ТЕКСТОВА ТРАНСЛЯЦІЯ

70 хв АвангардАвангард 0:1 МинайМинай Відеотрансляція Склади команд
Картинка Ахмедзаде (38 хв)
Денчук Артур      75 1      Попович Андрій
Цибульник Олександр      5 15      Маткобожик Олександр
Сидоренко Дмитро      2 26      Никитюк Роман
Брюхов Ілля      4 29      Жичиков Максим
Дворовенко Владислав      50 95      Стасюк Петро
Сеницький Юрій      19 90      Карноза Артур
Полюлях Микита      77 14      Голодюк Олег
Лобов Олексій      55 23      Ткачук Андрій
Кірієнко Ігор      57 21      Шпак Олексій
Матяж Іван      9 7      Нурієв Анатолій
Собко Віталій      10 27      Ахмедзаде Рустам
Солдатенко Вадим      38 12      Черепко Андрій
Долінський Денис      14 20      Пиняшко Василь
Буц Артем      16 2      Корнутяк Володимир
Дедяєв Андрій      22 8      Вагін Ігор
Плечій Ярослав      26 16      Глагола Олександр
Близнюк Володимир      28 17      Книш Данило
Мурза Артур      70 10      Микуляк Владислав
3      Допілка Олег
71      Сидоренко Владислав
70 хв ВолиньВолинь 2:0 Гірник-СпортГірник-Спорт Відеотрансляція Склади команд
Картинка Кожанов (52 хв)
Картинка Куліш (62 хв)
Літовченко Сергій      78 1      Ситников Антон
Мартинюк Олександр      26 16      Малишкін Ілля
Сімінін Сергій      3 14      Векляк Богдан
Приндета Віталій      18 12      Білий Іван
Конкольняк Ярослав      21 18      Шопін Володимир
Рябов Артур      16 13      Петрусенко Олександр
Сад Валерій      11 6      Чепелюк Олександр
Волошинович Ростислав      22 23      Батюшин Юрій
Кожанов Денис      29 9      Бойко Олексій
Чачуа Амбросій      8 19      Збунь Олексій
Куліш Станіслав      9 24      Чередниченко Ілля
Неділько Віталій      42 25      Данкович Роман
Михалик Тарас      17 5      Сорокин Андрій
Цюпа Іван      93 8      Корольков Володимир
Кизилатеш Джемаль      14 17      Суханов Сергій
Сасовський Максим      45 7      Хомченко Віктор
Норенков Денис      23 21      Герасимець Сергій
Климець Олександр      34 10      Лозовий Євгеній
Кобзар Богдан      28 3      Карась Данило
70 хв ПрикарпаттяПрикарпаття 2:0 ЧеркащинаЧеркащина Відеотрансляція Склади команд
Картинка Француз (56 хв)
Картинка Цурупін (52 хв, аг)
Новак Андрій      54 23      Котовий Антон
Бойко Тарас      33 22      Нестеренко Андрій
Бочкур Роман      27 33      Скляренко Іван
Француз Василь      3 3      Діонг Сулейман
Сікач Микола      12 26      Цурупін Артем
Геник Василь      34 9      Долгий Антон
Борисевич Роман      31 8      Георгієв Віктор
Сондей Іван      21 11      Нечай Ігор
Воробчак Назарій      15 95      Погранічний Тимур
Кузьмин Роман      7 7      Тищенко Максим
Дитко Роман      96 1      Тимофєєв Анатолій
Вульчин Остап      26 6      Рожко Дмитро
Піцан Іван      24 29      Малєй Юрій
Пастух Іван      4 2      Олійник Ярослав
Радульський Володимир      37 10      Морозенко Євген
Василів Андрій      11 20      Тарануха Ростислав
Януш Орест      22 13      Старченко Денис
Дербах Василь      6 14      Захаревич Ярослав
Хома Андрій      10
Шпирка Юрій      99
70 хв МиколаївМиколаїв 1:1 МеталургМеталург Відеотрансляція Склади команд
Картинка Кушніренко (44 хв, п)
Картинка Сарапій (48 хв, п)
Картинка Крапивний (56 хв)
Агаларов Амір      16 1      Котляров Ярослав
Порох Богдан      31 44      Сухар Тимофій
Парцванія Темур      4 23      Сухіна Євгеній
Березянський Павло      34 5      Сарапій Едуард
Ульянов Дмитро      33 18      Кравченко Владислав
Ляшевський Владислав      2 25      Крапивний Дмитро
Кушніренко Богдан      77 27      Трояновський Євген
Охрончук Владислав      14 47      Бєлоусов Денис
Паламар Руслан      93 6      Шалфєєв Єгор
Яворський Вадим      10 59      Могильний Богдан
Войцеховський Владислав      7 11      Щебетун Олексій
Шеліхов Денис      1 21      Петриченко Богдан
Зарічнюк Євген      25 8      Черній Костянтин
Росляков Владислав      65 10      Разуваєв Олексій
Біневський Сергій      19 33      Лихобабенко Дмитро
Вітенчук Вадим      44 77      Сачко Юрій
Попов Роман      95 4      Скоблов Дмитро
Гончар Родіон      67 28      Бобров Владислав
Черепущак Юрій      21 15      Шевчук Святослав
Швець Владислав      89
70 хв ЧорноморецьЧорноморець 0:1 АгробізнесАгробізнес Відеотрансляція Склади команд
Картинка Кухарук (53 хв)
Паламарчук Олексій      12 30      Мозіль Олег
Зубейко Євгеній      42 17      Курило Ігор
Микицей Станіслав      53 14      Думанюк Артур
Лиховидько Віктор      3 21      Бойчук Ігор
Велєв Вячеслав      19 77      Петров Сергій
Тітаєвський Микита      40 15      Слотюк Арсен
Авагімян Артур      20 9      Гагун Роман
Клименко Владислав      8 8      Кухарук Андрій
Граматік Костянтин      4 19      Когут Микола
Брагару Максим      45 10      Юхимович Дмитро
Сікорський Ігор      7 13      Черненко Руслан
Варакута Данило      1 1      Воробей Олександр
Штогрін Андрій      22 16      Семенець Богдан
Хамелюк Владислав      21 18      Когут Іван
Долгов Петро      29 44      Захарченко Євгеній
Яловенко Роман      77 25      Груша Віталій
Стрижак Андрій      15 22      Косовський Сергій
Польовий Олександр      96 80      Семенюк Сергій
70 хв Оболонь БроварОболонь Бровар 1:0 Металіст 1925Металіст 1925 Відеотрансляція Склади команд
Картинка Слободян (53 хв)
Федорівський Назарій      1 81      Дьяков Денис
Майданевич Олексій      4 6      Аніх Чідера Келіт
Мате Юрій      96 7      Єрмоленко Максим
Безуглий Микита      33 8      Кольцов Віталій
Голіков Олександр      17 9      Давидов Сергій
Валєєв Рінар      32 10      Ямполь Ярослав
Савченко Олексій      8 11      Стороженко Михайло
Гуськов Олександр      15 21      Ченбай Сергій
Слободян Олег      10 23      Шершень Михайло
Мединський Ігор      13 24      Цвіренко Максим
Рябцев Владислав      23 27      Осман Олександр
Литвиненко Василь      72 12      Бєліменко Арсен
Тюрін Іван      97 4      Коваленко Іван
Улянченко Владислав      11 14      Дехтяренко Ярослав
Касімов Дмитро      44 95      Банасевич Максим
Островський Денис      7
Прокопенко Єгор      24
Коста Теноріо Гуттінер Ейдер      30
Потопальський Максим      74
Коваленко Костянтин      16
70 хв КреміньКремінь 0:0 БалканиБалкани Відеотрансляція Склади команд
Олійник Андрій      1 1      Лободров Богдан
Бичков Богдан      2 89      Ільницький Олександр
Курелєх Валерій      17 77      Де Олівейра Баіа Феррейра Луїз Фернандо
Головко Олександр      16 17      Юречко Ігор
Клюс Анатолій      4 46      Пархоменко Костянтин
Литвяк Богдан      5 25      Платунов Сергій
Пилипенко Віктор      13 33      Златов Вадим
Лобода Вадим      6 29      Тропанець Василь
Мурашов Євген      7 5      Опря Анатолій
Козлов Артем      10 14      Сидоренко Владислав
Сула Дмитро      11 2      Николишин Роман
Фастов Дмитро      12 9      Сілва Роша Александр
Закорський Владислав      99 71      Лукаш Сергій
Моцик Назар      23 22      Шуховцев Владислав
Янаков Іван      8 20      Болокан Дмитро
Марчук Олег      19 42      Демський Дмитро
Фхакадзе Джаба      21 11      Де Олівейра Кунья Лукас
Білоус Сергій      20 7      Фаюк Андрій
Кривенко Олександр      18 3      Златов Микола
Бафталовський Артем      9
70 хв ІнгулецьІнгулець 0:0 РухРух Відеотрансляція Склади команд
Шуст Богдан      1 21      Мисак Роман
Запорожець Євген      5 30      Копина Юрій
Мішуренко Олександр      9 4      Дуць Ігор
Бартуловіч Младен      11 25      Білий Максим
Мкомола Оскар      18 44      Саків Тарас
Кучеренко Олександр      23 18      Мартинюк Ярослав
Балан Денис      39 99      Русин Ростислав
Ковальов Максим      55 77      Калюжний Іван
Лупашко Владислав      80 22      Синиця Олег
Синьогуб Олег      89 7      Климчук Юрій
Семенко Андрій      90 19      Кондраков Данііл
Льопка Роман      41 33      Бандура Олександр
Сениця Володимир      4 3      Марушка Руслан
Загальський Ігор      8 17      Мисик Мар'ян
Козак Олександр      10 28      Коробенко Андрій
Коваленко Ілля      13 26      Ардазішвілі Раті
Фатєєв Дмитро      20 14      Брікнер Іван
Коробка Володимир      22 97      Кухаревич Микола
Павлов Віталій      28 20      Ернест Антві
Плохотнюк Михайло      31 11      Біленький Станіслав
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору