ТЕКСТОВА ТРАНСЛЯЦІЯ

Матч завершено Гірник-Спорт Гірник-Спорт 0:2 ЧернігівЧернігів Склади команд
Картинка Сердюк (10 хв)
Картинка Ментей (46 хв)
Коваленко Максим      1 35      Ширай Олександр
Шинкаренко Дмитро      14 3      Шумило Максим
Цвіренко Максим      24 17      Сердюк Мирослав
Ніколишин Олександр      4 2      Галстян Едуард
Малакі Олексій      19 15      Лакеєнко Андрій
Громенко Владислав      12 20      Бибік Артур
Сеницький Юрій      20 10      Койдан Вячеслав
Підручний Денис      22 7      Мироненко Дмитро
Бодня Роман      6 27      Сираш Микола
Посєвкін Радіон      9 18      Ментей Віталій
Горбаченко Владислав      17 95      Кулик Дмитро
Клімов Георгій      26 9      Кривобороденко Кирило
Шинкаренко Владислав      11 6      Вересоцький Андрій
Сметанін Гліб      3 21      Школьний Владислав
Сологуб Вадим      10 8      Макаренко Андрій
Подрезан Олександр      18 5      Романченко Анатолій
Шептіцький Максим      16 23      Зенченко Олексій
Черниш Денис      15 77      Сердюк Максим
Хондак Даниїл      5 12      Падун Артем
Дворник Сергій      25 22      Рощинський Олександр
Матч завершено Металург Металург 1:2 ОболоньОболонь Відеотрансляція Склади команд
Картинка Сад (14 хв)
Картинка Чернов (37 хв)
Картинка Груша (57 хв)
Байда Назар      12 1      Федорівський Назарій
Басов Сергій      87 5      Осман Олександр
Сокол Богдан      3 3      Тєрєхов Артем
Палюх Сергій      29 20      Фатєєв Дмитро
Піддубний Дмитро      4 15      Бородай Олег
Шалфєєв Єгор      6 14      Чернов Олександр
Дворовенко Владислав      21 17      Черненко Руслан
Сад Валерій      8 4      Мороз Тарас
Сніжко Олександр      96 25      Груша Віталій
Могильний Богдан      19 10      Слободян Олег
Сидоров Олексій      9 95      Краснопір Ігор
Левченко Ігор      91 13      Кичак Артем
Лавута Кирило      71 24      Прокопенко Єгор
Векляк Богдан      44 22      Корохов Євген
Борисенко Владислав      22 77      Машталір Сергій
Білоцерковець Володимир      10 8      Савченко Олексій
Кіча Антон      90 7      Василенко Станіслав
Лапко Микита      16 2      Карась Данило
Страдс Максим      69 9      Батальський Олександр
Хуссін Тимофій      60 21      Покотилюк Максим
Матч завершено Скорук Скорук 2:0 ПолтаваПолтава Відеотрансляція Склади команд
Картинка Перебора (45+5 хв)
Картинка Шмигельский (69 хв)
Картинка Коваленко (76 хв)
Варцаба Ігор      1 71      Вічний Ян
Малиш Станіслав-Нурі      2 12      Савенков Андрій
Заєць Сергій      4 17      Таранушич Вадим
Клименко Владислав      27 94      Томенко Олександр
Коцюмака Ігор      18 19      Бужин Микола
Плахтир Дмитро      44 77      Коваленко Єгор
Шаповалов Святослав      16 14      Каретник Сергій
Перебора Артем      11 2      Бичков Богдан
Шмигельский Богдан      88 9      Щербак Дмитро
Разуваєв Олексій      8 10      Стрельцов Євген
Мішуренко Олександр      9 26      Костенко Ян
Осадчук Антон      23 30      Петриченко Богдан
Бейер Ерік      13 70      Копитов Дмитро
Боженар Даниїл      21 4      Курелєх Валерій
Лаптєв Михайло      25 11      Горжуй Максим
Сорока Денис      6 22      Яременко Антон
Цуркан Ілля      22 55      Пось Олександр
Приземлін Володимир      19 21      Пастухов Павло
Матч завершено Кремінь Кремінь 3:0 ЧернігівЧернігів Відеотрансляція Склади команд
Картинка Галата (52 хв)
Картинка Галата (56 хв)
Картинка Галата (88 хв)
Єрмолов Даніїл      69 35      Ширай Олександр
Агапов Максим      72 17      Сердюк Мирослав
Сидоренко Данило      33 3      Шумило Максим
Аркуша Данило      91 2      Галстян Едуард
Азізов Давронбек      16 5      Романченко Анатолій
Матвєєв Кирило      14 20      Бибік Артур
Панчишин Орест      8 7      Мироненко Дмитро
Галата Денис      20 10      Койдан Вячеслав
Фальковський Данило      21 27      Сираш Микола
Савіцький Андрій      10 18      Ментей Віталій
Вівдич Олександр      88 95      Кулик Дмитро
Музичка Іван      1 9      Кривобороденко Кирило
Оксененко Станіслав      40 21      Школьний Владислав
Товкач Артем      35 6      Вересоцький Андрій
Жданович Олексій      17 8      Макаренко Андрій
Молько Владислав      19 23      Зенченко Олексій
Пилипенко Віктор      4 15      Лакеєнко Андрій
П'ятибрат Артем      9 77      Сердюк Максим
Лісняк Радіон      99 12      Падун Артем
Сидоренко Данило      13 22      Рощинський Олександр
Матч завершено ЛНЗ ЛНЗ 5:0 Гірник-СпортГірник-Спорт Відеотрансляція Склади команд
Картинка Тищенко (32 хв)
Картинка Долінський (45 хв)
Картинка Сторчоус (78 хв, п)
Картинка Тищенко (89 хв)
Самойленко Кірілл      72 26      Клімов Георгій
Лопирьонок Максим      71 15      Черниш Денис
Полюлях Микита      93 5      Хондак Даниїл
Солдат Ігор      4 4      Ніколишин Олександр
Савін Антон      77 18      Подрезан Олександр
Євдокимов Антон      5 12      Громенко Владислав
Хамелюк Владислав      8 11      Шинкаренко Владислав
Копил Сергій      28 16      Шептіцький Максим
Долінський Денис      14 6      Бодня Роман
Тищенко Іван      27 8      Сейтхалілов Сулейман
Нехтій Владислав      9 17      Горбаченко Владислав
Шеліхов Денис      23 1      Коваленко Максим
Сторчоус Андрій      7 14      Шинкаренко Дмитро
Тяпкін Максим      11 3      Сметанін Гліб
Галенко Ярослав      17 22      Підручний Денис
Тарасенко Олег      20 20      Сеницький Юрій
Замуренко Павло      21 19      Малакі Олексій
Швець Сергій      30 24      Цвіренко Максим
Ляшенко Андрій      98 9      Посєвкін Радіон
23      Емере Антоній Даніель Чуквебука
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору