991 українець півзахисник 10.07.2018 21
Кирило Зайков
Зайков
Кирило
Сергійович
28.04.2001 українець захисник 10.07.2018 14
Андрій Кліщук
Кліщук
Андрій
Андрійович
03.07.1992 українець воротар 10.07.2018 31
Ігор Когут
Когут
Ігор
Романович
07.03.1996 українець півзахисник 10.07.2018 25
Олег Кожушко
Кожушко
Олег
Олександрович
17.02.1998 українець нападник 10.07.2018 87
Сергій Кравченко
Кравченко
Сергій
Сергійович
24.04.1983 українець півзахисник 10.07.2018 4
Станіслав Куліш
Куліш
Станіслав
Костянтинович
08.02.1989 українець нападник 10.07.2018 20
Іван Литвиненко
Литвиненко
Іван
Сергійович
10.04.2001 українець півзахисник 10.07.2018 98
Сергій Логінов
Логінов
Сергій
Миколайович
24.08.1990 українець захисник 10.07.2018 15
Максим Лопирьонок
Лопирьонок
Максим
Іванович
13.04.1995 українець захисник 10.07.2018 71
Редван Мемешев
Мемешев
Редван
Раїмович
15.08.1993 українець півзахисник 10.07.2018 11
Олександр Мігунов
Мігунов
Олександр
Юрійович
13.04.1994 українець захисник 18.09.2018 13
Олександр Назаренко
Назаренко
Олександр
Євгенійович
01.02.2000 українець півзахисник 10.07.2018 29
Сергій Панасенко
Панасенко
Сергій
Олександрович
09.03.1992 українець півзахисник 10.07.2018 23
Володимир Польовий
Польовий
Володимир
Олександрович
28.07.1985 українець захисник 10.07.2018 8
Олександр Сніжко
Сніжко
Олександр
Вадимович
20.08.1996 українець півзахисник 10.07.2018 18
Кирило Ховайко
Ховайко
Кирило
Юрійович
17.06.2001 українець півзахисник 16.07.2018 17
Сергій Чеботаєв
Чеботаєв
Сергій
Євгенович
07.03.1988 українець півзахисник 10.07.2018 22
Олексій Чичиков
Чичиков
Олексій
Григорович
30.09.1987 українець нападник 10.07.2018 77
Владислав Шаповал
Шаповал
Владислав
Федорович
08.05.1995 українець захисник 10.07.2018 5
Артем Щедрий
Щедрий
Артем
Альбертович
09.11.1992 українець півзахисник 10.07.2018 9
Валерій Юрчук
Юрчук
Валерій
Володимирович
12.04.1990 українець воротар 10.07.2018 33
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ МАТЧІ КОМАНДИ
1 Авангард "Авангард" 1 4-2 3
2 Дніпро-1 "Дніпро-1" 1 3-1 3
3 Металіст 1925 "Металіст 1925" 1 2-0 3
4 Волинь "Волинь" 1 2-0 3
5 Суми "Суми" 1 2-1 3
6 Балкани "Балкани" 1 1-0 3
7 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 1 0-0 1
8 Миколаїв "Миколаїв" 1 0-0 1
9 Колос "Колос" 0 0-0 0
10 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 1 1-2 0
11 Прикарпаття "Прикарпаття" 1 0-1 0
12 Інгулець "Інгулець" 1 2-4 0
13 Рух "Рух" 1 1-3 0
14 Агробізнес "Агробізнес" 1 0-2 0
15 Зірка "Зірка" 1 0-2 0
1 Дніпро-1 "Дніпро-1" 2 9-1 6
2 Волинь "Волинь" 2 4-0 6
3 Суми "Суми" 2 5-2 6
4 Авангард "Авангард" 2 4-2 4
5 Балкани "Балкани" 2 1-0 4
6 Металіст 1925 "Металіст 1925" 2 2-2 3
7 Прикарпаття "Прикарпаття" 2 1-1 3
8 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 2 0-0 2
9 Миколаїв "Миколаїв" 1 0-0 1
10 Колос "Колос" 1 0-0 1
11 Рух "Рух" 2 1-3 1
12 Агробізнес "Агробізнес" 2 0-2 1
13 Інгулець "Інгулець" 2 2-5 0
14 Зірка "Зірка" 2 1-5 0
15 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 2 1-8 0
1 Дніпро-1 "Дніпро-1" 3 11-1 9
2 Волинь "Волинь" 3 6-0 9
3 Авангард "Авангард" 3 5-2 7
4 Металіст 1925 "Металіст 1925" 3 6-3 6
5 Суми "Суми" 3 6-6 6
6 Миколаїв "Миколаїв" 2 2-1 4
7 Балкани "Балкани" 3 2-2 4
8 Прикарпаття "Прикарпаття" 3 1-2 3
9 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 3 3-9 3
10 Колос "Колос" 2 0-0 2
11 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 3 1-2 2
12 Рух "Рух" 2 1-3 1
13 Інгулець "Інгулець" 3 2-5 1
14 Агробізнес "Агробізнес" 3 0-4 1
15 Зірка "Зірка" 3 1-7 0
1 Волинь "Волинь" 4 7-0 12
2 Дніпро-1 "Дніпро-1" 4 11-3 9
3 Металіст 1925 "Металіст 1925" 4 8-3 9
4 Авангард "Авангард" 4 5-3 7
5 Балкани "Балкани" 4 4-3 7
6 Суми "Суми" 4 7-7 7
7 Колос "Колос" 3 1-0 5
8 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 4 2-2 5
9 Інгулець "Інгулець" 4 4-5 4
10 Миколаїв "Миколаїв" 3 2-3 4
11 Прикарпаття "Прикарпаття" 4 1-3 3
12 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 3 3-9 3
13 Агробізнес "Агробізнес" 4 1-5 2
14 Рух "Рух" 3 2-5 1
15 Зірка "Зірка" 4 1-8 0
1 Волинь "Волинь" 5 10-0 15
2 Дніпро-1 "Дніпро-1" 5 12-3 12
3 Металіст 1925 "Металіст 1925" 5 8-4 9
4 Авангард "Авангард" 5 7-5 8
5 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 5 3-2 8
6 Інгулець "Інгулець" 5 5-5 7
7 Балкани "Балкани" 5 4-4 7
8 Миколаїв "Миколаїв" 4 3-3 7
9 Суми "Суми" 5 7-10 7
10 Колос "Колос" 4 3-2 6
11 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 4 4-9 6
12 Прикарпаття "Прикарпаття" 5 1-4 3
13 Агробізнес "Агробізнес" 5 1-6 2
14 Рух "Рух" 4 2-6 1
15 Зірка "Зірка" 4 1-8 0
1 Дніпро-1 "Дніпро-1" 6 17-3 15
2 Волинь "Волинь" 6 10-5 15
3 Авангард "Авангард" 6 13-5 11
4 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 6 4-2 11
5 Балкани "Балкани" 6 7-4 10
6 Інгулець "Інгулець" 6 9-7 10
7 Металіст 1925 "Металіст 1925" 5 8-4 9
8 Колос "Колос" 5 5-2 9
9 Миколаїв "Миколаїв" 5 3-5 7
10 Суми "Суми" 6 7-16 7
11 Прикарпаття "Прикарпаття" 6 2-4 6
12 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 5 6-13 6
13 Агробізнес "Агробізнес" 6 1-7 2
14 Рух "Рух" 5 2-7 1
15 Зірка "Зірка" 5 1-11 0
1 Дніпро-1 "Дніпро-1" 7 21-3 18
2 Волинь "Волинь" 7 12-9 15
3 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 7 8-4 14
4 Авангард "Авангард" 7 13-5 12
5 Металіст 1925 "Металіст 1925" 6 11-4 12
6 Колос "Колос" 6 7-2 12
7 Інгулець "Інгулець" 7 9-9 10
8 Балкани "Балкани" 7 7-7 10
9 Миколаїв "Миколаїв" 6 3-5 8
10 Прикарпаття "Прикарпаття" 7 4-6 7
11 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 6 8-15 7
12 Суми "Суми" 7 7-20 7
13 Зірка "Зірка" 6 3-11 3
14 Агробізнес "Агробізнес" 6 1-7 2
15 Рух "Рух" 6 2-9 1
1 Дніпро-1 "Дніпро-1" 8 23-4 21
2 Колос "Колос" 7 12-4 15
3 Волинь "Волинь" 7 12-9 15
4 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 8 8-6 14
5 Інгулець "Інгулець" 8 10-9 13
6 Авангард "Авангард" 8 14-7 12
7 Металіст 1925 "Металіст 1925" 7 11-5 12
8 Миколаїв "Миколаїв" 7 7-6 11
9 Балкани "Балкани" 8 7-7 11
10 Прикарпаття "Прикарпаття" 8 11-7 10
11 Суми "Суми" 8 9-20 10
12 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 7 10-20 7
13 Агробізнес "Агробізнес" 7 1-7 3
14 Зірка "Зірка" 7 4-18 3
15 Рух "Рух" 7 3-13 1
1 Дніпро-1 "Дніпро-1" 9 24-7 21
2 Колос "Колос" 8 14-4 18
3 Волинь "Волинь" 8 16-11 18
4 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 9 11-7 17
5 Інгулець "Інгулець" 9 12-10 16
6 Металіст 1925 "Металіст 1925" 8 13-5 15
7 Миколаїв "Миколаїв" 8 8-6 14
8 Авангард "Авангард" 9 17-10 13
9 Балкани "Балкани" 9 9-11 11
10 Прикарпаття "Прикарпаття" 9 11-9 10
11 Суми "Суми" 8 9-20 10
12 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 8 10-21 7
13 Агробізнес "Агробізнес" 8 2-9 3
14 Зірка "Зірка" 8 4-20 3
15 Рух "Рух" 8 6-16 2
1 Дніпро-1 "Дніпро-1" 9 24-7 21
2 Колос "Колос" 9 14-4 19
3 Волинь "Волинь" 9 17-12 19
4 Миколаїв "Миколаїв" 9 11-7 17
5 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 10 11-8 17
6 Інгулець "Інгулець" 10 13-11 17
7 Авангард "Авангард" 10 18-10 16
8 Металіст 1925 "Металіст 1925" 9 13-5 16
9 Прикарпаття "Прикарпаття" 10 12-9 13
10 Балкани "Балкани" 10 10-12 12
11 Суми "Суми" 9 10-21 11
12 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 9 10-21 8
13 Агробізнес "Агробізнес" 9 2-10 3
14 Рух "Рух" 9 6-16 3
15 Зірка "Зірка" 9 5-23 3
1 Дніпро-1 "Дніпро-1" 10 27-7 24
2 Колос "Колос" 10 17-4 22
3 Волинь "Волинь" 10 18-12 22
4 Інгулець "Інгулець" 11 14-11 20
5 Металіст 1925 "Металіст 1925" 10 14-5 19
6 Авангард "Авангард" 11 19-11 17
7 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 10 11-8 17
8 Миколаїв "Миколаїв" 10 11-8 17
9 Прикарпаття "Прикарпаття" 11 12-10 13
10 Балкани "Балкани" 11 10-15 12
11 Суми "Суми" 10 10-22 11
12 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 10 11-22 9
13 Рух "Рух" 10 8-16 6
14 Агробізнес "Агробізнес" 10 2-13 3
15 Зірка "Зірка" 10 5-25 3
1 Дніпро-1 "Дніпро-1" 11 29-8 27
2 Колос "Колос" 11 18-5 23
3 Волинь "Волинь" 11 19-13 23
4 Металіст 1925 "Металіст 1925" 11 15-6 20
5 Інгулець "Інгулець" 12 15-13 20
6 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 11 12-9 18
7 Миколаїв "Миколаїв" 11 12-9 18
8 Авангард "Авангард" 11 19-11 17
9 Прикарпаття "Прикарпаття" 12 13-11 14
10 Балкани "Балкани" 12 11-16 13
11 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 11 12-22 12
12 Суми "Суми" 11 11-23 12
13 Рух "Рух" 11 9-17 7
14 Агробізнес "Агробізнес" 11 3-14 4
15 Зірка "Зірка" 11 5-26 3
1 Дніпро-1 "Дніпро-1" 12 31-9 30
2 Колос "Колос" 12 24-5 26
3 Волинь "Волинь" 12 20-13 26
4 Металіст 1925 "Металіст 1925" 12 17-7 23
5 Інгулець "Інгулець" 13 16-14 21
6 Авангард "Авангард" 12 24-12 20
7 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 12 13-10 19
8 Миколаїв "Миколаїв" 12 12-10 18
9 Прикарпаття "Прикарпаття" 13 14-13 14
10 Балкани "Балкани" 12 11-16 13
11 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 12 13-24 12
12 Суми "Суми" 12 11-29 12
13 Рух "Рух" 12 10-18 8
14 Агробізнес "Агробізнес" 12 4-15 5
15 Зірка "Зірка" 12 6-31 3
1 Дніпро-1 "Дніпро-1" 13 32-10 31
2 Волинь "Волинь" 13 23-14 29
3 Колос "Колос" 13 25-6 27
4 Металіст 1925 "Металіст 1925" 13 20-7 26
5 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 13 14-10 22
6 Інгулець "Інгулець" 13 16-14 21
7 Авангард "Авангард" 13 25-14 20
8 Миколаїв "Миколаїв" 13 13-11 19
9 Балкани "Балкани" 13 13-17 16
10 Прикарпаття "Прикарпаття" 14 14-14 14
11 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 13 14-25 13
12 Суми "Суми" 13 12-30 13
13 Рух "Рух" 13 11-21 8
14 Агробізнес "Агробізнес" 13 5-16 6
15 Зірка "Зірка" 13 6-34 3
1 Дніпро-1 "Дніпро-1" 14 36-10 34
2 Волинь "Волинь" 14 28-17 32
3 Металіст 1925 "Металіст 1925" 14 21-7 29
4 Колос "Колос" 14 26-7 28
5 Інгулець "Інгулець" 14 18-15 24
6 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 14 15-11 23
7 Авангард "Авангард" 14 25-15 20
8 Миколаїв "Миколаїв" 14 13-15 19
9 Балкани "Балкани" 14 14-19 16
10 Прикарпаття "Прикарпаття" 14 14-14 14
11 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 14 17-30 13
12 Суми "Суми" 14 12-31 13
13 Рух "Рух" 14 12-21 11
14 Агробізнес "Агробізнес" 14 10-16 9
15 Зірка "Зірка" 14 6-39 3
1 Дніпро-1 "Дніпро-1" 15 39-10 37
2 Волинь "Волинь" 15 31-18 35
3 Металіст 1925 "Металіст 1925" 15 23-7 32
4 Колос "Колос" 14 26-7 28
5 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 15 17-12 26
6 Інгулець "Інгулець" 15 19-18 24
7 Авангард "Авангард" 15 28-16 23
8 Миколаїв "Миколаїв" 15 14-17 19
9 Балкани "Балкани" 15 17-21 19
10 Прикарпаття "Прикарпаття" 15 16-17 14
11 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 15 19-32 14
12 Суми "Суми" 15 14-33 14
13 Рух "Рух" 15 12-24 11
14 Агробізнес "Агробізнес" 15 10-18 9
15 Зірка "Зірка" 15 7-42 3
1 Дніпро-1 "Дніпро-1" 16 42-10 40
2 Металіст 1925 "Металіст 1925" 16 24-7 35
3 Волинь "Волинь" 16 31-19 35
4 Колос "Колос" 15 26-7 29
5 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 16 20-12 29
6 Авангард "Авангард" 16 29-16 26
7 Інгулець "Інгулець" 16 19-22 24
8 Балкани "Балкани" 16 17-21 20
9 Миколаїв "Миколаїв" 15 14-17 19
10 Прикарпаття "Прикарпаття" 16 20-17 17
11 Суми "Суми" 16 17-36 15
12 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 16 19-35 14
13 Рух "Рух" 16 12-27 11
14 Агробізнес "Агробізнес" 16 10-19 9
15 Зірка "Зірка" 16 10-45 4
1 Дніпро-1 "Дніпро-1" 17 46-10 43
2 Металіст 1925 "Металіст 1925" 17 27-8 38
3 Волинь "Волинь" 17 31-19 36
4 Колос "Колос" 16 27-7 32
5 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 17 21-12 32
6 Авангард "Авангард" 17 32-17 29
7 Інгулець "Інгулець" 17 19-23 24
8 Балкани "Балкани" 16 17-21 20
9 Миколаїв "Миколаїв" 15 14-17 19
10 Прикарпаття "Прикарпаття" 17 21-20 17
11 Суми "Суми" 17 18-39 15
12 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 17 19-36 14
13 Рух "Рух" 16 12-27 11
14 Агробізнес "Агробізнес" 17 10-19 10
15 Зірка "Зірка" 17 10-49 4
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 1 Рух Рух 1:3 Дніпро-1 Дніпро-1 21.07. 18:00
Тур 2 Дніпро-1 Дніпро-1 6:0 Гірник-Спорт Гірник-Спорт 28.07. 19:00
Тур 3 Зірка Зірка 0:2 Дніпро-1 Дніпро-1 04.08. 18:00
Тур 4 Дніпро-1 Дніпро-1 0:2 Металіст 1925 Металіст 1925 11.08. 19:00
Тур 5 Агробізнес Агробізнес 0:1 Дніпро-1 Дніпро-1 18.08. 18:00
Тур 6 Дніпро-1 Дніпро-1 5:0 Волинь Волинь 26.08. 19:00
Тур 7 Суми Суми 0:4 Дніпро-1 Дніпро-1 31.08. 18:00
Тур 8 Авангард Авангард 1:2 Дніпро-1 Дніпро-1 09.09. 17:00
Тур 9 Дніпро-1 Дніпро-1 1:3 Оболонь Бровар Оболонь Бровар 15.09. 16:00
Тур 11 Дніпро-1 Дніпро-1 3:0 Балкани Балкани 30.09. 18:00
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 12 Інгулець Інгулець 1:2 Дніпро-1 Дніпро-1 07.10. 16:00
Тур 13 Дніпро-1 Дніпро-1 2:1 Прикарпаття Прикарпаття 13.10. 18:00
Тур 14 Колос Колос 1:1 Дніпро-1 Дніпро-1 20.10. 15:00
Тур 15 Дніпро-1 Дніпро-1 4:0 Миколаїв Миколаїв 26.10. 18:00
Тур 16 Дніпро-1 Дніпро-1 3:0 Рух Рух 04.11. 17:00
Тур 17 Гірник-Спорт Гірник-Спорт 0:3 Дніпро-1 Дніпро-1 11.11. 13:00
Тур 18 Дніпро-1 Дніпро-1 4:0 Зірка Зірка 17.11. 16:00
Тур 19 Металіст 1925 Металіст 1925 -:- Дніпро-1 Дніпро-1 24.03.
Тур 20 Дніпро-1 Дніпро-1 -:- Агробізнес Агробізнес 31.03.
Тур 21 Волинь Волинь -:- Дніпро-1 Дніпро-1 06.04.
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 22 Дніпро-1 Дніпро-1 -:- Суми Суми 13.04.
Тур 23 Дніпро-1 Дніпро-1 -:- Авангард Авангард 17.04.
Тур 24 Оболонь Бровар Оболонь Бровар -:- Дніпро-1 Дніпро-1 21.04.
Тур 26 Балкани Балкани -:- Дніпро-1 Дніпро-1 01.05.
Тур 27 Дніпро-1 Дніпро-1 -:- Інгулець Інгулець 05.05.
Тур 28 Прикарпаття Прикарпаття -:- Дніпро-1 Дніпро-1 11.05.
Тур 29 Дніпро-1 Дніпро-1 -:- Колос Колос 19.05.
Тур 30 Миколаїв Миколаїв -:- Дніпро-1 Дніпро-1 25.05.
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору