«Чорноморець» Одеса

Чорноморець

перша ліга
1936 Рік заснування
Кольори клубу
президент: Климов Леонід Михайлович
адреса: пр-т Гагаріна, 12-а Одеса, 65039
Фото команди

ТРЕНЕР

Тренер
Головний тренер
МАРКЕВИЧ ОСТАП МИРОНОВИЧ

Народився 04 квітня 1978 року

Коли призначили на посаду: 14 жовтня 2019 року

Стаж: академія ФК "Рух" (Винники), штаб ФК "Дніпро" (Дніпро), академія ФК "Вільярреал" (Іспанія), ФК "Агробізнес"


Молодий прогресивний тренер заради футболу залишив престижну роботу на митниці, від 2016 року працював в академії одного з потужних клубів Іспанії, мав успіхи в своїх вікових категоріях.

Син знаменитого тренера Мирона Маркевича в футболі йде своїм шляхом - віддає перевагу комбінаційному футболу, вчить футболістів мислити на полі. Вдало стартував із новим клубом - "Агробізнесом", хоча тільки дебютував у чемпіонаті України. Пропрацювавши кілька місяців у Волочиську, звільнився за обопільною згодою з клубом.

СТАДІОН

Основний стадіон
Основний
Чорноморець
34 164 глядачів
Одеса, Маразлієвська, 1
СКЛАД КОМАНДИ Дата народження Громадянство Амплуа Дата заявки Номер
Володимир Аржанов
Аржанов
Володимир
Олександрович
29.11.1985 українець півзахисник 25.07.2019 10
Максим Брагару
Брагару
Максим
Ігорович
21.07.2002 українець півзахисник 25.07.2019 45
Данило Варакута
Варакута
Данило
Андрійович
04.11.2001 українець воротар 25.07.2019 1
Вячеслав Велєв
Велєв
Вячеслав
Сергійович
21.05.2000 українець нападник 25.07.2019 19
Сергій Воронін
Воронін
Сергій
Олександрович
24.03.1987 українець захисник 25.07.2019 33
Дмитро Гейко
Гейко
Дмитро
Вадимович
10.01.2000 українець захисник 25.07.2019 66
Олександр Голіков
Голіков
Олександр
Владиславович
13.11.1991 українець захисник 25.07.2019 8
Віталій Гошкодеря
Гошкодеря
Віталій
Валерійович
08.01.1988 українець захисник 25.07.2019 9
Олексій Грабован
Грабован
Олексій
Юрійович
16.06.2000 українець захисник 25.07.2019 94
Костянтин Граматік
Граматік
Костянтин
Анатолійович
21.05.2000 українець півзахисник 25.07.2019 4
Гліб Грачов
Грачов
Гліб
Павлович
15.05.1997 українець захисник 25.07.2019 15
Андрій Гулєватий
Гулєватий
Андрій
Олегович
26.10.2000 українець захисник 25.07.2019 26
Валерій Даскалиця
Даскалиця
Валерій
Вікторович
17.02.2002 українець воротар 25.07.2019 71
Валерій Дємєнчук
Дємєнчук
Валерій
Олександрович
25.12.2001 українець воротар 25.07.2019 44
Петро Долгов
Долгов
Петро
Дмитрович
29.06.2000 українець півзахисник 25.07.2019 29
Олексій Друі
Друі
Олексій
Сергійович
30.03.2003 українець воротар 25.07.2019 91
Богдан Коваленко
Коваленко
Богдан
Русланович
24.04.1997 українець нападник 25.07.2019 52
Олександр Ковпак
Ковпак
Олександр
Олександрович
02.02.1983 українець нападник 30.08.2019 39
Андрій Кожухар
Кожухар
Андрій
Юрійович
20.07.1999 українець воротар 25.07.2019 12
Микита Марущак
Марущак
Микита
Ігорович
26.02.2002 українець воротар 25.07.2019 93
Микола Мусолітін
Мусолітін
Микола
Володимирович
21.01.1999 українець півзахисник 25.07.2019 7
Денис Норенков
Норенков
Денис
Олегович
25.07.1996 українець півзахисник 25.07.2019 23
Олег Остапенко
Остапенко
Олег
Олегович
11.06.1997 українець захисник 25.07.2019 77
Васілій Павлов
Павлов
Васілій
Вікторович
24.07.1990 росіянин нападник 25.07.2019 24
Дмитро Плачков
Плачков
Дмитро
Миколайович
03.01.2001 українець нападник 25.07.2019 55
Михайло Плохотнюк
Плохотнюк
Михайло
Виталійович
12.03.1999 українець нападник 25.07.2019 90
Олександр Польовий
Польовий
Олександр
Віталійович
01.05.2000 українець захисник 25.07.2019 96
Владислав Прильопа
Прильопа
Владислав
Романович
02.03.2000 українець нападник 25.07.2019 27
Ілля Примаков
Примаков
Ілля
Романович
01.01.2001 українець півзахисник 25.07.2019 72
Євгеній Ратушняк
Ратушняк
Євгеній
Сергійович
10.09.2000 українець півзахисник 25.07.2019 87
Дмитро Рижук
Рижук
Дмитро
Юрійович
05.04.1992 українець захисник 13.08.2019 5
Дмитро Семенів
Семенів
Дмитро
Романович
24.06.1998 українець півзахисник 25.07.2019 98
Святослав Серпутько
Серпутько
Святослав
Олегович
24.06.2002 українець захисник 25.07.2019 32
Олексій Смароков
Смароков
Олексій
Сергійович
09.09.2001 українець захисник 25.07.2019 88
Володимир Танчик
Танчик
Володимир
Романович
17.10.1991 українець півзахисник 25.07.2019 34
Микита Тітаєвський
Тітаєвський
Микита
Андрійович
13.01.2000 українець півзахисник 25.07.2019 40
Андрій Ткачук
Ткачук
Андрій
Миколайович
18.11.1987 українець півзахисник 26.07.2019 17
Владислав Хамелюк
Хамелюк
Владислав
Русланович
04.05.1998 українець півзахисник 25.07.2019 21
Владислав Цуркан
Цуркан
Владислав
Олегович
02.09.2001 українець захисник 25.07.2019 70
Олег Чернишов
Чернишов
Олег
Юрійович
10.09.2000 українець півзахисник 25.07.2019 69
Микита Шонія
Шонія
Микита
Іраклійович
18.06.1999 українець півзахисник 25.07.2019 97
Андрій Штогрін
Штогрін
Андрій
Віталійович
14.12.1998 українець нападник 25.07.2019 22
Костянтин Ярошенко
Ярошенко
Костянтин
Юрійович
12.09.1986 українець півзахисник 25.07.2019 99
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ МАТЧІ КОМАНДИ
1 Прикарпаття "Прикарпаття" 1 3-0 3
2 Чорноморець "Чорноморець" 1 3-1 3
3 Миколаїв "Миколаїв" 1 3-1 3
4 Авангард "Авангард" 1 3-2 3
5 Рух "Рух" 1 1-0 3
6 Металіст 1925 "Металіст 1925" 1 1-0 3
7 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 1 3-3 1
8 Металург "Металург" 1 3-3 1
9 Кремінь "Кремінь" 1 2-2 1
10 Агробізнес "Агробізнес" 1 2-2 1
11 Волинь "Волинь" 1 2-3 0
12 Інгулець "Інгулець" 1 0-1 0
13 Балкани "Балкани" 1 0-1 0
14 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 1 1-3 0
15 Черкащина "Черкащина" 1 1-3 0
16 Минай "Минай" 1 0-3 0
1 Прикарпаття "Прикарпаття" 2 6-0 6
2 Чорноморець "Чорноморець" 2 6-2 6
3 Миколаїв "Миколаїв" 2 4-2 4
4 Кремінь "Кремінь" 2 3-2 4
5 Рух "Рух" 2 2-1 4
6 Металіст 1925 "Металіст 1925" 2 1-0 4
7 Інгулець "Інгулець" 2 2-1 3
8 Авангард "Авангард" 2 3-5 3
9 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 2 5-5 2
10 Волинь "Волинь" 2 3-4 1
11 Металург "Металург" 2 3-4 1
12 Балкани "Балкани" 2 0-1 1
13 Черкащина "Черкащина" 2 3-5 1
14 Агробізнес "Агробізнес" 2 2-4 1
15 Минай "Минай" 2 1-4 1
16 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 2 2-6 0
1 Прикарпаття "Прикарпаття" 3 8-3 6
2 Чорноморець "Чорноморець" 3 6-3 6
3 Інгулець "Інгулець" 3 4-1 6
4 Авангард "Авангард" 3 6-6 6
5 Рух "Рух" 3 3-2 5
6 Металіст 1925 "Металіст 1925" 3 2-1 5
7 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 3 6-5 5
8 Кремінь "Кремінь" 3 5-4 5
9 Миколаїв "Миколаїв" 3 5-5 4
10 Минай "Минай" 3 2-4 4
11 Агробізнес "Агробізнес" 3 5-4 4
12 Волинь "Волинь" 3 6-6 4
13 Черкащина "Черкащина" 3 5-7 2
14 Металург "Металург" 3 3-6 1
15 Балкани "Балкани" 3 0-4 1
16 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 3 2-7 0
1 Інгулець "Інгулець" 4 5-1 9
2 Авангард "Авангард" 4 7-6 9
3 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 4 10-8 8
4 Рух "Рух" 4 5-3 8
5 Агробізнес "Агробізнес" 4 6-4 7
6 Миколаїв "Миколаїв" 4 8-7 7
7 Прикарпаття "Прикарпаття" 4 9-5 6
8 Чорноморець "Чорноморець" 4 6-4 6
9 Кремінь "Кремінь" 4 6-6 5
10 Металіст 1925 "Металіст 1925" 4 2-2 5
11 Балкани "Балкани" 4 4-4 4
12 Волинь "Волинь" 4 8-9 4
13 Минай "Минай" 4 5-8 4
14 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 4 4-8 3
15 Черкащина "Черкащина" 4 5-8 2
16 Металург "Металург" 4 3-10 1
1 Інгулець "Інгулець" 5 6-2 10
2 Авангард "Авангард" 5 8-7 10
3 Агробізнес "Агробізнес" 5 7-4 10
4 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 5 11-9 9
5 Металіст 1925 "Металіст 1925" 5 6-3 8
6 Рух "Рух" 5 5-4 8
7 Миколаїв "Миколаїв" 5 9-8 8
8 Прикарпаття "Прикарпаття" 5 10-6 7
9 Волинь "Волинь" 5 11-11 7
10 Минай "Минай" 5 8-9 7
11 Чорноморець "Чорноморець" 5 8-7 6
12 Черкащина "Черкащина" 5 8-8 5
13 Кремінь "Кремінь" 5 7-9 5
14 Балкани "Балкани" 5 4-7 4
15 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 5 5-9 4
16 Металург "Металург" 5 4-14 1
1 Агробізнес "Агробізнес" 6 9-4 13
2 Металіст 1925 "Металіст 1925" 6 9-3 11
3 Рух "Рух" 6 9-5 11
4 Авангард "Авангард" 6 9-8 11
5 Інгулець "Інгулець" 6 7-3 11
6 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 6 11-9 10
7 Чорноморець "Чорноморець" 6 11-9 9
8 Миколаїв "Миколаїв" 6 10-12 8
9 Минай "Минай" 6 9-10 8
10 Волинь "Волинь" 6 11-11 8
11 Прикарпаття "Прикарпаття" 6 12-9 7
12 Кремінь "Кремінь" 6 8-10 6
13 Черкащина "Черкащина" 6 8-11 5
14 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 6 5-9 5
15 Балкани "Балкани" 6 4-7 5
16 Металург "Металург" 6 4-16 1
1 Агробізнес "Агробізнес" 7 11-5 16
2 Металіст 1925 "Металіст 1925" 7 11-4 14
3 Рух "Рух" 7 10-5 14
4 Авангард "Авангард" 7 11-9 14
5 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 7 13-9 13
6 Інгулець "Інгулець" 7 8-5 11
7 Минай "Минай" 7 11-11 11
8 Волинь "Волинь" 7 14-11 11
9 Чорноморець "Чорноморець" 7 11-9 10
10 Миколаїв "Миколаїв" 7 10-12 9
11 Прикарпаття "Прикарпаття" 7 12-11 7
12 Кремінь "Кремінь" 7 8-13 6
13 Черкащина "Черкащина" 7 9-13 5
14 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 7 6-11 5
15 Балкани "Балкани" 7 5-9 5
16 Металург "Металург" 7 4-17 1
1 Агробізнес "Агробізнес" 8 15-5 19
2 Рух "Рух" 8 12-5 17
3 Авангард "Авангард" 8 13-9 17
4 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 8 15-9 16
5 Минай "Минай" 8 14-13 14
6 Металіст 1925 "Металіст 1925" 8 13-7 14
7 Волинь "Волинь" 8 14-11 12
8 Інгулець "Інгулець" 8 8-5 12
9 Чорноморець "Чорноморець" 8 11-11 10
10 Прикарпаття "Прикарпаття" 8 16-14 10
11 Миколаїв "Миколаїв" 8 10-14 9
12 Кремінь "Кремінь" 8 11-17 6
13 Черкащина "Черкащина" 8 9-16 5
14 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 8 6-15 5
15 Балкани "Балкани" 8 5-11 5
16 Металург "Металург" 8 7-17 4
1 Рух "Рух" 9 18-6 20
2 Агробізнес "Агробізнес" 9 16-7 19
3 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 9 16-9 19
4 Минай "Минай" 9 16-14 17
5 Металіст 1925 "Металіст 1925" 9 14-7 17
6 Авангард "Авангард" 9 13-10 17
7 Інгулець "Інгулець" 9 9-5 15
8 Волинь "Волинь" 9 16-13 13
9 Миколаїв "Миколаїв" 9 16-16 12
10 Чорноморець "Чорноморець" 9 11-12 10
11 Прикарпаття "Прикарпаття" 9 16-15 10
12 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 9 7-15 8
13 Балкани "Балкани" 9 7-13 6
14 Кремінь "Кремінь" 9 13-23 6
15 Черкащина "Черкащина" 9 10-22 5
16 Металург "Металург" 9 7-18 4
1 Агробізнес "Агробізнес" 10 18-8 22
2 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 10 17-9 22
3 Минай "Минай" 10 18-14 20
4 Рух "Рух" 10 18-7 20
5 Металіст 1925 "Металіст 1925" 10 16-7 20
6 Інгулець "Інгулець" 10 12-7 18
7 Авангард "Авангард" 10 14-12 17
8 Волинь "Волинь" 10 16-15 13
9 Чорноморець "Чорноморець" 10 15-14 13
10 Миколаїв "Миколаїв" 10 18-19 12
11 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 10 9-16 11
12 Прикарпаття "Прикарпаття" 10 16-17 10
13 Балкани "Балкани" 10 9-13 9
14 Кремінь "Кремінь" 10 15-27 6
15 Черкащина "Черкащина" 10 11-24 5
16 Металург "Металург" 10 7-20 4
1 Волинь "Волинь" 18 36-23 37
2 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 18 27-17 37
3 Рух "Рух" 18 29-13 36
4 Металіст 1925 "Металіст 1925" 18 27-14 35
5 Інгулець "Інгулець" 18 29-13 34
6 Минай "Минай" 18 29-20 34
7 Агробізнес "Агробізнес" 18 28-19 34
8 Авангард "Авангард" 18 22-19 30
9 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 18 24-26 27
10 Чорноморець "Чорноморець" 18 20-25 22
11 Прикарпаття "Прикарпаття" 18 28-29 20
12 Миколаїв "Миколаїв" 18 23-30 17
13 Балкани "Балкани" 18 13-28 14
14 Кремінь "Кремінь" 18 25-39 13
15 Металург "Металург" 18 14-33 8
16 Черкащина "Черкащина" 18 15-41 6
1 Металіст 1925 "Металіст 1925" 15 25-12 31
2 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 15 24-14 31
3 Рух "Рух" 14 22-8 30
4 Інгулець "Інгулець" 15 24-8 30
5 Волинь "Волинь" 15 29-19 28
6 Агробізнес "Агробізнес" 15 25-14 28
7 Минай "Минай" 15 24-18 27
8 Авангард "Авангард" 15 18-17 24
9 Прикарпаття "Прикарпаття" 15 26-23 20
10 Чорноморець "Чорноморець" 15 17-20 18
11 Миколаїв "Миколаїв" 15 23-24 17
12 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 14 14-25 15
13 Балкани "Балкани" 15 13-23 14
14 Кремінь "Кремінь" 15 18-37 7
15 Черкащина "Черкащина" 15 13-35 6
16 Металург "Металург" 15 10-28 5
1 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 13 21-11 28
2 Інгулець "Інгулець" 13 20-7 27
3 Агробізнес "Агробізнес" 13 22-12 25
4 Металіст 1925 "Металіст 1925" 13 19-9 25
5 Рух "Рух" 12 20-8 24
6 Минай "Минай" 13 22-17 24
7 Авангард "Авангард" 13 18-14 24
8 Волинь "Волинь" 13 24-17 22
9 Прикарпаття "Прикарпаття" 13 22-22 16
10 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 12 11-17 15
11 Чорноморець "Чорноморець" 12 15-17 14
12 Миколаїв "Миколаїв" 13 19-23 13
13 Балкани "Балкани" 12 11-17 12
14 Кремінь "Кремінь" 13 15-32 6
15 Черкащина "Черкащина" 13 13-32 5
16 Металург "Металург" 13 9-26 4
1 Агробізнес "Агробізнес" 14 24-12 28
2 Металіст 1925 "Металіст 1925" 14 21-10 28
3 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 14 22-13 28
4 Рух "Рух" 13 21-8 27
5 Минай "Минай" 14 24-17 27
6 Інгулець "Інгулець" 14 20-8 27
7 Волинь "Волинь" 14 28-19 25
8 Авангард "Авангард" 14 18-16 24
9 Прикарпаття "Прикарпаття" 14 22-22 17
10 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 13 13-21 15
11 Миколаїв "Миколаїв" 14 20-24 14
12 Чорноморець "Чорноморець" 13 15-19 14
13 Балкани "Балкани" 13 12-18 13
14 Кремінь "Кремінь" 14 16-33 7
15 Черкащина "Черкащина" 14 13-32 6
16 Металург "Металург" 14 10-27 5
1 Металіст 1925 "Металіст 1925" 15 25-12 31
2 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 15 24-14 31
3 Рух "Рух" 14 22-8 30
4 Інгулець "Інгулець" 15 24-8 30
5 Волинь "Волинь" 15 29-19 28
6 Агробізнес "Агробізнес" 15 25-14 28
7 Минай "Минай" 15 24-18 27
8 Авангард "Авангард" 15 18-17 24
9 Прикарпаття "Прикарпаття" 15 26-23 20
10 Миколаїв "Миколаїв" 15 23-24 17
11 Чорноморець "Чорноморець" 14 16-19 17
12 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 14 14-25 15
13 Балкани "Балкани" 14 12-22 13
14 Кремінь "Кремінь" 15 18-37 7
15 Черкащина "Черкащина" 15 13-35 6
16 Металург "Металург" 15 10-28 5
1 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 16 25-14 34
2 Рух "Рух" 15 25-8 33
3 Металіст 1925 "Металіст 1925" 16 26-13 32
4 Інгулець "Інгулець" 16 25-9 31
5 Волинь "Волинь" 16 31-20 31
6 Минай "Минай" 16 26-19 30
7 Агробізнес "Агробізнес" 16 25-18 28
8 Авангард "Авангард" 16 19-19 24
9 Чорноморець "Чорноморець" 16 19-21 21
10 Прикарпаття "Прикарпаття" 16 27-25 20
11 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 15 17-25 18
12 Миколаїв "Миколаїв" 16 23-27 17
13 Балкани "Балкани" 16 13-26 14
14 Кремінь "Кремінь" 16 22-37 10
15 Черкащина "Черкащина" 16 14-37 6
16 Металург "Металург" 16 10-29 5
1 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 17 27-15 37
2 Металіст 1925 "Металіст 1925" 17 27-13 35
3 Волинь "Волинь" 17 34-22 34
4 Рух "Рух" 16 27-11 33
5 Минай "Минай" 17 28-19 33
6 Інгулець "Інгулець" 17 26-11 31
7 Агробізнес "Агробізнес" 17 27-19 31
8 Авангард "Авангард" 17 21-19 27
9 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 16 20-25 21
10 Чорноморець "Чорноморець" 17 19-24 21
11 Прикарпаття "Прикарпаття" 17 27-27 20
12 Миколаїв "Миколаїв" 17 23-29 17
13 Балкани "Балкани" 17 13-27 14
14 Кремінь "Кремінь" 17 23-39 10
15 Металург "Металург" 17 12-30 8
16 Черкащина "Черкащина" 17 15-39 6
1 Волинь "Волинь" 18 36-23 37
2 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 18 27-17 37
3 Рух "Рух" 17 28-11 36
4 Металіст 1925 "Металіст 1925" 18 27-14 35
5 Інгулець "Інгулець" 18 29-13 34
6 Минай "Минай" 18 29-20 34
7 Агробізнес "Агробізнес" 18 28-19 34
8 Авангард "Авангард" 18 22-19 30
9 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 17 22-25 24
10 Чорноморець "Чорноморець" 18 20-25 22
11 Прикарпаття "Прикарпаття" 18 28-29 20
12 Миколаїв "Миколаїв" 18 23-30 17
13 Балкани "Балкани" 18 13-28 14
14 Кремінь "Кремінь" 18 25-39 13
15 Металург "Металург" 18 14-33 8
16 Черкащина "Черкащина" 18 15-41 6
1 Рух "Рух" 19 30-13 39
2 Волинь "Волинь" 19 37-24 38
3 Минай "Минай" 19 33-21 37
4 Інгулець "Інгулець" 19 31-14 37
5 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 19 28-21 37
6 Агробізнес "Агробізнес" 19 33-19 37
7 Металіст 1925 "Металіст 1925" 19 27-19 35
8 Авангард "Авангард" 19 25-20 33
9 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 19 24-28 27
10 Чорноморець "Чорноморець" 19 21-28 22
11 Прикарпаття "Прикарпаття" 19 28-30 20
12 Миколаїв "Миколаїв" 19 24-31 18
13 Кремінь "Кремінь" 19 27-39 16
14 Балкани "Балкани" 19 14-30 14
15 Металург "Металург" 19 16-34 11
16 Черкащина "Черкащина" 19 16-43 6
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 1 Черкащина Черкащина 1:3 Чорноморець Чорноморець 27.07. 17:00
Тур 2 Чорноморець Чорноморець 3:1 Гірник-Спорт Гірник-Спорт 03.08. 18:00
Тур 3 Минай Минай 1:0 Чорноморець Чорноморець 10.08. 17:00
Тур 4 Чорноморець Чорноморець 0:1 Авангард Авангард 17.08. 18:00
Тур 5 Волинь Волинь 3:2 Чорноморець Чорноморець 24.08. 19:00
Тур 6 Чорноморець Чорноморець 3:2 Прикарпаття Прикарпаття 30.08. 18:00
Тур 7 Миколаїв Миколаїв 0:0 Чорноморець Чорноморець 04.09. 19:00
Тур 8 Рух Рух 2:0 Чорноморець Чорноморець 08.09. 17:30
Тур 9 Чорноморець Чорноморець 0:1 Оболонь Бровар Оболонь Бровар 14.09. 18:00
Тур 10 Кремінь Кремінь 2:4 Чорноморець Чорноморець 21.09. 16:00
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 11 Чорноморець Чорноморець 0:3 Інгулець Інгулець 29.09. 18:00
Тур 12 Балкани Балкани 1:1 Чорноморець Чорноморець 30.10. 14:00
Тур 13 Чорноморець Чорноморець 0:0 Металіст 1925 Металіст 1925 12.10. 17:00
Тур 14 Агробізнес Агробізнес 2:0 Чорноморець Чорноморець 19.10. 14:00
Тур 15 Чорноморець Чорноморець 1:0 Металург Металург 26.10. 17:00
Тур 16 Чорноморець Чорноморець 2:1 Черкащина Черкащина 03.11. 17:00
Тур 17 Гірник-Спорт Гірник-Спорт 3:0 Чорноморець Чорноморець 09.11. 14:00
Тур 18 Чорноморець Чорноморець 1:1 Минай Минай 16.11. 17:00
Тур 19 Авангард Авангард 3:1 Чорноморець Чорноморець 23.11. 14:00
Тур 20 Чорноморець Чорноморець -:- Волинь Волинь 22.03.
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 21 Прикарпаття Прикарпаття -:- Чорноморець Чорноморець 28.03.
Тур 22 Чорноморець Чорноморець -:- Миколаїв Миколаїв 04.04.
Тур 23 Чорноморець Чорноморець -:- Рух Рух 12.04.
Тур 24 Оболонь Бровар Оболонь Бровар -:- Чорноморець Чорноморець 17.04.
Тур 25 Чорноморець Чорноморець -:- Кремінь Кремінь 25.04.
Тур 26 Інгулець Інгулець -:- Чорноморець Чорноморець 02.05.
Тур 27 Чорноморець Чорноморець -:- Балкани Балкани 06.05.
Тур 28 Металіст 1925 Металіст 1925 -:- Чорноморець Чорноморець 10.05.
Тур 29 Чорноморець Чорноморець -:- Агробізнес Агробізнес 16.05.
Тур 30 Металург Металург -:- Чорноморець Чорноморець 23.05.
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору